Komu smutno dziś i wczoraj:(? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-01, 23:04   #301
ahcuna
Raczkowanie
 
Avatar ahcuna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 126
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

ja też muszę się wygadać ( mój facet mnie porostu załamuje ( był cudowny zawsze byłam najwazniejsza a teraz?? wyjechał miesiac temu do Anglii ja też mam wyjechac za 3 tyg ale w tej sytuacji to zastanawiam się wogóle czy o ty myśleć ( pisze od czasu do czasu smsy o pogodzie :// do rodziców pisze meile do mnie jeszcze ani jednego. on uwaza że jest w porządku niby przedwczoraj zadzwonił powiedział ze mnie kocha ale... wlasnie jest to ale ja tego nie czuje a przed wyjazdem było inaczej ( dodam ze jestesmy ze soba ponad 2 lata...
ahcuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 04:39   #302
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Ja nawet nie wiem, jak mam określić swój stan, bo smutno to stanowczo za mało powiedziane. Facet, za którym szaleję, okazał się cholernym gnojem, a na dodatek pokłóciłam się z rodzicami Czemu życie wciąż tak mocno kopie mnie po tyłku? Tak ciężko...
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 20:11   #303
Ptysiulka
Rozeznanie
 
Avatar Ptysiulka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 462
GG do Ptysiulka
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez rozrabiara Pokaż wiadomość
Czemu życie wciąż tak mocno kopie mnie po tyłku? Tak ciężko...
też często zadaje sobie to pytanie i czy w ogóle kiedys bedzie lepiej, czy tylko gorzej i gorzej....ale staram sie trzymac, Tobie też tego zyczę
__________________
Ptysiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 21:10   #304
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez rozrabiara Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiem, jak mam określić swój stan, bo smutno to stanowczo za mało powiedziane. Facet, za którym szaleję, okazał się cholernym gnojem, a na dodatek pokłóciłam się z rodzicami Czemu życie wciąż tak mocno kopie mnie po tyłku? Tak ciężko...


Poznałam kogoś, wydawało mi się że do mnie pasował. Teraz jestem tego pewna... jest jedno ale. Nigdy mu tego nie powiem jak bardzo kocham.
Nie potrafię przetrawić faktu że on nie żyje. To jest jak zły sen. Niech ktoś mnie obudzi.
Są lepsze i gorsze dni. Cały czas myślę o nim. Nie ma minuty w której nie pomyślałabym jak bardzo tęsknię.
Tylko śmierć uśnieży ból mojego istnienia. Dlaczego nie jestem egoistkąi nie potrafię się zabić?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 17:08   #305
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Mi jest smutno. Usycham z samotności, a najgorsze jest to że w okół mnie jest tyle osób. Kiedy naprawde ich potrzebuje, siedze i rycze cały dzień nikt nawet nie pomyśli żeby zadzwonić, a kiedy ja dzwonie oni nie mają czasu. Czuje się jak mała dziewczynka w zamkniętym pokoju, nikt nie chce mi pomóc, a ja sama już nie wytrzymam
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 17:37   #306
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Mi jest smutno. Usycham z samotności, a najgorsze jest to że w okół mnie jest tyle osób. Kiedy naprawde ich potrzebuje, siedze i rycze cały dzień nikt nawet nie pomyśli żeby zadzwonić, a kiedy ja dzwonie oni nie mają czasu. Czuje się jak mała dziewczynka w zamkniętym pokoju, nikt nie chce mi pomóc, a ja sama już nie wytrzymam
Też miałam taki okres w życiu. Bardzo długi.. A prawdziwych przyjaciół poznaje się przecież w biedzie. Właściwie to dalej mam mało dobrych znajomych ale nie tak że nie mam do kogo się odezwać kiedy jest mi źle.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 17:40   #307
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Dziewczyny czasem tak jest, że nastaja gorsze dni. Odganiajcie te złe myśli. Róbcie wszystko by zapomnieć, nie myśleć akurat o tym, co Was gryzie. Też mi ostatnio nie jest łatwo. I każde z Waszych sytuacji jest mi jakoś bliska...

rozrabiara - niestety okrutnie muszę stwierdzić, że faceci to na ogół gnoje. Też szaleję za moim ex TŻ, ale chyba czas otworzyć oczy. Zasługujemy na kogoś wyjątkowego! A rodzicami się nie przejmuj. Kochają Cię i na pewno szybko się pogodzicie!

Ines-ka - myślałam, że już Ci lepiej Ja wiem, że Ty Go nie zapomnisz do końca swojego życia. On teraz na pewno widzi, jak cierpisz i chciałby żebyś zaczęła się uśmiechać i dawać radę. Kiedyś pojawi się znów ktoś szzególny i wyciągnie Cię z tego...

TheCuteOne - to tzw. ''samotność w tłumie''. Niby mamy tylu bliskich i w ogóle, ale często okazuje sie, że jesteśmy zdani na siebie. Uśmiechnij sie szeroko do lustra. Pomyśl, że jesteś wspaniałą osobą. Zrób coś dla siebie! Jutro już inaczej na to spojrzysz...

Mi nie tyle, co smutno, a przyko, że ludzie się tak ranią i stają się tacy... Dziwny jest ten świat...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 17:43   #308
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Ines-ka - myślałam, że już Ci lepiej Ja wiem, że Ty Go nie zapomnisz do końca swojego życia. On teraz na pewno widzi, jak cierpisz i chciałby żebyś zaczęła się uśmiechać i dawać radę. Kiedyś pojawi się znów ktoś szzególny i wyciągnie Cię z tego...
Tak szybko się z tego nie wygrzebię.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 18:45   #309
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Ines-ka, nie wiem, co powiedzieć, bo Twoja sytuacja jest zupełnie inna. Pozostaje mi tylko wierzyć, że czas zrobi swoje i nie chodzi mi tu o zapomnienie, bo zapewne nigdy o nim nie zapomnisz, ale uporanie się z tym wszystkim. A Twoja śmierć spowodowałaby tylko smutek u ludzi. którzy Cię kochają. Tak, jak piszesz, szybko się się z tego nie wygrzebiasz, ale ja mimo wszystko trzymam kciuki, aby nastąpiło to jak najszybciej
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 18:58   #310
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez rozrabiara Pokaż wiadomość
Ines-ka, nie wiem, co powiedzieć, bo Twoja sytuacja jest zupełnie inna. Pozostaje mi tylko wierzyć, że czas zrobi swoje i nie chodzi mi tu o zapomnienie, bo zapewne nigdy o nim nie zapomnisz, ale uporanie się z tym wszystkim. A Twoja śmierć spowodowałaby tylko smutek u ludzi. którzy Cię kochają. Tak, jak piszesz, szybko się się z tego nie wygrzebiasz, ale ja mimo wszystko trzymam kciuki, aby nastąpiło to jak najszybciej
W tej chwili nie mam siły nawet na płacz. Chociaż za chwilę z bezsilności będę leżeć na łóżku i gapić się w sufit.
Jutro pomaszeruję do przychodni. Zobaczymy co będzie z tym moim powiększonym węzłem chłonnym itd. Pewnie dostanę skierowanie na jakieś badania itd. Modlę się żeby nie żaden nowotwór bo to już byłby gwóźdź do mojej trumny.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 19:12   #311
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Dziewczyny dziękuje bardzo
Bardzo bardzo chciałabym Wam pomóc, ale dzisiaj nawet nie potrafie z siebie wykrztusić sensownego zdania .
Nie wiem co mi, nam, pozostało. Modle się żeby w końcu zaczęło się układać. Musze się rozstać z moim facetem, kto jak kto, ale on powinien być przy mnie w takiej chwili, zawiódł a ja nie mam ochoty na dawnie kolejnych szans . Błagam niech ktoś mi powie że to wszystko to sen. Nienawidze ich wszystkich dzisiaj z całego serca. Nienawidze
Już nie mam siły.

Wszystkie smutne dzisiaj i wczoraj, jestem pewna że będzie dobrze.
Nie jestem optymistką, nie mam dobrego dnia, więc to musi być prawda.
Powiedzcie dzień dobry wesołej przyszłośći
(wybaczcie za bezsens tego zdania ale akurat słucham takiej piosenki )
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 20:18   #312
Ptysiulka
Rozeznanie
 
Avatar Ptysiulka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 462
GG do Ptysiulka
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Mi jest smutno. Usycham z samotności, a najgorsze jest to że w okół mnie jest tyle osób. Kiedy naprawde ich potrzebuje, siedze i rycze cały dzień nikt nawet nie pomyśli żeby zadzwonić, a kiedy ja dzwonie oni nie mają czasu. Czuje się jak mała dziewczynka w zamkniętym pokoju, nikt nie chce mi pomóc, a ja sama już nie wytrzymam
rozumiem Cie bardzo dobrze, mam dokładnie to samo, i nawet mam faceta, jestesmy razem od 9 lat, a on nie widzi, że dzieje sie ze mną coś złego. niby jestem w związku, a nigdy jeszcze nie czułam sie tak samotna.......chyba Ci nie pomoge, bo sama nie widze wyjscia z sytuacji
__________________
Ptysiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 17:21   #313
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Jestem w bardzo dziwnym stanie. Poprostu chyba już oszalałam, przez to wszystko. Czuje się jak w jakiejs psychozie, życie nigdy mnie tak dotkliwie nie raniło więc wszystko zebrało się w jednym czasie, nie potrafie już tak dłużej, potrzebuje przyjaciela, kogoś kto mnie pokocha i powie mi że to nie ze mną jest coś nie tak, ale z nimi . Już mam dość wypłakiwania się samej sobie, nie moge cały czas dzwonić do mamy bo wiem jak bardzo się tym stresuje. To już jest jakiś cholerny koniec .
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 20:13   #314
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Czy wy tez czasami tak macie, że bez powodu macie "doła"? bo ja właściwie często. chyba mam kiepski dzień bo normalnie wszystko mnie przyprawia o płacz, a to głupi artykuł a to teraz się martwie moim stanem zdrowia, choć wiem ze to musi przejść, ale dość mam biegania po lekarzach, aptekach i łykania tabletek...........
dlaczego świat jest taki podły, ludzie się zdradzają a przysięga małżeńska kończy się w rzeczywistości tylko: "na dobre." wszędzie tylko piszą o zdradach w związkach, dlaczego ludzie są tacy słabi?????
fakt ze jestem pesymistką i zawsze wszystko widze najpierw od tej gorszej strony, ale czasami mam już dość takiego życia. Z miłą chęcią zabrałabym TŻ i na jakąś bezludną wyspę się przeprowadziła, z dala od tego zgiełku, problemów i ............
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 06:57   #315
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Mi było smutno przedwczoraj, wczoraj i dziś jest i podejrzewam, że jutro też będzie ...
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 23:38   #316
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Unhappy Czy jestes dziś smuta???

zakładma watek dla smutasów ja naleze do nich.. w wyszukiwarce nie ma takiego czegos wiec chyba jestem pierwsza? Wizażanko czy jesteś dziś smutna i dlaczego??
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 05:45   #317
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Czy jestes dziś smuta???

jestem z wielu powodow...
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 05:56   #318
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Czy jestes dziś smuta???

Ja również jestem smutna nawet bardzo i pewnie będe do końca czerwca
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 06:45   #319
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: Czy jestes dziś smuta???

Jestem, poniewaz jutro mam po pracy "impreze" z gatunku ktorego niecierpie: 500 osob, z czego znam moze 10. Mam nawiazywac kontakty zawodowe.
Obecny bedzie tez prezes calej korporacji (i kilku jego podwladnych) ktorzy nieoficialnie beda nas (mnie, i moich wspolpracownikow) obserwowac i po cichu oceniac.
Aha, i jeszcze bede miala przyjemnosc zobaczyc psychicznie niestabilna kobiete z ktora kiedys pracowalam, na widok ktorej zbiera mnie na wymioty.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 08:04   #320
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Czy jestes dziś smuta???

Cytat:
Napisane przez Bezka Pokaż wiadomość
zakładma watek dla smutasów ja naleze do nich.. w wyszukiwarce nie ma takiego czegos wiec chyba jestem pierwsza? Wizażanko czy jesteś dziś smutna i dlaczego??
oo nie jesteś pierwsza, mnóstwo takich wątków, zajrzyj na intymne - Komu smutno dziś i wczoraj? i nie pisz że to coś innego, bo smutno jest ci od dzisiaj.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=175814
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 09:25   #321
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Czy jestes dziś smuta???

Łączę te wątki.


Bezka - ja widzę, że Ty wątki lubisz zakładać
Ale kiedy szukasz czegoś w wyszukiwarce, nie chodzi o to, żeby znaleźć dokładnie identyczny wątek - ten sam tytuł, ta sama treść.

Chodzi o ogólny sens.

I w tym, i w tamtym wątku oczekuje się powiedzenia "tak, jestem smutna, bo..."

Gdyby wszyscy zakładali podobne wątki z drobnymi różnicami i nikt by ich nie łączył, to byśmy mieli wątki o każdej części ciała Dody i o każdej jej piosence
A takto mamy jeden główny
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 10:19   #322
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czy jestes dziś smuta???

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Łączę te wątki.


Bezka - ja widzę, że Ty wątki lubisz zakładać
Ale kiedy szukasz czegoś w wyszukiwarce, nie chodzi o to, żeby znaleźć dokładnie identyczny wątek - ten sam tytuł, ta sama treść.

Chodzi o ogólny sens.

I w tym, i w tamtym wątku oczekuje się powiedzenia "tak, jestem smutna, bo..."

Gdyby wszyscy zakładali podobne wątki z drobnymi różnicami i nikt by ich nie łączył, to byśmy mieli wątki o każdej części ciała Dody i o każdej jej piosence
A takto mamy jeden główny
lubie zakładac watki to fakt ale jak narazie niestety mi to najlepiej nie wychodzi a ja juz myslałam ze rozszyfrowałam tą wyszukiwarke i niestety masz racje szukałam w tytule....
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 16:18   #323
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Czy jestes dziś smuta???

jestb mi smutno bo mój TŻ pojechał właśnie do domu na mazury
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:17   #324
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

No, ja też mam kolejny dołek w swojej karierze. Juz myslałam, że wyszłam na prosta, wszystko bedzie ok a tu bum - wszystko prysnęło. Dzisiaj cały dzień chodzę i usiłuje powstrzymać sie od płaczu. I co z tego, skoro łzy same sie cisna do oczu. Juz sama nie wiem co ze sobą zrobić, żeby wreszcie było lepiej. A najgorsze, że nie mam sie komu wygadać. Wszyscy zaganiani, zadowoleni, realizują siebie. Musze się naprawdę świetnie maskować, skoro nikt nie zauwazył jak cholernie mi jest źle.

I wciąż sobie powtarzam, że przeciez niedługo musi być lepiej. Niestety kolejny dzień i nadal tak sie nie dzieje...
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:19   #325
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Czy jestes dziś smuta???

Chodzę od kilku dnia jakaś bez humoru i przybita, tak naprawdę sama nie wiedząc z jakiego powodu. Nudzę się, głupoty przychodzą mi do głowy, nie mam na nic ochoty ech...
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 21:14   #326
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez ahcuna Pokaż wiadomość
ja też muszę się wygadać ( mój facet mnie porostu załamuje ( był cudowny zawsze byłam najwazniejsza a teraz?? wyjechał miesiac temu do Anglii ja też mam wyjechac za 3 tyg ale w tej sytuacji to zastanawiam się wogóle czy o ty myśleć ( pisze od czasu do czasu smsy o pogodzie :// do rodziców pisze meile do mnie jeszcze ani jednego. on uwaza że jest w porządku niby przedwczoraj zadzwonił powiedział ze mnie kocha ale... wlasnie jest to ale ja tego nie czuje a przed wyjazdem było inaczej ( dodam ze jestesmy ze soba ponad 2 lata...
Podobnie
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 21:54   #327
ahcuna
Raczkowanie
 
Avatar ahcuna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 126
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Ja się przestałam już przejmować.... jego wybór jego strata... jego zachowanie mnie od niego oddala... szkoda bo to były cudowne 2 lata ale ja już mam dosyć pisania do niego smsów że sprawia mi przykrośc swoim zachowaniem... jestesmy więcej warte więc Kasi'A głowa do góry i nie martw się Sami wkońcu dojdą do wniosku co tracą a jesli nie to widocznie nie sa nas warci
ahcuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 20:47   #328
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Moj ostatnio to nawet nie odpisuje, jak pytam co sie dzieje to nic.. zero odpowiedzi...Spytalam sie czy kocha odpisal, ze kocha.. i na tym sie skonczylo. Pytam czy to koniec czy sie rozstajemy, bo mnie meczy taki zwiazek, biorac pod uwage jeszcze inne okolicznosci, nic nie odpisuje, milczy.... Nie ma innej, teskni za mna A ja nie wiem jak mam interpretowac to milczenie. Juz po nocach mi sie sni, on jako zmieniony czlowiek do ktorego nie moge dotrzec.... Tak mi strasznie smutno. Wczesniej bylo ok, a w zwiazku na odleglosc jestemy juz 10 miesiecy. W jednym z nielicznych ostatnio sms-ow po kilkudziesieciu moich napsial, ze jest kretynem, ktory nie docenia tego co ma itd....ehhh
ahcuna wspierajmy sie na duchu bo ciezko wytrzymac, gdy osoba najblizsza sercu nadzwyczajniej nas "olewa" Ja raz przestaje sie przejmowac, pozniej przychodza chwile smutku, wspomnien, zastanawiania sie i tak w kolko. Eh... hustawka nastrojow jednym slowem. Jestem zla na niego ale mimo wszystko wyczekuje tego sms-a choc chyba zbednie
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 21:09   #329
ahcuna
Raczkowanie
 
Avatar ahcuna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 126
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cztytałam twojego posta tak jakby to było o mnie z tą tylko róznicą że mój chłopak jest 1,5 miesiaca za granicą. od wtorku zero odzewu. wkurzyłam się i też już nie piszę od dzisiaj napisze jak on się odezwie. najgorsze jest to że nie moze do mnie dzwonić bo jak jestem w miescie w którym studiuje to nie mam tam tel stacjonarnego... teraz pare dni jestem w domu wiedział o tym dobrze ale nie zadzwonił, jego wybór ja jutro wyjeżdżam. pierwszy raz w trakcie naszego zwiazku poprostu się na nego obrażam
ahcuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 08:44   #330
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez ahcuna Pokaż wiadomość
Cztytałam twojego posta tak jakby to było o mnie z tą tylko róznicą że mój chłopak jest 1,5 miesiaca za granicą. od wtorku zero odzewu. wkurzyłam się i też już nie piszę od dzisiaj napisze jak on się odezwie. najgorsze jest to że nie moze do mnie dzwonić bo jak jestem w miescie w którym studiuje to nie mam tam tel stacjonarnego... teraz pare dni jestem w domu wiedział o tym dobrze ale nie zadzwonił, jego wybór ja jutro wyjeżdżam. pierwszy raz w trakcie naszego zwiazku poprostu się na nego obrażam
Myslalam, ze mojego faceta rozumiem i znam od podszewki a tu sie okazuje, ze nic nie wiem.... Meczy mnie takie analizowanie co moglo byc nie tak, co jest powodem tego, ze nie pisze....Czasami mam takie chwile, ze chce wziac telefon i napisac wszystko to co mi aktualnie lezy na sercu, ale wiem, ze to i tak nic nie da bo on to przemilczy tak jak wczesniej. Pisal, ze nie chce mnie stracic, a robi wszystko, zeby tak bylo. Trzyma mnie przy nim tylko to, ze go kocham i ze nie wiem jaka naprawde jest sytuacja. Boje sie zrobic ten krok i odejsc bo pozniej moglabym zalowac.....Tym bardziej, ze dzis mija 10 m-cy odkad jestesmy w zwiazku na odleglosc, a niedlugo ma wrocic, choc o tym nic nawet nie mowi juz. Tyle starania na nic... ale z drugiej strony on tak rani...
ahcuna tak jak u Ciebie tez sie zastanawiam czemu moj dzwoni do rodzicow co tydzien a do mnie zadko. Wczesniej tlumaczylam sobie tak, ze do rodzicow nie pisze sms-ow a do mnie za to pisze, a teraz juz brak wytlumacznia... jest mi tak cholernie smutno....a najgorsze jest to, ze on ma bardzo duzy wplyw na moje samopoczucie, nastroj , humor Chciclabym wiedziec w ta czy w ta.... wyjasnic to, bo nie umiem nawet odejsc od tak....i nie odpisuje
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 14:13:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.