Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65. - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-18, 09:28   #4621
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
WARSZAWIANKI-proszę o podpowiedź.Kurczę dziś muszę się zdecydować i opłacić hotel.Mam do wyboru
-Hotel Ibis na ul ZAGÓRNEJ 1
-Hotel Helvetia ul SEWERENÓW


Już nawet nie biega o różnicę w standardzie, ale chodzi mi o lokalizację-skąd się lepiej dostać do ścisłego centrum(Centrum Kopernika,pałac Kultury )
Ten drugi lepszy
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 10:06   #4622
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie, na bank to nie alergia. Nigdy nie miałam i ten stan wiążę z infekcją, którą ciężko przeszłam. Laryngolog po objawach mówił, że pasuje jak byk do omikrona. Mimo że już długo nie jestem chora to cały czas czuję obrzęk w nosie i zastanawiałam się, ile to może trwać i czy jest jakiś sposób leczenia, sprawdzonyy



No ja jak wyżej, ale już dłużeeeej, bo praktycznie od kwietnia. Już nie jest bolesny, ale upierdliwy.
Ja tez nie miałam alergii a nagle pojawiła mi się w 2019 - m.in. brzozą, olcha, trawy. Kaszel i katar, zatoki od końca lutego do późnej jesieni .
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 10:22   #4623
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Ja też tak miałam, że okres i covid w tym samym czasie, i nawet dostałam wtedy strasznego krwotoku (coś jak przy poronieniu, tylko krócej trwało).



Z innej beczki: czy któraś z Was miała problemy jelitowe (bóle i wzdęcia) po covidzie? U mnie zaczęły się pojawiać w konkretnej fazie cyklu. Trochę osłabły, gdy zaczęłam suplementować probiotyki.
Nie skojarzylam, ze to moze byc powiazane, ale faktycznie od 2 tygodni (czyli odkad przeszla mi grypa na ktora zachorowalam od razu po covidzie) codziennie pobolewa mnie brzuch.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 10:25   #4624
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
O, dzięki!


Kurde fryzjerka zawsze super modeluje mi włosy - po prostu suszy je na okrągłej szczotce, przez co są proste no i nie wywijają mi się do zewnątrz tylko wewnątrz.
Chciałabym suszyć je tak sama, w domu. Znalazłam okrągłe szczotki olivia garden - czy może któraś ma? Czy naprawdę są takie fajne?


Sent from my iPhone using Tapatalk

To są dobre szczotki, ale liczą się też umiejętności. Ja ich nie mam i nie potrafię tak wyciągnąć włosów jak fryzjer
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 10:27   #4625
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
O, dzięki!


Kurde fryzjerka zawsze super modeluje mi włosy - po prostu suszy je na okrągłej szczotce, przez co są proste no i nie wywijają mi się do zewnątrz tylko wewnątrz.
Chciałabym suszyć je tak sama, w domu. Znalazłam okrągłe szczotki olivia garden - czy może któraś ma? Czy naprawdę są takie fajne?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Musisz opanować sprawne ruchy. Sama szczotka nie ma takiego znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 10:46   #4626
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
O, dzięki!


Kurde fryzjerka zawsze super modeluje mi włosy - po prostu suszy je na okrągłej szczotce, przez co są proste no i nie wywijają mi się do zewnątrz tylko wewnątrz.
Chciałabym suszyć je tak sama, w domu. Znalazłam okrągłe szczotki olivia garden - czy może któraś ma? Czy naprawdę są takie fajne?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja w ten sposób susze włosy bo mam obcięte na coś pomiędzy bobem a long bobem (piszę tu o długości). Posiadam właśnie oliwię garden okrągłą - nie mam porównania co do innych szczotek bo ta była pierwszą którą kupiłam w tym celu. Mogę Ci napisać, że ja jestem zadowolona. Szczotka ma gumową rączkę więc nie wypada przy modelowaniu jedynie co to jak włosy spadną na tą rączkę to musisz sobie je poprawić bo będziesz je ciągła i wyrywała (mi się tak dzieje jak za dużo włosów na szczotkę wezmę). Ja jestem zadowolona, używam ponad rok tej samej co 2-3 dni a te druciki w niej nie są powyginane. Nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć, więc pisz. Ja mam jeszcze taki grzebyk do wyciągania włosów z tej szczotki z Rossa. A i uczyłam się tą szczotką tak modelować na 2-óch filmikach z yt a jestem kompletnym beztalenciem manualnym i uważam, że całkiem dobrze mi to wychodzi teraz więc wg. mnie jest łatwa w. obsłudze.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To są dobre szczotki, ale liczą się też umiejętności. Ja ich nie mam i nie potrafię tak wyciągnąć włosów jak fryzjer
Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Musisz opanować sprawne ruchy. Sama szczotka nie ma takiego znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się, że trzeba umieć szczotką modelować sobie włosy. Ja gdy zaczynałam się uczyć takiego modelowania to mi suszenie włosów zajmowało z 50 minut - myślałam, że â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠icy dostanę przez to. Akurat mogłam sobie na to pozwolić czasowo wtedy - teraz przy zwykłym suszeniu to max 15-20 minut a jak chce się pobawić z grzywką to z 5 więcej ale ile mnie nerwów kosztowało nauczenie się tego łopatololgicznie to masakra. Teraz to modeluje je odruchowo a naprawdę nie mam totalnie żadnych umiejętności układnia i upinania włosów.

Edytowane przez Lyse
Czas edycji: 2022-07-18 o 10:53
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 10:57   #4627
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To są dobre szczotki, ale liczą się też umiejętności. Ja ich nie mam i nie potrafię tak wyciągnąć włosów jak fryzjer

Wiadomo, ale nie chciałabym kupować jakiegoś badziewia


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Musisz opanować sprawne ruchy. Sama szczotka nie ma takiego znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Najgorzej chyba będzie z tyłem xd


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Ja w ten sposób susze włosy bo mam obcięte na coś pomiędzy bobem a long bobem (piszę tu o długości). Posiadam właśnie oliwię garden okrągłą - nie mam porównania co do innych szczotek bo ta była pierwszą którą kupiłam w tym celu. Mogę Ci napisać, że ja jestem zadowolona. Szczotka ma gumową rączkę więc nie wypada przy modelowaniu jedynie co to jak włosy spadną na tą rączkę to musisz sobie je poprawić bo będziesz je ciągła i wyrywała (mi się tak dzieje jak za dużo włosów na szczotkę wezmę). Ja jestem zadowolona, używam ponad rok tej samej co 2-3 dni a te druciki w niej nie są powyginane. Nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć, więc pisz. Ja mam jeszcze taki grzebyk do wyciągania włosów z tej szczotki z Rossa. A i uczyłam się tą szczotką tak modelować na 2-óch filmikach z yt a jestem kompletnym beztalenciem manualnym i uważam, że całkiem dobrze mi to wychodzi teraz więc wg. mnie jest łatwa w. obsłudze.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------





Zgadzam siÄ™, że trzeba umieć szczotkÄ… modelować sobie wÅ‚osy. Ja gdy zaczynaÅ‚am siÄ™ uczyć takiego modelowania to mi suszenie wÅ‚osów zajmowaÅ‚o z 50 minut - myÅ›laÅ‚am, że â˜â˜Ã¢˜â˜Ã¢˜â˜Ã¢˜â˜icy dostanÄ™ przez to. Akurat mogÅ‚am sobie na to pozwolić czasowo wtedy - teraz przy zwykÅ‚ym suszeniu to max 15-20 minut a jak chce siÄ™ pobawić z grzywkÄ… to z 5 wiÄ™cej ale ile mnie nerwów kosztowaÅ‚o nauczenie siÄ™ tego Å‚opatololgicznie to masakra. Teraz to modeluje je odruchowo a naprawdÄ™ nie mam totalnie żadnych umiejÄ™tnoÅ›ci ukÅ‚adnia i upinania wÅ‚osów.

No mi zależało właśnie na delikatnych włoskach żeby nie haczyly, na dziurkach żeby był przewiew, na takiej powłoce, która się dodatkowo nagrzewa i wygładza

Tez mam mniej więcej takie włosy jak opisałaś, obecnie susze na zwykła szczotkę, wywijają się w ogóle jak nienormalne, a żal mi prostować.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-07-18 o 10:58
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-18, 10:57   #4628
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 11:08   #4629
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wiadomo, ale nie chciałabym kupować jakiegoś badziewia


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------




Najgorzej chyba będzie z tyłem xd


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------




No mi zależało właśnie na delikatnych włoskach żeby nie haczyly, na dziurkach żeby był przewiew, na takiej powłoce, która się dodatkowo nagrzewa i wygładza

Tez mam mniej więcej takie włosy jak opisałaś, obecnie susze na zwykła szczotkę, wywijają się w ogóle jak nienormalne, a żal mi prostować.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja mam dużo włosów ale cienkie i bez objętości i niefarbowane - według mnie po ponad roku modelowania wyglądają lepiej niż gdy je prostowałam. Jak weźmiesz za dużo włosów na szczotkę bądź nieumiejętnie będziesz je wyciągać/modelować to będziesz je ciągnąć - tutaj kwestia wprawy żeby tego unikać. Jeśli chodzi o dziurki to spoko zdają egzamin bo złapiesz włos, dotkniesz suszarką i modelujesz i nawet po 1 razie moje włosy są "zawinięte" do środka. Na pewno nie wkręca tak włosów więc jeśli Ci się nawet tak zdaży to łatwo te włosy "ściągnąć" z tej szczotki bez wyrywania. Ja przed modelowaniem używam też pianki z Well żeby sobie trochę ułatwić i utrwalić efekt na 2 dni.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 11:11   #4630
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Ja mam dużo włosów ale cienkie i bez objętości i niefarbowane - według mnie po ponad roku modelowania wyglądają lepiej niż gdy je prostowałam. Jak weźmiesz za dużo włosów na szczotkę bądź nieumiejętnie będziesz je wyciągać/modelować to będziesz je ciągnąć - tutaj kwestia wprawy żeby tego unikać. Jeśli chodzi o dziurki to spoko zdają egzamin bo złapiesz włos, dotkniesz suszarką i modelujesz i nawet po 1 razie moje włosy są "zawinięte" do środka. Na pewno nie wkręca tak włosów więc jeśli Ci się nawet tak zdaży to łatwo te włosy "ściągnąć" z tej szczotki bez wyrywania. Ja przed modelowaniem używam też pianki z Well żeby sobie trochę ułatwić i utrwalić efekt na 2 dni.

Ja mam właśnie gęste włosy i opcja podzielenia tego na sekcje jawi mi się jako cos nieskończonego przez to.
Już nawet chłopak mi zaproponował, ze może mi pomóc te pierwsze razy


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 11:22   #4631
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie gęste włosy i opcja podzielenia tego na sekcje jawi mi się jako cos nieskończonego przez to.
Już nawet chłopak mi zaproponował, ze może mi pomóc te pierwsze razy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rozumiem pierwsze razy nie są łatwe a jak nie podzielisz dobrze to się będziesz wkurzać podczas suszenia. Ja się uczyłam z tych filmików może coś Ci podpasuje. Powodzenia

https://www.youtube.com/watch?v=q_5x...SCH4zBKYnvVSSU

https://www.youtube.com/watch?v=zIu_KibMfoY&t=25s
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-18, 11:49   #4632
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Do dziewczyn robiących hennę na włosach: ile dni po całym tym zabiegu utrzymuje się u was zapach henny?
Ja robiłam we zeszły wtorek i jeszcze dziś czuję ten zapach (a włosy myję codziennie). Nie jest on dla mnie jakiś bardzo uciążliwy czy smrodliwy, no ale i tak wolałabym włosy pachnące szamponem niż jakimś sianem
Około 4 dni, ja robię tak, że pierwsze dwa mycia po hennowaniu używam ten sam ręcznik do włosów, potem wyrzucam do prania i biorę nowy, bo mam wrażenie, że mi włosy "śmierdzą" bo je zawijam w ten śmierdzący ręcznik os hennowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 11:51   #4633
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie gęste włosy i opcja podzielenia tego na sekcje jawi mi się jako cos nieskończonego przez to.
Już nawet chłopak mi zaproponował, ze może mi pomóc te pierwsze razy


Sent from my iPhone using Tapatalk

A nie myślałaś o Revlon one step?
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 12:50   #4634
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Właśnie przed chwilą zjadłam spaghetti z roślinnym mielonym z Lidla i totalnie przepadlam. Jakie roślinne zamienniki mięsa polecacie, co fajnie smakuje?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 12:57   #4635
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą zjadłam spaghetti z roślinnym mielonym z Lidla i totalnie przepadlam. Jakie roślinne zamienniki mięsa polecacie, co fajnie smakuje?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Najlepszy jest zamiennik quorn, ale w Polsce niestety słabo dostępny.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o Revlon one step?

Niee, nie ufam takim wynalazkom


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 13:08   #4636
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Najlepszy jest zamiennik quorn, ale w Polsce niestety słabo dostępny.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------




Niee, nie ufam takim wynalazkom


Sent from my iPhone using Tapatalk
A coś z tych dostępnych u nas polecasz?
Mi dzisiaj smakowało Vemondo, więc poprzeczka chyba nie jest wysoko postawiona

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 13:51   #4637
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

O czym moze swiadczyc rozowy kolor miesiaczki?
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 14:01   #4638
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89290682]O czym moze swiadczyc rozowy kolor miesiaczki?[/QUOTE]


Niski poziom estrogenu


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 14:03   #4639
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie kojarzę by ten zapach utrzymywał się po drugim myciu u mnie.
[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;89290555]Treść usunięta[/QUOTE]

Dzięki za odp
Ja pierwszy raz kupiłam hennę Sattva - jedno opakowanie będę miałam pewnie na jakieś 3 razy, więc czeka mnie jeszcze co najmniej 2 takie zabiegi Ogólnie moje wrażenia są na plus, ale myślałam, że przy niskoporowatych włosach jak moje ciężko, żeby jakikolwiek zapach (czy szamponu, czy maski czy odżywki) trzymał się dłużej niż pół dnia, a tu proszę, jednak henna dała radę
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-18, 14:25   #4640
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To są dobre szczotki, ale liczą się też umiejętności. Ja ich nie mam i nie potrafię tak wyciągnąć włosów jak fryzjer
Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Musisz opanować sprawne ruchy. Sama szczotka nie ma takiego znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadza się. Miałam już różne szczotki, w tym profesjonalne, miałam też suszarko-szczotkę i niestety, jak się manualnie nie ogarnia, to żaden sprzęt nie pomoże. Ostatecznie się poddałam, bo nie znosiłam tego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 15:24   #4641
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Do dziewczyn robiących hennę na włosach: ile dni po całym tym zabiegu utrzymuje się u was zapach henny?
Ja robiłam we zeszły wtorek i jeszcze dziś czuję ten zapach (a włosy myję codziennie). Nie jest on dla mnie jakiś bardzo uciążliwy czy smrodliwy, no ale i tak wolałabym włosy pachnące szamponem niż jakimś sianem
U mnie do 3 myć, a myję co drugi dzień. Potem już nie czuję.
Ale w sumie to dobry znak dla ciebie, bo henna, dobrze trzyma się twoich wlosów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 15:49   #4642
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą zjadłam spaghetti z roślinnym mielonym z Lidla i totalnie przepadlam. Jakie roślinne zamienniki mięsa polecacie, co fajnie smakuje?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Ja tam uwielbiam wszystko prócz kiełbasek. Właśnie mielone, gyros (super do sałatek właśnie), kotlety warzywne, kotlety imitujące mięsne czasem są dla mnie aż za bardzo mięsne, ale dużo osób wege chwali. Wszystko kupuję w Lidlu, więc co tam jest, to ja biorę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 16:16   #4643
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą zjadłam spaghetti z roślinnym mielonym z Lidla i totalnie przepadlam. Jakie roślinne zamienniki mięsa polecacie, co fajnie smakuje?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Mielone jest super, tak samo gyros. Uwielbiam też ich kaszankę. I pasztet z pomidorami - coś pysznego.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 17:31   #4644
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą zjadłam spaghetti z roślinnym mielonym z Lidla i totalnie przepadlam. Jakie roślinne zamienniki mięsa polecacie, co fajnie smakuje?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mielone jest super, tak samo gyros. Uwielbiam też ich kaszankę. I pasztet z pomidorami - coś pysznego.
Tak, właśnie miałam pisać, że roślinna kaszanka z Lidla jest pycha. Nie pamiętam tylko jakiej marki, chyba Dobra Kaloria, nie jakąś Lidlowa marka własna.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 18:18   #4645
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Czy serek mascarpone (taki w plastikowym pudełeczku) można zamrozić? Jeśli tak to czy nie jest już za późno jeśli zostały 3 dni do końca terminu ważności?

A jeśli jednak upiekę z niego ciasto (w piekarniku nie sernik na zimno) to czy to ciasto będzie można jeść do piątku (2 dni po terminie ważności serka)?

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2022-07-18 o 18:21
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 18:21   #4646
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Czy serek mascarpone (taki w plastikowym pudełeczku) można zamrozić? Jeśli tak to czy nie jest już za późno jeśli zostały 3 dni do końca terminu ważności?
Można.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 18:40   #4647
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość

A jeśli jednak upiekę z niego ciasto (w piekarniku nie sernik na zimno) to czy to ciasto będzie można jeść do piątku (2 dni po terminie ważności serka)?
Tak. Przecież on będzie przetworzony oraz termin ważności to nie jest idealnie ścisła data, że nagle produkt jest do wyrzucenia.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 19:02   #4648
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Można.
[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89290973]Tak. Przecież on będzie przetworzony oraz termin ważności to nie jest idealnie ścisła data, że nagle produkt jest do wyrzucenia.[/QUOTE]

Dziękuję, wolałam się upewnić
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-19, 07:54   #4649
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
U mnie do 3 myć, a myję co drugi dzień. Potem już nie czuję.
Ale w sumie to dobry znak dla ciebie, bo henna, dobrze trzyma się twoich wlosów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

A jeszcze w temacie henny to zapytam w imieniu mamy: czy taka henna jakkolwiek wpływa na skręt włosów po trwałej?
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-19, 07:56   #4650
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Dzięki

A jeszcze w temacie henny to zapytam w imieniu mamy: czy taka henna jakkolwiek wpływa na skręt włosów po trwałej?

Po trwałej to nie wiem, ale normalnie nieco wyprostowuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 09:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.