śmierdzące hobby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 15:45   #1
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Question

śmierdzące hobby


Będę mieszkała podczas studiów w akademiku, prawdopodobnie w pokoju dwu osobowym i mam mały problem. Moim hobby jest jazda konna i na pewno z niej nie zrezygnuje. Cały "sprzęt" jest jednak przesiąknięty zapachem stajni, spodnie, toczek, rękawiczki, buty.. i nie mam pojęcia jak mam go przetrzymywać. W domu wszystko znajduje się w garażu, ale nie mam pojęcia co z tymi rzeczami zrobić w akademiku. Spodnie są najmniejszym problemem, mogę je prać za każdym razem, ale co z resztą? Nie chciałabym narażać współlokatorki na końskie zapachy w pokoju. Pewnie trafiłabym na wątek o strasznych współlokatorach i wcale się nie dziwie.

Macie jakieś pomysły? Każda propozycja mile widziana
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 15:55   #2
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: śmierdzące hobby

Jak wygląda ten akademik? Do pokoju wchodzi się bezpośrednio z korytarza, czy wchodzi się do segmentu z kuchnią i/lub łazienkami, a potem do pokoi?

Jeśli jest coś w stylu przedsionka, możesz pomyśleć o wstawieniu tam plastikowej, zamykanej skrzyni i tam trzymać rzeczy.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 15:57   #3
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Dot.: śmierdzące hobby

Pokój dwuosobowy z łazienką. Bez segmentów.
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 16:04   #4
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: śmierdzące hobby

A jakaś szafka zamykana przy stajni?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 16:05   #5
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez level_out Pokaż wiadomość
Pokój dwuosobowy z łazienką. Bez segmentów.
A może popytaj w akademiku, czy jest tam jakieś inne miejsce w którym mogłabyś te rzeczy trzymać?
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 16:10   #6
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
A jakaś szafka zamykana przy stajni?
W stajni nie byłam, więc nie wiem jak to tam wygląda. Ale do tej pory jeździłam w kilku i nigdzie niczego takiego nie było. Tylko dla ludzi, którzy trzymają tam swoje konie, ale to inna bajka..
Tak myślę czy tej skrzyni w pokoju nie dałoby się gdzieś zmieścić. Ale po jej otworzeniu to pewnie zapaści będzie można dostać

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
A może popytaj w akademiku, czy jest tam jakieś inne miejsce w którym mogłabyś te rzeczy trzymać?
Niby jest pokój na rowery i wózki, ale tam trzyma się rzeczy na własną odpowiedzialność i zdarzają się kradzieże, a mój ekwipunek do tani nie należy ..
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."

Edytowane przez level_out
Czas edycji: 2014-07-22 o 16:11
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 16:12   #7
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: śmierdzące hobby

Ja swoje trzymam w plastikowej torbie zamykanej na zamek blyskawiczny. Nic z niej nie czuć. Można kupić w sklepach typu Jysk za pare złotych.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 16:15   #8
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ja swoje trzymam w plastikowej torbie zamykanej na zamek blyskawiczny. Nic z niej nie czuć. Można kupić w sklepach typu Jysk za pare złotych.
To jest całkiem niezłe mało miejsca zajmuje i zapaszków nie wydaje. A mieścisz wszystko? Nigdy nie widziałam taki większych toreb, ale to pewnie dlatego że nie szukałam
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."

Edytowane przez level_out
Czas edycji: 2014-07-22 o 16:17
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 16:22   #9
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: śmierdzące hobby

możesz na przykład kupić 2 - jedna gotowa do zabrania do stajni z podstawowymi, ulubionymi rzeczami, druga z pozostałymi parami bryczesów, rękawiczek etc.

Moje rzeczy swego czasu jezdzily w bagazniku samochodu, i nie przesadzajmy, nie smierdza az tak strasznie. Zwłaszcza jak np sztyblety opłuczesz porządnie pod myjką w stajni. najintensywniej pachną te rzeczy, które mają bezposredni kontakt z końskim potem, czyli np rękawiczki, zwłaszcza nieskórzane.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 16:35   #10
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Dot.: śmierdzące hobby

to zależy jeszcze od materiałów mój tata jest szczególnie wyczulony na ten zapach, więc może jestem trochę przewrażliwiona na tym punkcie
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 16:41   #11
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 8 316
Dot.: śmierdzące hobby

Zapytaj w stajni, w której jeździsz/ będziesz jeździć, czy nie można tam przetrzymywać ekwipunku. Ja tak kiedyś robiłam i nie było problemu, ale to oczywiście zależy od stajni i ludzi tam pracujących.

Edytowane przez woven_by_wind
Czas edycji: 2014-07-22 o 16:41 Powód: literówka
woven_by_wind jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 16:41   #12
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: śmierdzące hobby

zapytaj się kierownika albo pani w recepcji, czy akademik nie mógłby Ci użyczyć miejsca w schowku. Jest coś takiego, by studenci mogli trzymać swoje rzeczy (np. garnki) na czas wakacji
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 17:37   #13
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez level_out Pokaż wiadomość
(...)



[/COLOR]Niby jest pokój na rowery i wózki, ale tam trzyma się rzeczy na własną odpowiedzialność i zdarzają się kradzieże, a mój ekwipunek do tani nie należy ..
To trzymałabym w tym schowku w jakiejś skrzyni na kluczyk
Albo w zasugerowanej torbie na zamek, którą można wozić ze sobą.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 19:21   #14
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ja swoje trzymam w plastikowej torbie zamykanej na zamek blyskawiczny. Nic z niej nie czuć. Można kupić w sklepach typu Jysk za pare złotych.
Ewentualnie pewnie sprawdzą się też worki próżniowe o ile będziesz mieć dostęp do odkurzacza
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 19:28   #15
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 8 316
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Ewentualnie pewnie sprawdzą się też worki próżniowe o ile będziesz mieć dostęp do odkurzacza
Tylko czy w tych workach to wszystko nie zakiśnie? W końcu to będą mniej lub bardziej brudne, eksploatowane rzeczy...
woven_by_wind jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 19:35   #16
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: śmierdzące hobby

Bez przesady. Też jeżdżę konno i panuję nad sytuacją. W łazience rozłóż kawałek folii malarskiej i najpierw oczyść buty wilgotną gąbką, zeskrob, co jest do zeskrobania z podeszew i buty wyczyść normalnie. Folię zwijasz i wywalasz razem z tym, co się 'uskrobało". Ja jeżdżę w wysokich oficerkach, ale przypuszczam, że sztyblety można wyczyścić podobnie. Nie wiem, w jakich strojach jeździcie, ale przecież nie w pełnej gali (bryczesy, rajtrok i koszula z krawatką) na co dzień, więc legginsy i górę możesz normalnie wyprać (przecież i tak dwa razy ich nie założysz ). Nic nie musi pachnieć nieświeżo. Toczek przecież koniem i stajnią nie pachnie. Rękawiczki, jeśli są skórzane- zastosuj specjalną pastę, do dostania w sklepach jeździeckich.

Swój sprzęt ( o ile nie jest to siodło i ogłowienie) masz przecież prawo trzymać w pokoju w akademiku. Jakiś kącik się na pewno znajdzie
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2014-07-22 o 19:43
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 20:30   #17
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: śmierdzące hobby

kup sobie plastikowy pojemnik i trzymaj w łóżku.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 20:50   #18
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Bez przesady. Też jeżdżę konno i panuję nad sytuacją. W łazience rozłóż kawałek folii malarskiej i najpierw oczyść buty wilgotną gąbką, zeskrob, co jest do zeskrobania z podeszew i buty wyczyść normalnie. Folię zwijasz i wywalasz razem z tym, co się 'uskrobało". Ja jeżdżę w wysokich oficerkach, ale przypuszczam, że sztyblety można wyczyścić podobnie. Nie wiem, w jakich strojach jeździcie, ale przecież nie w pełnej gali (bryczesy, rajtrok i koszula z krawatką) na co dzień, więc legginsy i górę możesz normalnie wyprać (przecież i tak dwa razy ich nie założysz ). Nic nie musi pachnieć nieświeżo. Toczek przecież koniem i stajnią nie pachnie. Rękawiczki, jeśli są skórzane- zastosuj specjalną pastę, do dostania w sklepach jeździeckich.

Swój sprzęt ( o ile nie jest to siodło i ogłowienie) masz przecież prawo trzymać w pokoju w akademiku. Jakiś kącik się na pewno znajdzie
Nie jeżdżę w pełnej gali ale bryczesy zawsze mam na sobie :P i do tego zwykła bluzka. I o ile spodni (bryczesów) nie uświnię nie piorę ich za każdym razem. Bluzka to co innego :P Toczek mam ok 7 lat ten sam i pachnie końmi. To samo tyczy się butów.
I nie mów mi że ekwipunek wgl nie pachnie bo jak rzeczy są w domu to od razu czuć.. Miejsce się w pokoju znajdzie, ale przecież nie będę mieszkała tam sama i trzeba brać pod uwagę, że to może komuś przeszkadzać. Pewnie w jakimś plastikowym pudełku/ skrzynce będę trzymać
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."

Edytowane przez level_out
Czas edycji: 2014-07-22 o 20:52
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 09:36   #19
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: śmierdzące hobby

Wg mnie najlepsze rozwiązanie to te torby o których ktoś wyżej pisał Takie próżniowe Są wielkie bo ja mam taką na pościel Łatwo się zamyka i przenosi, tylko nie będziesz odsysała powietrza to oczywiste
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 10:14   #20
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Jak wygląda ten akademik? Do pokoju wchodzi się bezpośrednio z korytarza, czy wchodzi się do segmentu z kuchnią i/lub łazienkami, a potem do pokoi?

Jeśli jest coś w stylu przedsionka, możesz pomyśleć o wstawieniu tam plastikowej, zamykanej skrzyni i tam trzymać rzeczy.
A przepisy bezpieczeństwa i przeciwpożarowe koleżanka zna?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 12:14   #21
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez level_out Pokaż wiadomość
Będę mieszkała podczas studiów w akademiku, prawdopodobnie w pokoju dwu osobowym i mam mały problem. Moim hobby jest jazda konna i na pewno z niej nie zrezygnuje. Cały "sprzęt" jest jednak przesiąknięty zapachem stajni, spodnie, toczek, rękawiczki, buty.. i nie mam pojęcia jak mam go przetrzymywać. W domu wszystko znajduje się w garażu, ale nie mam pojęcia co z tymi rzeczami zrobić w akademiku. Spodnie są najmniejszym problemem, mogę je prać za każdym razem, ale co z resztą? Nie chciałabym narażać współlokatorki na końskie zapachy w pokoju. Pewnie trafiłabym na wątek o strasznych współlokatorach i wcale się nie dziwie.

Macie jakieś pomysły? Każda propozycja mile widziana
wiem ze nie na temat ale milo z twojej strony ze myslisz o swojej wspollokatorce.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 13:12   #22
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: śmierdzące hobby

Ja bym jeszcze kupiła taki spray neutralizujący zapachy, są w zoologicznych.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 14:57   #23
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze kupiła taki spray neutralizujący zapachy, są w zoologicznych.
te spreye za bardzo nie działają korzystałam z odstraszaczy dla kotów i tych zachęcających. Żaden się nie sprawdził. Więc wątpię by ten dał sobie radę
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 14:59   #24
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez level_out Pokaż wiadomość
te spreye za bardzo nie działają korzystałam z odstraszaczy dla kotów i tych zachęcających. Żaden się nie sprawdził. Więc wątpię by ten dał sobie radę
Ja mam i neutralizuje zapachy psa i królika.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 07:45   #25
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: śmierdzące hobby

znam ten ból, mnie czasem głupio było wracać do domu ze stajni Ale rzeczy trzymane w foliowych torbach są do zniesienia.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 10:01   #26
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez level_out Pokaż wiadomość
te spreye za bardzo nie działają korzystałam z odstraszaczy dla kotów i tych zachęcających. Żaden się nie sprawdził. Więc wątpię by ten dał sobie radę
Spray odstraszający i zachęcający to zupełnie co innego, niż neutralizator zapachów.
Ten ostatni ma w składzie enzymy (lub czasem odpowiednie szczepy niegroźnych bakterii) mające za zadanie rozkładać substancje powodujące brzydki zapach.
Neutralizatory dobrych firm działają
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:26   #27
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Ja mam i neutralizuje zapachy psa i królika.
śmiem twierdzić, że koński zapach jest dużo bardziej intensywny. miałam przyjemność pracy z końmi i jak wracałam do domu w czystych ciuchach to ludzie w tramwaju się ode mnie odsuwali
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 19:18   #28
Kocham_outlety
Raczkowanie
 
Avatar Kocham_outlety
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wg mnie najlepsze rozwiązanie to te torby o których ktoś wyżej pisał Takie próżniowe Są wielkie bo ja mam taką na pościel Łatwo się zamyka i przenosi, tylko nie będziesz odsysała powietrza to oczywiste
Tak, ale ogólnie folia bardzo źle działa na rzeczy ze skóry, skóra musi oddychać inaczej się szybciej niszczy, a oficerki kosztują.
Kocham_outlety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 23:49   #29
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: śmierdzące hobby

Cytat:
Napisane przez level_out Pokaż wiadomość
Nie jeżdżę w pełnej gali ale bryczesy zawsze mam na sobie :P i do tego zwykła bluzka. I o ile spodni (bryczesów) nie uświnię nie piorę ich za każdym razem. Bluzka to co innego :P Toczek mam ok 7 lat ten sam i pachnie końmi. To samo tyczy się butów.
I nie mów mi że ekwipunek wgl nie pachnie bo jak rzeczy są w domu to od razu czuć.. Miejsce się w pokoju znajdzie, ale przecież nie będę mieszkała tam sama i trzeba brać pod uwagę, że to może komuś przeszkadzać. Pewnie w jakimś plastikowym pudełku/ skrzynce będę trzymać
Słuchaj, a może zrezygnujesz z bryczesów na rzecz legginsów? Łatwiej wypierzesz razem z górą. Oficerki, jak "uskrobiesz do czysta" i potem zapastujesz to nie pachną koniem. No może troszkę, ale bez przesady. Folii hermetycznej bym nie radziła, bez dostępu powietrza to dopiero by był zapach po otwarciu! Zainwestuj w taką plastikową skrzynkę z zamykanym wiekiem lepiej. No i dużo też zalezy od współlokatorów, bo zawsze możesz trafić na takich, którym i tak wszystko przeszkadza. Oby nie.

Innym wyjściem jest też trzymanie sprzętu w pomieszczeniu na rowery, większość akademików ma. Choć nie ma gwarancji, że Ci sprzęt nie wywędruje. Ja kupowałam dwa razy oficerki, ech....
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:32   #30
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Dot.: śmierdzące hobby

Nie po to wydałam na spodnie tyle kasy by teraz jeździć przez najlepsze kilka lat w leginsach .. Mam dużą szansę na współlokatorkę z zootechniki bądź wetki więc może nie będzie jej przeszkadzać, może też będzie jeździć konno (tak wiem, naiwna jestem). Ale pewnie w jakiejś skrzyni/pudełku będę trzymać. Co do pokoju na rowery to już wcześniej pisałam, że ekwipunek jest trochę drogi by w takim miejscu trzymać. Wolałabym nie ryzykować
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."

Edytowane przez level_out
Czas edycji: 2014-07-25 o 16:34
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-25 19:51:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.