Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-20, 07:54   #841
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Gosiaaaaczek Pokaż wiadomość
witam!
chcialam dolaczyc do grona wrzesniowych mamusiekprzewidywany termin porodu..od 28.08-11.09...
Witamy!
Cieszę się, że do nas dołączyłaś
Pisz koniecznie co tam u Ciebie i maleństwa.


Śniło mi się dziś, że urodziłam. Siedziałam przy TV, nagle odeszły mi wody i dziecko wyszło (szybko poszło), golutka siadła (bo to była dziewczynka) i chwyciła w rączkę butelkę z pokarmem. Zapakowałam ja jedzącą pod pachę i znalazłam się w szpitalu. Lekarz - "jak to się stało"? Ja: "no, samo wyszło". Powiedział, że to 19 tydzień, dziecko wpakował do inkubatora krzycząc na mnie, że nie waży jeszcze kilograma i mogłam jeszcze poczekać.
Obudziłam się z walącym serduchem i w małym szoku, ale szybko z niego wyszłam kwitując go lekkim uśmiechem.

(to przez to Wasze gadanie o koszmarach)
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 08:02   #842
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Gosiaczek witamy, pisz jak tam maleństwo, ajk sie czujecie, a może masz jakąś fotkę dziszi z USG to wklejak szybciochem

taszkin najmocniej przepraszam ale z tymi koszmarami to ja wczoraj zaczełam hihi
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 09:36   #843
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Gosiaaaaczek Pokaż wiadomość
witam!
chcialam dolaczyc do grona wrzesniowych mamusiekprzewidywany termin porodu..od 28.08-11.09...
Hurra!! Ale się nas mnoży!!!!Witamy!!!

Dziewczyny ćwiczycie coś w domu????, Ja się boję, żęby za bardzo nie przytć w tłuszcz, bo potem kilogramy trudno zgubić niestety W czerwcu biorę ślub i też nie chcę wyglądać jak klucha, oczywiście rejon brzucha zostawiam w spokoju- niech sobie rośnie do woli wyczytałam w jakiejś książce, że na te wszystkie kilogramy ciążowe, to tłuszcz powinien stanowić nie więcej jak 3 kg??? Słyszałyście coś na ten temat???
Kupiłam też sobie płytę DVD z ćwiczeniami dla mamusiek ciężarówek i już po porodzie. Ćwiczenia są bardzo fajne, poprawiają kondycję i mają ułatwić poród Załącze Wam, kochane moje, linka
http://www.allegro.pl/item184762551_...azy_2xdvd.html
jak ktos ma jeszcze jakieś fajne ćwiczonka szczególnie na nóżki i łapki to poproszę
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 09:53   #844
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

szaramyszko : proszę
http://www.babyboom.pl/ciaza_i_porod/fitness.html
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 10:28   #845
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Gosiaaaaczek Pokaż wiadomość
witam!
chcialam dolaczyc do grona wrzesniowych mamusiekprzewidywany termin porodu..od 28.08-11.09...
Witaj Gosiaaaaczku! Fajnie, że do nas zawitałaś . A czy mogłabyś podać nieco bardziej sprecyzowany termin porodu? Ja wiem, że normalne i dopuszczalne są dwutygodniowe wahania, ale łatwiej będzie wpisać Cię na naszą listę .

Cytat:
Napisane przez szaramysz Pokaż wiadomość
Dziewczyny ćwiczycie coś w domu????
Szaramyszko, ja pisałam wcześniej (-> link), że nie mogę się forsować. Lekarka mi nie pozwoliła ze względu na stan zdrowia. Dużo spaceruję i ćwiczę jogę dla kobiet w ciąży. Basenu się trochę obawiam, choć mam ochotę się popluskać . Boję się, że ktoś mnie kopnie albo da mi kuksańca przepływając obok (niedaleko mnie jest nowy, ładny basen, ale dość mały i w związku z tym oblężony).

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 10:31   #846
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Gosiaaaaczek, witamy serdecznie!

Dawno nie pisałam, więc muszę nadrobić lekturę
U mnie chyba wszystko w porządku. Dzidzia zaczyna się wiercić, ale ze mnie taka wariatka, że jak się wierci to zastanawiam się, czy nie za bardzo, a jak nie daje żadnych znaków i się nie rusz to myślę sobie, czy coś się stało... I tak źle i tak niedobrze...
Dziewczynki, czy ruchy waszych maleństw czujecie codziennie??
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 10:46   #847
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
Gosiaaaaczek, witamy serdecznie!

Dawno nie pisałam, więc muszę nadrobić lekturę
U mnie chyba wszystko w porządku. Dzidzia zaczyna się wiercić, ale ze mnie taka wariatka, że jak się wierci to zastanawiam się, czy nie za bardzo, a jak nie daje żadnych znaków i się nie rusz to myślę sobie, czy coś się stało... I tak źle i tak niedobrze...
Dziewczynki, czy ruchy waszych maleństw czujecie codziennie??
Katarzynko 77 ja jestem tez w 19 tyg i juz bardzo wyraznie czuje ruchy dziecka. Czesto jak siedze przy kompie lub leze i czytam ksiazke. Jak jestem w ruchu to nic nie czuje. Moja kolezanka np. pierwsze ruchy swojego dziecka czula bedac w 21 tyg. Moj synek jak na razie jakis wyraznych kuksancow mi nie daje ale tak sie wierci jak bym miala jakis balonik w brzuchu , ktory by sie przemieszczal.Znasz juz plec swojego dziecka ? A moze ma byc to niespodzianka?
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 11:35   #848
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Motylku78, ja też np. wczoraj czułam bardzo wyraźnie, właśnie tak jak piszesz: gdy siedziałam przy kompie lub przed TV. Ale dziś nic... Totalna cisza. Mam nadzieję, że dzidzia czuje się dobrze.
Co do płci to najbliższe usg mam 11 maja, więc pewnie wtedy się dowiem. A Ty wiesz?
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 12:27   #849
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
Motylku78, ja też np. wczoraj czułam bardzo wyraźnie, właśnie tak jak piszesz: gdy siedziałam przy kompie lub przed TV. Ale dziś nic... Totalna cisza. Mam nadzieję, że dzidzia czuje się dobrze.
Co do płci to najbliższe usg mam 11 maja, więc pewnie wtedy się dowiem. A Ty wiesz?
Nic sie nie martw pewnie dzidzia spi i bedzie szlala po wieczor tez tak mam czasami. My wiemy juz od 13 tg ,ze ma byc chlopczyk. Mam nadzieje , ze doktorek sie nie pomylil bo juz cala rodzinka i ja kupujemy ubranka dla malego . Jutro o 18:00 mam trzecie usg i pewnie juz dobrze bedzie wszystko widac. Z tego co wiem to ten moj gin. jak by nie byl pewny to by nic nie mowil, wiec bedziemy miec malego Maksia. Pozdrowionka i mielego wekendu
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 12:57   #850
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość

Co do płci to najbliższe usg mam 11 maja, więc pewnie wtedy się dowiem. A Ty wiesz?

No to obie czekamy do 11 maja, ja też mam tego dnia USG połówkowe.

U mnie pada śnieg...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 13:00   #851
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Wróciłam do Was po dłuższej nieobecnosci- wczoraj skończyło mi się L4 - ale już nie chcę iść na chorobowe bo starsznie mi sie nudzi i jak mogę sobie tylko większą kszywdę wyrządzić siedząc w domu-bo mnie strasznie nosi-wszystko bym robiła co zakazane. Byłam wczoraj u Gin, wyszto narazie w porządku,szyjka długa,mocna, mam tylko mały niedobór żelaza, ale to podobno w pierwszej ciązy często się zdarza. Niuńcia kopie niemiłosiernie, ruchy czuję od 15 t.c. a od 16 t.c.-to codziennie regularnie. W sobotę byliśmy na weselu i tak mi dała popalić, że musieliśmy wcześniej iść do domu-bo myślałam, że sobie tam w brzuszku krzywdę zrobi tak szalała-widziałam jak mi się spódnica na brzuchu unosiła-pewnie miała za głośno. Aha p. doktor powiedziała, żeby absolutnie nie chodzić na wysokich obcasach (mnie po dłuższym chodzeniu na wysokich obcasach łapie wielki ból w kroku) i w butach stukających-bo dziecko może urodzić sie z wadą słuchu i w związku z tym często też mowy.
Przeczytałam szybciutko zaległości. Koszmary senne mnie też dopadają co noc. Smaruję się oliwką dla kobiet w ciąży babydream z Rossmana (i używam żelu pod prysznic z tej serii)-mężowi podoba się zapach i dla mnie jest lepsza niż bambino-bardziej nawilża. Narazie stosuję tylko wieczorem gruba warstwę-brzuch jest ładny nawilżony, nie swędzi. Bambino mi tak nie pomagało a dodatkowo zapach mnie drażnił.
Przytyłam uwaga...................6 kg ........Oj dla mnie tragedia. Ale dopiero teraz Ci co mnie znają zauważaja brzuszek.
Kurdę piszę o dziecku jak o dziewcynce-ale jeszcze nie wiem co będzie, jakoś tak ciagle myślimy, że to dziewczynka...no ale nie zależy nam strasznie na konkretnej płci - bo to nasze pierwsze maleństwo.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 13:20   #852
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
No to obie czekamy do 11 maja, ja też mam tego dnia USG połówkowe.

U mnie pada śnieg...
to będę pierwsza bo mam 8 maja
Czekam jak na zbawienie
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 13:35   #853
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

ja ma kolejne usg genetyczne w przyszly piatek
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 14:13   #854
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ebena dobrze że napisałaś o tych obcasach bo ja często chodzę na takich szpileczkach 3-5 cm, to naprawde może być szkodliwe ? Bardzo lubie takie buty tylko boje sie czy mi sie żylaki nie porobią i będę musiała kupić płaskie butki.


Ja ruchy dzidziusia czuję juz codziennie po pare razy, takie delikatne wypychanie od środka.
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 14:33   #855
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Edycia15 Pokaż wiadomość
Ebena dobrze że napisałaś o tych obcasach bo ja często chodzę na takich szpileczkach 3-5 cm, to naprawde może być szkodliwe ? Bardzo lubie takie buty tylko boje sie czy mi sie żylaki nie porobią i będę musiała kupić płaskie butki.
Ja też zawsze lubiłam wysokie obcasy przy moich 160 cm zawsze czułam się lepiej na obcasach-teraz sobie nie wyobrażam do pracy chodzić w niskich butach, czuję się jak kaczka-no ale trudno dzidziuś i jego zdrowie ważniejsze od mojego wygladu, a te 5 m-cy jakoś przeboleję
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 16:45   #856
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Edycia15 Pokaż wiadomość
Ebena dobrze że napisałaś o tych obcasach bo ja często chodzę na takich szpileczkach 3-5 cm, to naprawde może być szkodliwe ? Bardzo lubie takie buty tylko boje sie czy mi sie żylaki nie porobią i będę musiała kupić płaskie butki.
Myślę, że te 3-5 cm to nie są wysokie obcasy. Jak zostaniesz przy 3 cm to będzie dobrze. Z resztą to nawet lepsze dla kręgosłupa niż zupełnie płaski obcas. Tylko może zamień te szpileczki na słupki, albo koturny.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 16:58   #857
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

a ja chodze(jesli sie w koncu wyrwe) w balerinach
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 17:56   #858
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Unhappy Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja też mam następny problem...Zamiast tyć, chyba chudnę...Schudłam na twarzy - podobno bardzo, robię się "przezroczysta" (tak mi mówią), worki pod oczami ohydne, ramiona też mam jakieś zapadnięte...
Zaczyna mi się 15 tc, mam tylko leciutko zaakrąglony brzuszek (przytyłam tylko tam,ok 1 kg). Badania mam wręcz ideale- więc o co chodzi?
Ogólnie czuję się dobrze.
..

Dziewczyny-czy któraś z Was była u dentysty?Czy w 15 tc moge już bezpiecznie iść do stomatologa?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 19:42   #859
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Czesc mamusie Dawno nie pisalam ale staralam sie was w miare regularnie podczytywac stale pracuje i niestety ale prawie na wszytsko barkuje mi czasu...musze pomyslec o tym zeby zwolnic tempo bo to uz czas najwyzszy
U mnie 18 tc, jeszcze niestety nie poczulam tych pierwszych magiczych kopniaczkow ale niecierpliwie ich wyczekuje
USG połówkowe wyznaczone na 10 maja, wtedy byc moze poznam równiez płeć dziecka
Jesli chodzi o moje samopoczucie to po pierwszych 3 miesiacach wszystkie niemile atrakcje odeszly z dnia na dzien teraz zero wymiotow, pozostal tylko i wylacznie wstret do miesa.Czuje sie swietnie i mam mnostwo energi od poczatku mam 0.5kg na plusie czyli prawie nic - mysle ze teraz zaczniemy nadrabiac brzuszek powiekszyl sie bardzo nieznacznie wiec narazie chodze w swoich zwyczajnych ciuszkach
Bardzo sie ciesze ze niektore z Was czują juz swoje dzieciaczki pod sercem - moge sie tylko domyslac jak cudowne jest to uczucie
Pozdrawiam serdecznie - postaram sie pisac z wieksza czestotiwoscia
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 08:56   #860
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Pysiaczku, dziękuję
Mamy kolejne USG tuz po Tobie, bo 9 maja To będzie takie szczegółowe i p. Doktor obiecała, że postara się stwierdzić płeć.. Mamy przeczucie, że to chłopaczek, ale ja się w sumie(w przeciwności do TŻ) nie nastawiam, bardziej myślę o zdrowiu maleństwa, co uaważam za zdrowy odruch, hihihih
Nie mogę sie już odczekać urządzania pokoiku maleństwa
Czy Wy już to robicie??? Kupujecie wyprawki i mebelki dla dzidzi???
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 11:40   #861
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

ja niestety po moich poprzenich przejsciach ciazowych-nie kupuje nic-poprostu sie boje
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 13:05   #862
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja zaraz jak sie dowiedzialam , ze jestem w ciazy to zaczelam kupowac rozne ubranka i art. dla dziecka. Zaraz w 2 miesiacu kupilismy z mezem wozek z firmy Wychamet typ Breaker. Bylam akurat w Polsce spodobal sie nam i nie kosztowal duzo wiec zdecydowalismy sie . Troche jest ciezki ale ja go dzwigac nie bede gdyz mieszkamy na parterze. Mamy ogrod duzo terenu do spacerowania wiec wydawal sie nam odpowiedni. Nie doradzalabym tego wozka nikomu kto by mial go wnosic na pietro ,poniewaz dosc duzo wazy. Pewnie jak maly bedzie mial ok 6 miesiecy to i tak dokupie jakas lekka , szybko skladajaca sie spacerowke z malymi kolami . Za 2 tyg. jade znow do Polski i mam juz upatrzone lozeczko w jednej z hurtowni. Kupilam juz posciel , ubranka mam do 3 miesiaca ale ciagle cos dokupuje Brakuje mi tylko mebelkow ale szafe i komode kupie dopiero w czerwcu . Przewijak pewnie bede miala taki , ktory naklada sie na lozeczko . Blat komody tez jest szeroki wiec i tam bedzie mozna go umiescic. Pokoju nie bede malowala bo mieszkamy dopiero rok na nowym miejscu wiec jest swiezo malowany na fajny jasno zolty kolor .Teraz z mezem czekamy tylko na magiczna dzien we wrzesniu
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:30   #863
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczyny musze sie z Wami podzielic moim szczesciem Wczoraj mialam polowkowe usg i wszystko przebiega jak najlepiej. Moj synek wazy 350 gr. Na zblizeniu bylo dobrze widac jak ssie palec. Doktor powiedzial , ze kolejne usg przewiduje na 32 tydz. wiec kolejne spotkanie z mamy dopiero za ok 12 tyg.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:34   #864
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

cieszę się że wszystko OK
Pozdrowionka
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:40   #865
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie z Wami podzielic moim szczesciem Wczoraj mialam polowkowe usg i wszystko przebiega jak najlepiej. Moj synek wazy 350 gr. Na zblizeniu bylo dobrze widac jak ssie palec. Doktor powiedzial , ze kolejne usg przewiduje na 32 tydz. wiec kolejne spotkanie z mamy dopiero za ok 12 tyg.
to dobrze ze wsyztsko oki ze synka widziałas, fajnie tak zbierac ubranka ale pewnie od znajomych duzo rzeczy dostaniecie jak beda przychodzic w odwiedziny
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 20:55   #866
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dzieki za pozdrowionka Co do ubranek to chyba jednak nie dostaniemy duzo rzeczy ,poniewaz wszystkie moje przyjaciolki maja teraz malutkie dzieci i z tego co mowia to nic nikomu nie daja gdyz sa tak zadowolone z macierzynstwa , ze pragna w niedlugiej przyszlosci miec kolejne potomstwo Jedyna osoba ,na ktora moge liczyc w tej kwesti jest moja mama. W rodzinie tez juz od lat nie ma malutkich dzieci i wszystkie akcesoria jakie posiadaly moje ciotki zostaly rozdane po kolezankach . Wczoraj zrobilam tour po sklepach z ubrankami ale nic nie kupilismy bo juz sa kolekcje typowo letnie i nie bylo nic cieplejszego. Teraz temat z innej beczki na forum kosmetycznym dzis zadalam pytanie czy mozna stosowac Helena Rubinstein, Force C Premium, Super Energizing Fluid bedac w ciazy. Strasznie sie napalilam na ten kosmetyk ale nie jestem pewna czy jest on bezpieczny dla kobiet w ciazy. Nie znam sie na skladnikach kosmetykow i z tego co wyczytalam na forum to nie powinno sie uzywac kosmetykow z retinolem. Poki co uzywam tylko krem nawilzajacy z Avene i od czasu do czasu Effaclar k + maseczka z zielonej glink 2 razy w tyg. Chcialabym nadac mojej cerze troche wiossennego blasku i bardziej wypoczetego wygladu a ten fluid od HR wydaje mi sie po przeczytaniu opinni , ze by sie swietnie do tego nadawal. Moze Wy mozecie mi doradzic. Podczas ciazy stosujecie bez oporow rozne kosmetyki czy troche sie ograniczacie? Dla mnie to troche trudne gdyz jestem osoba, ktora lubi eksperymentowac z kremami i innymi mazidlami wiec ciezko mi sie powstrzymac.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 21:23   #867
Gosiaaaaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

czesc dziewczyny
napiszcie,prosze ile waza (i mierza-jesli mozna je jeszcze zmierzyc Wasze Malenstwa...nasz synek w zeszlym tygodniu(kon.19 tc) miał juz 430g...terminu porodu niestety nie potrafie podac bardziej precyzyjnie niz 28.08-11.09...bo mialam nieregularne cykle i nie pamietam dokladnie daty ostatniej miesiaczki...wedlug obliczen 'kalendarzowych' mamy teraz 20 tydzien, a wedlug USG 22...stad ta rozbierznosc...ruchy poczulam bardzo wczesnie(tak mysle) bo juz ok 16 (albo 18) tygodnia...teraz sa juz naprawde wyraznie wyczuwalne i coraz mocniejsze...oboje z mezem jestesmy wysocy,wiec moze nasz synek tez rosnie szybciej,jest wiekszy...i to przez to?brzuchol juz mam calkiem spory...zdecydowanie nie mieszcze sie w zadne ciuszki sprzed 5 miesiecy...a jak jest u WAS?aaa...dotychczas przytylam 2kg...
__________________
Gosiaaaczek
Gosiaaaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 10:41   #868
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Gosiaaaaczek Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
napiszcie,prosze ile waza (i mierza-jesli mozna je jeszcze zmierzyc Wasze Malenstwa...nasz synek w zeszlym tygodniu(kon.19 tc) miał juz 430g...terminu porodu niestety nie potrafie podac bardziej precyzyjnie niz 28.08-11.09...bo mialam nieregularne cykle i nie pamietam dokladnie daty ostatniej miesiaczki...wedlug obliczen 'kalendarzowych' mamy teraz 20 tydzien, a wedlug USG 22...stad ta rozbierznosc...ruchy poczulam bardzo wczesnie(tak mysle) bo juz ok 16 (albo 18) tygodnia...teraz sa juz naprawde wyraznie wyczuwalne i coraz mocniejsze...oboje z mezem jestesmy wysocy,wiec moze nasz synek tez rosnie szybciej,jest wiekszy...i to przez to?brzuchol juz mam calkiem spory...zdecydowanie nie mieszcze sie w zadne ciuszki sprzed 5 miesiecy...a jak jest u WAS?aaa...dotychczas przytylam 2kg...
Czesc Gosiaaaczku, tak jak wczoraj pisalam moj synek w 19 tc wazy 350 gr. Ja od poczatky ciazy przytylam 5 kg. Waze teraz 60 kg przy wzroscie 172 cm. Musze sie troche ograniczac ze slodyczami bo inaczej bedzie zle z moja wagaNie mam jeszcze duzego brzuszka raczej wszystko mi "poszlo" w cialo. Jak jestem ubrana w spodnie dresowe z szersza gumka i obcisla koszulke to nikt nie wierzy , ze jestem w ciazy. Lekarz w sobote powiedzial , ze dziecko rozwija sie prawidlowo . Macie juz imie dla synka ?
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 12:12   #869
Gosiaaaaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

prawdopodobnie Piotruśjuz od dluzszego czasu tak do niego mowie,wiec chyba Piotrusiem pozostanieco do brzuszka...to wlasnie tego nie rozumiem...dlaczego to tak jest-ze niektorym dziewczynom praktycznie od razu wyskakuje brzuchol,a inne do 6 miesiaca sa prawie 'niezmienione'...)
__________________
Gosiaaaczek
Gosiaaaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 12:21   #870
Gosiaaaaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

ach...mam jeszcze jedno pytanie:czy PTP i wymiary malenstwa z USG zgadzaja Wam sie z rzeczywistym wiekiem dzidziusia?na opisie usg-po tych wszystkich wymiarach-zawsze w nawiasie napisane jest, ktoremu tygodniowi one odpowiadaja...no i u mnie zawsze jest o 2 tygodnie wiecej
__________________
Gosiaaaczek
Gosiaaaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.