Jak dobrać musznik? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-07, 09:22   #1
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141

Jak dobrać musznik?


Proszę Was o radę i zdjęcia zestawów jak macie.
Ja mam białą suknie, przyszły mąż stalowy garniutur, ale musznika brak, nawet brak koncepcji . Wczoraj oglądaliśmy różne w sklepie i zupełnie nie potrafię dobrze wybrać. Czy musznik ma być dopasowany pod bukiet panny młodej? Tylko jak dobrać kwiaty, jeśli załóżmy musznik jest koloru stalowego . Najbardziej podobał się nam musznik ecru, ale nie sądzicie, że bedzie za mdło? Ja bym chciała bukiet w żywych kolorach. Bardzo mi się podoba ten na załączonym zdjęciu. Tylko jaki dobrać wtedy musznik? Aha nie dodałam, że kamizelka jest taka jak garniutur. Będzie ciężko bo na bordowy i różowy musznik mój TŻ się krzywił.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (22,0 KB, 106 załadowań)
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 10:11   #2
susana
Przyczajenie
 
Avatar susana
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jak dobrać musznik?

Wydaje mi sie, że fajnie wyglądałby musznik ecru. Mdło nie będzie, bo jak napisałaś, chcesz bukiet w żywych kolorach, czyli twój TŻ też będzie miał taki kwiatek w butonierce który rozjaśni cały ubiór... Tak mi sie tylko wydaje
susana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 10:44   #3
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak dobrać musznik?

Jasny musznik nie kazademu pasuje.
Niestety większość upiera sie przy jasnych i konczy sie to - mdlo.
Do stalowego garnituru pasuje praktycznie wszystko, wiec kwestia tego jakie korory pasuja Panu mlodemu.
Oprocz bordo jest jeszcze mnóstwo innych kolorów.
Moze cos w kolorze oliwki, moze brązy... osobiscie do grafitu wybralabym albo trawiasto zielony, albo purpurę albo ceglany ... wszystkie te kolory mają odpowiedniki w kolorch kwiatów.
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:00   #4
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: Jak dobrać musznik?

Myślę, że w musznikach eci mdło wyglądają blondyni. Mój TŻ ma ciemne włosy i oczy, więc może by pasowało. A może jest zupełnie na odwrót?
Widziałam piękny zielony musznik, ale nawet spojrzeć na niego nie chciał.
Muszników w kolerze oliwkowym czy ceglanym nie widziałam, chyba te sklepy były kiepsko zaopatrzone.
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:40   #5
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak dobrać musznik?

Gdybyś byla z wroclawia bądz okolic podpowiedzialabym Ci adres gdzie szyją tez na zamowienie z materialu który im dostarczasz.
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 12:46   #6
Jo Jo
Raczkowanie
 
Avatar Jo Jo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 68
Dot.: Jak dobrać musznik?

Ja troche z innej beczki, ale mam zupelny mentlik
Moja sukienka jest w kolorze zlamanej bieli (nie jest biala, ale jest jasniejsza niz typowe ecru).
TZ znalazl sobie kamizelke i musznik w odcieniu b. zbliozonym do mojej sukienki (moze minimalnie ciemniejsze). I teraz juz sama nie wiem, czy koszula tez powinna byc w kolorze ecru czy moze byc biala?
Prawde mowiac potrzebowalabym cos jeszcze pomiedzy, ale nic takiego nie widzialam Co myslicie?
Jo Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 14:29   #7
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak dobrać musznik?

Jesli suknia nie jest sniezno biala trzeba unikac snieznobialych elementów poniewaz suknia moze wypasc "brudno" ... innymi slowy suknia zlamana biel - koszula tez
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-07, 15:48   #8
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Jak dobrać musznik?

Z tym musznikiem to koniecznie trzeba poprzymierzac i dopiero zdecydowac! Ja uwazam ze powinno sie laczyc kolory zimne z zimnymi i cieple z cieplymi, np. do bialej (zimny kolor) sukni nie proponuje się czekoladowego (cieply) garnituru itp
Moj Mąz chciał bordowy fular i kamizelkę, taki mielismy plan tym bardziej ze ja mialam w bukiecie bordowe kwiaty. Ale jak przymierzył wygladal poprostu koszmarnie - smutno i postarzal go ten kolor! Z
rezygnowalismy i do czarnego (prawie czarnego) garnituru wybralismy srebrne (stalowe) dodatki..
Jasny fular i kamizelka bardzooo ladnie rozjasnily mojego misia bo on "ciemny" typ jest (czt. brunet)
Wiec mierzyc, mierzyc i mierzyc

Pozatym Teresko osoby w sklepach ze slubnymi ubrankami to na prawde profesjonalisci powiedza ci co do czego pasuje a co nie
Zycze udanych wyborow
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 17:19   #9
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: Jak dobrać musznik?

My niedawno kupiliśmy mojemu Lubemu gajerek i przy okazji musznik. Pani doradziła nam, żeby musznik był dopasowany do bukietu, ale ja jeszcze nie wiem jaki bukiet będę mieć. W tym wypadku powiedziała, że jeśli koszula będzie biała to musznik powinien być ecri, bo biały zleje się z koszulą. No i wzieliśmy ecri
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 17:40   #10
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: Jak dobrać musznik?

Cytat:
Napisane przez kulbit
Pozatym Teresko osoby w sklepach ze slubnymi ubrankami to na prawde profesjonalisci powiedza ci co do czego pasuje a co nie
Zycze udanych wyborow
W sklepach, do których trafiłam chyba nie było profesjonalistek, zwykłe dziewczyny, które nic konkretnego nie mówią. W jednym firmowym sklepie (będę miła i nie zrobię antyreklamy) kobiety sprzedały nam dwie koszule w złym rozmiarze, chociaż mowa była o mniejszym. Gdy wróciliśmy wymienić okazało się, że z tego rodzaju mniejszych nie mają, a one kasy nie mogą oddać. Na siłę musieliśmy wymienić na koszule, których w zasadzie nie chcieliśmy. Ale była afera.
W każdym razie koszule i garnitur mamy już kupione, więc nie bardzo jak jest zobaczyć czy musznik będzie pasował do reszty. Musimy kupić na oko . Przeglądałam zdjęcia z wątku nasze zdjęcia ślubne i zauważyłam, że w zasadzie muszniki rzadko były w takim kolorze jak kwiaty.
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 17:42   #11
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: Jak dobrać musznik?

A ja widziałam zdjęcie, na którym musznik była biały tak jak koszula i rzeczywiście nie za ciekawie to wyglądało. Zlało się wszystko.
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 18:58   #12
Lena K.
Raczkowanie
 
Avatar Lena K.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 117
Dot.: Jak dobrać musznik?

No to pięknie....... wychodzi na to,że ja wogóle nie przemyślaalm mojego ślubu, dodatków, kolorów itd.gdybym wcześniej wiedziała takie rzeczy o tym muszniku czy tam fularze i dobieraniu go do koloru bukietu czy garnituru do koloru sukienki....a tak....pewnie już za późno, a mianowicie: ja będę mieć suknie śnieżno białą bez żadnych dodatków kolorystycznych jeśli już to drobne koraliki polyskujące na delikatnie haftowanej koronce rekawów i ten sam motyw u dołu sukni, ale mój przyszły maż wybrał sobie kamizelkę i musznik w kolorze ecru , równiez haftowany ale na biało..pieknyee hhh no i garnitur ma stalowa polyskująca czekoladę ale nie taki ciemny jakby sie wydawał bo na nich sa delikatne prązki..i to go rozjaśnia...nie umiem tak dokladnie tego opisac, w kazdym bądź razie wygląda ślicznie..tylko teraz jaki ja mam miec bukiet żeby to nie wyglądało (i uzyję słowa, które często pojawia sie na forach o "garnitur, suknia i musznik") "mdło"..??? czy ktoś mógłby mi doradzić..nie mam pojęcia pogubiłam się całkowicie..moze wystarczy bukiet w żywszych kolorach a w tym kremowy kwiat..a może to nie bardzo..jeśli dziewczyny możecie doradzić to dodam, ze bardzo chciałam, zeby mój luby miał różową kamizelkę i kremowy garnitur ale nie dał sie namówić, za nic w świecie...a juz nie ma odwrotu bo suknia gotowa, garnitur kupiony..więc może choć tym bukietem cos da sie zaradzic, żeby wszystko grało???hmm?
__________________
God gave us memories that we might have roses in December.
Lena K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 13:54   #13
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jak dobrać musznik?

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Z tym musznikiem to koniecznie trzeba poprzymierzac i dopiero zdecydowac! Ja uwazam ze powinno sie laczyc kolory zimne z zimnymi i cieple z cieplymi, np. do bialej (zimny kolor) sukni nie proponuje się czekoladowego (cieply) garnituru itp
Moj Mąz chciał bordowy fular i kamizelkę, taki mielismy plan tym bardziej ze ja mialam w bukiecie bordowe kwiaty. Ale jak przymierzył wygladal poprostu koszmarnie - smutno i postarzal go ten kolor! Z
rezygnowalismy i do czarnego (prawie czarnego) garnituru wybralismy srebrne (stalowe) dodatki..
(...)
Nam własnie na targach slubnych bardzo się spodobało takie żywe bordo.Ale co patrze na czyjeś zdjecia ślubne 99% przeważają owe stalowe/ecru kolory.No ładnie, bedzie musiał chłopina nieźle sie naprzymierzać, bo może rzeczywiście i w naszym przypadku, kolor nie zda egzaminu?Ech zobaczymy
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-13 o 13:12 Powód: literowka
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 12:57   #14
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jak dobrać musznik?

Oto kilka przykładów muszników
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg musznik.jpg (9,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m1.jpg (11,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (9,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (8,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m4.jpg (7,4 KB, 26 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:10   #15
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Jak dobrać musznik?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Nam własnie na targach slubnych bardzo się spodobało takie żywe bordo.Ale co patrze na czyjeś zdjecia ślybne 99% przeważają owe stalowe/ecru kolory.No ładnie, bedzie musiał chłopna nieźle sie naprzymierzać, bo możemy rzeczywiście i w naszym przypadku, kolor nie zda egzaminu?Ech zobaczymy

Koniecznie poprzemierzajcie, żeby potem nie było za mało czasu na dobranie tego wszystkiego
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 19:59   #16
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jak dobrać musznik?

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Koniecznie poprzemierzajcie, żeby potem nie było za mało czasu na dobranie tego wszystkiego
...i zastanowienie się, jak to się właściwie zapina
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97711
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 20:03   #17
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jak dobrać musznik?

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
...i zastanowienie się, jak to się właściwie zapina
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97711
Mój szwagier ma w domu książke całkiem pożyteczną bo m in o sposobach wiązania krawatów, muszników i innych męskich dodatków .Chyba Mu podwędzimy przy najbliższej okazji
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:28   #18
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Jak dobrać musznik?

Mój narzeczony będzie miał musznik i kamizelkę dobraną do mojej sukienki i do swojego garnituru. Ja mam białą suknię ślubną ze srebrnymi dodatkami. Misiek będzie miał srebrny musznik i kamizelkę przechodzące w biel, w prążek, do tego czarny garnitur w prążek.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 17:56   #19
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Jak dobrać musznik?

Ja też mam białą suknię.Pani w salonie spytała,jaki kolor bukietu wybiorę.Powiedziałam,że bordo,a ona na to,że wtedy musi być biała koszula i bordowa kamizelka.TŻ się krzywił na bordo.Ja w końcu wymyśliłam,że bukiet będę miała bordowo-biały (i takie kolory mamy w zaproszeniach i dekoracjach sali),a kamizelkę i musznik zamówiliśmy w kolorze białym,ale z połyskliwym haftem.wygląda to jak lekko srebrne.Może to się trochę zlewa z biała koszulą,ale rozjaśni garnitur.Najlepsze jest to,że w innym sklepie pan powiedział,że NIE MA BIAŁYCH KAMIZELEK i w dodatku na kolor kamizelki nie ma wpływu kolor sukni ślubnej.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.