Chce mieć płaski brzuch! - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-25, 13:11   #1381
malinowa
Raczkowanie
 
Avatar malinowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 36
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Dzieki Eska za odpowiedz a co do tali to ja tez uwazam ze normlanie ja sobie wyrobisz ja od dzis zaczelam juz ostro diete i cwiczenia teraz tylko wytrwac a to fakt faktem jest najtrudniejsze :<

Ps. porownujac Eska TWoje poprzednie i terazniejsze zdjecie brzucha to jest swietnie <yes> dobra motywacja dla innych
pozdrawiam.
__________________
Mam sile by walczyc nadal.
malinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 15:21   #1382
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Ludzie...tzn. dziewczyny, powiedzcie mi czy tylko ja mam taki problem.. ja po prostu mam strasznie chłopską, szeroką figurę jestem wysoka do tego szeroka w ramionach, w biodrach..a brzuch to juz w ogole.. szerszy niz same biodra... mam tylko NAŚCIE lat i bardzo źle się czuję we własnej skórze, jak jakiś mutant.. jak patrzę na te filigranowe kobietki to mnie ściska
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 15:24   #1383
malinowa
Raczkowanie
 
Avatar malinowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 36
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

dieta + odpowiednie cwiczenia zreszta jezeli masz tylko nascie lat to na banka Twoja figura jeszcze zdarzy sie zmienic..
__________________
Mam sile by walczyc nadal.
malinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 15:28   #1384
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

o to chodzi,że ona się właśnie na TAKĄ zmieniła. wszystko podczas dojrzewania..zawsze byłam drobniutka, dlatego jestem w niemałym szoku dlaczego takie straszydło ze mnie wyrosło..
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 15:30   #1385
mao mai
Zadomowienie
 
Avatar mao mai
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 224
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

No pewnie, że proporcje moga się zmienić. Sama byłam kiedyś bardziej "kwadratowa", a teraz mam bardzo kobiecą figurę...
(nie wiem juz co lepsze)

Ale cwiczenia i dieta mogą pomóc. Trzeba wyrzeźbić niektóre partie i od razu powinno byc lepiej.
__________________
Can’t find the answers
I’ve been crawling on my knees
Looking for anything
To keep me from drowning
Promises have been turned to lies
Can’t even be honest inside
Now I’m running backward
Watching my life wave me goodbye


mao mai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 15:32   #1386
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: płaski brzuszek :)

O Fem nie wolno rbic Twixów!!! Ja kiedyś w chwili załamki emocjonalnej chciałam zrobić właśnie takiego twixa ale na szczęście mi nie wyszło i bardzo dobrze ...to do niczego nie prowadzi...a jak się raz spróbuje to potem leci następny i nasępny...aż w końcu je się co się chce bo przecież mam "sposób" aby to "spalić"...ehh ale walnełam żlote myśli A u mnie tak : dietka wporzo...może poza tym że zjadłam wczoraj z 5 cukierków i chyba z 3 bułki...(ocz.nie na raz ) i dzisiaj zjadłam 3 cukierki....i napiłam się Pepsi...ale co tam =]] Nie będe płakać przez takie nic Wczoraj się zdenerwowałam bo ćwiczyłam brzuszek...i ćwiczyłam i ćwiczyłam i w ogóle nie czułam mięśni....zero zmęczenia...aż w końcu brakło mi pomysłow i zaczełam robić brzuszki...to jak mnie zabolały nogi to się ogarnełam. Ale byłam niepocieszona bo czułam się tak jakby moje wyciskanie nic nie dawało !!! Na szczęście dzisiaj rano kolejny cm w talii mniej więc jest good =]] Jutro jest grzeszny dzień ! Zamiast do szkoły idę do kina i na pizze i na zakupy...A w piątek Disco Teraz zamierzam zchrupać cos do jedzonka bo zjadłam na obiad only 4 łyżki zupki
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 15:40   #1387
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: płaski brzuszek :)

Olunia, ja wiem, że nie wolno....zreszta i tak nie umiem .....to były takie czarne mysli wczorajszego dnia. Dzis jest juz viel gut żadnych grzeszków

masz do tego dobre podejście...ja tez nie przemuje sie jak mi sie cos tam niedozwolonego zje....ale to co wczoraj zrobiłam to było.....hmmmm uzyje lekkiej wersji: nie do pomyslenia.....

.....w kazdym razie do konca tygodnia ma byc O% grzeszków, a jak mi sie to uda to w poniedziałek zjem sobie kogel-mogel (zamiast cukru-ziołomiód)

powodzenia kochane dziewczynki
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 16:00   #1388
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

A ja mam ramiona szersze niż biodra (słyszałam że powinny być mniej więcej równe) czyli jak facet
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 16:16   #1389
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Jak sie dzisiaj zobaczylam w lustrze to az sie przerazilam:// Tluszcz mnie doslownie obrasta ;( Najgorszy jest brak silnej woli...;/ Ale dam rade! Od dzisiaj robie brzuszki Krece dluzej na hula i jakies cwiczonka dorzuce na dolne partie brzuszka i do wakacji licze na efekty
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 16:27   #1390
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez Agusia=]
Jak sie dzisiaj zobaczylam w lustrze to az sie przerazilam:// Tluszcz mnie doslownie obrasta ;( Najgorszy jest brak silnej woli...;/ Ale dam rade! Od dzisiaj robie brzuszki Krece dluzej na hula i jakies cwiczonka dorzuce na dolne partie brzuszka i do wakacji licze na efekty
a ja od dzisiaj dołaczam twistera...10-15 min dziennie....też licze na efekty....ech jak sobie pomysle jak ładnie bede wygladac latem to moja motywacja wzrasta
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 16:44   #1391
syrnka19
Raczkowanie
 
Avatar syrnka19
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 39
Dot.: płaski brzuszek :)

kurcze ja dopiero co zaczełam ćwiczyc i juz chce miec ten super brzuch!!!jeszcze jak mam zakwasy to czuje ze te cwiczenia dzialaja a jak dzis nic mnie nie boli to czuje sie jakbym wogole nie ćwiczyła...oj ciezko bedzie,nie wyobrazam sobie mojego brzucha bez tej "oponki"jak siedam,a tak bym chciala zeby sie udałoi mój chłopak byłby naprawde dumny...oj marzenie...a i zauwazyłam ze odkad cwicze to ciagle chce mi sie jesc
syrnka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 17:01   #1392
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: płaski brzuszek :)

Fem bardzo dobrze ze jest juz...dobrze
Syrnka mi tez się chce jesc ciągle...hmm ale to chyba przez zime...wtedy ciałko potrzebuje więcej tłuszyczku zeby bylo cieplo a my je spalamy Ciesz sie ze nie masz zakwasów choc ja też uwielbiam to uczucie =]] Wtedy faktycznie czuje sie ze to cos daje ale wystarczy ze czujesz zmęczenie podczas cwiczen...to wystarczy zeby wiedziec ze cos dzialają
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 17:18   #1393
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez milkshake
o to chodzi,że ona się właśnie na TAKĄ zmieniła. wszystko podczas dojrzewania..zawsze byłam drobniutka, dlatego jestem w niemałym szoku dlaczego takie straszydło ze mnie wyrosło..
Ja mam to samo podczas dojrzewania strasznie się roztyłam;( a taka byłam chuda i drobniutka i na szczęscie mam drobny kosciec wiec licze na efekty FEM moja motywacja also come back
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 17:25   #1394
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez Dolot
wiec licze na efekty FEM moja motywacja also come back
Viel gut meine liebe


ech dzisiaj dzień bez grzeszku...no ale jak sobie przypomne wczorajszy, a potem pomyśle o rzeczach niedozwolonych to mi sie zbiera na wymioty...bleh...nigdy więcej
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 18:28   #1395
malgosia26
Raczkowanie
 
Avatar malgosia26
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 63
GG do malgosia26
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

hej dziewuszki
mam dzis dosyc dobry humorek . Moj przystojny,wysportowanyi cholernie seksowny w-fista powiedzial i dzis kiedy cwiczylam joge z kolezanka ze niezle wygladam, schulam itd. Byl pierwsza osoba ktora mi to powiedziala. Bylam dzis u kosmetyczki i zrobilam sobie tipsy. Sa ladne, Pokaze jednej malpie i szympansowi ze jestem ladna. Dokopie im tego weczoru.
Niegrzeszylam dzis. Malo zjadlam i nie tknelam slodyczy
malgosia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 18:56   #1396
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: płaski brzuszek :)

ale ja jestem glupia....
dzisiaj zjadlam 3 wazy z szyneczką, serek naturalny z lyzeczka cukru i chyba z 8 dkg wafelkow buuuuu....teraz pije ZIELONĄ HERBATKE i chyba wyskakam na skakance to wszystko (((
ja chyba nigdty nie bede miala plaskiego brzusia ;(
myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:23   #1397
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

hej((

mam okropne dni ostatnio. Czytam ciagle wasze watki ale jakos nie mialam ochoty wczesniej nic napisac

Rozchorowalam się. Jakiegoś wirusa złapałam i w sumie nic nie jem- jestem na scislej diecie ale juz wytrzymac nie moge Zjadl;a przed chwilka kromke z maslem i chyba sie zaraz pozygam((


Nie cwicze i okropnie grzesze ostatnio. Czuje sie jakbym w ogole zapomniala o calym postanowieniu. Mam okroipny humor i w ogole nie wiem co jest ze mna nie tak

Czuje sie jakby szczescie m nie omijalo:/
eh

Chcialabym znow cwiczyc rano i nie jesc slodyczy- tak jak to robilam jakis tydzien temu, ale mimo tego ze widzialam piekne efekty jakos nie potrafie Jescze te chorubsko mnie tak wymecza ze szok(

Trzymajcie sie Słoneczka- ja niestety musze stanąć na przymusowym postoju Chyba zostane z tyłu ;((((
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:35   #1398
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=62327&page=6
fajny wątek ale nie odpowiadam za skutki
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:36   #1399
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez Atoska
hej((
mam okropne dni ostatnio. Czytam ciagle wasze watki ale jakos nie mialam ochoty wczesniej nic napisac
Rozchorowalam się. Jakiegoś wirusa złapałam i w sumie nic nie jem- jestem na scislej diecie ale juz wytrzymac nie moge Zjadl;a przed chwilka kromke z maslem i chyba sie zaraz pozygam((
Nie cwicze i okropnie grzesze ostatnio. Czuje sie jakbym w ogole zapomniala o calym postanowieniu. Mam okroipny humor i w ogole nie wiem co jest ze mna nie tak
Czuje sie jakby szczescie m nie omijalo:/
eh
Chcialabym znow cwiczyc rano i nie jesc slodyczy- tak jak to robilam jakis tydzien temu, ale mimo tego ze widzialam piekne efekty jakos nie potrafie Jescze te chorubsko mnie tak wymecza ze szok(
Trzymajcie sie Słoneczka- ja niestety musze stanąć na przymusowym postoju Chyba zostane z tyłu ;((((
ja też jestem chora niestety bardzo mnie głowa boli szczególnie nad nosem też nie ćwicze ale od nowego tygodnia znów ostra jazda z cwiczeniami
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 19:36   #1400
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez Atoska
hej((
mam okropne dni ostatnio. Czytam ciagle wasze watki ale jakos nie mialam ochoty wczesniej nic napisac
Rozchorowalam się. Jakiegoś wirusa złapałam i w sumie nic nie jem- jestem na scislej diecie ale juz wytrzymac nie moge Zjadl;a przed chwilka kromke z maslem i chyba sie zaraz pozygam((
Nie cwicze i okropnie grzesze ostatnio. Czuje sie jakbym w ogole zapomniala o calym postanowieniu. Mam okroipny humor i w ogole nie wiem co jest ze mna nie tak
Czuje sie jakby szczescie m nie omijalo:/
eh
Chcialabym znow cwiczyc rano i nie jesc slodyczy- tak jak to robilam jakis tydzien temu, ale mimo tego ze widzialam piekne efekty jakos nie potrafie Jescze te chorubsko mnie tak wymecza ze szok(
Trzymajcie sie Słoneczka- ja niestety musze stanąć na przymusowym postoju Chyba zostane z tyłu ;((((
ja też jestem chora niestety bardzo mnie głowa boli szczególnie nad nosem też nie ćwicze ale od nowego tygodnia znów ostra jazda z cwiczeniami
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:07   #1401
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Atoska, głowa do góry i nie martw sie motywacja i samozaparcie samo wróci jak tylko sie lepiej poczujesz a może ty masz grype żołądkową albo cuś...?? no ale prze g. zołądkowej to sie nie ma ochoty na żadne jedzenie i ciągle sie wymiotuje.....

.....biedactwo, wracaj szybko do zdrowia i tu do nas
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:08   #1402
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Znalazłam fajną stronkę... http://www.vitalia.pl/?mid=19&fid=78 wejdzcie, i zrobcie 5 kroków, by dowiedzieć się co jest złego w waszej diecie, jak szybko tyjecie/chudniecie i co musicie zmienić, by utrzymywać wagę. Oferuja jakiś program do kupienia ale ja się na to nie pisałam, a darmowa rejestracja jest fajna i pozyteczna! teraz wiem, że muszę jeść śniadania, cześciej jeść i w diecie unikac alkoholu i słodyczy Miłam problem z wpisaniem wagi, którą chce osiągnąc, bo wyskoczyła mi niedowaga ale w spółczynnik BMI akurat nie wierze hehe dobre informacje takze o tym, ile bedziecie wazyc za pare lat jeśli nadal będziecie utrzymywać dotychczasowy tryb zycia Sprawdzajcie i piszcie
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:16   #1403
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: płaski brzuszek :)

Cytat:
Napisane przez myszeczka00
dzisiaj zjadlam 3 wazy z szyneczką, serek naturalny z lyzeczka cukru i chyba z 8 dkg wafelkow buuuuu....
zjadłaś dzisiaj tylko to??
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:28   #1404
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: płaski brzuszek :)

Cytat:
Napisane przez myszeczka00
ale ja jestem glupia....
dzisiaj zjadlam 3 wazy z szyneczką, serek naturalny z lyzeczka cukru i chyba z 8 dkg wafelkow buuuuu....teraz pije ZIELONĄ HERBATKE i chyba wyskakam na skakance to wszystko (((
ja chyba nigdty nie bede miala plaskiego brzusia ;(
Z gory wybacz sarkazm, ale poprostu czasem nie wytrzynmuje....


Moze lepiej nic juz nie jest tylko skakac, biegac, plywac i znow skakac? Moze wtedy bedzie super-extra-cool plaski brzuszek?
W sumie masz racje. Bedzie. Bedzie plaski.
Tylko na ile? Ile wytrzymasz nie jesc nic? Bo jak zaczniesz jesc to zjesz, pol bochenka chleba, jajecznice, dwa dania z obiadu, budyn, znow przekasisz jakas buleczke, batonika, 5 jablek i pomyslisz co na kolacje.
Znam to z autopsji gdy bedac w pracy nie moglam nic jesc 10-11 godzin

Zacznij jesc ok 1000 kcal i cwiczyc. Zanim sie obejrzysz brzuszek bedzie sliczny.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:34   #1405
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: płaski brzuszek :)

Cytat:
Napisane przez myszeczka00
ale ja jestem glupia....
dzisiaj zjadlam 3 wazy z szyneczką, serek naturalny z lyzeczka cukru i chyba z 8 dkg wafelkow buuuuu....teraz pije ZIELONĄ HERBATKE i chyba wyskakam na skakance to wszystko (((
ja chyba nigdty nie bede miala plaskiego brzusia ;(
Słonko moje...faktycznie przy takiej diecie nigdy nie będziesz mieć płaskiego brzuszka...bo to poprostu stanowczo za MAŁO!!! Zacznij jeść normalnie jak człowiek! Tak jak pisze NAti...1000 kcal + ćwiczenia = sukces ! Dieta 50kcal jest dla małych dziewczynek które chcą być piękne a nie wiedza jak sie za to zabrać ;]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:42   #1406
KaSiaCzeK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Far far away... :)
Wiadomości: 5
Dot.: płaski brzuszek :)

Nikt nie odpisal na moją wypowiedz... Buuu
Chyba musze poszukac szczescia w innym watku...

Pozdrawiam - OdchudzającaSieKasia...
KaSiaCzeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:49   #1407
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: płaski brzuszek :)

Cytat:
Napisane przez KaSiaCzeK
Hello
Dzis zarajestrowalam sie na to forum, wiec narazie amator ze mnie
Ale podoba mi się tutaj... Fajne wsparcie duchowe w odchdzaniu)

Moze na poczatek cos niecoś o mnie...;]
Mam 17,5 roq, 161 wzrostu (malutka jestem )
Zaczelam sie odchudzac dokladnie 1.01.2006 i moja waga wyjsciowa to 53,4 na czczo bez ubrania...
Wczoraj rano wazylam sie rowniez na czczo i bez ubrania i mam 49,5
Myslicie ze to dyży spadek wagi w przeciągu 23 dni?
Moje wymiary hmmm... Nigdy nie bylam z nich zadowolona
Biust: 87 (Bylo 89)
Talia: 63 (bylo 65)
(nie wiem dokladnie gdzie sie mierzy,ja mierzylam w najwezszym miejsciu)
Uda(moj koszmar ) 92
Obwod jedneo uda 51
Łydka: 35 cm

Mam typowo kobiecą figrurę i to mnie chwilami martwi...
Dieta ktorą stosuje to poprostu MŻ (mniej żreć) przede wszytkim wyeliminowalam wszystkie slodycze (co bylo dla mnie tragedia, bo potrafilam jesc tablieczke czekolady, 3-4 kawalki ciasta, i 2 batoniki dziennie oraz mase innych przekasek )
Cwiecze , okolo 200-250 brzuszko dziennie, przysiady,sklony,skakanka takie tam... Raz w tygodniu basen...
Co jeszcze moge robić?!

Bede wdzieczna za odpowiedz
Kochana!
Uda masz ladne- ja mam 55 i faceci sie o nie biją
Znien brzuszki... nie rob tyle, bo sam prosty cwiczysz. Zerknij do "zbior watkow i cwiczeń.." zaraz na gorze wszystkich watkow. Znajdziesz tam ladne treningi na brzuszek.
Dieta jest dobra- sama ja swegoc zasu stosowalam i nie zmieniaj tego. Basen? Suuuuper, lasnie kszatłtujesz sylwetke.

Tak wiec nie zniechecaj sie w zaden sposob i niech MŻ trwa dalej
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:49   #1408
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: płaski brzuszek :)

Cytat:
Napisane przez kate6o
przenoszę się na ten wątek bo eska mnie normalnie wyrzucila przykro mi się zrobiło ale skoro jestem nieproszona...
Bardzo przepraszam,ale nie rozumiem,kto to jest eska??
Pozdowionka
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:49   #1409
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: płaski brzuszek :)

Cytat:
Napisane przez kate6o
przenoszę się na ten wątek bo eska mnie normalnie wyrzucila przykro mi się zrobiło ale skoro jestem nieproszona...
Bardzo przepraszam,ale nie rozumiem,kto to jest eska??
Pozdrowionka
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:55   #1410
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Już byłam na tej stronce kilka razy ale mi "pada"
Atoska główka do góry...wyzdrowiejesz szybko i nowa chęć do ćwiczeń na Ciebie spłynie jak grom z jasnego nieba =]]]] (wow ale text )
Ja też się troche źle czuje...brzuszek mnie boli (coś w stylu "pofazówki"a nic nie piłam hehe ) główka mnie boli też...gardło troszke...i oczy mnie pieką i mi się troche obraz rozmazuje...Chciałabym poćwiczyć ale czuje że jak wstane to upadne...ojojojjj grubo ze mną ale co tam ;] DObry humor mnie nie opuści "neva"!!! (never )
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 13:20:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.