Chodzenie po górach - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-20, 14:43   #91
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

Dokładnie, mam tak samo jak ogladm zdjęcia w internecie to aż mnie cos ściska w zołądku-tak chciałabym tam być

My mamy ciut bliżej ok 500km, ale w ciągu roku przemierzamy trochę nasza Polskę musimy poodwiedzać rózne regiony kraju, nie możemy sobie pozwolić na wyjazdy tylko w Tatry

a zima jeszcze w górkach nie byłam, a bardzo chciałabym zobaczyć bede chyba po raz pierwszy jesienią

W tym roku byłam nawet w Twoich okolicach - w Olsztynie u znajomych, niby nizina u was a tyle wzgórków i krętych dróg, szczególnie na drodze Szczytno-Olsztyn , a lubelskie to wyżyna - a jest bardziej płasko
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 14:52   #92
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

ja mieszkam blisko Olsztyna ale dopiero od roku ... zimą też jeszcze nie byłam ale strasznie mnie ciągnie i mam nadzieję , że się uda ! Paradoksalnie dzięki temu , ż e nie mam aktualnie pracy w tym roku się udało w poprzednich dwóch latach musiałam strasznie kombinowac , żeby mieć urlop tak jak ma mój Tż a on nie ma na to wpływu bo w mundurówce dostają odgórnie i pewnie by mi się w tym roku nie udało ale ułozyło się tak że na razie nie pracuje no i moglismy jechać cały rok na to czekałam góry uzależniają !!!!!!!!!!

Edytowane przez Nikula5
Czas edycji: 2007-07-18 o 12:37
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 15:14   #93
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez Nikula5 Pokaż wiadomość
teraz bardzo bym chciała jechać w grudniu do Szczyrku - nauczyć się jeżdzić na nartach
oo tez bym sie chciala nauczyc jezdzic na nartach. tylko obawiam sie, ze nakupuje ciuchow i akcesoriow (spodnie, kurtka, gogle itp.), nie spodoba mi sie i kasa pojdzie na marne. bo w wypozyczalniach o ile sie nie myle to chyba tylko narty i buty tak?

zdjecia super. i zazdroszcze pogody. szkoda, ze mi sie udala troche gorsza

a dla teskniacych za Tatrami tak jak ja (choc wrocilam z nich wczoraj ) polecam panoramy sferyczne
http://www.skialpinizm.pl/tatry360/
http://www.tatry.ivc.pl/kuznice-morskie_oko.html
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 15:29   #94
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

lain ale Ty masz blisko z krakowa rzut kamieniem -zazdroszczę oddałam bym bliskość do morza za bliskość do gór
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 15:36   #95
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez Nikula5 Pokaż wiadomość
lain ale Ty masz blisko z krakowa rzut kamieniem -zazdroszczę oddałam bym bliskość do morza za bliskość do gór
nio 1,5h autem, chyba ze sa korki na Zakopiance dlatego tez od kilku dobrych lat nie bylam nad morzem, ale i tak cos mnie tam w ogole nie ciagnie jednak gory zawsze beda na pierwszym miejscu
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 15:48   #96
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
nio 1,5h autem, chyba ze sa korki na Zakopiance dlatego tez od kilku dobrych lat nie bylam nad morzem, ale i tak cos mnie tam w ogole nie ciagnie jednak gory zawsze beda na pierwszym miejscu
zazdrosna jestem o to , ż e nie wiem co !!!!!!!!! ale lepeij mieszkać w otoczeniu jezior i lasów niz w fabrycznej Łodzi nie trafiłam tak żle ... a góry tym bardziej je kocham i cenię bo nie mam ich tak często jak bym chciała...
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 17:34   #97
Moii
Raczkowanie
 
Avatar Moii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 171
GG do Moii
Dot.: Chodzenie po górach

Tatry sa przecudowne!! jeszcze tylko wprowadzic zakach wstepu dla panienek w klapeczkach i panow w pantoflach i juz bedzie idelanie dlatego wole szlaki na ktorych turystow nie ma az tylu, koscieliska albo ceprostrade traktuje juz jako zlo konieczne, ktorego nie na sie uniknac, bo jest baza wypadowa na dalsze szlaki. a jeszcze Zakopane-mimo nawalu turystow, krupowek (one sa takie jakby miasto nie moglo sie zdecydowac, czy ma byc stolica gor, czy handlowym weekendowym pasazem) jest niesamowite..nadal czuc mlodopolski klimat szczegolnie jak sie wejdzie gdzies dalej...tatrzansko-szatanskie hehe to teraz do wizazanek- ulubione i nielubiane miejsca w Tatrach?? moje typy: ukochane- dolina pieciu stawow i okolice, np. swistowka, dolina za bramka, czerwone wierchy i kasprowy. a bardzo niel;ubiane- ceprostrada bleeee i hotel gorski na klaatowkach, ktory tam za licho nie pasuje.
Moii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 17:59   #98
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez Moii Pokaż wiadomość
to teraz do wizazanek- ulubione i nielubiane miejsca w Tatrach??
na ulubione nie moge sie zdecydowac, bo kazde miejsce ma w sobie to cos... oprocz asfaltowki do MOka... brrrr nie znosze!
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 07:26   #99
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Właśnie wróciłam z Beskidu ,jesień w górach to jest to . NIedośc,że pięknie i kolorowo to pustki na szlakach . Yoolia, szlak szarlotkowy to jest to !Mieliśmy ochotę na wiedeńską kawę z jabłecznikiem, nie znamy terenu no to oczywiście na Słowację i co.............. Wszystko pozamykane łącznie z kawiarniami i restauracjami -powód święto narodowe. Ale nas wcięło ,pomimo różnych świąt i czasu spędzonego tam nidgy się nam to nie zdarzyło,także szarlotki górą!
Nikula5 zdjęcia super do Kopieńca taż mam słabość
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 22:30   #100
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

Lew dzięki sama jestem w szoku , że zdjęcia tak dobrze wyszły

lain też nie nawidzę asfaltówki do Morskiego OKa -brrr!!!
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 11:22   #101
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Chodzenie po górach

Hej dziewczyny , w tym temacie wypowiadał sie ktoś o Rusinowej Polanie , byłam tam 2 lata temu ale autem, niezapomniane wrazenia widokowe , teraz jade do Zakopanego ale niestety pks, i chcialabym sie dowiedziec gdzie odjezdzaja w Zakopanem busy lub autobusy na Rusinowa oraz jaki jest koszt takiej wycieczki Pozdrawiam !
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 11:26   #102
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

Napewno na Rusinową Polanę nie dojedziesz autobusem ani samochodem, za to każdy bus podwiezie cię na parking przy wejsciu na szlak, który prowadzi na Rusinową Polanę, wystarczy powiedziec kierowcy żeby się tam zatrzymał
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 11:32   #103
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

Yoolia ma rację busy mogą wjechac tam gdzie normalny ruch jest zakazany
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 12:22   #104
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny , w tym temacie wypowiadał sie ktoś o Rusinowej Polanie , byłam tam 2 lata temu ale autem, niezapomniane wrazenia widokowe , teraz jade do Zakopanego ale niestety pks, i chcialabym sie dowiedziec gdzie odjezdzaja w Zakopanem busy lub autobusy na Rusinowa oraz jaki jest koszt takiej wycieczki Pozdrawiam !
ja na Rusinowa szlam z parkingu w Palenicy Bialczanskiej. godzinka spacerku i jestes na polance. tyle cie to kosztuje co wydatek na dojazd busem (w jedna strone chyba 6zl to bylo)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 12:41   #105
izabela82
Raczkowanie
 
Avatar izabela82
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 288
Dot.: Chodzenie po górach

a ja zawsze mam dylemat gdzie jechac i zawsze konczy sie na bieszczadach i moim ukochanym schronisku w Jaworzcu. w tym roku tez tam bylam,tylko czemu to bylo tak dawno i czemu tak daleko tam
__________________
www.michalina.freshsite.pl
izabela82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 12:54   #106
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez izabela82 Pokaż wiadomość
a ja zawsze mam dylemat gdzie jechac i zawsze konczy sie na bieszczadach i moim ukochanym schronisku w Jaworzcu. w tym roku tez tam bylam,tylko czemu to bylo tak dawno i czemu tak daleko tam
ja też tęsknie a minął dopiero miesiąc od powrotu z gór chętnie pojechałabym juz ...
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 13:26   #107
izabela82
Raczkowanie
 
Avatar izabela82
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 288
Dot.: Chodzenie po górach

Nikula ja tez wrocilam z koncem sierpnia.I laczy nas cos jeszcze-rownie dobrze moglam bym ci zwinac podpis.tylko ja bede miec mgr mam nadzieje w maju i na podyplomowke za rok . kurka i po co te studia mi byly
__________________
www.michalina.freshsite.pl
izabela82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 22:42   #108
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

ja też miałam rok przerwy w studiach w potrzebę kolejnych tez nie wierzę ...ale skoro mam okazję to co będę w domu siedzieć ...to jest klasyczna pułapka dla ludzi wykształconych brak miejsc abo liczą sie znajomości a na stanowiska niższe od kwalifikacji to nie chcą przyjmowac - wytykają magistra jak jakaś wadę ale nie rozpisuje się to temat rzeka a my tu góry mamy opiewac strasznie za Nimi tęsknię całkiem inny świat -chyba sobie fotki z araz pooglądam
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 12:16   #109
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Ainda czy wróciłaś już z Karpat? Jestem baaaaaaaaardzo ciekawa ,sama chce w przyszłym roku pochodzić po jej rumuńskich częściach.
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 20:17   #110
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

Czy któraś wybiera się na narty ja strasznie bym chciała jechac bo ra z tęsknię za górami dwa chciałabym się nauczyc jeżdzić na nartach
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 16:32   #111
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez Nikula5 Pokaż wiadomość
Czy któraś wybiera się na narty ja strasznie bym chciała jechac bo ra z tęsknię za górami dwa chciałabym się nauczyc jeżdzić na nartach
Jadę już za 3 tygodnie:jupi :
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 23:14   #112
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

a umiesz jeżdzić ? Czy łatwo jest w miarę to opanować ?
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 18:51   #113
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Absolutnie nie ,ale mam teraz zamiar się nauczyć (chociaż od córki )
Więc trzymaj za mnie kciuki,żebym nie połamała nóg albo rączek bo nie napiszę jak było
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 22:22   #114
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

u mnie wyjazd po dużym znakiem zapytania już 3 rok z rzędu nam nie wychodzi zimowy wypad buuu!!! Ale za Ciebie trzymam kciuki koniecznie musisz potem zdać relację !
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 01:25   #115
wiolaelk
Raczkowanie
 
Avatar wiolaelk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 295
Dot.: Chodzenie po górach

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;2269256]A była któraś z Was na Słowackim Raju...? (A moze powinnam napisać: "w Słowackim Raju"...? Nie mam pojęcia )[/quote]


Cudowne miejsce . Prawdziwy raj. pojechalismy jednego roku ale postanowiliśmy ze za rok musimy tak wrocic. no i wróciliśmy. naprawde niezapomniane chwile. nie wykluczone ze bedziemy tam ponownie, bo naprawde warto.
wiolaelk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 13:13   #116
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez wiolaelk Pokaż wiadomość
Cudowne miejsce . Prawdziwy raj. pojechalismy jednego roku ale postanowiliśmy ze za rok musimy tak wrocic. no i wróciliśmy. naprawde niezapomniane chwile. nie wykluczone ze bedziemy tam ponownie, bo naprawde warto.
zgadzam się ja tez byłam pod urokiem tego miejsca choć genaralnie lubię szczyty a więc wyższe partie górskie ale Słowacki Raj ma taki urok , że uległam jego czarowi...
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 15:02   #117
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Ja jestem tez zwolenniczką Słowackiego Raju,chociaż najbardziej lubię 2 trasy:
Suchą Belę i Przełom Hornadu przez cieśniawę
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 15:49   #118
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Chodzenie po górach

Witam i zazdroszczę szczerze wszystkim, które byłyście w tym roku w górach. Też sa moją nirvaną.
Ja ze wzgledu na ciążę była tylko w kwietniu i tylko musiałam się ograniczyć do... Gubałówki...
Teraz mam córeczkę - Zosię i tu moje pytanie. Zosia ma obecnie 4,5 miesiąca. Chciałam zapytać o doswiadczenia innych mam z wyjść w góry z bobaskami "okołorocznymi". Chodzi mi o nosidła głównie, ale bedę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
Dodam, że wybieralibysmy się dopiero na wiosnę, powiedzmy kwiecień.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 18:21   #119
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Chodzenie po górach

tu nic nie poradzę ale Ty mogłabyś poradzic mi jesli masz chęci -zapraszam do wątku Boję się macierzyństwa
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=47580&page=10
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 17:15   #120
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Chodzenie po górach

Uwielbiam Góry!!! Zdecydowanie bardziej wolę cały dzień wędrówki po górach niz wylegiwanie się plackiem na plaży. Najbardziej kocham Tatry . Dzięki rodzicom, którzy w każde wakacje, w czasie ferii zimowych, i w każdy niemalże weekend zabierali nas na wycieczki w góry, miałam okazje stąpac po wszystkich polskich pasmach.Tą górską pasja udało mi się zarazic mojego TŻ. W ubiegłym roku byliśmyw Bieszczadach, dwa lata temu w Karkonoszach, trzy lata temu w Tatrach... co bedzie w przyszłe wakacje, ?? jeszcze musze pomyśleć...
pozdrawiam wszystkie miłośniczki gór.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.