Biżuteryjny wątek plotkowy V :) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 15:43   #2311
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
a ja dziś pierwszy dzień w LO. całkiem fajną mam klasę taka na luzie bardzo. zauważyłam, że jeden chłopak bardzo intensywnie się we mnie wpatruje trochę niski, ale ogólnie całkiem całkiem
boję się trochę... tego co mnie czeka i tych okropnych spojrzeń drugo- i trzecio- klasistów (wiem jak to było w gimnazjum i jak my się często śmieliśmy z dzieci szukających klas z przerażoną miną, teraz to będę w takiej sytuacji, ehhh )
najgorzej przetrwać pierwszy tydzień, potem już będzie z górki
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 15:51   #2312
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez kolczyki Pokaż wiadomość
o jaaa...a ja studiuję ekonomię, specjalizacja Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem:P tak jakby trochę podobne
pewnie przedmioty niektóre te same.. zwłaszcza te jakieś ogólne typu matma, ekonomia czy inne prawo gospodarcze ;P
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 15:55   #2313
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
pewnie przedmioty niektóre te same.. zwłaszcza te jakieś ogólne typu matma, ekonomia czy inne prawo gospodarcze ;P

Też kończyłam zarządzanie i marketing ale inna spec. Moja to Finanse i rachunkowość. A gdzie kończyłaś?? Jaka uczelnia??


No i gratuluję
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:04   #2314
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
pewnie przedmioty niektóre te same.. zwłaszcza te jakieś ogólne typu matma, ekonomia czy inne prawo gospodarcze ;P
tiaaa... matematyka w ekonomii, ekonometria, prawo i inne rachunkowości i statystyki opisowe:P
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:16   #2315
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

ja tu widzę, że same ścisłe umysły są
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:27   #2316
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Jeszcze ja, po informatyce ekonomicznej :) informatyka + finanse + rachunkowosc + podstawy zarzadzania etc :)
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:46   #2317
Nefya Ameth
Raczkowanie
 
Avatar Nefya Ameth
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 157
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

W sumie nie wiem gdzie z tym fantem więc napisze tutaj i może mnie nie skrzyczycie.
26 zrobiłam zamówienie w Skarbach i do tej pory nie dostałam mail z potwierdzeniem, danymi do przelewu itp. Może mi się coś pomyliło, ale oni chyba takiego maila zawsze wysyłali? Jak wchodze w "moje konto" i transakcje, to tez nie widze danych do przelewu. Próbowałam wiec wysłać do nich "zapytanie o transakcje", ale dostałam "mail delivery failed: returning message to sender" czyli że mail nie dotarł.
I teraz nie wiem, czy to ja mam pecha, czy cos im nie działa i nie wiem co dalej robic. Nie chce byc jakas nachalną klientką, ale to zamówienie jest mi niezbędne .
Co poradzicie?
Nefya Ameth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 16:47   #2318
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Srebrna Pokaż wiadomość
Jeszcze ja, po informatyce ekonomicznej informatyka + finanse + rachunkowosc + podstawy zarzadzania etc
no ja też: studiuję matematykę stosowaną na specjalizacji finanse i ubezpieczenia
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:25   #2319
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

nooo jak ladnie, kobiece scisle umysly same ja tez scisla tylko troche w innym kierunku-chemicznym ;p

w ogole to wylatuje jutro na wakacje dorwalismy lastmineta do zrobaczenia za 2 tygodnie
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:55   #2320
LadyArgerich
Raczkowanie
 
Avatar LadyArgerich
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 340
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Nefya, może Twoje zamówienie nie zapisało się w systemie? Nie wyjdziesz na nachalną klientkę wg mnie jeśli spokojnie, grzecznie zapytasz ich mailowo lub telefonicznie.

Miałam kiedyś podobną sytuację w sklepie internetowym; kilka dni po złożeniu zamówienia zadzwoniłam, żeby wysłali mi w końcu dane do przelewu, a tu niespodzianka, moje zamówienie nie zostało zapisane...
Najgorsze było jednak to, że wybranego przez mnie towaru już nie było w magazynie i produkcja kolekcji się skończyła...
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
LadyArgerich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:34   #2321
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
a ja dziś pierwszy dzień w LO. całkiem fajną mam klasę taka na luzie bardzo. zauważyłam, że jeden chłopak bardzo intensywnie się we mnie wpatruje trochę niski, ale ogólnie całkiem całkiem
boję się trochę... tego co mnie czeka i tych okropnych spojrzeń drugo- i trzecio- klasistów (wiem jak to było w gimnazjum i jak my się często śmieliśmy z dzieci szukających klas z przerażoną miną, teraz to będę w takiej sytuacji, ehhh )
początki są najgorsze, bo nigdy nic nie wioadomo, a potem już tylko lepiej szukaj bratniej duszy, zawsze raźniej w kilka osób
Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
ja tu widzę, że same ścisłe umysły są
o nie same, ja jestem humanistką nauczycielka po anglistyce
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 18:47   #2322
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez hanka2501 Pokaż wiadomość
Też kończyłam zarządzanie i marketing ale inna spec. Moja to Finanse i rachunkowość. A gdzie kończyłaś?? Jaka uczelnia??


No i gratuluję
uniwerek łódzki

dzięki

finanse i rachunkowosc, to dopiero scisly umysl! podziwiam, ja bym nie dala rady :P
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:50   #2323
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ja tez dzisiaj pierwszy dzień w LO Bardzo przyjemnie było i tez zauważyłam, podobnie jak Nudziara, że jakiś chłopak się na mnie gapi. A potem jak wpadła do klasy po małym zgubieniu się na korytarzu, okazało się, że wolne miejsce jest tylko koło niego No cóż, całkiem przyjemny gość

Potem poszłam na zakupy i nawet udało mi się znaleźć ładny piórniczek i wygodne buty do chodzenia po szkole

Jak przyszłam do domu od razu mi się humor pogorszył - internet nie działał, naprawili go dopiero przed chwilą...
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:59   #2324
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

a ja dzis w wielkim szoku jak zobaczylam pelno dzieci i mlodziezy na galowo w tym calym zamieszaniu z praca, mieszkaniem i wycieczka zapomnialam ze dzis 1.wrzesnia
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:03   #2325
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Nefya Ameth Pokaż wiadomość
W sumie nie wiem gdzie z tym fantem więc napisze tutaj i może mnie nie skrzyczycie.
26 zrobiłam zamówienie w Skarbach i do tej pory nie dostałam mail z potwierdzeniem, danymi do przelewu itp. Może mi się coś pomyliło, ale oni chyba takiego maila zawsze wysyłali? Jak wchodze w "moje konto" i transakcje, to tez nie widze danych do przelewu. Próbowałam wiec wysłać do nich "zapytanie o transakcje", ale dostałam "mail delivery failed: returning message to sender" czyli że mail nie dotarł.
I teraz nie wiem, czy to ja mam pecha, czy cos im nie działa i nie wiem co dalej robic. Nie chce byc jakas nachalną klientką, ale to zamówienie jest mi niezbędne .
Co poradzicie?
Nie wiem czy maja jakiś błąd ale ja jak robiłam niedawno - jakiś tydzień temu zamówienie to również nie dostałam żadnego maila z nr konta. Wcześniej przychodził. Całe szczęście, że to nie było moje pierwsze zamówienie. Sprawdziłam na wyciągu bankowym konto i zrobiłam przelew. Później jak sprawdzałam status zamówienia to miałam, że opłacone ale nie wysłane. Do dziś tak jest a towar już od dwóch dni u mnie w domu.

Najpierw sprawdź w transakcjach czy masz to zamówienie a później spisz sobie nr tego zamówienia bo musisz go wpisać w tyt. przelewu. Daj znać to prześlę CI na priv nr konta.

Tak na marginesie to któraś z dziewczyn też niedawno miała taką sytuację i to było chyba w wątku o sklepach internetowych
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:33   #2326
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Nefya Ameth Pokaż wiadomość
W sumie nie wiem gdzie z tym fantem więc napisze tutaj i może mnie nie skrzyczycie.
26 zrobiłam zamówienie w Skarbach i do tej pory nie dostałam mail z potwierdzeniem, danymi do przelewu itp. Może mi się coś pomyliło, ale oni chyba takiego maila zawsze wysyłali? Jak wchodze w "moje konto" i transakcje, to tez nie widze danych do przelewu. Próbowałam wiec wysłać do nich "zapytanie o transakcje", ale dostałam "mail delivery failed: returning message to sender" czyli że mail nie dotarł.
I teraz nie wiem, czy to ja mam pecha, czy cos im nie działa i nie wiem co dalej robic. Nie chce byc jakas nachalną klientką, ale to zamówienie jest mi niezbędne .
Co poradzicie?
wejdz w kontakt, skopiuj mail i wyslij se swojej skrzynki, ja tez nie dostalam potwierdzenia otrzymania zamowienia ani potwierdzenia otrzymania przelewu, ale wszystko ustalilam mailowo i jest ok.. realizują zamowienie

cosik im sie popsulo i tyle
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:21   #2327
Fashion
Rozeznanie
 
Avatar Fashion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 560
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Ja tez dzisiaj pierwszy dzień w LO Bardzo przyjemnie było i tez zauważyłam, podobnie jak Nudziara, że jakiś chłopak się na mnie gapi. A potem jak wpadła do klasy po małym zgubieniu się na korytarzu, okazało się, że wolne miejsce jest tylko koło niego No cóż, całkiem przyjemny gość

Potem poszłam na zakupy i nawet udało mi się znaleźć ładny piórniczek i wygodne buty do chodzenia po szkole

Jak przyszłam do domu od razu mi się humor pogorszył - internet nie działał, naprawili go dopiero przed chwilą...
Oj. Zapomniałam, że w ogóle nie mam butów do "chodzenia po szkole". Ups. Jutro rano będę myśleć, albo wyląduję w japonkach
Fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 07:07   #2328
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Dziewczyny proszę o doradztwo. Otóż chcę zrobić kolczyki z cyrkoniami. Mam już w głowie projekt. Na dole ma dyndać cyrkonia, długości ok 13-15 mm. Zastanawiam się czy nie jest za długa, czy nie ukruszy się dziurka, nie złamie.Czy po prostu takie rozwiązanie jest wytrzymałe? Nie mialam wcześniej z cyrkoniami do czynienia.
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 07:07   #2329
LadyArgerich
Raczkowanie
 
Avatar LadyArgerich
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 340
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

śmieszka250, Fashion - jakie wy młodziutkie jesteście:)
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
LadyArgerich jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 07:25   #2330
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez LadyArgerich Pokaż wiadomość
śmieszka250, Fashion - jakie wy młodziutkie jesteście:)
Hehe to samo pomyślałam ale nie chciałam się odzywać co by nie wyjść na wymądrzającego się wapniaka. Pamiętam jak mój wychowawca (super facet) zawsze powtarzał. "Teraz macie najlepsze czasy bo musicie się tylko uczyć. Na studiach już trzeba się uczyć ale i myśleć jak zarobić a później już tylko jak zarobić ". Święte słowa. Często wspominam te jego mądrości i faktycznie najlepsze czasy przynajmniej moje, to właśnie czasy liceum. Chętnie bym sie cofnęła
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 07:52   #2331
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

taaaa i nas studiach juz przychodza inne problemy :| jak ja bym chciala cofnac sie do liceum!! wlasnie jestem w drodze do gda i jestem strasznie zdenerwowana bo chyba znowu nie znajde mieszkania :| a wieczorem wybywam na wczasy na 2 tyg.. mieszkania szukam od ponad miesiaca i nic, ale juz normalnie mam to gdzies:| jak bede czekac z wakacjami az znajde mieszkanie to skonczy sie pewnie tak ze ani lokum nie bedzie ani wakacji :| najwyzej, pojde w kolejke do akademca albo bede dojezdzac...wkoncu to tylko 45 km...yhhh
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:04   #2332
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Hania - moim zdaniem cyrkoniom się nic nie stanie, z nimi wg mnie jest jak ze Swarami - dość twarde, ale kruche. Jak upadną na coś twardego to po nich (przetestowane :/) ale mam kolczyki z tymi najdłuższymi, 36 mm cyrkoniami i nic im się nie dzieje, choć dziurkę mają blisko szczytu łezki. W końcu gdyby te cyrkonie się kruszyły pod własnym ciężarem to chyba by takich długich nie produkowano...

Ojejka - na pocieszenie powiem Ci, że moja mama już z pięć lat dojeżdża do pracy pod Kraków ponad 30 kilometrów i w sumie nie narzeka (choć w sezonie ślubnym nieraz jedzie pierwszym busem o 5 rano i wraca autobusem pracowniczym do Krakowa po 22), w końcu sama sobie tam firmę ulokowała A niektórzy ludzie z dawnej Huty Sendzimira (teraz jakoś się inaczej nazywa) codzień dojeżdżają do pracy z Krakowa do Katowic, bo jakiś oddzialik tam otwarto czy coś. No to co, Ty 45 km nie dasz rady? A przecież w razie czego podojeżdżasz miesiąc, a potem coś się znajdzie
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:18   #2333
Yori
Rozeznanie
 
Avatar Yori
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 769
GG do Yori
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
ja tu widzę, że same ścisłe umysły są
Nie tylko. Jestem magistrem kulturoznawstwa.
__________________
A teraz, drogie dzieci, księżniczka opuszcza bajkę, otwiera zimne piwo i zapala fajkę.



Mój wątek
Yori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:02   #2334
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
...
jak ja bym chciala cofnac sie do liceum!!
...
ojjjj ja też... miałam w liceum przewspaniałą klasę 6 dziewczyn, 15 chłopaków, profil mat-fiz. Ale przez całe trzy lata byliśmy jak jedna wieeelka familia
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:09   #2335
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez kolczyki Pokaż wiadomość
ojjjj ja też... miałam w liceum przewspaniałą klasę 6 dziewczyn, 15 chłopaków, profil mat-fiz. Ale przez całe trzy lata byliśmy jak jedna wieeelka familia
u mnie byl profil mat-inf 6 dziewczyn i 23 chlopakow ciekawie bylo... ale 4 lata, bo to jeszcze za zamierzchłych czasów byłam ostatnim rokiem, który tym starym systemem leciał
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:23   #2336
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Witam po wakacjach - w końcu odkopałam się z forumowych zaległości

Gratulacje Haniu! Dziewczynki są naprawdę przefantastyczne Jakbyś miała jakieś wątpliwości, zapraszam do mnie

Dołączam do grona mam przedszkolaków - moja 4-lenia Gosia wczoraj powędrowała pierwszy raz do przedszkola - ogólnie jest zadowolona, choć jeszcze z boku, bo jednak potrzebuje trochę czasu, żeby odnaleźć się w nowego grupie. Ale jestem dobrej myśli i wierzę, że będzie coraz lepiej. Szczególnie, że przedszkole bardzo fajne, a i Gosia nastawiona do niego pozytywne. No i wcześniej przez 2 lata chodziła do domu kultury na zajęcia plastyczno-muzyczne dla maluchów (Sezamokowo), więc w grupie potrafi się odnaleźć.
Ech, chyba faktycznie rodzice bardziej to przeżywają niż dziecko, doszukują się ukrytych przesłań w opowieściach dziecka, że może jednak przeżywa to bardziej niż pokazuje itp.
Ale chyba najbardziej pożegnanie Gosi przeżywała moja młodsza (2-letnia) Marta - całą drogę z przedszkola do domu powtarzała smutnym głosem "Gosia, Gosia, ..." - aż serce się krajało. Na szczęście ona też wczoraj zainaugurowała swoje zajęcia w Sezamkowie.
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:02   #2337
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
jak ja bym chciala cofnac sie do liceum!!
I ja też.... eh... to były czasy
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:11   #2338
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez kulkam Pokaż wiadomość
Gratulacje Haniu! Dziewczynki są naprawdę przefantastyczne Jakbyś miała jakieś wątpliwości, zapraszam do mnie
Ja Twoje dziewczyny już znam i potwierdzam, że są przesłodkie i przefantastyczne
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:20   #2339
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ehh, dziewczyny. Odnośnie tego przedszkola to u mnie nieciekawie. Liwia nie potrafi się odnaleźć w grupie. Zawsze była tylko mama, tata, babcia jedna bądź druga lub dziadek. Nikt inny. Wczoraj poszła chętnie bo sama chciała iść. Była przygotowywana i nastawiana do tego co ją tam czeka. I z pełną niby świadomością szła. Zadowolona. Niestety kiedy po nią przyszłam widziałam czerwone oczka co znaczyło, że płakała. Deklarowała jednak, że jutro pójdzie znowu. Ona chyba jednak jeszcze nie ma pojęcia czasowości i nie do końca wie co to jutro. Wie natomiast co to "teraz". No i kiedy wczoraj jej mówiłam, że jutro znowu pójdzie to przytakiwała z uśmiechem ale ten uśmiech taki trochę nie jej. Dziś rano kiedy powiedziałam, że idziemy do przedszkola i ona zapytała czy "teraz" a ja potwierdziłam zaczęła tak płakać, że nie chce, że myślałam, że będę z nią płakała. W przedszkolu kiedy trzeba było iść do sali to już załapała histerię i trzymała się mnie kurczowo. Pani na siłę ją ode mnie oderwała to ona już wrzeszczała. A ja zostałam za drzwiami i tylko ten przeraźliwy pełen rozpaczy i boleści wrzask słyszałam. I się popłakałam. Ehhhh. Pierwsze trudne rozstania. Wierzę, że z czasem polubi przedszkole, koleżanki i chętnie będzie chodziła ale teraz ten okres jest bardzo trudny. Aż się jutra boję. Jeszcze godzinka i idę po nią. Moja kruszynka.

Edytowane przez hanka2501
Czas edycji: 2009-09-02 o 10:22
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:34   #2340
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez hanka2501 Pokaż wiadomość
Ehh, dziewczyny. Odnośnie tego przedszkola to u mnie nieciekawie. Liwia nie potrafi się odnaleźć w grupie. Zawsze była tylko mama, tata, babcia jedna bądź druga lub dziadek. Nikt inny. Wczoraj poszła chętnie bo sama chciała iść. Była przygotowywana i nastawiana do tego co ją tam czeka. I z pełną niby świadomością szła. Zadowolona. Niestety kiedy po nią przyszłam widziałam czerwone oczka co znaczyło, że płakała. Deklarowała jednak, że jutro pójdzie znowu. Ona chyba jednak jeszcze nie ma pojęcia czasowości i nie do końca wie co to jutro. Wie natomiast co to "teraz". No i kiedy wczoraj jej mówiłam, że jutro znowu pójdzie to przytakiwała z uśmiechem ale ten uśmiech taki trochę nie jej. Dziś rano kiedy powiedziałam, że idziemy do przedszkola i ona zapytała czy "teraz" a ja potwierdziłam zaczęła tak płakać, że nie chce, że myślałam, że będę z nią płakała. W przedszkolu kiedy trzeba było iść do sali to już załapała histerię i trzymała się mnie kurczowo. Pani na siłę ją ode mnie oderwała to ona już wrzeszczała. A ja zostałam za drzwiami i tylko ten przeraźliwy pełen rozpaczy i boleści wrzask słyszałam. I się popłakałam. Ehhhh. Pierwsze trudne rozstania. Wierzę, że z czasem polubi przedszkole, koleżanki i chętnie będzie chodziła ale teraz ten okres jest bardzo trudny. Aż się jutra boję. Jeszcze godzinka i idę po nią. Moja kruszynka.
pamietam jak ja sama z rykiem wchodzilam do przedszkola, tata mnie wtedy odprowadzal i nie chcialam zeby mnie tam zostawial... histeria była niesamowita... no ale cóż.. takie życie, a musiałam iśc do przedszkola bo babci zabrakło... a druga nie była chętna do niańczenia dzieci i chyba do dzisiaj mnie nie lubi :|
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.