Jackson - podjeli decyzje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-13, 21:20   #1
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034

Jackson - podjeli decyzje


Jak myslicie?
O 22:30 chca dac znac jak sie zdecydowali.

Interesuje to wogule kogos?

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 21:26   #2
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Pewnie, ze interesuje
Nawet nie wiedzialam, ze juz podjeli decyzje Mowisz, ze o 22.30 maja dac znac? No to zaczekam jeszcze ze spaniem, moze sie czegos dowiemy
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 21:29   #3
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Na SAT1 pisalo ze beda ekstra o 22:30 wiadomosci i dadza znac, u mnie SAT1 leci
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 21:34   #4
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Mnie interesuje! Mam nadzieje, ze niewinny. Ogladam BBC
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 21:40   #5
emila_213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 233
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Na wp.pl napisali że ok 23 bo się opóźniło. Ciekawe kto mówi prawdę? no i czy Jackson jest niewinny(albo winny)!!??
__________________

**life doesn`t havE to BE pErfect to Be woNdErfuL**
emila_213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 21:41   #6
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Prawdy nigdy na 100% nie bedziemy znac, ale mam nadzieje ze jest NAPRAWDE niewinny. I nie chodzi tu o decyzje sadu, chodzi o prawde.
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 21:52   #7
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Patrząc na skład ławy przysięgłych- będzie winny. Przewaga białych kobiet, które same są matkami (element rasowy, emocjonalność), ludzie w dojrzałym wieku- ktoś ciekawie ich dobrał.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-13, 21:56   #8
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

ale Jacko jest juz biały
a powaznie - mam naprawde, naprawde nadzieje, ze niewinny.
Cenie go jako artyste, do dzisiaj uwielbiam jego piosenki

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2009-06-28 o 22:04
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 21:58   #9
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Ja wiem ze Michael jest czarnym, ale jakos niestety zapominam, i mysle ze jakbym byla jedna z nich (przysieglych) to bym zapominala ze jest ciemnoskóry, ech, dla mnie to nie ma znaczenia, jaki kolor skòry. Co to sa wogule za ludzie, który decyduja na podstawie koloru skóry(nie mówie ze tak robia, ale czesto przypominaja we wiadomosciach o tym ze nie mam tam zadnego ciemnoskórnego)
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:00   #10
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Też mam nadzieję, że będzie uniewinniony, choć nigdy nie słuchałam jego piosenek....
Sprawa jest chyba wytoczona przez matkę chłopca, którego leczenie sponsorował M.J. (molestował rzekomo jego brata?). Chłopiec cierpiał chyba na raka...
A matce udowodniono już wcześniej próbę wyłudzenia odszkodowania. Coś tak mi się obiło o uszy...
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:02   #11
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Często decyduje podświadomość, jakieś zatajone uprzedzenia, emocje. Miasteczko, w którym odbywa sie proces jest dość prowincjonalne i tam wyrok dawno zapadł.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-13, 22:16   #12
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

2 razy nie winny
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:17   #13
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

4 razy nie winny
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:19   #14
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

niewinny
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:20   #15
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Niewinny we wszystkich punktach
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:21   #16
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:26   #17
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

jeju jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:32   #18
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Tak tak niewinny wiedzialam i sie ciesze on nie mogl tego zrobic
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:33   #19
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Cieszę się i mam ogromną nadzieję, że werdykt jest sprawiedliwy
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-13, 22:38   #20
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

wspolczuje mu serdecznie tych nerwow, zal mi go, bo jest bogaty i tak naprawde cholernie sam na tym swiecie... ma za duzo niezyczliwych mu ludzi, to smutne ze ktos potrafi wykorzystac jego czuly punkt "milosc do dzieci" i probowac sie na tym dorobic a jego samego zniszczyc...
Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:52   #21
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

czyli mówicie, że niewinny?? o Boże, jak sie ciesze...aż sie prawie popłakałam z radości. oby dalej pomagał takim chorym dzieciom i oby nikt tego nie wykorzystał przeciwko niemu znowu...


jaką jego piosenke lubicie najbardziej?
mi sie osobiście bardzo podoba 'beat it', 'man in the mirror', 'I just can't stop loving you','who is it', 'dirty diana' i oczywiście 'billie jean'. w ogóle to Michael ma świetne piosenki i mimo, że na ogół słucham troche innego rodzaju muzyki, to puszcze sobie jego kasete od czasu do czasu
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 22:58   #22
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

On ma niby kilkadziesiat millionów na minusie, wiec nie jest taki bogaty
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 23:09   #23
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

też to słyszałam, że niby jest na minusie, ale potem oglądałam "fabulous life" na mtv i mówili, że wykupił prawa autorskie czy coś Beattles'ów i za każdym razem jak puszczaja ich piosenke to on zarabia (z reszta jak jego puszczą to też) i że bankructwo mu narazie nie grozi...
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 23:23   #24
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Tak tak to prawda, ale ze jest na minusie to chyba bedzie musial te prawa sprzedac, a NEVERLAND juz sprzedal
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 23:26   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
czyli mówicie, że niewinny?? o Boże, jak sie ciesze...aż sie prawie popłakałam z radości. oby dalej pomagał takim chorym dzieciom i oby nikt tego nie wykorzystał przeciwko niemu znowu...


jaką jego piosenke lubicie najbardziej?
mi sie osobiście bardzo podoba 'beat it', 'man in the mirror', 'I just can't stop loving you','who is it', 'dirty diana' i oczywiście 'billie jean'. w ogóle to Michael ma świetne piosenki i mimo, że na ogół słucham troche innego rodzaju muzyki, to puszcze sobie jego kasete od czasu do czasu
Ja wszytkie jego utwory lubie bez wyjatku ale takie ktore najbardziej mi przypadly do gustu do Beat it i Billie Jean i Thiller
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 23:28   #26
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Thumbs down Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Nie umiem sie ustosunkować do tego Jacksona, jestem tak negatywnie nastawiona do niego, że chyba bym sie ucieszyła, gdyby był winny. Strasznie mnie denerwuje, że 44 letni facet: mówi głosikiem jak małe dziecko, twierdzi, że sie nie wybielał, bo wcale nie wstydzi się, ze jest czarny, to wszystko przez to bielactwo - litości! Jak można pociskac takie kity?! Jak można doprowadzic się do takiego stanu - makijaz, obgryziony nos, przeciez to jest straszne!! W dodatku ma dwoje białych dzieci i zapiera się, że jest ich biologicznym ojcem. Mysle, że nawet srednio inteligentna małpa wie, że biały człowiek + czarny człowiek [w tym również z wybieloną skórą] = mały mulatek. Ja nie wiem, jak mu nie wstyd opowiadac takie brednie. Skoro kłamie w tak oczywistych sprawach, to jego niewinność w sprawie molestowania nie przekonuje mnie, niestety. W dodatku jest niedojrzały emocjonalnie, nie potrafi stworzyc normalnego związku z kobieta, całe zycie bawi się z dziećmi, kupuje sobie tony zabawek, to nie jest normalne. Fajnie, że pomaga też chorym dzieciom, to się ceni, ale nie mozna marginalizowac faktu, że ten człowiek ma duże problemy z samym sobą. Choćby jego bakteriofobia, której chyba nie leczy, skoro wyrzuca zabawki swoich dzieci, po każdej zabawie i kupuje nowe, "nie skażone", każe swoim dzieciom chodzić w maseczkach na twarzy! To nawet nie jest dziwactwo, to poważna choroba. Ja czuję duży niesmak, myśląc o tym człowieku.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 23:43   #27
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

z tym, że nie jest do końca normalny to sie zgodze. ja zreszta tez bym chyba nie była normalna jakbym od małego musiala jeździc w trasy koncertowe i nic nie miec z życia, tylko śpiewać...ale robić z niego pedofila tylko dlatego, że nie wygląda najlepiej i że ma głos jak dziecko to juz lekka przesada. nawet mu sie do własnych dzieci przytulić nie można. co do jego białego koloru skóry, to nie wiem, może sam sie wybielił a może ma bielactwo, to już tylko Michael wie...wiem jaki ludzie mają do niego stosunek m.in. przez jego wygląd, ale ja mu osobiście współczuje...

aha co do makijażu to Brad Pitt też sobie robi make-up..
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 23:47   #28
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Nie umiem sie ustosunkować do tego Jacksona, jestem tak negatywnie nastawiona do niego, że chyba bym sie ucieszyła, gdyby był winny. Strasznie mnie denerwuje, że 44 letni facet: mówi głosikiem jak małe dziecko, twierdzi, że sie nie wybielał, bo wcale nie wstydzi się, ze jest czarny, to wszystko przez to bielactwo - litości! Jak można pociskac takie kity?! Jak można doprowadzic się do takiego stanu - makijaz, obgryziony nos, przeciez to jest straszne!! W dodatku ma dwoje białych dzieci i zapiera się, że jest ich biologicznym ojcem. Mysle, że nawet srednio inteligentna małpa wie, że biały człowiek + czarny człowiek [w tym również z wybieloną skórą] = mały mulatek. Ja nie wiem, jak mu nie wstyd opowiadac takie brednie. Skoro kłamie w tak oczywistych sprawach, to jego niewinność w sprawie molestowania nie przekonuje mnie, niestety. W dodatku jest niedojrzały emocjonalnie, nie potrafi stworzyc normalnego związku z kobieta, całe zycie bawi się z dziećmi, kupuje sobie tony zabawek, to nie jest normalne. Fajnie, że pomaga też chorym dzieciom, to się ceni, ale nie mozna marginalizowac faktu, że ten człowiek ma duże problemy z samym sobą. Choćby jego bakteriofobia, której chyba nie leczy, skoro wyrzuca zabawki swoich dzieci, po każdej zabawie i kupuje nowe, "nie skażone", każe swoim dzieciom chodzić w maseczkach na twarzy! To nawet nie jest dziwactwo, to poważna choroba. Ja czuję duży niesmak, myśląc o tym człowieku.
Ludzie mówia, ze dlatego ze nie mial dziecinstwa, teraz jest duzym dzieckiem, bo byl czas, w latach 80, ze byl dorosly.

Nie mozesz obwiniac kogos, jezeli myslisz ze jest winny, na podstawie tego, ze wybiela skóre lub ze jest duzym dzieckiem. Ja tez jestem nieraz jak dziecko ale nieznaczy ze moglabym byc winna czegos. On moze ma problemy, niewiemy, ale nie znaczy ze cos zrobil.

Nikt nie wie czy jest winny czy nie, nie mozna mu bylo tego udowodnic, i dlatego jest niewinny. To wszystko.

Dzieci jego nie widzialam, wiec nie moge ocenic

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 23:50   #29
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
z tym, że nie jest do końca normalny to sie zgodze. ja zreszta tez bym chyba nie była normalna jakbym od małego musiala jeździc w trasy koncertowe i nic nie miec z życia, tylko śpiewać...ale robić z niego pedofila tylko dlatego, że nie wygląda najlepiej i że ma głos jak dziecko to juz lekka przesada. nawet mu sie do własnych dzieci przytulić nie można. co do jego białego koloru skóry, to nie wiem, może sam sie wybielił a może ma bielactwo, to już tylko Michael wie...wiem jaki ludzie mają do niego stosunek m.in. przez jego wygląd, ale ja mu osobiście współczuje...

aha co do makijażu to Brad Pitt też sobie robi make-up..

tak nie jest idealny ale z takim dziecinstwem kto by byl?Zreszta ja nigdy nie wierzylam ze on jest winny, gdy slucham jego piosenek po prostu w to nie wierze i koniec On ma dobre oczy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 23:50   #30
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jackson - podjeli decyzje

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
z tym, że nie jest do końca normalny to sie zgodze. ja zreszta tez bym chyba nie była normalna jakbym od małego musiala jeździc w trasy koncertowe i nic nie miec z życia, tylko śpiewać...ale robić z niego pedofila tylko dlatego, że nie wygląda najlepiej i że ma głos jak dziecko to juz lekka przesada. nawet mu sie do własnych dzieci przytulić nie można. co do jego białego koloru skóry, to nie wiem, może sam sie wybielił a może ma bielactwo, to już tylko Michael wie...wiem jaki ludzie mają do niego stosunek m.in. przez jego wygląd, ale ja mu osobiście współczuje...

aha co do makijażu to Brad Pitt też sobie robi make-up..
No nie wiem, czy Brad Pitt ma prostowane włosy, permamentny makijaż brwi i górnej powieki, depilowane brwi i malowane usta. A bielactwo objawia sie tym, że występują nierównomierne duże białe plamy na skórze. Ale żeby taka wielka plama wyskoczyła, co całe cialo wybiela, to nie widziałam jeszcze. Wygląd nie ma tu nic do pedofilli, mnie chodzi o to, że on kłamie w banalnych sprawach, oczywistych jak to, że Ziemia krąży wokół Slońca, więc tym samym staje sie mało wiarygodny. Jak ogladałam dokument o nim, byłam przerażona. po co ktoś, kto za chwile może zbankrutować, kupuje koleją złotą rzeźbę, kiczowaty obraz, tysięczna zabawkę, mnie się to w głowie nie mieści. Myslę, że naprawdę, nic by mu się nie stało, gdyby żył bez prywatnego zoo i innych zupełnie zbędnych rzeczy. Z jednej strony pomaga biednym, a z drugiej otacza się setkami niepotrzebnych rzeczy. A już całkiem zmroziło mnie, jak wystawił swoje dziecko przez balkon, mało mu z rąk nie wypadło.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.