Szczyt szczytów!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-03, 16:53   #61
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Takiego chama to tylko ostro objechać aż mu w pięty pójdzie
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:08   #62
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

O....widze, ze watek staje sie bardzo popularny , prawie kazdy mial jakeis "przygody" autobusowo-tramwajowe. osobiscie zauwazylam, ze o wiele gorsi sa dziadkowie niz babcie , jak jest jedno wolne miejsce i jets np. babulinka i staruszek, to staruszek tak wystartuje, ze babcia nie ma szans......wtedy my powinnismy zrobic "gentelmenowi" wyklad

A swoja droga nigdzie za granica nie spotkalam sie ze "zwyczajem" oddawania miejsc osobom starszym, Ci nasi, krajowi to dobrze maja

Apropo's tematu przypomniala mi sie jedna anegdota:

Wchodzi starszy pan do autobusu i widzi, ze nie ma wolnych miejsc i pyta wymownie mlodych chlopcow "Czy sa tu jacys gentelmeni? "
Na co odzywa sie mlody czlowiek:
"Gentelmeni sa.......ale frajerow nie ma "
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:25   #63
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

jakiś czas temu w Wiedniu ustąpiłem miejsca starszej pani - przez trzy przystanki mi dziękowała
wiecie, czego wręcż nienawidzę? gdy ustępuje się komuś starszemu miejsce, i w tym samym momencie jakiś dewot lub dewota wpycha się żeby je zawłaszczyć. po kilku takich razach zacząłem w ten sposób ustępować, że nikt się nie wepchnie za moimi plecami
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:28   #64
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Ja już dawno przestałam ustępować każdemu starszemu, który mi nad głową stanie mimo że pół metra dalej jest wolne miejsce. Według mnie to nie młodzież jest niewychowana tylko ludzie starsi leniwi? chętni do ponarzekania na młodzież? Nie biorę tu pod uwagę przypadków ludzi którzy wiadomo że muszą usiąść akurat tu a nie gdzie indziej, np. ludzi chorych, wtedy czuję się w obowiązku ustąpić.

Co do staruszek i staruszków to im nijak nie można dogodzić. Pamiętam jak wracałam kiedyś z kupą ludzi z mojej szkoły autobusem. Wiadomo - tłok. A jakiś staruszek zaczął na głos czepiać się że młodzież to musi z tymi plecakami łazić, że ciasno w autobusie. To przepraszam bardzo, my te książki mamy na głowie nosić? A oni muszą akurat wtedy jeźdźić, kiedy młodzież wraca ze szkół, a inni z pracy.

No i wtrącę taką historyjkę, co prawda nie o ludziach starszych, ale też o chamstwie w autobusie. Otóż moja mama była świadkiem takiego zdarzenia.
Autobus jest pełny, są podwójne siedzenia: takie że siedzą naprzeciwko 4 osoby (dwie po jednej i dwie naprzeciwko ich). Po jednej stronie siedzi matka z dzieckiem na kolanach, na przeciwko zaś jakaś niczemu winna kobietka. No i dziecko siedzące na kolanach matki, kopało (no nie kopało, tak żeby kopać, po prostu ruszało nogami :P) kobietę na przeciwko, brudząc jej przy tym spodnie. Rozwiązał się taki dialog:
- Pani dziecko brudzi mi spodnie, proszę coś mu powiedzieć
- ja swoje dziecko wychowuję bezstresowo
No i nic, kobietka już nic nie powiedziała, odsunęła trochę kolana i cierpliwie znosi uporczywe dziecko. W końcu przystanek. Do wysiadania ustawia się młody chłopak. Autobus staje. Chłopak podchodzi do matki z dzieckiem, wyjmuje gumę z buzi i przykleja kobiecie (tej dzieckiem) na czoło:
- ja też byłem wychowywany bezstresowo
Po czym wychodzi...
Cały autobus był oczywiście za biedną kobitką której dziecko brudziło spodnie i za chłopakiem, który choć brutalnie, ale prawidłowo postąpił
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:38   #65
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez maciek_k
jakiś czas temu w Wiedniu ustąpiłem miejsca starszej pani - przez trzy przystanki mi dziękowała
bo moze u nich to rzadkosc
pamietam jak przyjechala do mnie Niemka z wymiany. Niemcy w autobusie/tramwaju nawet jak stanie nad nimi babulinka o lasce to nie ustapia (przynajmniej ci ktorzy do nas przyjechali), normalnie az nam wstyd za nich bylo, a tez tak glupio kazac im wstawac i robic wyklady... ehh
zazwyczaj to jednak rzeczywiscie albo dziadki robia awantury albo babcie ktorym daleko do bycia prawdziwa babcia (bo wcale taka stara nie jest, kondycje ma super, a makijaz jakby z burdelu wyskoczyla)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:41   #66
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Te miejsca za kierowcą są dla matek z dzieckiem o kurczę, nie wiedziałam... na szczęście nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi, często tam siadam bo wygodnie ale skoro "zarezerwowane" to obiecuję, że się poprawię
ale i tak najbardziej wkurzające są narzekania na "młodzież i ich plecaki" w największym ścisku
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:44   #67
taktoja1
Raczkowanie
 
Avatar taktoja1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: A gdzieś tam...
Wiadomości: 65
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Ja raczej nie miałam nigdy autobusowych przebojów, ale jedna sytuacja utkneła mi w pamiecia. Wracam kiedys ze szkoly, zmeczona i zagapiona gdzieś tam za okno. Gdy nagle ocknęłąm się gdyż jakaś kobitka autentycznie zaczęła na mnie siadać burcząc coś natrętnie pod nosem No ja rozumiem że zachciało się usiąść ale żeby tak agresywnie działać SIę przeraziłam i uciekłam na drugi koniec autobusu, bo co jak co ale trzymać kogoś na kolanach to ja nie bede, o nie!!
taktoja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 17:54   #68
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez maciek_k
jakiś czas temu w Wiedniu ustąpiłem miejsca starszej pani - przez trzy przystanki mi dziękowała
wiecie, czego wręcż nienawidzę? gdy ustępuje się komuś starszemu miejsce, i w tym samym momencie jakiś dewot lub dewota wpycha się żeby je zawłaszczyć. po kilku takich razach zacząłem w ten sposób ustępować, że nikt się nie wepchnie za moimi plecami
A mnie do szału doprowadza, jak ustępuję komuś miejsca i wpycha się na nie jakiś chłopak- w moim wieku, może młodszy, może starszy, w każdym razie dwa razy wyższy i szerszy ode mnie i od osoby, której ustępuję. Już kilka razy miałam taką sytuację.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 18:16   #69
karolina1987
Zadomowienie
 
Avatar karolina1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 203
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

ja pamiętam ostatnio jechałam w autobusie, było miejsce to usiadłam a przede mną usiadła kobieta a obok na siedzeniu położyła siatkę
przez całą drogę tak jechała - fakt nie stała żadna starsza osoba ale bez przesady - młodzi mogli sobie usiąść
zwróciłam kilka razy tej pani uwagę, że siatka z zakupami nie musi siedzieć, ale tylko popatrzyła na mnie jak na idiotkę
kurcze, jacy ludzie potrafią byc beznadziejni
__________________
"Pytania są niebezpieczne,
Nie ruszaj ich, będą spały.
Zapytasz - zbudzisz, i znacznie więcej
Niż myślisz pytań powstanie."
J.C.
karolina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 18:19   #70
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez Germini
no i co najlepsze w tym wszystkim, to to, ze przeciez oni wszyscy sa starsi, schorowani, slabi, itepe. ale w takim ukladzie po kiego grzyba jada doslownie na drugi koniec miasta, zeby zrobic zakupy w oszonie? sklepy osiedlowe im pod nosem pozamykali?!
Stane w obronie osob starszych bo mam babcie i dziadka, ktorzy owszem jezdza do sklepow takich jak auchan, kaufland, real. Kto powiedzial, ze takie sklepy sa tlyko dla ludiz mlodych? W sklepie osiedlowym moja babcia za jeden chleb zaplaci 2 zl. a np. w realu 1,30....i to jest wlasnie ta roznica... W sklepach osiedlowych marze wynosza 100%. Wydaje mi sie, ze autobusy sa dla wsyztskich i dla mlodych i dla starszych...
Chociaz sama nie znosze kiedy taka babcia stanie nade mna i czeka az sie zwolni...a obok jest wolne;/ Moja babcia nigdy nikogo nie poprosila o ustapienie miejsca...jezeli rzeczywiscie nie ma wolnego to stoi i na pewno nie patrzy z politowaniem czy oburzeniem na mlodszych.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 19:00   #71
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez agusia_85

No i wtrącę taką historyjkę, co prawda nie o ludziach starszych, ale też o chamstwie w autobusie. Otóż moja mama była świadkiem takiego zdarzenia.
Autobus jest pełny, są podwójne siedzenia: takie że siedzą naprzeciwko 4 osoby (dwie po jednej i dwie naprzeciwko ich). Po jednej stronie siedzi matka z dzieckiem na kolanach, na przeciwko zaś jakaś niczemu winna kobietka. No i dziecko siedzące na kolanach matki, kopało (no nie kopało, tak żeby kopać, po prostu ruszało nogami :P) kobietę na przeciwko, brudząc jej przy tym spodnie. Rozwiązał się taki dialog:
- Pani dziecko brudzi mi spodnie, proszę coś mu powiedzieć
- ja swoje dziecko wychowuję bezstresowo
No i nic, kobietka już nic nie powiedziała, odsunęła trochę kolana i cierpliwie znosi uporczywe dziecko. W końcu przystanek. Do wysiadania ustawia się młody chłopak. Autobus staje. Chłopak podchodzi do matki z dzieckiem, wyjmuje gumę z buzi i przykleja kobiecie (tej dzieckiem) na czoło:
- ja też byłem wychowywany bezstresowo
Po czym wychodzi...
Cały autobus był oczywiście za biedną kobitką której dziecko brudziło spodnie i za chłopakiem, który choć brutalnie, ale prawidłowo postąpił

historia stara jak swiat,ja znam ja z opowiadan kumpla i rzecz dzieje sie w pociągu
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 19:23   #72
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez Helena
Niedawno stałam sobie w tramwaju, tłok, chowam ten swój brzuch, a przy schodach stoi... dziewczyna o kulach Udało mi się wyprosić u Pana Studenta Zaczytanego w Skrypcie, żeby jej ustąpił miejsca.
kiedys mialam identyczna sytuacje. stalam w zatloczonym autobusie o kulach, z drutami wystajacymi z uda (mialam wydluzanie nogi). tlok byl straszny i scisk, padlo tak, ze stalam dokladnie na przeciwko zamyslonego mlodziana patrzacego nostalgicznie w okno. bylam jeszcze niesmiala nastolatka, wiec nic nie powiedzialam, ale na szczescie pojawila sie jakas przebojowa dziewczyna, ktora na caly autobus zrobila chlopakowi awanture, ze nie ustepuje miejsca dziewczynce o kulach z drutami w nodze zawstydzil sie bardzo, widac bylo, tlumaczyl sie, ze z imprezy wraca (byla niedziela rano). do dzis te dziewczyne pamietam i usmiecham sie myslac o tym, jak mi pomogla
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 19:28   #73
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

To teraz pora na moją przygodę:
Ostatnio jak jechałam na uczelnię (drugi koniec miasta) to autobus wcześniejszy nie orzyjechał i tłok był w następonym niesamowity. Jakaś babula ( na oko 60 lat i dobrego zdrowia) wsiada. Stoi przy drzwiach i na następnym przystanku zaczyna się awantura że ona z autobusu na mróz wysiadać nie będzie, niech sobie ludzie wysiadają innymi drzwiami. No to byly przepychanki, baba dalej wrzeszczy swoje. Za chwilę się zwolniło miejsce- mało co mnie nei przewróciła lecąc tam i jeszcze "z mordą" na nie że jej o miejscu nie powiedziałam. Ja już ledwo z nerwów wytrzymuje ale siedze cicho. Baba zaczyna teraz narzekać bo widzi jakiegoś chlopaka z plecakiem na plecach- zaczyna się gadka o niewychowanej młodzieży itd. itp. -same wiecie a ja już nie wytrzymałam i mówię na to, że jak narazie to jest tutaj jedyną niewychowaną osobą bo nikt tak nie pyskuje jak ona. Ktos głosno zaśmiał się i babula ucichła i do końca trasy gapiła się w okno, słowa nie powiedziała

P.S. Cieszę się Heleno, że dajesz nam na forum oznaki zycia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 19:28   #74
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
historia stara jak swiat,ja znam ja z opowiadan kumpla i rzecz dzieje sie w pociągu
Poważnie
Chyba ktoś mi coś znowu naściemniał
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 19:32   #75
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez Helena
Wydarzenie z ostatnich dni. Jadę autobusem z Ursynowa, mam dwie siatki - niezbyt ciężkie, ale nieporęczne. Jestem w 6 miesiącu ciąży, więc siedzę na miejscu dla ciężarnych, autobus lata po skrzyżowaniach, wąskich osiedlowych uliczkach. Wchodzi pan, ok. 60 lat, wysportowany, dobrze ubrany. Mówi do mnie:
- Proszę mi ustąpić miesca, mam chory kręgosłup.
Odpowiadam:
- Jestem w ciąży, autobus szarpie, boję się, że upadnę, może ktoś inny ustąpi Panu miejsca? Przepraszam.
Pan:
- Bezczelność. Młode, a ciągle siedzą. Ciąża to nie choroba - może pani sobie postać!
są ludzie i parapery
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 19:46   #76
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez agusia_85
To przepraszam bardzo, my te książki mamy na głowie nosić?

Chłopak podchodzi do matki z dzieckiem, wyjmuje gumę z buzi i przykleja kobiecie (tej dzieckiem) na czoło:
- ja też byłem wychowywany bezstresowo
Po czym wychodzi...
Cały autobus był oczywiście za biedną kobitką której dziecko brudziło spodnie i za chłopakiem, który choć brutalnie, ale prawidłowo postąpił
1. plecak każdy ma obowiązek zdjąć jeśli w autobusie bądź tramwaju zaczyna brakowac miejsca (nie wymieniłem trolejbusów, bo ich w wawie nie ma ) - nic na to nie poradzimy, zresztą każdy plecak ma uchwyt do trzymania w rękach, i ja nawet nie narzekałem gdy musiałem z niego korzystać - dziś nieraz mnie trafia szlag, gdy wpadnie dzieciak i się rozbija na prawo i lewo plecakiem, to naprawdę jest uciążliwe.

2. ten chłopak od gumy i bezstresowego wychowania - HARDKOROWIEC, już go polubiłem obiecuję, że w podobnej sytuacji postapię identycznie
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:01   #77
201710291909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

witanko
zgadzam się co do tych plecaków, czasem wkurzają, moja kumpela kiedyś w tramwaju po 10tym wbiciu jej plecaka w żebra, powiedziała dzieciakowi żeby troche uważał, na co dzieciak żeby sie w .. ugryzła. Moja kumpela konspirantka po kryjomu przywiązała sznurek z jego plecaka do rurki w tramwaju, wysiadłyśmy na tym przystanku na którym on "próbował" wysiąść. Jak drzwi się zamknęły to mu ślicznie pomachałyśmy. Miał ekstra minkę i chyba coś krzyczał, ludzie też mieli świetny ubaw pozdrawiam
201710291909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:01   #78
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

nie zliczę nawet ile razy widziałem starsze osoby lub nawet pary starszych osób, pedzące wzdłuż całego autobusu (wszystkie drzwi otwarte!) na sam początek, żeby od razu być dobrze widocznym dla tych, którzy siedzą
wiele lat temu miałem nogę w gipsie - złamana kostka, gips pod samo kolano, do tego dwie kule no i ostry wysiłek na twarzy, bo tak cały dzien musiałem zasuwać do szkoły i z powrotem. wsiadłem do autobusu, i wszystkie miejsca były zajęte, ale jakiś miły starszy (!!) pan od razu mi ustąpił, nawet się nie spytał czy chcę usiąść skorzystałem oczywiście, bo czekała mnie prawie godzinna podróż do domu, ale to się nie spodobało jednej dewocie, która chyba czaiła się na to miejsce, bo przez kilkanaście minut łypała na mnie jak wilk na owcę i tylko cmokała pod nosem - przy lepszym samopoczuciu sam bym sprowokował dyskusję, ale byłem zmęczony
mama kiedyś siedziała w autobusie (od lat ma problemy z kręgosłupem i biodrami), i cmokał jej nad głową jakiś staruch - po kilku przystankach miała dość i mu ustąpiła, po czym on przepuścił na to miejsce kogoś innego i tekst do mojej mamy rzucił: i co? zadowolona?!... Frustrat jeden, chętnie bym go wyleczył moim tekstem o umieraniu
kiedy indziej jechałem tramwajem w okolicach dworca centralnego - wszystkie miejsca siedzące zajęte, ale poza tym pusto. wsiadły dwie starsze kobiety, z czego jedna widać że urocza babinka, a druga wypisz wymaluj abonent wszelkich dewocjonaliów tego świata dewota spojrzała na młodego chłopaka, który siedział zaczytany w książce, po czym tekst do tej uroczej staruszki i palcem na ww. chłopaka - proszę sobie tu usiąść, tu jest wolne miejsce (chłopak cały czas siedział, omiatany tym palcem jak wiązkami radarowymi samolotu AWACS).. zatkało mnie, staruszkę zresztą też
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:03   #79
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez Agnessia21
witanko
zgadzam się co do tych plecaków, czasem wkurzają, moja kumpela kiedyś w tramwaju po 10tym wbiciu jej plecaka w żebra, powiedziała dzieciakowi żeby troche uważał, na co dzieciak żeby sie w .. ugryzła. Moja kumpela konspirantka po kryjomu przywiązała sznurek z jego plecaka do rurki w tramwaju, wysiadłyśmy na tym przystanku na którym on "próbował" wysiąść. Jak drzwi się zamknęły to mu ślicznie pomachałyśmy. Miał ekstra minkę i chyba coś krzyczał, ludzie też mieli świetny ubaw pozdrawiam
BAJECZNY POMYSŁ!!!!!!! I niech ktoś mi powie, że Wielcy Polacy już się nie rodzą buziak w czółko za ten sznurek <cmok>
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 20:19   #80
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez maciek_k
wiele lat temu miałem nogę w gipsie - złamana kostka, gips pod samo kolano, do tego dwie kule no i ostry wysiłek na twarzy, bo tak cały dzien musiałem zasuwać do szkoły i z powrotem. wsiadłem do autobusu, i wszystkie miejsca były zajęte
Skad ja to znam, a zeby bylo smieszniej jechala ze mna jeszcze jedna kolezanka, tez w gipsie i o kulach, wiec wchodza do pelnego autobusu dwie "kaleki" o kulach, skaczace na jednej nodze i co, nic bo stoja przy drzwiach i nikt nawet nie przesunie sie zeby mogly spokojnie stac i nie byc przepychane na kazdym przystanku Jak juz zrobilo sie troche luzniej to moglysmy wskoczyc ze schodow do srodka, ale myslicie, ze jakikolwiek "ciezko" stary dziadek sie ruszyl? Mowie, tylko o dziadkach, bo akurat obok nich stalysmy, byl scisk i nie mialysmy mozliwosci przejscia po busie na kulach. Po paru przystankach jeden z nich wysiadl, kolezanka mowi do mnie Ty siadaj, ja mowie, zeby ona sobie siadla bo ja nie mam za bardzo jak przejsc, no ale ona sie uprala i jakos mnie przepchnela, wzielam od niej kule zeby mogla sie porzadnie trzymac, bo akurat wjechalysmy w osiedle z ostrymi zakretami no ale nikogo to nie wzruszylo.
Dla porownania, gdy jechalam kiedys sama, dalej o kulach, w busie bylo duzo miejsca, ale jakis mlody chlopak tylko mnie zobaczyl, to specjalnie sie przesiadl zebym nie musiala isc kawalekczek dalej, i jaka jest dzisiejsza mlodziez?
Od tamtej pory inaczej patrze na starszych ludzi, niestety... Zawsze staralam sie ustepowac, ale widze, ze niektorzy mysla, ze maja monopol na choroby i cierpienie
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:22   #81
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez agusia_85
Ja już dawno przestałam ustępować każdemu starszemu, który mi nad głową stanie mimo że pół metra dalej jest wolne miejsce. Według mnie to nie młodzież jest niewychowana tylko ludzie starsi leniwi? chętni do ponarzekania na młodzież? Nie biorę tu pod uwagę przypadków ludzi którzy wiadomo że muszą usiąść akurat tu a nie gdzie indziej, np. ludzi chorych, wtedy czuję się w obowiązku ustąpić.

Co do staruszek i staruszków to im nijak nie można dogodzić. Pamiętam jak wracałam kiedyś z kupą ludzi z mojej szkoły autobusem. Wiadomo - tłok. A jakiś staruszek zaczął na głos czepiać się że młodzież to musi z tymi plecakami łazić, że ciasno w autobusie. To przepraszam bardzo, my te książki mamy na głowie nosić? A oni muszą akurat wtedy jeźdźić, kiedy młodzież wraca ze szkół, a inni z pracy.

No i wtrącę taką historyjkę, co prawda nie o ludziach starszych, ale też o chamstwie w autobusie. Otóż moja mama była świadkiem takiego zdarzenia.
Autobus jest pełny, są podwójne siedzenia: takie że siedzą naprzeciwko 4 osoby (dwie po jednej i dwie naprzeciwko ich). Po jednej stronie siedzi matka z dzieckiem na kolanach, na przeciwko zaś jakaś niczemu winna kobietka. No i dziecko siedzące na kolanach matki, kopało (no nie kopało, tak żeby kopać, po prostu ruszało nogami :P) kobietę na przeciwko, brudząc jej przy tym spodnie. Rozwiązał się taki dialog:
- Pani dziecko brudzi mi spodnie, proszę coś mu powiedzieć
- ja swoje dziecko wychowuję bezstresowo
No i nic, kobietka już nic nie powiedziała, odsunęła trochę kolana i cierpliwie znosi uporczywe dziecko. W końcu przystanek. Do wysiadania ustawia się młody chłopak. Autobus staje. Chłopak podchodzi do matki z dzieckiem, wyjmuje gumę z buzi i przykleja kobiecie (tej dzieckiem) na czoło:
- ja też byłem wychowywany bezstresowo
Po czym wychodzi...
Cały autobus był oczywiście za biedną kobitką której dziecko brudziło spodnie i za chłopakiem, który choć brutalnie, ale prawidłowo postąpił


olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:46   #82
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

ja kiedyś byłam swiadkiem historii w autobusie która się przydarzyła mojej mamie: wsiadłyśmy do autobusu linii A a że był prawie pusty to usiadłyśmy (w końcu płacimy to wymagamy ) 2 przystanki dalej wsiadła jakaś starsza pani i do mojej mamy z tekstem dlaczego ona tutaj siedzi?? moja mama nie rozumiała o co tej pani chodzi ale za chwilę pani podniesionym głosem wyjaśniła mojej mamie że to jest jej miejsce i ona zawsze na nim siedzi więc jakim prawem moja mama tu usiadła??!!! moja mama była tak zaskoczona że przesiadła się na inne miejsce oczywiście pani do końca nszej podróży autobusem linii A komentowała na głos że zawsze wszyscy jej zasiadają miejsce (w tym i moja beszczelna i niewychowana mama) itd .

ja raczej staram się nie siadać w srodkach komunikacji miejskiej bo pózniej nie mam ochoty wysłuchiwać komentarzy jaka to nie jestem wychowana itd
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:50   #83
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

a ja nieraz chętnie bym posłuchał co ma do powiedzenia na mój temat jakiś dewot lub dewota - nigdy nie zostawiam tego bez komentarza
ta kobieta to już musiała mieć niezłe problemy z dyńką
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:51   #84
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez agusia_85
Poważnie
Chyba ktoś mi coś znowu naściemniał
Ale napisalas, ze:
Cytat:
Otóż moja mama była świadkiem takiego zdarzenia.
Wiec jak mogla byc swiadkiem starej jak swiat historyjki??? Ktoja ja tez znam rowniez pod nieco zmieniona postacia...

Ze zwracaniam uwagi gimnazjalistom jest coraz gorzej... Niektore osobniki sa wulgarne i szukaja tylko zaczepki Dlatego ja czasem wole wytrzymac to szturchanie plecakiem przez te pare minut, niz zostac zwyzywana przez grupke niedorostkow, ktorych "chowano bezstresowo", lub ktorych chowie ulica... Zwlaszcza, gdy jade sama...
__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:01   #85
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Jeszcze w zeszłym roku nigdy nie siadałam w autobusach, by unikać takich sytuacji...Ale dojazd na uczelnie zajmuje mi około godziny i chcąc nie chcąc - czasem jestem tak zmęczona, że siadam.

Raz zdarzyła mi się niemiła historia. Wsiadłam do autobusu ok godziny 12 - wtedy zwykle nie ma wielkich tłumów, więc usiadłam sobie wygodnie. Jeszcze zanim autobus ruszył, pewna kobieta (na oko 50 lat) ustąpiła miejsca dziewczynie, która na stojąco czytała ksiązkę. Kobieta miotała się po całym autobusie - stawała nad każdym młodym człowiekiem. W końcu stanęła i nade mną. Ja oczywiście zapytałam po chwili "czy che pani może usiąść??" Kobieta odpowiedziała ,że nie bo zaraz wysiada, po czym dalej "wisiała" nad kimś młodym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby kobieta przez całą podróż autobusem nie gadała na cały bus "jaka ta dzisiejsza młodzież niewychowana"

Bywają też mili starsi ludzie - raz ustąpiłam pewnej starszej pani, a ona podziekowała mi chyba ze 4 razy i jak wysiadała raz jeszcze i nawet dowidzenia powiedziała Takim ludziom to aż miło ustąpić, bo człowiek aż się milej czuje


I tak już wole jakieś nieprzyjemne staruszki/staruszków niż autobusowych zboczeńców sapiących do ucha albo łapiących za pośladki
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:09   #86
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

no nie ma to jak zwalić małolata
http://www.moheroweberety.net/go/pl/...ajemnica/id/12
po prostu z zycia wziete
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:14   #87
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez Trinity
Napisane przez agusia_85
Poważnie
Chyba ktoś mi coś znowu naściemniał


Ale napisalas, ze:

Cytat:
Otóż moja mama była świadkiem takiego zdarzenia.
No ja tym świadkiem nie byłam, więc kto mógł ściemniać

Cytat:
plecak każdy ma obowiązek zdjąć jeśli w autobusie bądź tramwaju zaczyna brakowac miejsca (nie wymieniłem trolejbusów, bo ich w wawie nie ma ) - nic na to nie poradzimy, zresztą każdy plecak ma uchwyt do trzymania w rękach, i ja nawet nie narzekałem gdy musiałem z niego korzystać - dziś nieraz mnie trafia szlag, gdy wpadnie dzieciak i się rozbija na prawo i lewo plecakiem, to naprawdę jest uciążliwe.
No właśnie, ja zawsze zdejmuję plecak (taki odruch), ale niektórym i to przeszkadza.
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:31   #88
201710291909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Niektórym przeszkadza wszystko! zwłaszcza wszyscy w tramwaju patrza tylko do czego się przyczepić, to w złym miejscu stoisz, albo gorzej SIEDZISZ
201710291909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:39   #89
palineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Angry Dot.: Szczyt szczytów!!!!

tia...to troszke z innej beczki...

ja to leniuch jestem i pospac sobie lubie ale kiedys trzeba po ten chelbek isc...wiec jak juz sie wygramole w lozka co jest najgorszą chwilą każdego dnia...mykam po ten chleb.
ktoregos dnia w sklepie byla dluga kolejka...zawsze jest spora na malm osiedlu, gdzie jeden sklep jest...

juuz prawie doszłam do exitu a tu taka babka mowi, zeby ją przepuscic bo stara jest chora i costam no to nawet sie glupio poczulam ze nie pomyślałam...

ale po chwili pomyślałam, ze ta pani weszła do sklepu w kolejce już 5 osób a ona na początek i taka chora...jasne...

no i poczekałam...spokojnie ona z 10 minut stała a ja sie spieszyłam do szkoly jak juz zrobiłam zakupy i wyszłam ze sklepu to ona stała i plotkowała...z dwoma torbami w rękach:| sorry ale to było podłe
palineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:44   #90
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Heleno współczuję. Niestety takie sytuację się zdarzają.

Też miałam taką sytację. Siedzę sobie w najlepsze w autobusie. Maszyna zatrzymuję się na przystanku, który jest przepełniony babciami w wieku 65-80 lat, bo jest piątek ok. 13 i wszystkie robią zakupy w pobliskim markecie. Zatrzymuję się ten nieszczęsny autobus, otwierają się drzwi i babcia z przystanku drze się do mnie [siedzę na pierwszym siedzeniu tuż koło drzwi!] Zajełaś mi miejsce () ja mam I grupe inwalidzką na oczy... Okropnie wrzeszczała na mnie...
Zaczęłam jej tłumaczyć, że jak wsidałam do autobusu to NIE wiedziałam o tym, że ona będzie chciała usiąść na tym miejscu i ustąpiłam tej babce, bo i tak wysiadałam przystanek dalej. Jednak zeźliła mnie strasznie!

No jak na I gr. inwalidztwa na oczy (!) to sprawna była z 4 siatkami. Ciekawe, że nie widzi, a widzi, że zajęłam jej miejsce. Fenomen?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.