kupony,kody,promocje..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-21, 03:02   #1
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee

kupony,kody,promocje.....


No wlasnie dziewczyny,czy ulegacie tego typu promocjom??? Ja kosmetyki zawsze kupowalam w sklepach,online tylko pielegnacje bo jakos wole pomacac i dokladnie kolory sprawdzac.Teraz jednak mam bardzo daleko do tych lepszych department store,o sephora juz niewspominajac.Od jakiegos czasu bardzo zwracam uwage na wszelkie dodatki do zakupow....kiedys nawet smialam sie z dziewczyn z watku "free samples" a teraz kurcze sama lapie sie w sidla.Moze nie tak maniakalnie,ale jak tylko widze, do jakiegos zakupu dokladaja fajne gratisy to dotad grzebie az znajde cos fajnego i dodaje do listy zakupow....
Wiem tez,ze dziewczyny na MUT maja specjalne forum gdzie wymieniaja sie wszelkimi kuponami,kodami....moze by tak pozyczyc sobie od nich pomysl???? zawsze to zaoszczedzone toche kasy a i miniaturki produktow sie przydadza...
podkradlam od naszych sasiadek jeden tylko link
http://www.free-beauty-samples.com/
mam nadzieje,ze nie beda o to zle
piszcie kobity czy na Was te wszystki gifty tez dzialaja kusicielsko czy potraficie sie im oprzec
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 03:14   #2
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: kupony,kody,promocje.....

ja sie zawsze daje zlapac w marketingowe sidla kiedy ty;lko w gazecie przyjdzie jakis kupon na np probke produktu wysokopolkowego, to zaraz lece do Filenes i sie dopominam. w ten spoosb wyprobowalam wiele produktow clarinsa, oni sa bardzo mili i czesto daja probki, kiedy np nie ma tej, co na kuponie to chetnie daja cos innego.
kiedy do zakupu dolaczany jest GWP (gift with purchase ) to niemal zawsze ulegam, zwlaszcza gdy jest to clinique badz estee lauder
bardzo czesto ulegam tez promocjom w VS, mam u nich karte wiec czesto przysylaja kupony, znizki, nawet karty z pewna suma (na urodziny badz na rocznice zostania klientka) - ciezko nie skorzystac
ale nie bawie sie raczej w szukanie probek na necie i tym podobne. po prostu nie mam czasu no i leniwa jestem
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 03:30   #3
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kupony,kody,promocje.....

hehehehh Vanilka ja tez nie szukam one same mi w monitor wlaza,bo teraz wszyscy kusza giftami...wiadomo-swieta
a o co chodzi z ta karta VS??? ja u nich kiedys robilam sporo zakupow,ale jakos mi nic nie przysylali....hmmm no moze raz kupon na miniaturke perfum,ale nie wykorzystalam...vanilka zajzyj na strone Estee.....chyba jakis tusz i plyn do oczu teraz daja
masz karte kredytowa od nich czy jakas znizkowa?
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 03:36   #4
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: kupony,kody,promocje.....

Cytat:
Napisane przez sunapee
hehehehh Vanilka ja tez nie szukam one same mi w monitor wlaza,bo teraz wszyscy kusza giftami...wiadomo-swieta
a o co chodzi z ta karta VS??? ja u nich kiedys robilam sporo zakupow,ale jakos mi nic nie przysylali....hmmm no moze raz kupon na miniaturke perfum,ale nie wykorzystalam...vanilka zajzyj na strone Estee.....chyba jakis tusz i plyn do oczu teraz daja
masz karte kredytowa od nich czy jakas znizkowa?
karta kredytowa angel naprawde fajna sprawa, jesli robisz tam czesto zakupy.
a na strone estee lauder to wole teraz nie zagladac, bo jestem kompletnie biedna teraz, przez to, ze niedlugo sie wybieram do polski...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 15:56   #5
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: kupony,kody,promocje.....

Cytat:
Napisane przez sunapee
No wlasnie dziewczyny,czy ulegacie tego typu promocjom??? Ja kosmetyki zawsze kupowalam w sklepach,online tylko pielegnacje bo jakos wole pomacac i dokladnie kolory sprawdzac.Teraz jednak mam bardzo daleko do tych lepszych department store,o sephora juz niewspominajac.Od jakiegos czasu bardzo zwracam uwage na wszelkie dodatki do zakupow....kiedys nawet smialam sie z dziewczyn z watku "free samples" a teraz kurcze sama lapie sie w sidla.Moze nie tak maniakalnie,ale jak tylko widze, do jakiegos zakupu dokladaja fajne gratisy to dotad grzebie az znajde cos fajnego i dodaje do listy zakupow....
Wiem tez,ze dziewczyny na MUT maja specjalne forum gdzie wymieniaja sie wszelkimi kuponami,kodami....moze by tak pozyczyc sobie od nich pomysl???? zawsze to zaoszczedzone toche kasy a i miniaturki produktow sie przydadza...
podkradlam od naszych sasiadek jeden tylko link
http://www.free-beauty-samples.com/
mam nadzieje,ze nie beda o to zle
piszcie kobity czy na Was te wszystki gifty tez dzialaja kusicielsko czy potraficie sie im oprzec

Swietny pomysl Sunapee Sama mialam cos takiego zaproponowac
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 04:25   #6
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: kupony,kody,promocje.....

FREE CG LashExact Mascara ---> http://covergirl.com/cgcollection/eyes/mascara/mini_lashexact/tour.jhtml
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 13:30   #7
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: kupony,kody,promocje.....

FREE samples of Vera Wang Princess http://www.startsampling.com/sm/2036...m=20361&source
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 05:09   #8
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: kupony,kody,promocje.....

strona sprawdzona-zawsze przysylaja probki, dostalaj juz mnostwo produktow
http://walmart.triaddigital.com/Free-Samples.aspx
strona zmienia sie prawie codziennie, wiec warto czesto zagladac

inna sprawdzona strona- komplet 12 pudeleczek na soczewki
http://009f0a5.netsolhost.com/enroll.php
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.