z brunetki w blondynkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-16, 18:14   #1
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko

z brunetki w blondynkę?


czy możliwe jest przeistoczenie się w blondynkę (taki miodowy odcień), jeżeli wyjściowy kolor włosów to farbowany 2 tygodnie temu ciemny brąz? jak to zrobić samemu? a jeżeli konieczna jest wizyta u fryzjera, to ile by to kosztowało?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-16, 18:14   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
z brunetki w blondynkę?

czy możliwe jest przeistoczenie się w blondynkę (taki miodowy odcień), jeżeli wyjściowy kolor włosów to farbowany 2 tygodnie temu ciemny brąz? jak to zrobić samemu? a jeżeli konieczna jest wizyta u fryzjera, to ile by to kosztowało?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-16, 18:44   #3
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: z brunetki w blondynkę?

Koko, Słoneczko, Grażynki nie ma chwilowo, bo jest na szkoleniu,więc jeśli chcesz szybko zyskać odpowiedź, poszukaj wyszkiwarką na forum, bo na pewno widziałam już takie pytanie, na które Grażynka odpowiedziała wyczerpująco

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-16, 18:44   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: z brunetki w blondynkę?

Koko, Słoneczko, Grażynki nie ma chwilowo, bo jest na szkoleniu,więc jeśli chcesz szybko zyskać odpowiedź, poszukaj wyszkiwarką na forum, bo na pewno widziałam już takie pytanie, na które Grażynka odpowiedziała wyczerpująco

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-16, 18:55   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: z brunetki w blondynkę?

Droga Koko
Poszukaj informacji w wyszuykiwarce. Znajdziesz ogrom informacji.

To co ja mogę doradzić, to osobiście odradzam samodzielne eksperymenty z dekoloryzacją.
Lepiej wybrać się do fryzjera. Najpierw trzeba włoski rozjaśnić dekoloryzatorem ( najczęściej mają po nim śliczny kurczakowy odcień) i dopiero na takie włosy nakłada się odpowiedni kolor farby ( lub mieszanki farb); To nie jest takie proste. Wiele zależy od jakości Twoich włosów, od ich pigmantacji..

Także zastanów się lepiej dobrze, czy warto samej eksperymentować na własnej głowie

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-16, 18:55   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: z brunetki w blondynkę?

Droga Koko
Poszukaj informacji w wyszuykiwarce. Znajdziesz ogrom informacji.

To co ja mogę doradzić, to osobiście odradzam samodzielne eksperymenty z dekoloryzacją.
Lepiej wybrać się do fryzjera. Najpierw trzeba włoski rozjaśnić dekoloryzatorem ( najczęściej mają po nim śliczny kurczakowy odcień) i dopiero na takie włosy nakłada się odpowiedni kolor farby ( lub mieszanki farb); To nie jest takie proste. Wiele zależy od jakości Twoich włosów, od ich pigmantacji..

Także zastanów się lepiej dobrze, czy warto samej eksperymentować na własnej głowie

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 09:40   #7
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: z brunetki w blondynkę?

wpisywałam w wyszukiwarkę "dekoloryzacja". faktycznie dużo znalazłam.
właściwie to nie ja jestem główną zainteresowaną, ale inna wizażanka, która w chwili gdy ten problem nas bardzo nurtował nie mogła przypomnieć sobie hasła, stąd zalogowałyśmy mnie.
głównie interesują nas dwie rzeczy-ile to kosztuje u fryzjera? i czy to jest bez znaczenia czy ten ciemny kolor to farba czy naturalny odciień?
poczekamy na Grażynkę.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-19, 09:40   #8
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: z brunetki w blondynkę?

wpisywałam w wyszukiwarkę "dekoloryzacja". faktycznie dużo znalazłam.
właściwie to nie ja jestem główną zainteresowaną, ale inna wizażanka, która w chwili gdy ten problem nas bardzo nurtował nie mogła przypomnieć sobie hasła, stąd zalogowałyśmy mnie.
głównie interesują nas dwie rzeczy-ile to kosztuje u fryzjera? i czy to jest bez znaczenia czy ten ciemny kolor to farba czy naturalny odciień?
poczekamy na Grażynkę.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 20:08   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: z brunetki w blondynkę?


to jest tak dokładnie jak pisze Aga.włosy farbowane szczegolnie na ciemne kolory sa trudne do odbarwienia,i czesto wychodza przy dekoloryzacji nie miłe niespodzianki.efekt zalezy tez od tego ile razy włosy były barwione. ale nie probuj sama, poradz sie fachowca.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 20:08   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: z brunetki w blondynkę?


to jest tak dokładnie jak pisze Aga.włosy farbowane szczegolnie na ciemne kolory sa trudne do odbarwienia,i czesto wychodza przy dekoloryzacji nie miłe niespodzianki.efekt zalezy tez od tego ile razy włosy były barwione. ale nie probuj sama, poradz sie fachowca.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 21:11   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: z brunetki w blondynkę?

bardzo dziękuję za przestrogę w imieniu zainteresowanej. ale mam jeszcze pytanie-ile taka przyjemność u fryzjera kosztuje? zakładając, że na te odbarwione włosy kładziemy jeszcze interesujący nas odcień blondu, włosy są długie, a sprawa ma miejsce w warszawie?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-21, 21:11   #12
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: z brunetki w blondynkę?

bardzo dziękuję za przestrogę w imieniu zainteresowanej. ale mam jeszcze pytanie-ile taka przyjemność u fryzjera kosztuje? zakładając, że na te odbarwione włosy kładziemy jeszcze interesujący nas odcień blondu, włosy są długie, a sprawa ma miejsce w warszawie?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 22:46   #13
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: z brunetki w blondynkę?

Przypomniało mi się jak ja kiedyś chciałam wrócić do swojego koloru włosów. Mój naturalny to ciemny blond. I przez pomyłkę zostałam brunetką na kilka misięcy. Kiedy znudził mi się czarny kolor, chciałam znowu mieć swój naturalny. Kupiłam sobie reklamowany w TV dekoloryzator i poeksperymentowałam w domu. Jak się zobaczył w lustrze, to przeżyłam szok. Na głowie miałam cztery kolory. Zrobiłam to w sobotę wieczorem, a w poniedziałek do pracy. Na szczęście w Realu jest czynny fryzjer w niedzielę i tam się udałam. To był luty i jak czekałam na swoją kolejkę, to siedziałam w kapeluszu. Jak go zdjęłam, to fryzjerka uśmiała się. Chciałam, żeby zrobiła mi tylko szamponem, ale powiedziała, że się nie da i nałożyła mi farbę. I tak zmieniła mi kolor na brązowy. Byłam z niego bardzo zadowolona, a i w pracy powiedziano mi, że lepiej wyglądam teraz niż przedtem. Do swojego naturalnego koloru wróciłam po bardzo długim czasie i teraz mam blond pasemka, z których jestem bardzo zadowolona. Lepiej sama nie eksperymentuj, bo spotka Cię to co mnie. Powodzenia w zmianie koloru.
Pozdrawiam
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 22:46   #14
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: z brunetki w blondynkę?

Przypomniało mi się jak ja kiedyś chciałam wrócić do swojego koloru włosów. Mój naturalny to ciemny blond. I przez pomyłkę zostałam brunetką na kilka misięcy. Kiedy znudził mi się czarny kolor, chciałam znowu mieć swój naturalny. Kupiłam sobie reklamowany w TV dekoloryzator i poeksperymentowałam w domu. Jak się zobaczył w lustrze, to przeżyłam szok. Na głowie miałam cztery kolory. Zrobiłam to w sobotę wieczorem, a w poniedziałek do pracy. Na szczęście w Realu jest czynny fryzjer w niedzielę i tam się udałam. To był luty i jak czekałam na swoją kolejkę, to siedziałam w kapeluszu. Jak go zdjęłam, to fryzjerka uśmiała się. Chciałam, żeby zrobiła mi tylko szamponem, ale powiedziała, że się nie da i nałożyła mi farbę. I tak zmieniła mi kolor na brązowy. Byłam z niego bardzo zadowolona, a i w pracy powiedziano mi, że lepiej wyglądam teraz niż przedtem. Do swojego naturalnego koloru wróciłam po bardzo długim czasie i teraz mam blond pasemka, z których jestem bardzo zadowolona. Lepiej sama nie eksperymentuj, bo spotka Cię to co mnie. Powodzenia w zmianie koloru.
Pozdrawiam
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 23:50   #15
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: z brunetki w blondynkę?

juz pisalam ze trudno mi i zapewne dziewczynom odpowiedziec na pytania o ceny,gdyz kazdy salon wycenia usluge wedlug materialow ktorymi i pracuje, oraz wielu innych czynnikow.musisz do kilku zadzwonic, i sie zorientowac moja rada to udaj sie do dobrego fachowca bo to osc powazny zabieg.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 23:50   #16
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: z brunetki w blondynkę?

juz pisalam ze trudno mi i zapewne dziewczynom odpowiedziec na pytania o ceny,gdyz kazdy salon wycenia usluge wedlug materialow ktorymi i pracuje, oraz wielu innych czynnikow.musisz do kilku zadzwonic, i sie zorientowac moja rada to udaj sie do dobrego fachowca bo to osc powazny zabieg.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-21, 14:16   #17
AnkaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 6
Z brunetki w blondynkę? Gdzie sprzedać włosy?

Witam!
Mam dla was wyzwanie. Mam bardzo długie włosy farbowane na czarno, od jakiegoś czasu nie farbowałam odrostów , więc kilka centymetrów jest w naturalnym brązowym kolorze. Chcę obciąć włosy do podbróbka i powoli je rozjaśniać, żeby mieć kolor a la Carrie z "Seksu w wleikim mieście" (złoty blond). Czy jest jakakolwiek szansa, żeby to zrobić i nie wyłysieć? czy mam poczekać aż całe włosy będą miały naturalny kolor?
I jeszcze jedno. Czy farbowane na czarno, zdrowe włosy można sprzedać? Jeśli tak to gdzie w Warszawie?
Z góry dziękuję za wszystkie sugestie i komentarze.
AnkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-21, 21:48   #18
sfixi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 150
Re: Z brunetki w blondynkę? Gdzie sprzedać włosy?

sprzedac wlosy ??
sfixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.