Województwo Pomorskie - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 18:53   #4741
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Ja też muszę się zabrać za sprzedaż mojej sukni Na razie jest spakowana i czeka na wizytę w pralni. Muszę też wybrać fotki do ogłoszenia i poszukać gdzie by się tu ogłosić.

Neska czekamy na fotki

Spadywuję, bo jakiś przystojny Mężuś leży tak samotnie
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:32   #4742
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Dzięki dziewczyny za miłe słowa

Wiecie co kupiłam sobie w piątek płaszczyk, żeby pięknie wyglądać na weselu u znajomych, a tu się zrobiła piękna pogoda i go nie założyłam

Życie jednak jest pokręcone
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 17:48   #4743
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
gosiu czekamy na relacje jak wrocisz i jakies fotki oczywiscie
Witam, witam...
jeśli chcecie zobaczyć fotki to poprosze o podanie maili na pw bo już kiedys miałam problemy tu na wizażu (pewnie sobie przypominacie), jak wrzuciłam fotki a potem je wycięłam bo nie chciałam żeby moja twarz widniała po wsze czasy na forum

Domyślam sie że chyba mnie nie słyszałyście w piątek....
A może chciałybyście usłyszeć nagranie w którym występowaliśmy (było mnie też słychac na antenie) ?
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 18:51   #4744
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Gosiu wysłałam Ci Maila i proszę o fotki

Ok załączam fotkę Przepraszam że tym razem bez twarzy ale zrobiłam strasznie głupią minę i wygięta stoję jak paragrafObiecuję fotki z wesela po powrocie Ale na razie w czwartek jadę do domku i w sobotę panieńskie ojojojo będzie się działo oj będzie
miłego wieczorku papapa

Superbejbe no właśnie pogoda śliczna była ciekawe jaka będzie za tydzień bo w tedy to ja jadę na wesele
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (57,6 KB, 15 załadowań)
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:26   #4745
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

No, kobitki, prosze zajrzeć do swoich skrzynek...
Neissi, podaj tez swojego maila, to sie pochwale swoją koszulką, obecną już na moim ciele podczas zlotu i linorytem, którym wszystkich zaskoczyłam
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 08:26   #4746
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Ja też chce fotki
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 20:24   #4747
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Wątek trochę zasnął

Żadna z Was nie odpisuje... czy to znaczy ze przesądzacie mi niepowodzenie tej znajomości? Mam nadzieję, ze to wynika tylko z braku czasu...

Superbejbe, do Ciebie tez poszło w tej samej wersji co dziewczyny dostały...
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 20:40   #4748
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam witam i o zdrowie pytam
ja już prawie pokonałam przeziębienie

gosiu foteczki super..widać że się dobrze bawiliście
a coi do twojego pytania..ja tam dobra w udzielaniu rad miłosnych nie jestem, bo sama nie mam szczęścia w tej materii....ale wiem jedno, niepewność jest gorsza niż gorzka prawda...lepiej wiedzieć na czym się stoi niż łudzić się, że moooże jednak, gdy druga strona jednak nie tak mi sie zdaje..baa nie zdaje, ja to wiem
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 22:31   #4749
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej hej witam wieczorowa porą tzn nocną
Gosiu dziękuję za maila, fotki bardzo fajne, jej jakie masz duze oczęta
co do Kuby to hmmm tak sobie myślę że jeśli to była jego dziewczyna to może on nadal jest zakochany? nie chciałabym tu pisać, że leczy sie Tobą - przepraszam za brzydkie wyrażenie, ale też na razie sie przyjaźnicie, myślę że powinnaś z nim porozmawiać zanim naprawdę się zakochasz chyba że już jak piszesz to nastało, wiem że to trudne ale zaoszczędzi Ci to bólu, no nie wiem może się mylę, pozdrawiam i dobranoc papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 09:28   #4750
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam, kierownik nie patrzy to coś napisze

Gosiu -
zdjęcia fajne. Mam znajomych którzy są ukrytymi fanami LP3, a tak na marginesie to sądziłam, że piszesz o zlocie fanów Depeche mode - niedoinformowana jestem .

Jeżeli chodzi o kawalera to ja miałam taki sposób, że jak sobie któregoś upatrzyłam to najpierw się z nim zaprzyjaźniałam a póżniej stopniowo ignorowałam, żeby zobaczyć czy zainteresowanie jest napewno obustronne . Troche głupie ale u mnie działało

pewnego razu dałam się złapać w taki sam sposób i teraz jestem mężatką
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 11:48   #4751
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Superbejbe, dzięki!!!! A więc jestem na dobrej drodze zaprzyjaźniania, a potem wcielę w życie drugą część planu
Dzięki kobitki za Wasze opinie.... zajmę się tym delikatnie... a nuż widelec kolega zlotowicz sie pomylił z tym zakochaniem...
To teraz następna bombe wypuszczam - nooo.... nie uwierzycie..... w grudniu następny nadzwyczajny czwarty zlot...

A teraz inne nowinki - w poniedziałek ruszam do apteki na staż, zaczynam pierwsza prace w zawodzie!!!! Byłam dzis sie dogadac i zapytac na która godzine przyjść w poniedziałek. Życzcie mi żeby kłótliwi pacjenci mi sie nie trafiali i mnie omijali
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 11:51   #4752
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Gosiu - zdjęcia fajne. Mam znajomych którzy są ukrytymi fanami LP3, a tak na marginesie to sądziłam, że piszesz o zlocie fanów Depeche mode - niedoinformowana jestem .
Napisz coś o tych ukrytych fanach skąd są, od kiedy słuchają....
A może nie słyszeli jeszcze o naszym forum... www.forum.lp3.pl Jakby co to przekaż im ten adres i powiedz że tam znajda pokrewne dusze
No i jeszcze że będąc tam forumowiczem jest szansa na spotkanie z Markiem np. na zlocie .
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 19:46   #4753
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Dziewczynki

Sorki, że nie pisałam, ale mój Misio miał jutro rano już jechać. Na szczęście jedzie w sobotę rano więc mamy jeszcze dla siebie parę godzinek

Oddałam dzisiaj moją suknię ślubną do pralni i mało pod ladę nie wpadłam. 100zł za czyszczenie!!! Rok temu czyszczenie sukni kosztowało 50zł! Czyżby aż tak wszystko zdrożało!? Nie zauważyłam podwyżki wypłat

Ech.. Dobrze, że zdolny ze mnie ludź i mogę zaoszczędzić robiąc coś samemu. Przeraża mnie to tylko, bo czy to ma oznaczać, że teraz wszystko przyjdzie nam robić samemu?

Na szczęście odkryłam superowy miesięcznik i zaraz zamówię sobie prenumeratkę To pierwsza gazeta, w której podobają mi się wszystkie artykuły A w dodatku kosztuje tylko 3,99 Otóż nazywa się to "Majster". Kupiłam sobie wrześniowy numer, bo pokazują w nim crackle krok po kroku, ale jak ją przejrzałam, to jest tam wszystko czego dusza zapragnie. Jest jak położyć glazurę na balkonie, jak zrobić małą zabudowę w kuchni i budowa altanki od A do Z. Po prostu bomba! I to wszystko tak opisane, że nawet największa niemota to zrobi

Chociaż tyle miłego. Bo już w sobotę znów zabraknie mi mojego Misia Już jestem przybita Idę się tulkać póki mogę.

Superbejbe płaszczyków nigdy za wiele

grin_ajz jak zdrówko? Chyba nie dasz się jakiejś paskudnej chorobie

Neska ładna sukieneczka

la margerita masz wiadomość Powiedz która to apteka to będę chodzić tylko do Ciebie

Czy mi się zdaje, czy mnie coś tutaj ominęło? Gadulicie cóś o margeritce i jej amore, przejrzałam wątek kilka razy i dalej połapać się nie mogę Czy jest coś, co powinnam wiedzieć?
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 19:55   #4754
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

margerita mailik dotarł Teraz już kumam o co chodziło Ciężka sprawa. Nie wiem co doradzić w takiej sytuacji Stawiałabym na metodę bejbe
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 20:32   #4755
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość

Na szczęście odkryłam superowy miesięcznik i zaraz zamówię sobie prenumeratkę To pierwsza gazeta, w której podobają mi się wszystkie artykuły A w dodatku kosztuje tylko 3,99 Otóż nazywa się to "Majster". Kupiłam sobie wrześniowy numer, bo pokazują w nim crackle krok po kroku, ale jak ją przejrzałam, to jest tam wszystko czego dusza zapragnie. Jest jak położyć glazurę na balkonie, jak zrobić małą zabudowę w kuchni i budowa altanki od A do Z. Po prostu bomba! I to wszystko tak opisane, że nawet największa niemota to zrobi
Ciekawe czy wrześniowy numer będzie jeszcze w kiosku, kiedyś próbowałam crackle ale nic mi nie wyszło, mam jeszcze w domu lakiery do crackle (chyba lakiery )

Byłam dzisiaj w DOMU PIWA(DEGUSTATORNIA) w gdyni na Wzgórzyu Maksymiliana i musze wam powiedzieć że jest to całkiem sympatyczne miejsce. Sporo gatunków piwa, miła atmosfera i toaleta ładna

Uciekam spać <papapapa>
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 20:44   #4756
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Neissi, maile już poleciały w Twoim kierunku
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:04   #4757
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Dzięki

Kolorowych senków Dziewuszki Jutro może mnie nie być na wąteczku, ale w sobotę Was odwiedzę
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 14:26   #4758
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

WiWitam dzisiejszego pięknego dnia
Chciałabym oficjalnie zakomunikować,że od 1 października będę mieszkanką pomorza,dokładniej Gdańska ;>~
Jestem przerażona tym wielkim miastem,oj co to będzie,co to będzie O_o
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 14:57   #4759
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Witaj Marthusia..
nie ma co sie przerażać.. jest fajnie...przyzwyczaisz się

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
Dzięki
Mam nadzieję że napiszesz cos jeszcze, koleżanko artystko.... co sądzisz o moim wytworze koszulkowym? Nienajgorzej? Wszystkim się podobało... W piątek występowałam w koszulce Depeche Mode. W sobote ubrałam właśnie tą zrobioną samemu... I wtedy jak sie pojawiłam w sobote na śniadanie w całej grupie.. wiecie jakie pytanie padło? Co zamierzam ubrać jutro (czyli w niedziele) Powiedziałam że się zastanowie
A jak Ci sie widzi, Neissi, moja niespodzianka graficzna?
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 21:01   #4760
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Zajrzałam tylko na chwilkę, bo chcę jak najwięcej czasu spędzić teraz z Misiem.

margerita jak dla mnie bomba A linorycik jest wypasiony Masz talent dziewczyno

Dopadł mnie smutek, że jutro rano pożegnam się z Misiem Właśnie skończyłam go pakować Niebo już od rana płacze deszczem, że mój Mężuś wyjeżdża Ech...
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 21:29   #4761
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Województwo Pomorskie

witajcie dziewczynki Ja takze jestem z Trójmiasta, od ponad 6 lat mieszkam w Gdańsku z narzeczonym i naszymi córeczkami, wcześniej miszkałam w Gdyni (kocham to miasto )
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 22:33   #4762
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez la margerita Pokaż wiadomość
Witaj Marthusia..
nie ma co sie przerażać.. jest fajnie...przyzwyczaisz się
Dziękuję za ciepłe przyjęcie

kkasiuuu,dla Ciebie to pewnie nie była aż tak wielka zmiana?
Może masz jakieś rady co do akomodacji z nowym miejscu
Chciałabym chodzić gdzieś na zajęcia taneczne,ale jak wyjdę na dwór ze swojego lokum,to nawet nie będę miała pojęcia w którą stronę ruszyć w poszukiwaniach
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 06:47   #4763
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Dziewuszki

Po 6:00 odprowadziłam mojego Misia na ciapong Już mi go strasznie brakuje Jednak myślę, że z Waszą pomocą jakoś przeboleję te 6 tygodni. Nie jest tak źle. Jak jechał na 13 tygodni to dopiero był płacz i zgrzytanie zębów

Będę pocieszać się faktem, że na następny kontrakt jadę razem z nim i w ten sposób spędzimy wspólnie ponad miesiąc Myślałam, że będę tam miała neta, ale Misio teraz jest w nowym pokoju i nie ma tam jeszcze podłączonego. Mam nadzieję, że do czasu mojego przyjazdu go założą, bo co ja tam będę robić sama kiedy Misio będzie w pracy W pobliżu jest tam tylko jeden sklep i nic poza tym. W dodatku są tam sami faceci, więc raczej nie będę wychylać nosa bez obstawy. Nie ma też za bardzo z kim pogadulić. Ale ostatnio dowiedziałam się, że jest tam siłownia, więc jak ludki będą w pracy, mogłabym powyciskać poty
Ja się śmieję, że pojadę do spa Źródlana woda w kranie, siłownia, czyste powietrze i wieczorne masaże erotyczne... Czego chcieć więcej Oprócz neta

A tak wracając z chmur...

Muszę o siebie zadbać. Przytyłam 2 kilo, a włoski błagają o kolorek. Postanowiłam, że zamówię sobie hennę i indygo z zagramanicy, bo to, co sprzedają w Polsce to są szkodliwe mieszanki. Mam już konto walutowe, a Misio zadbał żebym miała co tam wpłacić Dolar bardzo nisko stoi, więc była okazja do kupna. Potrzebny mi tylko wielki kopas w dupas żeby zamówić ten towarek i popędzić z nim do fryzjerki. Lepiej nakładać hennę u fryca, bo mają suszary i wtedy nie trzeba tak długo trzymać. Poza tym komu by się chciało sprzątać w domu bałagan po tym
Muszę też podciąć końcówki i zaopatrzyć się w kosmetyki, bo troszkę się w tym opuściłam Chciałam kupić eyeliner, ale po przejrzeniu KWC mam jeszcze większy mętlik niż przed Nie mam pojęcia który kupić

Widzę właśnie przez okno jak jakaś kobieta z bloku obok myje okna Podziwiam ludzi, którzy o 7 rano robią takie rzeczy. Ja jestem zbyt leniwa i za duży ze mnie śpioch A Wy?

marthusia spokojnie dasz sobie radę Napisz gdzie dokładniej będziesz mieszkać (dzielnica) to my Ci zawsze pomożemy. Ja też chętnie zapisałabym się na kurs tańca. Przydałoby się rozruszać stare kości i nauczyć się czegoś nowego. Zawsze marzyłam o takim kursie, ale samej mi się nie kce, a teraz mam w dodatku daleko Uwielbiam tańczyć, ale uważam, że nie umiem
A może się spotkamy? Jako stara mieszkanka Gdańska mogłabym Cię oprowadzić Hmm... Widzę właśnie, że myślałam, że wizytę u wyrywacza kłów mam 5, a tu 2 października Już się boję Jak reflektujesz to mogę być do dyspozycji jutro lub w poniedziałek. Ale Ty wtedy pewnie masz urwanie głowy z przeprowadzką. Następny raz będę w Trójmieście koło 15-tego. Ale mogę też zrobić sobie wycieczkę do Gdańska w inny dzień Przynajmniej miałabym z kim połazić po sklepiszczach

Właśnie dzwonił mój Misio. Jeszcze stoi na dworcu i czeka na kierowcę, który miał być pół godziny temu. Jeszcze nie dotarł, a telefon ma wyłączony A za pół godziny powinni być już na terminalu. No zobaczymy, bo może w takim razie Misio pojedzie wieczorem albo za parę dni jak facet się nie zjawi.

No dobra Babeczki Trochę Wam ponudziłam Czas dać klawiaturce odpocząć.

Witam nową koleżanką Kasię!

P.S. A co byście powiedziały na zabawienie się w turystki i pozwiedzanie gdańskich kamieniczek połączone z dobrą kawusią?
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 07:50   #4764
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam.
Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
WiWitam dzisiejszego pięknego dnia
Chciałabym oficjalnie zakomunikować,że od 1 października będę mieszkanką pomorza,dokładniej Gdańska ;>~
Jestem przerażona tym wielkim miastem,oj co to będzie,co to będzie O_o
Tylko spokój nas uratuje - tak mawia mój mąż. Podaj dzielnice a pomożemy napewno, nawet szkołe tańca znjdziemy Kiedyś chciałam iść na salse do Salsa King czy jakoś tak, szkoła mieśći się w Gdyni na Wzgórzu ale nie znalazłam chętnych i nie poszłam .
Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
witajcie dziewczynki Ja takze jestem z Trójmiasta, od ponad 6 lat mieszkam w Gdańsku z narzeczonym i naszymi córeczkami, wcześniej miszkałam w Gdyni (kocham to miasto )
Ja też mieszkałam w Gdyni, niestety życie zmusiło mnie do przeprowadzki, powoli przyzwyczajam się do mieszkania w Gdańsku ale i tak wole Gdynie.

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
P.S. A co byście powiedziały na zabawienie się w turystki i pozwiedzanie gdańskich kamieniczek połączone z dobrą kawusią?
Jestem ZA
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 20:06   #4765
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej hej dziewczynki

Nareszcie jestem, już dotarłam do Gdańska po superowym wieczorze panieńskim, wiecej opiszę jutro bo padam na cycki ze zmęczenia i do tego kacyk meczy.

Witam nową pomorzankę

Pisze się oczywiście na zwiedzanie z kawusią

papapa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 20:58   #4766
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
Cześć Dziewuszki

Po 6:00 odprowadziłam mojego Misia na ciapong Już mi go strasznie brakuje Jednak myślę, że z Waszą pomocą jakoś przeboleję te 6 tygodni. Nie jest tak źle. Jak jechał na 13 tygodni to dopiero był płacz i zgrzytanie zębów

Będę pocieszać się faktem, że na następny kontrakt jadę razem z nim i w ten sposób spędzimy wspólnie ponad miesiąc Myślałam, że będę tam miała neta, ale Misio teraz jest w nowym pokoju i nie ma tam jeszcze podłączonego. Mam nadzieję, że do czasu mojego przyjazdu go założą, bo co ja tam będę robić sama kiedy Misio będzie w pracy W pobliżu jest tam tylko jeden sklep i nic poza tym. W dodatku są tam sami faceci, więc raczej nie będę wychylać nosa bez obstawy. Nie ma też za bardzo z kim pogadulić. Ale ostatnio dowiedziałam się, że jest tam siłownia, więc jak ludki będą w pracy, mogłabym powyciskać poty
Ja się śmieję, że pojadę do spa Źródlana woda w kranie, siłownia, czyste powietrze i wieczorne masaże erotyczne... Czego chcieć więcej Oprócz neta

A tak wracając z chmur...

Muszę o siebie zadbać. Przytyłam 2 kilo, a włoski błagają o kolorek. Postanowiłam, że zamówię sobie hennę i indygo z zagramanicy, bo to, co sprzedają w Polsce to są szkodliwe mieszanki. Mam już konto walutowe, a Misio zadbał żebym miała co tam wpłacić Dolar bardzo nisko stoi, więc była okazja do kupna. Potrzebny mi tylko wielki kopas w dupas żeby zamówić ten towarek i popędzić z nim do fryzjerki. Lepiej nakładać hennę u fryca, bo mają suszary i wtedy nie trzeba tak długo trzymać. Poza tym komu by się chciało sprzątać w domu bałagan po tym
Muszę też podciąć końcówki i zaopatrzyć się w kosmetyki, bo troszkę się w tym opuściłam Chciałam kupić eyeliner, ale po przejrzeniu KWC mam jeszcze większy mętlik niż przed Nie mam pojęcia który kupić

Widzę właśnie przez okno jak jakaś kobieta z bloku obok myje okna Podziwiam ludzi, którzy o 7 rano robią takie rzeczy. Ja jestem zbyt leniwa i za duży ze mnie śpioch A Wy?

marthusia spokojnie dasz sobie radę Napisz gdzie dokładniej będziesz mieszkać (dzielnica) to my Ci zawsze pomożemy. Ja też chętnie zapisałabym się na kurs tańca. Przydałoby się rozruszać stare kości i nauczyć się czegoś nowego. Zawsze marzyłam o takim kursie, ale samej mi się nie kce, a teraz mam w dodatku daleko Uwielbiam tańczyć, ale uważam, że nie umiem
A może się spotkamy? Jako stara mieszkanka Gdańska mogłabym Cię oprowadzić Hmm... Widzę właśnie, że myślałam, że wizytę u wyrywacza kłów mam 5, a tu 2 października Już się boję Jak reflektujesz to mogę być do dyspozycji jutro lub w poniedziałek. Ale Ty wtedy pewnie masz urwanie głowy z przeprowadzką. Następny raz będę w Trójmieście koło 15-tego. Ale mogę też zrobić sobie wycieczkę do Gdańska w inny dzień Przynajmniej miałabym z kim połazić po sklepiszczach

Właśnie dzwonił mój Misio. Jeszcze stoi na dworcu i czeka na kierowcę, który miał być pół godziny temu. Jeszcze nie dotarł, a telefon ma wyłączony A za pół godziny powinni być już na terminalu. No zobaczymy, bo może w takim razie Misio pojedzie wieczorem albo za parę dni jak facet się nie zjawi.

No dobra Babeczki Trochę Wam ponudziłam Czas dać klawiaturce odpocząć.

Witam nową koleżanką Kasię!

P.S. A co byście powiedziały na zabawienie się w turystki i pozwiedzanie gdańskich kamieniczek połączone z dobrą kawusią?
Jeja jeja,jak ja Ci zazdroszczę tego Misia Ja napewno będę odcięta przez pewien czas od neta - wprowadzam się do domku szeregowego(ul.Dzielna,tu ż przy Akademii Medycznej ^_^)w którym mieszka starsza parka i od komputrów trzymają sie z dala,i na zdrowie im to!{-=^:^=-}Ale mama planuje zainwestować w 'coś' bezprzewodowego,narazie szukamy(my=znajomy informatyk;>~)najlepszej oferty.
Dziękuuuję Ci bardzo neissi co prawda przeprowadziłam się dzisia,i nie mam co na siebie włożyć we własnym domu,ale mieszkać jadę do Gdania od wtorku,bo na 17 mam 'spotkanie z prodziekanami'.Najbardzie j się boję tego,jak tam dotrę O_o kolejny mój wieelki problem to to,że jestem studentką wieczorową tylko przez rok,mam nadzieję,więc jestem dostępna do 15,albo po 20 :'< I chcę się zapisać na tańce...chyba do jakiegoś nocnego,eszzz
Narazie nie mogę się więc pisać na spotkanie,jeżeli poznam plan,to się Wam określe,może na następne spotkanie z Wami sie załapię,mam taka nadzieję

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Witam.


Tylko spokój nas uratuje - tak mawia mój mąż. Podaj dzielnice a pomożemy napewno, nawet szkołe tańca znjdziemy Kiedyś chciałam iść na salse do Salsa King czy jakoś tak, szkoła mieśći się w Gdyni na Wzgórzu ale nie znalazłam chętnych i nie poszłam .

Ja też mieszkałam w Gdyni, niestety życie zmusiło mnie do przeprowadzki, powoli przyzwyczajam się do mieszkania w Gdańsku ale i tak wole Gdynie.



Jestem ZA
Dziękuuuję za waszą oferowaną pomoc,naprawdę :kwiatek:
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 12:59   #4767
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Dziewczyny

Sorki, że nic nie piszę, ale mój szwagier wrócił na urlop z Norwegii i objął rządy nad swoim kompem Teraz go nie ma, ale za to ja muszę się zbierać, bo niedługo idę do dentala na małe wyrywanko. Zaczynam się powoli bać Ale nie wiem czy mi dzisiaj coś wyrwie, bo dzieje mi się coś z leczoną jedynką i chyba będzie musiał zająć się najpierw nią. Znowu poleci kasa Byłam dzisiaj na badaniach i poszło 215 zeta Ten mój Mężuś musi mnie bardzo kochac jak trzyma takiego pasożyta

Cieszę się, że spodobał się Wam pomyślik ze zwiedzaniem Ustalcie termin, a ja się dostosuję. Za ten czas postaram się dowiedzieć co i za ile można zwiedzić żebyśmy mogły ustalić jakiś gryplan

No niestety pora na stwora. Muszę jeszcze obrać ziemniaczki i lecę się potorturować

A Wy tu pisać żebym miała co czytać
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:12   #4768
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Coś tu głucho i ciemno, gdzie się wszyscy podziali?

W takim razie ja coś napiszę. Ostatnio naszła mnie ochota na sprzątanie domu i wyrzucam wszystko co leży w zasięgu moich rączek

Coś czuję że niedługo zacznie mi brakować niektórych rzeczy
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:31   #4769
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

No tak. Ja tu po takich torturach, a Wy mi nawet jednego posta do poczytania nie dałyście
Nie miałam wyrywanka, bo jedynka mi się zbuntowała. Poszłam sobie spokojnie na 16-tą, bo rejestratorka powiedziała, że chirurg może się zająć tą jedynką skoro i tak mam u niego wizytę. Oczywiście okazało się, że chirurg jest tylko od tortur z użyciem kleszczy. Na szczęście moja dentystka miała okienko i mogła zająć się tym moim zębolem. O dziwo zapłaciłam mniej niż zazwyczaj. Może dlatego, że nic do zęba nie wkładała, tylko otworzyła i wypłukała. Nie obeszło się niestety bez znieczulenia. A może i stety, bo przynajmniej wiem teraz jak robi zastrzyki i że znieczulenie mają dobre. Teraz mam na dziąśle założony sączek i nie mogę robić min Muszę też zażywać antybiotyk. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo jak to nie poskutkuje, to będzie trzeba usunąć chirurgicznie część korzenia przez dziąsło Jutro kolejna wizyta.

Z wrażenia zapomniałam umówić się na to wyrywanko ósemek

Szkoda, że mojego Misia przy mnie nie ma On jest lekarstewkiem na wszystko Jak ja za nim tęsknię

A właśnie! Miałam Was o coś zapytać. Zastanawiałam się ostatnio w restauracji czy aby wszystko ze mną w porządku. Otóż byłyśmy z koleżanką na obiadku i zastanawiałyśmy się jak to jest z innymi ludźmi, czy są tacy, co zjadają zupę, drugie danie i do tego deser? Długo myślałyśmy co zjeść, bo z reguły nie jesteśmy w stanie wcisnąć całej porcji (jednego dania), a już na pewno nie miałybyśmy miejsca na deser Jak to jest u Was? Ile jesteście w stanie zjeść w restauracji? Bardzo mnie ciekawi czy to ja jestem dziwakiem, czy ten, co układał menu.

Koniec końców, obie zamówiłyśmy to samo (najmniejsze danie, jakie mają - 100g kotlet z frytkami i surówką), a psiapsióła dodatkowo wzięła pół porcji zupy. Ja nie byłam w stanie wcisnąć całości, chociaż kotleta zjadłam (co mi się rzadko zdarza). Kumpelka zjadła swoją zupkę, drugie i wciągnęła jeszcze frytki, których już nie mogłam. Czy ja jestem jakimś strasznym niejadkiem? Może ja mam coś z żołądkiem, że nie daję rady zjeść normalnej porcji

Różnica była tylko taka, że ja za chwilę rozglądałam się za jakimś deserkiem, a ona pękała w szwach

To macie teraz o czym pisać Ja włączę sobie jakiś filmik i się zrelaksuję po tych torurach.
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:39   #4770
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

No właśnie trochę cicho się zrobiło i jeszcze marthusi zabrali neta

Nawet grin_ajz nic ni pisze
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.