Pomocy! Czy to podryw? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 22:25   #1
xoxangelikaxox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13

Pomocy! Czy to podryw?


Od pewnego czasu kiedy idę na spacer widuje się przypadkiem z kolegą Jakubem. Kiedy przechodzę obok on się na mnie patrzy, a nawet prosto w oczy i się uśmiecha. Często gra w tenisa ziemnego i jak jestem z koleżanką na spacerze a on gra z kumplami to idziemy im kibicować. Nawet w czasie gry patrzy się. Jednego dnia zdarzyło się tak, że był jakieś 20 minut sam na korcie i sam odbijał i czekał na kumpli. Miałam okazję z nim zagrać ale nie mogłam bo jestem po artroskopii kolana, a dodam, że prędzej jak mnie widywał o kuli to się pytał, co mi jest i wgl.. Wczoraj jak szłam z koleżeństwem koło jego domu on wyszedł i szedł do auta, oczywiście te spojrzenie i uśmiech.. Ehh Zapytał się czy już lepiej że idę bez kuli i tak staliśmy i rozmawialiśmy we dwoje.. A ja chciałam jego nr zdobyć więc zapytałam mu się, czy jakbym chciała pograć w tenisa to czy pożyczyłby mi rakietki, a on, że nie ma sprawy a ja po prostu spytałam czy poda mi nr to prędzej się z nim skontaktuje i wymiana nr bez problemu. Następnie mówię mu, że jakby kiedyś nie miał z kim pograć, to może mi dać znać to zawsze chętnie, a on że będzie pamiętać i się rozeszliśmy. Potem jeszcze jechał grać na boisko w p.nożną a ja tędy szłam i mimo że rozmawiam z kumplami to patrzył się i uśmiechał.. Dziś jechałam na rowerze a on kończył grać i z koleżanką wjechałyśmy na kort. Podeszłyśmy do niego i kumpla i podałyśmy dłonie... Koleżance podał dłoń i puścił a jak ja mu podałam to spojrzenie w oczy, uśmiech i dłuższe przytrzymanie mojej dłoni. Przy okazji spytałam mu się czy zagramy jutro razem w tenisa, a on że jeśli będzie mieć czas to tak. I się umówiliśmy że jak coś to przedzwonie do niego bo on nie ma w tej chwili kasy na koncie żeby odpisać na sms-a. Jak myślicie, wpadłam mu w oko? Czy to są jakieś oznaki, że mu się podobam? Dodam, że od pewnego czasu on mi sam wpadł w oko.. Podoba mi się. A od kilku dni co noc mi się śni. Co ja mam zrobić? Jakieś kroki czy czekać na jego ruch?
xoxangelikaxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:38   #2
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

nie wpadłaś mu w oko- on po prostu ma zapalenie spojówek. lato, alergie, rozumiesz-zdarza się każdemu.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:42   #3
xoxangelikaxox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

heh śmieszne, ale ja pytam poważnie..
xoxangelikaxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:45   #4
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Jakby to był Zbyszek to prędzej, z Jakubem nigdy nic nie wiadomo...

A na co Ci to wygląda?
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:47   #5
xoxangelikaxox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Koleżanki mówią mi, że napewno mu wpadłam w oko, bo na mnie się patrzy tak całkiem inaczej jak na inne.. I sama zauważyłam, że jak patrzy się na mnie to tak .. ehh szkoda słow a jak na koleżanki to tak normalnie jak człowiek na człowieka..
Sama nie wiem na co mi to wygląda. Nie chce sobie "wlewać'' czegoś co może jest nie istotne a za równo nadziei nie robić. Chciałam zasięgnąć waszej opinii na ten temat, szczerej opinii.
xoxangelikaxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:47   #6
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 184
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Hm..ja też mam wielu kolegów, którzy patrzą na mnie i się uśmiechają, ale wiem, ze to czysto koleżeńskie klimaty;p Nie wiem, nie myślę jak facet, ale wydaje mi się, że gdybyś mu się podobała to na propozycję zagrania w tenisa odpowiedziałby "tak, świetnie, jutro o 13:00" albo nawet odezwałby się z innego nr (od brata,kumpla czy kogo tam)..Powiem Ci, że jesteś trochę nachalna, te ciągłe przyjazdy na boisko,korty..
Rzuć mu zalotne spojrzenie, uroczo się uśmiechnij i tyle, nie wpadaj na korty!;p Pamiętaj, faceci wolą tajemnicze i skromne dziewczyny, to łowcy, którzy lubią zdobywać;p Nie narzucaj się mu, jeśli mu się podobasz to się odezwie i zaproponuje kolejne spotkanie. Aczkolwiek uważam, że traktuje Cię jako dobrą kumpelę

Ps. z ciekawości, ile masz lat?
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:49   #7
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

[1=31cd44234e3b64b5566b843 e41ac0604b692cf23;2756529 9]Hm..ja też mam wielu kolegów, którzy patrzą na mnie i się uśmiechają, ale wiem, ze to czysto koleżeńskie klimaty;p Nie wiem, nie myślę jak facet, ale wydaje mi się, że gdybyś mu się podobała to na propozycję zagrania w tenisa odpowiedziałby "tak, świetnie, jutro o 13:00" albo nawet odezwałby się z innego nr (od brata,kumpla czy kogo tam)..Powiem Ci, że jesteś trochę nachalna, te ciągłe przyjazdy na boisko,korty..
Rzuć mu zalotne spojrzenie, uroczo się uśmiechnij i tyle, nie wpadaj na korty!;p Pamiętaj, faceci wolą tajemnicze i skromne dziewczyny, to łowcy, którzy lubią zdobywać;p Nie narzucaj się mu, jeśli mu się podobasz to się odezwie i zaproponuje kolejne spotkanie. Aczkolwiek uważam, że traktuje Cię jako dobrą kumpelę

Ps. z ciekawości, ile masz lat?[/QUOTE]
A może on woli być "zwierzyną"?
Wyjdź z inicjatywą spotkania skoro Ci się podoba...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 22:51   #8
xoxangelikaxox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

No też racja...

15 ..


Tak po prostu mam mu się zapytać czy się spotkamy???
On pracuję więc pasuje mu nie kiedy wieczorami..

A wgl prędzej, kilka tygodniu temu przechodziliśmy obok siebie tak jakby nie znając się.. Teraz odkąd widujemy się często na korcie to wszystko się zaczęlo. Pierw było samo "Cześć" a teraz rtak jak pisałam..

Edytowane przez xoxangelikaxox
Czas edycji: 2011-06-16 o 22:54
xoxangelikaxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:54   #9
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Cytat:
Napisane przez xoxangelikaxox Pokaż wiadomość
No też racja...

15 ..

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Tak po prostu mam mu się zapytać czy się spotkamy???
On pracuję więc pasuje mu nie kiedy wieczorami..
No np. mu zaproponuj wyjście konkretnego dnia Najwyżej jak Ci odmówi to będziesz wiedziała na czym stoisz...

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Gdzie jest napisane, że to ON musi proponować randki?
Aktualnemu TŻtowi też w zasadzie ja zaproponowałam pierwsze wyjście
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:54   #10
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Cytat:
Napisane przez xoxangelikaxox Pokaż wiadomość
No też racja...

15 ..

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Tak po prostu mam mu się zapytać czy się spotkamy???
On pracuję więc pasuje mu nie kiedy wieczorami..
wtf? Tak po prostu masz jego nr, zadzwoń/napisz zapytaj czy wyjdzie pojeździć na rowerze lub na spacer.
Może mi ktoś wytłumaczyć, jak radzili sobie ludzie kiedy nie mieli dostępu do neta?
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:55   #11
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

a ile on ma lat?
sadie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 22:55   #12
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Cytat:
Może mi ktoś wytłumaczyć, jak radzili sobie ludzie kiedy nie mieli dostępu do neta?
Aranżowane małżeństwa
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:56   #13
xoxangelikaxox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Tak sobie myślałam o wspólnym wypadzie na rowery, bo kumpela na miesiąc za tydzień wyjeżdża do Niemiec.. Chyba mu zaproponuje

Dokładnie to nie wiem ile ma lat.. ;/ Coś koło 20-24 ;/
xoxangelikaxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:56   #14
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

A mnie się wydaję, żebyś na niego uważała. Bo często chłopcy są mili, traktują dziewczynę wyjątkowo a po dłuższym czasie wychodzi, że chcieli tylko seksu. Na prawdę wiem, bo sama miałam takie przypadki typu "ona ma ładne ciało, jest piękna, ale bym ją przeleciał". Dlatego czasami nie warto ufać w to co serce podpowiada.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:56   #15
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 184
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Hm, może powiedz mu, że do kin wchodzi film,który szalenie Ci się podoba ale nie masz z kim pójść do tego kina i zapytaj czy on nie miałby ochoty pewnego wieczoru się rozerwać i wybrać z Tobą Alboo powiedz, ze chcesz kupić rakietki to tenisa ale się na tym nie znasz więc czy mógłby Ci doradzić
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:58   #16
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
A mnie się wydaję, żebyś na niego uważała. Bo często chłopcy są mili, traktują dziewczynę wyjątkowo a po dłuższym czasie wychodzi, że chcieli tylko seksu. Na prawdę wiem, bo sama miałam takie przypadki typu "ona ma ładne ciało, jest piękna, ale bym ją przeleciał". Dlatego czasami nie warto ufać w to co serce podpowiada.
nie wiem, ja mając 15 lat o takich rzeczach nie myślałam (bo to w 2 strony działa, kobity też są wredne). chłopcy mając 15 lat obrzucali nas śnieżkami, a nie zastanawiali się, czy aby panience nie wsadzić?

ta nasza młodość kwiat polskiej młodzieży.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 22:59   #17
xoxangelikaxox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Z czego wiem to Jakub taki nie jest.. Miałam też taki przypadek z jednym chłopakiem...

Hmm...to z tymi rakietkami to niezły pomysł, bo w prawdzie rakietek nie mam. Dziś mu nawet pisałam, czy mnie ''nauczy grać'' heh. W prawdzie ani raz nie grałam w tenisa więc coś może nauczyć, ale powiedział, że jutro jak będzie miał czas to możemy pograć razem.

A co do kina - to też niezły pomysł.
xoxangelikaxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:02   #18
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Oj dziewczyno mówiąc że on taki nie jest to już jest podejrzane ile razy ja powiedziałam "on taki nie jest" a potem kopałam go w dupę żeby mi z życia uciekł
Po prostu poznaj go dobrze, zobacz jak zachowuje się w niektórych sytuacjach (nie chce zle) ale możesz nawet jakąś sprowokować, żeby zobaczeć, co zrobi, ale oczywiście z umiarem, nie można nikogo sprawdzać jak dziecko
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:03   #19
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Cytat:
Napisane przez xoxangelikaxox Pokaż wiadomość
Z czego wiem to Jakub taki nie jest.. Miałam też taki przypadek z jednym chłopakiem...

Hmm...to z tymi rakietkami to niezły pomysł, bo w prawdzie rakietek nie mam. Dziś mu nawet pisałam, czy mnie ''nauczy grać'' heh. W prawdzie ani raz nie grałam w tenisa więc coś może nauczyć, ale powiedział, że jutro jak będzie miał czas to możemy pograć razem.

A co do kina - to też niezły pomysł.
nigdy niewiadomo, kto jest po drugiej stronie. a skąd wiesz? po uśmiechach, spojrzeniach, krótkiej rozmowie, czy może podaniu dłoni?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 23:03   #20
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

No, różnica wieku duża, więc lepiej zachować większą ostrożność

Myślę, ze lepsze będzie kino niż tenis jeśli masz kłopoty z kolanem.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:07   #21
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

moim zdaniem jest po prostu miły dla młodszej kolezanki.
sadie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:13   #22
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
moim zdaniem jest po prostu miły dla młodszej kolezanki.
Co nie zmienia faktu, że może go zaprosić na randkę.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:41   #23
trufkafka
Przyczajenie
 
Avatar trufkafka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 26
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Hm, mi to wygląda na typowo koleżeńskie "zagranie" z jego strony. Z tego co piszesz, to koleś wydaje się sympatyczny i przyjemny, więc może te wszystkie uśmiechy, uściski dłoni etc. są w jego naturze po prostu. Dziewczyny wyżej pisały - uważaj i nie bądź nachalna. Zadzwoń, kiedy będziesz miała czas na tenisa, zapytaj na kiedy się umawiacie, jeśli chłopakowi "wpadłaś w oko" spotka się z Tobą jak najszybciej, jeśli nie, będziesz widziała, jak się wymiguje. Wszystko czas pokaże
trufkafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 09:38   #24
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;27565447]nie wiem, ja mając 15 lat o takich rzeczach nie myślałam (bo to w 2 strony działa, kobity też są wredne). chłopcy mając 15 lat obrzucali nas śnieżkami, a nie zastanawiali się, czy aby panience nie wsadzić?
ta nasza młodość kwiat polskiej młodzieży.[/QUOTE]

Ale facet jest starszy o 5 lat, a oni sprawami seksu jednak wcześniej się interesują No dzisiejsza młodzież jest straszna

Ostrożna bądź, żebyś później nie zakładała wątku- tak bardzo go kocham, a on mnie tylko wykorzystał... I skoro masz problemy z kolanem to może zaproszenie na grę w tenisa na razie odpuść?
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 09:44   #25
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Ładna młodziutka, nastolatka podrywa o ok dekadę starszego faceta.
Nie dziw, że Mu sie gęba cieszy. Raz ma radochę, że laseczka sama za nim lata, dwa- zapewnione wrażenia estetyczne- to młode ciałko, trzy.... nie musi nic robić laska sam Mu sie pcha..... dokąd? a tego to już nie wiemy. Ona marzy o romantycznych randkach z rakietą tenisową w tle, On.... ma nieco inne plany, o których nastoletnia Autorka nawet by nie pomyślała.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 10:14   #26
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Cytat:
Napisane przez xoxangelikaxox Pokaż wiadomość
Z czego wiem to Jakub taki nie jest.. Miałam też taki przypadek z jednym chłopakiem...

Hmm...to z tymi rakietkami to niezły pomysł, bo w prawdzie rakietek nie mam. Dziś mu nawet pisałam, czy mnie ''nauczy grać'' heh. W prawdzie ani raz nie grałam w tenisa więc coś może nauczyć, ale powiedział, że jutro jak będzie miał czas to możemy pograć razem.

A co do kina - to też niezły pomysł.

pytalas juz go kilka razy o cos a o zawsze mowi, moze wtedy, wtedy i nic... sama wzielas od niego numer nie on, to Ty przyjezdzasz za nim na kort nie o za Toba, teraz tez sie go pytasz czy Cie pouczy a on, ze moze jutro jak bedzie mial czas...
jak dla mnie to on Cie chce delikatnie splawic i tyle... a Ty mu sie stale narzucasz jestes nachalna... jest mily, no bo nie kazdy jest gburem, z reszta moze podoba mu sie, ze mloda za nim lata ale jesli to normalny facet to nic wiecej...
wiem, ze sa faceci w wieku ok 24 lat gustujacy w pietnastkach ale jest ich niewielu i nie mam za dobrego zdania o nich taka rozica wieku nie robila by wrazenia gdyby dziewczyna miala te 20/21 a facet 29/30 ale w tym wypadku roznica jest ogromna i nie zbyt normalna

ja to juz jakas stara jestem mimo moich tylko 23 lat ale zeby w wieku 15 lat za takimi starymi (na ten wiek) facetami latac to to normale dla mnie nie jest...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2011-06-17 o 10:17
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 10:17   #27
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

narzucasz się strasznie temu kolesiowi, raczej nic z tego nie będzie.
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 11:10   #28
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Cytat:
Napisane przez xoxangelikaxox Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu kiedy idę na spacer widuje się przypadkiem z kolegą Jakubem. Kiedy przechodzę obok on się na mnie patrzy, a nawet prosto w oczy i się uśmiecha. Często gra w tenisa ziemnego i jak jestem z koleżanką na spacerze a on gra z kumplami to idziemy im kibicować. Nawet w czasie gry patrzy się. Jednego dnia zdarzyło się tak, że był jakieś 20 minut sam na korcie i sam odbijał i czekał na kumpli. Miałam okazję z nim zagrać ale nie mogłam bo jestem po artroskopii kolana, a dodam, że prędzej jak mnie widywał o kuli to się pytał, co mi jest i wgl.. Wczoraj jak szłam z koleżeństwem koło jego domu on wyszedł i szedł do auta, oczywiście te spojrzenie i uśmiech.. Ehh Zapytał się czy już lepiej że idę bez kuli i tak staliśmy i rozmawialiśmy we dwoje.. A ja chciałam jego nr zdobyć więc zapytałam mu się, czy jakbym chciała pograć w tenisa to czy pożyczyłby mi rakietki, a on, że nie ma sprawy a ja po prostu spytałam czy poda mi nr to prędzej się z nim skontaktuje i wymiana nr bez problemu. Następnie mówię mu, że jakby kiedyś nie miał z kim pograć, to może mi dać znać to zawsze chętnie, a on że będzie pamiętać i się rozeszliśmy. Potem jeszcze jechał grać na boisko w p.nożną a ja tędy szłam i mimo że rozmawiam z kumplami to patrzył się i uśmiechał.. Dziś jechałam na rowerze a on kończył grać i z koleżanką wjechałyśmy na kort. Podeszłyśmy do niego i kumpla i podałyśmy dłonie... Koleżance podał dłoń i puścił a jak ja mu podałam to spojrzenie w oczy, uśmiech i dłuższe przytrzymanie mojej dłoni. Przy okazji spytałam mu się czy zagramy jutro razem w tenisa, a on że jeśli będzie mieć czas to tak. I się umówiliśmy że jak coś to przedzwonie do niego bo on nie ma w tej chwili kasy na koncie żeby odpisać na sms-a. Jak myślicie, wpadłam mu w oko? Czy to są jakieś oznaki, że mu się podobam? Dodam, że od pewnego czasu on mi sam wpadł w oko.. Podoba mi się. A od kilku dni co noc mi się śni. Co ja mam zrobić? Jakieś kroki czy czekać na jego ruch?
Tak, to podryw, ale z Twojej strony. Tak nachalny, że aż w oczy szczypie. Nie nastawiaj się na nic romantycznego, chłopak kompletnie nie jest zainteresowany.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 11:12   #29
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Tak, to podryw, ale z Twojej strony. Tak nachalny, że aż w oczy szczypie. Nie nastawiaj się na nic romantycznego, chłopak kompletnie nie jest zainteresowany.
Tylko jak go zaprosi na randkę to wreszcie oboje będą wiedzieć na czym stoją.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 12:37   #30
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: Pomocy! Czy to podryw?

Aż nasuwa się ' dziewczyno ogarnij się ' . On Ci się podoba i po prostu wmawiasz sobie, że on uśmiecha się tylko do Ciebie, że tylko Twoją dłoń przytrzymuje dłużej , to na prawdę nic nie znaczy, nic , zupełnie nic. Nękasz go , a on widzi że się w nim zauroczyłaś nie chce Cie skrzywdzić, więc delikatnie mówi Ci że raczej nic nie będzie . Skoro on mówi ' może się spotkamy ' , ' może będę miał czas ' to chyba widzisz, że jakoś szczególnie mu nie zależy. Poza tym czy chcesz się pchać w znajomość bez przyszłości? Masz 15 lat, on ponad 20, jeśli nawet stworzylibyście jakiś związek, to co by było z seksem? To jest dorosły facet ma swoje potrzeby, a Ty jesteś jeszcze w gimnazjum. A do współżycia się chyba nie palisz . W sumie to już nawet o seks nie chodzi, miałabyś jakieś tematy do rozmów z nim? Jak on pogodziłby prace, rozrywkę, studia [?] i znajomość z Tobą? Ja na Twoim miejscu bym się wycofała. Przecież go nawet nie znasz a on Ci się podoba, co jest śmieszne.. ahhh te nastoletnie zauroczenia.
__________________

lipiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.