Operacja platyczna nosa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-13, 23:41   #1
slonce5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 77

Operacja platyczna nosa.




Panie doktorze!

Mysle od dawna czyli od czasu kiedy bylam nastolatka o operacji nosa. Czytalam wiele o operacji itp Mam jednak pytanie . Slyszalam, ze trudno jest zmniejszyc nos jak i trudno jest zmienic ksztalt koncowki nosa . To sa wlasnie defekty, ktore ja chcialabym skorygowac.
Czy rzeczywiscie tak trudno jest to zoperowac i dlaczego?
Czy jest to niemozliwe ?czy doktorzy nie chca dokonywac radykalnych zmian?

Ja jestem zdecydowana na operacje , mam na nia fundusze ale nie wiem czy warto ja robic jesli zmiana ksztaltu nosa ma byc tylko minimalna.
slonce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 23:06   #2
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: Operacja platyczna nosa.

Można bardzo znacznie zmienić kształt nosa zarówno w części kostnej jak i chrzęstnej. Problemem jest właściwie nadmierna przesada często powodowana życzeniami pacjenta. Operacja jest trudna, by ją dobrze wykonać trzeba z pewnością dobrego i doświadczonego chirurga, gdyż ewentualne poprawki są jeszcze trudniejsze. Właściwy kształt nos uzyskuje dopiero po pewnym czasie na skutek przebudowy tkanek, wskazana jest więc pewna cierpliwość, a nie oczekiwanie doskonałego efektu po zdjęciu opatrunku. Jeszcze jedna uwaga. Nos zawsze jest tylko jednym elementem kompozycji twarzy i jego wielkość i kształt po operacji nie może budzić wrażenia, że pochodzi z innej twarzy. Często wtedy dopiero rzuca się w oczy np. dość duża odległość pomiędzy wargą górną a nosem. Zawsze lepiej zoperować za mało, niż za dużo jeśli są wątpliwości, ale zabieg może być bardzo radykalny.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.