Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ??? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-11, 22:22   #271
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

czesc
ja wpadlam jeszcze tylko powiedziec ze u mnie dzis landie bo zjadlam 1300 kcal
i pocwiczylam sobie a teraz ide spac
dobranoc
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 22:33   #272
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez aajjii
czesc
ja wpadlam jeszcze tylko powiedziec ze u mnie dzis landie bo zjadlam 1300 kcal
i pocwiczylam sobie a teraz ide spac
dobranoc
aajjii pozostaje mi powiedziec tylko AJJJJJJJJ LADNIE)))
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 08:14   #273
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Larynka, Hiacynht i reszta dziewczynek! NIE ZAŁAMYWAĆ SIĘ GŁÓWKA DO GÓRY !! Chcecie wreszcie osiągnąć swój cel przecież! Nie ma po co tego odkładać i zaczynać za jakiś czas raz jeszcze! To bez sensu! Trzeba się teraz trzymać i nie poddawać! I WSZYSTKO BĘDZIE OKEJA! Z resztą wydaje mi się, że dobrze jest na "niskokalorycznej diecie" tak z raz w tygodniu zjeść normalnie To podkręca metabolizm Ja tak robiłam (Vadi THX)
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 08:30   #274
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Wlasnie dziewczyny!!!! Nie poddawac sie!! Ja tez mam ciezkie chwile, ale jak pomysle o moim wymarzonym cialku odechciewa mi sie opychac slodyczami Nawet jesli juz sie objadlyscie to wlaczajcie muzyke i tanczcie, cwiczcie, robcie cokolwiek zeby to spalic. Wiec nie marudzic i do roboty
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 08:49   #275
laurynka
Rozeznanie
 
Avatar laurynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 589
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Dziękuje Wam bardzo Napewno przyda mi się taki kopniak...
mnie odrzuca od dietki to, że już niedługo wiosna.. później lato a tu nie ma żadnych sukcesów ;/ trochę to dziwne ale właśnie rezygnuje przez to, że myślę że i tak nie dam rady... no a przecież już udało mi się zrzucić te pare kilosków...eh no ja beznadziejna jestem.. czasem mam tak że wszystko super z dietką i ćwiczeniami, taki mam zapał, że ło... minie góra tydzień i już pozamiatane ;/
Muszę się wziąść za siebie bo tak napewno nic nie zdziałam :/ .. no dziewczyny bierzemy się ostro do roboty!!!!

laurynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 10:07   #276
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Hej Dziewczynki!

Mnie troche nie bylo, ale opowiem Wam jak mi poszlo
No wiec, w piatek szlo mi swietnie. Rano zjadlam platki na mleku a na obiad 1 nalesnika z serem. Wszystko byloby super gdyby nie moj chlopak... Jak widac, nie tylko rodzice sa problemem Moj mezczyzna nie chce abym schudla i zmusil mnie do zjedzenia 3 kanapek!!!!!!!!!!!!!!!! A bylo juz pozno, jak na kolacje, bo 21:00. Za to wczoraj poszlo juz lepiej! Bylam na spotkaniu z kolezankami z liceum i chcialam sie pokazac z jak najlepszej strony (dawno sie nie widzialysmy...) I musze sie pochwalic! Nie zjadlam lodow ani ciasta, a cala resztak tak! (a nie jestem najbgrubsza, zeby nie bylo). Ale niestety, rozchorowalam sie. boli mnie gardlo, glowa i kosci (to chyba grypa) i jestem bardzo zla bo mam duzo nauki, a nie jestem w stanie tego objac teraz...
Pozdrawiam Was serdecznie i zycze dalszych sukcesow, na ciezkiej drodze odchudzania. Z tego co piszecie, to mozecie byc dumne, jestescie na dobrej drodze Trzymam kciuki!
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 11:21   #277
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

jak ja dzisiaj nagrzeszyłam ale nic od jutra zabieram sie za diete SB i koniec z pokusami nie dam sie!
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 11:56   #278
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Ehhh jak mi źle(((( Wstyd mi za siebie normalnie..takiego kiedyś posta motywującego walnęłam..a teraz sama nie potrafie dotrzymać wypowiedzianych słów Już tyle wytrzymałam bez słodyczy, aż tu nagle wczoraj niz stąd ni zowąd zaczeło mi się robić słabo (ale nie broń Boże z tego powodu ze sie gloduje czy cos) po prostu duszno i slabo..i tak czulam, ze jak zjem cos slodkiego to mi sie polepszy..powiedziałam sobie "jednego knoppersa i koniec" no i zjadłam tego knoppersa..a potem jak jakaś bulimiczka rzuciłam się z obłędem w oczach na 3bita, a potem na czekolade.
zjadłam wszystko..potem przeryczałam cały wieczór i dzisiaj mam depresje
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 12:07   #279
laurynka
Rozeznanie
 
Avatar laurynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 589
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez milkshake
Ehhh jak mi źle(((( Wstyd mi za siebie normalnie..takiego kiedyś posta motywującego walnęłam..a teraz sama nie potrafie dotrzymać wypowiedzianych słów Już tyle wytrzymałam bez słodyczy, aż tu nagle wczoraj niz stąd ni zowąd zaczeło mi się robić słabo (ale nie broń Boże z tego powodu ze sie gloduje czy cos) po prostu duszno i slabo..i tak czulam, ze jak zjem cos slodkiego to mi sie polepszy..powiedziałam sobie "jednego knoppersa i koniec" no i zjadłam tego knoppersa..a potem jak jakaś bulimiczka rzuciłam się z obłędem w oczach na 3bita, a potem na czekolade.
zjadłam wszystko..potem przeryczałam cały wieczór i dzisiaj mam depresje
Ojejj kochana nie martw się... trudno stało się, następnym razem nad tym zapanujesz. Ważne żeby nawet po takich napadach wstać i dalej walczyć.. i głęboko wierzyć w to, że tym razem się uda.. bo to od nas zależy czy dojdziemy do upragniego celu.
Ja już dzisiaj się podniosłam z dołka i zaserwowałam sobie 45 min aerobów .

A ćwiczysz coś milkshake?

Główka do góry wszystko będzie dobrze, uwierz że się uda potrafisz pokonać te wszystkie batoniki i czekoladki... w końcu jak sama piszesz tyle już wytrzymałaś... 3maj się cieplutko i pod zadnym pozorem się nie poddawaj Trzymam kciuki
laurynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 12:08   #280
laurynka
Rozeznanie
 
Avatar laurynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 589
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez kasia1552
jak ja dzisiaj nagrzeszyłam ale nic od jutra zabieram sie za diete SB i koniec z pokusami nie dam sie!
No SB jest extra, też planuje ją zacząćw najblizszym czasie To powodzenia życzę i wytrwałości ;]
laurynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 12:34   #281
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

czesc

dziewuskzi nei martwcie sie chwilowymi zalamkami najlepiej zpaomniec o wszystkim i podchodzic do wsyzsktiego z nowym zapalem

ja jestem juz po 2 sniadankach i obiadku i mam na konice 1000 kcal wiec na podwieczorke bedzi ejablko a na kolacje cos za 230 kcal i zmeiszcze si eladnie w 1300
a jutro jzu 1000 bedzie bo w weekendy jem o te 300 wiecje bo jest mi trundiej
ale nie jem zandych slodyczy i zmaierzam ich nie jesc az do wakacji , tak sboei postanowilam , tka bedzie i nie ma innej mozliwosci zbey bylo inaczej
jak mam sie na cos rzucic to rzuce si ena jblka i pomaancze ale na slodycze nie bo mi och nie wolno i juz , nie istnieja !

no a teraz ide sie uczyc bo mam tyle na jutro ze glowa mala

trzymajcie si etam landie ****
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 14:24   #282
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

A ja mam sposob na niejedzenie slodyczy Poprostu nie mam ich w domu. A jak juz mnie napada taka wielka ochota to i tak nie za bardzo mi sie chce isc do sklepu bo zimno i w ogole Zjadam wtedy jakies owoce przypominam wszystkie postanowienia i jest ok. Ale tak naprawde nie macie sie czym przejmowac, mija dopiero pierwszy tydzien, pomyslcie o ile jestescie lzejsze dzieki temu, ze jestescie na diecie!!! A z czasem bedzie nam coraz latwiej wiec glowy do gory
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 14:24   #283
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

laurynko a wiesz może czy w pierwszej fazie mozna jeść produkty sojowe bo w jedna osoba mówi że tak a druga że nie. Jest to dla mnie ważne poniewaz jestem wegetarianką i nie wiem czym moge zastąpić mięso...
Dziękuje bardzo i też życze powodzenia
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 16:45   #284
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Dziękuję Laurynko za pocieszenie Jesteś kochana)
Uswiadomilam sobie wczoraj jak cienka jest granica miedzy kontrolą a samowolką. Wytarczy chwila aby zapomnieć na co się tak długo pracowało, hodowało i troszyczyło o to. Wystarczy sekunda, żeby to wszystko zepsuć i dać się ponieść emocjom! To jest STRASZNE..
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 17:58   #285
laurynka
Rozeznanie
 
Avatar laurynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 589
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez kasia1552
laurynko a wiesz może czy w pierwszej fazie mozna jeść produkty sojowe bo w jedna osoba mówi że tak a druga że nie. Jest to dla mnie ważne poniewaz jestem wegetarianką i nie wiem czym moge zastąpić mięso...
Dziękuje bardzo i też życze powodzenia
ojj powiem szczerze, że nie mam pojęcia yyy
poszukaj dobrze np. na forum o SB... kurde stronki nie pamietam ;/

Powodzonka
laurynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 18:05   #286
laurynka
Rozeznanie
 
Avatar laurynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 589
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez milkshake
Dziękuję Laurynko za pocieszenie Jesteś kochana)
Uswiadomilam sobie wczoraj jak cienka jest granica miedzy kontrolą a samowolką. Wytarczy chwila aby zapomnieć na co się tak długo pracowało, hodowało i troszyczyło o to. Wystarczy sekunda, żeby to wszystko zepsuć i dać się ponieść emocjom! To jest STRASZNE..
eh no to niestety jest fakt.. mi się też np. zdarzało, że jadłam coś niedozwolonego a po jakimś czasie przypominałam sobie " aaa przecież ja jestem na diecie...".

Dzisiejszy dzień zaliczam do udanych aeroby, trening brzuszka, jedzenie przyzwoite i wszystko gra ;] Za to humor mam masakryczny... maruda mi się włączyła jakaś i ogólnie złość na wszystko aaaa ! Uczyć mi się nie chce.. wrrr zła jestem

Pozdrowionka ;]
laurynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 18:35   #287
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Dziewczyny zwrocilyscie uwage na callanetics na stronie glownej?
Wydaje mi sie, ze jest warty uwagi, ja chyba sprobuje. Myslicie, ze to jest dobre?
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 19:14   #288
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Je nie MYSLE - ja WIEM

Sprawdzone. Potwierdzone. Polecane przeze mnie

Odkad zaczelysmy -w zeszly poniedzialek- cwicze regularnie. Bo jak napisalam w poprzednich tu postach - po kilku latach wracam skruszona - nie znam po prostu lepszych cwiczen na poprawienie sylwetki, ktore dawalyby taaakie rezultaty... Do tego razem z dieta..hmmm juz widze poprawe
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 21:03   #289
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Dziewczęta help me! Jak myślicie, sprawdzi się ten callanetics gdy będę ćwiczyła tylko w piątki, soboty i niedziele? (w dni robocze nie mam czasu) a w pozostałe dni tylko moje rutynowe 100 brzuszków? Co o tym sądzicie?
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 21:12   #290
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Witam dietujące
ja sie do Was dolanczam co prawda na wspomagaczach, blagam motywujcie mnie, to sama nie dam rady :p
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 21:48   #291
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez milkshake
Dziewczęta help me! Jak myślicie, sprawdzi się ten callanetics gdy będę ćwiczyła tylko w piątki, soboty i niedziele? (w dni robocze nie mam czasu) a w pozostałe dni tylko moje rutynowe 100 brzuszków? Co o tym sądzicie?
Sprawdzi sie, sprawdzi . Ogolnie callanu nie powinno sie cwiczyc codziennie, zeby dac odpoczac miesiniom - najlepsze rezultaty osiaga sie cwiczac co drugi dzien. Najlepiej by bylo gdybys cwiczyla po pol godziny, ale regularnie jednak, mimo nawalu obowiazkow w dni robocze. Autorka callanu twierdzi, ze mozna co drugi dzien cwiczyc po pol godziny: jednego dnia brzuch, nastepnego dnia pupa, nastepnego nogi i tak dalej.. Tylko absoulutnie nie mozna zapomniec o rozgrzewce kazdego dnia!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 03:20   #292
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

To co robilam przez weekend to woila o pomste do nieba Zjadlam wiecje slodyczy niz normalnie przez 3 tygodnie. Teraz powinnam sie rozbeczec z wlasnej glupoty. Ale sie pocieszam ze prznajmniej wyzarlam wszytko co kaloryczne z chaty i od jutramoge dalej jechac z odchudzaniem. Dzien 4 i 5 po jednej gwiazdce (ale tak z litosci )
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191705 = wątek ciuchowy i progress

do RUN WARSAW pozostało 98 dni - biegnę na 10 km
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 07:48   #293
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

A ja kupilam sobie na allegro kasete z tego callaneticsu. Juz nie moge sie doczekac az dojdzie U mnie po tygodniu odchudzania nie widac zadnych efektow- przynajmniej na wadze (mimo ze bardzo sie staralam), ale co dziwne jakos mnie to nie zalamuje i bynajmniej nie zamierzam rezygnowac
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 08:56   #294
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez jowisia
Je nie MYSLE - ja WIEM

Sprawdzone. Potwierdzone. Polecane przeze mnie

Odkad zaczelysmy -w zeszly poniedzialek- cwicze regularnie. Bo jak napisalam w poprzednich tu postach - po kilku latach wracam skruszona - nie znam po prostu lepszych cwiczen na poprawienie sylwetki, ktore dawalyby taaakie rezultaty... Do tego razem z dieta..hmmm juz widze poprawe
tylko, ze ja nie stosuje diet... Ale mi chodzi bardziej o wyrzezbienie ciala, szczegolnie brzucha, ale to chyba powinno pomoc. jezeli uwazacie, ze to dobry pomysl, to od dzisiaj biore sie do pracy. Nie wiem tylko czy dam rade, bo to choroba...
Dzieki Jowisia, pomoglas mi
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 08:59   #295
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez dotka85
A ja kupilam sobie na allegro kasete z tego callaneticsu. Juz nie moge sie doczekac az dojdzie U mnie po tygodniu odchudzania nie widac zadnych efektow- przynajmniej na wadze (mimo ze bardzo sie staralam), ale co dziwne jakos mnie to nie zalamuje i bynajmniej nie zamierzam rezygnowac
I o to wlasnie chodzi, aby nie rezygnowac! Tak trzymaj i opisuj jaki robisz postepy, bedzie nam wtedy latwiej. Mi Jowisia narobila smaka, bo ja tez juz wielu cwiczen przerobilam, wiec nie zaszkodzi i to. Zyczcie mi szczescia
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 09:19   #296
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

no, Dziewczynki! Tydzien temu napisalam, ze mam 8 kg za duzo Melduje, ze juz tylko7 !!! Nie wiem, czy ktos to czyta, ale juz samo napisanie, ze idzie mi zgodnie z planem (1kg tygodniowo) cieszy mnie ogromnie! Ograniczylam jedzenie, nie zalamuje sie malymi grzeszkami i chodze na dluuugie spacery z dzieckiem. A bedzie lepiej, wiosna idzie, spacery beda coraz dluuuuzsze, swieze warzywa, owoce... Zmieszcze sie w ciuchy, ktore wisza wszafie za ciasne.... Moze to nie tylko marzenia?
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 09:38   #297
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Klara02 jestes na swietnej drodze, bo chudniesz z umiarem, czyli mozesz byc zadowolona z jeszcze czegos- brak efektu jojo,oby tak tadej i oby kazda z nas tak ladnie i zdrowo chudla

Nie wiem kto kiedys zaproponowal zeby nas wszystkie policzyc, ale wydaje mi sie, ze to swietny pomysl i juz biore sie do roboty, moge?
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 10:12   #298
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Ciekawy pomysl, policz.
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 10:46   #299
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

No wiec, oto lista :

1.Oczywiscie dotka85 - ostatni raz na forum 13.03
2.Harpi- 4.03
3.Shiral - 4.03
4.Atram - 4.03
5.*agniesia* - 4.03
6.anniaa - 4.03
7.Moro - 4.03
8.mysza89 - 4.03
9.Sathi - 4.03
10.myshaczeq - 4.03
11.okreyka - 5.03
12.Honey Girl - 5.03
13.innuendo - 5.03
14.asia321 - 5.03
15.ala888 - 5.03
16. dawina - 5.03
17.miss holland - 5.03
18.kasienka2883 - 6.03
19.losux - 6.03
20.Evian - 6.03
21.diana - 6.03
22.p0isengirl - 6.03
23.Agneska - 6.03
24.Cytryna01 - 6.03
25.gusiek - 6.03
26.rob4cz3q - 7.03
27.fistaszkowa - 7.03
28.ossirisa - 7.03
29.zoja85 - 7.03
30.Satin'n Lace - 7.03
31.Magdalena74 - 7.03
32.NoLQa - 8.03
33.Wikingos - 8.03
34.dorotka.20 - 8.03
35.VIVIean - 9.03
36.krokus krokus - 9.03
37.ciapuszka - 9.03
38.czmiel - 10.03
39.shady - 10.03
40.Vulunteer - 11.03
41.agatha c - 11.03
42.PaLLitQa - 11.03
43.aajjii - 12.03
44.kasia1552 - 12.03
45.Milkshake - 12.03
46.Izumi - 12.03
47.laurynka - 12.03
48.jowisia - 12.03
49.Ag nes - 12,03
50.Hiacynth - 13.03
51. Klara02 - 13.03
52. oraz ja - kleine - 13.03
duzo nas, co? A moze Dziwczynki umowimy sie,że 6.04 opisujemy ile kg man odeszlo i jak polepszyly sie nasz ciala. Jak bedzie ustalony termin, to moze bedzie to wieksza motywacja... Jak myslicie?
Acha, a to liczenie, to nie byl moj pomysl, tylko kogos innego, ale nie pamietam kogo
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 12:48   #300
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

jestem ZA! w koncu po miesiacu juz powinny byc rezultaty
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.