Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 09:10   #31
Gosiutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 916
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez Ewelinka83 Pokaż wiadomość
.Jednak diametralne zmiany koloru -moim zdaniem-wyglądają sztucznie.
Dokładnie, napewno znacie takie przypadki , bo ja znam dziewczyny które były blondynkami teraz są szatynkami...no i uuuuch koszmarnie i jakże sztucznie
Gosiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 09:50   #32
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Hej! Ja sie tak zawsze zastanawiałam jaki to w zasadzie jest ten ciemny blond? mozecie mi wkleic jakies fotki tego kolorku bo te podane nizej to wdg mnie to jasny brąz
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 10:05   #33
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Smile Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Hajka wszystkim Wizażankom....Nowa jestem ... wracając do wątku ... ja mam właśnie naturalny mysi blond.Taki właśnie nijaki kolor :/.Pierwsza moja zmiana koloru,to był o zgrozo czarny.Okazał sie straszną porażką,gdyż mam małą twarz i czarny kolor niestety jeszcze ją przytłoczył.Potem był miedziany,bo jakoś z czarnego trzeba było zejść.Po ok. 2 latach zdecydowałam się zmienić w blondynkę i nie żałuję,choć po 6 latach bycia blond kolor mi się znudził.Nie rozjaśniam całych włosów,tylko robię balejaż i czasem dorzucam sobie do tego ciemno czerwone pasemka.Dochodzę do wniosku,że najlepiej wyglądam w jasnych włosach,choć ostatnio zastanawiam się czy nie zrobić małej zamiany,wyfarbować się na brąz i do tego trochę jasnych,ale się boję
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:07   #34
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Jeśli chodzi o dokładne zdefiniowanie koloru ciemny blond wcale nie jest tp takie proste.Ale mniej więcej wiadomo jak on wygląda. Ja np uważam,że mój naturalny kolor to ciemny blond,chociaz na niektórych opakowaniach farb do włosów kolor identyczny jak mój jest określany blondem lub średnim blondem więc jak widać jest to pojęcie względne.Są różne odcienie tego koloru,niektóre z nas mają ,,mysi kolor'' inne naturalne jaśniejsze refelksy, jeszcze inne z odcieniem brązu.Mój kolor włosów jak juz wspominałam wcześniej, zmienia odcień wraz z porami roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg J.lo.jpg (15,3 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aniston.jpg (61,1 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotka.jpg (64,2 KB, 336 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hilaryswank.jpg (6,5 KB, 146 załadowań)
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:56   #35
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Ja rozjaśniam rozjaśniaczem w spreyu (taki na kilka razy, dzieki czemu mozesz kontrolowac jak bardzo chcesz rozjasnic) -> efekt jak włosy po lecie
też używam tego rozjaśniacza i jest świetny! daje bardzo naturalny efekt,tylko osoby,które mnie wcześniej znały wiedzą,że włosy są rozjaśniane. nie ma problemu z odrostami,kiedy sie pojawiają psikam włosy przy głowie i nie ma dramatycznego kontrastu,polecam ten produkt
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:36   #36
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Mój naturalny był właśnie taki mysi, ciemny blond.
Z perspektywy czasu doszłam do wniosku, że wszystko, tylko nie ten moj naturalny! Strasznie mi się nie podobał..
Najpierw zrobiłam sobie na nim blond pasemka, potem miałam czarne z różowym połyskiem mahoniowe, wiśniowe, czerwone, rude, brązowe... Teraz mam znowu czerwone i ochote na jaasny jasny blond, prawie biały, ale nie wiem jak tego dokonać więc narazie sie powstrzymuje :P
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:22   #37
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

tak strasznie żałuję, że kiedykolwiek pofarbowałam moje ciemny blond włosy... teraz zapuszczam i mam w nosie fakt, że będę miała fatalne odrosty...
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 20:09   #38
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Fructissa!
Ja mam taka sama sytuacje. Jak ja zaluje rozjasniania!!! Mam opiero pol cm ciemnego blondu i czekam na odrosniecie moich pieknych, mysich wloskow. Bo to co mam teraz na glowie to tragedia, sloma, siano, pourywane w paru miejscach, rozpuszczone rozjasniaczem wlosy... I pomyslec ze drogi fryzjer tak mnie zalatwil.
Wcinam revalid i zapuszczam. Po 10 latach wkoncu zobacze swoje naturalne. Wytrzymamy. Powodzenia!!!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 21:06   #39
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Mój naturalny był właśnie taki mysi, ciemny blond.
Z perspektywy czasu doszłam do wniosku, że wszystko, tylko nie ten moj naturalny! Strasznie mi się nie podobał..
Najpierw zrobiłam sobie na nim blond pasemka, potem miałam czarne z różowym połyskiem mahoniowe, wiśniowe, czerwone, rude, brązowe... Teraz mam znowu czerwone i ochote na jaasny jasny blond, prawie biały, ale nie wiem jak tego dokonać więc narazie sie powstrzymuje :P

czarne z rozowym połyskiem?? a jak to wygladało? napisz prosze
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 21:47   #40
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

ja mam mysi kolor chociaz bardziej mi sie podoba okreslenie >> popielaty ciemny blond :P zawsze farbowalam na jasny bląd > oczywiscie wychodził ciepły i nie bardzo mi pasował. A teraz niech sie dzieje co chce zapuszczam, swoje naturalne.
Dziewczyny nie taki najgorszy ten nasz kolor :P
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 21:54   #41
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Hej. Mój naturalny kolor to też "mysi". Jutro zamierzam go wkońcu zmienić na brąz. Możecie polecić jakąś farbe która na "mysim" kolorze nie wyjdzie czarna a brązowa? Farbujecie się na ciepłe odcienie czy raczej zimne?
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 22:55   #42
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Pokaż wiadomość
Hej. Mój naturalny kolor to też "mysi". Jutro zamierzam go wkońcu zmienić na brąz. Możecie polecić jakąś farbe która na "mysim" kolorze nie wyjdzie czarna a brązowa? Farbujecie się na ciepłe odcienie czy raczej zimne?

Jeśli chcesz mieć brąz to ładnie moze wyjść jasny brąz-np z Loreala to są dobre farby.Niech Cię nie podkusi kupować ciemnego brązu bo będziesz czarna. a jeśli chodzi o odcień to zależy jaką masz karnacje i kolor oczu.
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 23:21   #43
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

ostatnio przefarbowalam sie z jasnego brazu na ciemny blond , ktory zawsze byl dla mnie bardzo ladnym kolorkiem calkiem inaczej wyglada teraz twarz , nie wiem czy lepiej , czy gorzej , poprostu inaczej - jest bardziej rozswietlona . faktem jest jednak , ze rozjasnianie niszczy wlosy - to dopiero pierwszy raz , a juz zrobilo mi sie sianko . musialam wydac fortune na odzywki , zeby znowu byly gladkie .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 08:35   #44
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Skoro na tych fotkach jest ciemny blond to ja mam chyba swoj naturalny sredni blond i farbuje na sloneczny blond majiblondem
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 11:19   #45
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Fructissa!
Ja mam taka sama sytuacje. Jak ja zaluje rozjasniania!!! Mam opiero pol cm ciemnego blondu i czekam na odrosniecie moich pieknych, mysich wloskow. Bo to co mam teraz na glowie to tragedia, sloma, siano, pourywane w paru miejscach, rozpuszczone rozjasniaczem wlosy... I pomyslec ze drogi fryzjer tak mnie zalatwil.
Wcinam revalid i zapuszczam. Po 10 latach wkoncu zobacze swoje naturalne. Wytrzymamy. Powodzenia!!!
Jestem w takiej samej sytuacji Mam pol cm moich włosków... a ja farbowałam zawsze sama tzn. koleżanka
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 12:06   #46
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

No to kupiłam Garnier bella color złoty jasny szatyn. kolorek na opakowaniu bardzi m isię podoba. wieczorem się tym zajmę i dam znać.
Miłego dnia.
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 14:57   #47
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Pokaż wiadomość
No to kupiłam Garnier bella color złoty jasny szatyn. kolorek na opakowaniu bardzi m isię podoba. wieczorem się tym zajmę i dam znać.
Miłego dnia.
Ja kiedyś kupiłam szamponetkę kasztan to wyszedł mi RUDY!!-którego nie mogłam zmyć.Wszelkie złota będą miały ciepły złotawo-rudawy odcień.Mam nadzieję,że wyjdzie Ci ładnie.Powodzenia.
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 14:59   #48
AgusiaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk cieszyński
Wiadomości: 26
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

cześć dziewczyny! ja również jestem posiadaczką włosów w kolorze ciemny blond. Od kiedy zaczęłam je farbować to wybierałam tylko ciemne kolory ( brąz, ciemny brąz) czasem z jakimś odcieniem. Teraz po dobrych kilku latach zatęskniłam za naturalnym kolorem... Bardzo bym chciała mieć jaśniejsze włosy, jednak to nie takie proste. Jedyną najmniej drastyczną metodą jest robienie pasemek, ale co z tego wyjdzie to się okaże w najbliższym czasie...
AgusiaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 21:20   #49
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

__________________
D

Edytowane przez Mysia_
Czas edycji: 2007-11-23 o 22:05
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 21:41   #50
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

No to zglasza sie kolejna ciemna blondynka Ja jesli farbuje wlosy to na kolor najbardziej zblizony do mojego naturalnego (ale jednak troszeczke jasniejszy) Ale prawde mowiac ostatnio zaczelam zalowac, ze w ogole kiedykolwiek farbowalam wlosy i chcialabym wrocic do swojego naturalnego kolorku
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:06   #51
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Mój naturalny kolor to "mysi blond" , od kilku lat rozjaśniam włosy.Mam naturalnie kręcone włosy,długość prawie do łopatek i zrobiony balejaż.Niestety włosy mi się zniszczyły, powoli zaczynam mieć siano na głowie.Podczas mycia muszę nakładać garść odżywki,bo inaczej nie ma mowy o ich rozczesaniu, a na końcach są rzadkie.Myślę o przefarbowaniu się na średni brąz.I tu mam takie pytanie do Was drogie koleżanki...Czy po nałożeniu farby na moje rozjaśnione włosy, nie będę mieć jakiegoś ciemno-rudego koloru?I co myślicie o tym, żeby sobie do tego średniego brązu zrobić parę pasemek w kolorze blondu?
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 15:24   #52
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez Ewelinka83 Pokaż wiadomość
No własnie tu masz racje ja też mając jasne włosy bardziej rzucam się w oczy i wyglądam lepiej. Ale fajnie jest wtedy gdy nie ma odrostów.Gdy włosy zaczynają odrastać zaczynam zawsze myśleć o powrocie do naturalnego,żeby ich tak nie męczyć.Wtedy trzeba wybrać pomiędzy
( rozsądkiem-ciemniejsze,zwyczajniejsz e, zdrowsze) , a
(wyglądem-jaśniejsze, ładniejsze,troche zniszczone).
Wymyśliłam złoty środek.Naturalne i kilka jasnych pasemek dla rozświetlenia.Przed sylwestrem zamierzam to zrobić,podzielę się z Wami efektem końcowym Mam nadzieję,ze fryzjerka zrobi mi tak jak będę chciała.
Dzisiaj Sylwester Zrobiłaś pasemka? Tak się strasznie doptytuję, bo jestem ciekawa

Ja też mam ciemny blond. Zawsze robiłam sobie blond pasemka a ostatnio chciałam też powrócić i dać im trochę wytchnienia..Spotkalam się ze znajomymi, których daawno nie widziałam i dobitnie stwierdzili, że teraz wyglądam brzydko i mam wracać do pasemek...
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 17:45   #53
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dzisiaj Sylwester Zrobiłaś pasemka? Tak się strasznie doptytuję, bo jestem ciekawa

Ja też mam ciemny blond. Zawsze robiłam sobie blond pasemka a ostatnio chciałam też powrócić i dać im trochę wytchnienia..Spotkalam się ze znajomymi, których daawno nie widziałam i dobitnie stwierdzili, że teraz wyglądam brzydko i mam wracać do pasemek...
Niestety jeszcze nie zrobiłam bo fryzjerka nie dała rady przed sylwestrem,a koniecznie chcę u niej bo wiem,ze ma dobre farby i ładnie robi. Po nowym roku mam do niej zadzwonić.Dla zdrowia i kondycji włosów jestem zdecydowana na ten ciemny blond z kilkoma pasemkami,choć przyznam,że szkoda mi pozbyć się obecnych włosków(blond) z małymi odrostami,które mnie wkurzają
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 18:15   #54
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Miałam ciemny blond przez większość mojego życia. Wkurzał mnie, bo był taki mysi i nijaki. 2 lata temu odważyłam się na balejaż i potem stopniowo dochodziłam do coraz jaśniejszych włosów. Teraz marzy mi się baardzo jasny, chłodny blond, lekko platynowy
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 20:31   #55
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

hmmm... 2 dni temu użyłam garniera belle color złoty jasny szatyn... i nie sądziłam że bedzie miał taki rudy odcień ogólnie kolor wyszedł ładny <brązowy> ale jak tylko pada troche światła na moje włosy to wygladają jak by byly rude można się tego jakoś pozbyć bez koejnego nakładania farby? może jest jakiś ardzoiej naturalny sposób?

dodam jescze że na opakowaniu kolor jest bez rudych refleksow <wiem złoty powinien i sie skojarzyc>
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 12:54   #56
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Pokaż wiadomość
hmmm... 2 dni temu użyłam garniera belle color złoty jasny szatyn... i nie sądziłam że bedzie miał taki rudy odcień ogólnie kolor wyszedł ładny <brązowy> ale jak tylko pada troche światła na moje włosy to wygladają jak by byly rude można się tego jakoś pozbyć bez koejnego nakładania farby? może jest jakiś ardzoiej naturalny sposób?

dodam jescze że na opakowaniu kolor jest bez rudych refleksow <wiem złoty powinien i sie skojarzyc>
poszukaj na forum o plukankach , ktore neutralizuja cieply odcien wlosow , widzialam je kiedys np. w rossmanie.
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:00   #57
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Thumbs up Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Ja rozjaśniam do b. jasnego blondu. W ciemnym blondzie wyglądam szaro, nie wyróżniam się z tłumu, natomiast w jasnych włosach...
wszystko byloby super gdyby nie odrosty Ale i tak jes dobrze-moja ulubiona farba to Palette XXL Mroźny blond .
Kiedys mialam włosy zafarbowane na czekoladowy brąz,wyglądałam nieźle i włosy były bardziej lśniace i miękkie,ale to nie było to.A na dodatek kolor mi sie zmyl prawie calkowicie sam po 3 miesiacach-dwa razy juz tak zrobilam i mysle że już nie zachcę mieć brązu
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 18:49   #58
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

A moze będziemy wklejać fotki swoich włosów.W naturalnym kolorze-ciemny blondzik
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:58   #59
N_atalia
Raczkowanie
 
Avatar N_atalia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .......
Wiadomości: 42
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Tez jestem posiadaczką brązowych naturalnych wlosków ( kiedys farbowałam, ale dałam rade zapuścić moje własne) Ostatnio naszła mnie chęć zrobienia sobie jaśniejszych pasemek ( o jakies 2 tony od naturalnego) troszke się boję bo nigdy nie bylam "blondynką" ale mam wielką chęć na jakieś zmiany....pozdrawiam przyszłe blondynki
N_atalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 06:15   #60
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

rozjaśniam
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.