Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 19:39   #61
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez okretka
milkshake... z tych fotek podoba mi się tylko nr 3 reszta to... ekhm... gdzie widzisz tam ładne NOGI? bo ja tylko patyki :/

myShaczeQ, chcesz ważyć 58 kg przy 178cm? Życzę powodzenia. Sorry, ale na 100% odbiłoby Ci się to na zdrowiu. 58kg to odpowiednia waga dla ok. 172cm przy zachowaniu szczupłej sylwetki!
LOL.
A ja przy 175 cm ważę ok. 50 kg i bynajmniej nie jestem na nic chora i nie wyglądam na wygłodzoną. Wszystko zależy m.in. od budowy i masy kości.
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:16   #62
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Okretka : wolalabym miec takie patyki niz takie nogi jak mam obecnie;]

dotka85 : może zacznij sobie sama przygotowywać kanapki? Najlepiej z chlebkiem Wasą,albo jakiś razowy z ziarnami. Będziesz miała więcej roboty, ale efekt na pewno będzie widoczny jak przerzucisz się z tłustych hamburgerów i frytek na zdrowy chleb
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:34   #63
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

OO ja tesh chcę się przyłączyć
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:38   #64
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

no, to teraz pokaźna z nas gromadka się zrobiła obyśmy tak tylko na gadaniu nie skonczyły:P ;]
idę spać dobranoc od jutra zaczynamy..
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:38   #65
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Talking Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

OO ja też chce Ja od jutra zaczynam gibać brzuszki i chyba 6 Weidera A no i zero słodyczy i białego pieczywa Musze zgubić "wałeczki" i "schabiki" bo przez paskudne choróbska (ehh tak mogę sobie wmawiac:P) mam ogroomne sadło Ale od jutra zaczynam po raz kolejny walke ze zbędnym mięchem
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:11   #66
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Witam Was serdecznie Dziewczyny,

czytając Wasze posty, czuję bijącą z nich determinację i również naszła mnie ochota się do Was przyłączyć.
Niestety u mnie jest tak, że zawsze zaczynam od poniedziałku, ale tym razem nie zacznę sama, bo jest tu silna grupa pod wezwaniem i mam nadzieję, że się będziemy wspierać.
Co najgorsze - u mnie to tak wyszło, że im więcej mówię o odchudzaniu (bo niestety na mówieniu się na razie kończyło), tym jestem grubsza. Tej zimy to już przeszłam samą siebie i tyle nie ważyłam jeszcze nigdy.

Mam 160 cm wzrostu i ważę 65 kg. Naprawdę jest to stanowczo za dużo, więc mam do zrzucenia co najmniej 10 kg, żeby się czuć jako tako. Przyznam, że parę lat temu ważyłam 48 kilo i w tej wadze czułam się świetnie (wcale nie byłam chuda), ale jakoś tak - czas leci, a waga rośnie. Przykre...

Ale koniec narzekania - zaczynam z Wami od jutra. Muszę wprowadzić do życia więcej ruchu i ograniczyć słodycze i myślę, że to już dużo da na początek.

Pozdrawiam Was Dziewczyny i trzymam za nas wszystkie kciuki. Wierzę, że tym razem damy radę
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:33   #67
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

własnie od dzisiaj postanowiłam się odchudzac dlatego na wizazu pierwszy raz zajżałam na to forum ... półtorej roku temu urodziłam dziecko na początku jakoś waga leciała, brzuszek malał spokojnie miesciłam się w swoje ciuchy sprzed ciązy, aż do momentu gdy wróciłam do pracy. Wiecie jak to jest ogólnie zmęczęcie więc żeby jakoś ładować baterie kawa+słodycze no i efekt taki ze spowrotem nie mieszcze się w swoje ciuchy, do tego ta okrągła pucowata twarz, brzych jak w 5 miesiącu eech szkoda gadać ... Moje postanowienie z rozmiaru 40-42 spowrotem nosić 38
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 21:37   #68
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

WCHODZE W TO!!
Witam was serdecznie, jeszcze nigdy nie zajrzalam na forum o fintessie, ale postanowilam, ze zaczynam sie odchudzac od poniedzialku. Wchodze wiec tu w poszukiwaniu informacjio callaneticie i co widze?! Ten watek! NO z nieba spadlyscie! WCHODZE! Od jutra mowie stop wszystkim pustym kaloriom, i cwicze godzine dziennie callanetics!

Czy bedziemy sie kontrolowac i chwalic sukcesami?!

Cytat:
Napisane przez milkshake
Dziewczyny! musimy w końcu dać radę. WIOSNA ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI! Dosyć selekcjonowania ubrań ze względu "to na mnie źle leży" KONIEC Z TYM! zrzucimy tę parę zbędnych kg i będziemy mogły założyć wszystko i w tym wszystkim będzie nam do twarzy. Koniec z kryciem tych gorszych stron.. po odchudzaniu one zwyczajnie znikną. Musimy wykazać się silną wolą, zacisnąć zęby, i chociaż wiem,że nie raz będzie ciężko..pomyślmy o tych efektach koncowych,..jak znajomi nas zobaczą..jak im szczęki opadna..jak faceci beda sie ogladac za nami i kiwać głową z uznaniem
Do dzieła!!!!!
Milkshake, ale dowalilas super posta, no to mnie dopinguje!! Dzieki rowniez za fotki, sa super! Wiosna idzie i bierzemy sie do roboty, zeby niczego juz nie zakrywac i niczego sie nie wstydzic!!

A czy mozemy tu zrobic taka liste punktow na przyklad, co bedziemy, co nam wolno, a co nie wolno, i jakie sobie stawiamy obowiazki kazdego dnia?!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 05:58   #69
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Witam Dziewczyny,

dzisiaj nasz pierwszy dzień Ja już zaczęłam od rana, to znaczy - zamiast jakiegoś kalorycznego i niezdrowego śniadanka, typu białe pieczywo z czymś tam - jem muesli. Myślę, że na śniadanie to dobry pomysł.

Zaraz wychodzę do pracy, do której zabieram ze sobą pyszną suróweczkę w postaci marchewki z jabłkiem oraz dwa jogurty. Myślę, że do 16-tej wystarczy.

Na obiad planuję zjeść ryż z pyszną sałatką grecką

Jestem wegetarianką, więc moje posiłki są typowo warzywno-owocowe

Poza tym, około godziny 18-tej - planuję godzinną jazdę na rowerze stacjonarnym Myślę, że będzie dobrze Musi być dobrze !!

Piszcie Dziewczyny, jak Wam idzie, to znaczy jak planujecie dzisiejszy dzień.
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 06:42   #70
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Ja tez własnie jem śniadanko I zjadłam 2 banany...Ja mam to troszke ułatwione bo 3 dni temu zrobiłam kolczyka w języku i troszke źle się je:P
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 07:42   #71
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Hej dziewczynki Dzis nasz pierwszy dzien, jak tam samopoczucie?? Ja jak na razie jestem baaaardzo zmotywowana. Zjadlam lekkie sniadanko i zaraz jade na uczelnie. Zeby ten okropny snieg nie padal to moglabym zrobic sobie maly spacerek Zycze wiec wam duuzo wytrwalosci i milego dnia. Aha i jakbyscie nawet zgrzeszyly jakims ciastkiem to nie poddawajcie sie, zrobcie troszke brzuszkow i wszystko bedzie spalone
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 08:07   #72
laurynka
Rozeznanie
 
Avatar laurynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 589
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Hej Dziewczyny!
Ja też się chętnie przyłącze...mogę? bo na dietce niby już jestem jakiś czas, ale... no właśnie.. jestem na diecie 4 dni a później mam napady głodu i wszystko od nowa eee ;/ Mam nadzieje pomożecie mi w końcu pokonać te napady, bo to jest masakra eh. Ja również chętnie będę Was wszystkie wspierać... bo wiadomo lepiej w grupie, a nie samemu Ja mam 158 cm wzrostu i 54 kg ... planuje zrzucić jakieś 6 kg.
Dzisiaj na śniadanko był serek wiejski, więc dobry start hehe
Trzymam kciuki za Was Powodzenia
laurynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 08:22   #73
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Okretka, a ja się z Tobą zgadzam!!!
Moim skromnym zdaniem, to niektóre z was naprawdę PRZESADZAJĄ! Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie zmienić nazwę forum z "Fitness", na "I to możesz zostać anorektyczką" :/ Z resztą, skoro wasza waga ciała jest prawidłowa, to nie powinnyście myśleć o dietach i odchudzaniu jakotakim, tylko o ukształtowaniu sylwetku, o wymodelowaniu miejsc na których wam najbardziej zależy! I bynajmniej nie mówię tego dlatego, że natura mi dała figurkę i mogę sobie mówić o czymś o czym nie mam zielonego pojęcia! Od kiedy pamiętam byłam duża, kiedyś do tego stopnia, że z powodu osłabionego organizmu i nadciśnienia musiałam leżeć długo w szpitalu, a moja waga dochodziła (163cm wzrostu) do 75 kg! Moje wymiary z wtedy to ok: 110-90-112. Więc wiem co to desperacja, a mimo to stwierdzam, że przeginacie dziewczyny!
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 08:29   #74
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Pozatym życie jest zbyt kruche, by wynajdować sobie problemy, tam gdzie ich nie ma!
Wczoraj jak wracałam ze spaceru widziałam wypadek. Jakąś dziewczynę auto porąciło. Wracała ze sklepu. Zakupy porozrzucane po całej ulicy, ona się nie rusza. Straszny widok. Przecież takie coś może spotkać każdego! Więc po co udoskonalać coś co już jest dobre? Jakieś diety niewiadomo po co. Chcecie lepiej wyglądać, to uprawiajcie sport, biegajcie, pływajcie róbcie cokolwiek co wam sprawia przyjemność, a jest zdrowe!!!
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 08:32   #75
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez laurynka
Hej Dziewczyny!
Ja też się chętnie przyłącze...mogę? bo na dietce niby już jestem jakiś czas, ale... no właśnie.. jestem na diecie 4 dni a później mam napady głodu i wszystko od nowa eee ;/ Mam nadzieje pomożecie mi w końcu pokonać te napady, bo to jest masakra eh. Ja również chętnie będę Was wszystkie wspierać... bo wiadomo lepiej w grupie, a nie samemu Ja mam 158 cm wzrostu i 54 kg ... planuje zrzucić jakieś 6 kg.
Dzisiaj na śniadanko był serek wiejski, więc dobry start hehe
Trzymam kciuki za Was Powodzenia
Zapraszamy A w ogole to tez mam 158 cm i 54 kg wagi i tez chce 6 kg (przynajmniej) powodzenia
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 08:54   #76
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

dotka85 przynajmniej 6kg? Ale Ty wiesz że to dolna granica normy? Nie lepiej by było sobie zapnonować, np: Chcę się pozbyć "oponki", lub "spłaszczyć brzuch", czy cokolwiek w tym rodzaju, niż pisać ile chcesz schudnąć? Tym bardziej, że Twoja waga jest prawidłowa! Ja też kiedyś pisałam, że chce schudnąć conajmniej 6kg, ale wtedy miałam NADWAGĘ o własnie ok. 6kg! A w Twoim przypadku nie ma potrzeby pisać takich rzeczy!
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 09:13   #77
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

co prawda ja z założenia cały czas sie odchudzam ale też cały czas łamię tę dietę ale od dziś koniec! mam nadzieje że z wami mi sie uda .. niestety ze śniadaniem mi nie poszło bo zjadłam kilka małych kromeczek z jajkiem i wiosenną rzeżuszką (chyba tak to sie pisze.. ) ale jest 'przysłowie':śniadanie zjedz w całości, obiadem podziel sie z przyjacielem a kolację oddaj wrogowi, wiec po szkole(bo jeszcze jestem uczniakiem) bedzie najtrudniejszy momen.. co do diety to nie mam ściśle określonej, staram sie jesc jak najmniej słodyczy, niestety jestem strasznym łakomczuchem i mam dni kiedy moge nie jesc np. sniadania ale cos słodkiego musze ,niestety! ale tzreba z tym skonczyc, pozatym chłepce litrami wode mineralna, co rano pije kawe zbożowa co reguluje mój metabolizm, szklaneczke czy dwie herbaty zielonej w ciągu dnia, słuszałam tez przepis na dobre śniadanie:zalać wrzatkiem płatki owsiane,ztrzec do tego jabłko, marchew i dodac jakies owocki jesli sie chce, rodzynki itp. i jesc co rano-usłyszałam to w tv jakas pani dzowniła i mówiła ze jadła to co dzien , jest bardzo energetyczne, nie chce sie jesc po tym juz nic i nie robiac oprócz tego nic schudła w miesiac 3 kg czasem skubię tek kapustki kiszonej bo witaminowa i małokaloryczna trzymajcie kcuki, aha! mam 159 cm i waże 50,5 kg i chciałabym zhudnąć ze 3, 4 kg zwłaszcza z pośdladków i ud, bo mój rozmiar u góry to 36 a na dole 38\40 taka figura gruszki mi wcale nie odpowiada, moze znacie jakies skuteczne sposoby na zrzucenie z tamtad tłuszczyku?
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 09:17   #78
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

no to tak : ja nie jem słodyczy, tostów , i nie jem wieczorem. Ograniczam sie do około 1000-1200 kcal. ćwiczę: codziennie rano rozciąganie, skakanka i hula hop.
jak się wypogodzi albo chociaż przestanie padac snieg to biegi, a przede wsyztskim spacery.
Szukam jescze jakichs dodatkowych ćwiczen na nogi i biodra. I zastanawiam się nad PILATESEM
to na tyle
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 09:42   #79
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Więc ja dzisiaj zjadłam na śniadanko jogurt naturalny z płatkami ( 160 kcal.)
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 10:51   #80
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Ja tez zaczynam dzis. 8 kilo mam w nadmiarze. Tak lekko liczac. Zjadlam na sniadanie 2 kromki chrupkiego chlebka i kawe z mlekiem, bez cukru. I lykam aplefit (tabletki z octem jablkowym). Za tydzien zamelduje ubytek wagi (mam nadzieje...) Chce chudnac 1 kg na tydzien. To dla mnie najleprze tempo.
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 10:59   #81
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

ja przysięgłam sobie, że kończe ze słodyczami, fast foodami, pizzami etc
zamiast tego owoce, warzywa (przedewszystkim marchewka ).
ograniczam sie do 1000 - 1200 kcal dziennie.
na sniadanie dzisiaj zjadłam- musli z jogurtem naturalnym
obiadek- 2 kotlety sojowe, surówka z kapusty kiszonej + szklanka soku pomarańczowego.
na podwieczorek sałatka z pomaranczy i jabłek z garstką rodzynek
oprocz tego w ciagu dnia będe starać się wypijać 1,5 litra wody mineralnej niegazowanej + 2 filizanki herbaty zielonej

ruch: codzienne spacery z psem tak jak do tej pory (kolo 1,5 godziny dziennie)
zapisałam się też na aerobic- 2 razy w tygodniu po 1 godz.(wtorek, czwartek)
silownia -przez godzine (sroda)
codziennie dodatkowo "rowerek" i "brzuszki".
uff...ale się rozpisałam.

3mam za nas kciuki.
MUSI się UDAĆ!!
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 11:02   #82
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Pierwszy dzien zaczęłam ok, na śniadanie jabłko i herbata czerwona(polecam, mam mniej tłuszczu na brzuchu i biodrach), niedlugo obiadek, obiecuję sobie zmniejszyc porcje o 1/3, na szczęscie zajecia mam do 18.30 więc nie będę myślec o jedzeniu.
Na kolację jabłko i herbata czerwona i powinno byc ok.
Wiem, że powinnam jeść śniadania, ale sie zmusić nie moge, póżniej mi niedobrze
Ale z doswiadczenia wiem(uh, ile to już razy byłam na diecie ), że pierwszy tydzień najgorszy, bo non stop jestem głodna, ale później jest lepiej, bo żołądek zmniejsza swoja objętość i już nie odczuwa się tak głodu no i oczywiście je się mniej
A Wam dziewczyny jak idzie pierwszy dzień?
Czy wytrwamdo wieczora to się okaze, w każdym bądź razie podsumuję sie wieczorem.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 12:04   #83
diana
Raczkowanie
 
Avatar diana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: skierniewice
Wiadomości: 227
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

czesc ja tez sie przylaczam wprawdzie od grudnmia jestem na diecie ale przez luty dieta byla zawieszona wiec zaczynam od dzis z wami moje aktualne wymiart to 163cm 66 kg chce schudnac conajmniej 6 kg wiec zaczynamy POWODZENIA
diana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 12:29   #84
Evian
Przyczajenie
 
Avatar Evian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
GG do Evian
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Hej wam WSZYSTKIM
Mo istatnio jakos ciagle brakowalo silnej woli i motywacji;/zawsze sobie tlumaczylam ze nastepnego dnia zaczynam
Ale dzisiaj powiedzialam KONIECA ze jest 6to zaczynam razem z wamimiejmy nadzieje ze tym razem i wam sie uda i mnie
Evian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:21   #85
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Musi Się Udać!!! Musi!!! )
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:22   #86
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez kasia1552
Więc ja dzisiaj zjadłam na śniadanko jogurt naturalny z płatkami ( 160 kcal.)
Wybacz, ale 160kcal, TO JEST JAKIŚ DURNY ŻART A NIE ŚNIADANIE!!! Po grzyba tyle się tu pisze o poprawnym odżywianiu, skoro i tak to olewacie! Lepiej od razu zrezygnuj z diety, bo tak jedząc i tak Ci to nic nie da!!!
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:25   #87
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

czesc dziewcyznki

ja tez ladnie dzis zaczelam iw s umie jestem w polowie hehe
zjadlam juz na sniadanie: owsianka z rodzynkami
2sniadnaie; jablko
3 sniadnaie ; serek wnailiowy
i za pol godizny bedzi eobiadke i ejszcze jakas kolacja

a ogolne zalozenia mojej diety to 1200-1500 bo mi si enei spieszy , starcyz chudnac 2-3 kg n amiesiac bo mam 5 kg do zrzucenia do czerwca wiec spokojnie powolutku
slodycze to raz na tydzien w piatek np kupie sobie jakiegos batonika i go zjem
no i nie jesc bialego pieczywa i drozdzowek przede wszysktim co jest najtrudniejsze w moi wykonaniu
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:28   #88
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

I chciałam wam przypomnieć, że jeżeli będziecie ćwiczyć dużo, to 1000-1200kcal może być za mało!
Jak chcecie się odchudzać, to róbcie to zdrowo! Bo niezdrowe odchudzanie zawsze kończy się tak samo! Kończycie dietę, przybieracie kilogramy, zaczynacie następną dietę i tak bez końca!
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 14:12   #89
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Wink Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Witam dziewczynki
No ja tez sie chce dolaczyc
Dzisiaj tez wystartowalam
Na sniadanko, a raczej na 2 sniadanko( 1 nie bylo bo musialam wyjsc z domu wczesnie rano, ehhh sprawy dokumentowe ) zjadlam 1jablko + kiwi a teraz jestem wlasnie po przyniutkim obiadQ
Kawalku mieska z indyka, upieczonym na lyzce tluszczu do ktorego pozniej dorzucilam warzywka)
Mniam, mniam
Na pozniej planuje mala kolacyjke) I cwiczonka oczywiscie))
a wam jak idzie?;>
Prawda ze nam sie uda?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 14:12   #90
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Izumi skoro Cię tak denerwujemy i ciągle komentujesz nasze posty, to nasuwa mi się pytanie - Co tu robisz? Nie chcę być niemiła, ale to jest nasza decyzja. Masz rację - zycie jest krótkie i kruche, ale czy z tego powodu mam czuć się źle w swojej skórze? Mam ochotę schudnąć - chudnę! Tak samo można by zrobić ze wszystkim innym - leżeć całe dnie na kanapie i nic nie robić, bo w końcu "i tak kiedyś umrzemy".Czy to ma sens? Trzeba robić wszystko abyśmy w naszym kruchym i krótkim życiu czuły się jak najlepiej!

A poza tym pierwszy dzień na razie dobrze Na śniadanie razowy chleb, w szkole nic nie jadłam, w domu obiad (gołąbki) a ze słodkich rzeczy to skusiłam się na małą porcję budyniu..nie wytrzymałam..ale to na dzisiaj ze słodkości koniec;] Wyznaczyłam sobie granicę - w chwilach kiedy już będę ciskać piorunami pozwolę sobię na coś słodkiego..ale tylko w sytuacjach awaryjnych Czytam wasze posty i widzę,że raczej wszystkim pierwszy dzień mija bez problemu..nic tylko tak trzymać dalej ;]
pozdrawiam;*
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.