Jasna cera a brązowe i beżowe cienie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-26, 14:37   #1
nellkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3

Jasna cera a brązowe i beżowe cienie...


Witam! Bardzo proszę o radę. Podobają mi się makijaże w brązowo-beżowej kolorystyce ale nie wiem czy pasują one do jasnej cery. Kiedyś miałam wykonany taki makijaż ale wydawało mi się, że wyglądam źle, tak jakbym miała podkrążone i zapadnięte oczy.
Mam jasna cerę, gdy się opalam pojawiają się lekkie piegi. Oczy mam niebieskie a włosy w naturalnym kolorze są brązowe. Noszę raczej ubrania w zywych, zdecydowanych kolorach bo w mdlych, rozmytych nie wygladam najlepiej.
nellkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 14:48   #2
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jasna cera a brązowe i beżowe cienie...

pasuja pasuja tylko trzeba je umiejetnie zrobic
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 14:48   #3
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasna cera a brązowe i beżowe cienie...

Cytat:
Napisane przez nellkam Pokaż wiadomość
Witam! Bardzo proszę o radę. Podobają mi się makijaże w brązowo-beżowej kolorystyce ale nie wiem czy pasują one do jasnej cery. Kiedyś miałam wykonany taki makijaż ale wydawało mi się, że wyglądam źle, tak jakbym miała podkrążone i zapadnięte oczy.
Mam jasna cerę, gdy się opalam pojawiają się lekkie piegi. Oczy mam niebieskie a włosy w naturalnym kolorze są brązowe. Noszę raczej ubrania w zywych, zdecydowanych kolorach bo w mdlych, rozmytych nie wygladam najlepiej.
Opis ten bardzo pasuje do mnie, zupełnie, jakbym pisała o sobie. Ja często maluję oczy właśnie na brązowo-beżowo i nie zauważyłam, żeby to podkreślało podkrążenie oczu. Takie kolory b. podobają mi się i pasują do niebieskich oczu jak najbardziej. Jeśli masz problem z podkrążonymi oczami, może powinnaś użyć rozświetlającego korektora, np. L'Oreala (nr 02)? Sama go używam na podkrążone oczy, a on to dobrze ukrywa.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 19:30   #4
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Jasna cera a brązowe i beżowe cienie...

ja mam doosc jasna karnacje i bardzo mi sie podoba makijaz brazowo-bezowy, ale braz jest tylko w zewnetrznych kacikach, mam tez spore cienie, ale ten makijaz raczej nie podkresla ich znaczaco. ten zestaw to jeden z moich ulubionych i podobno mi pasuje
a oczka mam szare wlosy jasno brazowe..i ciemna oprawe oczu

Edytowane przez malutka86
Czas edycji: 2006-11-26 o 19:33 Powód: dopisek
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 13:56   #5
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Jasna cera a brązowe i beżowe cienie...

do jasnej cery musisz dobrac ladne bezowe cienie wpadajace najlepiej w cieply roz i na nie lekko nakladac troche ciemniejsze brazowe...
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 21:56   #6
nellkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jasna cera a brązowe i beżowe cienie...

A moglybyscie podac konkretne firmy i nr cieni, ktore bylyby najlepsze? Czy jaki sposob malowania oczu jest w tym wypadku szczegolnie polecany?
nellkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:37   #7
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasna cera a brązowe i beżowe cienie...

Cytat:
Napisane przez nellkam Pokaż wiadomość
A moglybyscie podac konkretne firmy i nr cieni, ktore bylyby najlepsze? Czy jaki sposob malowania oczu jest w tym wypadku szczegolnie polecany?
Co do makijaży, to masz tu linka do wątku na pierwszej stronie tego forum: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...033#post926033.
Ładne odcienie brązów ma Isadora. Wejdź na ich stronę:www.isadora.com.
Osobiście polecam cienie potrójne: http://www.isadora.com/default.asp?g...03825142436858. Mam odcień Classic Nougats 04.

Edytowane przez annemon
Czas edycji: 2006-11-28 o 17:55
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 13:30   #8
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasna cera a brązowe i beżowe cienie...

Up. Znalazłam jeszcze 1 makijaż na stronie Estyl.pl. Bardzo mi się podoba i sama spróbuję tak się pomalować, tym bardziej, że są podane dokładne wskazówki i numery odcieni poszczególnych kosmetyków. Oto link: http://www.estyl.pl/sklep/customer/home.php?cat=366.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 13:55   #9
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Jasna cera a brązowe i beżowe cienie...

ja tez mam jasna cerę i niebieskie oczy i lubie makijaze w brzach i w beżach-pasuja do wszystkiego i zawsze dobrze sie czuje w takim kolorze na powikach,bo czasem jak pomaluję sie fioletami,turkusem to czuję że jestem "przerysowana"(choć moze tylko mi się tak wydaje a w rzeczywistości jest ok).
Polecam jednak łaczyć brąz ze złotem,żółciami,miedziany m kolorem.Ciemny brąz dobrze jest kaśc tylko w kącikach oczu-w zależności od rozstawienia oczu.
Ja aktualnie używam cieni z paletki ruby rose,ale przymierzam sie do kupna potrójnych brązowo-zlotych cieni Sensique-są tanie a dosyć trwałe i wydajne,polecam
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.