Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-07, 21:18   #31
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Dla mnie pokazywanie TŻ-towi, jakie są piękne laski, to sprzeczne dla mnie. To jakby zmusić jego do zdrady. Nie mogę zrozumieć niektórych z Was...
Mój ma mózg we właściwym miejscu
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:18   #32
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
mowilas juz to.
Pokaż mi łaskawie kiedy
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:21   #33
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Dla mnie pokazywanie TŻ-towi, jakie są piękne laski, to sprzeczne dla mnie. To jakby zmusić jego do zdrady. Nie mogę zrozumieć niektórych z Was...
Też tego nie moge zrozumiec,to jest takie kuszenie albo szczucie waszych tż.Może któregoś dnia stwierdzą,że skoro tak wskazujecie na piękne kobiety,to może mialby szanse u takiej??
Ja dla swojego tz-ta jestem seksi nawet wtedy jak rano się obudze i mam takie rozczochrane włosy.Tak mi jakiś czas temu powiedział po przebudzeniu
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:21   #34
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Bandziorko, faceci nie lecą na wszystko, na co patrzą. Zwłaszcza, jak widzą to przypadkiem, gdzieś tam na ulicy. Jeśli Wasi tak maja, to dziwię się, że nie chodzą jak konie z klapkami na oczach w takim razie. No i szczerze współczuję, jesli ktoś musi intensywnie pilnować własnego faceta.

Cytat:
Ja dla swojego tz-ta jestem seksi nawet wtedy jak rano się obudze i mam takie rozczochrane włosy.Tak mi jakiś czas temu powiedział po przebudzeniu
Faceci zawsze tak mówią
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:24   #35
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Moj TŻ ma swoje ulubione aktorki i inne postacie show biznesu... Ja tez mam paru takich "osobnikow" Mowimy o tym otwarcie, ale zdajemy sobie sprawe, ze sa obiekty czysto fizycznego podziwu a nie milosci, dlatego nie jestem zazdrosna. Tylko czasem staram sie mu ta suprelaske jakos obrzydzic... i vice versa
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:28   #36
Rozterka
Rozeznanie
 
Avatar Rozterka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 867
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
DOKLADNIE!!!
A COBYSCIE ZROBILY GDYBY ZA PARE DNI POLECIAL NA LASKE KTORA MU SAME POKAZALYSCIE???
ja mojemu nie pokazuję - jakoś nie widzę do tego powodów

Uważam jedynie, że takie zabranianie nie jest dobrym pomysłem, bo:

1) zakazany owoc lepiej smakuje
2) skąd moge wiedzieć, że sie nie rozglada, gdy mnie przy nim nie ma?
3) nie poprawi to naszych relacji
4) wyglądałoby to tak, jakbym nie miała zaufania do swojego TŻ'ta

Jednak nie dziwi mnie to, że niektóre dziewczyny mają o to pretensje do swoich chłopaków - bo wiadomo, że nie jest to miłe, gdy facet ślini sie na widok innej laski

Dodam, że na szczęście nie mam takich problemów z moim TŻ.
__________________
Rozterka

zapomniana...
Rozterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:29   #37
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

A ja uważam, że jak facet ma "iść" do innej to i tak to zrobi.Też nie wierze, że nie podobają sie Mojemu TZ jakieś aktorki czy takie tamMnie sie podobają i On o tym wie, fakt, że sie denerwuje, no ale.Czasami to i księdzu wolno(podobno)
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-07, 21:33   #38
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
DOKLADNIE!!!
A COBYSCIE ZROBILY GDYBY ZA PARE DNI POLECIAL NA LASKE KTORA MU SAME POKAZALYSCIE???
haha tos mnie rozsmieszyla ,moj facet to nie pies zeby leciec na kazda kosc ma swoj rozum.pozatym w doroslym zyciu ma sie duzo powazniejsze problemy i sprawy zeby zajmowac sie *******ami.

pozatym jelsi chce prosze bardzo droga wolna ,czy myslisz ze normalny facet ,powazny ,dojrzaly ,pewny swoich uczuc ,pragnien jest wstanie poswiecic cos najwazniejszego w zyciu dla kazdej przechodzacej obok?

czy myslisz ze jak mu powiem :"nie gap sie " to uchroni mnie przed zdrada?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:35   #39
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

ojacie, ja tez potrafię rozmawiać z TŻtem o innych kobietach. czasem oglądając coś w tv pytam sie, która najbardziej mu się podoba. być może na ulicy tak nie robię i widzę, że mój TŻ za innymi się nie ogląda..ale gdyby to zrobił to zapewne nie zabiłabym, nie sfochowałabym i nie obraziłabym, tak jak większość z Was. prawdę mówiąc tego nie rozumiem
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:37   #40
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Jak byliśmy nastolatkami czasem sobie zerknął na jakąs dziewuche, mówił, że ta czy tamta jest ładna itp.oczywiście byłam wtedy bardzo zazdrosna i zwracałam mu uwage, ha żeby było śmiesznie to działało w dwie strony .Teraz po ponad 6 latach, kiedy mamy po te dwadzieścia pare lat sytuacja wyglada zupełnie inaczej.Mój partner nie ma "mani" oglądania się za innymi dziewuchami i komentowania w stylu "podoba mi sie u niej to czy tamto".Kiedy przechodzi koło nas jakaś kobieta np.w krótkiej spódnicy, duzym dekoldem lub wybitnie prowokująca swoim wygladem, popatrzy na nia całkowicie obojetnie bez zadnego "och czy ach" czasem nawet negatywnie skomentuje szepcząc mi do ucha z czego sie poźniej smiejemy.Wiem, że nawet kiedy jest beze mnie inne kobiety go nie interesują.Ale przyznam sie ze czasami sama ogladam się za babkami tak od 30stki bo na młodsze nie zwracam uwagi i mówie Mu: "Patrz F. ale ładna kobita, ma swoje lata a jak się świetnie prezentuje." Wtedy Mój robi taki grymas na buzi i mówi "czy ja wiem , taka sobie" ().
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2006-11-07 o 21:59 Powód: dopisałam kilka swoich wypocin ;)
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:38   #41
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Też tego nie moge zrozumiec,to jest takie kuszenie albo szczucie waszych tż.Może któregoś dnia stwierdzą,że skoro tak wskazujecie na piękne kobiety,to może mialby szanse u takiej??
Ja dla swojego tz-ta jestem seksi nawet wtedy jak rano się obudze i mam takie rozczochrane włosy.Tak mi jakiś czas temu powiedział po przebudzeniu
Mój mnie widzi taką już 12 lat (ile to poranków? ) i pomimo ,że go tak "szczuję",jeszcze się na żadną nie skusił
Widać,coś w sobie mam
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-07, 21:39   #42
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

moj sie nie rozglada, nie podziwia. jest za bardzo wpatrzony we mnie
w naszymz wiazku to ja jestem obserwatorka. i to obydwu plci. i pokazuje mojemu TZ te kobiety, ktore moim zdanie sa warte uwagi. co w tym dziwnego? wiem, ze on do zadnej innej nie pojdzie. a obydwoje jestesmy estetami. lubimy ludzi ladnych wiec i ich podziwiamy
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:40   #43
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Dla mnie pokazywanie TŻ-towi, jakie są piękne laski, to sprzeczne dla mnie. To jakby zmusić jego do zdrady. Nie mogę zrozumieć niektórych z Was...
piekna to jestem ja i nikt inny dla mojego TZ -to sie nazwya znanie wlasnej wartosci i cenienie sie.

zmuszenie do zdrady hmm moj jakis oprony jest moze musze przyprowadzic jakas fladre do domu to wtedy mnie zdradzi?



nie rozumiesz bo :
nie masz odpowiedniego faceta
nie znasz siebie
nie podobasz sie sobie
jestes za mloda zeby poznac sens zycia i spraw najwazniejszych.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:41   #44
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Juz chyba mu przeszło takie oglądanie się za każdą "lepszą". Poza tym kiedyś mu powiedziałam, że juśli już się przy mnie ogląda to żeby robił to dyskretniej bo i tak widze Sama też potrafie pokazać zadbaną i piękną kobiete i nie widze w tym nic złego. W końcu ja też mam oczy i wiedzę przystojniaków
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:46   #45
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez Paula78
nie rozumiesz bo :
nie masz odpowiedniego faceta
nie znasz siebie
nie podobasz sie sobie
jestes za mloda zeby poznac sens zycia i spraw najwazniejszych
Paulo, rewelacja!
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:54   #46
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Nie zakałdam opaski mojemu TŻ na oczy. Jak każdy człowiek < napisałam człowiek , bo mam na myśli obie płcie> lubi patrzeć na coś lub kogoś kto wg. niego jest ładny. Ładne = przyciąganie uwagi.

Trywialnie napiszę - to normalka

Często razem komentujemy to co zaobserwowaliśmy u innych i wcale nie uważam , ze pokazując mojemu TŻ kobietę , która i mnie bardzo się podoba , prowokuję go do zdrady.
Mój chłop ma rozum tam gdzie natura przykazała, nie między nogami , jest dorosły i wie co jest dla niego najważniejsze , co ma wyższą wartość od przelotnego romansu.
Pozostaje też kwestia własnej samooceny. Ja siebie akceptuję, czuję się wartościową kobietą, mój TŻ o tym wie i też tak uważa, więc nie mamy potrzeby zaspokajania swoich popędów płciowych poza naszym związkiem.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 22:07   #47
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

[QUOTE=paula78;3037422]haha tos mnie rozsmieszyla ,moj facet to nie pies zeby leciec na kazda kosc ma swoj rozum.pozatym w doroslym zyciu ma sie duzo powazniejsze problemy i sprawy zeby zajmowac sie *******a

Po pierwsze nie powiedzialam ze Twoj maz "jest psem lecacym na kazda kosc" , zapyatalam ogolnie co o tym myslicie i podalam przyklad mojego TZeta ! Pozatym to przewaznie w doroslym zyciu kiedy jak powiedzialas "nie ma czasu zajmowac sie *******ami "najczesciej zdarzaja sie przypadki takowych " psow" ktorzy na kosteczki leca... i kazdy z tych psow rozum jakis ma !Mam 23 lata i to chyba wystarczajaco duzo zeby mowic ze jestem za mloda na milosc ! i bynajmniej nie chodzi o doroslosc jako kwestia wieku ! dziekuje za wypowiedz
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 22:33   #48
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
DOKLADNIE!!!
A COBYSCIE ZROBILY GDYBY ZA PARE DNI POLECIAL NA LASKE KTORA MU SAME POKAZALYSCIE???
To znaczy jest fałszywy ze nie kochał na prawde. A jeżeli nie kochał, to predzej czy później by to zrobił.Jak nie z tą to inną. A więc co za różnica? Tylko przyspieszone wyjawienie prawdy o takim kolesiu
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 22:53   #49
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Faceci zawsze tak mówią
Ja wiem,czy tak zawsze mówią-tego nie wiem Dla mnie to był komplement,że się mojemu tż-towi podobam,nawet tak z rana,jak jestem nierozgarnięta

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Mój mnie widzi taką już 12 lat (ile to poranków? ) i pomimo ,że go tak "szczuję",jeszcze się na żadną nie skusił
Widać,coś w sobie mam
No najwidoczniej tak jest i chwała mu za to

Wiecie co,ale bym się wkurzyła gdyby mój tż idąc ze mną obrócił się za jakąś laską,dziwnie bym się poczuła.Naszczęście tak nigdy nie zrobił i nie robi
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 06:53   #50
j_marta31
Raczkowanie
 
Avatar j_marta31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 239
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Myślę, że gdyby miał zdradzić to zdradziłby, nieważne czy pokazywałabym mu jakieś laski czy nie.
__________________
Nadzieja - otwarte okno na "może"
j_marta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 07:44   #51
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie powiedzialam ze Twoj maz "jest psem lecacym na kazda kosc" , zapyatalam ogolnie co o tym myslicie i podalam przyklad mojego TZeta ! Pozatym to przewaznie w doroslym zyciu kiedy jak powiedzialas "nie ma czasu zajmowac sie *******ami "najczesciej zdarzaja sie przypadki takowych " psow" ktorzy na kosteczki leca... i kazdy z tych psow rozum jakis ma !Mam 23 lata i to chyba wystarczajaco duzo zeby mowic ze jestem za mloda na milosc ! i bynajmniej nie chodzi o doroslosc jako kwestia wieku ! dziekuje za wypowiedz
ale o psie to ja pierwsza powiedzialm wie ct ynie musisz sie tlumaczyc.

mysle ze psy leca na kosteczki w kazdym wieku ,szczegolnie takie psy ktore w domu nie maja tego co potrzebuja i nie sa dojrzali do zycia w rodzinie lub im sie nie chce .

mam dziwne wrazenie ze nie jestes pewna wlasneg zwiazku ze boisz sie nei tyle o skok w bok twojego Tż ale swoj,byc moze przeraza cie zycie takie na serio.

nie wiem ,nie chce w to wnikac.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 08:27   #52
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
haha tos mnie rozsmieszyla ,moj facet to nie pies zeby leciec na kazda kosc ma swoj rozum.pozatym w doroslym zyciu ma sie duzo powazniejsze problemy i sprawy zeby zajmowac sie *******ami.

pozatym jelsi chce prosze bardzo droga wolna ,czy myslisz ze normalny facet ,powazny ,dojrzaly ,pewny swoich uczuc ,pragnien jest wstanie poswiecic cos najwazniejszego w zyciu dla kazdej przechodzacej obok?

czy myslisz ze jak mu powiem :"nie gap sie " to uchroni mnie przed zdrada?
Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Bandziorko, faceci nie lecą na wszystko, na co patrzą. Zwłaszcza, jak widzą to przypadkiem, gdzieś tam na ulicy. Jeśli Wasi tak maja, to dziwię się, że nie chodzą jak konie z klapkami na oczach w takim razie. No i szczerze współczuję, jesli ktoś musi intensywnie pilnować własnego faceta.


Faceci zawsze tak mówią
Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Ja swojemu sama pokazuję ładne dziewczynyA ogląda się jak każdy facet-to u nich normalne
Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Nie zakałdam opaski mojemu TŻ na oczy. Jak każdy człowiek < napisałam człowiek , bo mam na myśli obie płcie> lubi patrzeć na coś lub kogoś kto wg. niego jest ładny. Ładne = przyciąganie uwagi.

Trywialnie napiszę - to normalka

Często razem komentujemy to co zaobserwowaliśmy u innych i wcale nie uważam , ze pokazując mojemu TŻ kobietę , która i mnie bardzo się podoba , prowokuję go do zdrady.
Mój chłop ma rozum tam gdzie natura przykazała, nie między nogami , jest dorosły i wie co jest dla niego najważniejsze , co ma wyższą wartość od przelotnego romansu.
Pozostaje też kwestia własnej samooceny. Ja siebie akceptuję, czuję się wartościową kobietą, mój TŻ o tym wie i też tak uważa, więc nie mamy potrzeby zaspokajania swoich popędów płciowych poza naszym związkiem.


W 100% zgadzam się z dziewczynami. Ja tez czasem rozmawiam z TŻ o urodzie innych dziewczyn, nawet mu pokazuję niektóre "perełki" na ulicy. Niby dlaczego ma to prowokowac do zdady?
To zwykla wymiana zdań na temat czyjejś urody. Tak jak rozmawiam o tym z kolezankami, albo jakbym dyskutowala o butach czy filmie.

Trzeba byc potwornie niepewnym siebie, swojego chłopaka i swojego związku, zeby pomyslec ze ukochany poleci na pokazana na ulicy panne. A z resztą - niby jak ją pozniej znajdzie rozwiesi jakies ogłoszenia?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 08:57   #53
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie rozumiesz bo :
nie masz odpowiedniego faceta
nie znasz siebie
nie podobasz sie sobie
jestes za mloda zeby poznac sens zycia i spraw najwazniejszych.


A ja Ci coś powiem: NIE ZNASZ MNIE.
I dlatego jesteś w błędzie.
Ja Was nie rozumiem, ale nie tłumaczcie mi się, to Wasze życie, wasze sprawy.
Ja znam siebie doskonale, a najbardziej swoją wartość.

A na rozmowy o kobietach, która jest piękna, która jest brzydka, zostawiam w relacjach między męźczyznami. Taka typowa męska rozmowa.

Dodam też, że nie zabraniam TŻ - towi patrzenia w stronę innych lasek, dla mnie to jest obojętne. Ale wydaje mi się, że on tego nie robi przy mnie
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.




Edytowane przez sportsmenka86
Czas edycji: 2006-11-08 o 10:08 Powód: Dopisek malutki ;)
sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 09:47   #54
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

a ja jestem bardzo wrażliwa na ten temat i za każdym razem jak mój tż coś powie o innej lasce zwracam mu uwage, a wynika to z tego, że na swojej drodze spotkałam wielu ****ów i nie chodzi mi o to , że z którymś byłam w związku tylko o takich co mają żony i niby to bardzo się kochają, mają szczęśliwa rodzinę, wiedzą co dla nich w życiu najważniejsze, a później robią głupie propozycje za plecami żon, pomimo, iż wiedzą, że ja też jestem z kimś. Miałam już kilka takich sytuacji. Napewno większość z Was odrazu pomyśli, że to ja prowokowałam, ale ja wiem, że nie ubieram się wulgarnie, czy też wyzywająco i nie prowokowałam swoim zachowaniem, chyba że prowokacją nazwać przytulanie swojego Tż. Ale na szczęscie są jeszcze faceci na tym świecie którze myśla większa głową (takich też spotkałąm )
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 10:02   #55
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Ehh... zabraniając facetowi patrzenia na inne laski próbujecie na siłę zmienić jego naturę a to chyba nie za dobrze?
Jak idziesz z nim ulicą i go upomnisz, że spojrzał na inną to CO TO DA? I tak będzie się patrzył gdy Ciebie nie będzie przy nim, to jest facet i to jest jego natura. Więcej zaufania i mniej chorobliwej zazdrości

I nie pamiętam kto to napisał, bodajże paula78 (nie jestem pewna), że są młode i dlatego tak robią. Ja jestem młoda (mam niecałe 17 lat) i nie zabraniam TŻ patrrzenia na fajne laski, bo mu ufam i sama też czasem spojrze na fajnego faceta, bo? Bo lubie popatrzec na fajne rzeczy , tak samo jak on.
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:15   #56
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie rozumiesz bo :
nie masz odpowiedniego faceta
nie znasz siebie
nie podobasz sie sobie
jestes za mloda zeby poznac sens zycia i spraw najwazniejszych.

I dodam, paulo78, że takie osądzanie świadczy o tym, że jesteś niedojrzała.

I pamiętaj, NIE ZABRANIAM tż obejrzenia się za innymi dziewczynami, bo tego nie robi.

Niby ja jestem młoda, a ty starsza. Ale pamiętaj wiek nie świadczy o poziomie rozumu. Powiem Ci, że niektóre 28latki są niemądre od 20 latek...
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:20   #57
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość


A ja Ci coś powiem: NIE ZNASZ MNIE.
I dlatego jesteś w błędzie.
Ja Was nie rozumiem, ale nie tłumaczcie mi się, to Wasze życie, wasze sprawy.
Ja znam siebie doskonale, a najbardziej swoją wartość.

A na rozmowy o kobietach, która jest piękna, która jest brzydka, zostawiam w relacjach między męźczyznami. Taka typowa męska rozmowa.

Dodam też, że nie zabraniam TŻ - towi patrzenia w stronę innych lasek, dla mnie to jest obojętne. Ale wydaje mi się, że on tego nie robi przy mnie
to ,że Cię nie znam nie oznacza ,że jestem w błedzie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:23   #58
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
I dodam, paulo78, że takie osądzanie świadczy o tym, że jesteś niedojrzała.

I pamiętaj, NIE ZABRANIAM tż obejrzenia się za innymi dziewczynami, bo tego nie robi.

Niby ja jestem młoda, a ty starsza. Ale pamiętaj wiek nie świadczy o poziomie rozumu. Powiem Ci, że niektóre 28latki są niemądre od 20 latek...
kochana ,odebralo mi mowe -po raz pierwszy w zyciu
dziekuje za oswiecenie i zyciowy wykład.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:48   #59
soniulaaa
Raczkowanie
 
Avatar soniulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 188
GG do soniulaaa
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Ja moze na inny temat....ale mam nadzieje ze ktoras z was odpowie mi....Mam taka sprawe.
Na poczatku mojego zwiazku bylo super...zawsze uslyszalam cos milego na swoj temat od TŻ....teraz jest podobnie ale...własnie jest to ale....
strsznie mi sie nie podoba jaki on ejst do innych kobiet(nigdy wczesniej taki nie byl) tzn zawsze strasznie przemily...usmiechniety.. .i zawsze cos musi "zazartowac" - dla mnei to juz czasai nie sa zarty(cos w stylu gadamy razem a on wyskoczy z takim testem ze chetnie poszedl by do mojej kumpeli na noc)...teraz coraz czesciej oglada sie za innymi jak idziemy gdzies razem.Rozmawiałam o tym z nim juz milion arzy ale on za kazdym razem mowi ze ejstes zazdrosna....Co wy o tmy mysliscie??jestem zazdrosna ??ze mi sie takie cos nie podoba((...moze dlatego tak reaguje bo to ja go "zdobyłam" on mnie nigdy nie poderwał.
Czekam na wasze zdania
Buzka
soniulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 17:50   #60
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
kochana ,odebralo mi mowe -po raz pierwszy w zyciu
dziekuje za oswiecenie i zyciowy wykład.
Paula, nie tylko Tobie.
aż się w głos roześmiałam. poważnie
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.