Ślub w październiku? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 14:07   #721
an.ka.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 261
GG do an.ka.b
Dot.: Ślub w październiku?

Wczoraj były nasze pierwsze zapowiedzi!!
Faktycznie trzeba by się wybrać do spowiedzi. Właśnie przejrzałam dokładnie karteczkę od księdza.
an.ka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 18:16   #722
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: Ślub w październiku?

Nie było mnie tydzień i widzę, że jakieś zmiany tu są... Jak to się stało, że nasz wątek znalazł się w ogólnym "październikowym"?
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 19:30   #723
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Ślub w październiku?

Cytat:
Napisane przez Kapciuszka
He he a my zapomnieliśmy o I spowiedzi przedślubnej. Trzeba było ją odbyć zaraz po daniu na zapowiedzi ( w sumie tak jest napisane w książeczce od księdza) a ja dopiero się gapnęłam.
Nam proboszcz powiedział, ze pierwsza spoweidź powinna być ok miesiac przed slubem, druga dwa,dzien przed..planuje wybrać sie wiec we wrzesniu
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 19:31   #724
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Ślub w październiku?

A jak to u was jest z tymi zapowiedziami? Faktycznie "spadacie z ambony" ?Ksiądz wyczytuje? U nas jedynie zawiesza kartkę w gablotce z ogłoszeniami i tyle..w sumie troche szkoda, fajnie byloby to usłyszeć
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 19:32   #725
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Ślub w październiku?

Cytat:
Napisane przez maartha
Nie było mnie tydzień i widzę, że jakieś zmiany tu są... Jak to się stało, że nasz wątek znalazł się w ogólnym "październikowym"?
to chyba jakieś nowe porządki
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 20:12   #726
Kapciuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub w październiku?

Powiem Wam szczerze, że dzis rano musiałam sie nieźle naszukać żeby nas znaleźć na forum, ale udało się
aannuullaa u nas jest tak, że na mszy na 12 ksiądz wyczytuje, kto przygotowuje się do sakramentu. Śmiesznie to usłyszeć siebie Mój TŻ pytał czy się stresuję, oczywiście powiedziałam że nie! Skąd! Ale tak naprawdę, to lekko się denerwowałam. Czym? Nie wiem...
A do spowiedzi szorujemy we czwartek. Sie będzie działo
aannuullaa, jeśli chodzi o salę- to mamy takie samą kolorystykę jeśli chodzi o wystrój sali, tez zdecydowalismy się na biały ze złotym. Salę ubieramy sami, ponieważ pan "dekorator" oferował nam dwie kolorystyki czerwono-różowo i żółto-niebiesko.
Kapciuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:10   #727
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Ślub w październiku?

Kapciuszka te proponowane kolorystki to jakieś faktycznie średnio trafione ale zrobicie sami i na pewno będzie ślicznie


juz za tydzień przymiarka sukni
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 14:29   #728
an.ka.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 261
GG do an.ka.b
Dot.: Ślub w październiku?

Cytat:
Napisane przez aannuullaa
A jak to u was jest z tymi zapowiedziami? Faktycznie "spadacie z ambony" ?Ksiądz wyczytuje? U nas jedynie zawiesza kartkę w gablotce z ogłoszeniami i tyle..w sumie troche szkoda, fajnie byloby to usłyszeć
W mojej parafii ksiądz wyczytuje zapowiedzi na porannej mszy w niedzielę i oczywiście wywiesza w gablotce.
an.ka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:10   #729
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Ślub w październiku?

a u Nas tylko wywiesza -szkoda fajnie było by usłyszec o sobie

a tak w ogóle to stres zaczyna dawac o sobie - załatwiamy noclegi dl a gości ale ja sie wkurzam bo nie wiem jak to będzie część w ostatniej chwili zdecyduje czy zostanie na noc i to mnie denerwuje tak w ogóle to nie wiem czy w ogóle się dowiem ile osób będzie spało a ile przyjedzie busem lub z kierowcą ...masakra...wszystko wyjdzie w praniu i jak tu się nie wnerwiać
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 07:59   #730
Kapciuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub w październiku?

juz za tydzień przymiarka sukni[/quote]

Nikula zazdroszczę, ja nie wiem kiedy mam mierzyć swoją Pewnie panie w salonie doszły do wniosku, że do października jeszcze ho ho i jeszcze trochę, ale mnie już zaczyna po mału nerw telepać...
Kapciuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 10:00   #731
BWWT
Raczkowanie
 
Avatar BWWT
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 38
Dot.: Ślub w październiku?

Witam Dziewczyny. Dawno nic nie pisałam, ale widzę, że dzis uszę. Też mam zmartwieniem z terminem pierwszej przymiarki. Krawcowa kazała mi przyjść na nią 01.09., a ja nie umiem oprzeć sie wrażeniu, że to trochę późno i chyba nie wytrzymam i podjadę do niej w tym tygodniu.W ogóle to mam wrażenie,ze nasze przygotowania stanęły w miejscu. Dzisiaj wybieramy się do poradni rodzinnej ustalić indywidualne spotkanie. Zaproszenia leżą wypisane w domu i czekają na rozdanie. nie mamy jeszcze pojęcia ile będzie ludzi, a za tym jedzenia, alkoholu, którego jeszcze nie kupiliśmy,co z noclegami, nie mamy też auta, garnituru i butów dla Pana Młodego, nie spisaliśmy protokołu, nie mamy zapowiedzi itp itd i mam wrażenie,ze lista rzeczy do załatwienia zamiast maleć, wydłuża się...Czas leci nieubłaganie i chyba coraz szybciej.Pozdrawiam
BWWT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 10:41   #732
Kapciuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub w październiku?

Cytat:
Napisane przez BWWT
Witam Dziewczyny. Dawno nic nie pisałam, ale widzę, że dzis uszę. Też mam zmartwieniem z terminem pierwszej przymiarki. Krawcowa kazała mi przyjść na nią 01.09., a ja nie umiem oprzeć sie wrażeniu, że to trochę późno i chyba nie wytrzymam i podjadę do niej w tym tygodniu.W ogóle to mam wrażenie,ze nasze przygotowania stanęły w miejscu. Dzisiaj wybieramy się do poradni rodzinnej ustalić indywidualne spotkanie. Zaproszenia leżą wypisane w domu i czekają na rozdanie. nie mamy jeszcze pojęcia ile będzie ludzi, a za tym jedzenia, alkoholu, którego jeszcze nie kupiliśmy,co z noclegami, nie mamy też auta, garnituru i butów dla Pana Młodego, nie spisaliśmy protokołu, nie mamy zapowiedzi itp itd i mam wrażenie,ze lista rzeczy do załatwienia zamiast maleć, wydłuża się...Czas leci nieubłaganie i chyba coraz szybciej.Pozdrawiam
BWWT nie łam się dasz radę. Kwardym trzeba być Heh ja sukienkę odbieram dopiero 17 pażdziernika-czyli 4 dni przed ślubem. Tez nie mam auta do ślubu, ale mam za to tablice jakiś chaos wkradł się w moje przygotowania.
Kapciuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 21:17   #733
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Ślub w październiku?

ja właśnie najbardziej boje się chaosu bo ja taka z natury chaotyczna jestem niestety
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 08:19   #734
Brzuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub w październiku?

Ja co prawda nie ślubuję w październiku ale chciałam Was pocieszyć...
Moja koleżanka, która już jutro bierze ślub miała pierwszą przymiarkę 2 tygodnie temu. A z kolei przyjaciółka październikowa właśnie suknię zacznie szyć dopiero na 4 dni przed ślubem bo do kraju wróci 5 dni przed tą wielką datą i wszystko dopiero ruszy wielka parą... szczerze mówiąc podziwiam ją, bo ja bym na zawał padła chyba....
Brzuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 19:20   #735
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: Ślub w październiku?

Ja tez podziwiam Mamy jeszcze niecałe 3 miesiące, a ja już panikuję
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 21:55   #736
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Ślub w październiku?

Ja 2 sierpnia byłam na pierwszej przymiarce...gorsetu z płótna..cos jakby forma, kolejna przymiarka 18.09 i na razie sie nie denerwuję, mam nadzieję, że zdążą ze wszystkim, w końcu chyba mają wprawę...

Musimy w końcu zacząć jakieś nauki, chociaż mysl o poradni rodzinnej nadal mnie przesladuje..nie chcę tam iśc ..buuu :-( jakieś to dla mnie dziwne...


Kiedy planujecie zapraszać gości?My mysleliśmy o koncówce sierpnia..sama nie wiem...
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 08:08   #737
Kapciuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub w październiku?

aannuullaa: ja dzisiaj idę właśnie ażeby odebrać swój papierek podbity z poradni rodzinnej. Jeśli chodzi o zaproszenia, to potwierdzenia daliśmy do 28.09, więc pod koniec sierpnia zaczynamy rozwozić.
Wczoraj byliśmy z odwiedzinami u naszego zespołu, ustaliliśmy I taniec, zabawy na o<d>czepiny i piosenkę dla rodziców. Pan Arek wymyślił aby było fajniej,zebyśmy zaśpiewali razem z nimi piosenkę dla rodziców. Piosenka to nic innego jak "Cudownych rodziców mam". Trochę nas ta propozycja zaskoczyła, ale warto sie zastanowić.
Kapciuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 08:44   #738
Kapciuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub w październiku?

Dziewczyny znalazłam pogodę na jesień tego roku i napisane jest że wrzesień, PAŻDZIERNIK i listopad mają być bardzo ciepłe i temperatury mają być znacznie wyższe niż zazwyczaj Oby się sprawdziło
Kapciuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 14:37   #739
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Ślub w październiku?

Cytat:
Napisane przez Kapciuszka
Dziewczyny znalazłam pogodę na jesień tego roku i napisane jest że wrzesień, PAŻDZIERNIK i listopad mają być bardzo ciepłe i temperatury mają być znacznie wyższe niż zazwyczaj Oby się sprawdziło
: jupi::j upi::jupi :

super,oby sie sprawdzilo!
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 14:29   #740
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Ślub w październiku?

Ale się pozmieniało, nie mogłam Was znaleźć Wczoraj były nasze pierwsze zapowiedzi Nieststy nie byłam w kościele i nie słyszałam, ale podobno (tak mi powiedziala sąsiadka) swoich zapowiedzi nie powinno sie słuchać (bo dzieci mogą być głuche, czy coś takiego), wiem, że to jakiś głupi przesąd, nie dlatego nie byłam w kościele Jutro jadę z mamą szukać w końcu jakiejś sukienki, bo chyba już najwyższy czas nie?
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 21:52   #741
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Ślub w październiku?

dziewczyny my jesteśmy już po protokole -ksiądz powiedział , ż e zapowiedzi niebawem wywieszą ...nasłuchaliśmy się co swoje za to ,ż e zyjemy w grzechu czyli razem mieszkami hi hi - za karę mamy tylko jedną spowiedź w przeddzień ślubu i ma to być generalna...
zamawiam nowe zaproszenia bo kupując poprzednie ( pocieszy się moja siostra nie wzięłam pod uwagę długiej nazwy Kościoła teraz zamówiłam już wydrukowane od razu wszystko czyli pierwsza wpadka zaliczona - jutro przymiarka!!!!!!!!!!!
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 09:29   #742
Neiti
Raczkowanie
 
Avatar Neiti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Ślub w październiku?

Cytat:
Napisane przez Kapciuszka
Dziewczyny znalazłam pogodę na jesień tego roku i napisane jest że wrzesień, PAŻDZIERNIK i listopad mają być bardzo ciepłe i temperatury mają być znacznie wyższe niż zazwyczaj Oby się sprawdziło

A może słyszałać cos o pażdzierniku 2007 ????????????
tez mógłby być ładny
Neiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 09:35   #743
Kapciuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub w październiku?

Dziewczyny a ja tak z zupełnie innej beczki. Szłam sobie dziś rano na autobus do pracy. Szłam moknąc pomimo parasolki i nagle patrzę a na słupie wisi plakat-WYBORY MISS JĘDRNYCH POŚLADKÓW Myślałam, że padnę ze śmiechu
A odnośnie wesela, muszę dodrukować zaproszenia bo mi zabrakło, bywa...
Kapciuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 15:54   #744
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Ślub w październiku?

wychodzi na to , ż emam fryzjerkę i makijarzystkę 2 w 1
a poza tym to zaczynam powoli wariować
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:22   #745
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Ślub w październiku?

Cytat:
Napisane przez Kapciuszka
Dziewczyny a ja tak z zupełnie innej beczki. Szłam sobie dziś rano na autobus do pracy. Szłam moknąc pomimo parasolki i nagle patrzę a na słupie wisi plakat-WYBORY MISS JĘDRNYCH POŚLADKÓW Myślałam, że padnę ze śmiechu
A odnośnie wesela, muszę dodrukować zaproszenia bo mi zabrakło, bywa...
Hmm..zastanawiam sie jakim sposobem ta jedrność będzie mierzona i oceniana
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:24   #746
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Ślub w październiku?

Marta_so , jak tam wsz remont?Bo u nas ruszylo z kopyta...po zatrudnieniu ekipy budowlanej ale teraz przynajmniej mam nadzieję, ze skończymy do października ;-:
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:26   #747
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Ślub w październiku?

Cytat:
Napisane przez Nikula5
a poza tym to zaczynam powoli wariować
Ja też momentami mam myśl, ze trzeba było zdecydowaćsię na cichutką uroczystość A DO ZAŁATWIENIA I DOGRANIA CORAZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW...
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:50   #748
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Ślub w październiku?

aannuullaa remoncik zbliża sie ku koncowi, to znaczy jeszcze z 1,5miesiaca pracy jest, ale najgorsze juz za nami.Wymysliłam jakies wyburzanie ścian, w dodatku nośnych i było naprawde baaardzo duzo pracy, ale już cos widac i jest faaajnie
Poza tym dziewczynki kochane, musze sie Wam pochwalic- zamówiłam suknie Zajęło mi to jakies 15 minut Przymierzyłam tylko 2...akurat w salonie miala ostatnią przymiarkę jakas dziewczyna no i jej sukienka tak mi sie spodobała, że zachciało mi sie takiej samej No i 19 września mam pierwszą przymiarkę. Obawiam się troszke tej mojej szybkiej decyzji, ale...mam nadzieje, że będę ładnie wyglądać Wklejam fote sukienki, z tym, że ona ma jakiś haftowany wzór, ja będę miala inne aplikacje.Zastanawiam sie nad złotymi, lub biało-srebrnymi.Sukienka bedzie biała, tak mi pani w salonie doradziła ( bo mam ciemne, brązowe włosy i niebieskie oczy i ładnie to wszystko kontrastuje) a że ona ma "wyrobione oko", to jej zaufałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja.jpg (35,9 KB, 31 załadowań)
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 18:59   #749
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Ślub w październiku?

No i to się nazywa meska decyzja nie martw się, zazwyczaj to co pierwsze wpada w oko jest najlepsze...mamtylko nadzieję, ze fryzurę bedziesz nmiała nieco inną
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 19:06   #750
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Ślub w październiku?

E nooooo.... aannuullaa, nie podoba Ci się Dla mnie jest zaj*****a Żartuję oczywiście, włoski bedę miała rozpuszczone, a mam takie do ramion, to znaczy takie troszkę dłuższe
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.