wesele i kosmetyki avon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-09, 16:24   #1
martasiwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 8

wesele i kosmetyki avon


Chciałabym poznać Waszą opinię na temat tego, co sądzicie o robieniu makijażu na ślub kosmetykami avonu lub inglota dostepnego w sklepie. Czy są jakieś dobre kosmetyki ogólnie dostępne i niskie cenowo, których moża by było użyć dla panny młodej?
Dzięki i pozdr.
martasiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-09, 17:23   #2
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: wesele i kosmetyki avon

Ja tym z Avonu bym nie wierzyła. Niedawno byłam świadkiem jak kosmetyczka z tejże firmy robiła delikatny makijaż jakieś kobiecie. Fakt, delikatny...tylko, że tuszu nie widać, Jakby go w ogóle nie było, kredki zjechała po 5 min, to samo cienie.Po prostu koszmar.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-09, 18:30   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: wesele i kosmetyki avon

Ja takze odradzam zdecydowanie Avon. Kosmetyki te nie sa jednak najwyzszej jakosci, nie sa trwale...wiec o slubie nie ma juz co mowic w tak waznym dniu.
Inglota (tzn cienie) polecam, sama uzywam. Wytrzymuja bez problemu caly dzien, a przy tym tanie i kolorki tylko jakie mozna sobie wymyslic

Poza tym, kosmetyki drogie nie znaczy dobre, a kosmetyki tanie moga byc swietne.

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-10, 14:38   #4
MarceLa
Raczkowanie
 
Avatar MarceLa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 140
GG do MarceLa
Re: wesele i kosmetyki avon

Odradzam kosmetyki z Avonu, bylam pomalowana nimi na studniówke, cien zniknal z oczu zanim dojechalam na miejsce imprezy, zostal tylko taki jasniejszy, rozprowadzony na cala powieke (juz nie z Avonu tylko z InglotaJa lubie cienie z Inglota, zgadzam sie co do kolorow sa roznorodne i fajne
__________________
Mój wątek ciuchowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198572

proszę o odp. w moim wątku
MarceLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-10, 15:15   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: wesele i kosmetyki avon

mialam cienie z Avonu do d... Zanim doszlam na wesela juz ich nie bylo nie zebraly sie w zalamaniu powiek tylko wyblakly, wyparowaly ale tusz jest ok. Cienie Inglota mialam dawno temu ta firma jeszcze nie byla taka znana piekne trzy kolorki w ktorych byl piekny zloty kolor nie imitacja jak to czesto bywa czyli zolty tylko prawdziwe zloto, zbieraly sie pieknie na zalamaniach powiek. Ale wizazanki chwala , wiec albo sklad sie poprawil albo paniom sie poprostu dobrze trzymaja, moja mama tez na nie nie narzekala tzn troche sie biaraly ale nie calkiem jak mi wiec poprawila palcem i do wieczora miala spokoj. Ze slubem to jest tak jak cos nowego to lepiej przetestowac to wczesniej rzeby potem nie bylo niespodzianki, tak samo rzecz sie ma z butami trzeba w domu chodzic w nich dobry tydzien zeby potem nie scieraly
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-10, 20:02   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: wesele i kosmetyki avon

Cienie Inglota są ok. ale trzymają sie powieki cały dzień pod warunkiem że zastosujesz pod nie bazę.
Myśle, że w wypadku ślubu i wesela bazy : pod podkład i pod cienie będą najlepszym rozwiązaniem. Dziewczyny bardzo chwlą bazy Lumene, mozesz o nich poczytać na KWC.
Dobrze też by było żebyś zrobiła przed tym ważnym dniem próby makijażu.
A Avon również odradzam..
Pozdrawiam
Kamila
Ps. Polecam Ci również cienie Bourjois i L'orela są droższe od Inglota ale naprawde warto i sa bardzo bardzo wydajne.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-10, 20:21   #7
martasiwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 8
Re: wesele i kosmetyki avon

Dziekuje Wam za wszystkie odpowiedzi!!!!!!!!!!!!
martasiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-11, 21:56   #8
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: wesele i kosmetyki avon

a z mojego doświadczenia wynika ,ze wszystko zależy od tego jakimi technikami robi się makijaż,ile czasu poświeca sie na pierwszą fazę jego powstawania,a także czy stosuje się bazę lub utrwalacz makijażu
osobiście potrafię zrobic makijaże naprawde różnymi kosmetykami-lepszych i gorszych firmi jeszcze nie zdarzyło się aby osobom,które były nimi malowane makijaż spłynął lub się wchłonął,a stosuję naprawde różne kosmetyki,cienie Avonu i Inglota również
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 11:01   #9
Marta_Goga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1
Re: wesele i kosmetyki avon

Używam zarówno cieni z Avon i Inglot i M.Astor i ze wszystich jestem bardzo zadowolona. Dobrze się trzymają (a pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu bez okien...) i nie powodują uczuleń. Jestem alergiczką, przy kontakcie z alergenem atopowe zapalenie skóry (AZS) pojawia mi się w kilka godzin, a po żadnym z tych cien nie mam najmiejszych problemów. Dodatkowo używam preparatów natłuszczających ze względu na AZS, np do mycia buzi, a cienie i tak się trzymają i nie spływają. Po prostu każdy jest inny i prowadzi inny tryb życia. A cienie trzeba wypróbować na sobie (niestety).
Marta_Goga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 08:38   #10
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: wesele i kosmetyki avon

Zdecydowanie odradzam avon i inglot na slub. Avon ma bardzo kiepskie kosmetyki, Inglot za co cenie na kolorystyke ale nie pomalowałabym nim nigdy nikogo na ślub.
Z w miare tanich kosmetyków polecam Isa Dora, Art Deco
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.