Wszystko o Avonie II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-08, 21:15   #4981
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
jest tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=255
nie wszystko jest na niej widoczne więc zaraz postaram się zrobić skany

edit: zrobiłam skany
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=299
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 21:18   #4982
Karolin@@@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o Avonie II

Dziewczynki potrzebuje pomocy tzn chodzi mi o jak najbardziej delikatny piling do twarzy.
Klientka narzeka na suche skórki, kiedyś kupiła sobie piling który podobno aż ją poranił niestety nie pamięta jaki. Dodam że ma cerę mieszaną. Może ten kremowy z białą herbatą? Bardzo proszę o pomoc
Karolin@@@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 21:21   #4983
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez PauLiNeeCzKaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny !! Proszę doradzcie mi.. Zamówiłam w tamtym tygodniu przez internet ale nie wpłynęły na czas pieniądze i wstrzymali mi paczkę.. Dziś jest kolejny termin czy mam jeszcze raz wszystko zamówic?? bo to zamowienie nie zostało pobrano ponownie. Co mam robić
Nic nie musisz jeszcze raz zamawiać. Jeśli tylko dostaną pieniądze, zamówienie pobiorą i wszystko będzie ok.
Wiem, bo ostatnio miałam to samo
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 21:24   #4984
Karolin@@@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Nic nie musisz jeszcze raz zamawiać. Jeśli tylko dostaną pieniądze, zamówienie pobiorą i wszystko będzie ok.
Wiem, bo ostatnio miałam to samo
A pisałaś do nich żeby Ci to zamówienie zrealizowali ponownie? Bo jak kiedyś dzwoniłam i pytałam co będzie jak mi wstrzymają paczkę to pani powiedziała że bez wyraźnego potwierdzenia sami mi nie wyślą. To jak to jest?
Karolin@@@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 21:25   #4985
PauLiNeeCzKaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie - Gliwice
Wiadomości: 120
GG do PauLiNeeCzKaaa
Dot.: Wszystko o Avonie II

No właśnie martwię się, bo pieniążki są już na koncie dziś dzień realizacji godz po 22 i nie pobrane jeszcze ehh mam nadzieję ze wszystko będzie ok..
PauLiNeeCzKaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 21:27   #4986
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Karolin@@@ Pokaż wiadomość
A pisałaś do nich żeby Ci to zamówienie zrealizowali ponownie? Bo jak kiedyś dzwoniłam i pytałam co będzie jak mi wstrzymają paczkę to pani powiedziała że bez wyraźnego potwierdzenia sami mi nie wyślą. To jak to jest?
Nic do nich nie pisałam, ani nie dzwoniłam.
Samo wszystko się dobrze potoczyło.

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
widzę, że mowa o kremachszukam czegoś do baaardzo suchej skóry. próbowałam kiedyś moisture ale mi nie pasował-właściwie nic nie robiłmoże teraz się zmienił bo widzę same pochlebne opinie
Mimo że to jest wątek o Avonie - ja polecam do baaaaardzo suchej skóry krem oliwkowy 'lekka formuła' Ziaji. Super nawilża, natłuszcza. Ach
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 21:34   #4987
Jedraszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o Avonie II

Najlepiej zadzwonić do warszawy i dokładnie dopytac. Albo do swojej szef-konsultantki. jej głowa by sprawę załatwić jak należy. Ja w zeszłym katalogu też miałam taką sytuację. Zamówienie nie zostało zrealizowane więc zadzwoniłam z prośbą by je usunęli. Podobno usunęli, co jeszcze raz sprawdzałam telefonicznie, bo na stronie mi się wyświetlało, że jest. A tu przychodzi kolejny termin zamówienia i znienacka to usunięte jak i to aktualne zostają zrealizowane. Jeszcze kobieta z warszawy próbowała mi wmówić że właśnie złożyłam obydwa zamówienia - minuta po minucie, co jest technicznie niemożliwe. W 20 minut potem dostałam telefon z warszawy od innej Pani, która bardzo mnie przeprosiła za zaistniałą sytuację. Nie żebym się żaliła... ale lepiej wszystko dokładnie ustalić i z szef-konsultantką i centralą. Więc łap za telefon i dzwoń żeby sie potem nie okazało że jakieś paczki nie dotaniesz teraz a za miesiąć. Bo system zadziała...;-)

W sumie najbardziej mi pomogła moja szef-konsultantka.

pozdrawiam
Jedraszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 21:38   #4988
Jedraszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Smile Dot.: Wszystko o Avonie II

A o realizację zamówienia się nie martw. Moje zamówienie też jeszcze czeka a składałam ok. 16.00. Pewno dopiero w poniedziałek przejdzie. Już tak miałam. Jak są zawaleni to zamówienia później schodzą.
Jedraszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 22:00   #4989
PauLiNeeCzKaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie - Gliwice
Wiadomości: 120
GG do PauLiNeeCzKaaa
Dot.: Wszystko o Avonie II

A jeżeli przy tym starym na termin 2 co zostalo wstrzymane pisze pobrane do realizacji i 0 paczek tzn ze jest caly czas aktywne??
PauLiNeeCzKaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 22:06   #4990
PauLiNeeCzKaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie - Gliwice
Wiadomości: 120
GG do PauLiNeeCzKaaa
Dot.: Wszystko o Avonie II

A jeżeli przy tym starym na termin 2 co zostalo wstrzymane pisze pobrane do realizacji i 0 paczek tzn ze jest caly czas aktywne??
PauLiNeeCzKaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 22:14   #4991
Karolin@@@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o Avonie II

W takim razie wydaje mi się że będziesz miała pobrane zamówienie a fakturę dopiero w poniedziałek. Zawsze możesz w poniedziałek rano (do 9) zadzwonić do biura obsługi i zapytać jak wygląda sytuacja z ich punktu widzenia. Ja czasami dzwonie w wtorek rano (zamawiam do 24:00 w poniedziałek) i jeszcze coś domawiam. Tak że nic sie nie martw.

A pamięta ktoś o moim poście odnośnie pilingu delikatnego? Bardzo proszę o odzew
Karolin@@@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 23:56   #4992
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie II

ja z innej beczki trochę a mianowicie przeglądałam sobie katalog 03 i zauważyłam, że na stronie 114 są błędy tzn zamienione są rysunki przedstawiające kolor przy soczystym błyszczyku do ust odcień Angel i Start Up Pink i ta sama sytuacja jest przy mini-błyszczykach do ust odcienie Warm Cinnamon i Pink Spice.. myślę że to dość ważne bo różnice w odcieniach są dość spore i pomyłka mogłaby być kłopotliwa (tego typu pomyłki pojawiają się nie pierwszy raz)
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 08:15   #4993
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Re: Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Yen.not Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy któraś z Was miała krem przeciw oznakom fotostarzenia SPF15 Anew? Mam klientkę, której zależy na pozbyciu się przebarwień i bardzo chciałabym się dowiedzieć, czy doradzić jej ten krem, czy nie? Albo może znacie kogoś, kto używał tego specyfiku i mógłby się wypowiedzieć?

Przeszukałam wątek i nawet wszystkie stare przeszukałam, i KWC też i NIC nie ma

Bardzo proszę o pomoc
Własnie wykańczam ten krem. Jest dość cieżki, mam wrazenie że bardziej przypomina konsystencją kremy na noc niż te na dzień, ale dobrze sie rozprowadza. Co do przebarwień to mi faktycznie bardzo wyblakły - zaczełam go stosowac od początku grudnia - byłam bardzo opalona i miałam sporo przebarwień (2 miesiace w Azji połud.-wsch. codziennie całe dnie na słońcu + tabl. hormonalne). Jednak nie mam pewnosci czy to efekt tego kremu czy tego ze ogólnie zeszła mi juz cala moja opalenizna to i plamki wyjasniały. Mam takie mieszane uczucia.

Cytat:
Napisane przez Karolin@@@ Pokaż wiadomość
Dziewczynki potrzebuje pomocy tzn chodzi mi o jak najbardziej delikatny piling do twarzy.
Klientka narzeka na suche skórki, kiedyś kupiła sobie piling który podobno aż ją poranił niestety nie pamięta jaki. Dodam że ma cerę mieszaną. Może ten kremowy z białą herbatą? Bardzo proszę o pomoc
Ja bym jej poleciła własnie ten kremowy z białej herbaty. Dobry jest tez ten z tej nowej serii Spa co niedawno dopiero sie pojawił (zapomniałam jaka to seria ) . On ma małe drobinki ale ostre tak ze trzeba delikatniej masowac jesli sie ma delikatna skórę. Ja strefe T trę jak leci ale juz na policzkach musze delikatnie.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 09:24   #4994
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Re: Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Własnie wykańczam ten krem. Jest dość cieżki, mam wrazenie że bardziej przypomina konsystencją kremy na noc niż te na dzień, ale dobrze sie rozprowadza. Co do przebarwień to mi faktycznie bardzo wyblakły - zaczełam go stosowac od początku grudnia - byłam bardzo opalona i miałam sporo przebarwień (2 miesiace w Azji połud.-wsch. codziennie całe dnie na słońcu + tabl. hormonalne). Jednak nie mam pewnosci czy to efekt tego kremu czy tego ze ogólnie zeszła mi juz cala moja opalenizna to i plamki wyjasniały. Mam takie mieszane uczucia.


Ja bym jej poleciła własnie ten kremowy z białej herbaty. Dobry jest tez ten z tej nowej serii Spa co niedawno dopiero sie pojawił (zapomniałam jaka to seria ) . On ma małe drobinki ale ostre tak ze trzeba delikatniej masowac jesli sie ma delikatna skórę. Ja strefe T trę jak leci ale juz na policzkach musze delikatnie.

pewnie chodzi delikatny scrub do twarzy "Witalność natury" z linii Liiv botanicals
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 10:20   #4995
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Re: Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
pewnie chodzi delikatny scrub do twarzy "Witalność natury" z linii Liiv botanicals
no zapewne,ja tez go mam i jestem zadowolona
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 12:28   #4996
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
ja z innej beczki trochę a mianowicie przeglądałam sobie katalog 03 i zauważyłam, że na stronie 114 są błędy tzn zamienione są rysunki przedstawiające kolor przy soczystym błyszczyku do ust odcień Angel i Start Up Pink i ta sama sytuacja jest przy mini-błyszczykach do ust odcienie Warm Cinnamon i Pink Spice.. myślę że to dość ważne bo różnice w odcieniach są dość spore i pomyłka mogłaby być kłopotliwa (tego typu pomyłki pojawiają się nie pierwszy raz)

co do mini-blyszczykow masz racje, fotki soczystych są odpowiednie
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 12:33   #4997
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
co do mini-blyszczykow masz racje, fotki soczystych są odpowiednie
ja jednak uważam, że w obu przypadkach mam rację wielokrotnie sprzedawałam te błyszczyki, nawet mam pomazianą nimi kartkę i Angel jest tym jaśniejszym odcieniem (nawet chyba nazwa poniekąd na to wskazuje) także obstaję przy swoim
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 12:58   #4998
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie tylko,bo jezeli masz cere sklonna do zapychania to w efekcie dany krem mogl zadzialac komodogennie.Nie ma tutaj reguly,sa pewne skladniki oraz ich "mieszanki" ktore w koncowym efekcie okaza sie nie dla Nas.
Zreszta jak kazda firma nie tylko Vichy czy Avon posiadaja w swojej ofercie lepsze i gorsze kosmetyki



Dobrze wiedziec bo zastanawiam sie nad tym zelem,mozaike tez kupilam juz jakis czas temu pod wplywem opisu Hosenki i....zakochalam sie w niej
Mam kilka roznych rozswietlaczy o takim efekcie ale mozaika swietnie spisuje sie wielofunkcyjnie jako cien,roz lub sam rozswietlacz
jak go trochę poużywam to napiszę wrażenia bo po 2 razach to tak ciężko powiedzieć. ale zazwyczaj po goleniu miałam takie nieprzyjemne czerwone krostki, czy to na nogach, czy to w okolicach bikini, a teraz póki co się nie pojawiają. poza tym żel dość fajnie pachnie
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 13:43   #4999
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
ja jednak uważam, że w obu przypadkach mam rację wielokrotnie sprzedawałam te błyszczyki, nawet mam pomazianą nimi kartkę i Angel jest tym jaśniejszym odcieniem (nawet chyba nazwa poniekąd na to wskazuje) także obstaję przy swoim
angel jest jasniutki roz, wiem bo mam
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 13:45   #5000
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
ja jednak uważam, że w obu przypadkach mam rację wielokrotnie sprzedawałam te błyszczyki, nawet mam pomazianą nimi kartkę i Angel jest tym jaśniejszym odcieniem (nawet chyba nazwa poniekąd na to wskazuje) także obstaję przy swoim


też zwrócilam uwagę na tę pomyłkę
tak, angel to ten jasniejszy rozowy-na pewno
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 14:17   #5001
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
angel jest jasniutki roz, wiem bo mam
Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
też zwrócilam uwagę na tę pomyłkę
tak, angel to ten jasniejszy rozowy-na pewno
no właśnie, dziękuję bardzo za poparcie czyli nie bezpodstawnie uważałam, że mam rację
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 15:02   #5002
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
no właśnie, dziękuję bardzo za poparcie czyli nie bezpodstawnie uważałam, że mam rację

masz racje kochana
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 15:39   #5003
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
jak wystawią Ci fakturę to jest po zawodach.. nawet jeśli chcesz domówić to owszem przyjdzie Ci w tym terminie i na Twój adres ale już jako osobna paczka z nową fakturą tak więc żeby nie płaciś za realizację małego zamówienia musiałabyś zamówić to drugie za min 50 zł albo iśc do COKu i dokupić tę jedną rzecz (o ile masz COK blisko) zawsze mogłaś tą jedną rzecz pokombinowac z brakami wtedy jakby było na 50zł a braki i tak by nie przyszły to dostałabyś paczkę z tą jedną rzeczą bez opłaty 10 zł...
COK jest bardzo daleko ode mnie niestety...

Cytat:
Napisane przez MagdaP Pokaż wiadomość
Ja zamawiam zwykle po 18tej albo pozniej - wlasnie po to zeby moc jeszcze edytowac i domawiac (raz mialam tak ze dostalam smsa z zamowieniem kolo 11tej wieczor)
ooo to już troche przesada...

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jedna możliwość, jeśli tylko pobrano do realizacji, a nie wystawiono faktury - zadzwonić na AVON NON STOP i poprosić o dopisanie dowolnej ilości produktów. Robiłam tak kilkakrotnie i nie było problemu, czy to 1 czy więcej kosmetyków
dzięki Wam wielkie, będę wiedziała następnym razem, teraz mam nauczkę na przyszłość...
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 16:19   #5004
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
widzę, że mowa o kremachszukam czegoś do baaardzo suchej skóry. próbowałam kiedyś moisture ale mi nie pasował-właściwie nic nie robiłmoże teraz się zmienił bo widzę same pochlebne opinie
Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Mimo że to jest wątek o Avonie - ja polecam do baaaaardzo suchej skóry krem oliwkowy 'lekka formuła' Ziaji. Super nawilża, natłuszcza. Ach
A ja polecam masło kakaowe ziaji, geniusz!!!!
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 16:51   #5005
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Wszystko o Avonie II

zastanawiam sie nad zakupem torebki Anushka może jakieś opinie czy jest dobrze wykonana czy miesci sie w niej duży format
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 17:08   #5006
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie II

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;6540807]A ja polecam masło kakaowe ziaji, geniusz!!!![/quote]
o to mnie zaciekawiłaśoliwkow ego używałam ale strasznie zatykał, mimo "lekkiej formuły"mam chyba po prostu jakąś marudną skóre
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 17:23   #5007
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
o to mnie zaciekawiłaśoliwkow ego używałam ale strasznie zatykał, mimo "lekkiej formuły"mam chyba po prostu jakąś marudną skóre
To jeszcze tak off: masełko jest tłustawe ale przy nakładaniu czuć jakby było tak śmiesznie "mokre" Szybko się wchłania mimo to i co bardzo ciekawe i dla mnie na plus to to, że skóra się nie łuszczy, bo ja mam bardzo suchą ale przez kremy po kilku godzinach się natłuszcza i nie dość, że sebum wyłazi, to się ochydnie czoło łuszczy A po masełku nie ma nic takiego, skóra wygląda zdrowo i jest mięciutka i co śmieszne, naprawde wyrównuje koloryt Kto by powiedział, że niecałe 4zł może tak genialnie działać. Dodam, że strasznie zaczęła mi się skóra wysuszać, aż się sypała, po żelu under20... I ten krem jest dla mnie zbawieniem, teraz spokojnie mogę używać żeliku
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:30   #5008
Yen.not
Raczkowanie
 
Avatar Yen.not
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków / Słupsk
Wiadomości: 326
GG do Yen.not
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jezeli zalezy jej na pozbyciu sie przebarwien to bez aptecznych mazidel sie nie obejdzie a krem z serii Anew moze sobie darowac poniewaz filtr jest niestabilny,na dodatek gdyby nawet byl to SPF 15 jest zbyt slaba ochrona.

Piegi a przebarwienia to dwie rozne sprawy a Vichy skladowo wcale nie jest takie super,jednak reklama robi swoje
To nie są "przebarwienia" tylko jedno przebarwienie. Malutkie. Ale ona jest na jego punkcie bardzo przewrażliwiona i chce się go pozbyć
__________________
"Arma nissi ut summoveas, ne sumpseris"
Yen.not jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 19:16   #5009
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
no właśnie, dziękuję bardzo za poparcie czyli nie bezpodstawnie uważałam, że mam rację
Masz rację, nawet firma to przyznała, bo w materiałach do ostatniej faktury napisano:
W katalogu 03/2008 na stronie 114 zaprezentowane są odcienie Soczystego błyszczyka do ust z serii Color Trend.
Informujemy, że kolory odcieni Angel i Start Up Pink zostały pomyłkowo zamienione.
W rzeczywistości kolor Angel jest jasnoróżowy, a Start Up Pink ciemnoróżowy.

Przy okazji, jak zwykle zapraszam
http://youravon.com/static/catalog/2...1.html?ba=null
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 19:56   #5010
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Masz rację, nawet firma to przyznała, bo w materiałach do ostatniej faktury napisano:
W katalogu 03/2008 na stronie 114 zaprezentowane są odcienie Soczystego błyszczyka do ust z serii Color Trend.
Informujemy, że kolory odcieni Angel i Start Up Pink zostały pomyłkowo zamienione.
W rzeczywistości kolor Angel jest jasnoróżowy, a Start Up Pink ciemnoróżowy.

Przy okazji, jak zwykle zapraszam
http://youravon.com/static/catalog/2...1.html?ba=null
oj, jak zwykle podoba mi się ich katalog
na pewno użądzonko do regulacji brwi-ciekawa jestem jak to działa, stojaczek na przyprawy(mam jobla na punkcie takich pierdułek )
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.