Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-30, 12:58   #2041
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja przed wybielaniem wyleczyłam zęby, które tego wymagały, usunęłam kamień, nakładki wykonałam u technika dentystycznego a za całość łącznie ze strzykawkami wyszło mi 300zł Domyślam się, że dodatkowy nadzór dentysty nad tym procesem kosztowałby mnie drugie tyle
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:29   #2042
Madzia_19
Raczkowanie
 
Avatar Madzia_19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Tak myślałam ,że dentyści będą oburzeni. Narazie się zastanawiam nad wybielaniem bo nie są żółte. Idę po weekendzie majowym na wyczyszczenie, może piaskowanie. Dentystka powiedziała, że mam przyjśc bo ortodonta to tak troche byle jak wyczyści. Zobacze co powie , co mi doradzi
Madzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:51   #2043
Beatka424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja mam wybielanie za sobą. Zaczynałam od koloru A4 na trójkach i A3 na dwójkach i jedynkach, teraz mam A1, ale okazało sie, że mam jakąś wadę szkliwa i zęby wybieliły sie nierówno. Trzy strzykawki żelu 20% i nakładki dopasowane kosztowały mnie u dentysty 700 zł. Teraz muszę chodzić i nakładać wypełnienia kompozytowe na te miejsca gdzie zęby się nie wybieliły jedna 90 zł, pozostało jeszcze 6.
Dolne zęby wybieliły się tylko na górze. W końcu dentysta poradził mi żebym założyła licówki porcelanowe, wtedy efekt będzie najlepszy.

Co do diety powiedział, że mogę jeść i pić wszystko oprócz kwaśnych rzeczy.

A jak to jest z tymi odcieniami? Czy jak ktoś ma odcień A to po wybielaniu może mieć B?

Nadwrażliwość miałam okropną, ale dentysta powiedział, że jak nie będę mogła wytrzymać to mam przyjechać, ale na drugi dzień mi przechodziło.
Beatka424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 07:55   #2044
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Ja przed wybielaniem wyleczyłam zęby, które tego wymagały, usunęłam kamień, nakładki wykonałam u technika dentystycznego a za całość łącznie ze strzykawkami wyszło mi 300zł Domyślam się, że dodatkowy nadzór dentysty nad tym procesem kosztowałby mnie drugie tyle
Mysza postapilas rozsadnie, ze odpowiednio przygotowalas zeby do wybielania i zrobilas nakladki u technikaOczywiscie, ze wyszlo Ci taniej niz po "gabinetowych" cenach. Dobrze, ze nie mialas zadnych powiklan wybielania.
Nie wszystcy jednak pacjenci sa tak swiadomi, by "wybielac sie" na wlasna reke.


Cytat:
Napisane przez Magda_19
Tak myślałam ,że dentyści będą oburzeni. Narazie się zastanawiam nad wybielaniem bo nie są żółte. Idę po weekendzie majowym na wyczyszczenie, może piaskowanie. Dentystka powiedziała, że mam przyjśc bo ortodonta to tak troche byle jak wyczyści. Zobacze co powie , co mi doradzi
Magda, porozmawiaj z nia szczerze, powiedz, ze ze wzgl. finansowych wolisz kupic zel na wlasna reke(tylko blagam, ze sprawdzonego zrodla, na Allegro az sie roi od oszustow), niech Ci przygotuje zeby, zrobi nakladki. Umow sie na kontrole po wybielaniu. Mysle, ze nie bedzie miala nic przeciwko temu. Ja bym nie miala

Cytat:
Napisane przez Beatka424
Ja mam wybielanie za sobą. Zaczynałam od koloru A4 na trójkach i A3 na dwójkach i jedynkach, teraz mam A1, ale okazało sie, że mam jakąś wadę szkliwa i zęby wybieliły sie nierówno.
Lekarz przed rozpoczeciem przez ciebie wybielania powinien zauwazyc ta wade szkliwa i przewidziec efekty.Teraz zakleja plamy kompozytem?? I tylko plamy??
Przepraszam, ale nie komentuje, nie chce wiedziec jak Twoje zeby beda wygladac za pare lat. A tak z ciekawosci, ile czasu minelo od zakonczenia wybielania do zakladania tch plomb?
Niestety, wybielanie dla lekarzy to "latwy,szybki"zarobek i wiem , ze czesc z nich robi je, nie myslac o efektach i konsekwencjach. Ja osobiscie czesciej wybielanie odradzam niz polecam
Cytat:
Napisane przez Magda424
A jak to jest z tymi odcieniami? Czy jak ktoś ma odcień A to po wybielaniu może mieć B?
Niestety, nie zawsze da sie przewidziec w ktory kolor"pojda"zeby Najczesciej z ciemnego A wychodzi A2-A1. Przy kontynuacji wybielania mozna z A1 uzyskac B1, ale po co? Moim zdaniem kolorystyka B nie wyglaa za ciekawie,po prostu sztucznie i bez glebi koloru.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:11   #2045
madzia778
Przyczajenie
 
Avatar madzia778
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

a jaki jest najjasn9iejszy kolor zebow a, b czy moze c?? a moze jeszcze cos innego??
__________________
Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu........Ale
Tyle razy przewróciłam się, wierzę ,że się podniosę
madzia778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:33   #2046
madzia778
Przyczajenie
 
Avatar madzia778
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

a i jeszcze cos. Co sadzicie o bialej perle??
__________________
Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu........Ale
Tyle razy przewróciłam się, wierzę ,że się podniosę
madzia778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:43   #2047
Yin113
Raczkowanie
 
Avatar Yin113
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej moje zęby są żółtawe i do tego z przebarwieniami zastanawiam sie nad wybieleniem ich ale zastanawiam sie czy te przebarwienei moga mieć po kuracji nadal inny odcień. dodam ze myśle o wybielanieu paskami albo biała perła.... czy ktoś moze mi coś doradzić??
i drógie pytanie jak często trzeba stosowac biala perła czytałam ze 2-3 razy dziennie tylko przez ile dni? i jak często można to powtarzać? (co pół roku?) no i oczywiście jak długo utrzymuje sie efekt po białej perle??? wielkie dziękiz góry ...
Yin113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 19:10   #2048
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
jestem dentysta i samodzielnym wybielaniu nakladkowym mowie nie!
Wybielanie powinna poprzedzic kontrola, ew. wyleczenie badz zabezpieczenie ubytkow, usuniecie(jesli jest) kamienia i osadow zewnatrzpoch.. Poza tym nakladki musza byc indywidualne, czyli zrobione specjalnie dla cibie na podstawie wycisku. Dzieki temu zel bedzie idealnie przylegal do pow. zeba, nie wybielisz sie"w plamy", unikniesz tez wyciekania zelu i poparzenia dziasel.
Poza tym wybielaniu czesto towarzyszy nadwrazliwosc, jesli robisz to pod opieka stomatologa, pomoze Ci on ja zwalczys-laser biostymulujacy, wcieranie odp. lakierow, zeli.
Wcale mnie nie dziwi ze stomatolog mowi NIE samodzielnemu wybielaniu nakładkowemu!!! U dentysty za wybielanie zapłaciłam 800 zł tj. za odcisk szczęki i 4 sztuki żelu. Chyba lekko zostałam przekręcona na pieniądze? A jeżeli chodzi o plamy to wybieliłam sobie zęby w "plamy" pod kontrolą stomatologa o czym mi wczesniej nie wspomniał. Trafiłam na to forum właśnie przez "plamy". Więc mówienie tutaj ze u stomatologa nie wybielę sie w "plamy" jest lekką nadinterpretacją!!! Kupiłam sobie sama żele i za 4 sztuki zapłaciłam UWAGA 75 zł. Różnica???? Odpowiedz pozostawiam kazdemu indywidualnie!!! Aha i bzdurą jest że stomatolog pomoże zwalczyc nadwrazliwość!!!!!
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 21:45   #2049
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Wcale mnie nie dziwi ze stomatolog mowi NIE samodzielnemu wybielaniu nakładkowemu!!! U dentysty za wybielanie zapłaciłam 800 zł tj. za odcisk szczęki i 4 sztuki żelu. Chyba lekko zostałam przekręcona na pieniądze? A jeżeli chodzi o plamy to wybieliłam sobie zęby w "plamy" pod kontrolą stomatologa o czym mi wczesniej nie wspomniał. Trafiłam na to forum właśnie przez "plamy". Więc mówienie tutaj ze u stomatologa nie wybielę sie w "plamy" jest lekką nadinterpretacją!!! Kupiłam sobie sama żele i za 4 sztuki zapłaciłam UWAGA 75 zł. Różnica???? Odpowiedz pozostawiam kazdemu indywidualnie!!! Aha i bzdurą jest że stomatolog pomoże zwalczyc nadwrazliwość!!!!!
własnie z powodu ceny ja postanowiłam wybielać zęby samodzielnie

Jeśli chodzi o nadwrażliwość, to dentyści mają zapewne jakieś żele które wpływają na złagodzenie nadwrażliwości, ale myślę, że każdy kto zamierza wybielać zęby powinien przygotować się na pewne uniedogodnienia z tym związane :/
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 18:40   #2050
Beatka424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Zgadzam się Olka@@@, aj też mam plamy po wybielaniu chociaż stomatolog powinien powiedzieć mi jaki będzie efekt. Gdybym wiedziała to nie bawiłabym się w wybielanie, ale założyłabym licówki porcelanowe
Nadwrażliwość miałam okropną, cały dzień płakałam z bólu, a dentysta powiedział, żebym przyjechała na drugi dzień to połozy mi jakiś lakier fluorowy, ale ból od razu nie ustąpi.

Możesz powiedzieć gdzie można kupić żele za taką cenę?
Beatka424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:38   #2051
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

za 4 strzykawki żelu na allegro zapłacisz ok. 65zł
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 20:16   #2052
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Beatka424 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Olka@@@, aj też mam plamy po wybielaniu chociaż stomatolog powinien powiedzieć mi jaki będzie efekt. Gdybym wiedziała to nie bawiłabym się w wybielanie, ale założyłabym licówki porcelanowe
Nadwrażliwość miałam okropną, cały dzień płakałam z bólu, a dentysta powiedział, żebym przyjechała na drugi dzień to połozy mi jakiś lakier fluorowy, ale ból od razu nie ustąpi.

Możesz powiedzieć gdzie można kupić żele za taką cenę?
Na allegro! Najlepiej sprawdz czy sprzedawca prowadzi równiez aptekę internetową. Ja tak zrobiłam i moje żele były ok. Powodzonka
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 21:51   #2053
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

witam,
pozwolicie iz sie troche wkradne do Was
zaczelam sledzic watek, ale jest zbyt obszerny na jednorazowe posiedzenie...
dlatego zanim przesledze go poradze sie Was...
zalezy mi na wybieleniu zabkow, nie musi byc to natychmiastowy efekt...
bardziej zalezy mi zeby to nie bylo zbyt kosztowne...
do tej pory stosowalam jedynie jakies pasty... moze i troche pomagaly, ale na krotko....
moze moglybyscie mi cos poradzic?
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 07:44   #2054
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasientos Pokaż wiadomość
witam,
pozwolicie iz sie troche wkradne do Was
zaczelam sledzic watek, ale jest zbyt obszerny na jednorazowe posiedzenie...
dlatego zanim przesledze go poradze sie Was...
zalezy mi na wybieleniu zabkow, nie musi byc to natychmiastowy efekt...
bardziej zalezy mi zeby to nie bylo zbyt kosztowne...
do tej pory stosowalam jedynie jakies pasty... moze i troche pomagaly, ale na krotko....
moze moglybyscie mi cos poradzic?
no to po dwóch "posiedzeniach" już na pewno będziesz wiedzieć
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 08:08   #2055
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
własnie z powodu ceny ja postanowiłam wybielać zęby samodzielnie

Jeśli chodzi o nadwrażliwość, to dentyści mają zapewne jakieś żele które wpływają na złagodzenie nadwrażliwości, ale myślę, że każdy kto zamierza wybielać zęby powinien przygotować się na pewne uniedogodnienia z tym związane :/
U mnie w lublinie wybielanie nakladkowe kosztuje 400 zł, a 650 - 800 zł wybielanie lampą beyond. Ja wlasnie wybielilam sobie lampą i są bialutkieee.

Jeden dzien mialam co jakis czas nagle bole niektorych przednich ale dzis juz wszystko przeszlo. Polecam. Teraz dobielac bede na pewno nakladkowo.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 13:09   #2056
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
no to po dwóch "posiedzeniach" już na pewno będziesz wiedzieć
dzięki
oki to zmykam do czytania, jednak nie uda mi się tego ominąć
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 18:27   #2057
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

dziewczyny a co powiedzie na temat :

pasków wybielających CRESET ?
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 21:16   #2058
binitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam!
Powiedzcie, proszę czy mając amalgamatowe wypełnienia mogę bezpiecznie używać "Białej Perły"? bezpiecznie - mam na myśli czy się z plombkami nic nie ztanie no i oczywiście czy to nie zaszkodzi ząbkom..

Bardzo proszę o odpowiedź...
Pozdrawiam B.
binitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 21:17   #2059
Beatka424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Po dwóch tygodniach od wybielania mam wrażenie, że zęby mi zżółkły, może już przyzwyczaiłam sie do tego koloru, nie wiem. Może dlatego że nie potrafię zrezygnować z kawy (słabej z mlekiem) i herbaty też słabej koloru słomkowego, nie palę papierosów. Dentysta powiedział mi że to kawa czy herbata nie mają wpływu na kolor bo to tylko osad, ale nie wiem czy miał rację.

Poza tym powiedział mi żebym nie używała past wybielających, (nie wiem dlaczego) tylko zielony Elmex. Jak myślicie czy dla podtrzymania efektu mogę używać jakichś past wybielających? Które są dobre na co dzień, po wybielaniu nakładkowym.

Szczerz mówiąc mam chęć znów je wybielić, ale wiem że trzeba odczekać kolka miesięcy.

I na pewno kupie na allegro tak jak mówicie (dzięki serdeczne), a nie u stomatologa.
Beatka424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 21:30   #2060
binitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

z tego co czytałam to zielony elmex jest bogaty w fluor, który zmniejsza nadwrazliwość zębów
binitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 22:54   #2061
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Beatka424 Pokaż wiadomość
Po dwóch tygodniach od wybielania mam wrażenie, że zęby mi zżółkły, może już przyzwyczaiłam sie do tego koloru, nie wiem. Może dlatego że nie potrafię zrezygnować z kawy (słabej z mlekiem) i herbaty też słabej koloru słomkowego, nie palę papierosów. Dentysta powiedział mi że to kawa czy herbata nie mają wpływu na kolor bo to tylko osad, ale nie wiem czy miał rację.

Poza tym powiedział mi żebym nie używała past wybielających, (nie wiem dlaczego) tylko zielony Elmex. Jak myślicie czy dla podtrzymania efektu mogę używać jakichś past wybielających? Które są dobre na co dzień, po wybielaniu nakładkowym.

Szczerz mówiąc mam chęć znów je wybielić, ale wiem że trzeba odczekać kolka miesięcy.

I na pewno kupie na allegro tak jak mówicie (dzięki serdeczne), a nie u stomatologa.

kobietooo co to za dentysta???? w szoku jestem.....
ja wlasnie wybielilam sobie zęby i dentystka powiedziala mi ze:
- po wybielaniu zębu strasznie "łapią" kolory, nie mozna jesc rzeczy "kolorowych".
- przez pierwsze 2 dni wogole mozna tylko biale rzeczy jesc
- przez pierwsze dwa tygodnie zero kawy,herbaty, soków, coli itd
- nie wolno (!) zielonej elmex gdyz ona wlasnie wybitnie zażółca zęby,gdyż posiada fluor ktory owszem zmniejsza wrtazliwosc ale zażółca zęby!!! tak mi powiedziala !
- i trzeba myć zęby po jedzeniu
- pasty wybieljace miesiac po wybielaniu, w szczegolnosci te w kolorach np.czerwonym jak diamond email
- od ciebie zalezy utrztymanie owej białości,najlepiej wogole nie pic kawy a jesli juz to z mlekiem,a herbate z cytryną

to slowa mojej dentystyki, tak więc.... nie dziwie ci sie że masz żółte..... co to za dentysta???
ehhh..... ja bym chyba poszla zareklamować..... powolujac sie na innego dentyste i dowód w postaci żółtych zębów....
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 23:42   #2062
Elisa_Day
Przyczajenie
 
Avatar Elisa_Day
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 29
GG do Elisa_Day
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
U mnie w lublinie wybielanie nakladkowe kosztuje 400 zł, a 650 - 800 zł wybielanie lampą beyond. Ja wlasnie wybielilam sobie lampą i są bialutkieee.

Jeden dzien mialam co jakis czas nagle bole niektorych przednich ale dzis juz wszystko przeszlo. Polecam. Teraz dobielac bede na pewno nakladkowo.
Smile, a gdzie w Lublinie wybielałaś zęby?
__________________
-----------------------
"W serca mego zatrzymamy się porcie.
W porcie pełnym czułości i wzruszeń.
Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie,
żadnych kartek wyrywać nie muszę!
Byś był ze mną wyrywać nie muszę!"
Elisa_Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 06:55   #2063
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Smila_Smile, jakiej ty pasty używasz po wybielaniu? robiłaś nakładkowo?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:02   #2064
tulipek
Raczkowanie
 
Avatar tulipek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

a czy te nakladkowe wybielanie zebow nie ma jakis skutkow ubocznych ? po latach wybielania ?
tulipek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:49   #2065
stazysta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

a mial ktos taki przypadek ze wybielanie beyond slabo podzialalo i po 2 tyg mial jeszcze jedna sesje 15minutowa (lub dluzsza) ? czy wtedy efekt sie polepszyl ?
stazysta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 20:57   #2066
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

wybielalam niedawno bo 2 maja w gabinecie na rogu ul.Lipowej i Okopowej, narazie uzywam zwyklej colodent biel bo wybielajacej diamond email mozna uzywac miesiac od wybielania. Moja rada jest taka ze jesli komus chce sie trzymac codziennie nakladki na zebach i nie ma az tyle kasy to niech wybiela nakladkowo. Jesli zalezy mu na tym zeby wejsc i wyjsc i bylo po sparwie- lampa beyond. Ja nie mam czasu na nakladki wiec wybralam druga opcje. Obie wybielaja fajnie. Nakladkowo mozna zawsze dokupowac skladnik. lampą robi sie raz i jak zżółkną to znowu trzeba wywalic kase np.na nakladki...
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:52   #2067
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ciekawa jestem jaki jest najjaśniejszy kolor zębów.Czy jest to B1?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 13:28   #2068
tomash1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

nieopłacona reklama
reklamę opłać tutaj www.wizaz.pl/mikroreklama/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-05-06 o 14:47
tomash1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 15:20   #2069
Yin113
Raczkowanie
 
Avatar Yin113
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny a czy któraś używala paskow crest supreme?? czy to prawda ze są o 18% dłużesze (gora) i o 14%dłuższe (doł) od innych pasków wybielających?? do których zębow wam sięgały paski crest?
Yin113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:54   #2070
Marissa91
Raczkowanie
 
Avatar Marissa91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 255
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja mam Crest Daily Multicare (te 5-ciominutowe), na razie nakleiłam pierwsze paski. Niby na opakaowaniu jest, że te grubsze do góry...ok...sięgają do czwórek. Te dolne są węższe ale znacznie dłuższe... sięgają do piątki-szóstki. A co do efektów wybielających...wypowiem się za 7 dni;]
Marissa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.