Trądzik - cz. 2 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-15, 15:50   #2131
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Na szybkiego znalazlam tylko to, ale pamietam, ze byly dluzsze dyskusje.

"Czytalam natomiast inne dziwne sprawozdania, ze jakoby ten kwas azelainowy zostaje w przestworach komorkowych do 6 godzin po uzyciu i jakikolwiek nalozony na a-d krem (a mnie a-d strasznie wysuszal i sciagal, chcialam cos nawilzajacego na niego kalsc, po okolo godzinie, zeby nie oslabiac dzialania kwasu) wchodzi w hydrolize z czasteczkami kwasu i powoduje wlasnie takie bolace krosty. I zeby na niego nic nie klasc, w trakcie kuracji nie uzywac innych kosmetykow zadnych tonikow, mleczek , kremow."

to z tego watku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ainowy+wchodzi
dzieki
więc ja będe po 6 godzinach nakładała na jego krem nawilzajacy, myslę, że 4 godziny dziennie wystarcza na nawilzenie skóry

doszłam do wniosku, że ten Skinoren jest jakiś mocniejszy niż Acne-derm, po acne-dermie nigdy nie piekła mnie twarz (a aż dwie kuracje z acne-dermem przechodzilam) a teraz po tym Skinorenie piecze ale na szczęście tylko kiedy mam go nałożonego jak zmyje to już nie

Myślę, że mi pomoże na pryszcze już sobie zrobiłam zdjcie twarzy, żeby później móc sie wam pochwalić efektami! hehe i wstawić jakaś fotke 'przed"
pozdrawiam
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 18:25   #2132
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczyny cos tu pisaly o sypkich pudrach. Ja moge polecic puder sypki firmy Jadwiga do cery tlustej i tradzikowej. Ma tylko 3 skladniki: cynk, kaolin oraz mieszanke glinek (zielonej, czerwonej i bialej), czyli same naturalne skladniki. Dziala jak puder sypki i jednoczesnie leczy. Ja kupilam swoj na allegro kilka dni temu i jestem bardzo zadowolona.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:00   #2133
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Witam witam.
Widzę, że trwa dyskusja na temat izoteku. Hmmm... Rezultaty na podanej zagranicznej stronie wręcz powalające. Szczerze powiedziawszy to jakbym zobaczyła pół roku temu te zdjęcia to z miejsca pomaszerowałabym po izotek. Chyba dobrze, że nie widziałam.

Jak pisałam byłam wczoraj u lekarza. Dalej jadę na spironolu, mam zrobić badania prolaktyny i tsh. Jeśli będą ok, to odstawiam leki obniżające prolaktynę. Ogólnie rzecz biorąc lekarz stwierdził, że jest nieźle. Kazał mi tylko schudnąć jeszcze 5 kg (przypominam, że mam 165cm, ważę obecnie 60kg, jeszcze niedawno 67, mam schudnąć do 55). Najlepiej w ciągu 6 tygodni (do kolejnej wizyty). Muszę się wziąć za ćwiczenia. Przez ostatni miesiąc schudłam 2 kg, a jadłam normalnie i prawie nie ćwiczyłam (efekt uboczny spironolu). Więc te 5 kg jak najbardziej jest możliwe. Tak dokładnie to musi mi spaść 10 cm w obwodzie brzucha (tzw. boczki), bo oceniając ogólnie to nie jestem gruba. Dostałam kod do diet na stronie o odchudzaniu i zaczynam dietkę redukującą 1200kg. Tzn. od poniedziałku zaczynam - muszę w weekend przygotować się.
Lekarz powiedział, ze powinnam iść do dermatologa (ten to gin-endo), ale ja nie pójdę. Niby po co? Znają z nazwy takie leki jak ja, tylko zapewne nigdy ich nie stosowali! Byłam u tylu dermatologów, że szok, a każdy potrafił tylko w ciemno wypisywać recepty na te wszystkie powszechnie stosowane specyfiki. A potem się dziwili, ze nie działają. Jeśli do jesieni będzie dobrze, to zdecyduję się na kwasy albo mikrodermabrazję w jakimś instytucie dermatologii. Nigdy już nie zaufam żadnemu dermatologowi.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:18   #2134
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ooo ja tez bralam spironol, a na co go bierzesz?
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:18   #2135
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
zgadzam się.tetrarysal tak mi zmasakrował twarz, że ciężko mi było naset psychicznie.

Kaliber-co za wojskowe słownictwoDobrze,że już się wyleczyłaśA ogólnie to jakiś używasz peelingów?



No własnie dzisiaj mam na twarzy istny poligon (jeśli juz jestesmy przy wojskowym słownictwie ), ale minie za kilka dni pewnie A peelingów używam, jak najbardziej, dzięki nim zapobiegam nawrotowi zakórników Od dłuzszego czasu jestem wierna drobnoziarnistemu z daxa
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:21   #2136
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja w końcu nie dotarłam do dermatologa wczoraj, zresztą on był na nfz i sama pielęgniarka już mnie tam denerwowała. myślą, że mi łaskę robią. dermatolodzy są właśnie tacy jak mówi Olka- tylko by maści przepisywali. już całą aptekę przetestowałam ;/
znów będę leczyć się sama. to mnie doprowadziło do efektu gładziutkiego czoła i policzków, także będę walczyć kwasami z brodą i resztą zaatakowaną i mam nadzieję, że wygram! i wprowadzam dietę z chlorofilem czy jakoś tak. wyczytałam na lu;p i będę pić green smoothies
jak nie to zgłaszam się do pryw. dermy po izotek. nie mam żadnych oporów, wręcz modliłabym się o niego. tylu osobom jakoś pomogło ...
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:53   #2137
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik - cz. 2

Zauwazylam, ze strasznie czesto tradzik maja bardzo ladne osoby:[ Widac to natej stronce amerykanskiej, jest tam taki chlopak z tardzikiem to nawet czlowiek sie nie zastanawia, ale jego zdjecia po kuracji mniam:P dopiero widac jego zielone oczy i urocze piegi ktore zaslanial tradzik... Ja tez ladna jestem, a co No i wy

Mila jak to poligon? czyli masz nawrot czy co? czy to jest to oczyszczanie cery ktore ma twrac pol roku od skonczenia kuracji(cos takeigo czytalam)
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 19:54   #2138
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik - cz. 2

Basior zglosmy sie razem
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:02   #2139
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Trądzik - cz. 2

spoko emigracja
no wiesz, bez króst to każdy jest ładny. jak miałam poprawę to sama się zastanawiałam kto na mnie z lustra spogląda zupełnie inaczej się człowiek czuje. i dla tego uczucia jestem gotowa na izotek. nienawidzę tych badawczych spojrzeń i efektu obrzydzenia w oczach innych. mnie tez to brzydzi do cholery, przecież tego nie hoduję ;/
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:25   #2140
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny cos tu pisaly o sypkich pudrach. Ja moge polecic puder sypki firmy Jadwiga do cery tlustej i tradzikowej. Ma tylko 3 skladniki: cynk, kaolin oraz mieszanke glinek (zielonej, czerwonej i bialej), czyli same naturalne skladniki. Dziala jak puder sypki i jednoczesnie leczy. Ja kupilam swoj na allegro kilka dni temu i jestem bardzo zadowolona.
Gdzie można go dostać?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:31   #2141
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Trądzik - cz. 2

http://www.allegro.pl/item414704972_..._tradzik_.html

ja tu kupilam
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 20:33   #2142
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

Emigracjo, własnie raz na jakis czas mam takie "bum", a póxniej to mija i znów jest dobrze Pewnie jest to związane tez z tym oczyszczaniem, no i z tym weselem jak wspominałam
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:53   #2143
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Madulka, czy mozna mowic o jakimkolwiek kryciu? Napisz cos wiecej o nim I czy on naprawde ma tylko czy skladniki? Acha i jesli zawiera to co pisalas to czy nie wysusza zbytnio buzi?
Poza tym znalazlam ich strone i zaciekawily mnie maseczki http://www.jadwigajk.hg.pl/sklep/ind...sort=1a&page=2 czy ktoras z Was uzywala?

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2008-08-15 o 20:57 Powód: dopisek
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:59   #2144
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Trądzik - cz. 2

Raczej nie kryje, jest transparentny na buzi. Dobrze matuje i utrwala podklad lub korektor. Mam wrazenie, ze ma dzialanie sciagajace pory. Dla mnie najwazniejszy jest bezpieczny sklad, bo 99% kosmetykow mnie zapycha.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:07   #2145
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Raczej nie kryje, jest transparentny na buzi. Dobrze matuje i utrwala podklad lub korektor. Mam wrazenie, ze ma dzialanie sciagajace pory. Dla mnie najwazniejszy jest bezpieczny sklad, bo 99% kosmetykow mnie zapycha.
hm , chyba zamówię go sobie. Zajrzałam na tą stronę i się również zastanawiam nad tym:

http://www.jadwigajk.hg.pl/sklep/pro...roducts_id=135

co o tym myślicie?
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:08   #2146
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
hm , chyba zamówię go sobie. Zajrzałam na tą stronę i się również zastanawiam nad tym:

http://www.jadwigajk.hg.pl/sklep/pro...roducts_id=135

co o tym myślicie?
Uzywalam tego i nie polecam, nic nie czyni. Z reszta w KWC chyba sa opinie.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:11   #2147
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Trądzik - cz. 2

Madulka,dzieki za ekspresowa odpowiedz

Ostatnio bylam u dermatologa(tzn. jestem u Niego co tydzien) i znow mi wyciskal te paskudy(jak za kazdym razem) Po zabiegu wygladam, mozna sie domyslic jak, ale chyba rzeczywiscie ma to pozytywny wplyw na cere.Zobaczymy jak to bedzie.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:12   #2148
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Trądzik - cz. 2

Co ci dermatolog wyciskal?? Pryszcze??
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:14   #2149
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Co ci dermatolog wyciskal?? Pryszcze??
Tak.

Mam jeszcze jedno pytanie. Wiem,ze na Biochemii jest o tym mnostwo, ale tam wiekszosc dziewczyn nie ma problemow z cera. Macie jakies sprawdzone filtry, wiem, ze to indywidualna sprawa,ale czekam na Waszych faworytów
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 21:17   #2150
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Uzywalam tego i nie polecam, nic nie czyni. Z reszta w KWC chyba sa opinie.
O właśnie zajrzę do KWC, zapomniałam, że tam moga być oceniane te kosmetyki. A używałaś jeszcze coś z tego sklepu?

dzięki za odpowiedź w takim razie tej papki nie kupię...
Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Madulka,dzieki za ekspresowa odpowiedz

Ostatnio bylam u dermatologa(tzn. jestem u Niego co tydzien) i znow mi wyciskal te paskudy(jak za kazdym razem) Po zabiegu wygladam, mozna sie domyslic jak, ale chyba rzeczywiscie ma to pozytywny wplyw na cere.Zobaczymy jak to bedzie.
ja chodzę do kosmetyczki, która współpracuje z moją dermatolog. Myślę, że to oczyszczanie daje efekty. Zresztą niedługo znowu idę.
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:17   #2151
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Trądzik - cz. 2

OMG, pierwsze slysze, zeby praktykowalo sie wsrod dermatologicznego leczenia tradziku wyciskanie pryszczy.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:18   #2152
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
O właśnie zajrzę do KWC, zapomniałam, że tam moga być oceniane te kosmetyki. A używałaś jeszcze coś z tego sklepu?

dzięki za odpowiedź w takim razie tej papki nie kupię...

ja chodzę do kosmetyczki, która współpracuje z moją dermatolog. Myślę, że to oczyszczanie daje efekty. Zresztą niedługo znowu idę.
Nie, nic innego z tej firmy nie mialam.

Moze jestem jakas niedoinformowana, ale to wyciskanie to dla mnie ciemnogrod.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:25   #2153
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Trądzik - cz. 2

co do filtrów to ja używam mineralny barwiony z svr i jestem zadowolona. działa dokładnie jak mój podkład, bom bladolica
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:26   #2154
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Tak.

Mam jeszcze jedno pytanie. Wiem,ze na Biochemii jest o tym mnostwo, ale tam wiekszosc dziewczyn nie ma problemow z cera. Macie jakies sprawdzone filtry, wiem, ze to indywidualna sprawa,ale czekam na Waszych faworytów
Ja używam Iwostin Solecrin teraz*. Moim zdaniem bardzo fajny jest. Najpierw miałam krem, ostatnio kupiłam emulsję dla odmiany. I stwierdzam, że krem był extra. Wchłaniał się właściwie do matu i dla mojej skóry był bardzo fajny, emulsja gorzej ,bo bieli, ewentualnie może być. Jeszcze głupio zrobiłam bo kupiłam 100ml zamiast 50 ;/
Używałam też Avene Emulsję** i była fajna to był mój pierwszy filtr, dobrze się wchłaniał. Myślałam, że Iwostin emulsja będzie podobny, niestety nie.


* https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
** https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-z-2007r.html
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:31   #2155
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Trądzik - cz. 2

Jesli moge wam cos jeszcze polecic (mi bardzo tez pomoglo) to tabletki Acno. Jest to zestaw witamin, ktore maja pomoc w walce z wypryskami. Kosztuja ok. 30 zl, jest 30 tabletek w opakowaniu. Lyka sie 1 dziennie.
http://www.apteka-centrum.pl/acno-p-2380.html
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:31   #2156
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Tak.

Mam jeszcze jedno pytanie. Wiem,ze na Biochemii jest o tym mnostwo, ale tam wiekszosc dziewczyn nie ma problemow z cera. Macie jakies sprawdzone filtry, wiem, ze to indywidualna sprawa,ale czekam na Waszych faworytów
Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Nie, nic innego z tej firmy nie mialam.

Moze jestem jakas niedoinformowana, ale to wyciskanie to dla mnie ciemnogrod.
Moja derma twierdzi, że trzeba tą cerę oczyścić. I rzeczywiście ja jak idę do kosmetyczki to wcale az tak źle nie wyglądam po mam wrażenie, że ta cera jest lepsza po kosmetyczce. Gładka, miła w dotyku, mniej widoczne blizny.
Na początku bałam się i nie chciałam iść, ale zaufałam tej dermie i zobaczymy...
jeszcze do gina idę w tym miesiącu do kontroli , sprawdzić znowu jajniki.


Olciu czy to ty miałaś torbiel na jajniku? bo nie mogę skojarzyć i nie wiem czy nie pomyliłam Cię z kimś innym . jeśli tak to czym się leczysz i gdzie?
Ja się zastanawiam czy jeśli miałam torbiel na jajniku to czy nie powinnam zrobić jakiś badań hormonalnych? mam nieregularną miesiączke, może to jest coś w stylu trądziku hormonalnego?
Już tak się zaczęłam zastanawiać...
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:36   #2157
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Jesli moge wam cos jeszcze polecic (mi bardzo tez pomoglo) to tabletki Acno. Jest to zestaw witamin, ktore maja pomoc w walce z wypryskami. Kosztuja ok. 30 zl, jest 30 tabletek w opakowaniu. Lyka sie 1 dzinnie.
http://www.apteka-centrum.pl/acno-p-2380.html
znam te tabletki. Mój kolega je łykał na trądzik. nie pamiętam czy jakoś mu pomagały. Musiałabym się spytać.


Aha, ja kupiłam wczoraj w rossmanie fajną maseczkę oczyszczającą. Mi służy, wiadomo każdy ma inną skórę, ale dla mnie bardzo fajna

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

kupię jeszcze łagodzącą chyba z tej firmy. 2,50zł to nie majątek, a czasem takie maseczki też coś dobrego dla skóy zrobią
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:38   #2158
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mi bardzo pomógł brevoźyl już po paru dniach widze różnice
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:39   #2159
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
co do filtrów to ja używam mineralny barwiony z svr i jestem zadowolona. działa dokładnie jak mój podkład, bom bladolica
Kiedys wlasnie o nim myslalam, ale czytalam,ze kolor beznadziejny tzn. nie dla jasnej cery, ale w takim razie rozejrze sie. A mozesz napisac tak mniej wiecej jaki ma odcien i czy wpada w roz?

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Ja używam Iwostin Solecrin teraz*. Moim zdaniem bardzo fajny jest. Najpierw miałam krem, ostatnio kupiłam emulsję dla odmiany. I stwierdzam, że krem był extra. Wchłaniał się właściwie do matu i dla mojej skóry był bardzo fajny, emulsja gorzej ,bo bieli, ewentualnie może być. Jeszcze głupio zrobiłam bo kupiłam 100ml zamiast 50 ;/
Używałam też Avene Emulsję** i była fajna to był mój pierwszy filtr, dobrze się wchłaniał. Myślałam, że Iwostin emulsja będzie podobny, niestety nie.


* https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
** https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-z-2007r.html
Magda dziekiKiedys mialam Avene ten do cery tradzikowej nie wiem czy kojarzycie? I sama nie wiem, wtedy mialam mnostwo ropnych zmian, wiec moze dlatego nie do konca bylam przekonana, mam jeszcze gdzies reszte to pouzywam kilka dni.

W takm razie rozejrze sie za Iwostinem lub SVR, myslalam jeszcze o Klorane, ktoras moze stosowala?

Mila, widzialam Twoje fotki na MSD, masz sliczna cere
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:46   #2160
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Kiedys wlasnie o nim myslalam, ale czytalam,ze kolor beznadziejny tzn. nie dla jasnej cery, ale w takim razie rozejrze sie. A mozesz napisac tak mniej wiecej jaki ma odcien i czy wpada w roz?



Magda dziekiKiedys mialam Avene ten do cery tradzikowej nie wiem czy kojarzycie? I sama nie wiem, wtedy mialam mnostwo ropnych zmian, wiec moze dlatego nie do konca bylam przekonana, mam jeszcze gdzies reszte to pouzywam kilka dni.

W takm razie rozejrze sie za Iwostinem lub SVR, myslalam jeszcze o Klorane, ktoras moze stosowala?

Mila, widzialam Twoje fotki na MSD, masz sliczna cere
Hm jaki do cery trądzikowej Avene, bo chyba nie kojarze? ;>
ogólnie polecam Ci Iwostin, bo jest najtańszym filtrem aptecznym z tego co wiem krem jest fajny, więc z mojej strony polecam Iwostin. Daj znać jak coś kupisz

Klorane to właściwie tylko nazwę z wątku o filtrach kojarzę, a tak to nie zagłębiałam się w info o tym.
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.