DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 21:53   #2011
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
A no właśnie czesto nie chcą wysłać do nas Moja ostatnia nadzieja to lumpki we wtorek pobuszuje ...
Ja miałam tylko jedną taką sytuację, nigdy przedtem ani nigdy potem nie spotkałam się z tym

A na którym ebayu szukasz? Ja stanikowo lubię tylko uk

http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-PANACHE-3...#ht_3614wt_905

http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-Fantasie-...ht_2287wt_1139

http://cgi.ebay.co.uk/Panache-30F-Ta...#ht_500wt_1156

http://cgi.ebay.co.uk/PANACHE-EVIE-B...#ht_500wt_1156

http://cgi.ebay.co.uk/FREYA-28G-Blac...#ht_500wt_1156

http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-PANACHE-5...#ht_3357wt_905

http://cgi.ebay.co.uk/bnwt-panache-c...#ht_800wt_1139

http://cgi.ebay.co.uk/Panache-Harmon...#ht_2098wt_905

http://cgi.ebay.co.uk/PANACHE-CONFET...ht_1189wt_1139

http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-pretty-sh...#ht_680wt_1139

A może by tak Effuniaka?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2011-05-29 o 22:00
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:08   #2012
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Haha Ja miałam to samo Nigdy mi się nie chce robić słodkości dukanowych,dotychczas wystarczała mi nutelka,jogurt z cynamonem lub placki/omlet na słodko,satino Ale dziewczyny tak pisały,że i ja zrobiłąm ! Ale nie żałuję Też nie miałam aromatu tiramisu,to dodałam migdałowy

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------



A ja nareszcie po maturach mam czas pochodzić po ciuchach Może Cię gdzieś tam kiedyś z łokcia zdejmę,przy kłótni o łaszka jakiegoś

A tak w ogóle to ,do których lumepksików chodzisz? Bo wiadomo,nie w każdym są ubrania nadające się dla ludzi innych niż babcie lub dziadkowie
Ja dodałam rumowy do kawusi, w której maczam biszkopt, i do sera dosłownie ze dwie kropelki rumowego a teraz taki patent sobie wymysliłam że przed posypaniem kakao posypuje jeszcze troszkę mlekiem w proszku- nieeeeeeeebo
Spojrzałam na zegarek i aż się zatrwożyłam, że o tej porze jeszcze nie śpię to zupełnie nie moja pora na forumowanie tym bardziej że z rana trzeba wstać to zmykam Łobuziarki. Kolorowych senków
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:18   #2013
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witam ,kochane nie było mnie trochę ale za spadki,witam nowe dukanki
Czytam was na razie na bieżąco bo lecicie z postami jak samolot
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Haha Ja miałam to samo Nigdy mi się nie chce robić słodkości dukanowych,dotychczas wystarczała mi nutelka,jogurt z cynamonem lub placki/omlet na słodko,satino Ale dziewczyny tak pisały,że i ja zrobiłąm ! Ale nie żałuję Też nie miałam aromatu tiramisu,to dodałam migdałowy

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------



A ja nareszcie po maturach mam czas pochodzić po ciuchach Może Cię gdzieś tam kiedyś z łokcia zdejmę,przy kłótni o łaszka jakiegoś

A tak w ogóle to ,do których lumepksików chodzisz? Bo wiadomo,nie w każdym są ubrania nadające się dla ludzi innych niż babcie lub dziadkowie
pewnie matura zdana?!Już parę razy robiłam tiramisu i nic ze słodkości dukana tak nie smakuje jak to,pycha
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:23   #2014
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ja to tylko po nocy siedzę Właśnie się nakremowałam nowym balsamem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...-do-ciala.html
Ale jak czytam teraz opinie to chyba niezbyt dobrze wybrałam Stawiałam na maksymalne ujędrnienie skóry,bo mam "firanki" pod ramionkami,ale rzeczywiście pięknie pachnie i szybko się wchłania. Zobaczymy,czy skóra się napnie po pierwszej buteleczce
A może wy macie jakiś sprawdzony sposób na oklapłą skórę? Bo po zrzuceniu 12 kg bez ćwiczeń moje ciało nie wygląda jak ciało nastolatki
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:23   #2015
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
A ja nareszcie po maturach mam czas pochodzić po ciuchach Może Cię gdzieś tam kiedyś z łokcia zdejmę,przy kłótni o łaszka jakiegoś

A tak w ogóle to ,do których lumepksików chodzisz? Bo wiadomo,nie w każdym są ubrania nadające się dla ludzi innych niż babcie lub dziadkowie
W Lublinie to czasami wpadałąm na wolską i wrońską


Dzięki za linki
Staników szukałam na brytyjskim. Z odmową wysyłki innych przedmiotów spotykałąm się na amerykańskim i na brytyjskim - ich strata Będe licytować panache'go, effuniaki nie moja kieszeń niestety


Lece spać jutro z rana do pracy... Dobranoc
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:25   #2016
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam ,kochane nie było mnie trochę ale za spadki,witam nowe dukanki
Czytam was na razie na bieżąco bo lecicie z postami jak samolot

pewnie matura zdana?!Już parę razy robiłam tiramisu i nic ze słodkości dukana tak nie smakuje jak to,pycha
A pewnie,że zdana Szczegółów dowiemy się 30 czerwca
Mi tak samo,nic wcześniej tak mi nie smakowało jak tiramisu. Nawet rolada kakaowa się chowa
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:27   #2017
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
A może wy macie jakiś sprawdzony sposób na oklapłą skórę? Bo po zrzuceniu 12 kg bez ćwiczeń moje ciało nie wygląda jak ciało nastolatki

Tak znamy - ćwiczenia Firanki pod ramionami to niewyćwiczony triceps. Męcze go teraz na siłowni bo wstyd komuś pomechać na ulicy Tu masz ćwiczenia na firaneczke http://www.treningwdomu.pl/2010/01/10/triceps/
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 22:37   #2018
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Tak znamy - ćwiczenia Firanki pod ramionami to niewyćwiczony triceps. Męcze go teraz na siłowni bo wstyd komuś pomechać na ulicy Tu masz ćwiczenia na firaneczke http://www.treningwdomu.pl/2010/01/10/triceps/
O dziękuję Nie mogłam znaleźć dobrych ćwiczeń na triceps Od jutra postanowiłam regularnie ćwiczyć. W końcu obiecałam sobie to po maturach Najbardziej zależy mi na pupie i ramionach właśnie
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 23:12   #2019
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Tak znamy - ćwiczenia Firanki pod ramionami to niewyćwiczony triceps. Męcze go teraz na siłowni bo wstyd komuś pomechać na ulicy Tu masz ćwiczenia na firaneczke http://www.treningwdomu.pl/2010/01/10/triceps/
A czy te ćwiczenia pomogą "staruszce"35-letniej bo też mam problemy z obwisłą skórą nie tylko na ramionach?
Główne pytanie to czy przy mojej wadze(101kg) mogę ćwiczyć bo mam problemy z ciśnieniem?
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
A pewnie,że zdana Szczegółów dowiemy się 30 czerwca
Mi tak samo,nic wcześniej tak mi nie smakowało jak tiramisu. Nawet rolada kakaowa się chowa
Te wyniki to chyba trochę za późno,a co ze studiami?
Tiramisu to jest to

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
dzień dobry wieczór!
nie było mnie z wami od piątku wieczór a tu tyle nadrabiania... ale zrobię to jutro bo dziś jeszcze muszę ogarnąć się po podróży i wyszykować na jutro na uczelnię :/ mam nadzieję że nie nagrzeszyłyście pod moją nieobecność i że należą wam się jedynie za spadki a ja z domu przyjechałam z zapasem dukanowych obiadków i z biegunką (na szczęście delikatną) tylko nie wiem od czego może od tego że uczyłam się o biegunkach na zajęcia jechałam z duszą na ramieniu pociągiem, wiecie jakie są kibelki w PKP tylko jeden plus jest - teraz wieczorem na wadze mam tyle co przy ostatnim rannym wazeniu w czwartek rano oby jutro rano też był spadek na wadze
lecem się rozpakować! trzymajcie się!
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
spadek powinien być bo czuję się odwodniona mimo że dużo piję :/ ja czasem sikam, bo ja zawsze dużo piję to i często do toalety latam, ale i tak ograniczam to do minimum. no i zawsze można szybko, 'na lotnika' a już przy 'gonioczce' z tym trudno mówią że toalety w PKP lepsze niż Stoperan


dobra biegunka nie jest zła
chętnie zawierzam twoim przepowiedniom
Witam,ja przy zmianie wody mam biegunkę np.jade na działkę z domu to mam,jade do teściów gdzie mają studnie głębinową mam biegunkę,przejdzie,trzyma j się
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 23:24   #2020
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
A czy te ćwiczenia pomogą "staruszce"35-letniej bo też mam problemy z obwisłą skórą nie tylko na ramionach?
Główne pytanie to czy przy mojej wadze(101kg) mogę ćwiczyć bo mam problemy z ciśnieniem?

Te wyniki to chyba trochę za późno,a co ze studiami?
Tiramisu to jest to

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:48 ----------




Witam,ja przy zmianie wody mam biegunkę np.jade na działkę z domu to mam,jade do teściów gdzie mają studnie głębinową mam biegunkę,przejdzie,trzyma j się
Planuję lingwistykę stosowaną,albo filologię ukraińską

BOŻE !! Moja kondycja woła o pomstę do Nieba !! Zrobiłam 8 min na pupę i kilka dodatkowych ćwiczeń i padłam jak mucha. Jest mi wstyd,że tak się zapuściłam ... Zniechęciło mnie to trochę,ale postaram się ćwiczyć regularnie (codziennie) i może się poprawi... Płakać mi się chce...
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 23:39   #2021
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie odpowiedzi

W takim razie zastosuję się do Waszych rad i po prostu jeszcze bardziej wezmę się za siebie
I uwierzcie, wcale nie mam boskiej figury - tak jak tchnienie-wiatru powiedziała mam tłuszcz i mało mięśni. Zawsze mało ważyłam, ale to o niczym nie świadczy, moją zmorą jest wystający brzuszek i boczki od jakiegoś czasu bardzo źle się czuję w obcisłych rzeczach bo wszystko mi odstaje - nie mówiąc już o tym, że moje własne ubrania, w których rok temu czułam się bardzo dobrze - teraz albo mnie strasznie cisną, albo w nie nie wchodzę
A jeszcze lato nadchodzi i na plażę wypadałoby wyjść

Także dzięki jeszcze raz za rady i już nie przeszkadzam, powodzenia w zrzucaniu kilogramów
Nie przeszkadzasz,dzięki:cmok :
[QUOTE=mroziq;27133457]ojeeej... to dziwne A badałaś się czy coś ? Kiedy mojej znajomej spóźniał się @ pare miesięcy to ginekolog poleciła jej więcej ruchu i jakąś zdrową dietę ... Może postaraj się jeść ciut więcej węgli ?
Nie badałam się,co to znaczy więcej węgli-chyba nie możemy za dużo

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Planuję lingwistykę stosowaną,albo filologię ukraińską

BOŻE !! Moja kondycja woła o pomstę do Nieba !! Zrobiłam 8 min na pupę i kilka dodatkowych ćwiczeń i padłam jak mucha. Jest mi wstyd,że tak się zapuściłam ... Zniechęciło mnie to trochę,ale postaram się ćwiczyć regularnie (codziennie) i może się poprawi... Płakać mi się chce...
A dlaczego tylko języki obce,może jakies powiązane?
Młoda jesteś i wszystko przed tobą z ćwiczeniami,ja stara już jestem i skóra nie bardzo się surcza,zostaje tylko operacja plastczna
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 23:48   #2022
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

[QUOTE=nikamo36;27198241]Nie przeszkadzasz,dzięki:cmok :
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
ojeeej... to dziwne A badałaś się czy coś ? Kiedy mojej znajomej spóźniał się @ pare miesięcy to ginekolog poleciła jej więcej ruchu i jakąś zdrową dietę ... Może postaraj się jeść ciut więcej węgli ?
Nie badałam się,co to znaczy więcej węgli-chyba nie możemy za dużo

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------


A dlaczego tylko języki obce,może jakies powiązane?
Młoda jesteś i wszystko przed tobą z ćwiczeniami,ja stara już jestem i skóra nie bardzo się surcza,zostaje tylko operacja plastczna
Jakoś tylko języki mnie zafascynowały Zdawałam tylko polski i rosyjski na rozszerzeniu..

A patrząc na moją wiszącą skórę to nie jestem taka pewna czy ćwiczenia pomogą...Czas pokażę,chociaż najtrudniej z motywacją Ale nawet TŻ powiedział,że moja skóra po diecie nie wygląda zbyt ładnie... Muszę się wziąć w garść i zacząć ostro trenować !! Od jutra start Zobaczymy ile wytrwam. Do tego jeszcze basen i siłownia,chociaż mam nadzieję,że w wakacje działa "Aqua aerobik" to miałabym dwa w jednym Jutro wszystkiego wypytam
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 23:57   #2023
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

[QUOTE=mroziq;27198344]
Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Nie przeszkadzasz,dzięki:cmok :


Jakoś tylko języki mnie zafascynowały Zdawałam tylko polski i rosyjski na rozszerzeniu..

A patrząc na moją wiszącą skórę to nie jestem taka pewna czy ćwiczenia pomogą...Czas pokażę,chociaż najtrudniej z motywacją Ale nawet TŻ powiedział,że moja skóra po diecie nie wygląda zbyt ładnie... Muszę się wziąć w garść i zacząć ostro trenować !! Od jutra start Zobaczymy ile wytrwam. Do tego jeszcze basen i siłownia,chociaż mam nadzieję,że w wakacje działa "Aqua aerobik" to miałabym dwa w jednym Jutro wszystkiego wypytam
Młoda jesteś to na pewno pomogą,ja nie musze tak sie starać bo już ciąża za mną(cesarka)i ten szew po środku brzuchaale mój Tż nie powiedział mi do tej pory,że moja skóra nie jest ok.
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 00:03   #2024
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

[QUOTE=nikamo36;27198379]
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Młoda jesteś to na pewno pomogą,ja nie musze tak sie starać bo już ciąża za mną(cesarka)i ten szew po środku brzuchaale mój Tż nie powiedział mi do tej pory,że moja skóra nie jest ok.
Kochany,mój mnie tak nie wspiera... Potrafi tylko narzekać
Boję się tylko,że mój zapał skończy się na czytaniu i przeglądaniu efektów... Teraz wiem,że dieta to tylko pierwszy krok do ładnej sylwetki...Zawsze wyobrażałam sobie,jak to będzie z wagą 55 kg i co ? Został mi kg a ja wcale nie wyglądam ładnie ! Ba,nawet chyba gorzej,niż przed dietą... Ale przez cały czerwiec nie będę się obijać Ćwiczenia to teraz priorytet!
A to mój plan:
-rano i wieczorem ćwiczenia 8 min na pupę + jakieś dodatkowe,np unoszenie bioder
-"babskie" pompki (na firankę na ramionkach) i pare ćwiczeń z hantlami
-rower
-spacery
-basen,aerobik

Wystarczy ? Mam nadzieję,że po miesiącu będą jakieś efekty.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 00:11   #2025
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

[QUOTE=mroziq;27198406]
Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość

Kochany,mój mnie tak nie wspiera... Potrafi tylko narzekać
Boję się tylko,że mój zapał skończy się na czytaniu i przeglądaniu efektów... Teraz wiem,że dieta to tylko pierwszy krok do ładnej sylwetki...Zawsze wyobrażałam sobie,jak to będzie z wagą 55 kg i co ? Został mi kg a ja wcale nie wyglądam ładnie ! Ba,nawet chyba gorzej,niż przed dietą... Ale przez cały czerwiec nie będę się obijać Ćwiczenia to teraz priorytet!
A to mój plan:
-rano i wieczorem ćwiczenia 8 min na pupę + jakieś dodatkowe,np unoszenie bioder
-"babskie" pompki (na firankę na ramionkach) i pare ćwiczeń z hantlami
-rower
-spacery
-basen,aerobik

Wystarczy ? Mam nadzieję,że po miesiącu będą jakieś efekty.
Kochany Twój?Chociaż w tym wieku to nie na całe życie,będą inni skoro ten cie nie wspiera?Jesteśmy tu dla ciebie a plan ok.tylko pewnie nie zawsze się sprawdzi
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 00:20   #2026
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

[QUOTE=nikamo36;27198433]
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Kochany Twój?Chociaż w tym wieku to nie na całe życie,będą inni skoro ten cie nie wspiera?Jesteśmy tu dla ciebie a plan ok.tylko pewnie nie zawsze się sprawdzi
Twój !!
Ech,ja to na razie myślę,że jednak to na zawsze...Ale chyba każdy tak myśli...Pierwsza miłość i w ogóle. Razem półtora roku jesteśmy. Ogólnie jest cudownym chłopakiem,ale jak to młody facet-nie interesują go "babskie" diety,odchudzania i ćwiczenia

Teraz jestem nabuzowana tymi ćwiczeniami,już pierwsze zrobiłam,ciężko było,ale mam nadzieję,że dam radę. Przyjrzałam się dzisiaj swojej pupie i ona wcale jak pupa nie wygląda ! To coś pomarszczonego,bezkształt nego doczepionego do dołu moich pleców Poważnie... Genetycznie jest płaska i nie jest zaokrąglona jak to pupa powinna być,bo bokach mam dziwne dwie wklęśnięte dziurki Do tego cellulit i jest strasznie opadnięta. Jutro zrobię zdjęcia i porównam po miesiącu ćwiczeń.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 00:44   #2027
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
hej kochane ;* nie było mnie nie długo a wy już tyle napisałyście. szok !

ogólnie to mam dziś nerwowy dzień - i ogólnie byłam u rodzinki i przęgiełam powiedziałam kilka słów za dużo. Wiem ,że nie powinnam ale ... no cóż drażni mnie jak mąż mojej ciotki gada np " haha ale śmieszne gościowi twarz rozwaliło haha " no i dziś tak gadamy a one o kaczyńskim się nabijają ;/ nie lubie kaczyńskiego no ale też człowiek i mimo tego ,że gada głupoty i nie przepadam uważam ,że nie miłe jest nabijanie się z śmierci ludzi ... i mówię do nich " a pomyśl jak by Twój maż zginą i była byś sławnym politykiem jak byś się czuła " albo " jak by ta petarda wybuchla w buzi u 4 latki czy też byś się śmiała" glupia jestem wiem ... ale czasami tak mnie irytują.
Tak samo na świętach tylko gadanie kto co sobie kupił ( markowego i drogiego) mnie jako studentki raczej na tyle nie stać więc nie zbyt fajne ... i zero zainteresowania mną. no chyba ,że takie czysto wścibskie. Nie wiem co mnie w ogóle podkusiło ,że dziś wpadłam do babci i do nich tam.
Nie powiem nie mam nic do nich ale niektóre zachowania mnie irytują wybitnie. . .
Odpuść,ja na razie nie kontaktuję się z rodzinką bo i tak nie zauważą różnicy a tylko zdenerwują

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

[QUOTE=mroziq;27198456]
Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość

Twój !!
Ech,ja to na razie myślę,że jednak to na zawsze...Ale chyba każdy tak myśli...Pierwsza miłość i w ogóle. Razem półtora roku jesteśmy. Ogólnie jest cudownym chłopakiem,ale jak to młody facet-nie interesują go "babskie" diety,odchudzania i ćwiczenia

Teraz jestem nabuzowana tymi ćwiczeniami,już pierwsze zrobiłam,ciężko było,ale mam nadzieję,że dam radę. Przyjrzałam się dzisiaj swojej pupie i ona wcale jak pupa nie wygląda ! To coś pomarszczonego,bezkształt nego doczepionego do dołu moich pleców Poważnie... Genetycznie jest płaska i nie jest zaokrąglona jak to pupa powinna być,bo bokach mam dziwne dwie wklęśnięte dziurki Do tego cellulit i jest strasznie opadnięta. Jutro zrobię zdjęcia i porównam po miesiącu ćwiczeń.
Kochana oby na stałe z Tż
Każda z nas jest inaczej zbudowana chociaż mam podobne proporcje i też myśle o ćwiczeniach a ty możesz to nadrobić bo młoda jesteś i skóra się naciągnie a u mnie już tak nie będzie a jeszcze mam podejrzenia o ciąże tylko muszę test zrobić-odwlekam to bo nie bardzo mi to pasuje
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 00:46   #2028
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

[QUOTE=nikamo36;27198492]Odpuść,ja na razie nie kontaktuję się z rodzinką bo i tak nie zauważą różnicy a tylko zdenerwują

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Kochana oby na stałe z Tż
Każda z nas jest inaczej zbudowana chociaż mam podobne proporcje i też myśle o ćwiczeniach a ty możesz to nadrobić bo młoda jesteś i skóra się naciągnie a u mnie już tak nie będzie a jeszcze mam podejrzenia o ciąże tylko muszę test zrobić-odwlekam to bo nie bardzo mi to pasuje
A nie byłaś u ginekologa z tym okresem ? Może to po prostu od diety A test i tak im później zrobiony,tym bardziej wiarygodny
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 00:56   #2029
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

[QUOTE=mroziq;27198521]
Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Odpuść,ja na razie nie kontaktuję się z rodzinką bo i tak nie zauważą różnicy a tylko zdenerwują

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------



A nie byłaś u ginekologa z tym okresem ? Może to po prostu od diety A test i tak im później zrobiony,tym bardziej wiarygodny
Nie byłam bo wcześniej miałam @ co pól roku ale ja zaczęłam diete to był co miesiąc(marzec,kwiecień)i teraz się spóźnia,zrobię test ok.10 czerwca bo to będzie ok.2 miesiące od ostatniej@
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 01:01   #2030
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

[QUOTE=nikamo36;27198543]
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Nie byłam bo wcześniej miałam @ co pól roku ale ja zaczęłam diete to był co miesiąc(marzec,kwiecień)i teraz się spóźnia,zrobię test ok.10 czerwca bo to będzie ok.2 miesiące od ostatniej@
Ja to bym chyba oszalała ,gdybym miała tak rzadko @ Z jednej strony fajnie,ale jednak strach.. Moje znajome za to miały co 15 dni. Dwa razy w miesiącu - okropność !

A teraz idę już spać. Chce wstać rano i przejść się na ten basen wypytać. Jak mi się uda to od razu wejdę popływać na godzinkę

Dobranoc
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 01:30   #2031
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

[QUOTE=mroziq;27198558]
Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość

Ja to bym chyba oszalała ,gdybym miała tak rzadko @ Z jednej strony fajnie,ale jednak strach.. Moje znajome za to miały co 15 dni. Dwa razy w miesiącu - okropność !

A teraz idę już spać. Chce wstać rano i przejść się na ten basen wypytać. Jak mi się uda to od razu wejdę popływać na godzinkę

Dobranoc
No MASAKRA z tą @,basen to dobra sprawa,
dobranoc
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 06:20   #2032
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dzień dobry
Ależ się zasiedziałyście po nocy Ja ok 23 padłam, gdybym wcześniej się wyszykowała spać to bym pewnie koło 22 poszła ale mi się nie chciało
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Dzięki za linki
Staników szukałam na brytyjskim. Z odmową wysyłki innych przedmiotów spotykałąm się na amerykańskim i na brytyjskim - ich strata Będe licytować panache'go, effuniaki nie moja kieszeń niestety
Poluj na używanego effunika, ja tak nabyłam swojego kocham go jest wspaniały tylko niestety zrobił się za duży
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Tak znamy - ćwiczenia Firanki pod ramionami to niewyćwiczony triceps. Męcze go teraz na siłowni bo wstyd komuś pomechać na ulicy Tu masz ćwiczenia na firaneczke http://www.treningwdomu.pl/2010/01/10/triceps/
Też muszę się wziąć za ćwiczenia na firaneczki Dzięki za linka
Niby mięśnie mam i to duże (te na górze) ale na dole to kiepsko jest
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Planuję lingwistykę stosowaną,albo filologię ukraińską

BOŻE !! Moja kondycja woła o pomstę do Nieba !! Zrobiłam 8 min na pupę i kilka dodatkowych ćwiczeń i padłam jak mucha. Jest mi wstyd,że tak się zapuściłam ... Zniechęciło mnie to trochę,ale postaram się ćwiczyć regularnie (codziennie) i może się poprawi... Płakać mi się chce...
Ja aż jestem zaskoczona swoją kondycją, po miesiącach praktycznie kompletnego bezruchu myślałam że będzie gorzej a nie jest tak źle, chociaż pewnie przy aerobiku itp bym szybko wysiadła
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
A patrząc na moją wiszącą skórę to nie jestem taka pewna czy ćwiczenia pomogą...Czas pokażę,chociaż najtrudniej z motywacją Ale nawet TŻ powiedział,że moja skóra po diecie nie wygląda zbyt ładnie... Muszę się wziąć w garść i zacząć ostro trenować !! Od jutra start Zobaczymy ile wytrwam. Do tego jeszcze basen i siłownia,chociaż mam nadzieję,że w wakacje działa "Aqua aerobik" to miałabym dwa w jednym Jutro wszystkiego wypytam
No to "miły" ten Twój TŻ U mnie też jest sporo nadprogramowej skóry, nie wyglądam idealnie, ale TŻ ciągle tylko mnie chwali i motywuje. Co prawda ostatnio kiedy powiedziałam o tym że zastanawiam się nad 3 fazą, powiedział że jeszcze trochę powinnam schudnąć, czym mnie oczywiście bardzo zdenerwował Tylko że on chyba nie za bardzo pojmuje na czym polega 3 faza i że to nie jest powrót do normalnego jedzenia i pasienia się Na dodatek dla niego ćwiczenia i ruch fizyczny to jest kompletnie obca sprawa, dlatego nie rozumie że bez tego nie będę wyglądać ładnie nawet chudnąc do 45kg
W ogóle to nie fer, on schudł koło 10 kg i nie ma nawet odrobiny nadprogramowej skóry, wszystko ładnie mu się dopasowało my to jednak mamy w życiu gorzej niż faceci
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2011-05-30 o 06:22
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 06:30   #2033
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dzień dobry Lalki!!!!
Dzis z rana słoneczko tak mocno zaglądało mi do okna że az mnie obudziło, taka piękna pogoda a ja cały dzień na uczelni musze spędzić coraz trudniej mi się jakoś zebrać na te wszystkie zajęcia a tu sesja tuż, tuż. Dziś mam zaliczenie gry piosenki z muzyki,trzymajcie bo będzie kiszka jak nie zaliczę

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Planuję lingwistykę stosowaną,albo filologię ukraińską

BOŻE !! Moja kondycja woła o pomstę do Nieba !! Zrobiłam 8 min na pupę i kilka dodatkowych ćwiczeń i padłam jak mucha. Jest mi wstyd,że tak się zapuściłam ... Zniechęciło mnie to trochę,ale postaram się ćwiczyć regularnie (codziennie) i może się poprawi... Płakać mi się chce...
Spokojnie po tak długiej przerwie w "bezruchu" masz prawo być zmęczona po tych 8 min. Ja gdy zaczęłam ćwiczyć 8 min na brzuch to po pierwszym razie też byłam wyczerpana a na drugi dzień takie zakwasy miałam, że nie byłam w stanie poruszyć się bez bólu zakwasowego, ale nie odpuszczałam i teraz jest lepiej- nie mam zakwasów
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:35   #2034
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

dzień dobry
ja tylko na moment bo trzeba na zajęcia lecieć...
u mnie wzrost +0,3 kg, na P dziś ostatni dzień P to może by tak spadło, bo na PW znow spodziewam się zastojów:P

po zajęciach mam rozmowę o pracę, trzymajcie kciuki!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 08:19   #2035
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja tylko na moment bo trzeba na zajęcia lecieć...
u mnie wzrost +0,3 kg, na P dziś ostatni dzień P to może by tak spadło, bo na PW znow spodziewam się zastojów:P

po zajęciach mam rozmowę o pracę, trzymajcie kciuki!
Zrobisz z pewnością dobre wrażenie na rozmowie
no to waga w kuleczki sobie poleciała a może zrobi C miłą niespodziankę i dla odmiany spadnie na PW?
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 08:53   #2036
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ależ się zasiedziałyście po nocy Ja ok 23 padłam, gdybym wcześniej się wyszykowała spać to bym pewnie koło 22 poszła ale mi się nie chciało

Poluj na używanego effunika, ja tak nabyłam swojego kocham go jest wspaniały , tylko niestety zrobił się za duży

Też muszę się wziąć za ćwiczenia na firaneczki Dzięki za linka
Niby mięśnie mam i to duże (te na górze) ale na dole to kiepsko jest

Ja aż jestem zaskoczona swoją kondycją, po miesiącach praktycznie kompletnego bezruchu myślałam że będzie gorzej a nie jest tak źle, chociaż pewnie przy aerobiku itp bym szybko wysiadła


No to "miły" ten Twój TŻ U mnie też jest sporo nadprogramowej skóry, nie wyglądam idealnie, ale TŻ ciągle tylko mnie chwali i motywuje. Co prawda ostatnio kiedy powiedziałam o tym że zastanawiam się nad 3 fazą, powiedział że jeszcze trochę powinnam schudnąć, czym mnie oczywiście bardzo zdenerwował . Tylko że on chyba nie za bardzo pojmuje na czym polega 3 faza i że to nie jest powrót do normalnego jedzenia i pasienia się . Na dodatek dla niego ćwiczenia i ruch fizyczny to jest kompletnie obca sprawa, dlatego nie rozumie że bez tego nie będę wyglądać ładnie nawet chudnąc do 45kg
W ogóle to nie fer, on schudł koło 10 kg i nie ma nawet odrobiny nadprogramowej skóry, wszystko ładnie mu się dopasowało , my to jednak mamy w życiu gorzej niż faceci
Pod każdym względem mamy gorzej Ale za to jak się wyćwiczymy,to nigdy nie dorównają nam urodą

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Lalki!!!!
Dzis z rana słoneczko tak mocno zaglądało mi do okna że az mnie obudziło, taka piękna pogoda a ja cały dzień na uczelni musze spędzić coraz trudniej mi się jakoś zebrać na te wszystkie zajęcia a tu sesja tuż, tuż. Dziś mam zaliczenie gry piosenki z muzyki,trzymajcie kciuki bo będzie kiszka jak nie zaliczę

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------


Spokojnie po tak długiej przerwie w "bezruchu" masz prawo być zmęczona po tych 8 min. Ja gdy zaczęłam ćwiczyć 8 min na brzuch to po pierwszym razie też byłam wyczerpana a na drugi dzień takie zakwasy miałam, że nie byłam w stanie poruszyć się bez bólu zakwasowego, ale nie odpuszczałam i teraz jest lepiej- nie mam zakwasów
Trzymamy mocno !

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja tylko na moment bo trzeba na zajęcia lecieć...
u mnie wzrost +0,3 kg, na P , dziś ostatni dzień P to może by tak spadło, bo na PW znow spodziewam się zastojów:P

po zajęciach mam rozmowę o pracę, trzymajcie kciuki!
Ta waga to jedna wielka niewiadoma,ja czasami kiedy jestem prawie pewna,że będzie spadek,bo się tak czuje to wzrost jest

Trzymam kciuki za rozmowę


Aaaaa ja zaraz idę na basen o 11 umówiłam się z koleżanką Co prawda ona nie umie pływać,ale też ma kilka zbędnych kg i chce to zrzucić Nie mogę się doczekać Nabuzowałam się tymi ćwiczeniami
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 08:56   #2037
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

dzien dobry

na sniadanko zjadłam drożdżówki z serem... mistrzostwo!
niestety nie mam pomyslu co zabrac ze sobą nad jezioro bo zaraz jadę
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 09:40   #2038
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witam dziewczyny

w końcu się wyleczyłam mogę swobodnie oddychać, ale bez antybiotyku się nie obyło :/
poza tym wczoraj wróciłam z uczelni i moja praca licencjacka jest bardzo dobra więć trochę mi ulżyło :P

a ponadto, pamiętacie mój gigantyczny wzrost przed @, o którym pisałam? Bałam się, że przytyłam, że to nie tylko @. Ale wszystko wróciło do normy, a jeszcze nawet odrobinę spadło ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam, 3kg wzrostu przed @ i teraz jak już jest po to wiem, że to było tylko tym spowodowane bo jeszcze nigdy się tak nie czułam. Byłam napompowana jak balon, jak nigdy, zawsze trochę wzrostu jest przed @ i czuje się ciężko, ale to co było teraz porażka, czułam się ciężka i wielka jak olbrzym :P
na szczęście już po
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 10:41   #2039
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A co przegrałaś?
W wolnej chwili poszukam na ebayu. Raz trafiłam na super okazję, po 0,99-1,5 euro za używane staniki Freya Eleanor, Madison i Arabella w różnych kolorach w moim rozmiarze ( w sumie chyba z 7 czy 8), ale niestety sprzedawca nie chciał wysłać poza UK byłam na niego wściekła, taka okazja mi przeszła koło nosa

Na Tesco i tym podobne bym nie liczyła, jak już to lumpki


Widzę że wszyscy chwalą tiramisu A nie mówiłam że pyszne
mi sie marzy Freya Deco zwłaszcza to co robi z cycaki, ładnie zbiera i eksponuje, ale boje sie kupować rozmiar na podstawie kalkulatora , chyba wybiore sie do jakiegos sklepu z brafiterką i potem kupie Freye na ebayu


Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ja to tylko po nocy siedzę Właśnie się nakremowałam nowym balsamem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...-do-ciala.html
Ale jak czytam teraz opinie to chyba niezbyt dobrze wybrałam Stawiałam na maksymalne ujędrnienie skóry,bo mam "firanki" pod ramionkami,ale rzeczywiście pięknie pachnie i szybko się wchłania. Zobaczymy,czy skóra się napnie po pierwszej buteleczce
A może wy macie jakiś sprawdzony sposób na oklapłą skórę? Bo po zrzuceniu 12 kg bez ćwiczeń moje ciało nie wygląda jak ciało nastolatki
a jak wyglądają takie firanki?

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja tylko na moment bo trzeba na zajęcia lecieć...
u mnie wzrost +0,3 kg, na P dziś ostatni dzień P to może by tak spadło, bo na PW znow spodziewam się zastojów:P

po zajęciach mam rozmowę o pracę, trzymajcie kciuki!
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 10:56   #2040
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Jak obiecałam tak robie czyli zaczynam dziś zjadlam sobie sniadanko, ale nie mam koncepcji na dalszy ciąg dnia, muszę iść do sklepu tak w ogole bo nic nie mam

Powiem wam jeszcze ze sie lamalam z tym sniadaniem, bo bulki byly w szafce, ale wkoncu sie udalo ich nie zjesc, pomyslalam, ze zjem kiedys indziej jak osiagne to co chce

A dzis waga moja 66,1 ale nie ma sie co dziwic bo jadlam wczoraj po 21 smieciowe jedzenie.

A mi się marzy zeby z biustu zlecialo bo teraz mam 97cm i to wg mnie za duzo pod biustem mam 75 i ostatnio zauwazylam ze staniki za male sa to kolejny powod zeby schudnac, bo nie chce miec wiekszego biustu

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

a co do stanikow to ja kupuje na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ lub allegro.

a ostatnio jestem zadowolona z polskiej firmy kostar i ava, kiedys mieli rozne obwody rozciagliwe, ale ta ostatnia seria fajne wzornictwo, i scisle sa.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.