Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 11:52   #2581
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ela a czemu gotowane mięso? dałaś się wmanewrować w dietę matki cierpiętnicy?
Rzabbo, mogłabyś rozwinąć temat?

tak się składa, że każda młoda karmiąca mama, z którą miałam okazję rozmawiać (nie było dużo takich sytuacji, bo jednak mało znam mam) mówiła o tym, że nie może jeść tłusto, nie może nic ostrego, że tylko udko z marchewką itp
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 13:42   #2582
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Można jeść tak jak sie jadło w ciąży, unikać tylko potraw smażonych ociekających przypalonym olejem bo to nikomu na zdrowie nie wyjdzie, mocno wzdymających, silnie alergizujących (orzeszki ziemne, owoce morza, soja itp)
Jeśłi matka w ciąży odżywia się normalnie, to dziecko już poprzez wody płodowe poznaje różne smaki. To nie chodzi o to, że np czosnek w potrawie zjedzonej przez mamę dziecku zaszkodzi. Jeśli będzie to smak zupełnie obcy dla dziecka, to może ono nie chcieć pić mleka. Jeśli natomiast zna ten smak, bo mama jadła potrawy czosnkowe będąc w ciąży, to spokojnie może kontynuować po porodzie.
W wielu kulturach stosuje się najróżniejsze przyprawy i kobiety nie zmieniają nadle diety na bezsmakową kiedy karmią piersią

Tłuszcz - zarówno matka jak i dziecko potrzebują tłuszczu i witamin w nim zawartych, dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje też sporo cholesterolu.
Matka jedząc chudo funduje sobie natomiast problemy hormonalne i szybsze starzenie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:11   #2583
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Ja nie wiem czy kolki to od żywienia matki Bo dzieci karmione modyfikowanym też mają kolki
Ja jem tak jak jadłam w ciąży, może nawet lepiej, bo w ciąży to na cukier musiałam uważać No i jak urodziłam to popłynęłam ze słodyczami Nawet na pizzy byłam i jakoś na młodą to nie wpłynęło akurat wtedy była wyjątkowo spokojna po pizzy
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:21   #2584
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Można jeść tak jak sie jadło w ciąży, unikać tylko potraw smażonych ociekających przypalonym olejem bo to nikomu na zdrowie nie wyjdzie, mocno wzdymających, silnie alergizujących (orzeszki ziemne, owoce morza, soja itp)
Jeśłi matka w ciąży odżywia się normalnie, to dziecko już poprzez wody płodowe poznaje różne smaki. To nie chodzi o to, że np czosnek w potrawie zjedzonej przez mamę dziecku zaszkodzi. Jeśli będzie to smak zupełnie obcy dla dziecka, to może ono nie chcieć pić mleka. Jeśli natomiast zna ten smak, bo mama jadła potrawy czosnkowe będąc w ciąży, to spokojnie może kontynuować po porodzie.
W wielu kulturach stosuje się najróżniejsze przyprawy i kobiety nie zmieniają nadle diety na bezsmakową kiedy karmią piersią

Tłuszcz - zarówno matka jak i dziecko potrzebują tłuszczu i witamin w nim zawartych, dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje też sporo cholesterolu.
Matka jedząc chudo funduje sobie natomiast problemy hormonalne i szybsze starzenie
czyli jest tak jak myślałam - niektóre matki przesadzają
pamiętam, że jedna właśnie ze względu na możliwość alergii wykluczyła mnóstwo potraw ze swojego jadłospisu
Z kolei z drugą próbowałam rozmawiać odnośnie tłuszczu - że taki olej kokosowy, czy polędwiczka wieprzowa to wcale nie zło, ale jak mi na to odpowiedziała, że po rosole jej dziecko dostało kolkę, to skończyłam dyskusję, bo w końcu na dzieciach się nie znam i pomyślałam, że może rzeczywiście tak mogło być.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 16:44   #2585
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Rzabbo, mogłabyś rozwinąć temat?

tak się składa, że każda młoda karmiąca mama, z którą miałam okazję rozmawiać (nie było dużo takich sytuacji, bo jednak mało znam mam) mówiła o tym, że nie może jeść tłusto, nie może nic ostrego, że tylko udko z marchewką itp
Niestety matki wpędza się w "diety" czyli kurczak marchewka- gotowana czasem ziemniak i suchy biały chleb bo ciemny ma błonniki i to źle na biegunki u dziecka wpływa.
Nic nie można jeść a nie przepraszam trzeba pić dużo bawarki, bo pijąc mleko będzie więcej mleka.
Co ciekawe owa dieta matki karmiącej to takie przełożenie diety odchudzającej NIC na kobietę po ciąży.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 16:57   #2586
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

A potem się okazuje że po takiej monodiecie dziecko ma alergię na kurczaka, marchewkę i mleko a matka nie ma włosów i połowę zębów

Ja w dzień porodu w szpitalu jadłam chili con carne, młodej nic nie było zresztą tutaj podchodzi się zupełnie inaczej do diety matki karmiącej
Ta sama młoda mając 8 miesięcy bez mrugnięcia okiem zjadała tak ostre chili con carne, że z małżem musieliśmy zapijać
Młoda karmiona piersią do 3 urodzin
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 18:33   #2587
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość

Ja w dzień porodu w szpitalu jadłam chili con carne, młodej nic nie było zresztą tutaj podchodzi się zupełnie inaczej do diety matki karmiącej
Ja tuż po porodzie dostałam jakiś gulasz dość tłusty, ale bałam się go jeść (w sumie to nawet ochoty nie miałam), a na drugi dzień zjadłam nektarynkę i niestety synek takiej kolki dostał, że z brzuszka balon miał, więc nie wszystkie dzieci takie same. Później jadłam normalnie i tylko po herbacie czarnej (!?) miał problemy z zasypianiem.

Tak już abstrahując od tematu http://www.geekweek.pl/galerie/4022/...---30-kg-mniej Niezła motywacja dla otyłych
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."

Edytowane przez akot80
Czas edycji: 2014-04-14 o 18:59
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 19:10   #2588
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
Ja tuż po porodzie dostałam jakiś gulasz dość tłusty, ale bałam się go jeść (w sumie to nawet ochoty nie miałam), a na drugi dzień zjadłam nektarynkę i niestety synek takiej kolki dostał, że z brzuszka balon miał, więc nie wszystkie dzieci takie same. Później jadłam normalnie i tylko po herbacie czarnej (!?) miał problemy z zasypianiem.
Akurat cytrusy to nie są zalecane przy karmieniu, przynajmniej w pierwszych tygodniach, bo to tak na prawde obce dla nas produkty a herbata czarna ma niewiele mniej kofeiny niż kawa więc się nie dziwię

Wiadomo, że wszystkie dzieci są inne i jedne będą bardziej a drugie mniej wrażliwe na różne składniki diety ale chodzi o to, żeby nie dać się zwariować i wpędzić w dietę trzyskładnikową.
Ja obserwowałam dzieci i dość szybko wychwyciłam alerigie pokarmowe ale poza składnikami uczulającymi (mleko i pszenica) jedliśmy normalnie czyli np. nie tylko kurczaka ale też wołowinę, indyka, kaczkę, czasem trochę wieprzowiny którą z kolei ja słabo toleruję i ryby, wszystko głownie pieczone i duszone.
Nie tylko marchew ale też inne warzywa, nieco ostrożniej z kapustnymi za to bez problemu cebulę i czosnek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:16   #2589
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja obserwowałam dzieci i dość szybko wychwyciłam alerigie pokarmowe
No właśnie, ja obserwuję swojego syna i wydaje mi się, że ma jakąś alergię. Ma prawie cały czas czerwone i szorstkie policzki i szorstkie ramiona. Pediatra nie zaleciła wizyty u alergologa, poleciła tylko mycie w emolientach. Ale ja mam wrażenie, że to jakaś alergia. Tylko na co?
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:44   #2590
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Pierwsze podejrzane jest zawsze mleko krowie bo to najczęściej uczulający produkt.
Warto sprawdzić przez minimum dwa tygodnie ale trzeba czytać dokładnie wszelkie składy bo potrafi być w pieczywie, wędlinach, margarynach (których nie polecam) i innych produktach w których się nie spodziewamy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 22:10   #2591
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Pierwsze podejrzane jest zawsze mleko krowie bo to najczęściej uczulający produkt.
Warto sprawdzić przez minimum dwa tygodnie ale trzeba czytać dokładnie wszelkie składy bo potrafi być w pieczywie, wędlinach, margarynach (których nie polecam) i innych produktach w których się nie spodziewamy.
To nie będzie w sumie trudne, bo z mlekiem ma mało do czynienia. Jedynie ser żółty, chleb piekę sama,wędlin nie jada, margaryn też. Dzięki. Poobserwuję.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 22:37   #2592
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;4600944 9]ja do ziemniakow dodaje troche oliwy, zagniatam. pozniej daje galke muszkatolowa, troche sera tartego i mleko (tak na oko dla uzyskania kremowej konsystencji)[/QUOTE]
Gałkę muszę spróbować. Ja czasem dodoaję masła lub tłustej śmietany. A jak oliwa to trochę suszonych ziół

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Niestety matki wpędza się w "diety" czyli kurczak marchewka- gotowana czasem ziemniak i suchy biały chleb bo ciemny ma błonniki i to źle na biegunki u dziecka wpływa.
Nic nie można jeść a nie przepraszam trzeba pić dużo bawarki, bo pijąc mleko będzie więcej mleka.
Co ciekawe owa dieta matki karmiącej to takie przełożenie diety odchudzającej NIC na kobietę po ciąży.
To prawda, wiele z moich koleżanek nie moglo wprost uwierzyć że przy karmieniu można jeść normalnie

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja w dzień porodu w szpitalu jadłam chili con carne, młodej nic nie było zresztą tutaj podchodzi się zupełnie inaczej do diety matki karmiącej
Ta sama młoda mając 8 miesięcy bez mrugnięcia okiem zjadała tak ostre chili con carne, że z małżem musieliśmy zapijać
Młoda karmiona piersią do 3 urodzin
A tutaj to z kolei czesto słyszę nowinki - typu dziecko poł roku i już bigos lub kiełbasę swojską z nami wcina... jeeee - nie jestem zwolenniczką przesady w żadną stronę...

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Akurat cytrusy to nie są zalecane przy karmieniu, przynajmniej w pierwszych tygodniach, bo to tak na prawde obce dla nas produkty a herbata czarna ma niewiele mniej kofeiny niż kawa więc się nie dziwię
To prawda, ja pamietam jak i po bananach zjedzonych przeze mnie na samym poczatku mieliśmy cieżką jedną nockę. Ale potem było git.
A, ale i chili do rodzimych produktów ciezko zaliczyć

Moje żelazo w normie. Mogę dalej wpulac miecho
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 10:20   #2593
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Moja jak miała pół roku to była jeszcze wyłacznie na piersi ale potem zaczęliśmy wprowadzać pojedyncze składniki i czasem próbowała coś z naszych talerzy. Na to chili się rzuciła i sama jadła łyżeczką i aż się trzęsła żeby jeść byliśmy w szoku. Ja normalnie nie robiłam takiego ostrego, bo starsza jadła już wtedy normalnie z nami ale kupiłam inne chili i z taką samą ilością wyszło bardzo ostre.
Podejrzewam, że gdybym jadła bezsmakowo to dziecko w tym wieku nie radziłoby sobie z takimi smakami.

A to pierwsze chili, no coż w szpitalu nie wybrzydzałąm, pytałam położnych i mówiły, że jak najbardziej mogę jeść.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 16:35   #2594
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Jak ja by, chciała, żeby moje dziecko jadło chociaż tak jak ja Macie może pomysły na szybkie śniadanie dla 6 latka? Codziennie je kluskę na parze Jajecznicę je na kolację, więc odpada na śniadanie. Kanapek mu nie chcę dawać, bo dostaje do szkoły.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 16:44   #2595
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Wprawdzie chyba głównie wegańskie, ale wydaje mi się fajne: http://ciekawesniadanie.blogspot.com/
jest kategoria 'szybkie' nawet, chociaż kluchy na parze (jeśli z gotowca) to nie przebije.

A wracając do dzieci i ostrości - moja siostrzenica, kiedy miała z osiem miesięcy, dostała i pożarła najpierw kawałek dyni, a potem kalafiora - pieczonych z czosnkiem, oliwą i hot curry (naprawdę dość hot), po czym wytarła palce w kota :P Teraz ma 15 miesięcy i z rzeczy do jedzenia najbardziej kocha czarne oliwki, ale ogólnie słoiczkowymi zupkami dla dzieci pluje, a lubi naprawdę intensywne smaki.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 16:58   #2596
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

To też nie jest najlepsza opcja wychowawcza - ja jestem wychowywana na bardzo aromatycznych potrawach (czosnek, cebula, zioła, przyprawy) i teraz jak jem poza domem to zjeść zjem ale żebym się najadła ze smakiem to rzadko się zdarza
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 01:29   #2597
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

moje dzieci tez pluly sloiczkowymi... jadły dopiero jak były dobrze doprawione

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 08:50   #2598
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Zauważyłam, że ostatnio zapanowała moda na weganizm, czy po prostu nie jedzenie mięsa wśród ćwiczących dziewczyn, przykład: https://www.youtube.com/watch?v=HzVYyGZ_1Gg

do tego linkowany jest często ten wykład: https://www.youtube.com/watch?v=qZpXDZzURjU
Obejrzałam połowę wykładu i nie przekonało to podejście - nie trzeba tyle jeść, białko niepotrzebne itp Piszę o tym, bo niestety pewnie część dziewczyn za tą modą pójdzie...
Aktualnie w wiadomościach mamy tragiczny przykład podejścia eko : http://www.tvn24.pl/krakow,50/nie-zy...na,419420.html
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 09:25   #2599
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

na dietetyce wegetarianizm i weganizm mieliśmy omawiany razem z zaburzeniami odżywiania
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 12:08   #2600
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Hej co sie stało z tym wątkiem?
A takie fajne były tu dyskusje...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 13:01   #2601
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Trzeba reaktywowac
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 12:12   #2602
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

hej coś się stało z tym wątkiem?

Pomału wracam do siłowni, nie wyszłam jeszcze na prostą ze zdrowiem(to nie takie proste w moim przypadku) ale postanowiłam wrócić do ciężarów,tym bardziej,że moje ciało się zmieniło na gorsze, co mnie dodatkowo zmotywowało
Od strony żywieniowej to było różnie, ale liczę że teraz uniknę błędów żywieniowych tym bardziej że poszłam na dietetykę
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 16:22   #2603
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

No właśnie coś cicho się zrobiło

U mnie kiepsko. ćwiczę i ćwiczę, jem czysto a kg w miejscu stoją
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 16:48   #2604
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

ja sie zastanawiam nad kupnem karty
w pracy nam oferują Multisport plus ale wynalazłam tzw. "OK system"
i nie wiem co będzie korzystniejsze.
korzystałyście z tych ofert? co polecacie ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 21:04   #2605
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Ja miałam Multisport.
Najlepiej chyba popatrzeć na dostępność obiektów z których będziesz korzystała w Twojej okolicy. Ja zrezygnowałam, bo się przeprowadziłam a tutaj tylko basen z tą kartą, poza tym mam siłownie w piwnicy więc co mi więcej trzeba No i cena...
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 04:31   #2606
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Dziewczyny, brała któraś z was Cyclo progynove? Dużo się po niej tyje? Biorę jeszcze Euthyrox100 i mam nadzieję, że to co spowolni Cyclo przyśpieszy Euthyrox jestem po pierwszym opakowaniu Cp i mam wrażenie, że cycki mi urosły
__________________
"Z kłamstwami są same kłopoty. Trzeba smakować każde słowo, zanim je człowiek wypuści z ust... "
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 09:09   #2607
Kuningatar
Raczkowanie
 
Avatar Kuningatar
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Fennia
Wiadomości: 459
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Jak ja mogłam zapomnieć o tym wątku?

U mnie w sumie też kiepsko... Przez ostatnie 8 miesięcy masowałam i na początku szlo nieźle. Potem zachciało mi się eksperymentów dietetycznych i wraz z mięskiem zaczęło przybywać tłuszczu. W rezultacie wyglądam tak samo jak rok temu, tylko jestem o rozmiar większa. Zaczęłam właśnie pierwszą w życiu (świadomą) redukcję
__________________
You say I'm getting older. I say I'm getting better.
Kuningatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 09:25   #2608
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Kuningatar Pokaż wiadomość
J
U mnie w sumie też kiepsko... Przez ostatnie 8 miesięcy masowałam i na początku szlo nieźle. Potem zachciało mi się eksperymentów dietetycznych i wraz z mięskiem zaczęło przybywać tłuszczu. W rezultacie wyglądam tak samo jak rok temu, tylko jestem o rozmiar większa. Zaczęłam właśnie pierwszą w życiu (świadomą) redukcję
Ty?
to co tam wyeksperymentowałas?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 10:49   #2609
Kuningatar
Raczkowanie
 
Avatar Kuningatar
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Fennia
Wiadomości: 459
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ty?
to co tam wyeksperymentowałas?
Ja
Redukcja potrzebna mi właściwie tylko do tego, żeby się mieścić w ulubione ciuchy, bo głównie urosły mi nogi i plecy. Fajnie by było, gdyby to była jedynie redukcja tkanki tłuszczowej, ale z reguły mam tak, że jak leci tłuszcz, to wraz z nim bicki i dwójki

Moje eksperymenty zaczęły się od podbicia węgli (również tych prostych), ale nie podobało mi się, bo puchłam i byłam zbyt głodna. Potem poszłam w przeciwnym kierunku, czyli w stronę ketozy. Na początku było super, szczególnie na treningach, ale dobijała mnie monotonia i malutkie objętościowo posiłki. Rekompensowałam podbiciem kalorii i w pewnym momencie popłynęłam z tłuszczami
Obecnie wróciłam do zbilansowanego paleo. W kwestii redukcji trudno jeszcze oceniać efekty, ale samopoczucie zdecydowanie lepsze
__________________
You say I'm getting older. I say I'm getting better.
Kuningatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 10:54   #2610
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez kraina _chichow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, brała któraś z was Cyclo progynove? Dużo się po niej tyje? Biorę jeszcze Euthyrox100 i mam nadzieję, że to co spowolni Cyclo przyśpieszy Euthyrox jestem po pierwszym opakowaniu Cp i mam wrażenie, że cycki mi urosły
Euthyrox sam nic nie przyspieszy, a nawet jesli to na pewno nie zauwazalnie
A biorę go solo i zanim sie doczekałam, że coś zacznie się dziać (jakiekolwiek chudnięcie) to minęło bardzo długo.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Ja latem zrobiłam super redukcję i od września zamierzałam masować. Trochę mnie poniosło z luzem i znowu redukuję
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-22 10:56:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.