Okulary Ray Ban - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-10, 21:08   #151
lovebubblegum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Okulary Ray Ban

dziewczyny, wiem, ze to nie forum wymiankowe, ale korzystając z okazji, że znalazłam takie forum, to piszę, ze chciałbym wymienić nowe, czarne ("podróbki") Ray-Banów Wayfarer, na jakieś kolorowe
Chętne prosze o kontakt na priv, lub na moim atku wymiankowym
__________________
gówno prawda!
lovebubblegum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 14:51   #152
Miki94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska, Bielsko-Biała
Wiadomości: 12
Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Potrzebuję pomocy! Zastanawiam się nad ray banowymi oprawkami do okularów koregujących... Oczywiście nie stać mnie na oryginalne ale w "Inter Optyk" widziałam praktycznie identyczne jak te (link) http://teslawski.files.wordpress.com...n-wayfarer.jpg.

I teraz problem tkwi w tym - stawiam na te w stylu Ray Ban tylko obawiam się wyśmiania, gdyż ludzie z mojej szkoły nie są zbyt tolerancyjni w stosunku do mody ,no i własnie moda - co jeśli za rok nie będą już popularne i będę w nich wyglądać conajmniej komicznie? Może lepiej postawić na zwyczajność tych pierwszych? Dodam, że w obu prezentuję się bardzo ładnie...

PS - Okularów nie noszę na stałe...
Miki94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:06   #153
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Nie kieruj się modą, tylko tym co ci pasuje i w czym się dobrze czujesz. Okulary zazwyczaj kupuje się na dłużej, wiec moze postaw na jakieś bardziej uniwersalne (też moga być plastikowe, ale może na przykład nie tak duże).
No chyba, że traktujesz to tylko jako modny dodatek
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:43   #154
Miki94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska, Bielsko-Biała
Wiadomości: 12
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Nie koniecznie jako modny dodatek, poprostu podobają mi się
Tylko nie mam tej pewności za kilka lat nie będę w nich wyglądać jak w "babcinych" okularach, albo czy poprostu mi się nie znudzą...
Może jednak postawię na uniwersalne?
__________________
It's a new dawn,
It's a new day,
It's a new life,
For me...
And I'm feeling good...
Miki94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 16:03   #155
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Ja też postawiłabym na uniwersalny kształt a "zaszalała" np w kolorze bo jakiego byś nie wybrała zawsze coś do nich dobierzesz.
vipek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 16:30   #156
Klaudis1144
Rozeznanie
 
Avatar Klaudis1144
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 536
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Cytat:
Napisane przez Miki94 Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy! Zastanawiam się nad ray banowymi oprawkami do okularów koregujących... Oczywiście nie stać mnie na oryginalne ale w "Inter Optyk" widziałam praktycznie identyczne jak te (link) http://teslawski.files.wordpress.com...n-wayfarer.jpg.

I teraz problem tkwi w tym - stawiam na te w stylu Ray Ban tylko obawiam się wyśmiania, gdyż ludzie z mojej szkoły nie są zbyt tolerancyjni w stosunku do mody ,no i własnie moda - co jeśli za rok nie będą już popularne i będę w nich wyglądać conajmniej komicznie? Może lepiej postawić na zwyczajność tych pierwszych? Dodam, że w obu prezentuję się bardzo ładnie...

PS - Okularów nie noszę na stałe...

W tym roku także stawałam przed takim wyborem. Również noszę okulary korekcyjne, do czytania, komputera itd. Chciałam Ray Ban'y, bo po pierwsze mi się podobają, po drugie, no są takie fajne Ale jednak wybrałam zwykłe, bez oprawek nawet. A kierowałam się tym co mi pasuje. To, że grube czarne oprawki mi się podobają, nie oznacza, że mi pasują. Moja rada jest taka, żebyś zastanowiła się, w czym wyglądasz ok, a nie co jest na topie. Bo jeśli nawet moda na Ray Bany przeminie, a ty będziesz w nich ładnie wyglądać, to dlaczego miałabyś ich nie nosić. Mam koleżankę, której delikatne okulary w ogóle nie pasują i nie wyobrażam jej sobie w innych oprawkach.
Klaudis1144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:47   #157
greenapple1
Raczkowanie
 
Avatar greenapple1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 68
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

ja rowniez nosze korekcyjne okulary na wyklady i kierowałam sie w czym dobrze wygladam bo co z tego ze teraz sa modne jak okulary kupuje sie na dluzej niz jeden sezon a kosztuja bardzo duzo
greenapple1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 22:30   #158
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

wybrałabym ray-bany , bo bardzo mi sie podobaja juz od pewnego czasu zreszta oprawki zmieniam czesto, wiec to nie bylby porblem. jednak przed 'napaleniem' sie na te oprawki radze je dobrze poprzymierzać - np. usmiechnac sie 'od ucha do ucha' bo w wielu przypadkach dolna ramka odbija sie o policzek maly szczegol, a jednak istotny
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 14:14   #159
kimtydlamnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

przy okazji tego tematu mam do Was pytanie; czy w vision express ray bany wayfarery można kupić razem ze szkłami korekcyjnymi? czy są tam tylko oprawki z zerówkami?
kimtydlamnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:50   #160
maslolot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Okulary Ray Ban

Witam!
piszę z pytaniem do forumowiczek, forumowiczów którzy być może choć trochę interesują się, orientują okularami Ray Ban, lub mają jakąkolwiek wiedzę optyczną... cokolwiek.

Otóż zamierzam zakupić model 2140 czarny. Mój problem polega na tym iż nie do końca zdecydowałam, które szkła chcę - normalne, czy z polaryzacją. Jednakże pytanie dotyczy tego, czy jest jakaś różnica... w wyglądzie szkieł? Nie chodzi mi o ich funkcjonalność (orientuję się, że z polaryzacją są lepsze), a o ich kolor. Zdarzało mi się podczas oglądania zdjęć z nimi zauważyć różnicę w kolorach szkieł tego samego modelu i zastanawiam się, czy chodzi o najnormalniejszą jakość zdjęcia, czy też o rodzaj szkła. Czasem widać na zdjęciach, na twarzach, iż szkła są zupełnie czarne, na innych z kolei ciemno szare...
maslolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 09:58   #161
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Okulary Ray Ban

z tego co się orientuję, to po prostu jest kilka kolorów szkieł.
tj. właśnie wiem że są czarne i ciemno szare, no i oczywiście zwykłe, korekcyjne szkła. więc to chyba nie zależy od rodzaju, tylko tego, jakie sobie wybierzesz. zresztą, najlepiej wybierz się do optyka gdzie by one były i pooglądaj, nawet jeśli chcesz zamówić przez internet czy coś.
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 11:33   #162
maslolot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Okulary Ray Ban

no okej ale to nie jest w sumie odpowiedz na moje pytanie bo to, ze sa rozne rodzaje szkiel to ja wieeeeem lecz w tym odpowiednim modelu CZARNYM zorientowalam sie ze sa iwylacznie dwie opcje: z polaryzacja i bez. wiec pytanie w sumie sie tyczy - ktore szkla 'z zewnatrz' sa ciemniejsze?
maslolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:43   #163
crescendo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 55
Dot.: Okulary Ray Ban

Ja nie zauważyłam różnicy miedzy wygladem szkłem zwykłych a z polaryzacją(widziałam oba,ja mam zwykłe kolega z polaryzacją).Szczerze efektów polaryzacji też bym nie przeceniała,przynajmniej dla mnie nie były warte 100zł więcej (bo taka mniej-więcej jest różnica cenowa). Szkła od raybana bez polaryzacji też są bardzo dobre-w końcu za to się płaci.
Ale najlepiej pójdź i sama oceń do jakiegoś optyka,no i jak już kiedyśtam pisałam na allegro czy w internecie jest mnóóóóóstwo podróbek,tak że ciężko czasem trafić na oryginalne.Niektore wygladaja naprawde b.podobnie,ale jednak to nie to samo Wiec radze ci najpierw rozejrzec za promocjami,często "Twoje Soczewki" mają -50%,-30% na okulary przeciwsłoneczne,lub generalnie tanio jest w fielmannie..jeszcze był jakiś optyk na o którego nazwy juz nie pamietam gzdie tez zdarzały sie rozne promocje (mam nadzieje ze moge wymieniac nazwy )
crescendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:48   #164
justxbe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 791
GG do justxbe
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

ja się podłączę pod temat , i chciałabym wiedzieć jak myślicie , które oprawki bardziej mi pasują
http://img704.imageshack.us/img704/3637/p1270108.jpg
http://img3.imageshack.us/img3/7618/p1270095.jpg
czekam na odpowiedzi
justxbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:05   #165
grzega
Wtajemniczenie
 
Avatar grzega
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 114
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Cytat:
Napisane przez justxbe Pokaż wiadomość
ja się podłączę pod temat , i chciałabym wiedzieć jak myślicie , które oprawki bardziej mi pasują
http://img704.imageshack.us/img704/3637/p1270108.jpg
http://img3.imageshack.us/img3/7618/p1270095.jpg
czekam na odpowiedzi
Mi się bardziej podobasz w pierwszych, napewno nie kupowałabym ray banów jako korekcyjnych, teraz jest na nie szal, co druga osoba w nich chodzi ale w następnym sezonie już nie będą modne, a jednak okulary korekcyjne to jest wydatek i wątpię że ktoś je zmienia co sezon, więc lepiej kupić coś bardziej neutralnego
__________________
grzega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:17   #166
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Cytat:
Napisane przez justxbe Pokaż wiadomość
ja się podłączę pod temat , i chciałabym wiedzieć jak myślicie , które oprawki bardziej mi pasują
http://img704.imageshack.us/img704/3637/p1270108.jpg
http://img3.imageshack.us/img3/7618/p1270095.jpg
czekam na odpowiedzi
Pierwsze zdecydowanie
Mogłaś jednak zrobic zdjęcie na wprost, bo tak z góry to nie bardzo widać wszystko.
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:24   #167
justxbe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 791
GG do justxbe
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

dzięki (; wsumie też raczej skłaniam sięku pierwszym , ale jeszcze pomierzę jakieś kolorowe
justxbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:38   #168
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Zdecydowanie pierwsze
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:33   #169
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Jakieś sześć miesięcy temu chciałam kupić właśnie takie duże, czarne Ray Bany . Już bym je wzięła, ale wszyscy mi odradzali : że nie będę za chwilę nosiła, za duże, zbyt odważne, za chwilę mi się znudzą, no i nie miały nosków.. No i nie kupiłam. Wzięłam takie zielono-czarne (oryginalne, ale jednak takie małe, zwykłe) i teraz żałuję... Jakoś niedługo jadę do okulistki i wtedy będę wymieniała szkła i chę kupić właśnie takie. Teraz bynajmniej wiem, że jestem pewna. A co do tych okularów co mam teraz to ich wgl nie noszę- tylko na telewizor czasami (wadę mam dość mała : na jedno oko 0 na drugie tylko -0,5 ) . Nie lubię ich i nigdy nie noszę. Zawsze lubiłam się wyróżniać (ubiór itp.), a te okulary były takie zwykłe. Dlatego teraz kupię sobie takie mniej więcej jak pokazałaś i będę z chęcią nosiła . Tylko martwi mnie to, że one nie mają nosków. A i co to tego, że 'niby wszyscy noszą' to u mnie w mieście nie znam ani jednej osoby, która by je miała . Co myślicie?

ps. gdzie można kupić te które pokazałaś na zdjęciu? bardzo ładne...

Edytowane przez megie
Czas edycji: 2010-01-27 o 19:37
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 19:43   #170
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Okulary Ray Ban

A co myślicie o takich okularach na codzień - korekcyjnych ?
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 20:18   #171
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Mnie się te Ray Bany zupełnie nie podobają...

Sama bym nie kupiła takich właśnie z tego względu, ale też dlatego, że oprawki kupuje się zwykle na kilka lat. Teraz są modne, za rok, czy 2 mogą już nie być i nie myślę tutaj o ślepym podążaniu za modą (są modne, więc noszę - wychodzą z mody więc przestaję nosić), tylko Tobie samej mogą po takim czasie przestać się podobać.

Jeśli Tobie się podobają i pasują do Twojej twarzy, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, ale lepiej się zastanowić. Ja osobiście wolałabym jakieś kolorowe. Sama mam czerwono-czarne, które bez wątpienia zwracają uwagę i wszystkim się podobają

Justxbe zdecydowanie 1
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2010-01-28 o 10:35
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 20:25   #172
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
A co myślicie o takich okularach na codzień - korekcyjnych ?

osobiście kocham moje RayBanki, ale jako korekcyjne wybrałam klasyczny model,wszystko zależy od Twojego stylu, takie oprawki są dość wyraziste wiec warto się zastanowić czy nie lepiej kupić coś uniwersalnego
kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:04   #173
justxbe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 791
GG do justxbe
Dot.: Okulary - Tradycyjne czy Ray Bany?

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Zdecydowanie pierwsze
są już odłożone , więc jak dziś nic nie wybioręto biorę je dzięki za pomoc
justxbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:31   #174
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
osobiście kocham moje RayBanki, ale jako korekcyjne wybrałam klasyczny model,wszystko zależy od Twojego stylu, takie oprawki są dość wyraziste wiec warto się zastanowić czy nie lepiej kupić coś uniwersalnego
Nie chcę jeszcze raz pisać tego samego, więc pozwolę sobie skopiować to co napisałam wczoraj .

Jakieś sześć miesięcy temu chciałam kupić właśnie takie duże, czarne Ray Bany . Już bym je wzięła, ale wszyscy mi odradzali : że nie będę za chwilę nosiła, za duże, zbyt odważne, za chwilę mi się znudzą, no i nie miały nosków.. No i nie kupiłam. Wzięłam takie zielono-czarne (oryginalne, ale jednak takie małe, zwykłe) i teraz żałuję... Jakoś niedługo jadę do okulistki i wtedy będę wymieniała szkła i chę kupić właśnie takie. Teraz bynajmniej wiem, że jestem pewna. A co do tych okularów co mam teraz to ich wgl nie noszę- tylko na telewizor czasami (wadę mam dość mała : na jedno oko 0 na drugie tylko -0,5 ) . Nie lubię ich i nigdy nie noszę. Zawsze lubiłam się wyróżniać (ubiór itp.), a te okulary były takie zwykłe. Dlatego teraz kupię sobie takie mniej więcej jak pokazałaś i będę z chęcią nosiła . Tylko martwi mnie to, że one nie mają nosków. A i co to tego, że 'niby wszyscy noszą' to u mnie w mieście nie znam ani jednej osoby, która by je miała . Co myślicie?
Wygodne są bez nosków? (słoneczne ray bany już miałam - niebieskie i je normalnie uwielbiałam tylko się połamały )...
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:22   #175
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Okulary Ray Ban

skoro masz taka małą wadę to nie będziesz musiała w nich non stop chodzić wiec spokojnie sobie weź te RayBany
kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:50   #176
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Okulary Ray Ban

wygoda będzie ta sama co w przeciwsłonecznych chyba ;P
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:32   #177
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Okulary Ray Ban

też tak myślałam. Jednak muszę nosić cały czas - tylko nie do czytania itp. A okulary przeciwsłoneczne były dość wygodne- znaczy się trochę mi się odciskało na nosie.Ma może któraś z Was okulary w stylu RayBan na codzien? korekcyjne?
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:54   #178
Patikkkk
Raczkowanie
 
Avatar Patikkkk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 477
Dot.: Okulary Ray Ban

wie ktoś czy mozna dostac te okularki zerowki w jakiś sieciowkach ?
jak tak to w jakich ? bo wybierma sie do krk na zakupy i chcialabym zakupic takie
__________________
Czasem warto się zgubić...
by znaleźć To, Czego się szuka...

Patikkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:21   #179
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Okulary Ray Ban

Ja na co dzień noszę korekcyjne RayBany tylko mam model New Wayfayer bo są mniejsze od klasyków a ja mam dość delikatną urodę i wyglądałam w nich nieciekawie Jeśli się dobrze dobierze rozmiar są jak najbardziej wygodne. Mi np pasuje to, że nie mają nosków i mimo to nie spadają mi Są bardzo lekkie. A Raybany są w sieciowych Fielmannach

__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:41   #180
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Okulary Ray Ban

Pozwole sobie dolaczyc do milosniczek RB
Sama posiadam model rx5121, jednak sluza mi jako 'dodatek' gdyz ogolem wole nosic soczewki
W planie mam panterkowe z tej samej serii.

cmok
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2010-04-21 o 18:59
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 19:27:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.