Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-30, 00:00   #1
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127

Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)


Witam. Jak narazie mam coś podobnego jak na zdj 1.
Potrzebuję opinii, w którą stronę powinnam celować z odcieniami, chłodne, czy ciepłe? Zapewne gdzieś pomiędzy
Ja nie potrafię sama ocenić co mi pasuje, a co nie.
Naturalnie mam włosy koloru chłodnego ciemnego blondu, zrobiłam symulacje komputerowe na zdjęciu bez makijażu, proszę o opinie i nr zdjęć, w których Waszym zdaniem wyglądam najkorzystniej, z góry baaardzo dziękuję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY.jpg (130,8 KB, 709 załadowań)
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 07:44   #2
emmmwuuu
Raczkowanie
 
Avatar emmmwuuu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 201
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

najlepiej 18, 8 i 9 ujda, reszta kiepsko
emmmwuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 09:20   #3
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

18
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 10:57   #4
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Według mnie jasny blond to ogólnie zły strzał. Widziałabym Cię w popielatym ciemnym blondzie/brązie.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 11:38   #5
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Brązy odpadają, nie pofarbuję się na ciemniejszy kolor niż mam naturalnie, przeszłam czerń i wszystkie brązy i to była tragedia, odpada, gdyż mam wtedy zbyt widoczne jasne odrosty + brązy mi nie pasują, wyglądam w nich "niezdrowo", wręcz anemicznie. W moim naturalnym kolorze włosów jest tak samo(ciemny mysi blond), szaro bure włosy podkreslają tylko moje podkrążone oczy, tak samo jak brązy, do tego stopnia, że ludzie pytają mnie, czy na coś choruję. Czy to możliwe, żeby komuś nie pasował żaden kolor włosów? o.O Chciałam pofarbować się na popielaty blond, identycznie jaki mam naturalny, tylko z 2 tony jaśniejszy coś na poziomie 8.1 , aktualnie mam włosy koloru 8.4. Na poziomie 8 chcę zostać, tylko po prostu nie umiem ocenić czy chłodne, czy ciepłe odcienie są dla mnie
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 15:00   #6
martikacprzak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Zdecydowanie 18 lub 8
martikacprzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 17:23   #7
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Brązy odpadają, nie pofarbuję się na ciemniejszy kolor niż mam naturalnie, przeszłam czerń i wszystkie brązy i to była tragedia, odpada, gdyż mam wtedy zbyt widoczne jasne odrosty + brązy mi nie pasują, wyglądam w nich "niezdrowo", wręcz anemicznie. W moim naturalnym kolorze włosów jest tak samo(ciemny mysi blond), szaro bure włosy podkreslają tylko moje podkrążone oczy, tak samo jak brązy, do tego stopnia, że ludzie pytają mnie, czy na coś choruję. Czy to możliwe, żeby komuś nie pasował żaden kolor włosów? o.O Chciałam pofarbować się na popielaty blond, identycznie jaki mam naturalny, tylko z 2 tony jaśniejszy coś na poziomie 8.1 , aktualnie mam włosy koloru 8.4. Na poziomie 8 chcę zostać, tylko po prostu nie umiem ocenić czy chłodne, czy ciepłe odcienie są dla mnie
Zdecydowanie chłodne odcienie Najładniej na propozycji 8 i 18, ładna fryzura na 6, ale kolor jest tam zbyt żółtawy. Ogólnie rzecz ujmując, widzę Cię we włosach średniej długości do ramion w chłodnym odcieniu. Ale te przeróbki są tak nienaturalne, że byłoby super gdybyś wstawiła jakieś swoje jak najbardziej naturalne zdjęcia
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 21:00   #8
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie chłodne odcienie Najładniej na propozycji 8 i 18, ładna fryzura na 6, ale kolor jest tam zbyt żółtawy. Ogólnie rzecz ujmując, widzę Cię we włosach średniej długości do ramion w chłodnym odcieniu. Ale te przeróbki są tak nienaturalne, że byłoby super gdybyś wstawiła jakieś swoje jak najbardziej naturalne zdjęcia
Jesli chodzi o fryzurę, to mam długie włosy i długość chcę pozostawić Chociaż po rozjaśnianiu pewnie musiałabym podciąć włosy, ale tylko trochę.
Ale marzy mi się jakiś opalizujący blond jak te, które wskazywałyście, lub mroźny blond jak z ostatniego rzędu i nie wiem, czy nie będę wyglądać w nim dziwnie, choć sporo osób z mojego otoczenia mi mówi, że by mi pasował. Aktualnie jestem ruda, dodaję kilka zdjęć
Ten żółtawy rudy(1-sze zdj) to mój aktualny kolor i nie wiem, czy rozjaśnić to jakiegoś fajnego blondu, czy "urudzić" kolor do poprzeniego naturalnego odcienia(kolejne zdjęcia) i trzymać się rudego. Znajdzie się też zdj w czerwieni, ale w niej wyglądam za blado Na żadnym zdjęciu nie jestem opalona, specjalnie wybrałam zdjecia z wiosny albo z zimy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10967474_339215032943533_1171478255_o.jpg (170,7 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC5957.jpg (86,2 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02004.jpg (75,6 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02335.jpg (79,5 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3739.jpg (96,0 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7483.jpg (131,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7887.jpg (137,2 KB, 173 załadowań)
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 23:10   #9
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Po tych zdjęciach z bliska już sama nie wiem czy tak jednoznacznie chłodne odcienie by Ci pasowały, fajnie Ci w rudym zwłaszcza takim nasyconym - ale myślę, że jasny blond także by Ci pasował.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 02:31   #10
dommiiii
Przyczajenie
 
Avatar dommiiii
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

18
dommiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 07:50   #11
Limu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 28
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

mnie sie chyba najbardziej podoba 8 i 16, ale to pewnie kwestia gustu
Limu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 12:22   #12
Pietrek1
Przyczajenie
 
Avatar Pietrek1
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cześć ))
jestem pewny zimne odcienie ci nie będą pasować, lepiej wykorzystywać coś światłe
Pietrek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 16:14   #13
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Wydajesz się być Jasną Wiosną. Pasują Ci ciepłe odcienie, ale nie rude. Rudy jest zbyt czerwony i intensywny. Zaburza Twoją kolorystykę oraz zakłóca balans kontrastów. Kiedy patrzy się na Twoją twarz najpierw widać rude włosy, dopiero potem Twoją twarz.

Idealne będą jasne, ciepłe blondy. Ewentualnie (jeżeli nie masz ochoty na jasny blond) średnie, złote blondy.

Przy czym odcień nie musi być bardzo ciepły,wystarczający może być po prostu naturalny. Naturalne blondy i tak w praktyce wychodzą ciepławe.

Chłodny blond, który Ci się marzy, nie doda Ci urody.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 17:26   #14
Luboslaw
Przyczajenie
 
Avatar Luboslaw
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cześć)
również uważam że pasują ci światłe odcienie lecz nie w którym wypadku nie ciemne zimne
Luboslaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 21:40   #15
dziadek1503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Witam. Nie chce zakladac zadnego tematu, poprostu chce zeby mi 2-3 dziewczyny ocenily czy w lepiej mi w krotkich czy w srednich wlosach, na privie. Czekam na pomoc.
dziadek1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 22:38   #16
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Wydajesz się być Jasną Wiosną. Pasują Ci ciepłe odcienie, ale nie rude. Rudy jest zbyt czerwony i intensywny. Zaburza Twoją kolorystykę oraz zakłóca balans kontrastów. Kiedy patrzy się na Twoją twarz najpierw widać rude włosy, dopiero potem Twoją twarz.

Idealne będą jasne, ciepłe blondy. Ewentualnie (jeżeli nie masz ochoty na jasny blond) średnie, złote blondy.

Przy czym odcień nie musi być bardzo ciepły,wystarczający może być po prostu naturalny. Naturalne blondy i tak w praktyce wychodzą ciepławe.

Chłodny blond, który Ci się marzy, nie doda Ci urody.
Nie upieram się na chłodny blond, bo jeśli to nie jest mój kolor, to pogodze się z tym tak, jak z ciemnymi brazami.

Jasna wiosna? Na 100%? Byłam przekonana, że bliżej mi do czystej wiosny Właśnie się bałam, że w jasnych blondach moge wyglądać nijak, a z tego co wynika, to powinnam celować w blondy, ale jednak ciepłe. Jedyne czego nie chcę uzyskać, to taki sztuczny żółty blond, w tym chyba nikt nie wygląda dobrze, ale skoro jestem jasną wiosną jak Kate Hudson, to powinien mi pasować jej kolor włosów?

http://img2.timeinc.net/people/i/200...n1_300_400.jpg

Bo strasznie mi się taki kolor podoba i chyba jest to ciepły odcień

Czyli celować w ciepłe odcienie, to chciałam wiedzieć, dziękuję wszystkim za opinie
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 23:04   #17
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
skoro jestem jasną wiosną jak Kate Hudson, to powinien mi pasować jej kolor włosów?

http://img2.timeinc.net/people/i/200...n1_300_400.jpg

Bo strasznie mi się taki kolor podoba i chyba jest to ciepły odcień
Tak to jest ciepły odcień. Myślę, że będzie Ci w nim do twarzy. A jeżeli jeszcze dodatkowo "strasznie Ci się podoba" to będzie strzał w dziesiątkę

Jeżeli kiedyś Ci się znudzi idź w stronę ciemniejszych złotych blondów.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 09:10   #18
malwinkama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 25
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Jak dla mnie najlepiej wyglądasz w nr 18
malwinkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 09:26   #19
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 371
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Najlepiej wyglądasz w 2, bo im jaśniejsze tym gorzej. Ta 2 jest jeszcze w miarę naturalnym kolorem. Ponadto taka długość byłaby w sam raz- te z odsłoniętą szyją Ci nie pasują, bo nie wiem czemu, ale uwydatniają nos.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 12:21   #20
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Zgodzę się z Kredką, nie wiem, gdzie wy tu chcecie widzieć chłodne blondy? autorka ma delikatną, jasną cerę, ale widać lekki brzoskwiniowy odcień, więc stawiam na LS. Rudy jest zbyt ostry, do tego ogólne rysy są delikatne i jasne, więc Czysta też odpada (lepiej ci w mniejszych kontrastach). Bardzo ciepłe włosy też chyba odpadają, stawiam na naturalny, neutralny odcień średniego blondu.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 19:01   #21
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Zgodzę się z Kredką, nie wiem, gdzie wy tu chcecie widzieć chłodne blondy? autorka ma delikatną, jasną cerę, ale widać lekki brzoskwiniowy odcień, więc stawiam na LS. Rudy jest zbyt ostry, do tego ogólne rysy są delikatne i jasne, więc Czysta też odpada (lepiej ci w mniejszych kontrastach). Bardzo ciepłe włosy też chyba odpadają, stawiam na naturalny, neutralny odcień średniego blondu.
Byłam niemalże przekonana, że jestem wiosną, ale myślałam, że prawdziwą wiosną, bo mam zielone oczy ze złotą obwódką i dobrze się czuję w ciepłych kolorach, ale na palecie nie było czerwieni, a to zdecydowanie mój kolor. No i biżuteria mnie zmyliła.

Chyba faktycznie jestem LS, mam delikatne rysy twarzy, jestem bardzo blada, ale jestem raczej żółtym bladziochem i zawsze pasowało mi i złoto i srebro, a w mocnym makijażu wyglądam jak klaun , więc maluję się bardzo delikatnie. Mam jasne brwi, a jak próbowałam podkreślić je delikatnie brązową kredką, to wyglądałam debilnie

I do tego świetnie wyglądam w czerwieni(ale jako ubranie, nie jako szminka, bo w czerwonej szmince przypominam klauna z mc donalda ) i pasują mi różowe(łososiowe, wiśniowe) odcienie szminek

Także pójdę w ciepłe beże, natury, albo delikatne złociste blondy, coś jak w załączniku, a jak sie przefarbuje, to dodam zdjecia.

I oczywiście bardzo dziękuję za pomoc w ustaleniu podtypu kolorystycznego

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blog_ah_5055636_7842988_tr_camiseta-kesha-pixies.jpg (57,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kate_hudson1_300_400.jpg (29,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kate-Hudson-45.jpg (32,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kesha (3).jpg (78,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg remote_image_1325415474.jpg (136,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rs_634x857-140304095040-634-shakira-latina-magazine.ls.3414.jpg (87,1 KB, 3 załadowań)
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 12:08   #22
jola12345678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 75
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

8 jest fajne
jola12345678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 15:41   #23
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Byłam niemalże przekonana, że jestem wiosną, ale myślałam, że prawdziwą wiosną, bo mam zielone oczy ze złotą obwódką i dobrze się czuję w ciepłych kolorach, ale na palecie nie było czerwieni, a to zdecydowanie mój kolor. No i biżuteria mnie zmyliła.

Chyba faktycznie jestem LS, mam delikatne rysy twarzy, jestem bardzo blada, ale jestem raczej żółtym bladziochem i zawsze pasowało mi i złoto i srebro, a w mocnym makijażu wyglądam jak klaun , więc maluję się bardzo delikatnie. Mam jasne brwi, a jak próbowałam podkreślić je delikatnie brązową kredką, to wyglądałam debilnie

I do tego świetnie wyglądam w czerwieni(ale jako ubranie, nie jako szminka, bo w czerwonej szmince przypominam klauna z mc donalda ) i pasują mi różowe(łososiowe, wiśniowe) odcienie szminek

Także pójdę w ciepłe beże, natury, albo delikatne złociste blondy, coś jak w załączniku, a jak sie przefarbuje, to dodam zdjecia.

I oczywiście bardzo dziękuję za pomoc w ustaleniu podtypu kolorystycznego

Pozdrawiam
Też dobrze wyglądam w czerwieni, ale nie tej najcieplejszej. A te blondy są śliczne, ciekawe, czy da się ocieplić mysie płukankami z rumianku
To nie tak, że my określiłysmy na 100% twój typ, po prostu na taki typ wyglądasz. Jakbys chciała, napisz na zbiorczym, dotyczącym typów urody, naskrobałam długiego pierwszego posta, może się przyda
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 23:41   #24
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Też dobrze wyglądam w czerwieni, ale nie tej najcieplejszej. A te blondy są śliczne, ciekawe, czy da się ocieplić mysie płukankami z rumianku
To nie tak, że my określiłysmy na 100% twój typ, po prostu na taki typ wyglądasz. Jakbys chciała, napisz na zbiorczym, dotyczącym typów urody, naskrobałam długiego pierwszego posta, może się przyda
Właśnie ja podobno świetnie wyglądałam(wg opinii osób trzecich) w krwisto czerwonej sukience. :P

Na zbiorczym też mi powiedziano, że jestem wiosną, koleżanka, która jest fryzjerką kolorystką też stwierdziła, że wg niej jestem jasną wiosną, także możliwe, że tak właśnie jest, właściwie, to chłodne typy urody odrzuciłam, gdyż wszystko wskazuje na to, że jestem ciepła, ewentualnie neutralna.

Rozjaśniłam włosy, na chwilę obecną mam coś takiego jak w załączniku Niestety czubek głowy (1-sze 5 cm włosów) trochę są przetlenione i będe musiała coś zrobić, żeby zrównać kolor do całości. Ale wydaje mi się, że lepiej mi w tym kolorze, to zdjecie z zamazaną tworzą pięknie oddaje kolor włosów (bez przetlenionego czubka)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02586.jpg (80,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02590.jpg (102,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02606.jpg (93,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02608.jpg (89,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02611.jpg (89,2 KB, 46 załadowań)
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 13:48   #25
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Niestety nie mogę edytować postu.

Ten blond to był chyba faktycznie zły strzał, jestem zdecydowanie za blada do blondu, nie potrafię tego inaczej określić, po prostu to nie to. Na tamtych zdjeciach było jeszcze całkiem ładnie, w rzeczywistości moja twarz i włosy wyglądają jak taka jasna plama, bo teraz w świetle dziennym to widzę, włosy zlewają mi się z cerą, oczy nabrały szaroburego odcienia, serio to nie gra ze sobą, w rudym wyglądałam milion razy lepiej i generalnie do niego wrócę, ale chociaż przerobiłam całą paletę kolorów i wiem, że rudy to mój kolor. Gorzej mi było chyba tylko w czerni Ale kobieta musi przejśc 100 różnych kolorów, żeby wiedzieć co jej pasuje A co do typu urody to chyba bliżej mi do miesznaki jesieni i zimy Także ta wiosna to chyba było nieporozumienie
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 16:33   #26
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Moim zdaniem wyglądasz dużo dużo lepiej w tym nowym kolorze.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 17:15   #27
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wyglądasz dużo dużo lepiej w tym nowym kolorze.
Te zdjecia powyżej były robione w sztucznym świetle, te, które dodam w ząłaczniku to zdjecia w naturalnym świetle Ocene pozostawiam Wam, rodzice jak mnie zobaczyli spytali " dlaczego sobie taką krzywdę zrobiłam"
ale chciała baba blondu to niech baba cierpi ;p 2 zdjecie pokazuje najlepiej to, jak wyglądam, niestety w blondzie tak jak i w brązie wyglądam "niezdrowo" także wrócę do rudego, tylko nie takiego jaskrawego, ale do głębokiego odcienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02652.jpg (99,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02656.jpg (99,1 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02661.jpg (76,9 KB, 74 załadowań)
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 20:07   #28
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Fajnie Ci w blondzie moim zdaniem, ale w rudym było chyba lepiej
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 22:24   #29
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Fajnie Ci w blondzie moim zdaniem, ale w rudym było chyba lepiej
Wszyscy po kolei mi to mówią, że w blondzie nie ma tragedii, ale że w rudym lepiej no i ja też odnoszę takie wrażenie, na szczęście moje włosy są pancerne i się nie poniszczyły, więc wrócę sobie do rudego i tak chyba będzie najlepiej.
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 09:24   #30
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Wszyscy po kolei mi to mówią, że w blondzie nie ma tragedii, ale że w rudym lepiej no i ja też odnoszę takie wrażenie, na szczęście moje włosy są pancerne i się nie poniszczyły, więc wrócę sobie do rudego i tak chyba będzie najlepiej.
Tu nie chodzi o sam blond, tylko o jego odcień. Taki żółty to nie wiem, komu pasuje, więc nie odrzucaj LS. A Jasna Wiosna naturalnie może mieć nawet brązowe włosy, bo nie włosy decydują, jakim typem jesteśmy na twoim miejscu zgasiłabym tę żółć i tyle
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-23 17:48:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.