Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-21, 13:09   #151
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Podobno na opadającą powiekę działa krem z Ph Doctor
Sorry ale żaden krem/serum czy inne cudo nie pomogą na opadające powieki. Tak samo jak żaden kosmetyk nie wygładzi istniejących głębokich zmarszczek. Ani powiekszyć cycków/ust czy co tam jeszcze reklamują
Po prostu cudów nie ma

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89083777]Szkoda, że człowiek ma tylko jedną twarz i nie może testować wszystkiego jednocześnie
Mnie się w podróży rozlało całe (!) serum z kw.hialuronowym Mixa. A szkoda, bo fajne było.[/QUOTE]

Zgadzam się - szkoda, że jedna buzia tylko jest
Mój doktor mnie uświadomił, że kw hialuronowy w kosmetykach ma za duże cząsteczki żeby wniknąć głębiej, raczej działa tylko powierzchownie i chwilowo, ponoć szkoda kasy na droższe kosmetyki z nim. Za to bardzo poleca retinol, wit C i kwasy

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Szminkę płynną Pat też chciałam zamówić, z tej kolekcji Divine Nude, bo zwiodła mnie nazwa - one są różane w tonie, nie takie nude, więc odpuściłam. Ale jeśli się zdecydujesz, to daj znać, czy fajne.
Tak, tak, dziękuję. Czytałam już o tym sporo i to nie na możliwości medycyny estetycznej, choć niestety gabinety usiłują naciągać na tą Plasmę i inne cuda. U mnie to chyba po prostu związane z budową oka i niezbyt jędrną skórą tak genetycznie, bo problem chomików, czy opadającej powieki, powtarza się u mnie w rodzinie.
Zastanawiam się nad tą szminką Pat i cieniami VII ale może poczekam na walentynki
Chociaż w walentynki ma wyjść nowy rozświetlacz Chanel Camelia

Ja plasmę robiłam u dwóch różnych lekarzy, raz przed 30, drugi raz z rok przed operacją. Z operacji jestem zadowolona ale umówmy się - wycięcie skóry powiek i ew wałeczka tłuszczowego to jedno ale do tego trzeba pamiętać aby robić regularnie botoks aby podnieść brwi. Bo ja miałam wizję, że po operacji powiek człowiek dostanie oko jak bambi i w ogóle a to jeszcze trzeba trochę wokół podziałać

Jak mi się po operacji wygoi (brawo ja miałam odpoczywać a poki co to już dwa szwy mi się rozlazły bo nie mogę wysiedzieć idę coś wokół ust i z ustami zrobić - doktor ma rację, że "śliczny kształt nadąsanych usteczek" po 30 zaczyna przypominać bitch face i trzeba mu pomóc zobaczymy co z tego wyjdzie
w ogóle ceny za med estetyczna (jak wszystko) tak poszybowały w górę, że klękajcie narody
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 14:39   #152
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Skusilam się w końcu na ten nowy quad Chanel i brzoskwiniowy róż z tej samej kolekcji wzięłam tez próbkę nowego podkładu, ciekawe czy dadzą losowy odcień czy kartonik ze wszystkimi (nie było opcji wyboru koloru). Orientujecie się czy w ogóle ta kolekcja no. 1 ma być u nas w S lub D? Na jutubach dziewczyny ze Stanów mówią ze tylko Ulta i butik Chanel.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 15:05   #153
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Skusilam się w końcu na ten nowy quad Chanel i brzoskwiniowy róż z tej samej kolekcji wzięłam tez próbkę nowego podkładu, ciekawe czy dadzą losowy odcień czy kartonik ze wszystkimi (nie było opcji wyboru koloru). Orientujecie się czy w ogóle ta kolekcja no. 1 ma być u nas w S lub D? Na jutubach dziewczyny ze Stanów mówią ze tylko Ulta i butik Chanel.
Też mam te cienie MÉDITERRANÉEN - leżą i cieszą oko bo żal mi zniszczyć wzorku
Nad tym różem się zastanawiałam ale jestem blada i nie przepadam za mocnym różem a on mi się wydaje bardzo ciemny w opakowaniu (peche rose), daj znać jak u Ciebie wypada, na yt mówią że jest świetlisty może też się skuszę...
Póki co u nas ani widu ani słychu, w sepho Panie mówiły że często nie dostają w ogóle limitek (te zimowe cienie limitowane widziałam tylko tester w douglasie jednym i Panie mówily że przyjechał tester ale cieni w ogóle nie dostały, o rozświetlaczu czy innych tez zapomnij) więc chyba nalepiej ze stronki od nich klikać , tylko trochę idzie paczka.
Daj znać jak Ci zapakowano - ja liczyłam na kartonik a kilkukrotnie dostałam w tych sztywnych torebkach ( też uroczych ale chciałam kartonik żeby lakiery w nim trzymać

Dziewczyny czy Pat podlega rabatom na sepho? Te duże paletki są tańsze jak na stronce Pat, zastanawiałam się czy wchodzi na nie jeszcze -10 czy czasami jak jest -20?

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2022-01-21 o 15:30
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 15:51   #154
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Ja tez jestem blada ale z tego co widziałam to ten róż jest dosyć delikatny, wiec myśle ze będzie ok. Jak na razie tylko raz zamawiałam ze stronki Chanel i tez dostałam w torebce, zobaczymy teraz - dziś już wysłane, wiec może we wtorek dojdzie.
A na Pat zdarzają się promki, było niedawno chyba 25% i tylko kilka marek wykluczonych (Charlotte, Rare Beauty i coś jeszcze, Pat nie).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 16:24   #155
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Jakie macie kolory Chatlotte Tillbury Hollywood Filter-ma to znaczenie dla efektu czy tylko przy duzych różnicach kolorystycznych to widać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 16:24   #156
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Ja tez jestem blada ale z tego co widziałam to ten róż jest dosyć delikatny, wiec myśle ze będzie ok. Jak na razie tylko raz zamawiałam ze stronki Chanel i tez dostałam w torebce, zobaczymy teraz - dziś już wysłane, wiec może we wtorek dojdzie.
A na Pat zdarzają się promki, było niedawno chyba 25% i tylko kilka marek wykluczonych (Charlotte, Rare Beauty i coś jeszcze, Pat nie).
Chanel wysyła szybciutko - za każdym razem tego samego dnia ale dochodzi do mnie po około tygodniu... Daj znać jak ten róż na Tobie wypada, może także go sobie sprawię
Może jak się zamówi więcej produktów (max miałam 3 upchniete w torebce) to wrzucają w karton, przestestuję

Na stronce lancome jest mega dużo giftów do zakupów ale jakoś ta marka coś nie nadąża - nie wypuszczają nic co by mnie zainteresowało, poza perfumami

o proszę to poczekam na pewno na walentynki będzie jakaś promka albo box (chociaż boxy ostatnio mega mega słabe) - mam takie teoretyczne pytanie jeśli zamawiasz coś z boxem i np. zwracasz część zamówienia to box także należy zwrócić? Zastanawiałyśmy się z koleżanką ostatnio

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2022-01-21 o 16:27
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 17:15   #157
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Sorry ale żaden krem/serum czy inne cudo nie pomogą na opadające powieki. Tak samo jak żaden kosmetyk nie wygładzi istniejących głębokich zmarszczek. Ani powiekszyć cycków/ust czy co tam jeszcze reklamują
Po prostu cudów nie ma

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------



Zgadzam się - szkoda, że jedna buzia tylko jest
Mój doktor mnie uświadomił, że kw hialuronowy w kosmetykach ma za duże cząsteczki żeby wniknąć głębiej, raczej działa tylko powierzchownie i chwilowo, ponoć szkoda kasy na droższe kosmetyki z nim. Za to bardzo poleca retinol, wit C i kwasy

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



Zastanawiam się nad tą szminką Pat i cieniami VII ale może poczekam na walentynki
Chociaż w walentynki ma wyjść nowy rozświetlacz Chanel Camelia

Ja plasmę robiłam u dwóch różnych lekarzy, raz przed 30, drugi raz z rok przed operacją. Z operacji jestem zadowolona ale umówmy się - wycięcie skóry powiek i ew wałeczka tłuszczowego to jedno ale do tego trzeba pamiętać aby robić regularnie botoks aby podnieść brwi. Bo ja miałam wizję, że po operacji powiek człowiek dostanie oko jak bambi i w ogóle a to jeszcze trzeba trochę wokół podziałać

Jak mi się po operacji wygoi (brawo ja miałam odpoczywać a poki co to już dwa szwy mi się rozlazły bo nie mogę wysiedzieć idę coś wokół ust i z ustami zrobić - doktor ma rację, że "śliczny kształt nadąsanych usteczek" po 30 zaczyna przypominać bitch face i trzeba mu pomóc zobaczymy co z tego wyjdzie
w ogóle ceny za med estetyczna (jak wszystko) tak poszybowały w górę, że klękajcie narody
A gdzie można znaleźć sneak peek tego rozswietlacza camelia? Jak wpisuje w goodle to pokazuje mi stare wersje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-22, 07:18   #158
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
U mnie, aktualizowałam i dalej to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Działa Ci już aplikacja Douglas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 08:09   #159
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Jakie macie kolory Chatlotte Tillbury Hollywood Filter-ma to znaczenie dla efektu czy tylko przy duzych różnicach kolorystycznych to widać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 2 i 3.
Dwójka jest jaśniejsza, a trójka ciemniejsza i z trójki wybijają brzoskwiniowe tony i przy obecnym stopniu mojej bladości to już nieco widać. Przy opalonej skórze odcień trójki się zlewa ze skórą i zostaje tylko błysk, a teraz dodatkowo ten odcień nieco przyciemnia i pomarańczowi mi skórę, choć nałożenie podkładu ten efekt niweluje.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 09:26   #160
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A gdzie można znaleźć sneak peek tego rozswietlacza camelia? Jak wpisuje w goodle to pokazuje mi stare wersje.
Ma być taki sam jak z 2016, muszę poszukać gdzieś zapisałam fotkę, ma być dostępny na walentynki (przedsprzedaż chyba od 11.2)

No i nowe cienie takie bardziej brokatowe ale poczekam bo wydaje mi się że ten brokat jest tylko spryskany z wierzchu (jak na różach le comete )

Znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-1399.jpg (136,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-1563.jpg (164,8 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2022-01-22 o 10:34
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 10:38   #161
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
No i nowe cienie takie bardziej brokatowe ale poczekam bo wydaje mi się że ten brokat jest tylko spryskany z wierzchu (jak na różach le comete )

Znalazłam
Ale roze z comete nie maja zadnego brokatu na wierzchu ani nigdzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-22, 11:21   #162
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Też mam te cienie MÉDITERRANÉEN - leżą i cieszą oko bo żal mi zniszczyć wzorku
Nad tym różem się zastanawiałam ale jestem blada i nie przepadam za mocnym różem a on mi się wydaje bardzo ciemny w opakowaniu (peche rose), daj znać jak u Ciebie wypada, na yt mówią że jest świetlisty może też się skuszę...
Póki co u nas ani widu ani słychu, w sepho Panie mówiły że często nie dostają w ogóle limitek (te zimowe cienie limitowane widziałam tylko tester w douglasie jednym i Panie mówily że przyjechał tester ale cieni w ogóle nie dostały, o rozświetlaczu czy innych tez zapomnij) więc chyba nalepiej ze stronki od nich klikać , tylko trochę idzie paczka.
Daj znać jak Ci zapakowano - ja liczyłam na kartonik a kilkukrotnie dostałam w tych sztywnych torebkach ( też uroczych ale chciałam kartonik żeby lakiery w nim trzymać

Dziewczyny czy Pat podlega rabatom na sepho? Te duże paletki są tańsze jak na stronce Pat, zastanawiałam się czy wchodzi na nie jeszcze -10 czy czasami jak jest -20?
Pat zazwyczaj jest wyłączona, ale -10% powinno wejść, na większe rabaty wchodziła w okolicach Black Friday czy świąt/sylwka.


Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Chanel wysyła szybciutko - za każdym razem tego samego dnia ale dochodzi do mnie po około tygodniu... Daj znać jak ten róż na Tobie wypada, może także go sobie sprawię
Może jak się zamówi więcej produktów (max miałam 3 upchniete w torebce) to wrzucają w karton, przestestuję

Na stronce lancome jest mega dużo giftów do zakupów ale jakoś ta marka coś nie nadąża - nie wypuszczają nic co by mnie zainteresowało, poza perfumami

o proszę to poczekam na pewno na walentynki będzie jakaś promka albo box (chociaż boxy ostatnio mega mega słabe) - mam takie teoretyczne pytanie jeśli zamawiasz coś z boxem i np. zwracasz część zamówienia to box także należy zwrócić? Zastanawiałyśmy się z koleżanką ostatnio
Chyba tak bo zazwyczaj jest jakiś próg do osiągnięcia, żeby się załapać na box, a jak chcesz coś zwrócić to już tracisz do niego prawo.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 11:39   #163
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale roze z comete nie maja zadnego brokatu na wierzchu ani nigdzie
Miałam na myśli że róże la comete mają CC/gwiazdę spryskane na wierzchu (a nie brokat) - więc to nie jest tak że ten jasny z ciemniejszym się mieszają, tylko po kilku użyciach schodzi to CC, mój jest już całkiem jasny, ani śladu po logo
Ale też trochę się mylisz bo ten jasny la comete jest drobinkowy (po całości) i to nie jest stricte róż tylko rozświetlacz bardziej

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2022-01-22 o 11:44
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 11:58   #164
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Miałam na myśli że róże la comete mają CC/gwiazdę spryskane na wierzchu (a nie brokat) - więc to nie jest tak że ten jasny z ciemniejszym się mieszają, tylko po kilku użyciach schodzi to CC, mój jest już całkiem jasny, ani śladu po logo
Ale też trochę się mylisz bo ten jasny la comete jest drobinkowy (po całości) i to nie jest stricte róż tylko rozświetlacz bardziej
Sorry, ale skrzace sie drobiny, a brokat to dwie calkiem rozne sprawy, brak precyzji w okreslaniu tego co sie ma na mysli tez tworzy falszywy obraz czegos i moze byc mylace dla innych.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 12:01   #165
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ma być taki sam jak z 2016, muszę poszukać gdzieś zapisałam fotkę, ma być dostępny na walentynki (przedsprzedaż chyba od 11.2)

No i nowe cienie takie bardziej brokatowe ale poczekam bo wydaje mi się że ten brokat jest tylko spryskany z wierzchu (jak na różach le comete )

Znalazłam
No wlasnie ten rozswietlacz google mi pokazywalo, ale myślałam, że to stara wersja. Jeśli będzie taki sam jak ten stary to moze bym go sobie kupila .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 12:12   #166
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sorry, ale skrzace sie drobiny, a brokat to dwie calkiem rozne sprawy, brak precyzji w okreslaniu tego co sie ma na mysli tez tworzy falszywy obraz czegos i moze byc mylace dla innych.
Całe szczęście nikt nie będzie się kierował moją opinią i "brakiem precyzji" przed kupieniem cieni które wyjdą za dwa miesiące (i póki co tylko jedno źródło je pokazało) tylko raczej obejrzy filmiki na YT
Chyba zboczyłaś trochę z kursu rozmowy - dotyczyła tego, że najprawdopodobniej nowe cienie będą miały natrysk na wierzchu tak jak mają róże la comete i pisałam że poczekam na recenzje bo jeśli to taki sam natrysk tylko na wierzchu to nie będę zainteresowana cieniami - wolałabym aby były brokatowe/drobinkowe po całości Z opinii w internecie wnoszę, że sporo osób jest rozczarowanych tym, że napis/gwiazda z la comete schodzą, ja sama miałam nadzieję że zostaną i będę mogła mieszać dwa kolory...
Miłej niedzieli Ci życzę

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No wlasnie ten rozswietlacz google mi pokazywalo, ale myślałam, że to stara wersja. Jeśli będzie taki sam jak ten stary to moze bym go sobie kupila .
Babeczka z forum sepho z us wrzuciła zdjęcia od swojej SA, że już zaczynają dostawać te testery które wrzuciłam fotkę.
Ja przegapiłam wcześniejsze rozświetlacze więc na 100% ten sobie na walentynki kupię
Czekam co nowego na wiosnę powychodzi z marek które lubię, cienie matowe CT w słoiczkach sobie odpuszczam - zbierają cięgi na YT, nowy podkład CT czeka na testy, jak coś zdenkuję chciałam kupić też ten nowy podkład chanel.
Ciekawi mnie co nowego Pat wypuści, wczoraj doszła do mnie paczka z Bridrgetonami i uffff na żywo róże/cienie wyglądają dużo lepiej jak na filmikach więc jestem zadowolona

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2022-01-22 o 12:13
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 12:18   #167
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Całe szczęście nikt nie będzie się kierował moją opinią i "brakiem precyzji" przed kupieniem cieni które wyjdą za dwa miesiące (i póki co tylko jedno źródło je pokazało) tylko raczej obejrzy filmiki na YT
Chyba zboczyłaś trochę z kursu rozmowy - dotyczyła tego, że najprawdopodobniej nowe cienie będą miały natrysk na wierzchu tak jak mają róże la comete i pisałam że poczekam na recenzje bo jeśli to taki sam natrysk tylko na wierzchu to nie będę zainteresowana cieniami Z opinii w internecie wnoszę, że sporo osób jest rozczarowanych tym, że napis/gwiazda schodzą, ja sama miałam nadzieję że zostaną i będę mogła mieszać dwa kolory...
Miłej niedzieli Ci życzę
O to chodzi,ze duzo ludzi tu zaglada, a niekoniecznie pisze i Twoja opinia tutaj moze im wydac sie wiazaca. Wiec postanowilam to sprostowac, bo napisanie, ze matowy overspray w postaci logo to brokat to mijanie z prawda, a to Ty porownalas to z tymi rozami, nie ja. Ja uznalam za stosowne sprostowac ze tam brokatu nie ma. I tyle.
Btw dzisiaj jest akurat sobota nie niedziela ale dziekuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2022-01-22 o 18:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 12:24   #168
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Btw dzisiaj jest akurat sobota nie niedziela ale dziekuje
Co miesiąc wolnego robi człowiekowi z kalendarzem Całe szczęście za chwilę wracam do pracy
To miłej niedzieli i soboty Ci życzę
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 12:32   #169
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Co miesiąc wolnego robi człowiekowi z kalendarzem Całe szczęście za chwilę wracam do pracy
To miłej niedzieli i soboty Ci życzę

I nawzajem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-22, 12:36   #170
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Całe szczęście nikt nie będzie się kierował moją opinią i "brakiem precyzji" przed kupieniem cieni które wyjdą za dwa miesiące (i póki co tylko jedno źródło je pokazało) tylko raczej obejrzy filmiki na YT
Chyba zboczyłaś trochę z kursu rozmowy - dotyczyła tego, że najprawdopodobniej nowe cienie będą miały natrysk na wierzchu tak jak mają róże la comete i pisałam że poczekam na recenzje bo jeśli to taki sam natrysk tylko na wierzchu to nie będę zainteresowana cieniami - wolałabym aby były brokatowe/drobinkowe po całości Z opinii w internecie wnoszę, że sporo osób jest rozczarowanych tym, że napis/gwiazda z la comete schodzą, ja sama miałam nadzieję że zostaną i będę mogła mieszać dwa kolory...
Miłej niedzieli Ci życzę

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



Babeczka z forum sepho z us wrzuciła zdjęcia od swojej SA, że już zaczynają dostawać te testery które wrzuciłam fotkę.
Ja przegapiłam wcześniejsze rozświetlacze więc na 100% ten sobie na walentynki kupię
Czekam co nowego na wiosnę powychodzi z marek które lubię, cienie matowe CT w słoiczkach sobie odpuszczam - zbierają cięgi na YT, nowy podkład CT czeka na testy, jak coś zdenkuję chciałam kupić też ten nowy podkład chanel.
Ciekawi mnie co nowego Pat wypuści, wczoraj doszła do mnie paczka z Bridrgetonami i uffff na żywo róże/cienie wyglądają dużo lepiej jak na filmikach więc jestem zadowolona
Mnie ostatnio mało rzeczy się podoba z tych nowych kolekcji. Ten rozswietlacz chanelowy moze być fajny. Liczę, że victoria beckham wypuści jakis nowy kosmetyk w tym roku. Chciałabym żeby to był rozświetlacz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 12:44   #171
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio mało rzeczy się podoba z tych nowych kolekcji.
Mam tak samo, a Chanel to już w ogóle od lat nie wypuścił nic dla mnie ciekawego w makijażu.
Mam i lubię tylko ich róż prasowany (w starej wersji, bo teraz podobno weszła nowa i jest gorsza). Tusze do rzęs też lubiłam z tej marki, ale kilka lat temu przeskoczyłam na te ze średniej półki i nie sięgam po Chanele.
Czasem mamie kupię szminkę, bo bardzo je sobie chwali; sama jednak szminek nie używam.
Podobnie mało ciekawy jest też makijaż od Diora.

Ogólnie nudy na pudy.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2022-01-22 o 12:55
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 13:32   #172
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam 2 i 3.
Dwójka jest jaśniejsza, a trójka ciemniejsza i z trójki wybijają brzoskwiniowe tony i przy obecnym stopniu mojej bladości to już nieco widać. Przy opalonej skórze odcień trójki się zlewa ze skórą i zostaje tylko błysk, a teraz dodatkowo ten odcień nieco przyciemnia i pomarańczowi mi skórę, choć nałożenie podkładu ten efekt niweluje.
ty chyba masz podobny kolor skóry co ja, więc pewnie u mnie by było podobnie
a ogólnie jesteś zadowolona?
mieszasz z podkładem, dajesz jako baze czy jako rozświetlacz, czy jeszcze jakoś inaczej używasz?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 13:55   #173
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Działa Ci już aplikacja Douglas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jest okey, ale chyba coś zmienili bo inna szata graficzna itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 18:33   #174
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Tak jest okey, ale chyba coś zmienili bo inna szata graficzna itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi dopiero po aktualizacji ruszyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 18:53   #175
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ty chyba masz podobny kolor skóry co ja, więc pewnie u mnie by było podobnie
a ogólnie jesteś zadowolona?
mieszasz z podkładem, dajesz jako baze czy jako rozświetlacz, czy jeszcze jakoś inaczej używasz?
Ja to jestem teraz na poziomie 2n1 ELDW mnie więcej i teraz to dwójka lepsza niż trójka.
Ogólnie lubię, jestem zadowolona, ale jak to u mnie - przez pierwszy tydzień używałam codziennie, potem dwa razy w tygodniu, a teraz jak mi się przypomni .
Aplikuję na całą twarz, jak leci . Tylko wtedy daję pod spód jedynie jakieś serum, bo Hollywood Filter jest produktem dość treściwym, z kremem byłoby dla mnie zbyt dużo. No i nie rozsmarowuje się tak łatwo jak np. bazy z Becci.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 19:17   #176
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja to jestem teraz na poziomie 2n1 ELDW mnie więcej i teraz to dwójka lepsza niż trójka.
Ogólnie lubię, jestem zadowolona, ale jak to u mnie - przez pierwszy tydzień używałam codziennie, potem dwa razy w tygodniu, a teraz jak mi się przypomni .
Aplikuję na całą twarz, jak leci . Tylko wtedy daję pod spód jedynie jakieś serum, bo Hollywood Filter jest produktem dość treściwym, z kremem byłoby dla mnie zbyt dużo. No i nie rozsmarowuje się tak łatwo jak np. bazy z Becci.
Mam podobne odczucia choć trochę bardziej negatywne miałam 2ke i puściłam w świat,
Dla mnie ten produkt jest za tępy i zbyt gęsty i mnie to najbardziej przeszkadzało. Z Becca mam Light Shifter, bardzo podobny, ale lepiej mi się go użytkuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 19:43   #177
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia choć trochę bardziej negatywne miałam 2ke i puściłam w świat,
Dla mnie ten produkt jest za tępy i zbyt gęsty i mnie to najbardziej przeszkadzało. Z Becca mam Light Shifter, bardzo podobny, ale lepiej mi się go użytkuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, że aplikacja nie należy do najbardziej komfortowych.
I jeszcze jedno, nie ma się co czarować - rozświetlenie z bazy jakoś szczególnie nie będzie widoczne pod podkładem, zwłaszcza cięższym typu EL DW.
Ale w moim przypadku to trochę jak z bielizną - nieistotne że nie widać jej pod ubraniem, ważne, że mam świadomość, że mam coś fajnego pod spodem
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 09:42   #178
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Z EL DW używam 1w2 więc ciut jasniejszy i planowałam używac go raczej solo , ew jako rozswietlacz...
Bo pod podkład zawsze używam filtra - jeszcze jedna warstwa to juz za duzo
A jak porównasz połysk w stosunku do Becci?

Jesli chodzi o polysk odkryłam ostatnio przez YT oczywiscie róż mineralny Lilly Lolo Doll Face-daje połysk jak na nazwe przystało-jestem zakochana i dodaje do każdego innego różu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 13:09   #179
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Z EL DW używam 1w2 więc ciut jasniejszy i planowałam używac go raczej solo , ew jako rozswietlacz...
Bo pod podkład zawsze używam filtra - jeszcze jedna warstwa to juz za duzo
A jak porównasz połysk w stosunku do Becci?

Jesli chodzi o polysk odkryłam ostatnio przez YT oczywiscie róż mineralny Lilly Lolo Doll Face-daje połysk jak na nazwe przystało-jestem zakochana i dodaje do każdego innego różu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Solo to nie wiem, dość mocno odbija światło i się świeci, pod podkładem jakoś specjalnie też nie był widoczny
Na podkład jako rozświetlacz pasował mi idealnie

Ja mam to coś od Becca Light Shifter i on jest mega podobny .. mam w odcieniu 2.5 na lato raczej, na zimę teraz za ciemny

Taki mega mocno odbijający światło jest Huda Glowish, musiałam go stonować podkładem czy tam jakims kremem BB bo tak mocno się świecił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 13:34   #180
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Z EL DW używam 1w2 więc ciut jasniejszy i planowałam używac go raczej solo , ew jako rozswietlacz...
Bo pod podkład zawsze używam filtra - jeszcze jedna warstwa to juz za duzo
A jak porównasz połysk w stosunku do Becci?

Jesli chodzi o polysk odkryłam ostatnio przez YT oczywiscie róż mineralny Lilly Lolo Doll Face-daje połysk jak na nazwe przystało-jestem zakochana i dodaje do każdego innego różu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg mnie połysk w Hollywood Filter jest większy, bo i sam produkt jest treściwszy, gęstszy, przez co ten błysk jest jakby bardziej skondensowany, widoczny, mocniej trzymający się skóry.

Jakoś solo to sobie nie wyobrażam go na całej twarzy.


A gdzie kupiłaś ten róż?
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2022-01-23 o 13:36
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.