Galerie artystyczne w internecie cz. II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-10, 11:11   #1981
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

hehehe no no pierwszy post i taka wypowiedź ;P to może poprosimy o więcej informacji na temat tej galerii
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:22   #1982
Bazylides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 40
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

trochę poszperałem i zobaczcie czym jeszcze poza spamowaniem zajmuje się inkubator http://www.konsultacje-medyczne.pl/2...0,Kontakt.html
Bazylides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:50   #1983
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez jasna33 Pokaż wiadomość
Witam,
inkubator artystyczny zapowiada się na nową ciekawą galerię.
Otóż, droga Właścicielko, nie zapowiada się ciekawe coś, co ledwie powstało, a juz ukradło czyiś pomysł na projekt strony. Jeszcze nie widziałam aż tak "podobnej" do Trendymanii galerii... :/
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:20   #1984
falling in love
Zadomowienie
 
Avatar falling in love
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 882
GG do falling in love
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

a mi nikt nie wysłał zaproszenia do żadnego inkubatora

na miejscu właścicieli trendy założyłabym jakąś sprawę o plagiat wyglądu galerii... bo to zbyt podobnie wygląda żeby było przypadkowe

wcale się ciekawie nie zapowiada, współpracować z kimś kto już na starcie oszukuje... ja tam bym się zastanowiła czy bedą wypłacać rozliczenia artystom - skoro już zakwestionować można uczciwość właścicieli
falling in love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:28   #1985
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

no własnie to straszliwe podobienstwo do Trendy spowodowało że zadałam to pytanie....
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:09   #1986
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

temat plagiatowy jest dzis na topie,

zajrzalam na te dwie stronki i rzeczywiscie uklad jest bardzo podobny.
(w domyśle baaaaardzo..- w zasadize te strony wyglądają jak zrobinone za tego samego szablonu i stąd też moja poniższa myśl)

jest jedna kwestia.
Trendy nie podaje info kto popełnił design strony, natomiast inkubator w stopce podaje info "designed by: xxx " zupełnie tak jakby ktoś dla nich zaprojektował te strone, więc sprawa niełatwa.
owszem, link do strony designera nie działa za dobrze, co jest conajmniej podejrzliwe- sprawa raczej śliska

nie zrozumcie mnie źle- nie mam nic wspónego z żadną z tych organizacji, ale czy nie jest możliwe, że obydwa projekty zostały zakupione od osoby trzeciej a przez to ta właśnie osoba trzecia posiada byćmoże prawa autorskie do tworu i ma prawo go powielać i sprzedawć komu tylko jej się żywnie podoba?

to tylko taka myśl, bo jak mówię- nie znam szczegółów funkjonowania ani jednej ani drugiej galerii.

jeśli ktoś wie więcej, to niech się udzieli
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:13   #1987
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Trendy i kilka innych stron dziewczyn robiących biżu zrobiła ta firma http://www.papps.pl/
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 13:54   #1988
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość
Trendy i kilka innych stron dziewczyn robiących biżu zrobiła ta firma http://www.papps.pl/
Zgodzę się, że i oni wykonali kilka stron zresztą jedna z nich jest moja , ale każda ma inny klimat i wygląd. A ta jest strasznie podobna, chyba że miałby to być taki przedsmak do Trendy, ale chyba nie o to tu chodzi.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:39   #1989
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Hej, działa Wam Modna??
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:47   #1990
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

mi działa
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:00   #1991
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Aga em Pokaż wiadomość
temat plagiatowy jest dzis na topie,

zajrzalam na te dwie stronki i rzeczywiscie uklad jest bardzo podobny.
(w domyśle baaaaardzo..- w zasadize te strony wyglądają jak zrobinone za tego samego szablonu i stąd też moja poniższa myśl)

jest jedna kwestia.
Trendy nie podaje info kto popełnił design strony, natomiast inkubator w stopce podaje info "designed by: xxx " zupełnie tak jakby ktoś dla nich zaprojektował te strone, więc sprawa niełatwa.
owszem, link do strony designera nie działa za dobrze, co jest conajmniej podejrzliwe- sprawa raczej śliska

nie zrozumcie mnie źle- nie mam nic wspónego z żadną z tych organizacji, ale czy nie jest możliwe, że obydwa projekty zostały zakupione od osoby trzeciej a przez to ta właśnie osoba trzecia posiada byćmoże prawa autorskie do tworu i ma prawo go powielać i sprzedawć komu tylko jej się żywnie podoba?
To ja Ci powiem, że w tym przypadku tak po prostu nie jest. Nie wiem co jest objęte w takich sytuacjach tajemnicą firmową, a co nie, więc powiem tylko tyle, że Iza wymyślała Trendymanię od zera (nawet poprzednia trendymania, robiona przez pixel riot, była zupełnie inna niż pozostałe sklepy z bizu, torebkami i paskami, kto pamięta Rudą Ritę, ten wie ), podpatrując pewno po trochę rozwiązania obecne w innych miejscach w sieci, ale Trendy jest jej (w sumie jej i jej męża) pomysłem i nie kupowali tej galerii jako gotowej od nikogo (zresztą jak byś sobie to wyobrażała? przecież zawsze jak ktoś projektuje Ci stronę od zera to pyta o Twoje sugestie i życzenia, na tym to polega właśnie) a tym samym nie ma osoby trzeciej, która mogłaby potem ten sam skrypt sprzedać ponownie (zresztą do diaska, tak się nie robi, przecież to nie jest jakiś SOTE ani oscommerce no!). Jedyną osobą, która mogłaby komuś odsprzedać do przeróbek trendymanię, jest Iza i jej mąż, a mam 99% pewności, że tego by nie zrobili, bo raz, że byłby to strzał w kolano, a dwa, że po prostu wiem że nie
A firma (czy też może raczej marka) Papps też zapewne tego nie zrobiła, bo według moich obserwacji ona powstała później niż trendymania w znanej nam obecnie formie (i więcej naten temat nic nie piszę, bo nie wiem czy to nie nieładnie, a kto ma w głowie choć jedną kołaczącą się szarą komórkę, ten będzie wiedział o co chodzi )

W każdym razie wniosek jak dla mnie jest jeden - i ta nowa galeria, i inna którą mam na myśli, nie kupiły sobie u nikogo kserokopii trendymanii, bo to nie jest "Pani domu" ze stutysięcznym nakładem, tylko po prostu powiedziały programiście, który dla nich pisał galerię oraz grafikowi: "zrób nam tak jak tu, o, identycznie, tylko na różowo/niebiesko/beżowo/whatever".

A dla mnie to jest conajmniej dziwne, że galeria "artystyczna", w której ludzie mają kupować unikaty, cenić autorskie pomysły i tak dalej, zaczyna od tego, żeby zerżnąć od kogoś lay. Ot co.

(sorry za ten wywód, ale mnie ruszyło, chyba pms się zbliża )

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2009-11-10 o 15:47
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 15:42   #1992
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

spoko, ja lubie czytac

po takim wyjasnieniu wszystkie watpliwosci zostaly rozwiane

juz nie mam nic do powiedzenia i dyskusji nie bede rozjuszac

edit:
A tych buziek tyle dodaje, bo ja w ogole jestem raczej usmiechnieta, a w forum niestety nie slychac tonu glosu

Edytowane przez Aga em
Czas edycji: 2009-11-10 o 15:44
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 20:52   #1993
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez dagus_gd Pokaż wiadomość
gratulacje Haniu i innym tez a mnie nigdzie nie chcą?. stylu nie mam swojego. zdjęcia poniżej krytyki, ale i tak będę pleść i pleść i inne cuda wianki. nie poradzę że mi się kilka stylów podoba, wszystkiego chcę spróbować....
"Miarą autentyczności człowieka jest obfitość przemian, do których jest zdolny, a nie stałość cech lub poglądów intelektualnych."


---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
ciekawe jak będzie się rozwijać ta galeria ;] bo nazwa kojarzy mi się jedynie z inkubatorem przedsiębiorczości..
mam identyczne skojarzenie
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:05   #1994
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez dagus_gd Pokaż wiadomość
gratulacje Haniu i innym tez a mnie nigdzie nie chcą?. stylu nie mam swojego. zdjęcia poniżej krytyki, ale i tak będę pleść i pleść i inne cuda wianki. nie poradzę że mi się kilka stylów podoba, wszystkiego chcę spróbować....
Mam podobny problem, a w biżutkowaniu nie czuje się ostatnia . To się nazywa Twórcze ADHD.

__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.

Edytowane przez lubomirka
Czas edycji: 2009-11-10 o 21:32
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:41   #1995
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez maximaa
ciekawe jak będzie się rozwijać ta galeria ;] bo nazwa kojarzy mi się jedynie z inkubatorem przedsiębiorczości..


Cytat:
Napisane przez obywatelka planety Ziemia Pokaż wiadomość
mam identyczne skojarzenie
Mi z kolei z tą nazwą od razu skojarzyła się Wylęgarnią (rzeczy wyjątkowych)
__________________

Edytowane przez Sol89
Czas edycji: 2009-11-10 o 21:42
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:35   #1996
Rossali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 478
GG do Rossali
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez obywatelka planety Ziemia Pokaż wiadomość
"Miarą autentyczności człowieka jest obfitość przemian, do których jest zdolny, a nie stałość cech lub poglądów intelektualnych."

O, jakie ładne!! W końcu mam wytłumaczenie na moją niestałość artystyczną Czyli, że to nie grzech, że chcę spróbować wszystkiego (Żeby było jasne - wraping zawsze pozostanie moją najwiekszą miłością ) Jeszcze tylko proszę bardzo o podanie mi autora tegoż cytatu i bedę miała nowe motto
Rossali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 17:41   #1997
follow me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 309
GG do follow me
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Rossali Pokaż wiadomość
O, jakie ładne!! W końcu mam wytłumaczenie na moją niestałość artystyczną Czyli, że to nie grzech, że chcę spróbować wszystkiego (Żeby było jasne - wraping zawsze pozostanie moją najwiekszą miłością ) Jeszcze tylko proszę bardzo o podanie mi autora tegoż cytatu i bedę miała nowe motto
W.Gombrowicz "Dzienniki"
follow me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 00:26   #1998
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dokładnie tak
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 19:13   #1999
agnieszkamundra
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkamundra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 579
GG do agnieszkamundra
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez dagus_gd Pokaż wiadomość
gratulacje Haniu i innym tez a mnie nigdzie nie chcą?. stylu nie mam swojego. zdjęcia poniżej krytyki, ale i tak będę pleść i pleść i inne cuda wianki. nie poradzę że mi się kilka stylów podoba, wszystkiego chcę spróbować....
daguś.. to tak jak ja.. nie chcą mnie i cholera mnie bierze, bo nie wiem nawet dlaczego.. niby jest ok ale widac że nie bardzo.. zastanawiam się czy moje zgłoszenia dochodza? bo moze gdzieś lewitują??
agnieszkamundra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 13:42   #2000
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez agnieszkamundra Pokaż wiadomość
daguś.. to tak jak ja.. nie chcą mnie i cholera mnie bierze, bo nie wiem nawet dlaczego.. niby jest ok ale widac że nie bardzo.. zastanawiam się czy moje zgłoszenia dochodza? bo moze gdzieś lewitują??
nie no ja się przypatrzyłam ostatnio temu co robię... nie jest to jednotematyczne, jednostylowe..... zdjęcia do poprawy od dawna. po nowym roku może się ukierunkuje. teraz coś na prezenciki a potem nowe próby z nowym rokiem

tez nie wiem co się dzieje z jednym zgłoszeniem. bo jak się wygląda na nachalnego tez niefajnie. ale skąd masz wiedzieć czy jesteś nachalny czy nie skoro odzewu brak <-- to taki off top
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:08   #2001
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dziewczyny czy z Paki nie można usunąć przedmiotu??? Usunęłam kolce i była informacja, że jest niewidoczny ale usunięcie do zaakceptowania przez moderatora. Dzis weszłam ot tak sobie w panel a tam te kolczyki znowu w sprzedaży. Nie wiem, szukałam w regulaminie ale może coś przeoczyłam???
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 20:51   #2002
Vesnaa
Raczkowanie
 
Avatar Vesnaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 115
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Admin usuwa wszystkie prace zaznaczone jako te "do usuniecia" hurtowo raz w tygodniu, czasem rzadziej.
Vesnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 21:36   #2003
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez hanka2501 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy z Paki nie można usunąć przedmiotu??? Usunęłam kolce i była informacja, że jest niewidoczny ale usunięcie do zaakceptowania przez moderatora. Dzis weszłam ot tak sobie w panel a tam te kolczyki znowu w sprzedaży. Nie wiem, szukałam w regulaminie ale może coś przeoczyłam???
Mi nieusunięte wisiały chyba z miesiąc, tak usuwałam kolejne i kolejne (bo sie sprzedawały poza galerią) i przez bardzo długi czas miałam dużo czerwonych napisów aż któregoś dnia w końcu wszystkie prace admin usunął, ale sporo czasu mu to zajęło.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 22:15   #2004
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez ggagatka Pokaż wiadomość
Mi nieusunięte wisiały chyba z miesiąc, tak usuwałam kolejne i kolejne (bo sie sprzedawały poza galerią) i przez bardzo długi czas miałam dużo czerwonych napisów aż któregoś dnia w końcu wszystkie prace admin usunął, ale sporo czasu mu to zajęło.
To dlaczego moja praca wróciła do sprzedaży?? Tak jakby ktoś mi odmówił usunięcia. A gdyby się sprzedały??? Może to jakiś błąd ale się zestresowałam :/
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 06:40   #2005
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

A ja sie pochwale -przyjeli mnie do Haloart ,ale nie ze względu na biżu bo podobno mają ja duużo tylko na misie .Ale dobre i to .
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki








Edytowane przez karolinqa23
Czas edycji: 2009-11-27 o 06:29
karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 19:05   #2006
Bazylides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 40
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

w pace można pracę usunąć tylko w ciagu 24 godzin od wystawienia lub dopiero po 10 dniach - może w tym był problem?
Bazylides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 19:26   #2007
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Bazylides Pokaż wiadomość
w pace można pracę usunąć tylko w ciagu 24 godzin od wystawienia lub dopiero po 10 dniach - może w tym był problem?
Nie juz minęło 10 dni Może jakiś błąd
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:49   #2008
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Mam do was pytanie dziewczyny nie mam za wiele czasu bo jutro raniutko wyjeżdżam, a muszę wysłać kolczyki sprzedane w Modnej. Niestety a może stety wysyłka jej do Francji, powiedzcie jak to jest liczone?? bo w regulaminie pisze że należy uwzględnić różnicę w wadze, a o wysyłce zagranicznej nic wiem że ktoś tu pisał o jakiś wyrównaniach, jest to dla mnie ważne bo wiecie u mnie kasa fiskalna wpływ się zgadzać musi .
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:39   #2009
aisah
Zakorzenienie
 
Avatar aisah
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraina zwana Tarnowskimi Górami :)
Wiadomości: 4 460
GG do aisah
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Z tego, co pamiętam, to powinno być 12 złotych wg tych obowiązujących stawek
__________________

aisah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 11:10   #2010
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Pytanie do dziewczyn z dg z Trendy. Kobity, czy wy wstukujecie na kasę całą kwotę zamówienia z tymi płatnościami.pl też? Bo ja chyba przegapiłam jakąś zmianę i dopiero teraz zczaiłam, że coś takiego się pojawiło. I oczywiście wstukałam ze dwa razy na kasę bez tego, a to jest na fakturze z Trendy, czyli chyba zonk? Coś będę z tym kombinować, ale dobrze rozumiem, że na kasę mamy wstukiwać całą wartość zamówienia razem z kwotą, którą klient płaci za użycie płatności.pl? No ale my tej kasy przecież nie dostajemy, tak więc...? Bo że wstukuję z kasą za przesyłkę to rozumiem, bo ta kasa idzie do mnie na konto i jest moim przychodem, ale te płatnosci.pl?

Edytowane przez smoczek
Czas edycji: 2009-11-27 o 11:11
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.