problemy anice... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 11:01   #121
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: problemy anice...

A mnie sie wydaje, ze powinnas spisac wszystkie swoje problemy dotyczace antykoncepcji na kartce i pojsc po porade do ginekologa.
Nie jest to ironiczna rada - uwazam, ze jesli fachowiec odpowie na wszystkie Twoje problemy, to nie bedziesz musiala pytac na forum o rzeczy, ktore Ciebie przerazaja, a dla innych sa oczywiste.
Dodatkowo mozecie stosowac np. prezerwatywe i wtedy szanse na zajscie w ciaze sa praktycznie zerowe.
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:04   #122
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

dzięki Wiolkaa85

Właśnie dostałam krwawienie z odstawienia (po 3. dniach od ost. tabletki), więc chyba raczej wszystko działa jak powinno

teraz jeszcze te mity o krwawieniu w czasie ciąży....
no ale w tym wypadku (czyli przy tabletkach i krwawieniu z odstawienia we właściwym terminie) to chyba niemożliwe :P
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:12   #123
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
dzięki Wiolkaa85

Właśnie dostałam krwawienie z odstawienia (po 3. dniach od ost. tabletki), więc chyba raczej wszystko działa jak powinno

teraz jeszcze te mity o krwawieniu w czasie ciąży....
no ale w tym wypadku (czyli przy tabletkach i krwawieniu z odstawienia we właściwym terminie) to chyba niemożliwe :P
Niestety w czasie ciąży można mieć krwawienie w terminie normalnej miesiączki (i to nawet do 3 m-ca), więc to nie taki mit a raczej jedna z możliwości

Ale też nie ma co z góry zakładać i denerwować się na zapas, że jest się w tej niechcianej ciąży

W twoim przypadku to może faktycznie oprócz tabletek warto dodatkowo zabezpieczać się prezerwatywą
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:23   #124
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

jak z prezerwatywą, to ja już wolę wogóle się nie kochać
ogólnie stres ustępuje, głupie myśli także, więc na nowo zaczynam ufać tabletkom, jak to robiłam przez 10 miesięcy aż do czasu przerwy

z drugiej strony, mówi się, że brak mięsiączki to pierwszy obiaw ciąży, więc jak to jest z tym krwawieniem do tego 3mca... wychodzi na to, że każda współżyjąca kobieta powinna robić testy ciążowe co miesiąc

i pytanie: ile czasu powinno trwać krwawienie z odstawienia??? Czy to sprawa indywidualna? Nie pamiętam ile u mnie trwało wcześniej, bo się tym nie przejmowałam, było oczywiście krótkie, ale tym razem, coś się zastanawiam - w piątek dostałam, piątek, sobota, niedziela krew, ale skąpo, a dziś już zanika....
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:35   #125
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: problemy anice...

krwawienie w czasie przerwy to sprawa indywidualna. znam takie co krwawią 6 dni, a znam takie co krwawienie mają tylko 3dni
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 11:43   #126
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

głupia wątpliwość
Czy wszelkiego rodzaju kosmetyki wyszczuplające, redukujące tkankę tłuszczową, modelujące i zwalczające cellulit, mogą niekorzystnie wpłynąć na tabletki antykoncepcyjne (osłabić ich działanie)?

Wiem, że to pytanie może wydać się głupie, ale jakoś nie daje mi spokoju
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.

Edytowane przez anice
Czas edycji: 2009-03-24 o 13:22
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 11:47   #127
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
głupia wątpliwość
Czy wszelkiego rodzaju kosmetyki wyszczuplające, redukujące tkankę tłuszczową, modelujące i zwalczające celulit, mogą niekorzystnie wpłynąć na tabletki antykoncepcyjne (osłabić ich działanie)?

Wiem, że to pytanie może wydać się głupie, ale jakoś nie daje mi spokoju
skoro już dostałaś odpowiedź to po co wklejasz tutaj ten sam post?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 13:19   #128
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

Postanowiłam wybielić sobie ząbki, oczywiście ten preparat stosuję zewnętrznie , ale wolałabym wiedzieć czy w razie przypadkowego połknięcia niewielkiej ilości, nie zostanie osłabiona skuteczność tabletek anty.

Już taka jestem, że strasznie przejmuję się tą skutecznością antykoncepcji

No i oczywiście skład Białej Perły: Skład: woda, kwas poliakrylowy, trójetanoloamina, glikol propylenowy, ester metylowy kwasu p-hydroksybenzoesowego, mentol, 10% nadtlenek karbamidu, fluorek sodu

Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 13:24   #129
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: problemy anice...

nie zostanie osłabiona
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:22   #130
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
nie zostanie osłabiona
Jaka spokojna odpowiedź
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:31   #131
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

a jaka będzie Twoja odpowiedź?
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 14:41   #132
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: problemy anice...

Taka sama jak Wdowy. Wolałabym nie zgłebiac jej bo jeszcze dostane ostrzezenie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:45   #133
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Jaka spokojna odpowiedź
Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Taka sama jak Wdowy. Wolałabym nie zgłebiac jej bo jeszcze dostane ostrzezenie.

i już wiesz skąd mój spokój czasami lepiej ugryźć się w język (tudzież w palca by nic nie wystukać na klawiaturze )
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:48   #134
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

no proszę - kultura pierwsza klasa
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:09   #135
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość

i już wiesz skąd mój spokój czasami lepiej ugryźć się w język (tudzież w palca by nic nie wystukać na klawiaturze )
Skąd ja to znam Chociaż częściej piszę to co pomyślę

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
no proszę - kultura pierwsza klasa
a jak
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:22   #136
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: problemy anice...

przepraszam ze spytam, ale to tak na powaznie? (sorry, ale czasem mam poprostu wrazenie, ze ktos siedzi i wymysla te wszystkie rzeczy )
zrozumialam juz ta metaliczna wodę i wyproznianie sie, ale wybielanie?
Moze tabletki nie są dla ciebie skoro tak sie tego wszystkiego boisz?... Nie myslalas o spirali albo innych takich? i czemu nie chcesz sie kochac z prezerwatywą? Przeciez to wcale nie takie złe

Edytowane przez hammie
Czas edycji: 2009-03-24 o 15:23
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:27   #137
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

To wszystko przez wątek "Ciąża mimo tabletek anty"
Uwierz mi, kiedyś nie miałam takich problemów, zaczęły się dopiero przez ten wątek

A te moje pytania naprawdę rodzą się spontanicznie
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:31   #138
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: problemy anice...

Nie wiem.. ja czytałam ten wątek nie raz i moje podejście do tabletek w ogóle się nie zmieniło :P grunt to nie zwariować i informacje z internetu traktować troszkę z przymrużeniem oka
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 17:43   #139
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: problemy anice...

Rozumiem, ja tez bym czasem miała schizy ale jakby tak wszystko moglo zaburzyc dzialanie tabletek to po co by je w ogole kobiety brały
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 18:53   #140
kermit baba
Raczkowanie
 
Avatar kermit baba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 97
Dot.: problemy anice...

Czemu was ta "kupka" tak oburza. No tak... my kobiety TEGO nie robimy. Dziewczyna miała problem, opisała go w taki, a nie innym sposób i ja nie widzę nic w tym złego.


Anice, częste wypróżnianie się, nie wpływa na skutecznośc tabletek. Ale z tym wybielaniem ząbków to już przesada. Dziewczyno, Ty piszesz poważnie?
kermit baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 20:09   #141
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez kermit baba Pokaż wiadomość
Czemu was ta "kupka" tak oburza. No tak... my kobiety TEGO nie robimy. Dziewczyna miała problem, opisała go w taki, a nie innym sposób i ja nie widzę nic w tym złego.


Anice, częste wypróżnianie się, nie wpływa na skutecznośc tabletek. Ale z tym wybielaniem ząbków to już przesada. Dziewczyno, Ty piszesz poważnie?
O kupce było dawno temu. Jestes w tyle

Edytowane przez _Emi_
Czas edycji: 2009-03-24 o 20:13
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 20:44   #142
kermit baba
Raczkowanie
 
Avatar kermit baba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 97
Dot.: problemy anice...

Wiem, wiem. Doczytałam później. Tylko wciąż mnie zastanawia czemu nie widziałam innych postów Co jeden problem to ciekawszy
kermit baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:45   #143
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez kermit baba Pokaż wiadomość
Czemu was ta "kupka" tak oburza. No tak... my kobiety TEGO nie robimy. Dziewczyna miała problem, opisała go w taki, a nie innym sposób i ja nie widzę nic w tym złego.


Anice, częste wypróżnianie się, nie wpływa na skutecznośc tabletek. Ale z tym wybielaniem ząbków to już przesada. Dziewczyno, Ty piszesz poważnie?
Już tłumaczę wybielanie ząbków A no Biała Perła ma różne ciekawe składniki Kto wie czy któryś z nich nie wchodzi w interakcję z tabsami, w końcu to nie jest produkt codziennego użytku

No kurcze, jak mi tu laski piszą, że mimo tabsów w ciążę zachodzą, to musi być jakiś haczyk Stąd te moje analizy wszystkiego "podejrzanego"
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:58   #144
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość

No kurcze, jak mi tu laski piszą, że mimo tabsów w ciążę zachodzą, to musi być jakiś haczyk Stąd te moje analizy wszystkiego "podejrzanego"
Antykoncepcja hormonalna jest jednak bardzo skuteczna, choć nie 100 procentowa. Żaden producent leku nie da takiej gwarancji. Zdarzają się więc 'zaciążenia': bo ktoś miała pecha (ten 1%), bo zapomniał wziąć tabletki o właściwej porze, bo tabletka się nie wchłonęła (wymioty), bądź interakcje z innymi lekami (tu patrz ulotka konkretnego leku antykoncepcyjnego). Anice - bardzo boisz się zajść w ciążę - łącz więc tabletkę z prezerwatywą, lub nie uprawiaj seksu, bo popadniesz w nerwicę.
Tak naprawdę to dlaczego boisz się, że tabletka może wejść w interakcję z którymś ze składników np. białej perły? A nie boisz się na przykład, że może ona wejść w interakcję z którąś substancją pokarmową? Wiesz co tak naprawdę jesz? Przecież w środkach żywności jest wiele chemii i innych podejrzanych substancji
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 01:26   #145
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: problemy anice...

anice - przeczytałam wątek i mam do ciebie pytanie. czy naprawdę sądzisz że jest sens zadręczać siebie [i złośliwe wizażanki też ;p] takimi pytaniami, czy nie lepiej wybrać inny środek antykoncepcji? może nouva ring albo plastry, albo coś innego co nie przechodzi przez układ pokarmowy - odpadają wszelkie problemy z jedzeniem / kupkaniem? ;p no bo naprawdę, bez urazy, ale przesadzasz... wątkiem o zaciążonych mimo tabletek za bardzo się nie przejmuj - ja też mogę tam wejść i napisać co mi się zachce ;p owszem, zdarza się, ale równie dobrze możesz się bać że zginiesz rażona piorunem z jasnego nieba czy czegoś w tym stylu... ;p
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:52   #146
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: problemy anice...

Przyznam że rozumiem obawy Anice. Ja sama mam lekką paranoję na punkcie skuteczności tabletek - co dzień zadręczam się wątpliwościami typu: czy na pewno połknęłam, czy wleciała do właściwej "dziury" (a niby do jakiej?), czy nie utknęła w przełyku (za mało popitki), czy nie przeleciała za szybko nie zdążywszy się wchłonąć(za dużo popitki), czy nie cofnęła się w wyniku kichnięcia, kaszlnięcia itp., czy nie weszła w interakcje z czymś co jadłam lub zjem albo czy jedzenie jej nie wchłonęło (np. otoczona warstwą tłuszczu się nie mogła rozpuścić), czy nie wyleciała z kupką (nie koniecznie rzadką), czy przypadkiem nie wymiotowałam o czym nie pamiętam (bo wypiłam trochę)...

Wiem, że to irracjonalne ale generalnie ja wszystkim się cały czas martwię i przejmuję.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:35   #147
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: problemy anice...

A ja po to biore tabletki, zeby sie nie zadreczac tym czy wpadlismy czy nie. Z reszta ostatnio duzo sie dowiedzialam na temat anty a inne leki, i wychodzi na to ze duzo razy mialy zmniejszona skutecznosc, a mama nie jestem. I mysle tez ze szybko nie bede. Na prawde trzeba miec pecha zeby byc w tym 1%..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:47   #148
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: problemy anice...

wybaczcie, ale dla mnie takie zastanawianie się czy zadziała to czy tamto, czy jestem bezpieczna mimo, że zażywam tabletki antykoncepcyjne to jest tworzenie sobie samemu problemu. Czasem tak jest, że jak ludzie mają za dużo czasu lub nie potrafią sobie zorganizować zajęcia, nie mają pasji lub nie mają problemów poważnych to wymyślają je sobie, przejmują się pierdołami i mają takie schizy, żeby na siłę się czymś martwic.
Lepiej zając się czymś pożytecznym, nie rozmieniać się na drobne. Trochę zdrowego rozsądku
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:10   #149
kermit baba
Raczkowanie
 
Avatar kermit baba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 97
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Przyznam że rozumiem obawy Anice. Ja sama mam lekką paranoję na punkcie skuteczności tabletek - co dzień zadręczam się wątpliwościami typu: czy na pewno połknęłam, czy wleciała do właściwej "dziury" (a niby do jakiej?), czy nie utknęła w przełyku (za mało popitki), czy nie przeleciała za szybko nie zdążywszy się wchłonąć(za dużo popitki), czy nie cofnęła się w wyniku kichnięcia, kaszlnięcia itp., czy nie weszła w interakcje z czymś co jadłam lub zjem albo czy jedzenie jej nie wchłonęło (np. otoczona warstwą tłuszczu się nie mogła rozpuścić), czy nie wyleciała z kupką (nie koniecznie rzadką), czy przypadkiem nie wymiotowałam o czym nie pamiętam (bo wypiłam trochę)...

Wiem, że to irracjonalne ale generalnie ja wszystkim się cały czas martwię i przejmuję.

Chyba nie taką lekką Po co w taki razie bierzecie te tabletki, skoro mają tak małe szanse, żeby się wchłonąć. Nie chce nikogo urazić, ale Wasze teorie są śmieszne. Jeśli aż tak się boicie ciąży, to stosujcie dodatkowo prezerwatywy albo unikajcie seksu ( jak już ktoś napisał).
Anice, Ty połykasz tą perłę czy o co chodzi? Czy może wytwarza ona w Twoich ustach środowisko niekorzystne dla tabletki? Proszę Was dziewczyny, zastanówcie sie trochę, czy to co wymyślacie ma jakikolwiek sens.
kermit baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 15:29   #150
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: problemy anice...

Anice przeglądałam sobie forum ginekologia i zauwazyłam Twoj wątek... stwierdziłam wejde- poprawie sobie humor

Czytając Twoje pytania dochodze do wniosku, ze albo masz zbyt wiele wolnego czasu, albo zadajesz glupie pytania- na ktore odpowiedz, gdybys chc troche sie zastanowila znasz piszesz aby robic sobie pzrysłowiowe "jaja" z Wizażanek??
Czy moj tok rozumowania jest odpowiedni??

A żeby nie było OT nie sądze aby Biała Perła wpłynęła jakoś na tabletki....

Moja rada: nie uprawiaj seksu, seks jest dla dorosłych, a Ty chyba nie dorosłaś do tego... jak nie bedziesz sie seksić to nie bedziesz miała tylu problemów. Świat stanie sie piękniejszy
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.