Metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-10, 23:43   #1
iwana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21

Metamorfoza


Drogie Panie, oglądając tak zwane zdjęcia "przed" i "po" jestem zaskoczona efektami, wiec sama zdecydowałam sie zwrócić o pomoc. Proszę o porade dotyczącą, fryzury, makijażu (czyli co podkreślic a co tuszować), stylu ubierania. Moją buźke zobaczą Panie na zdjęciu a to co jeszcze moge dodać to że mam 23 lata, wzrost wysoki. Ubieram sie w sportowym stylu. Dotychczas farbowałam włoski na brąz, choc mój naturalny kolor to ciemny blond.
iwana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 08:53   #2
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: Metamorfoza

to ja zacznę http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

przede wszystkim daj inne zdjęcie - bez takiego przekłamania kolorów!!

a po drugie, to opisz koloryt cery, kolor oczu... ciemny blond - bliżej sztynki? czy złotego odcienia??
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 21:18   #3
iwana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21
Re: Metamorfoza

Niestety wszystkie zdjecia robione moim aparatem maja podobne kolory a dodatkowo tylko na tym widac w miare dokładnie moja buźke. Cere mam jasną, włosy raczej w kierunku jasnej szatynki. Oczy piwne. Pozdrawiam.
iwana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 22:15   #4
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: Metamorfoza

Buźkę masz raczej okrągłą wię zaryzykuję stwierdzenie, że powinnaś ją wyszczuplić. Zaryzykuję bo serio trochę mało widać na tym zdjęciu. Czyli tak proponuję róż na policzki i fryz z włosów zachodzących na policzki, może z grzywką bo Twoje czoło wydaje się trochę wysokie. Hm poza tym nie wydaje mi się, żebyś musiała cokolwiek szzcególnie tuszować, raczej podkreśl swoją urodę no i zdecydowanie dodaj włosom lekkości. Załączam kilka fryzurek może coś Ci pomogą. Pa
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 07:42   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Metamorfoza

Witaj
Zgadzam się w zupełności z Kasią Włoskom przydałoby się jakieś cięcie i więcej lekkości. Na razie Twoja fryzurka jest po prostu długa, a przydałoby się nadać jej jakąś formę i kształt.
Co do makijażu- policzki możesz musnąć różem- nakładając go dużym pędzlem ukośnymi pociągnięciami.Z tego co widze dolną wargę masz nieco większą niz gorną datego możesz ją o milimetr pomniejszyc za pomocą konturówki. Pamiętaj aby wykonując makijaż trzymać się jednej tonacji - wtedy twarz będzie wygladała bardzo harmonijnie, a makijaż będzie ładnie podkreślał Twoja urodę.
Zdjęcie faktycznie przekłamuje kolorki i rozmazane są nieco Twoje rysy ale z tego co zauważyłam masz zewnetrzne kąciki oczu nieco opadajace ku dołowi. Możesz je 'wyciągnąć' przy pomocy cienia - nakładajac go aż poza granice ruchomej powieki - cieniując ku górze i ku zewnętrznej stronie.Pamiętaj że cienie muszą być ładnie rozcieniowane (najlepiej zapudrować wcześniej powieke) i jeden powinien płynnie przechodzić w drugi;-)
Podsyłam fotki - może będą pomocne;-)

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ac.jpg (16,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (23,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (9,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlugie1.jpg (57,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 1.gif (23,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue2[1].jpg (23,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26.jpg (17,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34.jpg (42,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mo1.jpg (14,5 KB, 2 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.