modowe porażki parę lat temu - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 16:20   #91
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Faktycznie,sporo się tego uzbierało. Fajnie jest tak powspominać

A pamiętacie modę na moro? Mini-spódniczki moro i przeważnie spodnie dzwony w jasne moro. Był taki czas,że prawie każdy to nosił. A jak biodrówki weszły w modę,to pamiętam że pożyczyłam takie jasne dżinsy z kwiatkami i paskiem-chustką. Oczywiście tyłek mi z nich wyłaził,ale jaki to był lans! Do dziś się z tego z siostrą śmiejemy,wtedy te spodnie kosztowały ,,fortunę" bo 90 zł w jakimś okolicznym sklepie

Pastelowe rybaczki z lampasami i numerkiem,przeważnie błękitne lub różowe. Rybaczki w ogóle święciły triumfy,tak samo jak dżinsowe spódnice.

Najfajniej się wspomina to że coś kiedyś wydawało się siarą a dziś to jest normalne,np ja dostałam od znajomej rodziców-ukrainki,ciuchy po jej córce. Przewagę stanowiły...legginsy. A było to z 10 lat temu,jak nie lepiej. Legginsy czarne,z koronką,w delikatny wzorek,gładkie,białe lśniące,fuksja...mnóstwo. Wtedy było to dla mnie siarą,bo generalnie nosiło się szerokie spodnie,pamiętam że nosiłam je tylko ,,po domu" raz załozylam do nich koturny i czułam się jak śmieć A dziś chętnie bym takie przyjęła,bo pasowałyby mi do wielu rzeczy.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 18:09   #92
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Faktycznie,sporo się tego uzbierało. Fajnie jest tak powspominać

A pamiętacie modę na moro? Mini-spódniczki moro i przeważnie spodnie dzwony w jasne moro. Był taki czas,że prawie każdy to nosił. A jak biodrówki weszły w modę,to pamiętam że pożyczyłam takie jasne dżinsy z kwiatkami i paskiem-chustką. Oczywiście tyłek mi z nich wyłaził,ale jaki to był lans! Do dziś się z tego z siostrą śmiejemy,wtedy te spodnie kosztowały ,,fortunę" bo 90 zł w jakimś okolicznym sklepie

Pastelowe rybaczki z lampasami i numerkiem,przeważnie błękitne lub różowe. Rybaczki w ogóle święciły triumfy,tak samo jak dżinsowe spódnice.

Najfajniej się wspomina to że coś kiedyś wydawało się siarą a dziś to jest normalne,np ja dostałam od znajomej rodziców-ukrainki,ciuchy po jej córce. Przewagę stanowiły...legginsy. A było to z 10 lat temu,jak nie lepiej. Legginsy czarne,z koronką,w delikatny wzorek,gładkie,białe lśniące,fuksja...mnóstwo. Wtedy było to dla mnie siarą,bo generalnie nosiło się szerokie spodnie,pamiętam że nosiłam je tylko ,,po domu" raz załozylam do nich koturny i czułam się jak śmieć A dziś chętnie bym takie przyjęła,bo pasowałyby mi do wielu rzeczy.
Ja założyłam legginsy w podstawówce, to dzieciaki się śmiały, że przyszłam w rajstopach dziś wszystkie mają legginsy w szawce.

Chusty pamiętam. Wkładało się je w szluwki. A dziś gdy jakaś kobieta włoży "chamskie biodrówki" to ludzie się patrzą jak na wieśniaczkę.
Ja pamiętam jeszcze u facetów nisko opuszczone spodnie i wystające gacie
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 19:25   #93
chamois
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 12
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Chyba nikt jeszcze nie wspomniał o torebkach-pieskach. Kiedyś to był hit!


chamois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 19:42   #94
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Faktycznie,sporo się tego uzbierało. Fajnie jest tak powspominać

A pamiętacie modę na moro? Mini-spódniczki moro i przeważnie spodnie dzwony w jasne moro. Był taki czas,że prawie każdy to nosił. A jak biodrówki weszły w modę,to pamiętam że pożyczyłam takie jasne dżinsy z kwiatkami i paskiem-chustką. Oczywiście tyłek mi z nich wyłaził,ale jaki to był lans! Do dziś się z tego z siostrą śmiejemy,wtedy te spodnie kosztowały ,,fortunę" bo 90 zł w jakimś okolicznym sklepie

Pastelowe rybaczki z lampasami i numerkiem,przeważnie błękitne lub różowe. Rybaczki w ogóle święciły triumfy,tak samo jak dżinsowe spódnice.

Najfajniej się wspomina to że coś kiedyś wydawało się siarą a dziś to jest normalne,np ja dostałam od znajomej rodziców-ukrainki,ciuchy po jej córce. Przewagę stanowiły...legginsy. A było to z 10 lat temu,jak nie lepiej. Legginsy czarne,z koronką,w delikatny wzorek,gładkie,białe lśniące,fuksja...mnóstwo. Wtedy było to dla mnie siarą,bo generalnie nosiło się szerokie spodnie,pamiętam że nosiłam je tylko ,,po domu" raz załozylam do nich koturny i czułam się jak śmieć A dziś chętnie bym takie przyjęła,bo pasowałyby mi do wielu rzeczy.
O boże, parsknełam smiechem jak to przeczytałam
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 19:57   #95
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Hit hitów, pasemka na sprężynkę, z brylantem oczywiście.

Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 11:33   #96
ViVio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 69
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Faktycznie,sporo się tego uzbierało. Fajnie jest tak powspominać

A pamiętacie modę na moro? Mini-spódniczki moro i przeważnie spodnie dzwony w jasne moro.
Moim zdaniem one nadal są bardzo seksowne tzn. chodzi mi o te mini spódniczki moro
ViVio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 11:53   #97
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Coś Wam tu opisze, ale to jest superżenada więc przestrzegam. Jak chodziłam do 2 albo 3 klasy to popularne zrobiły się takie spinki do włosów- kawal plastiku, skóry, drewna w kształcie elipsy albo prostokąta wygiętego, z takim metalowym odskakującym zapięciem. Głownie nosiły to dorosłe kobiety, robiąc fryzurę w ten sposób, że zawijały włosy w rulon i przypinały z tyłu głowy u góry i nad spinką wystawały radośnie kosmyki układające się w wachlarzyk. Niektóre starsze dziewczyny u mnie w szkole zaczęły się tak nosić, a my 8 latki podpatrzyłyśmy to i oczywiście chciałyśmy być modne. Wyglądało to co najmniej komicznie, tabun malutkich sekretarek. Ja dodatkowo mam kręcone włosy więc w ogóle był szał pał- przedział na środku, a z tyłu sterczące loczki wystające ponad głowę. Spinkę tez miałam niebylejaką: piękna, rudą, skórzaną elipsę do której w ramach mojej kreatywności dokleiłam kawałki pociętego korka i pozawijane żółte i pomarańczowe druciki
Fryzura na sekretarę, do tego plecak i dresiki i można było zadawać szyku.

O jezu, właśnie mi się przypomniało dlaczego w ogóle wpadłam na pomysł doklejania czegoś do tej spinki. Na niej były wcześniej takie drewniane skrzypeczki . Skrzypce na głowie, ciekawe ile kosztowała? Potem je odkreciłam i wystawała śrubka. Ale miałam flashback no nie mogę, to było z 17 lat temu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sliczna-spinka-do-wlosow--47231941.jpg (32,9 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2014-12-17 o 12:40
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 16:09   #98
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
O boże, parsknełam smiechem jak to przeczytałam
Czemu? teraz to normalna sprawa,ale jak dawniej nikt nie nosił legginsów i były one czymś dziwnym,jeszcze do koturnów...dobrze,że nikt mnie w tym nie widział.
Pasemka były niezłym lansem,jedna dziewczynka pozakładała sobie w szkole z 10 przynajmniej,każde w innym kolorze. Ale jej zazdrościłam,zresztą nie ja jedna,moja przyjaciółka z zawiścią dopytywała się,czy są prawdziwe i te brylanciki,nie wiem czemu miało to służyć.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 17:06   #99
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Czemu? teraz to normalna sprawa,ale jak dawniej nikt nie nosił legginsów i były one czymś dziwnym,jeszcze do koturnów...dobrze,że nikt mnie w tym nie widział.
Pasemka były niezłym lansem,jedna dziewczynka pozakładała sobie w szkole z 10 przynajmniej,każde w innym kolorze. Ale jej zazdrościłam,zresztą nie ja jedna,moja przyjaciółka z zawiścią dopytywała się,czy są prawdziwe i te brylanciki,nie wiem czemu miało to służyć.
Nie chodziło mi o ten outfit tylko Twoje uczucia
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 17:47   #100
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: modowe porażki parę lat temu

T-shirty zakładane na bluzki z długim rękawem, hit ! Pamiętam też swój elegancki komplecik- lniane dzwony biodrówki i bluzka lniana do kompletu, co przy mojej bladej karnacji wyglądało jakbym z młynu wyszła i moje dzwony kupione na targu, oczywiście kolor niczego sobie, tak jasne, że aż białe prawie w dodatku przecierane jeszcze.
No i stylowe szpile ze szpicem, teraz ta moda wróciła, ale dzięki Bogu z mniejszym szpicem :p
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 12:44   #101
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Pastelowe sweterki-bliźniaki. W sensie jeden opięty,blisko ciała,bardziej przypominający top a drugi rozpinany zakładany na niego. Szczyt elegancji. Do tego prostokątna torebka coś na wzór dzisiejszej kopertówki,z długim cieniutkim paseczkiem,całość z imitacji skóry. Najlepiej czarno-beżowa. Buty też robili na ten wzór. Nie wiem,czy kojarzycie,ale taki design był bardzo popularny.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 12:52   #102
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
T-shirty zakładane na bluzki z długim rękawem, hit ! Pamiętam też swój elegancki komplecik- lniane dzwony biodrówki i bluzka lniana do kompletu, co przy mojej bladej karnacji wyglądało jakbym z młynu wyszła i moje dzwony kupione na targu, oczywiście kolor niczego sobie, tak jasne, że aż białe prawie w dodatku przecierane jeszcze.
No i stylowe szpile ze szpicem, teraz ta moda wróciła, ale dzięki Bogu z mniejszym szpicem :p
Chodziłam w bluzce na bluzkę codziennie + dzwony i różowy pasek

Fajny wątek, większość z opisanych stylizacji pamiętam chociaż byłam w tamtych czasach dziadkiem
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 18:04   #103
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: modowe porażki parę lat temu

ale swietny watek!

a ja dorzuce:

-"zakladane" spodnice, najczesciej granatowe w zoltopomaranczowe sloneczniki (teraz to raczej tylko na plaze jako pareo a kiedys sie w tym po miescie chodzilo!)
- bluzki wykonczone na dole "w szpic", czesto krotkie + do tego rozkloszowane rekawy (mialam taka, byla super )
- szczyt "seksownego zbuntowania" - krotkie czarne spodenki, pod nie rajstopy, na to cieple skarpeciochoponczochy, plus glany - nawet teraz by mi sie to podobalo (wiadomo nie na codzien tylko na jakas alternatywna impreze) ale na 10 letniej dziewczynce to musialo wygladac dziwnie
- fryzura na "dziewczyne supermena" z warkoczykiem z przodu


aksamitny komplecik, lajkry, blzke z fredzlami, tenisowki na grubej podeszwie i takiez piankowe klapki, karbownice i dzwony tez mialam. alez bylam supermodna laseczka! i mulinowe bransoletki! i koraliki do wlosow! i lakierowany plecaczek!

aha. i byla jeszcze na faze "wszystko co srebrne" - pleciony pasek, skorzane tenisowki srebrne i w ogole...

Edytowane przez poldzik
Czas edycji: 2014-12-19 o 18:08
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 18:26   #104
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Nie wiem czy było ale pamiętam szał na polarowe maxi spódnice na zimę

p.s. torebka piesek to moje niespełnione marzenie...
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 18:49   #105
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: modowe porażki parę lat temu

ja mialam plecaczek w ksztalcie misia
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 19:00   #106
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
p.s. torebka piesek to moje niespełnione marzenie...
Jeny, moje tez, niestety bylam juz za stara jak sie pojawily
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 19:21   #107
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było ale pamiętam szał na polarowe maxi spódnice na zimę
matulu, kiedy to było? ja nie kojarzę
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 19:33   #108
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
matulu, kiedy to było? ja nie kojarzę
a jakieś 13 lat temu jak dobrze pamiętam szał to może za duże słowo ale dużo osób je miało, ja miałam zieloną a moja siostra granatową
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 19:40   #109
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Ja marzyłam o tamagotchi. Rodzice nie chcieli kupić mi. 6 lat temu poprzedni facet usłyszałm o tym i kupił mi jedno. Ale to chińska podróba. Miało instrukcję po angielsku od innego modelu
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 07:28   #110
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Ja marzyłam o tamagotchi. Rodzice nie chcieli kupić mi. 6 lat temu poprzedni facet usłyszałm o tym i kupił mi jedno. Ale to chińska podróba. Miało instrukcję po angielsku od innego modelu
Pierwsze jajko kupiłam sobie sama i było beznadziejne. wszyscy mieli pieski kotki i dinozaury a ja kurcze kogucika... a potem weszły te mega wypasione "all in one" i można było wybierać sobie zwierzątko. Teraz tez dzieciaki hodują ale na smartfonach.
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 07:51   #111
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: modowe porażki parę lat temu

A pamietacie stylizacje "na oazowiczke"? Dluga spodnica do kostek, sandaly/adidasy bluzka z krotkim rekawem, proste wlosy z przedzialkiem na srodku, pelno rzemykow na nadgarstkach i koniecznie Tau na szyi
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 08:37   #112
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
A pamietacie stylizacje "na oazowiczke"? Dluga spodnica do kostek, sandaly/adidasy bluzka z krotkim rekawem, proste wlosy z przedzialkiem na srodku, pelno rzemykow na nadgarstkach i koniecznie Tau na szyi
Taki trochę hipis, nie?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 09:12   #113
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Ale tylko wyglądowo, bo ideologicznie to zdecydowanie nie ;p
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 09:26   #114
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ale tylko wyglądowo, bo ideologicznie to zdecydowanie nie ;p
Pewnie że to tylko tak wyglądało
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 14:59   #115
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Za 5 lat pojawi się na tym wątku baskinka... głowę daję. Już staje się wysmiewanym, jednosezonowym trendem, który się nie przyjął.
Miałam torebkę pieska! Ale który to był rok... Chyba poprzednie tysiąclecie. Może 1999?
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 15:25   #116
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Mnie kojarzą się jeszcze klapki z całym zakrytym przodem w kształcie kwadratu, na płaskiej podeszwie. Pamiętam, że miałam "skórzane" czarne, a potem zaczęły pojawiać się inne wersje, np. jeansowe w motylki Pamiętam, że początkowo były do kupienia chyba w CCC, potem już na wszelkich bazarkach

Do tego przezroczysty plecak w pomarańczowym kolorze

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2014-12-20 o 15:26
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 14:48   #117
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: modowe porażki parę lat temu

A pamiętacie buty "betony", gumowy traktor i góra z grubego płótna? Całość czarna. Ciężkie to było i jak dobry zamach wziąć, to można było nieźle kogoś uszkodzić.

Były jeszcze kreszowe dresiki, jeansy gumki, szczytem mody i buntu było noszenie flanelowych, ocieplanych fizeliną koszul, podobnych do roboczych watówek.

I jojo. Najlepiej świecące.

No i byłam zawiedziona, bo mama nie pozwoliła mi karbować włosów. Już ją rozumiem.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 15:48   #118
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: modowe porażki parę lat temu

O,jeszcze dżinsowe opaski- chustki z doczepianymi włosami
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:31   #119
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: modowe porażki parę lat temu

A pamiętacie takie coś reklamowane w telezakupach do robienia koka? Na targowisku można było to kupić i wszystkie długowłose dziewczyny w klasie to miały i nosiłyśmy przez jakiś czas jednakowe fryzury. Nie pamiętam, jak się to nazywało, ale to był drut obszyty welurową (?) tkaniną z dziurą pośrodku, w którą wkładało się włosy.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 19:49   #120
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez Jenna__ Pokaż wiadomość
A pamiętacie takie coś reklamowane w telezakupach do robienia koka? Na targowisku można było to kupić i wszystkie długowłose dziewczyny w klasie to miały i nosiłyśmy przez jakiś czas jednakowe fryzury. Nie pamiętam, jak się to nazywało, ale to był drut obszyty welurową (?) tkaniną z dziurą pośrodku, w którą wkładało się włosy.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
Zawijało się włosy w to i robiło kółeczko? Okropieństwo Ale wszystkie dzieciaki to miały
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-01 18:09:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.