Pytanie o staż - wątek zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 12:51   #1231
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

wydaje mi sie że nie można iść 2 razy..za dobrze by było tu mi sie nie podoba a to sobie pozniej pójde gdzieś indziej...
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:30   #1232
Buczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

A jednak bez problemu moge isc na staż, powiedziano mi w urzędzie pracy że nie będe mógł jak wykorzystam całe 12 miesięcy.
Wiec jutro ide się zarejestrować niestety jest tyle ludzi że trzeba przed 6 tam być, dzisiaj jak dzwoniłem numerki się skończyły przed 8:00.
Pozdrawiam.
Buczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:44   #1233
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Buczek Pokaż wiadomość
A jednak bez problemu moge isc na staż, powiedziano mi w urzędzie pracy że nie będe mógł jak wykorzystam całe 12 miesięcy.
Wiec jutro ide się zarejestrować niestety jest tyle ludzi że trzeba przed 6 tam być, dzisiaj jak dzwoniłem numerki się skończyły przed 8:00.
Pozdrawiam.
Hmm.....
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:58   #1234
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

jak ja odbywałam staż to powiedziano mi, że staż absolwencki można podjąć tylko raz, nawet jak się potem nie zostało zatrudnionym.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:16   #1235
EaDyM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Witam, dopiero sie zarejestrowalem po to aby zadac pare pytan.Odpowiedzi i pytan jest tutaj wiele .Przeleialem pare stron wstecz cos wyczytalem i mam pytania co do zmian jakie zostaly naniesione na staż

1.Czy Potrzebne jest prawo jazdy(Bo nie Mam a gdzies wyczytalem ze trzeba bylo)
1.Czy to koliduje jakos ze stypendium ze studiow??
3. Czy moge odbys staz mimo ze bylem zatrudniony na okres okolo 18 mc na umowie o cdzielo i srednio mialem 25 h na miesiac??
4. czy jesli niejestem zarejestrowany a mialem ta umowe o dizelo moge zataic ze pracowalem??

dzieki wielkie za informacje i odpowiedzi(z gory) wszedzie piszecie o wynagrodzeniu i czasie stazu a mi te odpowiedzi pomoga > Co ZAŁWZYŁEM TO TO FORUM ŻYJE A NIE TAK JAK INNE)
EaDyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:24   #1236
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

1. nie
2. yyy chyba nie, czemu by mialo kolidować ?
3.
Cytat:
Kto może zostać skierowany na staż?

· osoby bezrobotne do 25 roku życia

· osoby zarejestrowane jako bezrobotne w okresie do upływu 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wyższej, które nie ukończyły 27 roku życia.
4. po co ?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:28   #1237
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EaDyM Pokaż wiadomość
Witam, dopiero sie zarejestrowalem po to aby zadac pare pytan.Odpowiedzi i pytan jest tutaj wiele .Przeleialem pare stron wstecz cos wyczytalem i mam pytania co do zmian jakie zostaly naniesione na staż

1.Czy Potrzebne jest prawo jazdy(Bo nie Mam a gdzies wyczytalem ze trzeba bylo)
1.Czy to koliduje jakos ze stypendium ze studiow??
3. Czy moge odbys staz mimo ze bylem zatrudniony na okres okolo 18 mc na umowie o cdzielo i srednio mialem 25 h na miesiac??
4. czy jesli niejestem zarejestrowany a mialem ta umowe o dizelo moge zataic ze pracowalem??

dzieki wielkie za informacje i odpowiedzi(z gory) wszedzie piszecie o wynagrodzeniu i czasie stazu a mi te odpowiedzi pomoga > Co ZAŁWZYŁEM TO TO FORUM ŻYJE A NIE TAK JAK INNE)
Ad.1. Tylko wtedy jeśli wymaga tego pracodawca.Obligatoryjnie nie.
Ad.2 Nie.
Ad.3. Tak.
Ad.4. Twój wybór.Wszystko możesz...
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 20:57   #1238
EaDyM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Dziekuje ślicznie za odpowiedzi

A opisze swoja sytuacje razniej moze sie przyda Komus

Od miesiaca pracuje w jakby to nazwac hurtowni ksiazek mam umowe na zlecenie na 200zl oczywiscie zarabiam duzo wiecej .Moj szef chce wziasc nas na staz zebysmy sobie zarobili staz + to co teraz bo uwaza ze skoro niewyjechalismy za granice to sie nam nalezy. wczesniej pracowalem od stycznia 2005 przez rok i w 2007 8 mc jako instruktor tanca i byla to umowa o dzielo ( zarobki w granicach 50-200 zl) i chodzilem wtedy do szkoly w kwietniu 2007 skonczylem technikum oraz zdalem matury(mam 20 lat) .Rowniez wiem ze moj pracodawca nie wymaga prawa jazdy .Czy mimo tego co tu napisalem spelnie warunki przyjecia na staz?? naprawde w tym temacie jestem zielony a dosc spoko sie pozmienialo . jesli bede sie rejestrowac w urzedzie to zapytaja czy gdzies pracowalalem to maja mozliwosc tego sprawdzenia?? i czy to trzeba dlugo wogole zeby zalatwic staz jezeli sie ma gdzie bo kiedys to trwalo conajmniej 2 mc??

Przepraszam za bledy i interpunkcje ale choroba mnie meczy i chcialem jak najszybciej napisac
EaDyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 21:45   #1239
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

idz do UP i wszystkiego się dowiesz. Zalatwienie stażu ? wszystko zależy od urzedu pracy... niektórzy nawet w 2 dni
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 10:08   #1240
wanilka23
Raczkowanie
 
Avatar wanilka23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 55
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Tez wczesniej pracowalam na normalna umowe a puzniej dostalam sie na staz a wiec to czy wczesniej pracowales nie ma znaczenia Jesli chodzi o zarobek na stażu to przynajmniej teraz jest 650 zł netto
wanilka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:59   #1241
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EaDyM Pokaż wiadomość
Dziekuje ślicznie za odpowiedzi

A opisze swoja sytuacje razniej moze sie przyda Komus

Od miesiaca pracuje w jakby to nazwac hurtowni ksiazek mam umowe na zlecenie na 200zl oczywiscie zarabiam duzo wiecej .Moj szef chce wziasc nas na staz zebysmy sobie zarobili staz + to co teraz bo uwaza ze skoro niewyjechalismy za granice to sie nam nalezy. wczesniej pracowalem od stycznia 2005 przez rok i w 2007 8 mc jako instruktor tanca i byla to umowa o dzielo ( zarobki w granicach 50-200 zl) i chodzilem wtedy do szkoly w kwietniu 2007 skonczylem technikum oraz zdalem matury(mam 20 lat) .Rowniez wiem ze moj pracodawca nie wymaga prawa jazdy .Czy mimo tego co tu napisalem spelnie warunki przyjecia na staz?? naprawde w tym temacie jestem zielony a dosc spoko sie pozmienialo . jesli bede sie rejestrowac w urzedzie to zapytaja czy gdzies pracowalalem to maja mozliwosc tego sprawdzenia?? i czy to trzeba dlugo wogole zeby zalatwic staz jezeli sie ma gdzie bo kiedys to trwalo conajmniej 2 mc??

Przepraszam za bledy i interpunkcje ale choroba mnie meczy i chcialem jak najszybciej napisac
pozostaje jeszcze jedna sprawa, czy twoje przedsiębiorstwo dostanie w dość szybkim czasie zgodę (pieniądze) na przeprowadzenie stażu..
teraz jest początek roku więc mają duże szanse, ale zazwyczaj jest tak że instytucje typu sądy, urzędy miasta itd. mają większe szanse (100%) na to, że otrzymają środki niż mniejsze przedsiębiorstwa. W praktyce wygląda to tak że to właśnie twój szef powinien się starać o przyznanie tego stażu, złożyć pismo że chce przyjąć stażystę..może mnie ktoś poprawi jeśli wie coś więcej na ten temat...
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 16:19   #1242
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

tak powinien złożyć podanie imienne o stażyste... czyli że konkretnie chce ciebie ;]
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 14:36   #1243
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Mam pytanko czy orientuje się ktoś może czy stażysta ponosi odpowiedzialność finansową za źle wykonane zadanie?
Jestem na stażu w biurze podróży od 6 dni i właśnie dziś źle sprzedałam bilet lotniczy i mój opiekun stwierdził,że ktoś mu musi te pieniądze zwrócić.

I właśnie zastanawiam się czy mam obowiązek zwracać mu te pieniążki tym bardziej,że jego nie było wogóle w pracy o czym dowiedziałam się dziś rano,a nie pracuje tam nikt inny kto mógłby sprawdzić to co robię.
Wogóle zastanawiajace jest dla mnie również to,żę on potrafi się nie pokazywać w pracy a jak jest to zazwyczaj wychodzi wcześniej niż powinien.Czy wolno mu tak robić???Miałam iść jutro do urzędu pracy sie dowiedzieć ale zaczęłam się zastanawiać bo nie chciałabym robić afery ponieważ zależy mi na stażu.
__________________


Edytowane przez niki19
Czas edycji: 2008-01-10 o 15:20
niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 17:29   #1244
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy orientuje się ktoś może czy stażysta ponosi odpowiedzialność finansową za źle wykonane zadanie?

jeśli pod jego nieobecność jesteś zmuszona wykonywać zadania, do których nie jesteś wystarczająco przygotowana, to nie wiem co on sobie wyobraża tym bardziej, że nie on Ci płaci, tylko PUP...
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 20:10   #1245
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EaDyM Pokaż wiadomość
Dziekuje ślicznie za odpowiedzi

A opisze swoja sytuacje razniej moze sie przyda Komus

Od miesiaca pracuje w jakby to nazwac hurtowni ksiazek mam umowe na zlecenie na 200zl oczywiscie zarabiam duzo wiecej .Moj szef chce wziasc nas na staz zebysmy sobie zarobili staz + to co teraz bo uwaza ze skoro niewyjechalismy za granice to sie nam nalezy. wczesniej pracowalem od stycznia 2005 przez rok i w 2007 8 mc jako instruktor tanca i byla to umowa o dzielo ( zarobki w granicach 50-200 zl) i chodzilem wtedy do szkoly w kwietniu 2007 skonczylem technikum oraz zdalem matury(mam 20 lat) .Rowniez wiem ze moj pracodawca nie wymaga prawa jazdy .Czy mimo tego co tu napisalem spelnie warunki przyjecia na staz?? naprawde w tym temacie jestem zielony a dosc spoko sie pozmienialo . jesli bede sie rejestrowac w urzedzie to zapytaja czy gdzies pracowalalem to maja mozliwosc tego sprawdzenia?? i czy to trzeba dlugo wogole zeby zalatwic staz jezeli sie ma gdzie bo kiedys to trwalo conajmniej 2 mc??

Przepraszam za bledy i interpunkcje ale choroba mnie meczy i chcialem jak najszybciej napisac
Spełniasz "wymogi" na staż- nie masz ukończonego 25rż (w przypadku wykształcenia średniego).
Pracodawca powinine JAK NAJSZYBCIEJ złożyć wniosek imienny tzn dotyczący Twojej osoby.Wszystko zalezy od pieniędzy - jak są w dyspozycji PUP to sprawa sie szybko załatwia.
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 20:12   #1246
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy orientuje się ktoś może czy stażysta ponosi odpowiedzialność finansową za źle wykonane zadanie?
Jestem na stażu w biurze podróży od 6 dni i właśnie dziś źle sprzedałam bilet lotniczy i mój opiekun stwierdził,że ktoś mu musi te pieniądze zwrócić.

I właśnie zastanawiam się czy mam obowiązek zwracać mu te pieniążki tym bardziej,że jego nie było wogóle w pracy o czym dowiedziałam się dziś rano,a nie pracuje tam nikt inny kto mógłby sprawdzić to co robię.
Wogóle zastanawiajace jest dla mnie również to,żę on potrafi się nie pokazywać w pracy a jak jest to zazwyczaj wychodzi wcześniej niż powinien.Czy wolno mu tak robić???Miałam iść jutro do urzędu pracy sie dowiedzieć ale zaczęłam się zastanawiać bo nie chciałabym robić afery ponieważ zależy mi na stażu.
ABSOLUTNIE niedopuszczalne jest aby stażysta przebywał sam w miejscu pracy - powinien pracować pod okiem opiekuna.Jeśli potrafisz to udowodnić to sprawa załatwiona.
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 15:27   #1247
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Witam.
Chciałam zapytać,czy jeśli jest się na urlopie dziekańskim to można normalnie zarejestrować się w Urzędzie Pracy i podjąć ewentualnie staż?
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.
nellana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 15:45   #1248
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a jak jest z co miesięczną wypłatą pieniążków?
Jeżeli nie mam swojego konta bankowego to gdzie indziej mozna odbierać ,,stażowe" ?
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 16:13   #1249
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

a ja musze sie pochwalić po 2 miesiącach stazu zostałam przyjęta
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 18:26   #1250
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

ja dzis wybralam pieniadze i jako nowy stażysta powinnam dostac 680 po odliczeniu podatke , sie zdziwilam kiedy pani na poczcie dala mi tylko 550 zl Co jest grane!!!??! dostalam pismo z Up ze mam dostac 740 brutto
jednak mam wyjaśnienie ze "nowy" staż wyniosl 550zl po prostu mialam podpisane od 7 grudnia czyli tydzien mniej zaczelam czy to mozliwe ze dltego mi odjeli ten tydzien? wychodzi ze 130 zl
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 18:58   #1251
aksa24
Raczkowanie
 
Avatar aksa24
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 208
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Tak, dostajesz pieniadze tylko za okres, który przepracowalas. Ja staż aktualnie kończę-dokładnie jutro A gdy zaczęłam to była połowa miesiaca, więc po starej stawce stażowego i na dodatek tylko za połowę miesiaca dostałam 200zł chyba z czymś tam
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie To czuję, że JESTEM



Kocham...


http://www.suwaczek.pl/cache/f350441464.png?html
aksa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:10   #1252
aksa24
Raczkowanie
 
Avatar aksa24
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 208
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
raczej nie... ja mam umowę od 1 dnia miesiąca a dostałam 14stego

patinka ma rację pieniadze dostaje się 5 po podpisaniu sie w UP a gdy na konto to 7 dni. przynajmniej u mnie tak jest.
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie To czuję, że JESTEM



Kocham...


http://www.suwaczek.pl/cache/f350441464.png?html
aksa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:14   #1253
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Hej. Od 1 stycznia była kolejna podwyżka dla stażystów ( jedna była chyba 25 października), ile teraz bedzie brał stażysta który podpisał umowę po 1 stycznia?
__________________
"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę...cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień..."
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:25   #1254
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

O to ciekawe, a planowane są jeszcze jakieś podwyżki? Tak przymierzam się do stażu na wiosnę, jak juz bede po obronie pracy lic. Swoją drogą to musi być trochę irytujące dla osób, które podpisały umowy o staż przed 25 października czy 1 stycznia, no ja bym się przynajmniej wkurzyła
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:31   #1255
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Wyczytałam gdzieś w necie, że po 1 stycznia kwota wynagrodzenia stażysty będzie równe najniższej pensji. Najniższa to ponad 1000 brutto, ale zaraz potem znalazłam, że niby najniższej pensji w 1 roku pracy czyli niby 80% tej kwoty a to jest CHYBA 930 coś tam brutto. Ma ktoś pewniejsze info?
__________________
"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę...cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień..."
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:35   #1256
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Od 1 styczania 2008 roku, tak zwane minimalne wynagrodzenie wynosi 1.126 zł brutto.Pracodawca w pierwszym roku zatrudnienia może zatrudnić za 80%tej kwoty,w drugim za 90%,w trzecim za.....100%.Może,nie musi,o ile mi wiadomo.
O podwyżce stypendium nic nie wiem....
Waloryzacja ma zawsze miejsce po 1 czerwca.
Hmmm.....muszę to sprawdzić.

Astra24. - pokuś się może o sprecyzowanie "gdzie w necie".Mile widziany link
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:50   #1257
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

dziewczyny a gdy mam l4 to normalnie przysługuja mi te 2 dni wolne ??(przysługuja za cały przepracowany miesiac, ale gdy mam l4 to tez?
__________________
ciuszki kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151717
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 08:27   #1258
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

wydaje sie mi że tak
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 08:29   #1259
avonka
Raczkowanie
 
Avatar avonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam nadzieję, że mi pomożecie . Otóż studiuję dziennie, jestem na II roku (licencjat 3 lata) i na wkacje chciałabym pójść na staż 3 miesięczny i pytanie czy mogę? I jeszcze jedno Czy można rozdzielać staż? tzn. wziąć 10 miesięcy, na wakacje "zrobić" te 3 a po skończeniu roku odpracować resztę? Bardzo proszę o pomoc
avonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 08:37   #1260
Damian:)ek
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
Od 1 styczania 2008 roku, tak zwane minimalne wynagrodzenie wynosi 1.126 zł brutto.Pracodawca w pierwszym roku zatrudnienia może zatrudnić za 80%tej kwoty,w drugim za 90%,w trzecim za.....100%.Może,nie musi,o ile mi wiadomo.
O podwyżce stypendium nic nie wiem....
Waloryzacja ma zawsze miejsce po 1 czerwca.
Hmmm.....muszę to sprawdzić.

Astra24. - pokuś się może o sprecyzowanie "gdzie w necie".Mile widziany link
http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1....html?skad=rss
Damian:)ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.