Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-16, 15:19   #781
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę zmodyfikować swoją garderobe. Chciałabym wyglądać dojrzalej. Powiedzcie mi, jakie podstawowe elementy garderoby powinnam kupić?
Mam gładkie czarne spodnie, mam porządne jeansy, gładkie czarne i białe koszulki.
Co powinnam mieć?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Zobacz filmiki na YT dotyczące budowania szafy kapsułowej. To są takie podstawy/basicki, które warto mieć.
Dobrej jakości sweter, mokasyny, gładka marynarka, trencz na wiosnę/jesień, płaszcz zimowy, gładka prosta sukienka/spódnica za kolano/w kolano (zależy od sylwetki, ale raczej nie mini, bo nie jest tak uniwersalna), białe proste sneakersy, dobrej jakości skórzany pasek do spodni, bluzka koszulowa (najbardziej uniwersalna biała, ale jak ktoś wie, że nie będzie chodził, to lepiej wziąć inny kolor lub paski), cielista bielizna, cielisty top pod problematyczne koszule/bluzki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 15:28   #782
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Oglądałam kiedyś coś na yt odnośnie takich zestawów ubraniowych i chyba nie umiałabym ubierać się w kółko w te same ciuchy.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 15:48   #783
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Oglądałam kiedyś coś na yt odnośnie takich zestawów ubraniowych i chyba nie umiałabym ubierać się w kółko w te same ciuchy.
Ja też nie, ale jak ktoś nie chce dużo czasu poświęcać kwestii ubrań, nie lubi eksperymetnów, ale jednocześnie nie zwisa mu kompletnie jak wygląda, to jest to dobra opcja.

Z tym, że dla mnie nieporozumieniem są porady w stylu "co każda kobieta powinna mieć w szafie" i oczywiście musi być koszula, marynarka itp.
Można mieć przecież szafę kapsułową wcale nie w eleganckim stylu, tylko w każdym innym, zależy co kto lubi. Naprawdę nie każda kobieta potrzebuje małej czarnej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 15:57   #784
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Rzeczywiście podstawą do modyfikacji swojej szafy powinno być na początku przejrzenie swoich ubrań i zobaczenie, w czym najbardziej lubi się chodzić, co najczęściej się wybiera, a co jest niewypałem. A później dobieranie rzeczy, które współgrają z tymi naszymi ulubionymi.
O wiele łatwiej jest to robić, gdy te podstawowe ubrania są proste i uniwersalne, a nie wzorzyste, w kolorach tęczy, w najróżniejszych stylach itd. Wiadomo, że jak ma się pojęcie, co chce się nosić, to kapsuła niekoniecznie się sprawdzi, ale gdy się jest na etapie poszukiwań, to jak najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 17:06   #785
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Tylko jeszcze tylko tak dodam, że Zieleniec to jest jedna ulica wzdłuż której są stoki i ośrodki. Tam za bardzo nic nie ma. Nie jest to Karpacz. Mnie jakoś specjalnie nie urzeka, ale to moje rodzinne strony, więc może mi się opatrzyło Wg mnie lepiej nocować w Polanicy o której ktoś tu wspominał tylko, że właśnie tam już gorzej ze śniegiem pomimo, że to rzut beretem.
Ale za to klimat alpejskiego miasteczka choćby bez śniegu a że szronem czy mgiełką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 17:19   #786
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
O wiele łatwiej jest to robić, gdy te podstawowe ubrania są proste i uniwersalne, a nie wzorzyste, w kolorach tęczy, w najróżniejszych stylach itd.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie reguła, absolutnie wszystko to kwestia indywidualna.
Ja stosuje coś w rodzaju minimalistycznej kapsuły na co dzień (+drążek rzeczy biurowych które czekają na lepsze czasy ) a jakby mi ktoś mówił że mam nosić smutne czarno-szaro-biale ubrania bo kolory/wzory mają "pasowac"... No nie, nie, nie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 17:42   #787
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Też nie reguła, absolutnie wszystko to kwestia indywidualna.
Ja stosuje coś w rodzaju minimalistycznej kapsuły na co dzień (+drążek rzeczy biurowych które czekają na lepsze czasy ) a jakby mi ktoś mówił że mam nosić smutne czarno-szaro-biale ubrania bo kolory/wzory mają "pasowac"... No nie, nie, nie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też sądzę, że można mieć kolorową szafę kapsułową. Wszystko to kwestia udanego łączenia wybranych kolorów, brania pod uwagę ich cech (kontrastu, nasycenia itp), żeby tworzyły spójną całość. To samo z wzorami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-16, 18:00   #788
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Tinker, jeśli rady dziewczyn bardziej Ci pomogą w odświeżeniu swojej szafy, to świetnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 18:49   #789
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Mam fajną marynarkę (ciemnozielona) i biała koszule, ale oversize. Nada się? Nie chcę kupować na siłę.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 19:40   #790
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Może to dziwne, ale nigdy nie zakladam koszuli i marynarki jednocześnie (no może w przeszłości na maturze), ale teraz czuje się jak jakaś starsza pani wszystko oddzielnie jak najbardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mam fajną marynarkę (ciemnozielona) i biała koszule, ale oversize. Nada się? Nie chcę kupować na siłę.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Ale po co od razu koszula i marynarka, skoro miałaś mocno sportowy styl.
Zaczęłabym od samej koszuli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 19:45   #791
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Nie no, mówię że mam takie ciuszki w garderobie

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-16, 19:48   #792
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie no, mówię że mam takie ciuszki w garderobie

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Ciemno zielona marynarka plus granat lub czarne spodnie, plus granatowa lub czarna koszulka.
Koszuli bym do tej stylizacji nie dodawała.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2022-08-16 o 19:49
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 19:50   #793
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Też nie reguła, absolutnie wszystko to kwestia indywidualna.
Ja stosuje coś w rodzaju minimalistycznej kapsuły na co dzień (+drążek rzeczy biurowych które czekają na lepsze czasy ) a jakby mi ktoś mówił że mam nosić smutne czarno-szaro-biale ubrania bo kolory/wzory mają "pasowac"... No nie, nie, nie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale czemu smutne? Często wybieram czerń i biel i nie uważam, że smutno wyglądam. Można wybrać przecież fajne fasony spodni i koszulek i wyglądać jednocześnie elegancko i fajnie.
Np spodni z materiału jest taki ogromny wybór modeli, że nie muszą to być spodnie stricte eleganckie, garniturowe.
Ostatnio kupiłam w NY takie spodnie https://www.newyorker.de/pl/products...category=Hosen (jestem niska, 163cm, XS muszę podwijać i jest też luźniejsza niż na modelce, wdg mnie takie luźniejsze lepiej wyglądają niż opięte), noszę je do trampek, dzisiaj miałam do nich czarną koszulkę w prążki, do bioder, pod szyję (nie golf, ale lekko zachodzącą pod szyję), bez rękawów (nie na ramiączkach), do tego czarne sneakersy i bardzo fajnie się czułam.
Ogólnie czarny to "mój" kolor i może też dlatego nie odbieram go jako smutny, nawet na śluby chodzę w czarnych sukienkach.


Co do ubierania się do preferuję 2-3 kolory jednocześnie, najlepiej gładkie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2022-08-16 o 22:01
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 20:11   #794
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Czy ktoś z was oglądał festiwal Top of the top?

Z kim Kayah śpiewała utwór na językach? Co to za dziewczyna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 20:48   #795
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale czemu smutne? Często wybieram czerń i biel i nie uważam, że smutno wyglądam. Można wybrać przecież fajne fasony spodni i koszulek i wyglądać jednocześnie elegancko i fajnie.
Np spodni z materiału jest taki ogromny wybór modeli, że nie muszą to być spodnie stricte eleganckie, garniturowe.
Ostatnio kupiłam w NY takie spodnie (jestem niska, 163cm, XS muszę podwijać i jest też luźniejsza niż na modelce, wdg mnie takie luźniejsze lepiej wyglądają niż opięte), noszę je do trampek, dzisiaj miałam do nich czarną koszulkę w prążki, do bioder, pod szyję (nie golf, ale lekko zachodzącą pod szyję), bez rękawów (nie na ramiączkach), do tego czarne sneakersy i bardzo fajnie się czułam.
Ogólnie czarny to "mój" kolor i może też dlatego nie odbieram go jako smutny, nawet na śluby chodzę w czarnych sukienkach.


Co do ubierania się do preferuję 2-3 kolory jednocześnie, najlepiej gładkie.
Chyba zależy od typu kolorystycznego, na mnie czerń, biel, beż to okropne kolory ubrań, wyglądam ponuro i choro. Nawet okulary mi najlepiej służą kolorowe
Jasne, jest dużo kobiet które w full czerni wyglądają świetnie, ale no kwestia totalnie indywidualna, każdemu pasuje inna kapsuła. A o ile łatwiej z zakupami jak ktoś się super czuje w czerni
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też sądzę, że można mieć kolorową szafę kapsułową. Wszystko to kwestia udanego łączenia wybranych kolorów, brania pod uwagę ich cech (kontrastu, nasycenia itp), żeby tworzyły spójną całość. To samo z wzorami.
Ja w sumie staram się mieć tylko jeden element we wzory na raz, natomiast łączenie kolorów olewam i mam nawet kilka różnych.
Tego lata np bardzo często noszę błękitne culottes w stokrotki, są takie pozytywne, ale mnie nie rusza czy ktoś na ulicy nie myśli że wiocha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 20:58   #796
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość

On serio jest taki super? Bo większość osób się zachwyca, ale mam wrażenie, że to reklamy sponsorowane.
Koleżanka ma i zachwycona, podobno kurz się tak nie unosi, skarpetki po używaniu wciąż śnieżnobiale...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 21:07   #797
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy ktoś z was oglądał festiwal Top of the top?

Z kim Kayah śpiewała utwór na językach? Co to za dziewczyna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mery Spolsky

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 21:16   #798
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Ja w sumie staram się mieć tylko jeden element we wzory na raz, natomiast łączenie kolorów olewam i mam nawet kilka różnych.
Tego lata np bardzo często noszę błękitne culottes w stokrotki, są takie pozytywne, ale mnie nie rusza czy ktoś na ulicy nie myśli że wiocha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, obecnie dużo się mówi o zasadzie nie łączenia więcej niż 3 różnych kolorów w outficie. Jest to dość bezpieczna zasada.

Mnie zaś chodziło raczej o łączenie różnych kolorów o całkiem różnych parametrach, które do siebie nie pasują. Dla przykładu zgaszony khaki z intensywnym kobaltem i koralowym różem. To są odcienie z całkiem różnych bajek, żeby zagrały w jednym zestawie, trzeba by było im zmienić parametry na podobne tzn żeby np wszystkie były jednakowo zgaszone albo jednakowo nasycone, o podobnym stopniu chłodu/ciepła itd.
Albo w drugą stronę - nie przejmować się tymi parametrami, ale zdecydować się tylko na jeden kolor, wtedy różne jego wersje będą ze sobą "korespondować".

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mam fajną marynarkę (ciemnozielona) i biała koszule, ale oversize. Nada się? Nie chcę kupować na siłę.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Możesz zrobić fotę i wstawić na modowe.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 21:27   #799
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale czemu smutne? Często wybieram czerń i biel i nie uważam, że smutno wyglądam. Można wybrać przecież fajne fasony spodni i koszulek i wyglądać jednocześnie elegancko i fajnie.
Np spodni z materiału jest taki ogromny wybór modeli, że nie muszą to być spodnie stricte eleganckie, garniturowe.
Ostatnio kupiłam w NY takie spodnie (jestem niska, 163cm, XS muszę podwijać i jest też luźniejsza niż na modelce, wdg mnie takie luźniejsze lepiej wyglądają niż opięte), noszę je do trampek, dzisiaj miałam do nich czarną koszulkę w prążki, do bioder, pod szyję (nie golf, ale lekko zachodzącą pod szyję), bez rękawów (nie na ramiączkach), do tego czarne sneakersy i bardzo fajnie się czułam.
Ogólnie czarny to "mój" kolor i może też dlatego nie odbieram go jako smutny, nawet na śluby chodzę w czarnych sukienkach.


Co do ubierania się do preferuję 2-3 kolory jednocześnie, najlepiej gładkie.
Też lubię czarny, połowa szafy jest czarna ostatnio najlepiej się czuje w czarnej spódnicy midi prazkowanej plus top wełniany z okraglym dekoltem pod szyje do tego sandałki.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-17, 08:35   #800
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ech no i właśnie nie wiem, w którą stronę iść - bardziej pewny śnieg, ale też więcej ludzi, zamieszanie itd. Czy tak jak to widzę oczami wyobraźni - domek pośrodku niczego, żadnych ludzi dookoła, nawet żadnych zabudowań.
Bardziej jestem napalona na taki klimatyczny domek, a takie trudno znaleźć w określonym mieście czy obszarze... Ale piękne są Niestety jeden już nie ma miejsc na święta.Załącznik 7777727Załącznik 7777728Załącznik 7777729Załącznik 7777730

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O takie coś jest super. Tylko pewnie bez wyżywienia.


Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja używam kredki i żelu do brwi Golden Rose, mają też cień do brwi.
Z bronzerow kocham Marc Jacobs o!mega bronze, z tańszych polecam kobo, my Secret
Rozświetlacz only drama mama z glamshopu, dla mnie cudny zamiennik cookie z benefit.
Zele pod prysznic kupuje z isany, bardzo ładnie pachną.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka

Też polecam te dwa produkty.


Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście podstawą do modyfikacji swojej szafy powinno być na początku przejrzenie swoich ubrań i zobaczenie, w czym najbardziej lubi się chodzić, co najczęściej się wybiera, a co jest niewypałem. A później dobieranie rzeczy, które współgrają z tymi naszymi ulubionymi.
O wiele łatwiej jest to robić, gdy te podstawowe ubrania są proste i uniwersalne, a nie wzorzyste, w kolorach tęczy, w najróżniejszych stylach itd. Wiadomo, że jak ma się pojęcie, co chce się nosić, to kapsuła niekoniecznie się sprawdzi, ale gdy się jest na etapie poszukiwań, to jak najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadzam się. Z tym że ja ogólnie nie lubię zbyt kolorowych rzeczy. Jak ktoś takie lubi i potrafi je łączyć to spoko, ale łatwiej łączyć biel/czerń/beż/granat i jest większa szansa, że ciuchy posłużą na dłużej i dłużej będą nam się podobać. Przynajmniej jak tak mam. To są takie bezpieczne kolory i wg mnie eleganckie.



Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mam fajną marynarkę (ciemnozielona) i biała koszule, ale oversize. Nada się? Nie chcę kupować na siłę.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka

Nada jak najbardziej.


Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Koleżanka ma i zachwycona, podobno kurz się tak nie unosi, skarpetki po używaniu wciąż śnieżnobiale...

Właśnie jedna laska na isnta się wypowiadała, że po użyciu jest czysto pod warunkiem, że nie było wcześniej bardzo brudno. Że ten zbiorniczek na wodę po każdym użyciu trzeba umyć, bo inaczej śmierdzi i że jednak trochę zachodu z tym jest.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 11:03   #801
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Czy mozna składać reklamacje bez paragonu, tylko z potwierdzeniem transakcji z banku? Klapki z tych namiotów wyprzedażowych z biedronki mi pękły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 11:12   #802
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 11:35   #803
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mhmm, nie wiedziałam, dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 13:42   #804
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Czy mozna składać reklamacje bez paragonu, tylko z potwierdzeniem transakcji z banku? Klapki z tych namiotów wyprzedażowych z biedronki mi pękły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można, wystarczy jakiekolwiek potwierdzenie kiedy kupiłaś produkt. Tylko prawdopodobnie musisz pójść do tego samego sklepu w którym kupiłaś produkt, bo w innym sklepie mogą nie mieć dostępu do bazy płatności (tylko dostęp do paragonów).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 14:18   #805
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Jestem załamana.

Zbiłam u matki dość ozdobną szklankę. Nic drogiego, ale w komplecie były tylko 2 takie szklanki.

Problemem nie są pieniądze, to szkło na pewno do drogich nie należało, ale chodzi o dostępność.

Mi się wydaje, że ona kupiła to na jakiejś wyprzedaży,związanej ze zbliżającym się zamknięciem sklepu. Nie mam pojęcia jakiej marki to jest, więc nie wiem czy znajdę identyczny egzemplarz.

Tak wtopić...

Nawet jak oddam pieniądze albo oddam pieniadze z nawiązką na zakup czegoś nowego, to to i tak nie pokrywa straty.

Nie żebym robiła dramę z powodu jednej szklanki, ale jest to jakiś problem

Był ładny zestaw z 2 szklankami, karafką, salaterką i małymi talerzami, a teraz...

Nie wiem co zrobić. Juz myślę o tym, żeby odłożyć pieniądze na inny zestaw tego typu, ale i tak szkoda zepsucia tego
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 14:24   #806
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Jestem załamana.

Zbiłam u matki dość ozdobną szklankę. Nic drogiego, ale w komplecie były tylko 2 takie szklanki.

Problemem nie są pieniądze, to szkło na pewno do drogich nie należało, ale chodzi o dostępność.

Mi się wydaje, że ona kupiła to na jakiejś wyprzedaży,związanej ze zbliżającym się zamknięciem sklepu. Nie mam pojęcia jakiej marki to jest, więc nie wiem czy znajdę identyczny egzemplarz.

Tak wtopić...

Nawet jak oddam pieniądze albo oddam pieniadze z nawiązką na zakup czegoś nowego, to to i tak nie pokrywa straty.

Nie żebym robiła dramę z powodu jednej szklanki, ale jest to jakiś problem

Był ładny zestaw z 2 szklankami, karafką, salaterką i małymi talerzami, a teraz...

Nie wiem co zrobić. Juz myślę o tym, żeby odłożyć pieniądze na inny zestaw tego typu, ale i tak szkoda zepsucia tego
Próbowałaś wkleić zdjęcie tej jednej, pozostałej w google? Może da się gdzieś kupić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 15:21   #807
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Jestem załamana.

Zbiłam u matki dość ozdobną szklankę. Nic drogiego, ale w komplecie były tylko 2 takie szklanki.

Problemem nie są pieniądze, to szkło na pewno do drogich nie należało, ale chodzi o dostępność.

Mi się wydaje, że ona kupiła to na jakiejś wyprzedaży,związanej ze zbliżającym się zamknięciem sklepu. Nie mam pojęcia jakiej marki to jest, więc nie wiem czy znajdę identyczny egzemplarz.

Tak wtopić...

Nawet jak oddam pieniądze albo oddam pieniadze z nawiązką na zakup czegoś nowego, to to i tak nie pokrywa straty.

Nie żebym robiła dramę z powodu jednej szklanki, ale jest to jakiś problem

Był ładny zestaw z 2 szklankami, karafką, salaterką i małymi talerzami, a teraz...

Nie wiem co zrobić. Juz myślę o tym, żeby odłożyć pieniądze na inny zestaw tego typu, ale i tak szkoda zepsucia tego
Często widzę tego typu posty w grupach miasta "oddam za darmo". Spróbuj wrzucić na fb gdzieś na grupie lokalnej fotkę że szukasz takiej, może ktoś ma i nie lubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 15:35   #808
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Mam taki problem, ze w dniach w ktorych mam problemy z alergia, swedza mnie bardzo uszy, gardlo. Dlatego niestety czesto wtedy uzywam patyczkow do uszu, nie tyle zeby czyscic ucho, ale zeby je podrapac bo inaczej nie moge wytrzymac.
Teraz intensywnie pylila bylica i trawy i niestety przesadzilam chyba z tymi patyczkami.
Znacie to uczucie, kiedy zamkniecie nos i buzie i wypuscicie powietrze, wtedy sie jakby buduje cisnienie w uszach, a jak sie przelknie sline, to puszcza.
No to mam wrazenie ze mi tak nie do konca puszcza.
Czy moge sobie jakos pomoc? Nie mam za bardzo czasu w tym tygodniu isc do laryngologa.
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 17:18   #809
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89320876]Mam taki problem, ze w dniach w ktorych mam problemy z alergia, swedza mnie bardzo uszy, gardlo. Dlatego niestety czesto wtedy uzywam patyczkow do uszu, nie tyle zeby czyscic ucho, ale zeby je podrapac bo inaczej nie moge wytrzymac.
Teraz intensywnie pylila bylica i trawy i niestety przesadzilam chyba z tymi patyczkami.
Znacie to uczucie, kiedy zamkniecie nos i buzie i wypuscicie powietrze, wtedy sie jakby buduje cisnienie w uszach, a jak sie przelknie sline, to puszcza.
No to mam wrazenie ze mi tak nie do konca puszcza.
Czy moge sobie jakos pomoc? Nie mam za bardzo czasu w tym tygodniu isc do laryngologa.[/QUOTE]


Spróbuj zrobić tak jak po nurkowaniu - ścisnąć palcami nos i zrobić tak jakby chciało się go wydmuchać
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 17:55   #810
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Gaz pieprzowy- macie i polecacie jakiś? Ostatnio na rowerze zdarzyło mi się kilka nieprzyjemnych sytuacji z psami, potrzebuję czegoś na wszelki wypadek.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-16 20:28:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.