Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 2010 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 10:48   #2071
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Aaaa, to zle zrozumialam. Polskie sklepy to w Wiedniu a drogo w nich

Slysze jakies stukanie w pokoju, wchodze a tu Szymek radosny i wyspany Gdziezby nie, jak pospal 3h!

Teraz obiadek i smigamy na spacerek
__________________
Szymuś 10.01.2010

Edytowane przez Madziulka83
Czas edycji: 2010-08-25 o 10:56
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:16   #2072
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

witam
castillaklaski :dla Olusia,żeby było jużcoraz lepiej
madziulka zdjęcia super.
karola cupa już?hmm nie wiem nocnik u tesciowej stoi ale chyba Ady d.upka by wpadła tam na 100% do środka.

Adzia spała dziś do 9.30 z pobudka na mleczko ok6ej.a mamusia z nią,od kilku dni mam migreny zaczeły sie znów.od porodu nie miałam.mam kiepski nastrój przez to!!!
kupiliśmy krzesełko wczoraj Małej takie chyba jak ma Gosbaj ,dostalismy troszke rabaciku i wyszło 275zł więc cena ok bo na all chyba nawet takich cen nie ma.Facet za tamto mi nie zwrócił kosztów wysyłki i nie zwróci bo jest chame.m,nie odbieraja nawet telefonów ode mnie,wystawiłam komentarz negatyw i tyle co mogę zrobic.
idę wieszać pranie.
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:21   #2073
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Kocurazab za baba. Ja daje flipsy(niewiele bo nie codziennie- tak ok 2)

Dzisiaj od rana kontynuował swoją naukę, a teraz czeka niecierpliwie na jedzonko-zaraz mu dam, tylko odpiszę, bo znowu nie będę miałą kiedy. Mąż się nim zajął, więc mam chwilę
Dzisiaj mamy odiadek wcześniej, bo synkowi chyba naprawdę zaczął pomagać antybiotyk, gdyż spał od 21:00-9:30 więc cycka dostał, jak wstał, a nie dawałam mu mleka mod. Więc obiadek wcześniej dzisiaj będzie. Nie budziałam go na cyca, bo skoro mam jeszcze wolne, to niech śpi, może szybciej wyzdrowieje

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Kocurazab na pewno przed 6 m-cem.Dostaje codziennie 1-2.Nie patrze na firme,tylko na sklad,zeby nie bylo soli
Nagraj filmij jak pije z niekapka
Moja wczoraj tez powiedziala 2 x baba,a dzisiaj ama - pocieszam sie,ze to juz prawie jak mama
Filmik mogę nagrać, ale ja nie wiem jak się wstawia filmiki i dlatego nigdy nie wstawiłam. Jakaś niecierpliwa jestem w tym temacie
dla córy

Cytat:
Napisane przez kasiorekzeta Pokaż wiadomość
Odnośnie chrupków to Majcia po raz pierwszy dostała go w swoje łapeczki w poniedziałek 23 sierpnia, w dniu swoich 6 miesięcy (tak samo z siebie wyszło, poprostu kupiłam, a potem skojarzyłam, że to w jej pół roczku) Kupuje jej chrupaski w zdrowej żywności , pałeczki kukurydziane o nazwie Vita corn są bez soli, konserwantów, aromatów syntetycznych, barwników i cukru. 100% kaszki kukurydzianej

Okropnie jest teraz w Zakopcu. Z Murzasichle do Zakopanego gdzie jest z 8 km jechaliśmy samochodem 50min. Te remonty, tłumy ludzi, brak chodników katastrofa. Na Krupówkach przeszliśmy 1/3 drogi i wracaliśmy bo z wózkiem ledwo jechałam, ludzie naprawde jak święte krowy chodzili


Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Bąku waży już 7800 g czyli nadal okolice 25 centyla...
dla Pauliny
Miłosz w ubiegłym tyg ważył już 8300
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:26   #2074
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Filka - wybrałam nocnik z najmniejszą dziurą. Teraz Adamo siedzi jak na tronie i ma frajdę, bo odbija się nóżkami od podłogi i klapie pupą na tronik. Powiem tak, jak wyczuję odpowiedni moment, sadzam Adama, udaję, że duszę , on też zaczyna, no i wydusza kupolca (muszę uważać, żeby za bardzo się nie wczuwać w to duszenie, bo jeszcze coś ja wyduszę ... ). Moja krew Pisałam już, że przynajmniej w czymś przoduje na wątku!
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:37   #2075
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Blonde
ja teraz bede wysylac kuriera z mlekiem i sloiczkami
Kocurazab
z niecierpliwoscia bede czekala na filmik
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:43   #2076
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Madziulka ale Ci śpi! Mój spał raz 290 nminut i teraz 4o... zdąrzyłam tylko wstawić pranie i poprasować...a gdzie czas na kawusie i obiad... masakra...

Castillia mi to jedno nocne karmienie nie przeszkadza, bo budzi się po jakiś 7 h od kolacji to uważam, że ma prawo już zgłodnieć. A potem pięknie śpi dalej i nie ja do rana.

Karola sama zaczynam przymierzać się do zakupu nocnika mały już coraz piękniej siedzi więc można by zacząć próbować coś wyduszać hehe

Kamyk gratuluje kolejnego miesiąca i wagi
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:47   #2077
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Macie Pozdrowionka od Malinki więcej w Wizaż Club

Musze iść zrobić jakiś obiad dzieciaki spią
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 12:07   #2078
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Blonde
ja teraz bede wysylac kuriera z mlekiem i sloiczkami
Kocurazab
z niecierpliwoscia bede czekala na filmik
ile placisz za tego kuriera i jak to kilogramowo wyglada?I ile czekasz na przesyłke? Chyba musze sie nad tym zastanowic Mleko nam nie przeszkada, bo od poczatku jest na SMA ale kaszki kupuje polskie i kleiki. Ze sloiczkow chciaalbym powoli rezygnowac na rzecz robienia samemu, ale moj brzdac odmawia, chociaz wczoraj zjadl marchewke z rosołuA tak do samolotu to szczerze szkoda mi jednak tych kg bo zawsze jest cos do zabrania

Pysiamn dziekujemy za pozdrowienia od Malinki i wiesci
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:54   #2079
fleurdelacour
Rozeznanie
 
Avatar fleurdelacour
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 617
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Fleur sloiczek na 5 razy ? masz na mysli 5 dni,czy je go w ciagu calego dnia,ale w 5 ratach ?
Jaka drastyczna metode planujesz zastosowac
no nie, jeszcze na tyle nie zgluplam, zeby sloiczek trzymac przez 5 dni. trzymam tyle ile mozna czyli zazwyczaj 48 lub 24 h.
Liwia je glowne posilki 3 razy dziennie. sloiczek daje na sniadanie i obiadek, pozniej na drugi dzien tez na sniadanie i obiadek. reszte wyrzucam. czyli zazwyczaj ma 4 porcje ze sloika, a piata do kosza. chyba ze jej bardzo smakuje to je to samo przez caly dzien lacznie z kolacja. w miedzyczasie dostaje mleko i cos do przegryzienia, chrupki, banana, fasolke szparagowa z talerza mamy, zeby nie bylo tak monotonnie. ale ona tez tak raczej symbolicznie to je te dodatki, wiekszosc sobie rozmazuje na ubranku, poza chrupkami, te czesto wchlania
wszyskie metody na usypianie cycowych dzieci sprowadzaja sie do tego, zeby NIE byc na kazde zawolanie z cycem gotowym do podania. moja mala nie potrafi zasnac bez ssania, wiec czy to jest usypianie wieczorem czy wybudzanie jej w srodku nocy jedyne co ją jest w stanie uspokoic to ssanie piersi. a ja to musze przerwac wedlug madrych ksiazek. tylko wtedy sie rozpetuje wielka histeria. metod jest chyba z 5. ale wszyskie sprowadzaja sie do tego, ze dziecko placze az zasnie. po ok tygodniu meczarni powinny te metody zadzialac. ale ja wymiekam po 3 minutach jej wrzaskow, bo mysle, ze ona taka nieszczesliwa to co mi szkodzi ja zadowolic?
tym bardziej ze ja wciaz mam wrazenie ze moze jej sie chce pic. bo skoro z kubka wypluwa....
fleurdelacour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 15:33   #2080
kasiorekzeta
Rozeznanie
 
Avatar kasiorekzeta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez fleurdelacour Pokaż wiadomość
wszyskie metody na usypianie cycowych dzieci sprowadzaja sie do tego, zeby NIE byc na kazde zawolanie z cycem gotowym do podania. moja mala nie potrafi zasnac bez ssania, wiec czy to jest usypianie wieczorem czy wybudzanie jej w srodku nocy jedyne co ją jest w stanie uspokoic to ssanie piersi. a ja to musze przerwac wedlug madrych ksiazek. tylko wtedy sie rozpetuje wielka histeria. metod jest chyba z 5. ale wszyskie sprowadzaja sie do tego, ze dziecko placze az zasnie. po ok tygodniu meczarni powinny te metody zadzialac. ale ja wymiekam po 3 minutach jej wrzaskow, bo mysle, ze ona taka nieszczesliwa to co mi szkodzi ja zadowolic?
tym bardziej ze ja wciaz mam wrazenie ze moze jej sie chce pic. bo skoro z kubka wypluwa....
U mnie wieczorne usypianie na cycu, inaczej nie da rady. Drzemka rano i popołudniu jest najczęściej na butli. W nocy jak się budzi to dostaje smoka, jedynie tak ok 3 czy 4 daje jej cyca (ważne jest dla mnie chociaż raz karmienie w nocy). Usypianie wieczorne zawsze jest o stałej porze, przez wprowadzenie Łatwego Planu w życie. Dlatego do 20stej moja Myszka już zawsze śpi. Usypianie wieczorne trwa maks 15min. Ja decyduje się na nie przerywanie tej metody, bo tak jak pisałam w klubie moje tzw cycowanie z Niunią wieczorem przed zaśnięciem jest Naszą wspólną chwilą którą obie uwielbiamy Co zauważyłam, to im starsza tym mniej ciągnie cycka przed uśnięciem. Jedynie co ja robię to gdy ona jest już w takim letargu, z Języka niemowląt ma siedmiomilowe spojrzenie to zastępuje cyca smokiem, ona odwraca się na bok, świadoma, że to już smok, a nie cyc i idzie spać.
Wcześniej jak nie tolerowała smoka,a z piersi zrobiła sobie ssaka to usypianie trwało z godzinę, a teraz kąpiel, kaszka przed snem, wyciszanie i sen. Chwila moment i wolne
__________________
Razem od 10.11.2001
Zaręczeni 18.07.2006
Ślub 04.08.2007
Majka 23.02.2010

http://s2.pierwszezabki.pl/036/0364849d2.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-50552.png
kasiorekzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 15:43   #2081
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Pysiu ucałuj Malinkę od nas
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 18:51   #2082
fleurdelacour
Rozeznanie
 
Avatar fleurdelacour
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 617
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
nie, mialam na mysli, ze u mnie(w UK) w polskich sklepach jest mały wybór
Wiekszosc rzeczy tez czasem biore, albo zaopatruje sie w pl sklepeie- bo tu budyni tez nie ma, a o kisielu mozna pomarzyc
sa budynie w normalnych angielskich sklepach. nazywaja sie custard
fleurdelacour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 19:31   #2083
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Pysia
Blonde 20 Ł za 20lub 30kg nie pamietam dokladnie.Jak wysylalam z uk do pl,to na miejscu byla po 2 dniach.W druga strone jeszcze nie wysylalam
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 19:34   #2084
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez fleurdelacour Pokaż wiadomość
sa budynie w normalnych angielskich sklepach. nazywaja sie custard
ale nie smakuja tak samo(i chyba smakowych nie ma...)

Aldii dzieki. To niezleTeraz to chyba nie bede wykupywała bagazu do samolotu
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442

Edytowane przez blonde_hair
Czas edycji: 2010-08-25 o 19:37
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:00   #2085
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Boję się Castilia, że zaczynam popełniać ten sam błąd z Adasiem co zrobiłam z Mają jak była mała. Mojego męża wtedy nie było, kopał piłę gdzieś w kraju, zostałyśmy z córą same i jak wróciłam do pracy młoda pięknie spała sama w swoim łóżeczku w drugim pokoju. Rewelacja. Któregoś dnia marudziła i pozwoliłam jej spać w moim łożu (generalnie dla swojej własnej wygody). I jak raz wpuściłam karalucha to już nie mogłam go wypędzić . Spała ze mną praktycznie do narodzin Adasia, wszelkie próby oduczenia kończyły się histerią, wymiotami itp. A ja się łamałam. Dopiero teraz (5 lat za m-c) zasypia sama w swoim pokoju, ale i tak w nocy wędruje do mnie albo do męża. I teraz mam opory brać Adasia do siebie, ale jak za długo marudzi to po prostu nie chce mi się biegać do jego pokoju.
Castilia - ty anglistka z wykształcenia?
No wlasnie dlatego ja sie przed tym bronie rekami i nogami, bo ja mam czasem problem spac z wlasnym mezem (lubie miec lozko dla siebie ) a co dopiero z dzieckiem. Olus jeszcze w dodatku wierci sie jakby mial owsiki no i czlowiek ma stracha, zeby nie usnac za gleboko bo on chwila moment i moze byc na podlodze.

Tak, anglistka z wyksztalcenia i z zamilowania

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
My wczoraj skończyliśmy 8 miesięcy Nadal nie siedzimy samodzielnie...
za osemeczke!!!

Cytat:
Napisane przez Madziulka83 Pokaż wiadomość
castilia wlasnie lukalam juz w kilku sklepach i nie ma Jeszcze nie patrzylam w Interspar, moze tam. My to ostatnio z Pl wiezlismy dwie paki. W ogole jak wracamy to bagaznik w kaszkach i sloiczkach, bo niestety tu o wieeele mniejszy wybor. Zreszta sama wiesz...
Ehhhhhhh lipa...

Cytat:
Napisane przez Madziulka83 Pokaż wiadomość
castilia suuuuper!!!! Gratulacje!! No to Olus sie spisal! Oby tak bylo dalej
Dziekuje, mam nadzieje, ze to jest pierwsza i ostatnia taka noc hihihi
Matko 3-godzinna drzemka ja teeeeez tak chceeeeeee
Moj urwis 3 dni z rzedu spal od 12:30 do 14:00 i juz sie cieszylam, ze to sie staje regula i ze wreszcie jedna dluga drzemka a tu dzisiaj amba i powrot do punktu wyjscia. Spal 35 minut Po poludniu to samo...

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Filka - wybrałam nocnik z najmniejszą dziurą. Teraz Adamo siedzi jak na tronie i ma frajdę, bo odbija się nóżkami od podłogi i klapie pupą na tronik. Powiem tak, jak wyczuję odpowiedni moment, sadzam Adama, udaję, że duszę , on też zaczyna, no i wydusza kupolca (muszę uważać, żeby za bardzo się nie wczuwać w to duszenie, bo jeszcze coś ja wyduszę ... ). Moja krew Pisałam już, że przynajmniej w czymś przoduje na wątku!
Muhahahahahahahahahhaha

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
witam
castillaklaski :dla Olusia,żeby było jużcoraz lepiej
Adzia spała dziś do 9.30 z pobudka na mleczko ok6ej.a mamusia z nią,od kilku dni mam migreny zaczeły sie znów.od porodu nie miałam.mam kiepski nastrój przez to!!!
Dziekujemy!!! Trzymam kciuki, zeby migreny przestaly sie pojawiac.

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Castillia mi to jedno nocne karmienie nie przeszkadza, bo budzi się po jakiś 7 h od kolacji to uważam, że ma prawo już zgłodnieć. A potem pięknie śpi dalej i nie ja do rana.
No spoko, u mnie po prostu to karmienie nic nie zmienialo na lepsze bo maly i tak budzil sie przed szosta... W zasadzie to zmienialo, ale na gorsze bo rano nic nie jadl skubaniec.

Alez czlowiekowi sie dluzy dzien jak nie spi od 5:11 rano... Masakra Wszystko mnie boli jakby mnie ktos skopal. Niedlugo chyba fizjoterapeuta mi sie ukloni jak moje dziecie nie zrobi sie bardziej wyrozumiale dla matki i nie bedzie wymuszalo noszenia.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:04   #2086
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

hejka ja juz wrocilam z wycieczki do fryzjera, zaraz wam sie pochwale fryzurka. Z Krzysiem byl tatus, jak wrocilam to byl sajgon w domu wszystkie zabawki powyciagane ale synek jaki byl szczesliwy teraz maly spi, tz poszedl na silownie a ja robie obiado-kolacje

i jeszcze fotki jak to synek sie ladnie bawi jak jest pod opieka taty

P.S. nie moge zalaczyc reszty fotek bo serwer przeciazony - bede probowac
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:49   #2087
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Castilia - to podajmy sobie dłonie. Ja też z wykształcenia (po UG) i z zamiłowania I ciągle uwielbiam czegoś się douczać, chociaż teraz nie mam czasu.

Aldii - thanx, przyszło, poczytam, może nawet coś na Adama zadziała
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:58   #2088
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

oki zalaczam jeszcze fotke z moja nowa fryzurka i zmykam spac bo jutro na 9 ide do pracy. Mam pierwsza Rade Pedagogiczna wiec trzymajcie kciuki
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:02   #2089
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Ale jestem padnięta...
Paulina ma doła po szczepionce...
Płacze strasznie...
Uśpiłam ją na rękach, a ona przed chwilą się obudziła...
Ale znowu śpi...
Niech odeśpi tą szczepionkę...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 21:04   #2090
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Gosbaj - wyglądasz prześlicznie
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:18   #2091
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

filka

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Madziulka ale Ci śpi! Mój spał raz 290 nminut i teraz 4o... zdąrzyłam tylko wstawić pranie i poprasować...a gdzie czas na kawusie i obiad... masakra...
On ma takie jednorazowe wybryki Jak przyszlismy ze spacerku to widzialam ze jest spiaccy, tarl oczka.... polozylam go i co, spal 30 minut i potem nie chcial juz zasnac. Byly ryki..... I tak od 15.30 do po 20 nie spal

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Macie Pozdrowionka od Malinki więcej w Wizaż Club


castilia nooo kicha z tymi chrupkami, ale teraz jedziemy na weekend do Pl, wiec przytachamy Hehe, tak jak napisalam wyzej, Szymcio ma czasami takie wybryki, ze spi 3 godziny. Moze dlatego, ze wczoraj za wiele nie pospal...
Aaaaa kupilismy to krzeselko, do ktorego podalas linka I udalo sie dyche taniej

gosbaj hehe taka zabawa najfajniesza W nowej fryzurce wygladasz swietnie, a Krzysiu to kropla w krople Ty Trzymam kciuki za jutrzejsza Rade.

Wlasnie przed chwila buszowalismy z mezem na ebayu. Kupilismy krzeselko do karmienia, kojec i chodzik. Juz jestem ich ciekawa
__________________
Szymuś 10.01.2010

Edytowane przez Madziulka83
Czas edycji: 2010-08-25 o 21:21
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:20   #2092
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Gosbaj fajnie synek ciekawski zagląda do pudła A mamusia ślicznie wygląda!

Kamyk współczuje! Oby nocka była spokojna.

Madziulka miało być 20 minut a tam 2 sety wyszły haha To mi spał 2 razy po 20 minut i raz 40 dzisiaj.

A mój mały potfór usnął ok 18 i musiałam go na kąpeil budzić, nakarmic i od razu padł
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-08-25 o 21:22
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:27   #2093
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Gosbaj sliczna fryzurkaa Krzys pieknie sie bawil z tatusiem
Powodzenia na Radzie
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 22:19   #2094
xmila
Raczkowanie
 
Avatar xmila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 485
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

I znów nie nadrobię
więc tylko krótko to co u nas nowego, bo padam
- wylazł ząbek - dolna jedynka, jeszcze nie cały, no ale upierdliwość młodego usprawiedliwiona,
- skończyliśmy wszystkie szczepienia na ten rok - uffff
- dostał uczulenia na brokuły

- dziś się nauczył włazić na schody
- i stawać w łóżeczku

To moje dziecko to jakiś killer jest nie nadążam...
a od 1. wracam do pracy
aaa... i w sobotę mamy chrzciny więc pewnie dopiero po weekendzie się pojawię

Buziaki dla wszystkich
__________________
Cierpliwości - trawa z czasem zamienia się w mleko

Frane
k
Franiowe ząbki
Kota
xmila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 23:41   #2095
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Fleurdelacour, ja mam nosidełko cybex I go. Cena masakra Ja kupiłam używane, a i tak dałam 200 zł. No i co... Miłosz nie przepada za takim transportem... A jak u Ciebie?
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 07:29   #2096
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Xmila gratuluje postępów
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 07:34   #2097
brawurkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 262
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

witajcie!

a my kolejny wieczór masakra z zasypianiem... po jedzeniu znowu wariowanie i smiechy zamiast spanie... ech..o 23 zowu dopiero zasnęła, nie wiem co jej się porzestawiało od dwóch dni..
a od czasu jak siedzi sama to ciągle tylko wszędzie by siedziała, taką przyjemność jej to sprawia, szaleniec mały

gosbaj takie zabawy są najfajniejsze a bałagan..no cóż fryzurka super, właśnie zastanawiam się nad taką grzywa..


pędze dalej bo dziś tak jakoś dzień na sprzatanie mam..więc miłego dnia dziewczyny
__________________


Edytowane przez brawurkaaa
Czas edycji: 2010-08-26 o 07:35
brawurkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 07:51   #2098
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Gosbaj śliczna mama i piękna fryzurka mi się cały czas myśli czy by nie skrocić włosków
A zabawa z tatą zawsze jest najlepsza
A bałagan drugorzedny

Xmila za postepy

_____________

Ledwo żyje Julka miała dziś 7 podubek no i przed 5 rano chrapkę na zabawy... podczołgiwała się do taty i drapała go w plecy ... pomyślałam sobie oooo skubana wie co tatuś lubi ale potem sie kapnełam że ona chciała złapać swój cień który robił się ze wschodzacego słoneczka na taty plecach


nadal nie spi ...

Już jest po sniadaniu ...marudna bo niewyspana ...
ehhhhhhh

Musze walnąc kawę i to nie jednacoś czuję inaczej padne trupem
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-08-26 o 07:56
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:26   #2099
wyderka80
Raczkowanie
 
Avatar wyderka80
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 135
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Brrryyy

U mnie noc ciut lepsza bo może były z 4 pobudki ale wieczorem wymacałam na dziąsełku że powolutku przebija się dolna 1, pewnie jeszce ją boli albo zaraz druga wyjdzie więc nastawiam sie że jeszcze troche takich nocek przede mną

Gosbaj sliczna fryzurka \
fleurdelacour, kasiorekzeta u nas usypianie wieczorne też było tylko na cycu ale właśnie postanowiłam ją tego oduczyć bo się bałam jak to będzie jak przestane karmić... i sie udało
staram sie zawsze żeby po karmieniu jednak nie zasnąła mi na rękach przy cycku tylko ja biorę i noszę w pionie i robimy sobie taki rytualny spacerek po pokoju;P zawsze podchopdzimy do okna, ona sobie potarmosi firankę, potem do takiego pudełka, które popuka raczką, zreszta nieważne co, byle tylko ją czymś na krótko zająć.
Czasem jej przychodzą wtedy chęci na wygłupy wiec się z 10-15 min bawimy, po czym wkładam ja do łóżeczka, daje jej przytulaczka, caluję w czułko i mówie dobranoc - i zazwyczaj siadam do wizazu a ona próbuje przybrac pozycje do spania, trwa to 15 min, czasem musze ją przenieść bo łazi po całym łóżeczku ale zasypia sama.
oczywiscie przez pierwszych kilka dni troche marudziła i musiałam podchodzic kilka razy i przytulać ale ją konsekwetnie kładłam spowrotem do łózeczka i w końcu się nauczyła że ja za nią nie zasnę

zdarzają się oczywiście wyjątki że płacze, bo np. jest chora czy boli ją coś, to wtedy staram się jej pomóc zasnąc nawet tym upragnionym cycem ale to sporadycznie
naprawde to duża ulga bo czasami gdy zostawie ja mamie czy Tż-towi żeby połozyli ja spać to nie maja z tym problemu , zawzse jest kapiel, butla i spanko
także powodzenia dziewczyny
wyderka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:28   #2100
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Gosbaj czepiasz sie,maly robi po prostu porzadki
Fryzura sliczna kciuki za rade
Kamyk
Xmila za zabek i szczepienia
Oj schody to juz niebezpiecznie.Bedziesz musiala sie nabiegac
Udanych chrzcin
Pysia Lu lubi w kolysce polowac na swoj cien

Babcia powiedziala do niej rano : dzien dobry Lukrecja,a ona do niej baba
Ponoc powiedziala raz mama,ale ja nie slyszalam
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.