Tryptyk - prezent dla rodziców - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 19:41   #1
aniczka90
Raczkowanie
 
Avatar aniczka90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 46
GG do aniczka90 Send a message via Skype™ to aniczka90
Wink

Tryptyk - prezent dla rodziców


Hej,
zrobiłam zdjęcia - jak niżej. Wymyśliłam, że na rocznicę ślubu dam rodzicom tryptyk z tych zdjęć... I tu schody xD Jak to zrobić samemu ? Lub przy małych kosztach a cieszyło kupić, zamówić ? Najpierw myślałam, żeby wywołać je w dużych formatach i potem w antyramę włożyć, ale czy są prostokątne formaty zdjęć ?? Np. w empiku ?
A zdjęcia są moją własnością :P
Pomóżcie

Edytowane przez aniczka90
Czas edycji: 2010-08-24 o 19:42
aniczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 09:16   #2
dinolka
Raczkowanie
 
Avatar dinolka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 57
Dot.: Tryptyk - prezent dla rodziców

Może pójść do jakiejś firmy poligraficznej, wydrukować te zdjęcia w dużym formacie na papierze do zdjęć z taką "fakturką" (nie jestem pewna jak to się nazywa, ale chyba papier powlekany) i jeżeli nie będzie wystarczająco grube podkleić na tekturze?

W jakim formacie chcesz mieć te zdjęcia? Jak w A3 to ok 7zł kosztuje wydruk na papierze powlekanym, gruba tektura ok 3 zł. Tylko nie wiem, jak to później zawiesić I jak takie cieniutkie obrazy będą się prezentować na ścianie. I jakiej jakości są te zdjęcia (czy się po powiększeniu nie rozmyją).

Co do formatów, to zawsze można dogadać się z firmą i przyciąć I raczej osobno byłyby wszystkie zdjęcia, a dopiero na ścianie będą wisiały obok siebie.


albo zobacz coś takiego: http://www.empikfoto.pl/cennik,fotoobrazy.html tylko, ze to już nie jest tanie

Albo usztywnione wydruki zdjęć: http://www.empikfoto.pl/cennik,ogromne.html
__________________

dinolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.