Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-17, 11:45   #1711
hc_zuzanka
Raczkowanie
 
Avatar hc_zuzanka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
dziewczyny muszę się Wam pożalić, z moimi włosami coraz gorzej.. jest ich tyle, że dwukrotnie są w stanie zatkać wannę. Używam ampułek dercos, szamponu czerwonego dercos.
Wczoraj kupiłam też szampon Klorane z chininą i Eva Natura z czarną rzepą, łopianem i skrzypem.
Najgorsze jest to, że nie mam możliwości pójść do lekarza, ani zrobić badań żadnych, bo nie jestem u siebie w mieście.
A orietujecie się może ile kosztować mogłyby te badania w gabinecie prywatnym?
niestety nie mam pojęcia ile mogą kosztowac badania,wiem ze wizyta u endokrynologa to jakies 60zl a dodatkowe koszty badań
hc_zuzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 12:45   #1712
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
dziewczyny muszę się Wam pożalić, z moimi włosami coraz gorzej.. jest ich tyle, że dwukrotnie są w stanie zatkać wannę. Używam ampułek dercos, szamponu czerwonego dercos.
Wczoraj kupiłam też szampon Klorane z chininą i Eva Natura z czarną rzepą, łopianem i skrzypem.
Najgorsze jest to, że nie mam możliwości pójść do lekarza, ani zrobić badań żadnych, bo nie jestem u siebie w mieście.
A orietujecie się może ile kosztować mogłyby te badania w gabinecie prywatnym?
Ja robiłam podstawowe badania na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego. Prywatnie tylko poziom hormonów tarczycy, które nawet ze skierowania nie są niestety refundowane. Każdy hormon odzielnie kosztuje około 12 zł. Proponuje Ci podejść do najbliższej prywatnej przychodni, w której robią też analizy i dowiedzieć się o ceny badań morfologii czy moczu - warto zrobić od razu wszystko, (prywatnie mocz u mnie w mieście kosztuje 4,50zł). Nie czekaj tylko rób te badania, bo to podstawa. Życzę powodzenia w walce z wypadającymi włoskami. Sama wiem doskonale jak jest ciężko, człowiek jest bliski depresji.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 12:45   #1713
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny mam pytanie
mam włosy tłuste u nasady a reszta sucha, wypadają mi włoski wiec postanowilam kupic sobie polecany przez Was wax, pytanie dotyczy szamponu, czy te przeciw wypadaniu czy moze jednak jakis przeciw tłuszczeniu sie wlosów? nie wiem, poradzcie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 14:57   #1714
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

noseknosek
Takie podstawowe badanie jak morfologia to naprawde niewiele, chyba po kilka zł. Hormony, jak pisała Anuska77 ok 12,13 zł, ale to tylko do hormonów tarczycy. Jakbyś chciala płciowe, to z tego co pytałam się u siebie w przychodni 90zł jeden, także już troche drogo...Może warto te tanie zrobić prywatnie, a z droższymi poczekać do lekarza???Chociaż i tak ich nie chcą przpeisywać właśnie z powodu ceny
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 17:05   #1715
hc_zuzanka
Raczkowanie
 
Avatar hc_zuzanka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

no wlaśnie lekarze rzadko wysylaja na badania(no chyba że ci prywatni a badania robi się u nich w klinice ja tam troche nakłamałam o ogólnym stanie zdrowia i dostalam skierowanie na morfologie(żelazo itp.) i badanie poziomu tarczycy i okazalo sie że wszystko w normie,powinnam zrobić te płciowe bo wlasciwie po odstawieniu dianey zaczeły mi włosy wychodzić ale dostać na nie skierowanie-graniczy z cudem
hc_zuzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 17:13   #1716
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny ten wątek jest dłłłłłłłłłłługachny powiedzcie bo pewnie wiecie ile normalnie wypada włosów ja słyszałam że 100 czy to prawda??i czy taki preparat "skrzypowita" jest skutecznytzn. czy zmniejsza przetłuszczanie się włosów???pozdrawiam
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 21:33   #1717
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Skrzypovita przeciw przetłuszczaniu się włosów? Nie słyszałam o czymś takim. Ja zużyłam właśnie pierwsze opakowanie i nie widzę wcale efektów, a liczyłam, że włosków będzie mniej wypadać. Stosuje także maseczkę z nafty, cytryny i żółtka, szampon dercos Vichy i dalej pełno włosów na szczotce, ubraniach, prysznicu... Będę musiała chyba przejrzeć cały wątek i próbowac wszystkich sposobów po kolei...
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 22:02   #1718
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
dziewczyny ten wątek jest dłłłłłłłłłłługachny powiedzcie bo pewnie wiecie ile normalnie wypada włosów ja słyszałam że 100 czy to prawda??i czy taki preparat "skrzypowita" jest skutecznytzn. czy zmniejsza przetłuszczanie się włosów???pozdrawiam
Mnie osobiscie Skrzypovita nie pomogła, ale ja brałam ją na wypadanie włosów. Nie wiem czy ona pomaga na przetłuszczanie się włosków. Zajrzyj tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=147437, http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148602
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 22:05   #1719
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No wlasnie jak to z tymi wlosami jest ?bo ja sie juz zastanawiam ile ich na dzien faktycznie moze wypadac,zeby sie to w normie miescilo...Mnie teraz wypada tak do 100 dziennie..ale i tak wydaje mi sie,ze to za duzo...
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 22:43   #1720
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

nitek?
ty naprawde zadalas to pytanie??
pzreciez tyle tu na forum jest o tym, o co pytasz.....prosze wejdz w archiwum i przejrzyj
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 09:08   #1721
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
No wlasnie jak to z tymi wlosami jest ?bo ja sie juz zastanawiam ile ich na dzien faktycznie moze wypadac,zeby sie to w normie miescilo...Mnie teraz wypada tak do 100 dziennie..ale i tak wydaje mi sie,ze to za duzo...
Nitku, ja Ci odpowiem, bo jeśli na prawdę nie wiedz, to nie poślę Cię do szukania odpowiedzi w archiwum, czy też czytania całego tego wątku, bo zajęłoby Ci to kupę czasu.
Kiedyś normą było 100 włosów dziennie, ale po wieloletnich badaniach, uznano, że 120 to norma, co moim zdaniem jest ogromną liczbą.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 09:28   #1722
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziekuje za odp.Wiem,ze tu juz na forum jest pelno wypowiedzi na ten temat ale po prostu trudno mi uwierzyc,ze az tyle wypadajacych wlosow to norma...Poza tym pzreczytalam gzdies ostatnio,ze powinno wypadac nie wiecej niz 50..i to mnie zaniepokoilo
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 10:17   #1723
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie
mam włosy tłuste u nasady a reszta sucha, wypadają mi włoski wiec postanowilam kupic sobie polecany przez Was wax, pytanie dotyczy szamponu, czy te przeciw wypadaniu czy moze jednak jakis przeciw tłuszczeniu sie wlosów? nie wiem, poradzcie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 13:47   #1724
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

wlasnie po to jest wyszukiwarka zeby z niej skorzystac....
poniewaz my dajemy tam wiele ciekawych informacji zapewniam zeto naprawde ciekawa lektura i tez po to zeby nie powielac tych informacji a do 100 wlosow, to naprawde nie jest niebezpieczne, oczywiscie nalezy wtedy jednak juz wlaczyc lampke alarmowa i zastanowic sie co jest nie tak... czy moze brak witamin? czy moze poprostu nieodpowiednia dieta? czy moze zle dobrany kosmetyk?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 17:08   #1725
Bateria
Przyczajenie
 
Avatar Bateria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 28
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mi podczas mycia glowy (przed chwila liczylam) wypadlo 153 wlosy +/- 5. Do tego z 30 podczas czesania i teraz jeszcze jak ich dotykam bo musze ulozyc to jakies kolejne 30. Jestem zalamana. Czekam az zostane lysa wtedy nie bede sie zastanawiac nad fryzurami ;P Swoja droga zawsze chcialam zobaczyc jak to jest miec krotkie wlosy "na chlopaka";p
__________________
Nie rezygnujcie z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu...



"Jeśli czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, aby udało Ci się to osiągnąć..."


Paulo Coelho
Bateria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 19:46   #1726
megwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

kupilam sobie szampon dermena ... u mnie jest tak ze nie placze wlosow i nie ma siana na glowie ... moze dlatego ze dodatkowo sie przetluszczaja .... co do rezultatow no to musze troche poczekac bo go mam od niedawna.
megwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 19:56   #1727
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny jestem załamana nadal zadnej poprawy włosy nadal wypadja jak wypadały mam Seboradin,Wax i Vichy i nic... zuwazyłam tez ze nie odrastaja mi nowe co stosujecie w takim wypadku?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 21:24   #1728
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

bateria, w tym przypadku raczej fryzura na chlopaka nie bedzie mozliwa
jak wlosy wypadna to raczej lysina powstanie
ciampurek powinnyscie isc do lekarza dermatologa
porobic badania , w watkach o wypadaniu wlosow podawalismy jakie badania powinny byc wykonane i co moze byc przyczyna wypadania wlosow
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 21:25   #1729
Julie V.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny off top, ale muszę tutaj. Chętnie oddam szampon Dermena ten na wypadanie, kupiłam w aptece dwa tygodnie temu, ważny do 2008 roku i użyty raz. Mnie sie nie przyda a komuś może dlatego pierwsza osoba, ktora się odezwie dostanie go ode mnie oczywiscie jest to prezent
Wysłać mogę w poniedziałek bo wtedy jestem wolniejsza
U mnie ten szampon na nic bo powód to TYLKO/ AŻ stres.
Biorę Inneov i...leki na nerwicę. Na badania wydałam tyle, że boję się o tym myśleć żeby nie pogłębiać nerwicy
apropos stanu włosów. Przy myciu wypada prawie nic - kilka a dziennie tak 30-50. Tak jest dziś
Julie V. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 21:27   #1730
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem załamana nadal zadnej poprawy włosy nadal wypadja jak wypadały mam Seboradin,Wax i Vichy i nic... zuwazyłam tez ze nie odrastaja mi nowe co stosujecie w takim wypadku?
Ciampurku witaj w klubie, u mnie jest tak samo. Już nie wiem czy się smiać czy płakać....
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 21:31   #1731
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ja ci polecam dermenę (co prawda mnie nie pomogła) jest na wypadanie włosów i radzi sbie troszkę z przetłuszczaniam, niestety wysuszając tez resztę włosów, ale tu wystarczy odżywka. Jedyny szampon na wypadanie, który jednocześnie super pielęgnuje w losy to vichy dercos czerwony, ale na przetłuszczanie ci nie pomoże.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 21:56   #1732
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

boze daisydee tos mnie pocieszyła moze jednak ktoras nam poleci cos dobrego ratujcie nas dziewczyny please
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 09:41   #1733
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja od dzis bede łykać żelazo 3 razy dziennie, a jak skoncze to kupię taurynę+cynk
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 09:45   #1734
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A ja od wczoraj łykam Vitapil+Calmazin. Vitapil to wiadomo, natomiast calmazin zawiera wapno, magnez i cynk, ma wspomóc działanie vitapilu. Oczywiście stosuję też vichy+wax, kupiłam też biolage (odzywka i tonik) z serii regenerującej. Wyjeżdżam jednak na 2 miesiące na szkolenie, nie wiem jak to będzie z tą pielęgnacją, dodatkowo zmiana wody, boję się trochę tego, ale mam nadzieję, że nic mi się nie pogorszy.
I jestem po farbowaniu o fryzjera (niektóre siwe włosy nie pokryły się ). Wczoraj czesałam włosy - i o dziwo! - żaden nie wypadł. Jednak dzisiaj po myciu - tragedia! Bez zmian, całe sitko włosów. Pocieszam się, że może jednak ciut mniej niż zwykle.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 10:41   #1735
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Skrzypovita przeciw przetłuszczaniu się włosów? Nie słyszałam o czymś takim. Ja zużyłam właśnie pierwsze opakowanie i nie widzę wcale efektów, a liczyłam, że włosków będzie mniej wypadać. Stosuje także maseczkę z nafty, cytryny i żółtka, szampon dercos Vichy i dalej pełno włosów na szczotce, ubraniach, prysznicu... Będę musiała chyba przejrzeć cały wątek i próbowac wszystkich sposobów po kolei...
czytałam że ten preparat jest dobry na skórę więc miałam nadzieję że normalizuje jej pracę np przetłuszczanie się

a co do wypadania to dziś przy myciu na rękach został mi pęk włosów aż sie wystraszyłam postanowiłam je policzyć chyba zaczynam mieć obsesję wyszło mi ok 45 włosów to nie jest chyba tak źle to tak przerażająco wygląda bo są długie i jak ich trochę wypadnie to wizualnie jest dużo...........nie wiem sama co mam już o tym myśleć
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 11:11   #1736
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Julie V. - jaki lekarz stwierdził u ciebie nerwice??Ja też mam dużo stresów i jak analizuje sytuacje to wypadanie moglo się zaczac od momentu kiedy zaczął sie stres. Ide dziś do dermatologa zobaczymy co powie. Jakie badanie robi się aby stwierdzic nerwice
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 11:45   #1737
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

nie ma badania na nerwicę
zazwyczaj lekarze diagnozują nerwice kiedy nie znajdują fizycznych przyczyn choroby[tylko przy zaburzeniach psychosomatycznych] czyli np boli serce robią wszystkie badania w tym kierunku , wyniki są ok więc przyczynę bólu serca znajdują w nerwach, zapewne to soamo będzie w przypadku wypadania włosów zrobią badania w kierunku wypadania [niewiem jakie to sa badania ] i jak wyjdą dobrze to może poszukają przyczyny w nerwach czy w nerwicy
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 11:50   #1738
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Obawiam się ze u mnie to może byc przyczyna. Ale musi byc jakies badanie ktore stwierdzi nerwice no bo jak inaczej. Skoro lekarz ma podac odpowiednie leki to powinien to zrobic na jakiejś podstawie bo niby skad wiadomo ze w moim przypadko nalezy zastowosowac leczenie farmakologiczne??
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 11:53   #1739
Julie V.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez remaiz Pokaż wiadomość
Julie V. - jaki lekarz stwierdził u ciebie nerwice??Ja też mam dużo stresów i jak analizuje sytuacje to wypadanie moglo się zaczac od momentu kiedy zaczął sie stres. Ide dziś do dermatologa zobaczymy co powie. Jakie badanie robi się aby stwierdzic nerwice
Nerwicę mozna stwierdzic jeśli są objawy takie jak zawroty głowy, zaburzenia równowagi, mdłości, uczucie niepokoju i...nie ma dla nich podstawy w fizjologii. Ja ze swoimi objawami trafiłam na SOR na warszawskim Brudnie. Takie objawy mogę oczywiscie oznaczać masę rzeczy i to groźnych tzn. swatrdnienie rozsiane w początkowej fazie, guz mózgu czasem udar ( ale raczej u starszych osób) chorobę Meniera i inne.
Ja miałam zrobione tego samego dnia masę badań zeby te choroby wykluczyć.
Czyli tomografię komputerową głowy, EKG, badanie dna oka i dla pewności pobranie płynu z rdzenie kręgowego (to już za kilka dni). Oprócz tego standard czyli żelazo, morfolgia, TSH i inne hormony ( ale to już prywatnie). Okazało sie że fizycznie jestem okazem zdrowia i nie ma żadnych przyczyn żebym miała zaburzenia równowagi czy zawroty głowy czy mdłości (co było ulgą...to badanie tomografem budzi najgorsze skojarzenia).
Lekarz neurolog stwierdził wtedy Vertigo Neurozis tzn. że te zaburzenia są na tle nerwicowym. Rzeczywiście miałam za sobą ciężki okres ( śmierć bliskiej osoby). Dostałam leki neurologiczne, które biorę i problemy z objawami typu zawroty i mdłości ustały, ale czasem kiedy sie zdenerwuję jeszcze wracają. Stres nie zawsze musi oznaczać nerwicę ale jeśli pojawiają sie objawy których po wielu badaniach nie da sie wyjaśnic żadna chorobą to maja one najczęściej tło psychogenne
Julie V. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 11:58   #1740
Julie V.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez remaiz Pokaż wiadomość
Obawiam się ze u mnie to może byc przyczyna. Ale musi byc jakies badanie ktore stwierdzi nerwice no bo jak inaczej. Skoro lekarz ma podac odpowiednie leki to powinien to zrobic na jakiejś podstawie bo niby skad wiadomo ze w moim przypadko nalezy zastowosowac leczenie farmakologiczne??
Wiesz u mnie problemem nie były same włosy.
Gdyby było to "tylko" wypadanie to nie wiem do ilu lekarzy musiałabym chodzić żeby to stwierdzili. Z drugiej strony lekarze są ostrożni z tego typu lekami. Na ulotce mojego jest napisane, że nie bierze sie go by zawlczyć tzw. zespól stresu codziennego(ale z takiego zespołu chyba pomału buduje sie nerwica )
Julie V. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.