Wszystko o Avonie II - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-24, 10:47   #4291
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wszystko o Avonie II

Czy któraś z Was ma może tą dużą torebkę z LOGO? Tą co piszą, że może być na laptopa? Właśnie w tym celu bym ją chciała nabyć, ale może macie jakieś opinie na jej temat, bo niestety chyba nie mam jak iść do COKu w najbliższym czasie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 10:53   #4292
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez magda_ania Pokaż wiadomość
Hosenko, czy ta mozaika posiada też lusterko czy mi się wydaje?
nie ma


Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Hosenko bardzo zachecasz do kupna tej mozaiki ale mam pytanie - czy ona podkresla zmarszczki, pory, wszelkie nierownosci skory? Bo mam taka 3-kolorowa mozaike z Sephory, ktora kupilam wlasnie dla srebrzystego efektu, ale ona sie na twarz nie nadaje (nie to, ze uzywam jej na cala twarz, nie nie nie), bo podkresla wszelkie niedoskonalosci, jakie tylko moze i uzywam jej tylko jako cienia
Nie wiem, bo ja zmarszczek nie mam
Nie zauważyłam aby podkreslała niedoskonałościa. Mozaika z Sephory jest trochę "grubo zmielona" tak że na poczatku widać trochę zbite pyłki i może to one podkreślają. Mozaika Avonu jest drobniej zmielona i ładnie się rozciera - proponuję do niej zbity, niezbyt miękki pędzel (np. w Rossmannie jest taki)


Cytat:
Napisane przez monaliza666 Pokaż wiadomość
dermabrazje 4fazową od jakiego wieku można używać, ja mam 24 i zastanawiam się czy już mogę, bo jednak latka lecą
Seria Clinical jest bez ograniczenia wiekowego - tak jak i wszekie inne kosmetyki można stosować w zależności od potrzeb skóry.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 11:06   #4293
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez aniamik Pokaż wiadomość
Ja 8 stycznia zamawialam 20 katalogów i dostałam 20.

8 stycznia - kiedy to było... Może od tamtego czasu im sie zapasy wyczerpały.

Zresztą naprawdę nie wiem, taką otrzymałam informacje ( dokładnie w poniedziałek 21.01) to się z nią dzielę
purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 11:14   #4294
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Seria Clinical jest bez ograniczenia wiekowego - tak jak i wszekie inne kosmetyki można stosować w zależności od potrzeb skóry.
Odsyłam do magazynu Novaty na str.10, tam jest wyrażnie napisane o granicy wieku. Zgadzam się ,że są wyjątki w zależności od cech skóry, ale generalnie ta seria ma ograniczenia wiekowe, bo to nie sa zwykle kosmetyki, tylko dermokosmetyki.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 11:21   #4295
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Odsyłam do magazynu Novaty na str.10, tam jest wyrażnie napisane o granicy wieku. Zgadzam się ,że są wyjątki w zależności od cech skóry, ale generalnie ta seria ma ograniczenia wiekowe, bo to nie sa zwykle kosmetyki, tylko dermokosmetyki.
No to widze ze co katalog zmieniają te "ograniczenia" i sami juz nie wiedzą
Z tym dermokosmetykami to ja bym tak nie wierzyła całkowicie i brała na to sporą poprawkę

Zobacz soebie w K2 na stronei z Clinical - "specyficzne potrzeby skóry", nie ma nic o wieku. A już przy złotej serii jest napisane że cera dojrzała
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 11:43   #4296
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie II

Ja z katalogu 2 mam narazie zamówienie na 298,70zł razem z katalogami i demo ale nie wliczając netto więc kiepsko ale jutro jeszcze dostanę zamówienie od teściowej więc może do 600zł dobije :P :P Marzenia
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 12:10   #4297
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Wszystko o Avonie II

A co sądzicie o Serum do włosów farbowanych z netto 02? Na KWC jest tylko jedna opinia do starej wersji...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 12:14   #4298
Karolin@@@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o Avonie II

Dziewczynki powiedzcie mi czy krem Moisture 24 ma filtr?
Karolin@@@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 12:50   #4299
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Karolin@@@ Pokaż wiadomość
Dziewczynki powiedzcie mi czy krem Moisture 24 ma filtr?
Wg mnie nie ma.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 13:12   #4300
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wszystko o Avonie II

Ja mam ten kremik i o filtrze nie ma ani pół słowa na opakowaniu.
purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 14:46   #4301
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Wszystko o Avonie II

Ale sie dzis wnerwiłam. Robiłam zamowienie na pocz. stycznia i miałam 30% opustu. Ale jeszcze ktos cos tam chcial i zrobiłam wczoraj jeszcze jedno zamowienie na k01. Ale to bylo 1 dzien po 3 terminie mojego zamowienia regularnego - ale zrobilam na odbior w COK. Dzis patrze a na fakturze mam opust 15%.
Pierwszy raz mi sie coś takiego zdarzyło. Jakies nowe reguły sa czy co? Czy ktos mial podobną sytuację???

I oczywiscie z 5 zamowionych kat 02 nie przyjdzie żaden.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 15:15   #4302
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Ale sie dzis wnerwiłam. Robiłam zamowienie na pocz. stycznia i miałam 30% opustu. Ale jeszcze ktos cos tam chcial i zrobiłam wczoraj jeszcze jedno zamowienie na k01. Ale to bylo 1 dzien po 3 terminie mojego zamowienia regularnego - ale zrobilam na odbior w COK. Dzis patrze a na fakturze mam opust 15%.
Pierwszy raz mi sie coś takiego zdarzyło. Jakies nowe reguły sa czy co? Czy ktos mial podobną sytuację???

I oczywiscie z 5 zamowionych kat 02 nie przyjdzie żaden.
Ja miałam taką sytuacje jak Ty. Miałam wypracowany upust 35 % a zamawiałam dzien po 3 terminie regularnym i juz miałam niższy upust. Zadzwoniłam i powiedzieli mi że po ostatnim terminie regularnym na upust pracuje się od nowa. a on juz sie liczy na następny katalog. Czyli to zamówienie złożyłaś niby z 1 ale zaliczyło Ci się do wartosci z 2 ;( mam nadzieje ze nie zamotałam
co do katalogów to na 3 termin zamówiłam 10 i dostałam 2 ;(
a czy widziała któraś z was torebke anushka? ja mam daleko do coku a chciałabym wiedziec czy jest porządnie wykonana
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 15:31   #4303
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Ja miałam taką sytuacje jak Ty. Miałam wypracowany upust 35 % a zamawiałam dzien po 3 terminie regularnym i juz miałam niższy upust. Zadzwoniłam i powiedzieli mi że po ostatnim terminie regularnym na upust pracuje się od nowa. a on juz sie liczy na następny katalog. Czyli to zamówienie złożyłaś niby z 1 ale zaliczyło Ci się do wartosci z 2 ;( mam nadzieje ze nie zamotałam
co do katalogów to na 3 termin zamówiłam 10 i dostałam 2 ;(
a czy widziała któraś z was torebke anushka? ja mam daleko do coku a chciałabym wiedziec czy jest porządnie wykonana
W takim razie musze poczekac i przekonac sie czy faktycznie dolicza mi to do 02. Dam Wam znac jak juz bede wiedziala.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 16:12   #4304
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez geigerka Pokaż wiadomość
No więc byłam dzisiaj w nowym COKu.Rzeczywiście ciężko było znaleźć wolne miejsce na parkingu,tak że zwiedziłam parking podziemny.W COKu za to dowiedziałam się,że jak się przyjdzie do nich z biletem parkingowym,to przystawiają na nim pieczątkę i wtedy parkowanie kosztuje 1 zł.
no to dobrze, ze mozna na tym parkingu za 1 zl parkowac, co nie zmienia faktu, ze na sowinskiego czy warszawskiej za darmo sie parkowalo

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o Serum do włosów farbowanych z netto 02? Na KWC jest tylko jedna opinia do starej wersji...
ja uzywalam tego serum kiedys, szczerze mowiac to jak farbowalam wlosy sama, jakas tansza farba to i tak kolor szybko plowial i splukiwal sie mimo uzywania serum, natomiast jak farbowalam u fryzjera porzadniejszymi farbami to bez serum byl bardzo trwaly, wiec ja do konca juz nie wierze w te specyfiki
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 16:32   #4305
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
taaaaaa,tylko dlaczego to u mnie nie działa .Dałam wszystkim zainteresowanym katalogi 02 i mam zamówienie na......12,90.Reszta oceniła katalog jako słaby.Żegnaj naszyjniku
Ja mam na ok 200zł. Może będę miała 300, ale do 600 to i tak daleko Ale może jakoś sumując 3 terminy.. Zobaczymy.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 16:40   #4306
szczesliwa19
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 479
GG do szczesliwa19
Dot.: Wszystko o Avonie II

U mnie z k02 uzbierało się 774,80 zł. Zamówionko zostało przesłane.
szczesliwa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 16:51   #4307
MartaS1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 185
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez szczesliwa19 Pokaż wiadomość
U mnie z k02 uzbierało się 774,80 zł. Zamówionko zostało przesłane.
Gratuluje Ja nigdy tyle nie miałam
MartaS1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 16:52   #4308
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ja z kat. 2 mam zamówienie na ok 260 zł - kiepsko, ale ostatnio to u mnie normalne, dla siebie wziełam torebkę Amy -ta czerwoną sztruksową i kosmetyczke brązową z internetowej. Torebke ogladałam w coku i jest calkiem fajna, na lato bedzie super, dobrze ze teraz ja wprowadzili bo kat. 3 bedzie moim ostatnim najprawdopodobniej, a w UK jej nie ma, moze później i tu sie pojawi. Jutro moze otrzymam mój eyeliner w żelu - tez ciekawe czy w PL bedzie w avonie?? pewnie dowiem sie tego na naszym forum.
to ja pięknie prosze o zdjęcia torebki, bo też jestem nią zainteresowana, a nie mam czasu do COKu podjechać.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 17:08   #4309
kochamkube
Raczkowanie
 
Avatar kochamkube
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do kochamkube
Dot.: Wszystko o Avonie II

U mnie k02 też kiepsko idzie, póki co zamówienie na 60zł :/ Albo Avon schodzi na psy, już sie znudził a mi też już bokiem wyłazi, zamawiaja tylko te klientki co kiedyś, nowych nie szukam, nie mam czasu.. Chyba to rzuce w cholere, grosze sie na tym zarabia...
kochamkube jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 17:44   #4310
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Wszystko o Avonie II

Oj u mnie też bardzo kiepsko. Na razie mam zamówienia na 50zł
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 17:46   #4311
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez kochamkube Pokaż wiadomość
U mnie k02 też kiepsko idzie, póki co zamówienie na 60zł :/ Albo Avon schodzi na psy, już sie znudził a mi też już bokiem wyłazi, zamawiaja tylko te klientki co kiedyś, nowych nie szukam, nie mam czasu.. Chyba to rzuce w cholere, grosze sie na tym zarabia...
Masz rację, co raz slabiej idą te katalogi ... sama też już mniej biorę niż kiedyś. Ceny w drogeriach są bardzo konkurencyjne i od ręki. Poza tym mam wrażenie że mało tych produktow w katalogach a jak są zesawy to ... niedopasowane, nikt tego u mnie nigdy nie zamawia bo za drogie i mało chodliwe kolory ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 17:55   #4312
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie II

mam pytanie czy w K2 jeśli skorzysta się z tej oferty na AT jeden za 10,9 a drugi za 1 i weźmie się jakieś dwa szampony załóżmy, to czy można też wziąć 2 kremiki do rąk ze SSS za 4,90 czy przysługuje tylko jeden za taki zakup?
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:33   #4313
MartaS1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 185
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
mam pytanie czy w K2 jeśli skorzysta się z tej oferty na AT jeden za 10,9 a drugi za 1 i weźmie się jakieś dwa szampony załóżmy, to czy można też wziąć 2 kremiki do rąk ze SSS za 4,90 czy przysługuje tylko jeden za taki zakup?
Dobre pytanie Wydaje mi się że możesz dwa zamowić bo zamawiasz dwa szampony i za dwa placisz wprawdzie 1 zł ale dwa!! Gdyby był gratis to nie ale płacisz za dwa!
MartaS1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:40   #4314
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez MartaS1992 Pokaż wiadomość
Dobre pytanie Wydaje mi się że możesz dwa zamowić bo zamawiasz dwa szampony i za dwa placisz wprawdzie 1 zł ale dwa!! Gdyby był gratis to nie ale płacisz za dwa!
Ja tez uważam,że powinny przysługiwac 2 kremy do rąk.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:40   #4315
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Wszystko o Avonie II

Dziewczyny doradzcie mi otóż mama mojego chłopaka chciałaby zamówić antypespirant w sztyfcie i jest on w katalogu 2 na stronie110 i są do wyboru 4 zapachy: Balance, Fresh, Sensetive i Breathe.. Nigdy nie zamawiałam ich od konsultatnki i nie znam tych zapachów, czy możecie coś doradzic i wypowiedzieć sie na temat tego kosmetyku? a w szczególnosci chodzi mi o zapach
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:47   #4316
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez MartaS1992 Pokaż wiadomość
Dobre pytanie Wydaje mi się że możesz dwa zamowić bo zamawiasz dwa szampony i za dwa placisz wprawdzie 1 zł ale dwa!! Gdyby był gratis to nie ale płacisz za dwa!
Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Ja tez uważam,że powinny przysługiwac 2 kremy do rąk.
dziękuję za odpowiedzi, mnie też się tak wydaje ale wolałam się upewnić

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie mi otóż mama mojego chłopaka chciałaby zamówić antypespirant w sztyfcie i jest on w katalogu 2 na stronie110 i są do wyboru 4 zapachy: Balance, Fresh, Sensetive i Breathe.. Nigdy nie zamawiałam ich od konsultatnki i nie znam tych zapachów, czy możecie coś doradzic i wypowiedzieć sie na temat tego kosmetyku? a w szczególnosci chodzi mi o zapach
stanowczo nie polecam tych sztyftów są wręcz ohydne, przetestowałam je na własnej skórze i nigdy więcej kruszą się, osypują, potwornie brudzą ubrania, a poza tym w ogóle nie spełniaja roli antyperspirantu, i o ile jeszcze może sam sztyft pachnie to na skórze wcale a wręcz przeciwnie, zwłaszcza w połączeniu z potem masakra ja bym odradziła ten zakup..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:52   #4317
Rosiczka_Przeżuwacz
Raczkowanie
 
Avatar Rosiczka_Przeżuwacz
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: Wszystko o Avonie II

Mam już podgląd faktury. Żadnych braków. Galaretki i zele do mycia twarzy z wyprzedażowej przychodzą.

Alternatywny mam tylko:
AC INT.NAW.BALSAM/CIALA V2 produkt alternatywny

W tym katalogu tez cienko mi poszło ok. 280 zł,a zwykle mam ok. 400. Jak zwykle-kiedy podoba mi się katalog to mam słabe zamówienie a jak wydaje mi sie beznadziejny, to nawet zdarza mi sie ponad 500 wyciągnąć
__________________





Rosiczka_Przeżuwacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:53   #4318
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o Avonie II

U mnie mizeria. Zamowien od klientek na 82 zeta, dobilam swoimi (woda wish of happiness, cazki i nastrojowy swiecznik). Moze cos mi jeszcze dojsc, wiec reszte rzeczy na ktore mam ochote zostawiam na dobijanie ew. nastepnych zamowien. Zamowilam pare rzeczy z netto.
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 19:05   #4319
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie mi otóż mama mojego chłopaka chciałaby zamówić antypespirant w sztyfcie i jest on w katalogu 2 na stronie110 i są do wyboru 4 zapachy: Balance, Fresh, Sensetive i Breathe.. Nigdy nie zamawiałam ich od konsultatnki i nie znam tych zapachów, czy możecie coś doradzic i wypowiedzieć sie na temat tego kosmetyku? a w szczególnosci chodzi mi o zapach
Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość



stanowczo nie polecam tych sztyftów są wręcz ohydne, przetestowałam je na własnej skórze i nigdy więcej kruszą się, osypują, potwornie brudzą ubrania, a poza tym w ogóle nie spełniaja roli antyperspirantu, i o ile jeszcze może sam sztyft pachnie to na skórze wcale a wręcz przeciwnie, zwłaszcza w połączeniu z potem masakra ja bym odradziła ten zakup..

a moja mama używa tego o zapachu fresh i jest bardzo zadowolona, więc zależy to od skóry. On pachnie bardzo delikatnie, jest wręcz niewyczuwalny.
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 19:20   #4320
blondyna89
Raczkowanie
 
Avatar blondyna89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 373
GG do blondyna89
Dot.: Wszystko o Avonie II

U mnie też kapucha serio.... 108,50 mam zamowienie od klientek!! a swoje... 138 xD no zaszalałam... Wink z netto, spray kokosowy z int, krem do szybkiego pedikiuru z internetowej, puder przeciw wyrpyskom z netto, katalogi itd... ciężko.. :P


Przyłaczam się do prośby o fotkę torebki Amy
__________________
"A bad woman is a sort of woman which man never gets tired of."

/Oscar Wilde/

Na Dukanie od 5.01.2011 waga: 84,3kg
Faza I: 5-14.01.2011 - -2,1kg
Faza II: 15.01.2011- ... -1,7kg

CEL: 69 kg

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...cbaea62140.png
blondyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.