Włosy rozjaśniane- zmiana.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 15:36   #1
nelson40
Raczkowanie
 
Avatar nelson40
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 209
GG do nelson40 Send a message via Skype™ to nelson40

Włosy rozjaśniane- zmiana....


Hej!
Mam włosy rozjaśniane- zaczyna mnie jednak męczyć odrost i ich straszna suchość... Nie wiem co teraz z nimi właściwie zrobić, czy tak je zostawić? Czy przyciemniać stopniowo pasemkami? Proszę o radę...
__________________
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać...
nelson40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:46   #2
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

Witam tak jak mówisz stopniowo przyciemniaj ten blond pasemkami bo mogłabys załowac decyzji o drastycznym zmienieniu koloru z jasnego blondu na włosy całe w kolorze brazowym
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:56   #3
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

Cytat:
Napisane przez nelson40 Pokaż wiadomość
Hej!
Mam włosy rozjaśniane- zaczyna mnie jednak męczyć odrost i ich straszna suchość... Nie wiem co teraz z nimi właściwie zrobić, czy tak je zostawić? Czy przyciemniać stopniowo pasemkami? Proszę o radę...
Jeśli już przyciemniać, to radzę to robić u fryzjera- inaczej możesz mieć lekko zielone włosy. No i od razu ostrzegam, że ciemniejsza farba może się strasznie szybko wypłukiwać- jak miałam na moich rozjaśnianych włosach robione ciemniejsze pasemka, to po paru miesiącach prawie nie było już po nich śladu.

Powodzenia
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:47   #4
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

weegirl ma racje zeby Ci sie szybko nie wymyły na blondzie powinnas zafarbowac na bardzo ciemny az czarny bo pod jasniejszymi brazami Twój blondzik moze sie wybijać )[/B]
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:03   #5
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

nie farbuj na czarno, bron Boze, to ze kolor bedzie sie wyplukiwal to pewnik ale jesli sa zniszczone sprobuj farbowania tonerem u fryzjera, nie niszczy wlosow a efekt taki sam jak po farbie
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:48   #6
nelson40
Raczkowanie
 
Avatar nelson40
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 209
GG do nelson40 Send a message via Skype™ to nelson40
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

Dzięki wielkie za rady
Bo ja uwielbiam ten blond, tylko mam o 1/2 włosów mniej i ciągle mi dalej wypadają te rozjaśnione... Nie wiem totalnie co z nimi robić Już tyle ładuje odżywek, masek itd.
__________________
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać...
nelson40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 18:53   #7
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

jest przsilenie, wszystkim leca wlosy, tzn wiecej niz przecietnie, pij pokrzywe, lykaj suplementy, odzywki nie zapobiegna wypdaniu wlosow, moga tylko poprawic ich kondycje
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 14:29   #8
gwiazdka148
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdka148
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

Ja od zawsze byłam blondynką Mam zielone oczy, nie za ciemną oprawę oczu i srednią karnację. Chcialabym zmienic swoj kolor wlosow, tylko na taki zeby mi pasował...i oczywiscie zeby wyszedł dobrze na moich jasnych wlosach. Farbowalam jakis czas odcieniem scandynawski blond loreal preference, a ostatnio nalozylam bardzo jasny zlocisty blond excellence. Ładnie ożywił odrosty ale reszta to w sumie sie juz wypłukała, tylko zostala lekke poswiata złotego ze wloski nie sa juz takie jasne.
I teraz przy nastepnym farbowaniu, nie wiem jaki kolor nalozyc. Nie ukrywam ze chcialabym z loreal preference lub ferii poniewaz moje wlosy bardzo tolerują te farby, wlosy blyszczą i nie niszczą sie jak po innych drogeryjnych farbach.

Moze ktos doradzi co by pasowalo nalozyc na moj blond, zeby kolor sie trzymal i pasowal do mojego wyglądu. Nie chcialabym za ciemnych.
gwiazdka148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 09:38   #9
nelson40
Raczkowanie
 
Avatar nelson40
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 209
GG do nelson40 Send a message via Skype™ to nelson40
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

Ja też mam pytanie (znowu kolejne ) Czy jak rozjaśni mi fryzjerka włosy- to może mi nałożyć na nie farbę? ---> marzy mi się platynowy blond Czy to nie pogorszy ich stanu?
__________________
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać...
nelson40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 13:19   #10
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

najpier piszesz ze sa straszliwie suche a pozniej chcesz platyne, nawet platyna na suchych wiorkach nie bedzie dobrze wygladac, odzyw wlosa a pozniej mysl o rozjasnianiu bo ci sie pokrusza
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 10:58   #11
nelson40
Raczkowanie
 
Avatar nelson40
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 209
GG do nelson40 Send a message via Skype™ to nelson40
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

Skoro mi wypadła połowa włosów, to konkretnie chce odpowiedzi, czy jak je przyciemnię i nie będę rozjaśniać, tylko farbować na ciemną czekoladę, to poprawi się ich stan i ich gęstość?
__________________
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać...
nelson40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 11:14   #12
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

Cytat:
Napisane przez nelson40 Pokaż wiadomość
Ja też mam pytanie (znowu kolejne ) Czy jak rozjaśni mi fryzjerka włosy- to może mi nałożyć na nie farbę? ---> marzy mi się platynowy blond Czy to nie pogorszy ich stanu?
Cytat:
Napisane przez nelson40 Pokaż wiadomość
Skoro mi wypadła połowa włosów, to konkretnie chce odpowiedzi, czy jak je przyciemnię i nie będę rozjaśniać, tylko farbować na ciemną czekoladę, to poprawi się ich stan i ich gęstość?
wiesz troche nie rozumiem o co Ci chodzi... ale podziele sie moimi doświadczeniami bo wlaśnie jestem na etapie wychodzenia z blondu rozjaśniałam włochy jakoś ponad rok (+prostownica) i w pewnym momecie stwierdziłam ze koniec tego dobrego poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie baleyage (chyba tak sie to pisze) z ciemnego blondu i ciemnego koloru zbliżonego go moiejgo naturalnego koloru, po jakiś 2-3 mies. poszłam zrobić na odrosty baleyage juz tylko z blondu(moj naturalny kolor jest do bani), obecnie mam już chyba z 10-12 cm odrostu i w porówananiu do reszty włosów które są po rozjaśnianiu to odrost jest bosko zdrowy także ja bym Ci proponowała stopniowe wychodzenie z londu poprzez pasemka/baleyage ale nie samemu tylko u fryzjera, jak już dojdziesz do jednolitoego koloru to wtedy bedziesz mogła już sobie zdrowe włoski farbować a ich stan na pewno nie sie poprawi rozjaśniacz mocno niszczy włosy...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 11:40   #13
nelson40
Raczkowanie
 
Avatar nelson40
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 209
GG do nelson40 Send a message via Skype™ to nelson40
Dot.: Włosy rozjaśniane- zmiana....

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
wiesz troche nie rozumiem o co Ci chodzi... ale podziele sie moimi doświadczeniami bo wlaśnie jestem na etapie wychodzenia z blondu rozjaśniałam włochy jakoś ponad rok (+prostownica) i w pewnym momecie stwierdziłam ze koniec tego dobrego poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie baleyage (chyba tak sie to pisze) z ciemnego blondu i ciemnego koloru zbliżonego go moiejgo naturalnego koloru, po jakiś 2-3 mies. poszłam zrobić na odrosty baleyage juz tylko z blondu(moj naturalny kolor jest do bani), obecnie mam już chyba z 10-12 cm odrostu i w porówananiu do reszty włosów które są po rozjaśnianiu to odrost jest bosko zdrowy także ja bym Ci proponowała stopniowe wychodzenie z londu poprzez pasemka/baleyage ale nie samemu tylko u fryzjera, jak już dojdziesz do jednolitoego koloru to wtedy bedziesz mogła już sobie zdrowe włoski farbować a ich stan na pewno nie sie poprawi rozjaśniacz mocno niszczy włosy...
No! w końcu mnie ktoś zrozumiał, co mam na myśli To pytanie o platynowy blond, było z ciekawości... Po studniówce zafarbuje włosy na coraz ciemniejszy baleyage Dziękuję bardzo za odpowiedź
P.S. Mój naturalny kolor też jest do bani
__________________
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać...
nelson40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.