Galeria :) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 18:58   #721
MAGWA
Raczkowanie
 
Avatar MAGWA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: Galeria :)

Dziewczyny Jak Myslicie Czy Waga Ok 55kilo Przy 162 Cm Wzrostu Jest Prawidlowa Moze Nie Jestem Taka Gruba Ale Ten Moj Wystajacy Brzuszek Co Z Nim Zrobic Odpiszcie
MAGWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 10:13   #722
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177
Dot.: Galeria :)

Dziewczyny poprostu super jest ten watek. Może razem z wasza pomoca wrescie uda mi sie cos z soba zrobic i zieminc sie na lepsze.
Jak czytam to wszystko i ogladam wasze zdjecia to czuje jak rosna mi sily do ciezkiej pracy. Tylko że mam pewien problem od pewnego czasu, ktory stoi mi na drodze. Podziele sie z wami tym a moze mi pomożecie to przezwyciezyc.
Otóż chodzi o to, ze jakies dwa lata temu dokladnie to bylo w dzien kobiet przyszlam ze szkoly i nie wiem co mi sie stalo bo nigdy tego nie planowalam postanowilam sie odchudzac i zyc na samych sokach.Pilam ich bardzo duzo ogolnie czulam sie dobrze i nawet mialam sily zeby normalnie funkcjonowac.Schudlam wtedy prawie 20 kg w ciagu 4 miesiecy, ale przez to pogorszyl mi sie stan zdrowia tzn pozniej mialam problemy z zoładkiem jak zaczelam po woli jesc to odczuwalam straszny bol. Teraz waze spowrotem 24 kg wiecej i tyle je ze sie zalamuje, jem teraz takie ilosci i nie moge sie ogarnac.
Nie wiem jak mam sobie z tym poradzic bo co chce zaczac jakakolwiek diete to sie boje, ze pozniej znowu sie roztyje i wszystko pojdzie na marne. Ten strach przez utyciem jest taki silny, że doszlo do tego ze nic nie robie tylko wiecej jem.
Narazie jestem krótko na tym forum, ale wiem, że minie jeszcze troche czasu i z wasza pomoca mi sie uda.
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 14:01   #723
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Galeria :)

PRZEDE WSZYSTKIM GRATULUJE SWIETNYCH EFEKTOW WSZYSTKIM Z WAS !!!

postanowilam rowniez zamiescic swoje fotki.. efekty poki co dosc marne, ale jak dla mnie to i tak duzo w sumie od pazdziernika schudlam 11kg. chce jeszcze pozbyc sie z 7kg do wakacji.. jak dam rade to super, jesli nie-to tez bede z siebie zadowolona
pierwsze mies. tzn pazdziernik-bylam na diecie 1000kcal, potem do grudnia na 1300. teraz nie licze kalorii w ogole, mysle ze po prostu przestawilam sie na inne jedzenie, wiem co wolno, czego lepiej nie jesc choc przyznaje ze zdarza mi sie cos slodkiego zjesc. mimo to poki co waga nie idzie w gore-albo stoi albo troszke w dol takze jestem dobrej mysli
co do cwiczen to niestety musze sie dosc mocno ograniczac-ortopeda zabronil mi cwiczen na silowni, wszelkich biegow, skokow i w sumie wszystkiego co zwiazane z ruszaniem nogami :/ moge tylko kilka razy w tyg. wsiasc na rowerek w domu, ale to i tak na max 20min przy najmniejszym obciazeniu..

bede tu zagladac, i jak sie uda to za jakis czas pochwale sie kolejnymi efektami

pozdrawiam was wszystkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MALALKA.JPG (54,9 KB, 1387 załadowań)
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 14:36   #724
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Galeria :)

Dziewczyny mam do Was Pytanie
Jakiećwiczenia na nogi wykonywac aby nie byly az tak umieśnione... Duzo ćwiczylam i mam strasznie duze mieśnie na udach co mi sie bardzo nie podoba... Musze zczac wykonywac inne ćwiczenia ake nie mam pojecia jakie beda odpowiedni
Pozdrawiam
dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 15:47   #725
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Galeria :)

slyszalam juz gdzies tu na forum ze pilates wysmukla miesnie
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:14   #726
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Red face Dot.: Galeria :)

Cześć Dziewczyny Jak Patrze Na Te Zdjecia To Aż Mi Szkoda Ja Waże Około 55 Kg Moze Nie Jest To Dużo Ale Bardzo Bym Chciała Pozbyć Sie Mojego Brzuszka Prosze Napiszcie Mi Co Mogę Jeść A Czego Nie Mogę Zrobię Wszystko żeby Sie Go Pozbyć,mąż Mnie Namawia Na Basen Ale Ja Się Wstydzę.prosze Pomóżcie Moge Podać Gg 1225857 Może Ktoś By Chciał Pogadać??? Czekam Na Odpowiedz
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 15:13   #727
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: Galeria :)

malalka dzięki tobie mam ogromna motywacje!!!!!! te twoje zdjecia mnie po prostu postawiły na nogi!!! GRATULUJE!!!! zdjęcie nóg ze stycznia jest zwalające.. jestem w szkoku Jeszcze raz zloze gratulacje
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 15:42   #728
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Galeria :)

dzieki milkshake
jeszcze duzo pracy przede mna, ale wierze ze sie uda
a tobie zycze powodzenia jesli tez walczysz ze zbednym tluszczykiem troche czasu i efekty beda!
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 17:13   #729
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: Galeria :)

malalka moje najszczersze gratulacje
Nie mów kochana, ze nie jest to dużo dla mnie to naprawde sporo Ja takze postanowiłąm walczyc z własnym ciałkiem Mam nadzieje, ze tym razem naprawde sie uda Pozdroiownka
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 18:30   #730
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Galeria :)

dzieki dolotku
zdecydowanie latwiej sie walczy z tymi kg dzieki temu forum.. jakos latwiej mi sie zmotywowac i w ogole
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:21   #731
iwona.sz2403
Raczkowanie
 
Avatar iwona.sz2403
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 203
GG do iwona.sz2403
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez malalka
PRZEDE WSZYSTKIM GRATULUJE SWIETNYCH EFEKTOW WSZYSTKIM Z WAS !!!

postanowilam rowniez zamiescic swoje fotki.. efekty poki co dosc marne, ale jak dla mnie to i tak duzo w sumie od pazdziernika schudlam 11kg. chce jeszcze pozbyc sie z 7kg do wakacji.. jak dam rade to super, jesli nie-to tez bede z siebie zadowolona
pierwsze mies. tzn pazdziernik-bylam na diecie 1000kcal, potem do grudnia na 1300. teraz nie licze kalorii w ogole, mysle ze po prostu przestawilam sie na inne jedzenie, wiem co wolno, czego lepiej nie jesc choc przyznaje ze zdarza mi sie cos slodkiego zjesc. mimo to poki co waga nie idzie w gore-albo stoi albo troszke w dol takze jestem dobrej mysli
co do cwiczen to niestety musze sie dosc mocno ograniczac-ortopeda zabronil mi cwiczen na silowni, wszelkich biegow, skokow i w sumie wszystkiego co zwiazane z ruszaniem nogami :/ moge tylko kilka razy w tyg. wsiasc na rowerek w domu, ale to i tak na max 20min przy najmniejszym obciazeniu..

bede tu zagladac, i jak sie uda to za jakis czas pochwale sie kolejnymi efektami

pozdrawiam was wszystkie

tak więc taki efekt osiągnęłaś dzięki tylko rowerkowi?
iwona.sz2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 19:30   #732
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Galeria :)

iwona-praktycznie nie cwiczylam..
bylo to tak ze przez pierwszy miesiac (pazdziernik) bylam na 1000kcal. z natury jestem osoba leniwa i od 3 lat nie cwicze juz w szkole na wf-ie wlasnie ze wzgledu na klopoty z nogami.. jedyne co robilam przez pierwszy miesiac to troche brzuszkow (niestety nie systematycznie..) i cwiczylam po 20min na stepperze ale to tez nie codziennie bo po prostu nie moglam sie za to zabrac.. czasem ze 2-3 dni pod rzad a potem kilka dni nic.. rowerek mam od grudnia w domu i jezdzilam na nim tylko przez jakies 3tyg w grudniu-okolo 3 razy w tyg po te 20min.
mysle ze te stracone kg to glownie przez zmiane diety, bo nie ukrywam ze bylo ich u mnie duzo za duzo i poczatkowo uciekaly dosc szybko. teraz juz jest o wiele wolniej..
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:16   #733
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Galeria :)

Motywacjo!

Spadnij na mnie

(mala prosba do Muz o motywacje dla mnie )
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:22   #734
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez JOANNA16
Cześć Dziewczyny Jak Patrze Na Te Zdjecia To Aż Mi Szkoda Ja Waże Około 55 Kg Moze Nie Jest To Dużo Ale Bardzo Bym Chciała Pozbyć Sie Mojego Brzuszka Prosze Napiszcie Mi Co Mogę Jeść A Czego Nie Mogę Zrobię Wszystko żeby Sie Go Pozbyć,mąż Mnie Namawia Na Basen Ale Ja Się Wstydzę.prosze Pomóżcie Moge Podać Gg 1225857 Może Ktoś By Chciał Pogadać??? Czekam Na Odpowiedz
Jaki masz wzrost?
Proponuje przejrzec wątek "zbiór cwiczeń..." ktory jest na samej gorze. Sa tam cwiczenie na poszczegolne czesci ciala, ktore wykonywaly dziewczyny z tego forum i jak pewnie zauwazylas przyniosly swietne efekty. Znajdz tam cwiczenia na brzuszek i.... cwicz!
Pozniej dieta, bo brzuszka nie pozbedziesz sie z samych cwiczen.
Na koniec... idz z mezem na basen! Ruch to zdrowie, a uzywajac skrotu myslowego rowniez ladne cialo.

P.S Jesli mozesz nie pisz wielka litera kazdego nowego wyrazu... Czuje sie wtedy jakbym miala za rozmowce przedszkolaka. Przepraszam jesli Cie urazilam, ale nie toleruje wszelkich objawow pokemonow.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 22:40   #735
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Galeria :)

O kurcze... dziewczyny gratuluję ! u mnie niestety poszło w drugą stronę... Jutro wkleje jakies foto aktualne, bo z wakacji mam ... a widać różnicę jak mi się utyło Może jak wkleję na forum, to się jakoś zmotywuję... Wstydu się najem i może wtedy troszke rozsądku mi do głowy wpadnie
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 22:46   #736
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez malalka
PRZEDE WSZYSTKIM GRATULUJE SWIETNYCH EFEKTOW WSZYSTKIM Z WAS !!!

postanowilam rowniez zamiescic swoje fotki.. efekty poki co dosc marne, ale jak dla mnie to i tak duzo w sumie od pazdziernika schudlam 11kg. chce jeszcze pozbyc sie z 7kg do wakacji.. jak dam rade to super, jesli nie-to tez bede z siebie zadowolona
pierwsze mies. tzn pazdziernik-bylam na diecie 1000kcal, potem do grudnia na 1300. teraz nie licze kalorii w ogole, mysle ze po prostu przestawilam sie na inne jedzenie, wiem co wolno, czego lepiej nie jesc choc przyznaje ze zdarza mi sie cos slodkiego zjesc. mimo to poki co waga nie idzie w gore-albo stoi albo troszke w dol takze jestem dobrej mysli
co do cwiczen to niestety musze sie dosc mocno ograniczac-ortopeda zabronil mi cwiczen na silowni, wszelkich biegow, skokow i w sumie wszystkiego co zwiazane z ruszaniem nogami :/ moge tylko kilka razy w tyg. wsiasc na rowerek w domu, ale to i tak na max 20min przy najmniejszym obciazeniu..

bede tu zagladac, i jak sie uda to za jakis czas pochwale sie kolejnymi efektami

pozdrawiam was wszystkie
malalko gratuluje !! tym bardziej, ze nasze poczatki byly na forum "kto ze mna zaczyna odchudzanie" pamietasz ??
naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 18:38   #737
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez Nati02
Jaki masz wzrost?
Proponuje przejrzec wątek "zbiór cwiczeń..." ktory jest na samej gorze. Sa tam cwiczenie na poszczegolne czesci ciala, ktore wykonywaly dziewczyny z tego forum i jak pewnie zauwazylas przyniosly swietne efekty. Znajdz tam cwiczenia na brzuszek i.... cwicz!
Pozniej dieta, bo brzuszka nie pozbedziesz sie z samych cwiczen.
Na koniec... idz z mezem na basen! Ruch to zdrowie, a uzywajac skrotu myslowego rowniez ladne cialo.

P.S Jesli mozesz nie pisz wielka litera kazdego nowego wyrazu... Czuje sie wtedy jakbym miala za rozmowce przedszkolaka. Przepraszam jesli Cie urazilam, ale nie toleruje wszelkich objawow pokemonow.
Sorki za to pismo ale ja pisze małymi literami,mój komputer ostatnio coś nawala także dziewczyny nie denerwujcie się pozdrawiam pa pa
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 18:42   #738
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Smile Dot.: Galeria :)

oj zapomniałam nan 162 cm.wzrostu więc Nati radzisz mi żebym się jednak wybrała z męzem na ten basen,ale nie wiem czy sie przełamie,spróbuje pozdrawiam
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:23   #739
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Galeria :)

Sprobuj sie przelamac
Nawet moja mama, ktora wazy hoho chodzi na basenik i ładnie zaczyna chudnąć
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 19:55   #740
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Wink Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez Nati02
Sprobuj sie przelamac
Nawet moja mama, ktora wazy hoho chodzi na basenik i ładnie zaczyna chudnąć
Chyba jednak spróbuje,moze sie uda,a mąż sie bardzo ucieszy.Tylko nie wiem jeszcze kiedy bo jak narazie nie mamy czasu. ale jak tylko się zwolni chwilka to pojedziemy.Pozdrawiam pa
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 14:19   #741
iwona.sz2403
Raczkowanie
 
Avatar iwona.sz2403
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 203
GG do iwona.sz2403
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez *chocolate*
O kurcze... dziewczyny gratuluję ! u mnie niestety poszło w drugą stronę... Jutro wkleje jakies foto aktualne, bo z wakacji mam ... a widać różnicę jak mi się utyło Może jak wkleję na forum, to się jakoś zmotywuję... Wstydu się najem i może wtedy troszke rozsądku mi do głowy wpadnie
czekamy na fotki
iwona.sz2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 15:23   #742
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez dziewoja
Dziewczyny mam do Was Pytanie
Jakiećwiczenia na nogi wykonywac aby nie byly az tak umieśnione... Duzo ćwiczylam i mam strasznie duze mieśnie na udach co mi sie bardzo nie podoba... Musze zczac wykonywac inne ćwiczenia ake nie mam pojecia jakie beda odpowiedni
Pozdrawiam
musisz się porozciągać trochę, pilates faktycznie jest na to dobry

Malalko - gratuluję
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 17:55   #743
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Galeria :)

Taak, zgadzam sie z Vadi Pilatesik jest rewelacyjny
myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 23:28   #744
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Galeria :)

przeczytałam wątek od początku do konca i też postanowiłam wkleic swoje zdjecie. na razie tylko z serii 'przed" a jak osiągnę swoje cele, to wkleję to z widocznymi efektami
moja pierwsza odsłona na wizażu: oto ja
uważam, że mam zbyt chłopięcą sylwetkę - za małe wcięcie w talii, chociaż od hulahopowania i tak się powiększyło. chciałabym, żeby było jescze większe, a oprócz tego ćwiczę nad mięśniami brzucha.
poza tym mam za chude łydki, ale jescze nic w tym kierunku nie robię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (86,1 KB, 834 załadowań)
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 23:48   #745
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez corka_rosy
przeczytałam wątek od początku do konca i też postanowiłam wkleic swoje zdjecie. na razie tylko z serii 'przed" a jak osiągnę swoje cele, to wkleję to z widocznymi efektami
moja pierwsza odsłona na wizażu: oto ja
uważam, że mam zbyt chłopięcą sylwetkę - za małe wcięcie w talii, chociaż od hulahopowania i tak się powiększyło. chciałabym, żeby było jescze większe, a oprócz tego ćwiczę nad mięśniami brzucha.
poza tym mam za chude łydki, ale jescze nic w tym kierunku nie robię.
Ja moim skromnym zdaniem uważam, że masz łydki super proporcjonalne do ud
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 08:40   #746
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Galeria :)

malalko, gratulacje! efekt spektakularny! i madrze osiagniety
ale jeszcze 7 kilo, hmm , chyba przesadzasz?
ja wiem , ze apetyt rosnie w miare jedzenia, ale nie popadaj ze skrajnosci w skrajnosc!
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 08:43   #747
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Ja moim skromnym zdaniem uważam, że masz łydki super proporcjonalne do ud
moim również
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 09:53   #748
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez moriam
malalko, gratulacje! efekt spektakularny! i madrze osiagniety
ale jeszcze 7 kilo, hmm , chyba przesadzasz?
ja wiem , ze apetyt rosnie w miare jedzenia, ale nie popadaj ze skrajnosci w skrajnosc!
dziekuje (vadi - tobie rowniez )
w sumie to sama nie wiem ile jeszcze ;p wiec chyba poprostu przstane jak juz bede czula sie dobrze z tym jak wygladam :p
teraz zaczynam juz wiecej cwiczen - poki co rowerek, a za jakis tydzien dolacze brzuszki i moze cos jeszcze

corko_rosy - moim zdaniem takze lydki masz proporcjonalne (eh sama bym chetnie takie miala.. )
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:52   #749
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Galeria :)

grudniowa-szatynko, vadi, malalko - dziękuję jednak jak patrzę w lustro na swoje łydki z perspektywy mojego 1, 75 m, to widzę dwa patyczki.
a dziś rano dostałam okres, strasznie bolą mnie plecy (zawsze tak mam przez pierwsze dwa dni ) i nici z ćwiczeń na brzuch...
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 11:34   #750
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez aga_gusia
Dziewczyny poprostu super jest ten watek. Może razem z wasza pomoca wrescie uda mi sie cos z soba zrobic i zieminc sie na lepsze.
Jak czytam to wszystko i ogladam wasze zdjecia to czuje jak rosna mi sily do ciezkiej pracy. Tylko że mam pewien problem od pewnego czasu, ktory stoi mi na drodze. Podziele sie z wami tym a moze mi pomożecie to przezwyciezyc.
Otóż chodzi o to, ze jakies dwa lata temu dokladnie to bylo w dzien kobiet przyszlam ze szkoly i nie wiem co mi sie stalo bo nigdy tego nie planowalam postanowilam sie odchudzac i zyc na samych sokach.Pilam ich bardzo duzo ogolnie czulam sie dobrze i nawet mialam sily zeby normalnie funkcjonowac.Schudlam wtedy prawie 20 kg w ciagu 4 miesiecy, ale przez to pogorszyl mi sie stan zdrowia tzn pozniej mialam problemy z zoładkiem jak zaczelam po woli jesc to odczuwalam straszny bol. Teraz waze spowrotem 24 kg wiecej i tyle je ze sie zalamuje, jem teraz takie ilosci i nie moge sie ogarnac.
Nie wiem jak mam sobie z tym poradzic bo co chce zaczac jakakolwiek diete to sie boje, ze pozniej znowu sie roztyje i wszystko pojdzie na marne. Ten strach przez utyciem jest taki silny, że doszlo do tego ze nic nie robie tylko wiecej jem.
Narazie jestem krótko na tym forum, ale wiem, że minie jeszcze troche czasu i z wasza pomoca mi sie uda.
wydaje mi się, że dieta z samych soków to był niezbyt dobry pomysł... ale skoro to wiesz i masz doświadczenie, możesz teraz zacząć odchudzać się mądrze - tj. dobra, zdrowa dieta i dużo ruchu. wtedy na pewno nie będziesz miała takich problemów ze zdrowiem i schudniesz może wolniej, ale łatwiej będzie Ci potem utrzymać wagę i w ogóle nowy styl zycia. nie załamuj się! mozesz jeszcze napisać, ile masz lat? myślę, że na tym forum znajdziesz mnóstwo porad, co do tego jak się odżywiac i ćwiczyć, a poza tym doświadczenia Dziewczyn, które tak osiągnęły swój cel. przytulam mocno i zyczę powodzenia!!
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 07:19:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.