Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 12:17   #751
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

moja skóra była już przywyczajona do samorobionych kosmetyków więc nie było żadnego prolemu pamiętam moje początki, kupowałam na mazidłach i cera nie buntowała się tylko odetchnęła z ulgą
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:13   #752
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Joanno napisz coś więcej. Miałaś zaawansowany i widoczny cellulit?
przyłanczam się do prośby
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 16:53   #753
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

......
a jak myślicie...mogę wymieszać ten olejek antycel.z jakims balsamem do ciała o prostym składzie? bo niebardzo odpowiada mi ta olejkowa konsystencja a jesli tak to wymieszac całość od razu,czy raczej bawić sie w to mieszanie na łapce preparatów przed nałozeniem na ciało? <jesli chodziło by o kosmetyki sklepowe to wymieszałabym je bez zastanowienia,ale w tej sytuacji wole sie upewnic>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 16:59   #754
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Możesz spokojnie mieszać - najlepiej porcjami na łapce, ja w ten sposób "wykańczam" moje balsamowe zapasy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 18:17   #755
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przepraszam, nie wiecie może kiedy i czy w ogóle będą znów w ofercie peelingi czekoladowy i korzenny?Wiem, że można do nich napisać, ale pomyślałam, że pewnie sporo podobnych maili już dostali, więc najpierw Was zapytam. Przymierzam sie do mojego pierwszego zamówienia na BU i chciałabym to zrobić "na raz", ale nie wiem czy w ogóle jest sens czekać.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 18:40   #756
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witajcie
Mam pewien problem . Mój Żel hialuronowy z pantenolem 5% po ok 2 misiącach od wykonania zaczął brzydko pachnieć . Jakby "zaatakowały" go gzryby! Przechowuję go w zamkniętym opakowaniu z BU w łazience i nic nie wyczytałam co mogłabym zrobić niewłaściwie, że tak mi "ześmiardnął". Na szczeście to końcówka, ale czy następnym razem nie będzie podobnie? Czy któraś z was miała taki przypadek?
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 19:44   #757
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja nie miałam. Mój żel ma nawet więcej niż 2 miesiące i nic się z nim nie dzieje. Również go przechowuję w łazience. Napisz do BU - tam otrzymasz rzetelną odpowiedź.

Dziewczyny, co do działania olejku antycellulitowego, to żaden produkt nie będzie działał na zaawansowany cellulit! Może pomóc jedynie profilaktycznie lub na początkowe stadium. W cuda to ja nie wierzę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 20:08   #758
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez malgos_t Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam pewien problem . Mój Żel hialuronowy z pantenolem 5% po ok 2 misiącach od wykonania zaczął brzydko pachnieć . Jakby "zaatakowały" go gzryby! Przechowuję go w zamkniętym opakowaniu z BU w łazience i nic nie wyczytałam co mogłabym zrobić niewłaściwie, że tak mi "ześmiardnął". Na szczeście to końcówka, ale czy następnym razem nie będzie podobnie? Czy któraś z was miała taki przypadek?
ja mam podobny problem. tez po ok. 2 miesiacach, trzymalam go w pokoju i pachnie okropnie. I co gorsza u mnie to nie koncowka tylko dosc duza ilosc pozostala... nie wiem czy mozna to zuzyc na nogi czy lepiej wcale
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:11   #759
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Joanno napisz coś więcej. Miałaś zaawansowany i widoczny cellulit?
Aguś mój cellulit był duży, widoczny gołym okiem. Miałam go nawet na ramionach, łydkach, brzuchu. Po stosowaniu olejku w tych miejscach zniknął. Największy był na udach i z nim w tym miejscu ciągle walczę, zmniejszył się co prawda, bo żeby go zobaczyć muszę ścisnąć skórę palcami, ale jak na 2tygodnie stosowania olejku uważam to za rewelację. Żaden krem sobie z tym nie radził. Staram się oczywiście dużo ruszać, pić wodę i unikać słodyczy. Na pewno kupię ten olejek ponownie
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:57   #760
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny nie powinno się trzymać kosmetyków ( przynajmniej tych wrażliwych) w łaźience , wilgoć + wyższa temperatura to zabojca kosmetyków
Te z BU najlepiej trzymać w lodówce wtedy nic sie nie popsuję.
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:08   #761
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Aguś mój cellulit był duży, widoczny gołym okiem. Miałam go nawet na ramionach, łydkach, brzuchu. Po stosowaniu olejku w tych miejscach zniknął. Największy był na udach i z nim w tym miejscu ciągle walczę, zmniejszył się co prawda, bo żeby go zobaczyć muszę ścisnąć skórę palcami, ale jak na 2tygodnie stosowania olejku uważam to za rewelację. Żaden krem sobie z tym nie radził. Staram się oczywiście dużo ruszać, pić wodę i unikać słodyczy. Na pewno kupię ten olejek ponownie
dziękuję. Ja w sumie zaawansowanego nie mam, ale kremy i żele typu Garnier czy Nivea nie skutkują. Muszę go wypróbowac.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 12:31   #762
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Aguś mój cellulit był duży, widoczny gołym okiem. Miałam go nawet na ramionach, łydkach, brzuchu. Po stosowaniu olejku w tych miejscach zniknął. Największy był na udach i z nim w tym miejscu ciągle walczę, zmniejszył się co prawda, bo żeby go zobaczyć muszę ścisnąć skórę palcami, ale jak na 2tygodnie stosowania olejku uważam to za rewelację. Żaden krem sobie z tym nie radził. Staram się oczywiście dużo ruszać, pić wodę i unikać słodyczy. Na pewno kupię ten olejek ponownie
Dziękuje joanaros za opinię Na pewno wypróbuję ten olejek, zwłaszcza, ze nie ma przeciwskazań do stosowania podczas karmienia, co mnie niedługo czeka
Przed ciążą, mój cellulit był niewidoczny gołym okiem, ale teraz pod koniec - to masakra No ale cóż, ne mogłam zbytnio się ruszać, to i co się dziwić Mam zamiar dorzucić do tego olejku jeszcze masaż bańką chińską, zobaczymy jaki będzie skutek

Widzę też, ze na BU pojawiło się nowe serum z wit. C bez silikonów - na pewno je wypróbuję, bo po tym z silikonami wyskakują mi drobne krostki, a było tak pięknie na początku
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:34   #763
adriana83
Raczkowanie
 
Avatar adriana83
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Niedawno po raz kolejny zamówiłam na BU:

olejek myjący (miałam już wersję zapachową i bezzapachową i wolę drugą)
peeling enzymatyczny
olejek antycellulitowy

miałam też hydrolat lawendowy i oczarowy.

Jedyny produkt z BU, którego nie polubiła moja twarz to serum antyoksydacyjne (jedwabiste). Wykorzystałam je na ....pośladki fajnie wygładziło skórę.
Teraz palnuję zamówić jakieś inne serum, ale jeszcze nie zdecydowałam które.

Ile razy dziennie stosujecie olejek antycellulitowy?? Ja zazwyczaj raz, po wieczornym prysznicu i masażu rękawicą z luffy.

Yolla, właśnie zobaczyłam Twój suwaczek, ja mam termin na 10 kwietnia. Też "dopadł" mnie cellulit, ale po porodzie, jak tylko odzyskam siły, mam zamiar ostro wziąć się za siebie. Życzę szczęśliwego rozwiązania

Edytowane przez adriana83
Czas edycji: 2008-04-02 o 13:39 Powód: dopisek
adriana83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:07   #764
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja olejek stosuję wieczorem. Wmasowuję go w miejsca dotknięte cellulitem, zwykle po prysznicu, kiedy skóra jest rozgrzana.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:54   #765
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez adriana83 Pokaż wiadomość
Yolla, właśnie zobaczyłam Twój suwaczek, ja mam termin na 10 kwietnia. Też "dopadł" mnie cellulit, ale po porodzie, jak tylko odzyskam siły, mam zamiar ostro wziąć się za siebie. Życzę szczęśliwego rozwiązania
Hej No to ciut szybciej niz ja, ale mam wrażenie, ze brzuch to mam juz w okolicy kolan
Również życzę szczęśliwego rozwiązania

I przepraszam za offtopa
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 16:41   #766
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cześć dziewczyny.

Jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu czytam biochemię urody i korzystam z waszych rad. Od lutego używam Diacenalu Avene - wspaniały kosmetyk.

Teraz zaczęłam eksperymentować z własnoręcznie ukręconymi kosmetykami.

26 marca złożyłam zamówienie na Biochemii Urody i dzis otrzymałam paczuszkę - została wysłana wczoraj

Zamówiłam piling enzymatyczny, olejek myjacy - pomarańczowy i serum 3xrose. Dziś testy. Trzymajcie kciuki.

Pozdrawiam Was bardzo, bardzo, bardzo mocno
Dzięki Wam wiem jak pielęgnować moją umęczoną skórę
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:42   #767
julciabezromea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam was forumowiczki

Ja rowniez jestem tu nowa, ale od jakiegos czasu bardzo pilnie śledze dyskusje! Ostatnio zamowilam po raz 1 w BU kosmetyczki Hydrolat cytrynowy,
Krem łagodzący z lukrecją ,Peeling enzymatyczny no i juz nie moge sie doczekac kiedy do mnie dotra
A wogole to chcialabym was prosic o rade.Chodzi mi o to czy moglybyscie mi pomoc w dobraniu innych, odpowiednich kosmetykow do mojej cery.Mam na mysli kosmetyki dostepne w BU, bo jak narazie jestem nia zauroczona..
Moja cera jest bardzo, ale to bardzo wrazliwa.Jak to pani dermatolog okreslila Atopowa.Bardzo cienki naskorek, sklonny do podraznien.Wyskakuja mi czasami przykre niespodzianki w postaci krostek a takze...skazy czy liszajow Na nosku mam czasami wągry, ktorych nie widac ale ja je widze...łee, a pod oczami zauwazylam mimiczne zmarszczki.. a co gorsza... w okolicach worka pod oczami( o ile tak to miejsce sie nazywa zaczely mi pekac naczynka...ah i w samym worku (fajne to słowo) kiedy naciagam skore widze kaszaki I juz teraz sama nie wiem czego uzywac...Nadwrazliwosc na wszystko!!!
Dlatego bardzo licze na wasza pomoc panie ekspertki!!

Goraco pozdrawiam
julciabezromea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 21:25   #768
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Aguś mój cellulit był duży, widoczny gołym okiem. Miałam go nawet na ramionach, łydkach, brzuchu. Po stosowaniu olejku w tych miejscach zniknął. Największy był na udach i z nim w tym miejscu ciągle walczę, zmniejszył się co prawda, bo żeby go zobaczyć muszę ścisnąć skórę palcami, ale jak na 2tygodnie stosowania olejku uważam to za rewelację. Żaden krem sobie z tym nie radził. Staram się oczywiście dużo ruszać, pić wodę i unikać słodyczy. Na pewno kupię ten olejek ponownie
O, to rzeczywiście dobra wiadomość. Ja również dziękuję za recenzję.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 09:16   #769
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja też w końcu uległam i zamówiłam:

1. olejek antycellulitowy
2. serum z wit. C - widzę, że zdrożało bo wcześniej chyba kosztoało ok. 18zł a teraz już 20,50
3. tonik BHA 2%

Troszkę się obawiam toniku i serum, że będzie za mocne dla mojej cery, ale równocześnie mam wielką nadzieję, że pomogą mi choć w niewielkiej części usunąć blizny i przebarwienia
Mam cerę wrażliwą wobec czego raczej będę musiała stosować te produkty co jakiś czas.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 10:37   #770
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mam pytanie odnosnie maseczki wulkanicznej

czy ktoras z was ma po niej czerwona buzie??

dziala na mnie super, buzka jest mila w dotyku, gladka, ale... czerwona znika to po jakis 2-3h. nie chce z niej rezygnowac, nie wiem czy cos robi zle, za dlugo ja trzymam? ona szybko zasycha moze to dlatego?
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:32   #771
adriana83
Raczkowanie
 
Avatar adriana83
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Troszkę się obawiam toniku i serum, że będzie za mocne dla mojej cery, ale równocześnie mam wielką nadzieję, że pomogą mi choć w niewielkiej części usunąć blizny i przebarwienia
Mam cerę wrażliwą wobec czego raczej będę musiała stosować te produkty co jakiś czas.
No właśnie, też chciałam usunąć przebarwienia za pomocą tego serum, ale niestety, na twarzy mnie podrażnia, więc musiałam zrezygnować z dalszego używania
adriana83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:38   #772
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
mam pytanie odnosnie maseczki wulkanicznej

czy ktoras z was ma po niej czerwona buzie??

dziala na mnie super, buzka jest mila w dotyku, gladka, ale... czerwona znika to po jakis 2-3h. nie chce z niej rezygnowac, nie wiem czy cos robi zle, za dlugo ja trzymam? ona szybko zasycha moze to dlatego?
Tak, ja mam czerwoną buzię po tej maseczce, ale tak musi być. Jest to naturalna reakcja i będzie ona występowała po każdej masce wulkanicznej (również tej aptecznej). Nie masz się czym martwić. A przy zasychaniu warto spryskać buźkę wodą termalną, ewentualnie nabrać wody i lekko wklepać na maskę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:42   #773
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wczoraj przyszła do mnie paczka olejek myjący to cudo nie zamienię go już na żaden sklepowy produkt. peeling enzymatyczny też fajny ale twarz mnie po nim szczypała, nie wiem czy to właściwa reakcja?

No i mam problem z maseczką różaną, której użyłam i jestem bardzo zadowolona. Nie dostałam instrukcji i od razu rozmieszałam cały proszek z wodą teraz chyba nie nadaje się już do użycia??
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:46   #774
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Tak, ja mam czerwoną buzię po tej maseczce, ale tak musi być. Jest to naturalna reakcja i będzie ona występowała po każdej masce wulkanicznej (również tej aptecznej). Nie masz się czym martwić. A przy zasychaniu warto spryskać buźkę wodą termalną, ewentualnie nabrać wody i lekko wklepać na maskę.
nie mialam pojecia, ze tak musi byc obawialam sie ze mi zaszkodzi, bo jednak ten kolor czerwony jest widoczny widac zwlaszcza na czole do jakiego miejsca polozylam maseczke

dzieki wielkie


z innej beczki przymierzam sie do zamowienia, drugiego juz i chcialam zapytac jakie hydrolaty polecacie do cery problemowej, rozszerzone pory, zaskorniki, niespodzianki mam juz oczarowy i z zielonej herbaty, pierwszy kupie na pewno, nad drugim sie zastanowie, ale moze jeszcze cos polecicie? dadam, ze walory zapachowe maja male znaczenie, raczej chodzi mi o efekty

chce rowniez zakupic olejek myjacy i chyba wersje zapachowa bo mialam bezzapachowa. i mam pytanie czy kupujecie zawsze po 1 buteleczce? bo mi to starcza na hmm jakies 1,5 miesiaca wiec wolalabym kupic 2 i nie wiem czy ryzykowac od razu 2 zapachowe, czy lepiej wziac jeden taki jaki mialam
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:48   #775
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Planet Spa Pokaż wiadomość
wczoraj przyszła do mnie paczka olejek myjący to cudo nie zamienię go już na żaden sklepowy produkt. peeling enzymatyczny też fajny ale twarz mnie po nim szczypała, nie wiem czy to właściwa reakcja?
mnie tez przy pierwszych uzyciach szczypala, ale teraz już raczej to przeszło
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:51   #776
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Planet Spa Pokaż wiadomość
wczoraj przyszła do mnie paczka olejek myjący to cudo nie zamienię go już na żaden sklepowy produkt. peeling enzymatyczny też fajny ale twarz mnie po nim szczypała, nie wiem czy to właściwa reakcja?

No i mam problem z maseczką różaną, której użyłam i jestem bardzo zadowolona. Nie dostałam instrukcji i od razu rozmieszałam cały proszek z wodą teraz chyba nie nadaje się już do użycia??
Niestety nie..napisz do BU o zaistanialym fakcie
Wykorzystaj to co masz na cialo
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:54   #777
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
nie mialam pojecia, ze tak musi byc obawialam sie ze mi zaszkodzi, bo jednak ten kolor czerwony jest widoczny widac zwlaszcza na czole do jakiego miejsca polozylam maseczke

dzieki wielkie


z innej beczki przymierzam sie do zamowienia, drugiego juz i chcialam zapytac jakie hydrolaty polecacie do cery problemowej, rozszerzone pory, zaskorniki, niespodzianki mam juz oczarowy i z zielonej herbaty, pierwszy kupie na pewno, nad drugim sie zastanowie, ale moze jeszcze cos polecicie? dadam, ze walory zapachowe maja male znaczenie, raczej chodzi mi o efekty

chce rowniez zakupic olejek myjacy i chyba wersje zapachowa bo mialam bezzapachowa. i mam pytanie czy kupujecie zawsze po 1 buteleczce? bo mi to starcza na hmm jakies 1,5 miesiaca wiec wolalabym kupic 2 i nie wiem czy ryzykowac od razu 2 zapachowe, czy lepiej wziac jeden taki jaki mialam
Moniu, lepiej wez odrazu 2 buteleczki moje 2 zakupione w lutym wlasnie sie koncza..heh

A co do tego ktore masz kupic to juz sama musisz zadecydowac bo ktoz moze wiedziec czy wersja zapachowa Ci ' podejdzie' a pozniej pretensje bedziesz miala
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:58   #778
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Moniu, lepiej wez odrazu 2 buteleczki moje 2 zakupione w lutym wlasnie sie koncza..heh

A co do tego ktore masz kupic to juz sama musisz zadecydowac bo ktoz moze wiedziec czy wersja zapachowa Ci ' podejdzie' a pozniej pretensje bedziesz miala
nie no pretensji nie będę miała, a już szczególnie do ciebie cieszę się, że weszłam na ten wątek, bo dobrze mi z tymi kosmetykami

a pytam, bo opinie zawsze warto poznać, wyboru i tak dokonam ostatecznie sama, choć przyznam, że przy pierwszym zakupie ewidentnie cię posłuchałam i nie żałuję ani troche
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:02   #779
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
nie no pretensji nie będę miała, a już szczególnie do ciebie cieszę się, że weszłam na ten wątek, bo dobrze mi z tymi kosmetykami

a pytam, bo opinie zawsze warto poznać, wyboru i tak dokonam ostatecznie sama, choć przyznam, że przy pierwszym zakupie ewidentnie cię posłuchałam i nie żałuję ani troche
Milo to slyszec a co najbardziej i sluzy?
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:10   #780
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Milo to slyszec a co najbardziej i sluzy?
wlasciwie wszystko w zaleznosci od potrzeby

peeling mnie zachwycil, bo bosko wygładza buzie, a nigdy nie uzywalam enzymatycznych bo nie dzialaly,. mam trudna skore...

hydrolaty uzywam zamiast tonikow i tez mi pasuja, juz nie kupie w sklepie zadnego

tonik BHA jak wiesz mialam przygode, ale uzylam go juz 2 raz i luszcze sie wiec mam nadzieje na pozbycie sie blizn. jest mocny, ale skuteczny

zel nawilzajacy uratowal mi zycie przy podraznieniu po toniku. tzn. uratowalas mnie ty mowiac zebym go zmieszala z kremem poza tym uzywam go teraz wlasnie do mieszania z kremem pod makijaz i do serum lemom

serum lemon sama nie wiem nie umiem sie przekonac to tej tlustosci mimo, ze mieszam z zelem, ale uzywam go, poki co mam go duzo takze nie zamawiam zetawu serum i zel tylko sam zel

maseczki wulkaniczna booooska morska uzyta 2 razy, na pewno wulkaniczna lepsza

olejek myjacy cudo, wreszcie nie jestem sciagnieta jak po innych zelach myjacych

ale sie rozpisalam. jak widac wiekszosc mi sluzy i nie zamierzam z nich rezygnowac
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.