♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡ - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-09, 12:24   #1321
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Jeju ja to dziś z tego gorąca nie jestem w stanie podjąć żadnej aktywności ️ nawet ugotowanie zupy to wyzwanie w tym upale bo mam w kuchni 34 stopnie. A chciałam jeszcze ogarnąć mieszkanie przed szpitalem
Wy też tak źle znosicie te upały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 12:27   #1322
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Jeju ja to dziś z tego gorąca nie jestem w stanie podjąć żadnej aktywności ️ nawet ugotowanie zupy to wyzwanie w tym upale bo mam w kuchni 34 stopnie. A chciałam jeszcze ogarnąć mieszkanie przed szpitalem
Wy też tak źle znosicie te upały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pomimo upału wczoraj i dziś funkcjonuję całkiem dobrze. Rano się czułam dużo gorzej niż teraz. I lepiej mi się oddycha, dlatego myślę że brzuch mi się obniżył.

Sunshine odpoczywaj i nabieraj sił przed jutrem
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 12:39   #1323
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Wy tu o teściowych, a ja moją mam piętro niżej Ale nie mogę póki co narzekać, bo we wszystkim mnie wręcza. Chociaż mówiła mojej mamie, że liczy na to, że młody nam spać nie pozwoli, bo za późno wstajemy z mężem w weekendy

Wczoraj mąż skręcił łóżeczko Jak wrócimy znad morza, to robimy przemeblowanie w pokoju, ja się pakuję i czekamy na dzidziusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wręcz nie potrzebuje teraz dużo snu, ale wcześniej też byłam śpioszek. Dzisiaj nie spałam do 3.30 i po 7 już byłam na nogach za to cały dzień ledwo żyje i to nie ze zmęczenia tylko przez te upały... wczoraj zrobiłam leczo to się ugotowałam razem z nim dzisiaj już mam męża w domu to on stał przy kuchence a ja robiłam wszystkie "nieciepłe" rzeczy, bo od ciepłych garnków i piekarnika jestem nieprzytomna i się dusze w ogóle zauważyłam, że na małą te temperatury też działają i jest mało aktywna w ciągu dnia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 12:46   #1324
Sowellla
Raczkowanie
 
Avatar Sowellla
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 164
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Wy też tak źle znosicie te upały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo źle, jest mi słabo, duszno, nic nie jestem w stanie zrobić.
Brałam dziś też nospę bo coś mnie kłuje i bolało jak na okres..

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Sowellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 12:47   #1325
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Sowellla Pokaż wiadomość
Mierzysz wszystkich swoją miarą a prawda jest taka, że każdy sobie radzi ze swoimi problemami na swój sposób.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Ale ja nie mówie tego złośliwie na prawde... zmierzyłam się z tematem depresji u bliskiej osoby, sama jestem po terapii dla DDA i czekam na psychoterapie w związku z ostatnimi wydarzeniami, bo wiem jak łatwo zapętlić się w problemach, a od kąd odstawiłam leki uspakajające po pogrzebie mamy, wracają u mnie napady paniki. Po prostu jeżeli tak specyficzny sposób reagujemy na trudne sytuacje w życiu to warto porozmawiać z odpowiednim lekarzem. Nie ma w tym nic uwłaczającego a serio można nauczyć się żyć z wieloma problemami nie robiąc sobie i innym krzywdy, a odsunięcie się od bliskich osób to duża krzywda dla każdej ze stron szczególnie w przypadku, gdy nikt tak na prawdę nie zawinił

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 12:49   #1326
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja wręcz nie potrzebuje teraz dużo snu, ale wcześniej też byłam śpioszek. Dzisiaj nie spałam do 3.30 i po 7 już byłam na nogach za to cały dzień ledwo żyje i to nie ze zmęczenia tylko przez te upały... wczoraj zrobiłam leczo to się ugotowałam razem z nim dzisiaj już mam męża w domu to on stał przy kuchence a ja robiłam wszystkie "nieciepłe" rzeczy, bo od ciepłych garnków i piekarnika jestem nieprzytomna i się dusze w ogóle zauważyłam, że na małą te temperatury też działają i jest mało aktywna w ciągu dnia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
U mnie dokładne tak samo jest z ruchami. Dziś tylko rano w kościele mały miał impreze i czkawke ze dwa razy a tak to chyba ciągle śpi

Ja już zaliczyłam dzisiaj kąpiel w basenie a popołudniu mamy poprawiny wczorajszych urodzin, pewnie już ostatni raz się widzimy w większym rodzinnym gronie przed moim porodem.
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 12:54   #1327
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Co do upałów to umieram. nie mam na nic siły. Ale ogarnełam dziś łazienkę, trochę kuchni i pozmywałam podłogę w przedpokoju.

Kuchnie chyba dokończę jutro i został mi już mały pokój. I od jutra pranie. A komoda dalej "śmierdzi" nowością.

Co do ruchów u mnie mała i tak ruszała się bardziej z rana i późnym wieczorem ale fakt faktem rusza się dużo mniej w ciągu dnia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-09, 12:55   #1328
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

A moja się dzisiaj cały czas wierci. Nawet jak obiad robiłam i byłam w ruchu to coś tam kopała.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 12:58   #1329
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
U mnie dokładne tak samo jest z ruchami. Dziś tylko rano w kościele mały miał impreze i czkawke ze dwa razy a tak to chyba ciągle śpi



Ja już zaliczyłam dzisiaj kąpiel w basenie a popołudniu mamy poprawiny wczorajszych urodzin, pewnie już ostatni raz się widzimy w większym rodzinnym gronie przed moim porodem.
Moja też zawsze tańczy w Kościele chyba lubi pieśni, a ja jej nie śpiewam w ogóle, bo od kąd jestem w ciąży to ciągle w jakiejś żałobie i nie mam na to ochoty a miałam takie ambitne plany na śpiewanie kołysanek, bo już u nie jednego z dzieciątek w rodzinie słyszałam, że mają ulubione kołysanki z życia płodowego. Najwyżej będzie u nas do spania "Przyjdź Jezu mój"
Zazdroszcze basenu ja już jestem ugotowana a zaraz się zbieramy do teściów, bo teściowa miała wczoraj urodziny. Czyli pierwsze krytyczna data porodu mienięta, zostało mi jeszcze 22 sierpień, 3,6,9,14 i 16 wrzesień...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Co do upałów to umieram. nie mam na nic siły. Ale ogarnełam dziś łazienkę, trochę kuchni i pozmywałam podłogę w przedpokoju.

Kuchnie chyba dokończę jutro i został mi już mały pokój. I od jutra pranie. A komoda dalej "śmierdzi" nowością.

Co do ruchów u mnie mała i tak ruszała się bardziej z rana i późnym wieczorem ale fakt faktem rusza się dużo mniej w ciągu dnia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja wietrzyła się ponad miesiąc, to samo łóżeczko... nie wiem z czego oni to robią

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 12:59   #1330
Sowellla
Raczkowanie
 
Avatar Sowellla
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 164
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ale ja nie mówie tego złośliwie na prawde... zmierzyłam się z tematem depresji u bliskiej osoby, sama jestem po terapii dla DDA i czekam na psychoterapie w związku z ostatnimi wydarzeniami, bo wiem jak łatwo zapętlić się w problemach, a od kąd odstawiłam leki uspakajające po pogrzebie mamy, wracają u mnie napady paniki. Po prostu jeżeli tak specyficzny sposób reagujemy na trudne sytuacje w życiu to warto porozmawiać z odpowiednim lekarzem. Nie ma w tym nic uwłaczającego a serio można nauczyć się żyć z wieloma problemami nie robiąc sobie i innym krzywdy, a odsunięcie się od bliskich osób to duża krzywda dla każdej ze stron szczególnie w przypadku, gdy nikt tak na prawdę nie zawinił

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Rozumiem. Możliwe, że mogłam inaczej do tego podejść, faktycznie szukać u kogoś pomocy itp.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Sowellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 13:06   #1331
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Moja też zawsze tańczy w Kościele chyba lubi pieśni, a ja jej nie śpiewam w ogóle, bo od kąd jestem w ciąży to ciągle w jakiejś żałobie i nie mam na to ochoty a miałam takie ambitne plany na śpiewanie kołysanek, bo już u nie jednego z dzieciątek w rodzinie słyszałam, że mają ulubione kołysanki z życia płodowego. Najwyżej będzie u nas do spania "Przyjdź Jezu mój"
Zazdroszcze basenu ja już jestem ugotowana a zaraz się zbieramy do teściów, bo teściowa miała wczoraj urodziny. Czyli pierwsze krytyczna data porodu mienięta, zostało mi jeszcze 22 sierpień, 3,6,9,14 i 16 wrzesień...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Moja wietrzyła się ponad miesiąc, to samo łóżeczko... nie wiem z czego oni to robią

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Łóżeczko fakt długo się wietrzyło ale komoda bardziej śmierdzi w środku ale nie tak bardzo jak łóżeczko.

Ja nie mam jakiś tam dat. Ale typujemy daty porodu. Ja coraz bardziej myślę że będzie to 28 sierpnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-09, 13:06   #1332
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Moja dzisiaj w nocy dostała takiego powera że cały czas się ruszała intensywnie... Aż się zastanawiałam czy wszytsko ok bo zazwyczaj jest dość leniwa pewnie przez brak miejsca i swoje gabaryty ogólnie to nie mogłam dziś spać przez ten upał. Mam nadzieję, że dzis choć trochę lepiej pośpie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 13:15   #1333
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Moja dzisiaj w nocy dostała takiego powera że cały czas się ruszała intensywnie... Aż się zastanawiałam czy wszytsko ok bo zazwyczaj jest dość leniwa pewnie przez brak miejsca i swoje gabaryty ogólnie to nie mogłam dziś spać przez ten upał. Mam nadzieję, że dzis choć trochę lepiej pośpie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie od 7 do 7.40 ruszała się mega intensywnie teraz czuję jak wbija mi głowę w żebra 🤣 ale ogolnie nie mogę narzekać.

Co do spania ja mam problem z zaśnięciem bardzo ostatnio swędzi mnie brzuch mimo balsamów i chłodnej wody. No i znalezienie pozycji też jest wyczynem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 13:28   #1334
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Moja też zawsze tańczy w Kościele chyba lubi pieśni, a ja jej nie śpiewam w ogóle, bo od kąd jestem w ciąży to ciągle w jakiejś żałobie i nie mam na to ochoty a miałam takie ambitne plany na śpiewanie kołysanek, bo już u nie jednego z dzieciątek w rodzinie słyszałam, że mają ulubione kołysanki z życia płodowego. Najwyżej będzie u nas do spania "Przyjdź Jezu mój"
Zazdroszcze basenu ja już jestem ugotowana a zaraz się zbieramy do teściów, bo teściowa miała wczoraj urodziny. Czyli pierwsze krytyczna data porodu mienięta, zostało mi jeszcze 22 sierpień, 3,6,9,14 i 16 wrzesień...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Moja wietrzyła się ponad miesiąc, to samo łóżeczko... nie wiem z czego oni to robią

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ja zaciskam nogi we wtorek bo to urodziny teściowej
Potem mam jeszcze urodziny męża i córki ale to już mi wszystko jedno. Widzę że u Ciebie gęsto od dat we wrześniu
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
U mnie od 7 do 7.40 ruszała się mega intensywnie teraz czuję jak wbija mi głowę w żebra ale ogolnie nie mogę narzekać.

Co do spania ja mam problem z zaśnięciem bardzo ostatnio swędzi mnie brzuch mimo balsamów i chłodnej wody. No i znalezienie pozycji też jest wyczynem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja śpię dużo lepiej, nawet mi wygodnie, chociaż dziś mnie obudził jakiś norwoból w nodze, to mi chyba mała coś uciskała. A czkawkę to dziś czułam w okolicy kości ogonowej.

Ja się zastanawiam nad pełnią. Wypada 2.09. Córkę też w pełnię urodziłam. Albo 3.09 bo to czwartek, a moi oboje się w czwartek urodzili
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 13:45   #1335
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Mój mąż obstawia 2.09 🤣 jeśli będę miała cesarkę to bardzo możliwy termin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Ja za to "nie mam dłoni" koszmar. Opuszki palców mam tak popuchnięte że uczucie jest takie jak przy poparzeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 15:45   #1336
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja zaciskam nogi we wtorek bo to urodziny teściowej
Potem mam jeszcze urodziny męża i córki ale to już mi wszystko jedno. Widzę że u Ciebie gęsto od dat we wrześniu A ja śpię dużo lepiej, nawet mi wygodnie, chociaż dziś mnie obudził jakiś norwoból w nodze, to mi chyba mała coś uciskała. A czkawkę to dziś czułam w okolicy kości ogonowej.

Ja się zastanawiam nad pełnią. Wypada 2.09. Córkę też w pełnię urodziłam. Albo 3.09 bo to czwartek, a moi oboje się w czwartek urodzili
To wszystko kolejno moje i męża urodziny oraz naszego rodzeństwa i ich dzieci teściowa już jest tak zapratrzona w swoją najukochańszą wnuczkę od brata męża, że nie zdzierże jeżeli urodze w tym samym dniu

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Mój mąż obstawia 2.09 jeśli będę miała cesarkę to bardzo możliwy termin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Ja za to "nie mam dłoni" koszmar. Opuszki palców mam tak popuchnięte że uczucie jest takie jak przy poparzeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam spcuchniete rece tak, że boli jak zaciskam pięści :/ a o nogach niewspomne

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 15:50   #1337
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja już od dwóch tygodni nie wiem co to zaciśnięta pięść 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 16:29   #1338
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

O, to ja o dziwo nie puchnę. Jedynie co to biżuterii na dłoniach nie noszę już od jakiegoś czasu, bo miewałam delikatne obrzęki dłoni i wygodniej mi było bez.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 16:38   #1339
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Upały znoszę średnio ale dzisiaj np byliśmy od 15 na placu zabaw i było ok. Za to wróciły moje problemy z żołądkiem i kilka razy dziennie chce mi jelita wykręcić na lewa stronę

Teściowa - u mnie złota kobieta i kocham ja bardziej niż własna matkę

Co do terminów to nie obstawiam nic - co ma buc to będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-09, 18:32   #1340
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Jeżeli chodzi o terminy to u mnie na babyshower dziewczyny obstawiały 😉 zaczyna się od 17 sierpnia, a dwie obstawiały 28.08 ❤ To termin z OM wpisany w kartę ciąży, a także urodziny mojej s.p. Babci i ja ogolnie lubię cyfrę 8 wiec mi odpowiada 😀 ogolnie ze względu na zawód wolałabym żeby Młoda miała jeszcze urodziny w sierpniu, chociaż z drugiej strony już będą rady pedagogiczne itp...
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 19:01   #1341
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Nadrobiłam Was

Dzisiaj i w ten weekend o mało nie umarłam, po 35 stopni w cieniu to dla mnie Armagedon i sąd ostateczny w jednym nienawidzę upałów, mieszkanie niby mam chłodne, ale i tak jest za gorąco. Jedyne, do czego się nadaję, to wsiąść w auto, klima na maxa i wycieczki po okolicy ewentualnie na jakieś lody/ jedzenie.

Czy któraś z Was jest jeszcze niespakowana tak jak ja?

A co do problemów z ciążą- mnie bolały jak cholera pytania znajomych, którzy wielce nagle zaszli i zaczynali mnie pouczać co do rodzicielstwa. Ale i tak najgorsze były koleżanki, które były "ze mną" w ciąży, ale kilka miesięcy wyżej. Po ich pytaniu do mnie "jak się czujesz?" wystarczyło powiedzieć, że mam duszności (od 3go miesiąca), albo kołatania serca. Od razu reakcja "ueeeeeee, nie narzekaj, ZOBACZYSZ ÓSMY MIESIĄC...", "teeeeraz to nic... ZOBACZYSZ, ZOBACZYSZ...", nic mnie bardziej nie vku!#%^*ło niż takie pieprzenie... a w pierwszym trymestrze czułam się momentami gorzej niż teraz. No, może poza tymi kłuciami w serduchu.

Nie ma nic gorszego niż pouczanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 19:30   #1342
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Nadrobiłam Was

Dzisiaj i w ten weekend o mało nie umarłam, po 35 stopni w cieniu to dla mnie Armagedon i sąd ostateczny w jednym nienawidzę upałów, mieszkanie niby mam chłodne, ale i tak jest za gorąco. Jedyne, do czego się nadaję, to wsiąść w auto, klima na maxa i wycieczki po okolicy ewentualnie na jakieś lody/ jedzenie.

Czy któraś z Was jest jeszcze niespakowana tak jak ja?

A co do problemów z ciążą- mnie bolały jak cholera pytania znajomych, którzy wielce nagle zaszli i zaczynali mnie pouczać co do rodzicielstwa. Ale i tak najgorsze były koleżanki, które były "ze mną" w ciąży, ale kilka miesięcy wyżej. Po ich pytaniu do mnie "jak się czujesz?" wystarczyło powiedzieć, że mam duszności (od 3go miesiąca), albo kołatania serca. Od razu reakcja "ueeeeeee, nie narzekaj, ZOBACZYSZ ÓSMY MIESIĄC...", "teeeeraz to nic... ZOBACZYSZ, ZOBACZYSZ...", nic mnie bardziej nie vku!#%^*ło niż takie pieprzenie... a w pierwszym trymestrze czułam się momentami gorzej niż teraz. No, może poza tymi kłuciami w serduchu.

Nie ma nic gorszego niż pouczanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam spakowaną ale wszystkiego nie zmieściłam i dumam co zrobić
Może zdążę coś wymyślić zanim urodzę
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 19:53   #1343
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja dalej nie spakowana bo nawet nie mam piżam dla siebie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 20:06   #1344
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Nadrobiłam was trochę ja mam dzisiaj tak kiepski dzień jak nigdy u nas dzisiaj upał 35 stopni i z córką mieliśmy lekko powiedziawszy dosyć cały dzień u teściów i na urodzinach męża siostry, głowa mi tak napitala, że zaraz zwiotuje, gadanie męża rodziny no nie pomogło w samopoczuciu i chyba z tej całej bezsilności i bezradności się zaraz popłaczę i jeszcze młoda zmęczona bardzo tą pogodą zrobiła nam taki cyrk po powrocie do domu... Na pewno cały blok nas słyszał tak jak jeździmy nad jezioro czy do mojej mamy, która ma basen dla wnuków, to inaczej, bo zawsze się trochę schłodzi i ma gdzie odpocząć, a u teściów to dramat 🤦☠♀️ upał i albo w domu, albo na działce, gdzie jest jeszcze cieplej 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️ ale dobrze, że ten dzień już się kończy, bo dłużej bym go nie zdzierżyła chyba

A ja się w końcu zmobilizowałam i w końcu spakowałam torbę do szpitala tak w 90%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 20:12   #1345
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Hej hej, u mnie dzisiaj wielkie pranie Mama z tatą przyszli i nam pomogli, wszystko upraliśmy i rozwiesiliśmy. Jutro będę chować do komody uff

Walizkę mam spakowaną prawie całą, oprócz paru rzeczy ale niewiele zostało.

Teraz czas na dopinanie innych rzeczy ;]

Ja mam po drodze urodziny przyjaciółki, męża, s.p babci i taty także sporo ale nie przeszkadzają mi te daty ewentualnego porodu.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 22:37   #1346
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja bym bardzo chciała urodzić 16/8 ale to raczej niemożliwe pomarzyć można.

Torbę mam w sumie spakowaną, chociaż u mnie mówią, że oprócz ubrań dla mnie i dla dziecka na wyjście nie trzeba nic brać, bo oni mają. Ja wzięłam ciuchy, pieluszki, kosmetyki i tak. Brakuje mi tylko żelu i szamponu, ale gdzieś mam takie małe tubki, muszę poszukać, bo całych pełnowymiarowych nie będę ciągnąć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 05:44   #1347
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Sunshine powodzenia dziś! Oby szybko poszło
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 05:51   #1348
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Sunshine powodzenia dziś! Oby szybko poszło
Dzięki
Ale się stresuje... Mam nadzieję, że jak już mnie przyjma to dziś założą już ten cewnik bo na co czekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 06:08   #1349
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 06:24   #1350
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Dzięki
Ale się stresuje... Mam nadzieję, że jak już mnie przyjma to dziś założą już ten cewnik bo na co czekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 14:31:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.