50 twarzy Durczoka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-16, 17:52   #61
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ja o Durczoku słyszałam bardzo dziwne opowieści kilka ładnych lat temu, gdy miałam nieco rozrywkowych znajomych z Katowic. Ale nie wierzyłam, bo wtedy miał żonę, był powszechnie szanowany, nie było nawet jeszcze tej "aferki" z upier... stołem. Była pewne, że ci znajomi przesadzają / częściowo zmyślają ("pewnie tańczyli obok siebie w klubie i już wielce dużo wiedzą o człowieku i znają się z nim, ale co najwyżej z widzenia"). Ale teraz... może coś jednak w tym było. Generalnie mu współczuję, bo z tego wynika, że "ciekawie" bawił się nie od wczoraj, a nagle jest z czyjejś woli pomysł, aby go pogrążyć, wyciągnąć to na światło dziennie. I ciekawe kto w tym ma interes, że teraz i że on (bo ciemnych sprawek w tym środowisku jest sporo). Komuś pasuje, aby rozkręcić aferkę.
Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
też o tym wiem - może mamy wspólnych znajomych
To i ja chyba mam takich samych znajomych, albo to potwierdza wiele rożnych osób.
Jestem zaskoczona. Jak koleżanka mi to mówiłam, to jej wierzyłam, ale myślę sobie, że facet akurat za dużo wypił na imprezie, a tu się okazuje, że nie jedna taka impreza... Tez było to pare lat temu, potem to, że pokonał raka, więc nawet nie przypuszczałam, że dalej taki jest.

ide więcej poczytać o tym, bo teraz sie dopiero dowiedziałam, że jakies historyjki na wierzch wypłynęły
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 18:16   #62
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Juz to pisalam gdzie indziej, ale powtorze- ja sie obawiam, ze on jest kozlem ofiarnym, w sensie pewnie costam zrobil ale afera teraz skupi sie tylko na nim, ludzie dostana swoje kiełbasę, zadowolą się tym, a reszta pozostanie nadal w cieniu, bo nikt juz nie bedzie chcial drazyc. Takze to wygodne posuniecie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 18:25   #63
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Juz to pisalam gdzie indziej, ale powtorze- ja sie obawiam, ze on jest kozlem ofiarnym, w sensie pewnie costam zrobil ale afera teraz skupi sie tylko na nim, ludzie dostana swoje kiełbasę, zadowolą się tym, a reszta pozostanie nadal w cieniu, bo nikt juz nie bedzie chcial drazyc. Takze to wygodne posuniecie.
Tez tak mysle, musial sie komus niezle narazic
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 18:36   #64
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Posypały się gromy że to przecież dziennikarz nie gwiazda rocka i obowiązują go inne standardy. Zgadzacie się z tym? Czy dziennikarz musi wyrzec się życia prywatnego? Czy dziennikarza faktycznie obowiązuje moralny zakaz korzystania z usług kobiet do towarzystwa? (rozstał się z żoną, więc o żadnym romansie nie mamowy).
Bo ja czytam z zainteresowaniem i coraz bardziej przypomina mi to kabaret.
Składał śluby życia w celibacie? Jeśli nie, to to co robi w łóżku to jego prywatna sprawa. Byleby przy tym nie łamał prawa, bo to już sprawa dla policji.
Nie podoba mi się wyciąganie czyjegoś życia prywatnego w taki sposób. Póki co artykuł Wprost okazuje się wydmuszką, a naród, który jednego dnia idzie do kina na 50 twarzy Greya i chce więcej seksu, kolejnego dnia oburza się na to, że jakaś realna osoba mogłaby się zachowywać niczym bohater filmu. Trąci to obłudą.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 18:51   #65
gwiazdka100000
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka100000
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 420
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ja o Durczoku słyszałam bardzo dziwne opowieści kilka ładnych lat temu, gdy miałam nieco rozrywkowych znajomych z Katowic. Ale nie wierzyłam, bo wtedy miał żonę, był powszechnie szanowany, nie było nawet jeszcze tej "aferki" z upier... stołem. Była pewne, że ci znajomi przesadzają / częściowo zmyślają ("pewnie tańczyli obok siebie w klubie i już wielce dużo wiedzą o człowieku i znają się z nim, ale co najwyżej z widzenia"). Ale teraz... może coś jednak w tym było. Generalnie mu współczuję, bo z tego wynika, że "ciekawie" bawił się nie od wczoraj, a nagle jest z czyjejś woli pomysł, aby go pogrążyć, wyciągnąć to na światło dziennie. I ciekawe kto w tym ma interes, że teraz i że on (bo ciemnych sprawek w tym środowisku jest sporo). Komuś pasuje, aby rozkręcić aferkę.
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
To i ja chyba mam takich samych znajomych, albo to potwierdza wiele rożnych osób.
Jestem zaskoczona. Jak koleżanka mi to mówiłam, to jej wierzyłam, ale myślę sobie, że facet akurat za dużo wypił na imprezie, a tu się okazuje, że nie jedna taka impreza... Tez było to pare lat temu, potem to, że pokonał raka, więc nawet nie przypuszczałam, że dalej taki jest.

ide więcej poczytać o tym, bo teraz sie dopiero dowiedziałam, że jakies historyjki na wierzch wypłynęły
Ja tez słyszałam o nim wiele ciekawych historyjek teraz jak i kupę lat wstecz. Jeszcze kilka dni temu opowiadałam mojemu tżtowi o jego kochance Miałam okazję nawet przebywać z nim w jednym pomieszczeniu podczas wizyty u fryzjera i wywarł na mnie negatywne wrażenie.
gwiazdka100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 18:56   #66
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
abstrahując od tekstu dominika, to swoją drogą to jest faktycznie ciekawe kogo molestował. podejrzewam że żadna dziennikarka pokroju Hanny Lis by tego tak nie zostawiła i nie bawiła się w latanie po gazetkach 2 lata po fakcie.
prędzej uwierzę że ktoś chciał tym błysnąć.
Może jakaś niedoszła dziennikarka stażystka, której powiedziano bye i która teraz ma okazję się zemścić?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 19:04   #67
Nebtu
Raczkowanie
 
Avatar Nebtu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Neo-Tokyo
Wiadomości: 366
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
mnie dziwi gdy czytam komentarze w sieci, gdzie teraz niezależni mają popis mądrości i kopią Durczoka bo jest to teraz cool.
szkoda że tak samo nie zachowują się w przypadku polityków, chociażby z prawej strony, gdzie to polityk szczególnie prawicowy, pieprzący o wierze, wartościach, rodzinie, protestujący przeciwko homoseksualistom, iv vitro też powinien trzymać się tych wartości, a jak jest? dobrze wiemy z naszej polityki, rozwodników na pęczki, kochanki trzymane w hotelach, inni płacący za seks (jak pewien ziomek od Ziobry) w hotelu a żona w domu w ciąży, ma prawo do wyskoków i oni milczą, ale jak coś takiego zrobi ktoś z wrogiej opcji to jazda z nim i załatwmy go.

zresztą co mnie interesuje co dziennikarz robi z prostytutkami? Wprost idzie w stronę zwykłego brukowca z takimi nowinami.
bardziej rozumiem burzę w związku z molestowaniem, ale przyczepiać się o prostytutki?
ciekawe o co chodzi z tymi treściami zoofilskimi, bo to jest już grube.
lecz wcale się nie zdziwię jak zarzuty okażą się wyssane z palca bo ktoś chciał zniszczyć Durczoka.
To samo pomyślałam i od razu skojarzyło mi się z Anną Grodzką i artykułem w "W sieci" albo "Od rzeczy" na temat jej mieszkania z kobietą (co okazało się zupełną bzdurą) - "dziennikarz" wysiadywał pod jej domem i patrzył, kto i kiedy z niego wychodzi. Tak naprawdę jej "żona/kochanka" okazała się być zamężną przyjaciółką, mieszkającą w domku obok.

Tygodniki, które chcą byc uważane za poważną prasę i czytane przez tzw. inteligencję - "Wprost" tak samo. Co za dno.
Nebtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 19:08   #68
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Ktoś wkleił linka na wcześniejszej stronie z imieniem i nazwiskiem dziennikarki a Wy dalej "ciekawe kto to", "może stażystka". Google nie gryzie.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 19:09   #69
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Pomijając już tą sprawę molestowania, bo na to potrzebne są dowody a nie gdybanie to naprawdę dziwią mnie ludzie, których w ogóle obchodzi to, że ktoś bawi się zabawkami erotycznymi czy korzysta z usług prostytutek. Można tego nie tolerować, ale czemu wytykać i zakazywać innym. To jest tak jakby komuś nakazywać moralności, no ludzie w imię czego? Ja nie toleruje zdrady, ale wiem, że sąsiad ma kochankę. Nie umoralniam go, guzik mnie to prawdę powiedziawszy obchodzi i nic się w naszych relacjach nie zmieniło od kiedy to wiem. Dalej lubie z nim gadać.
Każdy ma prawo żyć jak chce. Prostytutki są bo jest na nie zapotrzebowanie, jak ze wszystkim co "złe".
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 19:21   #70
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Ciekawe komu podpadł, że takie rewelacje wyszły na jaw.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 19:24   #71
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
Ktoś wkleił linka na wcześniejszej stronie z imieniem i nazwiskiem dziennikarki a Wy dalej "ciekawe kto to", "może stażystka". Google nie gryzie.
Dla leniwych - autor tekstu z tego linka twierdzi, że to Beata Tadla.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 19:29   #72
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Właśnie zauważyłam, faktycznie przeoczyłam link.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 20:17   #73
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Każdy ma prawo żyć jak chce. Prostytutki są bo jest na nie zapotrzebowanie, jak ze wszystkim co "złe".
Ano nie, jak można zauważyć podstawą bycia politykiem/prezydentem jest małżonek i dzieci. Nie wiem czemu to jest najwazniejsze w kampaniach, ale widocznie ludzi to baaaardzo obchodzi co kto robi w domu, zwłaszcza jak jest na antenie. Nie ważne czy ma dobrą dykcję i dobrze podaje te wiadomości, ważne co jest za zamkniętymi drzwiami. Tylko jakoś na Omenę i jej zdjęcia nikt nie wjechał, nikt nie wyrzucił jej z pracy, ot taka ciekawostka.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 20:31   #74
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ano nie, jak można zauważyć podstawą bycia politykiem/prezydentem jest małżonek i dzieci. Nie wiem czemu to jest najwazniejsze w kampaniach, ale widocznie ludzi to baaaardzo obchodzi co kto robi w domu, zwłaszcza jak jest na antenie. Nie ważne czy ma dobrą dykcję i dobrze podaje te wiadomości, ważne co jest za zamkniętymi drzwiami. Tylko jakoś na Omenę i jej zdjęcia nikt nie wjechał, nikt nie wyrzucił jej z pracy, ot taka ciekawostka.
Podejrzewam, ze nikt nie pojedzie po Omenie, zeby nie byc posadzonym o rasizm.
Wiec jest nietykalna. Poza tym komu tam przeszkadza pani od pogody.

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2015-02-16 o 20:33
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 20:54   #75
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Podejrzewam, ze nikt nie pojedzie po Omenie, zeby nie byc posadzonym o rasizm.
Wiec jest nietykalna. Poza tym komu tam przeszkadza pani od pogody.
za malo do ugrania, a Durczok to gruba ryba, ciekawa jestem czy Lisowi sie tez oberwie rykoszetem
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 21:56   #76
Pritistajl
Raczkowanie
 
Avatar Pritistajl
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 161
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Ja Durczoka widziałam kiedyś w klubie na imprezie, po tym jak się zachowywał sądzę że te doniesienia nie są z palca wyssane, ale może się mylę.
Na szczęscie nie obchodza mnie celebryci.
Pritistajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 22:08   #77
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Latkowski nieźle jedzie, ciekawe na kogo jeszcze jakieś kwity ma z tych swoich cudownych dziwnych źródeł, widać że kampania idzie na całego i pewnie nie jeden taki news trafi na okładkę Wprot.
niedawno gdy wyszło że Ogórek startuje na prezydenta, Wport ogłosił że sypiała z Węglarczykiem dzięki czemu robiła karierę w TVN BiS, wcześniej taśmy, teraz Durczok to teraz pewnie Lis następny w kolejce a jest jeszcze Kraśko i Gugała z Polsatu, na nich pewnie też coś by się znalazło w szafkach służb.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 22:15   #78
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Latkowski nieźle jedzie, ciekawe na kogo jeszcze jakieś kwity ma z tych swoich cudownych dziwnych źródeł, widać że kampania idzie na całego i pewnie nie jeden taki news trafi na okładkę Wprot.
niedawno gdy wyszło że Ogórek startuje na prezydenta, Wport ogłosił że sypiała z Węglarczykiem dzięki czemu robiła karierę w TVN BiS, wcześniej taśmy, teraz Durczok to teraz pewnie Lis następny w kolejce a jest jeszcze Kraśko i Gugała z Polsatu, na nich pewnie też coś by się znalazło w szafkach służb.
Kraśko to katolska dziennikarska grafomanska k.....
Chyba nie do ruszenia - zwlaszcza z takimi plecami jakie ma jego żona.
Jestem ciekawa jak sie to skonczy. I ile jeszcze trupow powypada z roznych szaf.

BTW: Wojewodzki np rowniez prowadzi(ł) bujne zycie erotyczno-towarzyskie. I tez nikt na niego nie wjechal. ze nie wspomne o ''aferach'' Liszowskiej i Bukowskiego, mlodego Krolikowskiego czy syna Supernani Wiec o żadna cnote i moralnosc ani o walke z uzywkami nie chodzi.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 22:18   #79
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Kraśko to katolska dziennikarska grafomanska k.....
Chyba nie do ruszenia - zwlaszcza z takimi plecami jakie ma jego żona.
Jestem ciekawa jak sie to skonczy. I ile jeszcze trupow powypada z roznych szaf.
Wystarczy sobie przypomniec kto jest jego macocha W tym wypadku plecy zony sa mu wrecz niepotrzebne
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 22:23   #80
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Nie wiem, czy Durczok molestował kogos czy nie. Równie dobrze mógł się przespac z jakąś stażystką, a ta się teraz mści, bo żadnej kareiry nie zrobiła. Uważam, że takie "poważne" gazety jak "Wprost" powinno sie bojkotować. Sorry, anonimowa "znana dziennikarka"... żadnych danych, żadnych faktow, moga sobie rózne bajeczki wymyślać bez podania dowodów, śmierdzi to na kilometr.
Latkowski to jak dla mnie niezła gnida. Durczok - arogant, ale niedługo zrobia z niego zoofila, pedofila i bóg wie kogo, a wszystko bez dowodów i pod płaszczykiem "poważnego dziennikarstwa", opartego na słowach "znanych anonimowych". Żenada.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 22:34   #81
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Wystarczy sobie przypomniec kto jest jego macocha W tym wypadku plecy zony sa mu wrecz niepotrzebne
No fakt
Pomijajac juz zupelnie fakt, ze on w kategorii oportunizmu, wazeliniarstwa i przede wszystkim nie wychylania sie z niczym osiagnal level master.
Wiec raczej nic mu nie grozi.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 22:37   #82
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: 50 twarzy Durczoka

dziewczyny, ale tu się nie rozchodzi o to, kto z kim śpi i co wciąga, ale o molestowanie i mobbing, helloooo?
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 22:50   #83
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale tu się nie rozchodzi o to, kto z kim śpi i co wciąga, ale o molestowanie i mobbing, helloooo?
No tak. Znana anonimowa dziennikarka nagle przypomina sobie, ze dwa lata temu byla molestowana. I nagle w tym samym czasie okazuje sie, ze durczok to rozpustnik, dziwkarz, ćpun i zoofil. Przypadek? Nie sadze.

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2015-02-16 o 22:52
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 23:03   #84
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Kraśko to katolska dziennikarska grafomanska k.....
Chyba nie do ruszenia - zwlaszcza z takimi plecami jakie ma jego żona.
Jestem ciekawa jak sie to skonczy. I ile jeszcze trupow powypada z roznych szaf.
Kraśko jest z klanu, którego już 3 pokolenie pracuje w TVP.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 23:19   #85
Minnie_Collins
Raczkowanie
 
Avatar Minnie_Collins
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 69
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Jak widzę w tv twarz Piotra "Papież oglądał mój program gdy umierał" Kraśki to od razu przełączam kanał
__________________
Sprzątanie ponad wszystko!
Minnie_Collins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 00:03   #86
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: 50 twarzy Durczoka

a ja nie wiem o co chodzi z Kraśkiem Kraśką ?

i rzekoma pani dziennikarka którą wymieniono, po 2 latach nagle anonimowo poszła donieść, bo wcześniej to nie (?wtf?) i nagle wybucha zoofilska afera totalnie przez przypadek?

xDDDDDDDDDDDDD
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 00:25   #87
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez Minnie_Collins Pokaż wiadomość
Jak widzę w tv twarz Piotra "Papież oglądał mój program gdy umierał" Kraśki to od razu przełączam kanał
Też mam do niego mega awersję po tych pyszałkowatych słowach.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 00:33   #88
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Na pewno jest mobbing, to media, info musi byc sprawdzone, musi byc sensacyjne i na czas. Jest nerwowka to wiadomo, nie sa mili. Ale to, ze ktos powiedzial ty sie odwrocisz bla bla jeszcze nic nie znaczy, nieraz w szkole, w starszych klasach, czy na studiach, zdarzylo się nauczycielowi rzucić żartem. Moglam isc na policje, moglam isc do mediow. Tak, bylby skandal, tak, pewnie wylecialby z pracy. Ale czy cokolwiek sie stalo? Nie. Czy ktos mowil powaznie? Nie. Jakbym ich jeszcze nagrala na dyktafon bylby mega problem. I tak z igły można zrobić wózek widłowy.
Ale moglo sie tez cos stac rownie dobrze i jesli sie stalo to lepiej byloby o tym powiedziec. Bo pozniej chodzi na wolnosci taki Bill Cosby.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 00:37   #89
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: 50 twarzy Durczoka

no tak, dobrze że ofiara mówi niezależnie kiedy, ale tego się nie mówi w taki sposób. i nie wierzę że jakaś pani o którą chodzi, to przeciętna ofiara przemocy która w swej niemocy nie była w stanie x lat nic z tym zrobić a jak zrobiła to poszła do gazety przedstawiając to w taki sposób


a sesja Omeny to jets porażka xD przed oczami mam jej córkę jak wchodzi na pudelka xD
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 00:42   #90
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: 50 twarzy Durczoka

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
a sesja Omeny to jets porażka xD przed oczami mam jej córkę jak wchodzi na pudelka xD
Najlepsza jest właśnie w tym wszystkim Omena która się wypowiada na temat wchodzenia lub nie wchodzenia komuś do łóżka mając za sobą karierę w jakimś dziwnym soft pornie na TVNie Pamiętam jakiś bardzo stary wywiad z nią gdzie opowiadała jak dzwonili do niej z Playboy'a i zapraszali na sesję i zapytali "czy wrota będą otwarte", a ona "nie nie, wrota zostawimy zamknięte"
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-24 21:42:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.