Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&B cz29 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-11, 22:49   #211
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Kiedy jakies wyprze ? Bo dzisiaj sukienke sobie uparzylam i nie wiem czy klikac, czy czekac


a co to za sukienka

też nabyłam koszulkę dedusia ale tylko szara mi się podoba
weszlam niby tylko po nią a kupiłam tez http://www.bershka.com/pl/pl/bershka...26812c702.html czarną, super wygląda bez tego foterka

chciałam taką eko za 299 z zary ale no to cerata normalnie ta już lepsza

no i sukienkę http://www.bershka.com/pl/pl/bershka...55501c800.html przyczajałam się na nią odkąd zobaczyłam na stronie ale zawsze wydawala mi się jakaś taka duża nawet na wieszaku w sklepie a dzisiaj przymierzyłam i przepadłam co dziwne na mnie xs w biodrach była za mała więc wcale taka wielka nie wypada i na modelce wygląda fatalnie

iva była u mnie w zarze ta torba nie jest fajna, za duża za szerokie ma dno
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 22:56   #212
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
przeszczep kości w górnej szczęce, a w sierpniu miałam przeszczep tkanki miękkiej (dziąsła) bo niestety miałam za mało i nie było pod co kości wszczepić było to konieczne bo mogłam stracić zęby, walczę o nie już 8 lat-tyle nosze aparat ortodontyczny mam nadzieje ze jestem już na prostej, teraz czekam aby wszystko ładnie się zagoiło i przeszczep przyjął
brzmi strasznie.. mozna wiedziec, gdzie robilas? myslalam, ze mialas moze jakas wade szczeki, a tu takie cuda ida przy przebytym wypadku z dziecinstwa . aparat byl zwiazany z checia posiadania prostych zebow czy jakos je stabilizowal po prostu?


i pytanie:
widzialyscie gdzies taka torbe jak z zalacznika (ale cala czarna), zeby miala krotkie raczki "ruchome", dlugi pasek na ramie i bez zbednych dupereli?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tor.jpg (14,5 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2014-10-11 o 22:58
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 23:01   #213
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
za 33 zł bo tyle dalam to wiesz mam M bo sobie ja bede wpuszczac i rekawy podwijac
moglabys na sobie cyknac foto? nie mam pojecia jak te koszulki wypadaja, a moglabym sie skusic .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 23:09   #214
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

wspaniala a to nie HM http://www.hm.com/pl/product/27634?article=27634-A widziałam taką

a koszulki standard brałam xs i nie jest jakaś opieta jak xs w pullu mniej więcej wypada
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 23:09   #215
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość

i pytanie:
widzialyscie gdzies taka torbe jak z zalacznika (ale cala czarna), zeby miala krotkie raczki "ruchome", dlugi pasek na ramie i bez zbednych dupereli?
Kiedyś podobne widziałam w H&M


jasnosz, fajna ta skórka, jak do wyprzedaży zaczekają to chyba przytulę czarną
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 23:26   #216
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

zrobie Wam jutro zdjecie ja wziełam M bo chciałam ją luźniejszą i podwinełam rękawmi

jestem w szoku dalej meczu !!!
__________________
oxuje od 06.06.16
Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 23:28   #217
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

jasnosz P&B
http://www.pullandbear.com/pl/pl/dla...TACJI%20ZAMSZU
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7

Edytowane przez kochaneczka7
Czas edycji: 2014-10-11 o 23:29
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 00:38   #218
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Byłam na Kulcie jak zawsze było świetnie ale nawet dzisiaj było jeszcze lepiej, bo Kazik prócz tego, że przybijał piony rozdawał autografy i dawał ze sobą zrobić fotę.( a ja nie miałam aparatu )



Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Hej, Emi nie musisz iść na galowo ale też nie w dziurawych jeansach i trampkach. Prosto i elegancko będzie ok

Cytat:
Napisane przez fortepian2121 Pokaż wiadomość
pisałam z tel i poplątały sie emotki
wydaje mi sie ze fajnie by było oczyywiscie nie musi być biało-czarna ,tylko elegancko

Cytat:
Napisane przez kasiarzynaa Pokaż wiadomość
Myślę, że nie musisz. W końcu to Bianka będzie pasowana, nie Ty. Wystarczy, że nie ubierzesz trampek i dziurawych spodni, tylko np. jakaś koszule.

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
nie, miałam wypadek jak byłam bardzo malutka, uderzyłam buzią o beton, ząbki nie wyszły tak jak należy a jeden w ogóle, udało się je uratować ale kość przez te lata niestety zaczęła zanikać, uderzenie też zrobiło swoje bo się lekko przemieściła dodam ze chodzi o jedynki i dwójki górne wiec mam o co walczyć
emii ja zawsze ubieram coś bardziej wyjściowego, nie koniecznie na galowo ale np. ostatnio ubrałam dżinsy, koszule i szpilki tez mamy w wtorek ślubowanie i jeśli wydobrzeje i będę mogła iść to ubiorę spodnie materiałowe-granatowe i jasny sweterek

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
dziękuję
narzutka i sukienka narzutkę potrzebuję do pracy na zimne dni a sukienkę ma dixi na swoim insta tylko biała i wygląda tak za wszystko zapłaciłam 67zł już z przesyłką
podeślesz mi link do narzutki
Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
widzialyscie limitowane tshirty bershki dla polski? ja dzisiaj nabyłam jeden
CAT ODEBRALAS TEN SWETER Z INSTA? wstawialas fotki?
gdzie jest ta limitowana kolekcja?
Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj pierwszy raz od 6 lat posiadania prawa jazdy kontrolę policji i co? Pierwszy mandacik w życiu. Ja osoba, która zawsze zapina pasy, jechałam od koleżanki i nie zapięłam pasów. Jestem w plecy 100 zł i 2 pkt karne
mogli dać pouczenie
Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Ja jak ostatnio dostałam mandat za przejście na czerwonym to do śmiechu mi nie było. Byłam wkurzona na maksa, bo to było jakieś bzdurne przejście na bocznej uliczce, którego nawet nie zauważyłam (byłam tam pierwszy raz i nawet nie widziałam, że tam jest sygnalizacja,serio), a policja stała przyczajona nieoznakowanym radiowozem w krzakach. Był koniec miesiąca i chłopaki łapali żeby wyrobić sobie normę (a że takową mają wiem od kolegi policjanta) .
zamiast się zająć czymś pożytecznym, to z biednych ludzi kase wyciągają.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 07:02   #219
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Wrzucam fotke, w rzeczywistości lepiej wyglada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141012_075641.jpg (128,1 KB, 104 załadowań)
__________________
oxuje od 06.06.16
Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 09:14   #220
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Wrzucam fotke, w rzeczywistości lepiej wyglada

no dobra namówiłaś mnie, też ją kliknę

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
brzmi strasznie.. mozna wiedziec, gdzie robilas? myslalam, ze mialas moze jakas wade szczeki, a tu takie cuda ida przy przebytym wypadku z dziecinstwa . aparat byl zwiazany z checia posiadania prostych zebow czy jakos je stabilizowal po prostu?


i pytanie:
widzialyscie gdzies taka torbe jak z zalacznika (ale cala czarna), zeby miala krotkie raczki "ruchome", dlugi pasek na ramie i bez zbednych dupereli?
Dziewczyny, a wiecie może czy ta ze zdjęcia to jest ze starej kolekcji h&m ?
__________________
Wymieniam

Insta



Edytowane przez anett174
Czas edycji: 2014-10-12 o 09:17
anett174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 09:57   #221
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
W szpitalu spędziłam tydzień, ale akurat uważam że to dobrze, ponieważ przeciwbólowe leki i antybiotyk dożylnie lepiej działają i mniej obciążają wątrobę. Zwolnienie dostałam na jeszcze 2tygodnie po wyjściu ze szpitala, zakaz gorących kąpieli, wysiłku itp. Bywały ciężkie momenty ale bez wahania podjęłabym się tego drugi raz. Wszystkie anginy jak ręką odjął, nie chorowałam ani razu od tego czasu na nic, żadnego antybiotyku. Przed zabiegiem miewałam po dwie anginy w miesiącu. Miałam usunięte migdałki w pełnej narkozie (na własne życzenie)
No ja też mam wieczne problemy z gardłem, nawet w lecie . Nie wiem, może kiedyś dojrzeje do decyzji usunięcia migdałków .


Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Byłam na Kulcie jak zawsze było świetnie ale nawet dzisiaj było jeszcze lepiej, bo Kazik prócz tego, że przybijał piony rozdawał autografy i dawał ze sobą zrobić fotę.( a ja nie miałam aparatu )
Na Kulcie też byłam nie raz, był częstym gościem na Juwenaliach. Szacun dla Kazika, zawsze dawał z siebie 100%, koncerty trwały ponad 2 godziny- można było się wyszaleć

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Wrzucam fotke, w rzeczywistości lepiej wyglada
bardzo fajna
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 09:59   #222
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
brzmi strasznie.. mozna wiedziec, gdzie robilas? myslalam, ze mialas moze jakas wade szczeki, a tu takie cuda ida przy przebytym wypadku z dziecinstwa . aparat byl zwiazany z checia posiadania prostych zebow czy jakos je stabilizowal po prostu?
przeszczep robił mi doktor Majewski, aparat założyłam żeby zęby wyprostować oraz wyciągnąć jednego z kości (jeden ząb mi nie wyszedł) i w trakcie leczenia okazało się że, jest problem z kością, mam za mało i za wysoko na przednimi zębami, zawsze miałam wrażenie że moje zeby się lekko chwieją a dodatkowo poruszane przez aparat zaczęły się ruszać jak by siedziały w galarecie a nie w kości ostatnie trzy lata nosiłam aparat tylko dlatego że zęby się chwiały, odwiedziłam kilku lekarzy zanim trafiłam na tego właściwego


Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
na Tobie leży milion razy lepiej niż na modelce


Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość

podeślesz mi link do narzutki
http://allegro.pl/dresowa-bluza-narz...636462843.html proszę


Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Wrzucam fotke, w rzeczywistości lepiej wyglada
ślicznie wyglądasz jednak wezmę szarą
__________________

Edytowane przez Kwiatuszek1604
Czas edycji: 2014-10-12 o 10:00
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 10:13   #223
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
No ja też mam wieczne problemy z gardłem, nawet w lecie . Nie wiem, może kiedyś dojrzeje do decyzji usunięcia migdałków .




Na Kulcie też byłam nie raz, był częstym gościem na Juwenaliach. Szacun dla Kazika, zawsze dawał z siebie 100%, koncerty trwały ponad 2 godziny- można było się wyszaleć


bardzo fajna
Wszystko mnie dzisiaj boli po tym skakaniu, już nie mogę się doczekać kolejnego koncertu

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
jest i czarna Kwiatuszku masz już ja u siebie?
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 10:21   #224
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Wszystko mnie dzisiaj boli po tym skakaniu, już nie mogę się doczekać kolejnego koncertu


jest i czarna Kwiatuszku masz już ja u siebie?

jeszcze nie mam, jak dostane to wrzucę zdjęcie
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 10:50   #225
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
wspaniala a to nie HM
Cytat:
Napisane przez kasiarzynaa Pokaż wiadomość
Kiedyś podobne widziałam w H&M
tak, to z h&m z tym, ze stara jakas kolekcja i w sklepie takiej nie widzialam.. wiec szukam podobnej, ale gdzie indziej .

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Wrzucam fotke, w rzeczywistości lepiej wyglada
ta M taka wielka nie jest . nie moge sprawdzic dostepnosci u siebie w miescie .

Cytat:
Napisane przez anett174 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiecie może czy ta ze zdjęcia to jest ze starej kolekcji h&m ?
ze starej .

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
przeszczep robił mi doktor Majewski, aparat założyłam żeby zęby wyprostować oraz wyciągnąć jednego z kości (jeden ząb mi nie wyszedł) i w trakcie leczenia okazało się że, jest problem z kością, mam za mało i za wysoko na przednimi zębami, zawsze miałam wrażenie że moje zeby się lekko chwieją a dodatkowo poruszane przez aparat zaczęły się ruszać jak by siedziały w galarecie a nie w kości ostatnie trzy lata nosiłam aparat tylko dlatego że zęby się chwiały, odwiedziłam kilku lekarzy zanim trafiłam na tego właściwego
trzymam kciuki !
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 10:50   #226
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
brzmi strasznie.. mozna wiedziec, gdzie robilas? myslalam, ze mialas moze jakas wade szczeki, a tu takie cuda ida przy przebytym wypadku z dziecinstwa . aparat byl zwiazany z checia posiadania prostych zebow czy jakos je stabilizowal po prostu?


i pytanie:
widzialyscie gdzies taka torbe jak z zalacznika (ale cala czarna), zeby miala krotkie raczki "ruchome", dlugi pasek na ramie i bez zbednych dupereli?
to stara kolekcja h&m

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
wspaniala a to nie HM http://www.hm.com/pl/product/27634?article=27634-A widziałam taką

a koszulki standard brałam xs i nie jest jakaś opieta jak xs w pullu mniej więcej wypada
w tej kolekcji są czarne, ale szare z granatowymi uszami, ja mam tą szarą jest
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 10:54   #227
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Minia
chyba coś już pisałam wcześniej, ale nie wiem, czy widziałaś. W każdym razie może jeszcze dorwę ten płaszczyk, tylko muszę stwierdzić, czy on jest tego wart i jak wygląda rozmiarowo. W każdym razie suweniry z DM chętnie Ci wręczę Może jakaś kiedyś?

Nie giń choć ja też jeszcze do końca nie odżyłam po wyjeździe.
dopiero teraz się cofnęłam i zobaczyłam, wcześniej Was podczytywałam z telefonu, a tam nie zawsze się posty dobrze wyświetlają były ostatnio te płaszczyki w Arkadii, ale powiem Ci, że mi osobiście nie urwały... poniekąd pewnie to jest kwestia przydużego rozmiaru, ale nawet gdyby rozmiar był ok, to 469 zł bym na pewno za niego nie dała
bardzo chętnie

dziś odpoczywam

Deduś, przekonałaś mnie ostatecznie do tej koszulki, kliknę sobie
__________________
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 11:03   #228
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
tak, to z h&m z tym, ze stara jakas kolekcja i w sklepie takiej nie widzialam.. wiec szukam podobnej, ale gdzie indziej .
Hm, a mi się wydaje, że widziałam je na początku września jak byłam w H&M Były całe czarne. Jak będę może w tygodniu w okolicach to zajdę i zobaczę czy dalej są.
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 11:15   #229
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

wspaniala taka:http://www.hm.com/pl/product/27634?article=27634-A ?
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 11:35   #230
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
dopiero teraz się cofnęłam i zobaczyłam, wcześniej Was podczytywałam z telefonu, a tam nie zawsze się posty dobrze wyświetlają były ostatnio te płaszczyki w Arkadii, ale powiem Ci, że mi osobiście nie urwały... poniekąd pewnie to jest kwestia przydużego rozmiaru, ale nawet gdyby rozmiar był ok, to 469 zł bym na pewno za niego nie dała
bardzo chętnie

dziś odpoczywam
469 na pewno za niego nie dam, nawet gdyby dobrze leżał, naprawdę w głowach im się poprzewracało Może uda mi się go przymierzyć, bo będę dziś przelotem w Mango, żeby jakoś się rozeznać Ale zachorowałam na płaszcz w takim kolorze i nigdzie nie widzę nic sensownego...
Swoją drogą, co co za porażka z tym zamówieniem

Ja dziś próbuję się uczyć do środowej obrony, ale jakoś tak mało skutecznie. Jak już się obronię, to się wezmę za ogarnianie naszej
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 11:49   #231
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość


a co to za sukienka

też nabyłam koszulkę dedusia ale tylko szara mi się podoba
weszlam niby tylko po nią a kupiłam tez http://www.bershka.com/pl/pl/bershka...26812c702.html czarną, super wygląda bez tego foterka

chciałam taką eko za 299 z zary ale no to cerata normalnie ta już lepsza

no i sukienkę http://www.bershka.com/pl/pl/bershka...55501c800.html przyczajałam się na nią odkąd zobaczyłam na stronie ale zawsze wydawala mi się jakaś taka duża nawet na wieszaku w sklepie a dzisiaj przymierzyłam i przepadłam co dziwne na mnie xs w biodrach była za mała więc wcale taka wielka nie wypada i na modelce wygląda fatalnie

iva była u mnie w zarze ta torba nie jest fajna, za duża za szerokie ma dno
Tez zerkam na te kieckę ilekroć mijam B., ale nie miałam jakoś odwagi jej zamierzyc....

Wrzucidź fotke w niej
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 11:55   #232
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez kasiarzynaa Pokaż wiadomość
Hm, a mi się wydaje, że widziałam je na początku września jak byłam w H&M Były całe czarne. Jak będę może w tygodniu w okolicach to zajdę i zobaczę czy dalej są.
Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
tak, to ta , ale jakosciowo nie jestem do niej na maxa przekonana ze wzgledu na zamszowe boki .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 12:08   #233
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
Tez zerkam na te kieckę ilekroć mijam B., ale nie miałam jakoś odwagi jej zamierzyc....

Wrzucidź fotke w niej
przmierz jest milutka w dotyku i bardzo zyskuje w wyglądzie na ludziu teraz wychodze jak wrócę i będa warunki to zrobie zdjecie

tą torbę z H&M oglądałam i nie jest zła, jeszcze -20% i możliwość reklamacji
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 13:45   #234
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Kiedy jakies wyprze ? Bo dzisiaj sukienke sobie uparzylam i nie wiem czy klikac, czy czekac

eee tam sukienka, fajna figura

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
tak, to ta , ale jakosciowo nie jestem do niej na maxa przekonana ze wzgledu na zamszowe boki .
jakościowo jest ok, ja mam jasną i jestem zadowolona
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 14:09   #235
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Ale dzisiaj piękna pogoda, cały październik mógłby być taki

Sprzątałam wczoraj i znalazłam rzeczy z gimnazjum, aż łezka w oku mi się zakręciła ...

Edytowane przez ladym9
Czas edycji: 2014-10-12 o 14:29
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 14:41   #236
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

a ja obijam sie all day
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:13   #237
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
tą torbę z H&M oglądałam i nie jest zła, jeszcze -20% i możliwość reklamacji
Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
jakościowo jest ok, ja mam jasną i jestem zadowolona
obejrzalam ja ponownie - niestety ten dlugi pasek nie ma osobnych sprzączek na siebie, tylko doczepia sie go do mocowania krotkich rączek, wiec przemyslalam, wnikliwie spojrzalam na szycie itp. - sadze, ze zaczelaby mi pekac od tego nierownomiernego obciazenia (noszac na dlugim pasku) .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:13   #238
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

PROŚBA O WYPEŁNIENIE ANKIETY
dotyczącej zakupów ubrań poprzez Internet


Kobitki, mam mega prośbę.

Będę wdzięczna za wypełnienie ankiety dotyczącej zakupów ubrań poprzez internet.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, nie podaje się żadnych danych. Ma służyć jedynie zbadaniu rynku, wyniki nie będą nigdzie publikowane.

Są to pytania zamknięte (jednokrotnego i wielokrotnego wyboru) i 2 proste pytania otwarte. Wypełnienie ankiety zajmie Wam kilka minut.

Link do ankiety:
http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/543a73de7758d/

Z góry dziękuję.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:43   #239
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Dziewczyny, która z Was może mi zrobić taki kupon na allegro i kupić narzutkę?
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:46   #240
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Emilciu, Tylko narzutke ? Ona jest zbyt tania żeby móc wykorzystać na nia kupon.
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 11:43:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.