Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 19:25   #31
asia8400
Raczkowanie
 
Avatar asia8400
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 328
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

nie chce. polecam te fora zamkniete, taka forma izolacji od krytyki.
asia8400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 22:10   #32
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Nie rozumiem co tu krytykowac? krzywdzę kogos?, przeszkadzam?
To tylko moja osobista sprawa i napisalam tu na forum do dziewczyn co maja mezow turkow z mysla ze sie czegos dowiem min o formalnosciach zwiazanych ze slubem ktory mnie czeka
Ty nawet nie masz z tym forum nic wspólnego, bezczelnie udzielasz mi tu krytyki i próbujesz udowodnic ze popelniam blad
Po co w ogole ze mna rozmawiasz i rozpoczelas ta dyskusje? masz w tym jakis cel czy poprostu nudzi Ci sie?
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com

Edytowane przez bonita88
Czas edycji: 2011-08-05 o 22:11
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 10:30   #33
asia8400
Raczkowanie
 
Avatar asia8400
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 328
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

czy blad to sie jeszcze okaze. raczej jest to mocno mozliwe. nie twierdze, ze tak bedzie. po prostu to opcja bardziej prawdopodobna niz sukces. napisalam ci co sadze o reklamach takich blogow, nie podoba mi sie to. a ocena takich zwiazkow to tez po to jest to forum. jak sie boisz krytyki to sie nie udzielaj.
asia8400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 10:49   #34
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

To jest forum na ktorym mozna sie dowiedziec jakie dokumenty sa potrzebne do slubu, a wiec dla osob, ktore juz podjely jakas decyzje w zyciu i szukaja informacji.

Nie mow mi co jest tu prawdopodobne. Nie masz takiego prawa bo mnie nie znasz. Robilas już jakies badania z naszego zwiazku? widzialas nas kiedyś? znasz go wiesz jak sie zachowuje? Zaraz pewnie bedziesz odpisywac ze mam rozowe okulary a on sie maskuje wiec juz ci radze daruj sobie.
Dziewczyno! przestan juz wysnówać teorie wyssane z palca zaczerpniete z jakiejs ogolnej opinii... I przestan mi insynuować ze boje sie krytyki... niczego sie nie boje... denerwuje mnie to jakie masz ograniczone rozumowanie i od 2 dni usilujesz mi wmowic ze moj zwiazek jest w wiekszym prwdopodobienstwie skazany na blad.. Ja nikogo nie prosilam o opinie o mym wyborze.. zapraszalam zainteresowane osoby na moj blog a ty nie jestes zainteresowana tematem, tylko przychodzisz tu mnie krytykowac, od udzielania mi rad sa moi rodzice i bliskie mi otczenie a nie ty!!!
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 11:28   #35
asia8400
Raczkowanie
 
Avatar asia8400
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 328
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

tak ja ty mysli kazda europejska dzieczyna wyznawcy Islamu. kazda, ale z 95 % bedzie w bledzie. poniesie porazke. oczywiscie, ze moge zaryzykywac stwierdzenie, ze predzej ci sie nie uda, niz uda. mnie nie obchodzi co ty robisz, tylko denerwuje mnie takie podejscie. wybielanie Islamu, gadanie glupot. naprawde wierzysz ze za zamachami stoja zydzi czy amerykanie? jakies dziecinne blogi, zachwalajace takie zwiazki. to zenujace. chcesz to laz w chuscie. miej gromadke muslimow. twoja sprawa. tylko tak jak pisalam. jak nie chcesz krytyki nie pisz o tym wcale. dajesz blog, to go oceniam, jak i twoje podejscie do tematu.
asia8400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 11:33   #36
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

no widzisz nie masz pojecia bo w chuscie nie "łazi" zadna z kobiet w rodzinie mojego chlopaka i ja tak samo nie bede... dziekuje bardzo za rozmowei żegnam bo nie mam ochoty juz z toba dyskutowac
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 13:59   #37
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Cytat:
Napisane przez asia8400 Pokaż wiadomość
tak ja ty mysli kazda europejska dzieczyna wyznawcy Islamu. kazda, ale z 95 % bedzie w bledzie. poniesie porazke. oczywiscie, ze moge zaryzykywac stwierdzenie, ze predzej ci sie nie uda, niz uda. mnie nie obchodzi co ty robisz, tylko denerwuje mnie takie podejscie. wybielanie Islamu, gadanie glupot. naprawde wierzysz ze za zamachami stoja zydzi czy amerykanie? jakies dziecinne blogi, zachwalajace takie zwiazki. to zenujace. chcesz to laz w chuscie. miej gromadke muslimow. twoja sprawa. tylko tak jak pisalam. jak nie chcesz krytyki nie pisz o tym wcale. dajesz blog, to go oceniam, jak i twoje podejscie do tematu.
naprawde nie mozna po polsku pisac?

mam swoje zdanie nt zwiazkow kobiet europejskich z wyznawcami islamu, ale nie pisze o nich pogardliwie. bo to jest ich zycie, ich wybor, ich porazka czy sukces.

nie podoba cie sie to, co dziewczyna pisze? myslisz ze jest mloda, nawina blondyneczka, co sie jej marzenia rozbija jak fala o skale?
ok, napisz jej o tym
ale po co od razu ta zolc wylewana ze srodka? przeciez ona nie zmieni swojego planu nazycie tylko dlatego ze jej tak jedna z druga na wizazu powiedzialy
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 14:26   #38
asia8400
Raczkowanie
 
Avatar asia8400
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 328
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

bardziej mi chodzi o jej zachowanie. nic do niej nie mam, ale nie znosze tej glupoty tych dziewczyn. ta wyjechala z tymi zamachami, i blogiem. niech z nim bedzie, to nie moja sprawa, ale niech zaczyna swojej psychoterapi od promowania bezsensownego bloga tutaj i jakiegos sugerowania, ze za terroryzmem stoja zydzi czy amerykanie.
asia8400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 17:03   #39
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Cytat:
Napisane przez asia8400 Pokaż wiadomość
bardziej mi chodzi o jej zachowanie. nic do niej nie mam, ale nie znosze tej glupoty tych dziewczyn. ta wyjechala z tymi zamachami, i blogiem. niech z nim bedzie, to nie moja sprawa, ale niech zaczyna swojej psychoterapi od promowania bezsensownego bloga tutaj i jakiegos sugerowania, ze za terroryzmem stoja zydzi czy amerykanie.
dla ciebie jej blog jest bezsensowny, dla niej nie
dla ciebie oni sa zwierzetami ktorzy bija swoje zony, bo sie moze za duzo detektywa rutkowskiego naogladalas
dla niej to on jest siodmym cudem swiata, bo obejrzala film z bolywood.

i kto ma racje? punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 21:27   #40
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

otóż to! dzięki Katakumbo za wsparcie ) mi w głównej mierze chodziło o to asia8400 krytykuje moje decyzje i smie powiedziec ze moj zwiazek to prawie pewna porazka nie znajac nas...
od takich postaw na swiacie rozpoczyna sie wiele konfliktow.. tylko po co? przez wygloszenie z palca wyssanych opinii nie znajac ani jednego szczegołu i zaliczenie jednej osoby do grupi podpisanie etykiety tylko z powodu pochodzenia... swiat jest nie tylko czarny i bialy sa tez rozne odcienie szarosci i nie mozna generalizowac.. tylko to chcialam powiedziec ale zostalam skrytykowan nie wiem czemu... jak bym ja conajmniej skrzywdziła
bardzo ubolewam nad tym ze sa tacy ludzie na swiecie gdyby nie poslugiwanie sie ogolnikami byloby o wiele wiecej szacunku i pokoju na swiecie

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez asia8400 Pokaż wiadomość
bardziej mi chodzi o jej zachowanie. nic do niej nie mam, ale nie znosze tej glupoty tych dziewczyn. ta wyjechala z tymi zamachami, i blogiem. niech z nim bedzie, to nie moja sprawa, ale niech zaczyna swojej psychoterapi od promowania bezsensownego bloga tutaj i jakiegos sugerowania, ze za terroryzmem stoja zydzi czy amerykanie.
tylko nie ta.. wypraszam sobie i prosze mi tu nie pisac ze jestem glupia.... powtarzam raz jeszcze to tylko i wyłacznie moja sprawa to co mi napisalas przyjelam do wiadomosci.... zrobie z tym co uważam za słuszne. Denerwuje cie ze polki zakochuja sie w mluzumanach... twoja postawa pokazuje wyraznie ze jestas przeciwko islamowi... tylko ze jaki to ma sens, nawet jak tak myslisz to i tak jak ktoras bedzie chciala tak ulozyc swe zycie to tak zrobi... jedna bedzie szczesliwa inna nie i co tobie do tego??
Wyżywaniem sie na forum swiata nie zmnienisz.

Ataki terrorystyczne powstaja przez osoby złe, i tak sie to dzieli a nie jak ty to robisz na religie.
wsród ludzi wyznajacych Islam sa osoby myslace o innych religiach tak jak ty oraz tak jak ja... oraz wiele wiele innych tokow myslenia
spojrz sama ja jestem wychowana w europie a mam zupelnie inny tok myslenia, ktorego ty nie mozesz pojac, a ja nie potrafie twojego... tylko ze ja ciebie nie probuje ocenic nie wyzywam i nie zamierzam tego robic
chcialam tylko zebys zrozumiala ze kazdy ma prawo dokonac swego wyboru a ty nie masz prawa go potepiac jesli nikomu przez to sie nic zlego nie dzieje i w kółko mozna tak sobie odpisywac.. widac obie jestesmy zawziete ale skoro nie przekonamy sie do swoich przekonan to poprostu zaakceptujmy to ze mamy odmienne zdanie i rozejdzmy sie w pokoju...
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com

Edytowane przez bonita88
Czas edycji: 2011-08-06 o 21:56
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 01:23   #41
asia8400
Raczkowanie
 
Avatar asia8400
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 328
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
dla ciebie jej blog jest bezsensowny, dla niej nie
dla ciebie oni sa zwierzetami ktorzy bija swoje zony, bo sie moze za duzo detektywa rutkowskiego naogladalas
dla niej to on jest siodmym cudem swiata, bo obejrzala film z bolywood.

i kto ma racje? punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
nie ogladalam tego, ale byc moze jakies akcje w Turcji przeprowadzal

---------- Dopisano o 02:23 ---------- Poprzedni post napisano o 02:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
otóż to! dzięki Katakumbo za wsparcie ) mi w głównej mierze chodziło o to asia8400 krytykuje moje decyzje i smie powiedziec ze moj zwiazek to prawie pewna porazka nie znajac nas...
od takich postaw na swiacie rozpoczyna sie wiele konfliktow.. tylko po co? przez wygloszenie z palca wyssanych opinii nie znajac ani jednego szczegołu i zaliczenie jednej osoby do grupi podpisanie etykiety tylko z powodu pochodzenia... swiat jest nie tylko czarny i bialy sa tez rozne odcienie szarosci i nie mozna generalizowac.. tylko to chcialam powiedziec ale zostalam skrytykowan nie wiem czemu... jak bym ja conajmniej skrzywdziła
bardzo ubolewam nad tym ze sa tacy ludzie na swiecie gdyby nie poslugiwanie sie ogolnikami byloby o wiele wiecej szacunku i pokoju na swiecie

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------



tylko nie ta.. wypraszam sobie i prosze mi tu nie pisac ze jestem glupia.... powtarzam raz jeszcze to tylko i wyłacznie moja sprawa to co mi napisalas przyjelam do wiadomosci.... zrobie z tym co uważam za słuszne. Denerwuje cie ze polki zakochuja sie w mluzumanach... twoja postawa pokazuje wyraznie ze jestas przeciwko islamowi... tylko ze jaki to ma sens, nawet jak tak myslisz to i tak jak ktoras bedzie chciala tak ulozyc swe zycie to tak zrobi... jedna bedzie szczesliwa inna nie i co tobie do tego??
Wyżywaniem sie na forum swiata nie zmnienisz.

Ataki terrorystyczne powstaja przez osoby złe, i tak sie to dzieli a nie jak ty to robisz na religie.
wsród ludzi wyznajacych Islam sa osoby myslace o innych religiach tak jak ty oraz tak jak ja... oraz wiele wiele innych tokow myslenia
spojrz sama ja jestem wychowana w europie a mam zupelnie inny tok myslenia, ktorego ty nie mozesz pojac, a ja nie potrafie twojego... tylko ze ja ciebie nie probuje ocenic nie wyzywam i nie zamierzam tego robic
chcialam tylko zebys zrozumiala ze kazdy ma prawo dokonac swego wyboru a ty nie masz prawa go potepiac jesli nikomu przez to sie nic zlego nie dzieje i w kółko mozna tak sobie odpisywac.. widac obie jestesmy zawziete ale skoro nie przekonamy sie do swoich przekonan to poprostu zaakceptujmy to ze mamy odmienne zdanie i rozejdzmy sie w pokoju...
ty nic tu nie napisalas konstruktywnego. niestety nie masz pojecia o jego religii, wiec nic na temat nie piszesz. tylko bezsensowne wpisy, pewna jest na milion % itd. to, ze sama sie pakujesz w zwiazek z wyznawca Islamu to juz twoja sprawa, ale pisanie jakie to jest fajne, proba wybielania takich ukladow... prosze cie... to jest szkodliwe spolecznie szanse masz male. sorry, ale tak niestety jest. zwiazki z chocby 10 letnim stazem to naprawde ciezko spotkac. na poczatku zawsze jest super. to norma. twoje myslenie jest zyczeniowe, nie poparte argumentami. mnie do niczego nie przekonasz, bo nikt kto mysli nie popiera takich zwiazkow. co najwyzej neutralnosc.
asia8400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 10:15   #42
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Cytat:
Napisane przez asia8400 Pokaż wiadomość

ty nic tu nie napisalas konstruktywnego. niestety nie masz pojecia o jego religii, wiec nic na temat nie piszesz. tylko bezsensowne wpisy, pewna jest na milion % itd. to, ze sama sie pakujesz w zwiazek z wyznawca Islamu to juz twoja sprawa, ale pisanie jakie to jest fajne, proba wybielania takich ukladow... prosze cie... to jest szkodliwe spolecznie szanse masz male. sorry, ale tak niestety jest. zwiazki z chocby 10 letnim stazem to naprawde ciezko spotkac. na poczatku zawsze jest super. to norma. twoje myslenie jest zyczeniowe, nie poparte argumentami. mnie do niczego nie przekonasz, bo nikt kto mysli nie popiera takich zwiazkow. co najwyzej neutralnosc.
ale powiedz mi, bo nie rozumiem twojej zacietosci, co cie to obchodzi?
zeby wypowiadac sie 15 razy w tym samym tonie, nic nowego nie wnoszac tylko powtarzajac stereotypy
trafila ci sie jedna zaslyszana pewnie historia, o tym ze chlopak wyznawca islamu wzial sobie europejke za zone i sie na nia znecal i teraz masz obraz czarnego piekla

nie pisz ze jej zwiazek ma male szanse na przetrwanie, bo guzik wiesz o niej i o nim
twoj zwiazek z pijakiem i damskim bokserem ma wieksze, bo on jest chrzescijaninem?

i gwoli wyjasnienia, ja mam meza polaka, nie umawialam sie nigdy z inna religia, ba! nawet dwie dziewczyny mi bliskie zostaly skrzywdzone przez iranczykow (uciekaly z kraju, jedna z dzieckiem, jedna w przyslowiowych kapciach)
ale czy to, ze mam takie zdanie nt takich zwiazkow ma znaczyc ze mam najezdac na wszystkich?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 19:13   #43
asia8400
Raczkowanie
 
Avatar asia8400
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 328
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

no tak, troche ta dyskusja sie przedluzyla. sam fakt bycia w takim zwiazku nie powoduje mojego "najazdu", bo sa tutaj jeszcze inne dziewczyny w takich ukladach (nie wszystkie krytykowalam). no, ale jak juz zaczyna sie zachwalania, jakies przeinaczanie by sie poczuc akceptowana to wtedy jest otwarta droga do dyskusji, krytyki.
asia8400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:04   #44
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

to chyba ty przeinaczasz fakty, bo ja nic tutaj nie promuje, tylko zapraszam dziewczyny do zagladania na mojego bloga
gdybym pisala bloga o modzie to bym weszla na forum o modzie psach to bym weszla na forum o psach i co tobie do tego?
ja nie potrzebuje czuc sie akceptowana bo mnie nic nie interesuje opinia innych czuje sie dobrze z moja decyzja i PO RAZ KOLEJNY abys mnie tu nie oceniala jak nic o mnie nie wiesz bo doczepilas sie do mnie i wmawiasz mi cos absurdalnego

jezeli o cos mi tu mialo chodzic to tylko dowiedziec sie o wrazeniach z zamieszkania w miescie istambul, i zaklimatyzowaniem sie tam
i juz skoncz pisac w kolko to samo bo sie powtarzasz nie pasuje ci to nikt tu cie do niczego nie zmusza i nie tobie to krytykowac!!!
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com

Edytowane przez bonita88
Czas edycji: 2011-08-19 o 21:06
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 13:14   #45
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Hej Bonita! Ja mieszkam w Stambule. Z krótkim stażem, bo tylko 6 miesięcy, ale mieszkam i śmiem twierdzić, ze o życiu tutaj wiem wiecej niż osoba, która przez ostatnie xx lat nasluchala się i powtarza opinie zaslyszane tu i tam. Wątek nie o tym, wiec nie chce pisać zbyt wiele ślad in na bloga www.turczynki.pl i znajdziesz wiele informacji o codzienności w Stambule, tak samo gorąco polecam książkę o Turcji, polprzewodnik obyczajowy...

Czytając opinie na temat polsko- tureckiego związku normalnie mi biła w gardle stanęła, dzięki asia84, dzieki osobom takim jak Ty świat staje się ciekawszy siedząc teraz na plazy z moim Turkiem i jego rodzina w skapym bikini, popijając zimny efez i zartujac moim lamanym tureckim z przyszłym tesciem myśle o tobie i aż się uśmiecham w duchu bo chciałabym zobaczyć cię gloszaca twoje opinie tutaj, na tej plazy, z tymi dobrymi, normalnymi i wesolymi ludźmi dookoła
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:45   #46
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
ja nie wiem czy sa takie blogi polka hindus... nie sprawdzalam, ale jesli nie ma albo jest mniej to moze dlatego ze to jest daleko i malo kto tam jezdzi.... ja swoj tak poprostu nazwalam bo nie mialam innego pomyslu nie wiem sczerze mowiac sie nie zastanawialam nad tym ale nie wazne...
ja moze zalozylam tego bloga dlatego ze boje sie ale nie tego ze zle wybralam tylko samego otoczenia.... pozatym jesli czytalas mojego bloga to moj chlopak jest z Bosni.


Ja to wszystko wiem, wszystko naprawde mam przemyslane sprawdzonne
tylko ze chodzi o to ze ty go nie znasz.. zauwazylas tylko haslo:polka turek i juz wyobrazilas sobie "typowego" turka... masz duzo racji ze tam tak jest i zdarza sie bardzo czesto. co do tych dzieci to ja sama od dawna chce mies 3 dzieci zanim go poznalam juz tak myslalam nawet jak mialam ok 12 lat ))) a

co do siedzenia w domu to na 100% nie bede kura domowa, duzo sie mozna dowiedziec patrzac na malzenstwo ich rodzicow.. a tam jest calkiem normalnie.

Wspome ci jeszcze przykal moich wujków polaków z polski gdzie mojej cioci maz gdera ze nie pracuje ze sam musi tyrac a ona nie chce isc do pracy..... w turcji byloby to nie do pomyslenia a tu.... sama widzisz trzeba sie poprostu dopasowac ze swoim partnerem, duzo rozmawiac o przyszlosci... my sobie wszystko obgadalismy i jestem na milon % pewna swego wyboru... troche sie zdenerwowalam, wybacz ale tak po przemysleniach to co ty mowiz mogloby miec miejsce ale ja jestem perna ze pewne symptomy da sie zauwazyc...ja k dziewczyna na blogu pisze ze poznala jakiegos tam kelnera spotkala sie 2 razy na wakacjach a potem gadali na skype i sie zakochala..... ja na pocztku dokladniego obserwowalam, probawalam wylapac niepokojace sygnaly... ale okazalo sie wszstko w porzadku

inny przykład : mojej kolezanki kolezanka np mameza z turcji tu w polsce i go utrzymuje a on tak ja wykorzystuje nie pracuje nie stara sie o nia juz nawet tylko mieszka u niej je jej jedzenie kupuje sobie wszystko za jej pieniadze a poznala go wlasnie jak byla rezydentem tak w turcji jest zaslepiona.... mnie to nie dotyczy w zadnym stopniu
Masz bardzo naiwny sposob myslenia,moze dlatego,ze jestes zakochana i nie mowie tego tylko dlatego,ze twoj chlopak jest turkiem..

Mowisz,ze rozmawiacie duzo o przyszlosci,ze wszystko obgadaliscie itp. no i co z tego ? wiekszosc ludzi przed slubem tak robi,a potem to roznie bywa to ,ze cos tam "obgadaliscie" nie znaczy,ze tak wlasnie bedzie,oczywiscie ja Ci tego z calego serca zycze,ale mimo wszystko ich kultura jest zbyt rozna od naszej i te roznice moge i z cala pewnosci bede w roznych sytuacjach wychodzic.

Jest wiele kobiet ,ktore wychodzily za turkow,arabow... niektorzy byli razem przez wiele lat ,przez ktore mezowie byli cudowni i wspaniali,a potem nagle ni z tego ni z owego wylazilo szydlo z worka....

i mozesz byc pewna,ze one tez szukaly roznych "niepokojacych sygnalow" i rozwiez ich nie widzialy,ba! czasem nawet przez wiele lat ,a potem nagle boom ! i te "roznice kulturowe" wylazly

a co do blogow,mozna sie chyba domyslec dlaczego nie ma takich o zwiazkach z mezczyznami innych narodowosci bo z innymi takie "cuda" sie nie dziele ,dlaczego niektore kobiety mowia "ja jestem z arabem i dobrze mnie traktuje ,jest wszystko wporzadku" ,dlaczego nie mowia tego o niemcach,norwegach,ameryk anach czy innych ?
no jakis powod musi byc
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 11:37   #47
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Może dlatego, ze związki mieszane z osobami narodowości, które wymienilas nie są tak mocno społecznie krytykowne? Może te kobiety nie musza naiwnie myśleć, ze zapewniając, ze są szczęśliwe zmienia nieco postrzeganie sprawy?

Szkoda, ze tyle razy musimy powtarzać,ze to "szydlo z worka" może wyjść w każdej sytuacji, nie tylko w związku mieszanym, w tym przypadku z Turkiem, a nie jak piszesz Arabem (kulturowo nazywać turka Arabem to tak jakby Ciebie-Polkę ktoś nazwał "ta ruska",ale mniejsza o to) ale w kazdym zwiazku. Znajoma Polka mieszka w UK i wyszła za Anglika.Oj jak wszyscy się cieszyli. Przyszła recesja,chlopAk stracił prace, zaczął przesiadywac w domu, palić trawkę, nic nie robić, a ona zasuwa. Czy jest szczęśliwa?
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 12:25   #48
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
Może dlatego, ze związki mieszane z osobami narodowości, które wymienilas nie są tak mocno społecznie krytykowne? Może te kobiety nie musza naiwnie myśleć, ze zapewniając, ze są szczęśliwe zmienia nieco postrzeganie sprawy?

Szkoda, ze tyle razy musimy powtarzać,ze to "szydlo z worka" może wyjść w każdej sytuacji, nie tylko w związku mieszanym, w tym przypadku z Turkiem, a nie jak piszesz Arabem (kulturowo nazywać turka Arabem to tak jakby Ciebie-Polkę ktoś nazwał "ta ruska",ale mniejsza o to) ale w kazdym zwiazku. Znajoma Polka mieszka w UK i wyszła za Anglika.Oj jak wszyscy się cieszyli. Przyszła recesja,chlopAk stracił prace, zaczął przesiadywac w domu, palić trawkę, nic nie robić, a ona zasuwa. Czy jest szczęśliwa?

W zadnej innej kulturze rola kobiety nie jest taka jak u arabow,w jakich innch krajach sa praktykowane zabojstwa honorowe ? w jakich innych krajach morduje sie lub katuje kobiete za to,ze zostala zgwalcona,w jakiej innej kulturze normalnym jest bicie kobiety ? odpowiedz w zadnej,a u nich tak .... moze wlasnie dlatego
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 19:32   #49
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Może z takim wyjątkiem,ze Turcja krajem arabskim nie jest a wątek jest o ślubie z Turkiem, poza tym nawet jeśli chciałabys te przykłady przytoczyć na temat Turcji to proszę, ale każdy kij ma dwa końce i tak jak na wschodzie sytuacje opisane przez Ciebie mogą się zdarzać, tak w stambule, w środowisku w którym się obracam ja i wiele moich polonijnych koleżanek częściej zobaczysz młode, wykształcone dziewczyny po studiach, robiace karierę i cieszące się Życiem i nie wyobrazam sibir sebu ktorakolwiek z nich dała na siebie podnieść rękę. I nie neguje tu, ze tragedie się zdarzają, ze kobiety cierpią, ze przemoc istnieje, ale Turcja jest na tyle wielkim i roznorodnym, ze wrzucanie wszystkiego do jednego worka mija się z celem i fałszuje obraz rzeczywistości
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 20:49   #50
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
Może z takim wyjątkiem,ze Turcja krajem arabskim nie jest a wątek jest o ślubie z Turkiem, poza tym nawet jeśli chciałabys te przykłady przytoczyć na temat Turcji to proszę, ale każdy kij ma dwa końce i tak jak na wschodzie sytuacje opisane przez Ciebie mogą się zdarzać, tak w stambule, w środowisku w którym się obracam ja i wiele moich polonijnych koleżanek częściej zobaczysz młode, wykształcone dziewczyny po studiach, robiace karierę i cieszące się Życiem i nie wyobrazam sibir sebu ktorakolwiek z nich dała na siebie podnieść rękę. I nie neguje tu, ze tragedie się zdarzają, ze kobiety cierpią, ze przemoc istnieje, ale Turcja jest na tyle wielkim i roznorodnym, ze wrzucanie wszystkiego do jednego worka mija się z celem i fałszuje obraz rzeczywistości
ale jest krajem muzulmanskim ,a ich religia ma ogromny wplyw na kulture,to jedyny kraj w Europie gdzie nadal sa lamane podstawowe prawa czlowieka,gdzie na porzadku dziennym sa takie rzeczy jak zabojstwa honorowe (o czym juz wspominalam) wiec nikt mi nie powie,ze bezpieczne jest bycie czy zycie tam dla przecietnej europejki,wszystko moze byc pieknie i ladnie ale do czasu.... i nie mozna absolutnie porownywac ich kultury do reszty Europy,bo miedzy nami jest nadal spora przepasc.....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 23:06   #51
asia8400
Raczkowanie
 
Avatar asia8400
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 328
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

oj kolejna biedna. tak was krytykuja, ze musiecie zakladac blogi. na te szydlo z worka, w zwiazku z Turkiem masz nie mal pewne. ale zycze bycia tym wyjatkiem.

co do samej Turcji. jest to kraj gdzie odzielono religie od panstwa dosc brutalnie, aczkolwiek nie do konca. Turcja sie cofa od pewnego momentu. przemoc wobec kobiet wzrasta, liczba zabojstw honorowych (juz nie chce mi sie tego szukac, jest link na wizazu), rosną nastroje proislamistyczne. za chwile zerwa negocjacje z EU. ostatnio wydalili ambasadora Izraela. nie jest wesolo.

w dodatku sytuacja ekonomiczna jest bardzo zla. bankructwo bardzo realne. deficyt Turcji wynosi, jak podaje Financial Times, około 8%, a spodziewany jest 10% – to poziomy Grecji i Portugalii. Polska dla porównania ma deficyt bieżący na poziomie 5,3%.

poziom edukacji... Tylko 26% tureckich dzieci kończy szkoły średnie w porównaniu z 44% w Meksyku, 64% w Portugalii czy 83% w Polsce.

jak widac samego kraju nie ma co zachwalac.
asia8400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 09:06   #52
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

wiesz co kaszellek, juz mi sie odechcialo dyskutownia z tego typu ludzmi, jak ktos taki jest to nigdy tego nie zrozumie... bede zyla swoim zyciem i nie interesuje mnie to zeby udowodnic cokolwiek tym dziewczynom... dobrze ze sa jeszcze takie osoby jak ty i ja, ale strasznie ubolewam na tym jak niektórzy sa uprzedzeni .. no ale coż... życie...!
twoj blog mi sie nie wyswietlił

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

a tu asiu naprawde masz az tak nudne zycie ze przychodzisz tu i czepiasz sie kazdej dzieczyny?
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 13:24   #53
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

to moze i ja się wtrace, poniewaz znam pewnego muzulmanina bardzo dobrze. wyksztalcony, polowicznie w uk i egipcie. moze sie wydawac, ze niezbyt religijny, bardzo dobrze zarabiajacy, zna kilka jezykow.
i gdybym miala mozliwosc- nie weszlabym w zwiazek z nim. bo juz widze, roznice kulturowe by nas zabily, mimo ze mieszka w uk 16 lat i ma brytyjski paszport, a terrorystą zadnym nie jest. za to przyzwyczajony jest, ze to kobieta sprzata i mowi, ze wlaczenie zmywarki jest za trudne dla niego /lekarz, niedlugo bedzie profesorem w uk/. natomiast odgrzenie pizzy w piekarniku przewyzsza jego mozliwosci o cale lata swietlne. nie potrafi powiedziec czegos w prost, zawsze trzeba sie domyslac. a ramadan? w ciagu tego miesiaca jest najbardziej religijnym muzulmaninem na swiecie, przyszedl 1 wrzesnia /akurat w tym roku ramadan skonczyl sie 30 sierpnia/, a on robi dokladnie to, co robil wczesniej. oczyszczony, moze pobrudzic sie na nowo. i uwaza, ze w tym wszystko jest ok.
i tak dalej, i tak dalej.
i pewnie nie jest zły, nie robi celowo pewnych rzeczy /zajmowanie sie domem np./, ale tak zostal wychowany. i tak juz zostanie, bo taka ma mentalnosc i takie ma myslenie.

wiec roznice kulturowe sa zawsze, niewazne z jakiego kraju dana osoba pochodzi. istnieja rowniez roznice miedzy polakami, anglikami, rosjanami i hiszpanami, ale sa one na tyle nieznaczne ze nie stwarzaja wiekszych przeszkod w stworzeniu harmonijnego zwiazku. w przypadku muzulmanow juz na starcie roznice sa znaczne i zwiazek chrzescijanki /europejki, bo to wazne/ z muzulmaninem ze wschodu jest zwiazkiem podwyzszonego ryzyka, co by nie mowic i sie przekonywac wzajemnie. tak jest i juz.

autorko watku- mozliwe, ze Tobie sie uda. ale spojrz na sytuacje troche z dystnasu i licz sie z tym, ze Twoj zwiazek nie jest typowy. bo to bomba zegarowa, ktora MOZE ale NIE musi wybuchnac. nie spieszcie sie z dziecmi -twoja ewentualna samotna ewakuacja z turcji bedzie latwiejsza niz z gromadka dzieci u boku.
i czytaj, ucz sie tureckiego, to na pewno pomoze. a argumenty, ktore przytaczasz n/t zamachow i obrazu wschodu w zachodnim swiecie.... kazda z nas /majaca jakies zwiazki z muzulmanami/ ma ten etap, ze powatrza to, co on jej powiedzial. aczkolwiek trzeba przyznac racje, ze pewnie jest dosc duze ziarno prawdy w tym co ONI mowia n/t ich krajow, tylko trzeba wziac pod uwage, ze ich myslenie jest inne niz nasze.

ja juz wiem, ze nigdy na powaznie nie zwiarze sie z mezczyzna ze wschodu. za duzo szarpaniny i niepokoju, a zwiazek pzeciez powinien przynosic glownie radosc i poczucie bezpieczenstwa. i pamietajcie, ze nigdy ale to nigdy nie dowiecie sie jak jest naprawde z sytuacja kobiet- poczawszy od tego, ze kazdy islamski kraj jest inny, poprzez miejsce zamieszkania /miasto lub wies/, wyksztalcenie ludzi itd. a skonczywszy na tym, ze nawet mieszkajac tam lata, bedziecie EUROPEJKAMI a nie rdzennymi muzulmankami /arabkami, turczynkami itd./ i bedziecie miec inna mentalnosc.


to rzekłam

Edytowane przez telka146
Czas edycji: 2011-09-05 o 13:30
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 15:10   #54
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

po pierwsze to nie jestem autorka watku, zostalam tu zaatakowana bo zapraszalam dziewczyny na moj blog a osoba zupelnie nie zwiazana z tematem nie znajaca mnie zaczela mnie oceniac...
sama dobrze wiem co robe, nie przyszlam tu po ocene tylko chcialam poznac dzieczyny mieszkajace w stambule, zupelnie sie nie spodziewalam takich ataków co do mojej osoby i nikogo nie pytalam o zdanie... nie moge tego zrozumiec.. to moje zycie i co was to interesuje.
podajac przyklad z polski to moj ojciec nigdy nic nie sprzata nie wklada talerzy do zmywarki nie raz mowil ze ma 2 corki to nie berdzie sprzatal
a oboje rodzice pracuja bardzo duzo jest tu takich mezczyzn w polsce kobiety robia i w domu i w pracy i co to jest lepsze? to nie zalezy tylko od kultury ale od poszczególnej osoby i to chce powiedziec ale caly czas jakas z was odpowida ze to mluzumanin wiec i predzej czy pozniej zamknie cie w domu
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 23:38   #55
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
po pierwsze to nie jestem autorka watku, zostalam tu zaatakowana bo zapraszalam dziewczyny na moj blog a osoba zupelnie nie zwiazana z tematem nie znajaca mnie zaczela mnie oceniac...
sama dobrze wiem co robe, nie przyszlam tu po ocene tylko chcialam poznac dzieczyny mieszkajace w stambule, zupelnie sie nie spodziewalam takich ataków co do mojej osoby i nikogo nie pytalam o zdanie... nie moge tego zrozumiec.. to moje zycie i co was to interesuje.
podajac przyklad z polski to moj ojciec nigdy nic nie sprzata nie wklada talerzy do zmywarki nie raz mowil ze ma 2 corki to nie berdzie sprzatal
a oboje rodzice pracuja bardzo duzo jest tu takich mezczyzn w polsce kobiety robia i w domu i w pracy i co to jest lepsze? to nie zalezy tylko od kultury ale od poszczególnej osoby i to chce powiedziec ale caly czas jakas z was odpowida ze to mluzumanin wiec i predzej czy pozniej zamknie cie w domu
ok, masz racje, nie jestes autorka watku, zagalopowalam sie.
ale to nic nie zmienia. nie oceniam Cie, tylko ostrzegam. i nie kytykuje. bo sama jestem w jakis tam sposob zwiazana z muzulmaninem. nie mam zadnych negatywnych emocji w stosunku do Ciebie ani tez nie mam zamiaru niczego krytykowac czy osadzac. TWoje zycie, Twoj wybor. ale wez pod uwage doswiadczenia innych.
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 12:45   #56
asia8400
Raczkowanie
 
Avatar asia8400
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 328
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

botina poziom twoich wypowiedzi nie napawa mnie optymizmem... twoj ojciec nigdy nie sprzata. to straszne turki lepsze, bo sprzataja

prawda jest brutalna. turek, zeby mial fajna turczynke musi miec przede wszystkim kase, dobra prace. dla wiekszosci tych dziewczyn nie istnieje takie cos jak luzny zwizek. jak juz chodzi turczynka z turkiem, to mysli o nim w kategorii meza. o seksie przed slubem w wiekszosci przypadkow moga tylko pomarzyc. a jak juz do niego dojdzie, i to wyjdzie na jaw, bedzie presja rodzin na slub. te turczynki, ktore rzucaja Islam na turka juz raczej nie spojza. turczynki najczesciej w chodza w zwiazki mieszane z europejczykami (z kobiet z krajow gdzie dominuje Islam). w DE sa chyba juz w top 3 zon z zagranicy niemcow. europejki to dla nich czesto 1 mozliwosc na seks, na zwiazek, na potomstwo... czesc z nich tez potrzebuje papierow. zwiazki z turkami, jak z innymi facetami z tej kultury, koncza sie zle dla europejek. w zdecydowanej wiekszosci przypadkow. nie maja oni zadnych skropolow. traktuja kobiety przedmiotowo. dopoki sa uzyteczne i im sie nie znudza, beda jako tako szanowane.
asia8400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 22:52   #57
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

tak tak masz racje... no to ja chyba mu wysle sms ze to juz koniec
dziekuje ci uratowalas mi zycie
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com

Edytowane przez bonita88
Czas edycji: 2011-09-08 o 23:07
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 10:35   #58
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Lo matko to ja slubowalam w DE i od emnie chcieli tylko akt uridzenia, zaswiadczenie o tym ze jestem wolna , paszport i zaswiadczenie o zameldowaniu. zadnych zaswiadczen o dluchacz czy o karalnosci nie chcieli.
W Pl troche przesadzaja
a tam przesadzają! dobrze robią - ja jeszcze na ich miejscu dołożyłabym złożenie odcisków palców (w ogóle, czemu u nas w Polsce nie ma obowiązkowego kompletowania ich od obywateli? na moich wykładach z kryminalistyki wielu studentów było za tym, więc mam nadzieję, że to się zmieni).
Ludzie z zagranicy mają różną przyszłość, tak jak ci tutaj, ale myśle, że łatwiej im byłoby coś ukryć z dala od swojego kraju. dlatego ostroznosci nigdy nie za wiele.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-11-04 o 10:56
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 00:42   #59
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Mam wspanialego przyjaciela Turka z ktorym przyjaznie sie od 16 lat, jest z fantastyczna kobieta - Europejka z dziecmi (on muzulmanin) przepiekna para - prowadza zycie rodzinne, wlaczajac w to swoich przyjaciol i reszte rodziny, on traktuje ja z szacunkiem, ona jego z uwielbieniem, dzieci sa zapatrzone w tate.
On wyksztalcony, prowadzi interes rodzinny po tacie - wspanialy czlowiek - mieszkaja w Turcji

prosze nie mylic porzadnych ludzi z religijnymi faszystami, tacy zdarzaja sie w kazdej religii i kulturze i robia zla slawe tym pozostalym

a kolezanka asia powinna juz dostac porzadnego bana
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 07:45   #60
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Ślub z Turkiem ! Jakie dokumenty potrzebne ?

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Mam wspanialego przyjaciela Turka z ktorym przyjaznie sie od 16 lat, jest z fantastyczna kobieta - Europejka z dziecmi (on muzulmanin) przepiekna para - prowadza zycie rodzinne, wlaczajac w to swoich przyjaciol i reszte rodziny, on traktuje ja z szacunkiem, ona jego z uwielbieniem, dzieci sa zapatrzone w tate.
On wyksztalcony, prowadzi interes rodzinny po tacie - wspanialy czlowiek - mieszkaja w Turcji

prosze nie mylic porzadnych ludzi z religijnymi faszystami, tacy zdarzaja sie w kazdej religii i kulturze i robia zla slawe tym pozostalym

a kolezanka asia powinna juz dostac porzadnego bana

zgadzam sie w zupełności.

I dziwię się, ze wizaż sobie nic z tego nie robi.
Co wątek o związku z obcokrajowcem aśka szaleje jako ekspert.
Jaki ekspert ja pytam?
Żaden ekspert nie wypowiadałby się z takim zacięciem i negatywnym wydźwiękiem o innych ludziach.
Nawet jeśli miałby argumenty dotyczące różnic kulutrowych nie robiłby tego w tak chamski, bezczelny i bezrefleksyjny sposób.

Zgłaszam Aśki wypowiedzi jako propagujące nienawiść.
Nie jestem prawnikiem, ale z tegoco sprawdziłam KK został znowelizowany i wprowadził kwestie przestępstw dotyczących nienawiści.


Wrzucam link, kto zechce to zajrzy
http://www.spr.org.pl/nowelizacja/
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.