MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-08, 21:08   #2731
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
po tylu porodach na forum doszłam do wniosku, że prędko okazja na smażone placki z jabłkami może nie nadejść i trzeba się najeść póki można
aaaaaaaaaaaaaa
JA CHCE MAMUSIE zeby mi takie pysznosci gotowala - piekla ...
jeszcze tylko 7dni


eh sie najadlam ... wpierw dokonczylam paczke czipsow ( Krzysiu sie chyba nie obraz, ew mogl nie zostawiac ) - pozniej zjadlam 2 ost Lody znowu biedny Krzysiu no i na Koniec zrobilam sobie 5 zapiekanek z ziarnowego chlebka ............... i PEKAM do tego herbata - bo Krzysiu nie kupil mi COLI a tak Ladnie go prosilam ze przeciez dzien kobiet i prezent sie nalezy

siedze w salonie ... i ogladam 3 film z rzedu .. jakos nie chce mi sie isc do lozka
cala prawa strona mnie boli - koje kloje czy jak sie to tam odmienia
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 21:19   #2732
Zaciazona
Raczkowanie
 
Avatar Zaciazona
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 186
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
To ja Wam pokaże jeszcze przepiękny widoczek przed snem.
Ksawery Synek Chanel
Uwielbiam takie czarniutkie czuprynki u maluszkow Fajny ten Ksawery

Monika-placki chyba beda jednak ja jutro, bo dzis juz nie wcisne
Dzieki za przepis, na pewno wykorzystam, no chyba, ze mnie cos dzis w nocy zaskoczy.

Czyli kwiatuszek jeszcze bierze sn, a potem Dragusia cc.
Wlasnie Draga Ty jutro masz wizyte nie?
Zaciazona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 21:23   #2733
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
To ja Wam pokaże jeszcze przepiękny widoczek przed snem.
Ksawery Synek Chanel


Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
A ja tak podkreślam że potwierdzona córcia bo boję się nieoczekiwanej zmiany i jakoś tak na 100% nie wierze w to usg tym bardziej że dziś się dowiedziałam właśnie, iż koleżanki siostra która ma taki sam termin jak ja dwa dni temu na wizycie doznała szoku jak po 33 tygodniach jej córeczka okazała się synkiem. A ona wszystko w różach i czerwieniach dla dziewczynki dobrze że wózek chociaż czaro zielony. Tym bardziej że chciała córcię bo synka już ma a tu taki psikus i jeszcze mały waży ponad 3kg już a gdzie dalej będzie duże dziecko.
dla mnie to dziwne jak lekarz może się tak pomylić

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
bo Krzysiu nie kupil mi COLI a tak Ladnie go prosilam ze przeciez dzien kobiet i prezent sie nalezy


Cytat:
Napisane przez Zaciazona Pokaż wiadomość
Czyli kwiatuszek jeszcze bierze sn, a potem Dragusia cc.
Wlasnie Draga Ty jutro masz wizyte nie?
ano idę jutro na IP, i zobaczymy. trzymajcie kciuki żeby już wyszła z dzieckiem na rękach a nie w brzuchu.
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 21:40   #2734
mariolci
Rozeznanie
 
Avatar mariolci
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 545
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Chanell ale Twój Słodziachny Synuś ma dużo włosków, jest przeeeśliczny achhhh zakochać się idzie

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
No przepiękny jest, prawda?

Ja właśnie sobie obserwuję skurcze. Ciekawe - jak sprzątam, nosze Igora i inne rzeczy to ich nie czuję, jak tylko usiądę, to bach. No prócz ostatniego, który mnie zgiął jak odkurzałam.

Maria - spakowałam torbę. A Ty jak stoisz z tematem?
ochoooo cosik się szykuje

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
od ponad godziny mam skurcze co 4 minuty, prysznic nie uspokoił ale wg mnie nie są bolesne więc to chyba jeszcze nie to
oszaleć idzie przez tą niewiedzę łatwiej by było jak by najpierw odeszły wody
idę spać, mam nadzieję że w nocy nie obudzi mnie płacz dziecka
ooo i tu też cosik sie szykuje, widać że wekend nastaje
__________________
14.04.2013 moje szczęście

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/10289
mariolci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 21:49   #2735
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość


dla mnie to dziwne jak lekarz może się tak pomylić




ano idę jutro na IP, i zobaczymy. trzymajcie kciuki żeby już wyszła z dzieckiem na rękach a nie w brzuchu.
Nestelle gratulacje jestes niesamowita

Dragusia - u nas 3 w tym specjalista stwierdzilo prawostronny luk aorty - po urodzeniu stwierdzono lewy !!!! no mnie juz nic nie dziwi....................
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 21:56   #2736
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
Dragusia - u nas 3 w tym specjalista stwierdzilo prawostronny luk aorty - po urodzeniu stwierdzono lewy !!!! no mnie juz nic nie dziwi....................

eh fachowcy. brak słów
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 22:19   #2737
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

NESTELLE szacun! Wszystkiego dobrego! GRATULACJE!!!!
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 22:35   #2738
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość

eh fachowcy. brak słów
wiesz mialam ochote rozpie... zrobic, ale dla Natalki lepiej ze ma lewy takze mam ich gdzies ale ile nerwow mi dolozyli to moje...
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 22:41   #2739
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
To ja Wam pokaże jeszcze przepiękny widoczek przed snem.
Ksawery Synek Chanel
ale cudny- i jaką ma czuprynkę:lov e:
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 23:05   #2740
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Pisze już 3 raz z tel zaraz mnie szlag trafi. Leże na patologii. Wczoraj z rana Gin kazał mi na ip lecieć. Zrobili mi usg i przyjęli. Potem ktg skurcze były duże dali kroplówkę. Potem wieczorem znów duże dali jakiego czopka. W nocy krew z nosa i okropny ból głowy. Rano myślałam że będzie ok ale dostałam krwawienia :-( dali mi zastrzyk bo ktg znowu szalało. Teraz trochę lepiej mniej krwawie skurcze trochę słabsze. Ile trochę tu poleze. Wolę być polkontrola chociaż na czas krwawienia i mocnych skurcze. Mówią że to może po badaniu bo lekarz sprawdzał rozwarcie którego dzięki bogu nie było. Trzymajcie mocno kciuki. Mam nakaz calkowitego lezenia. Rodzina jest cały czas przy mnie. Pozdrawiam.
Ewkaa, najwazniejsze że jesteś w szpitalu pod dobrą opieką i stałą obserwacją Mam nadzieję, że sytuacje uda się niebawem opanować i wypuszczą Was do domku
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Chanel_Coco urodziła!!!!!!!!!!!!

O 20stej na świat przyszedł Ksawery. Poprzez CC - maluszek nie schodził w kanał rodny, więc zdecydowali się na cięcie w trakcie skurczy.
Gratulujemy dużego chłopca. 3650 g i 58cm.
Chanel, GRATULACJE!!!
Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
przed chwilą SPAKOWAŁAM TORBĘ !!!!!!!
A więc jestem gotowa ...

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

0 days to go
czeeeeekam .......

.....idę spać ....
Czyli (patrząc na pierwszą stronę wątku)... Dopakowanie torby oznacza poród To ja się jeszcze wstrzymam
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

Zapomniałam napisać, że Michaś od 9 dnia życia przesypia całe noce
Wróciliśmy z zakupów, kupiłam spodnie, płaszcz na wiosnę, bluzę i bluzkę wszystko w c&a i jeszcze koleżanka była co tam pracuje i dostałam 20% rabatu
własnie... Strippi jak to jest? Ty Małego nie wybudzasz w nocy, ale pokarm nocny ściągasz i dajesz go rano, tak? Pytam, bo na SR połozna mówiła, że nie ma co patrzec na to że dziecko pieknie śpi - tylko budzić je i tak co 3-4 h... Bo jednak pokarm z nocy jest najbardziej wartościowy. A poza tym taki maluszek jeszcze czasem nie potrafi się obudzić gdy jest głodny i po prostu przesypia głód... a to niby nie jest dla niego dobre
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 23:30   #2741
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
No padniecie - Nestelle urodziła!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Cytuję:
Tak jak pisałam - dziś sobie zrobiłam wolne, więc urodziłam. Roszek ma 55 cm i 3460. Przyjechaliśmy do szpitala o 8:40- już miałam w aucie parte i 9 cm rozwarcia. Mały urodził się o 9:46. Jest boski. Wychodzimy w niedzielę. Pozdrawiam - Nestelle


No brak mi słów
no i faktycznie padłam Ta kobieta to jest zorganizowana... I nikt jej nie podskoczy. Nawet siły wyższe
Nestelle, wielkie gratulacje... no i normalnie czapki z głów
Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
od ponad godziny mam skurcze co 4 minuty, prysznic nie uspokoił ale wg mnie nie są bolesne więc to chyba jeszcze nie to
oszaleć idzie przez tą niewiedzę łatwiej by było jak by najpierw odeszły wody
idę spać, mam nadzieję że w nocy nie obudzi mnie płacz dziecka

no właśnie... miała mieć dziś wizytę, może zostawili ją w szpitalu
ojj... czyżby coś się święciło?

Jestem jestem, jeszcze mnie do szpitala nie wysyłają
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
To ja Wam pokaże jeszcze przepiękny widoczek przed snem.
Ksawery Synek Chanel

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ano idę jutro na IP, i zobaczymy. trzymajcie kciuki żeby już wyszła z dzieckiem na rękach a nie w brzuchu.
no ja już nie widzę innej opcji niż to, że wracasz z Florkiem na rękach

Melduje się
Po wizycie niby ok... Choć niestety musialam iść do nie swojej ginki bo akurat się urlopuje do wtorku. No i kazała mi pójść do innego kolesia... Taka pierdoła z niego, że szok Z 10 min. szukał pępowiny żeby przepływy zbadać. i powiem szczerze że po wyjściu z gabinetu się z Tżtem zastanawialiśmy czy faktycznie ją znalazł... W każdym razie niby przepływy wyszły ok. No i wg aparatu na którym robil pomiar to waga Małego calkiem fajna wyszła, bo ponad 2600gram... Ale wiem, że ten sprzęt bardzo optymistycznie wierzy a ja jednak wolę akurat do tej kwestii realnie podejść... więc jesli Leo waży ze 2,5 kg to i tak jestm happy. Liczę, że jeszcze podrośnie... Kto wie, może do 2800 dobije? Trochę sie tylko zmartwiłam, że w ciągu tygodnia AFI z 11 spadło do 7... I teraz pytanie czy faktycznie tak spadło czy ktoś źle zmierzył Robiąc usg gin stwierdził, że chyba typowych kopniaków już nie czuję tylko bardziej przesuwanie i rozpychanie, bo widać że Mały ma już malo miejsca...
Najfajniejsze z wizyty to to, że udalo mi się zmaltretowac gina o zwolnienie do 25 marca Ale jak sobie przypomnę, że mnie skasował za wizytę 150z, to jeszcze mnie trzepie

No i zdjęcie wózeczka. Kolory troche odbiegaja, bo fotki były pstrykane w sztuczny świetle. W rzeczywistości są "cieplejsze"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaż 1.jpg (41,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaż 2.jpg (54,7 KB, 49 załadowań)
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 23:41   #2742
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cześć!

Dziś po obiadku w chińczyku z okazji Dnia Kobiet
Kupiliśmy też karuzelę dla maluszka, bo wybraliśmy wcześniej Fisher Price z misiami, ale okazała się beznadziejna :/ sprzedaliśmy ją znowu na all.
Więc teraz postawiliśmy na zwykłą, kolorową karuzelę nakręcaną, no ale zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce...
Wczoraj ożłopałam się Pepsi przez Was i miałam wieczorem zgagę

Co do tych teorii jakie będzie dziecko po urodzeniu to wiadomo, że trzeba je brać z

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
A ogólnie to skąd Wy wiecie kiedy poczęłyście dziecko ? W sensie co jedne seksik w miesiącu ? Ja tam nie wiem kiedy, tyle seksu było w lipcu, że nie sposób stwierdzić
Hmmm u nas to akurat dokładnie raczej wiadomo, staraliśmy się jakieś 3 miesiące, dokładnie wiedziałam kiedy trzeba no i co 2 dni musiała być ciężka praca na wakacjach.

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Komp nowy wypakowany, nowy aparat przetestowany ))

kupiłam Michasiowi na wielkanoc
http://allegro.pl/komplet-krolika-0-...085589333.html

Teraz kończe karmić i zostawiamy Michasia z moją mamą, a my jedziemy do galerii po nowe ciuszki dla nas i dzieciaków ))
i po nowy tel dla mnie
Ulalaaaa, to szaleństwo zakupowe trwa Piękny ten zestaw, czekamy na życzenia wielkanocne z Twoim króliczkiem hehe.
No i za wiosenne ciuszki - w końcu trzeba coś dla siebie zrobić

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Ja też dostałam wielką siatę od brata TŻ, ale jak zobaczyłam, co tam jest, to prawie się popłakałam - tak mi się zrobiło smutno, jak sobie wyobraziłam moje dziecko w tych szmatach - bo inaczej tego nazwać nie można. I jeszcze dostaliśmy je z zaznaczeniem, że oni nam je POŻYCZAJĄ i wszystkie są do zwrotu, bo chcą je na allegro sprzedać taaa, chyba jako szmaty do podłogi.
to nieźle, jak można

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Hej u nas bez rewelacji. Skurcze mniejsze plamienie jeszcze jest. Czekam na wynik gbs i od tego zależy czy jest ok czy jakiś stan zapalny który będę leczyć lekami. Dostaje luteine rutinoscorbin nospe kroplowki i czekam. Dzięki bogu nadal nie ma rozwarcia.
Buziaki
trzymajcie się! Najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarzy.

Cytat:
Napisane przez mooonis17 Pokaż wiadomość
A mnie się Tż dziś spytał jak chcę spędzić Dzień Kobiet...
Eh...myślałam że od tego są dziś faceci,żeby wymyślać
Ja ewentualnie mogłabym się ładnie wypindrzyć żeby gdzieś z nim iść
U mnie to samo - pytanie z rana "Gdzie chcesz dzisiaj isć" no ale przynajmniej oddają nam władzę

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Hej! przeleciałam Was na szybko bo u mnie się zaczęły wycieczki do Miśki dziś dwie zmiany - rano koleżanka ze studiów a teraz czekam na znajomych

Gratuluje rozwarć na 1 palec, 2 palce


------------------
Nestelle GRATULUJĘ maluszka! Jaki express, zazdaszczam

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
nasmażyłam

po tylu porodach na forum doszłam do wniosku, że prędko okazja na smażone placki z jabłkami może nie nadejść i trzeba się najeść póki można
za mną chodzą racuchy już kilka dni

Edytowane przez Demeter
Czas edycji: 2013-03-08 o 23:37
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 23:52   #2743
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość

Czyli (patrząc na pierwszą stronę wątku)... Dopakowanie torby oznacza poród To ja się jeszcze wstrzymam

własnie... Strippi jak to jest? Ty Małego nie wybudzasz w nocy, ale pokarm nocny ściągasz i dajesz go rano, tak? Pytam, bo na SR połozna mówiła, że nie ma co patrzec na to że dziecko pieknie śpi - tylko budzić je i tak co 3-4 h... Bo jednak pokarm z nocy jest najbardziej wartościowy. A poza tym taki maluszek jeszcze czasem nie potrafi się obudzić gdy jest głodny i po prostu przesypia głód... a to niby nie jest dla niego dobre
Hehe to ja czekam z tą torbą do połowy kwietnia
Właśnie z tym jedzeniem to też tak mi się wydawało, słyszałam to kilka razy od mamuś, że trzeba maluszka wybudzać na karmienie. To jak to jest?

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
Po wizycie niby ok... Choć niestety musialam iść do nie swojej ginki bo akurat się urlopuje do wtorku. No i kazała mi pójść do innego kolesia... Taka pierdoła z niego, że szok Z 10 min. szukał pępowiny żeby przepływy zbadać. i powiem szczerze że po wyjściu z gabinetu się z Tżtem zastanawialiśmy czy faktycznie ją znalazł... W każdym razie niby przepływy wyszły ok. No i wg aparatu na którym robil pomiar to waga Małego calkiem fajna wyszła, bo ponad 2600gram... Ale wiem, że ten sprzęt bardzo optymistycznie wierzy a ja jednak wolę akurat do tej kwestii realnie podejść... więc jesli Leo waży ze 2,5 kg to i tak jestm happy. Liczę, że jeszcze podrośnie... Kto wie, może do 2800 dobije? Trochę sie tylko zmartwiłam, że w ciągu tygodnia AFI z 11 spadło do 7... I teraz pytanie czy faktycznie tak spadło czy ktoś źle zmierzył Robiąc usg gin stwierdził, że chyba typowych kopniaków już nie czuję tylko bardziej przesuwanie i rozpychanie, bo widać że Mały ma już malo miejsca...
Najfajniejsze z wizyty to to, że udalo mi się zmaltretowac gina o zwolnienie do 25 marca Ale jak sobie przypomnę, że mnie skasował za wizytę 150z, to jeszcze mnie trzepie

No i zdjęcie wózeczka. Kolory troche odbiegaja, bo fotki były pstrykane w sztuczny świetle. W rzeczywistości są "cieplejsze"
za wizytę i piękną wagę!
Wózek ładny, ostatnio oglądałam taki beżowy, podobał mi się. Ale bałabym się, że będzie się mocno brudził, szczególnie w zimie i na jesień. No i ja to muszę mieć jakiś oczo**bny
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 00:18   #2744
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Cześć!

Dziś po obiadku w chińczyku z okazji Dnia Kobiet
Kupiliśmy też karuzelę dla maluszka, bo wybraliśmy wcześniej Fisher Price z misiami, ale okazała się beznadziejna :/ sprzedaliśmy ją znowu na all.
Więc teraz postawiliśmy na zwykłą, kolorową karuzelę nakręcaną, no ale zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce...
A dlaczego beznadziejna? Bo to jeden z moich typów jak będziemy kupować, więc wolę wiedzieć co z nią nie tak...

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Hehe to ja czekam z tą torbą do połowy kwietnia

za wizytę i piękną wagę!
Wózek ładny, ostatnio oglądałam taki beżowy, podobał mi się. Ale bałabym się, że będzie się mocno brudził, szczególnie w zimie i na jesień. No i ja to muszę mieć jakiś oczo**bny
Jak Mlody sie nie pospieszy, to ja dopakuje reszte rzeczy 20stego wieczorem:p
A co do koloru wózka, to ja właśnie kolory ziemi preferuję W sumie to rozwazalam zeby caly byl w tym ciemnym brązie, ala Tż wybrał tę jaśniejszą górę, więc łaskawie się zgodziłam:p
__________________
Leonek

Edytowane przez Mokka_83
Czas edycji: 2013-03-09 o 00:20
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 01:32   #2745
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Czesc i czolem.
Mowie wam cisnienie mam miliard na miliard.
Sie sama wystraszylam - w sumie nie sama. Ale sie wystraszylam.

Sie przebudzilam bo cisnie na pecherz ide sloniowato-ciazowym krokiem w zastarszanaco szybko zlowim tempem. Siadam robie co robie. Jak tu nahle nie slychac "pach pach pach pach pach " se podskoczylam serce przy gardle se mysle Ki Czort - skonczylam a to dalej slychac. Se mye fajnie sama w domu a tu uj wie co sie dzieje. No ale zbieram sie w sobie otwieram dzwi od wc slyszle w przedpokoju nie slychac nic - dzwiek dochodzi tylko z lazienki. Sie odwracam i Pacze. I co qrwa sie okazlo ze Woda z prysznica zaczela kapac no mowie wam. Smiac mi sie chcialo i chce dalej. Ale na samym poczatku myslalam ze na zawal zejde

No to tyle. Lecem spac dalej. Jak mi sie uda.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 01:53   #2746
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
A dlaczego beznadziejna? Bo to jeden z moich typów jak będziemy kupować, więc wolę wiedzieć co z nią nie tak...
Kupiłam tą karuzelę używaną. Od razu zaznaczam, że nie wiem na ile jej działanie było spowodowane tym, że nie była nowa. Ale jednak negatywne opinie z internetu potwierdziliśmy zgodnie z TŻ jak ją włączyliśmy (nie czytałam wcześniej negatywnych komentarzy )
A więc:
- karuzela jest duża i ciężka, aż sama się zdziwiłam jak rozpakowaliśmy paczkę. Na pewno bym ją jeszcze jakimś sznurkiem przywiązała do łóżeczka (tak też ktoś napisał na ceneo, że zrobił),
- projektor beznadziejny -zwykła mała żarówka, a nad żarówką jest plastik z wyciętymi kształtami. Ledwo co widać te motylki no i musiała być całkowita ciemność, żeby dostrzec te kształty na suficie.
- karuzela bardzo głośno pracowała,
- baterie do niej są drogie, podobno często trzeba zmieniać, więc na pewno trzeba by ją przerobić na zasilacz, który to "uciągnie",
- melodyjki fałszowały, miały beznadziejną jakość,
- misie są pastelowe, co mi się bardzo podobało, ale nawet babka, która mi ją sprzedawała napisała mi (po moim mailu, że ją sprzedaję jednak) że "dostała ją w prezencie, sama by jej nie wybrała i jak by miała kupić karuzelę to bardziej kolorową".

Jak sobie wejdziesz m.in. na http://www.ceneo.pl/;0151349374-10;0162-0.htm to możesz posortować sobie według tylko negatywnych komentarzy, z wieloma się zgadzamy z TŻ niestety.
Cieszę się, że kupiłam ją używaną, bo nie dałam za nią 160 zł, tylko 75, a na dodatek szybko po tej samej cenie sprzedałam.

Wiem, że u nas są mamusie, które ją mają i dzieciaczki były zadowolone, ale nam kompletnie nie przypadła do gustu
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 04:42   #2747
Chanel_Coco
Raczkowanie
 
Avatar Chanel_Coco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: T
Wiadomości: 443
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Witajcie. Dziekuje za wszystkie gratulacje i mile slowa dot. mojego kochanego Ksawusia. Troche podczytuje Was na tel. ale mam tu kiepska jakosc sygnalu. Nestelle ogromne gartulacje! Jestes prze agentka dla mnie... Pozdrawiam Was. Odezwe sir jakos moze w poniedzialek,bo wtedy planuja nas wypisac.
__________________
30.06.2011 --> dwie kreseczki
1.03.2013 --> tp
7.03.2013 --> KSAWERY
Chanel_Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 05:07   #2748
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

dobra teraz już mi nie jest do śmiechu, boli mnie podbrzusze i CHYBA mam bolesne skurcze co 7-8 minut. czy ja nigdy w życiu nie mogę być niczego pewna na 100%
do tego w nocy budził mnie ten ból, najpierw pojawiło się tak jak po ostatnim badaniu jasne brązowe plamienie a potem trochę krwawo-różowe i to mnie zastanawia

na szczęście mały się rusza, dopiero miał czkawkę więc z nim chyba wszystko ok.
idę pod prysznic i jeśli nic się nie zmieni dzwonię do gina - niech mi powie co robić


Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
Melduje się
Po wizycie niby ok... Choć niestety musialam iść do nie swojej ginki bo akurat się urlopuje do wtorku. No i kazała mi pójść do innego kolesia... Taka pierdoła z niego, że szok Z 10 min. szukał pępowiny żeby przepływy zbadać. i powiem szczerze że po wyjściu z gabinetu się z Tżtem zastanawialiśmy czy faktycznie ją znalazł... W każdym razie niby przepływy wyszły ok. No i wg aparatu na którym robil pomiar to waga Małego calkiem fajna wyszła, bo ponad 2600gram... Ale wiem, że ten sprzęt bardzo optymistycznie wierzy a ja jednak wolę akurat do tej kwestii realnie podejść... więc jesli Leo waży ze 2,5 kg to i tak jestm happy. Liczę, że jeszcze podrośnie... Kto wie, może do 2800 dobije? Trochę sie tylko zmartwiłam, że w ciągu tygodnia AFI z 11 spadło do 7... I teraz pytanie czy faktycznie tak spadło czy ktoś źle zmierzył Robiąc usg gin stwierdził, że chyba typowych kopniaków już nie czuję tylko bardziej przesuwanie i rozpychanie, bo widać że Mały ma już malo miejsca...
Najfajniejsze z wizyty to to, że udalo mi się zmaltretowac gina o zwolnienie do 25 marca Ale jak sobie przypomnę, że mnie skasował za wizytę 150z, to jeszcze mnie trzepie
za wizytę a w szczególności za wagę małego no i za zwolnienie

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość
Witajcie. Dziekuje za wszystkie gratulacje i mile slowa dot. mojego kochanego Ksawusia. Troche podczytuje Was na tel. ale mam tu kiepska jakosc sygnalu. Nestelle ogromne gartulacje! Jestes prze agentka dla mnie... Pozdrawiam Was. Odezwe sir jakos moze w poniedzialek,bo wtedy planuja nas wypisac.
Chanel Ksawery jest prześliczny
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 05:34   #2749
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Kasia, Ty nie strasz kobieto:pJuż się bałam co na końcu tej historii przeczytam...
Demeter, dzięki za cenne opinie
Chanel, jeszcze raz grstulacje i czekamy na pełną relację z porodu jak już Cię sypuszczą z domu i Ksawciu się na chwilę odklei od cyca
Kwiatuszku... podejrzewam, że gin Cię jednak wyśle już na IP. Nie zapomnij dsć nam znać co i jak

No to jeśli już od rana o historiach toaletowych... to ja podobnie jak Kasia... siedzę sobie na tronie a tu łup i chlup:/ Wychodzę do pokoju, a tu tulipanki, którę dostałam wczoraj marnie sobie leżą a woda z wazonu w którym stały, kapie na książki które były w regale Młodszy kiciek jak zwykle stanąlł na wysokości zadania
Dobra, idę spać dalej
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-09, 06:09   #2750
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

kwiatuszekkk21 leć na porodówkę i trzymam kciuki

dobra idę się szykować. miłego dnia
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 06:25   #2751
Zaciazona
Raczkowanie
 
Avatar Zaciazona
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 186
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość

własnie... Strippi jak to jest? Ty Małego nie wybudzasz w nocy, ale pokarm nocny ściągasz i dajesz go rano, tak? Pytam, bo na SR połozna mówiła, że nie ma co patrzec na to że dziecko pieknie śpi - tylko budzić je i tak co 3-4 h... Bo jednak pokarm z nocy jest najbardziej wartościowy. A poza tym taki maluszek jeszcze czasem nie potrafi się obudzić gdy jest głodny i po prostu przesypia głód... a to niby nie jest dla niego dobre
ja sobie wlasnie mysle, ze mojej malej tez nie bede budzic na papu. Wydaje mi sie to lekka przesada. Co chwile zmieniaja te zalecenia odnosnie karmienia piersia. Moja mama i jej kolezanki w zyciu nie budzily swoich dzieci. Ja tez przesypialam cale nocki i mam nadzieje, ze Mila tez bedzie.

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Cześć!

Dziś po obiadku w chińczyku z okazji Dnia Kobiet
Zazdrosze tego chinczyka. My jeszcze nie dotarlismy a byl mi obiecany juz w srode.

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
dobra teraz już mi nie jest do śmiechu, boli mnie podbrzusze i CHYBA mam bolesne skurcze co 7-8 minut. czy ja nigdy w życiu nie mogę być niczego pewna na 100%
do tego w nocy budził mnie ten ból, najpierw pojawiło się tak jak po ostatnim badaniu jasne brązowe plamienie a potem trochę krwawo-różowe i to mnie zastanawia

na szczęście mały się rusza, dopiero miał czkawkę więc z nim chyba wszystko ok.
idę pod prysznic i jeśli nic się nie zmieni dzwonię do gina - niech mi powie co robić




za wizytę a w szczególności za wagę małego no i za zwolnienie



Chanel Ksawery jest prześliczny
Kwiatuszek ja mysle, ze przysznic, lekie sniadanko, paracetamol. A jak nie przejdzie po to pomalu na porodowke

Dragusia-powodzonka! No i zeby teraz juz na pewno z Floriankiem na rekach opuszczac szpital.

Kasia-my wczoraj w koncu obejrzelismy sobie ten filmik faces in the crowd, czy jakos tak, faktycznie fajny
Zaciazona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 06:38   #2752
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Witam się z samego rana

Dragusia 3mam kciuki

Miłego dnia dziewczyny
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 06:50   #2753
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Dragusia trzymam kciuki!

Kwiatuszek za Ciebie też i czekamy na info!

Mokka super wózek i polecam karuzele z fp tylko rybki, są super i wyraźne

Monika dzięki za przepis bo miałam ogromną ochotę dziś zrobić placki ale nie wiedziałam jak
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 07:06   #2754
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

hej
zapraszam z rana do głosowania

Cytat:
Napisane przez Zaciazona Pokaż wiadomość

I moje podsumowanie wizyty:
-od ostatniego razu(2 tyg temu) schudlam 1kg, eeee wedlug mojej wagi przytylam 1kg, ale ok
-mala wazy 3.400, ale ginka patrzac na moj brzuch stwierdzila, ze usg na pewno zaniza bo bardzo mi beben urysl przez te 2 tyg :brzyda l:
-jestem rozwarta na centymetr i prawdopodobnie jeszcze przez tydzien nie urodze
-poza tym mam paciora, to mnie akurat cieszy, dostane antybiotyk i po sprawie, no i jak mi wody odejda to beda dawac mi leki na skurcze a nie bedziemy czakac jeszcze nie wiadomo ile.
-za tydzien ktg


Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość

A u ginka:
Ogólnie wszystko ok. z tym że szyjka skrócona i miękka rozwarcie na 1cm.
Mały, no właśnie mało przybrał i waży 2750 także mam nadzieję że 3 kg przekroczy. Także niech grzecznie siedzi jeszcze brzuszku i rośnie.
Gin mówi że się wszystko powoli szykuje, ale ja przerażona i mam nadzieję że do 20 dotrzymam w dwupaku. Skoro wy tu niektóre z 2cm chodzicie to i ja mam nadzieję
2700 to wcale nie tak mało były na sali ze mną dzieci z taką wagą urodzeniową

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

oj był, pieniądze z ubezpieczenia dostaliśmy
jeszcze w planach kupno kilku rzeczy (rolety na okno do małego, inhalator, umywalka z szafką do łazienki ) to z mojej listy heheh

Zapomniałam napisać, że Michaś od 9 dnia życia przesypia całe noce
Wróciliśmy z zakupów, kupiłam spodnie, płaszcz na wiosnę, bluzę i bluzkę wszystko w c&a i jeszcze koleżanka była co tam pracuje i dostałam 20% rabatu
to coś dużo dostaliście z tego ubezpieczenia

i brawa dla Michałka, jak ty to zrobiłaś a w dzień jak ci funkcjonuje?


nadrabiam dalej

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
No padniecie - Nestelle urodziła!!!!!!!
no nie mogę jak wszystko zaplanowała

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Cytuję:
Tak jak pisałam - dziś sobie zrobiłam wolne, więc urodziłam. Roszek ma 55 cm i 3460. Przyjechaliśmy do szpitala o 8:40- już miałam w aucie parte i 9 cm rozwarcia. Mały urodził się o 9:46. Jest boski. Wychodzimy w niedzielę. Pozdrawiam - Nestelle


No brak mi słów
Gratulacje
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 07:19   #2755
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

kwiatuszek & Dragusia
za was mocnooo zacisniete i czekamy na kolejne Maluszki

mokka haha. Widze ze nie tylko ja mialam "przejscia" z rana. Ale serio dzwiek kapiacej wody byl inny niz normalnie bo kapalo na mate antyposlizgowa ... Za uja bym sie nie skapla ze taki dzwiek moze byc.

zaciazona a nie mowilam ze fajny. Ja juz bo chyna ze 4 razy ogladalam. No i do konca nie wiedzialam kto jest morderca hihi.

coco - Ksawery mega przystojniak. I te wloski ( moj tez bedzie mial tyle ) ach juz sie doczekac nie moge ;-)

malpka Wszystkiego Naj Naj NajLepszego z okazji "okraglych" urodzin Zdrowia Szczescia Pomyslonosci i wiecznej z zycia radosci
to kiedy mozna sie na ciasto Teleportowac...??
Co do glosowania glosuje, dzis tez ale wpierw sie obudze na 1000% i kompa wlaczyc musze, bo na razie z tele nadaje


Oki doki pobudka i wedrowka odbyta mozna isc spac dalej hahah
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 07:26   #2756
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Witam

O, się dzieje. Chanel, nestelle, gratuluję!

Nestelle punktualna kobita

Ja nie wyrabiam z wątkiem z braku czasu.

Pozdrawiam Mamusie
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 07:30   #2757
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
To ja Wam pokaże jeszcze przepiękny widoczek przed snem.
Ksawery Synek Chanel
śliczności
a jakie włoski długie i czarne

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ano idę jutro na IP, i zobaczymy. trzymajcie kciuki żeby już wyszła z dzieckiem na rękach a nie w brzuchu.


kwiatuszekkk21

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość

Melduje się
Po wizycie niby ok... Choć niestety musialam iść do nie swojej ginki bo akurat się urlopuje do wtorku. No i kazała mi pójść do innego kolesia... Taka pierdoła z niego, że szok Z 10 min. szukał pępowiny żeby przepływy zbadać. i powiem szczerze że po wyjściu z gabinetu się z Tżtem zastanawialiśmy czy faktycznie ją znalazł... W każdym razie niby przepływy wyszły ok. No i wg aparatu na którym robil pomiar to waga Małego calkiem fajna wyszła, bo ponad 2600gram... Ale wiem, że ten sprzęt bardzo optymistycznie wierzy a ja jednak wolę akurat do tej kwestii realnie podejść... więc jesli Leo waży ze 2,5 kg to i tak jestm happy. Liczę, że jeszcze podrośnie... Kto wie, może do 2800 dobije? Trochę sie tylko zmartwiłam, że w ciągu tygodnia AFI z 11 spadło do 7... I teraz pytanie czy faktycznie tak spadło czy ktoś źle zmierzył Robiąc usg gin stwierdził, że chyba typowych kopniaków już nie czuję tylko bardziej przesuwanie i rozpychanie, bo widać że Mały ma już malo miejsca...
Najfajniejsze z wizyty to to, że udalo mi się zmaltretowac gina o zwolnienie do 25 marca Ale jak sobie przypomnę, że mnie skasował za wizytę 150z, to jeszcze mnie trzepie

No i zdjęcie wózeczka. Kolory troche odbiegaja, bo fotki były pstrykane w sztuczny świetle. W rzeczywistości są "cieplejsze"
za wizytę, ja też się martwię wagą bo mój w środę ważył 2537g także też nie za wiele.
A wózeczek śliczny
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 07:31   #2758
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Bry !

Cytat:
Napisane przez samotari Pokaż wiadomość
Nic mi nie leci,nie cieknie , nie boli mnie, sutki mam bez zmian - niektore z was pisały,że zrobiły im się białe - u mnie nic. Czy mimo to może u mnie rozkręcić się laktacja?
Popieram dziewczyny, nie ma co się martwić na zapas, mi też nic nie cieknie, nie boli - ale to jeszcze o niczym nie świadczy


Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
To ja Wam pokaże jeszcze przepiękny widoczek przed snem.
Ksawery Synek Chanel
i jaki kudłaczek !! uwielbiam takie nie łyse dzieci

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
Melduje się
Po wizycie niby ok...
za wizytę, no i uff że jesteś

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
dobra teraz już mi nie jest do śmiechu, boli mnie podbrzusze i CHYBA mam bolesne skurcze co 7-8 minut. czy ja nigdy w życiu nie mogę być niczego pewna na 100%
do tego w nocy budził mnie ten ból, najpierw pojawiło się tak jak po ostatnim badaniu jasne brązowe plamienie a potem trochę krwawo-różowe i to mnie zastanawia
Hihi coś jak po grudzie Ci idzie Może, za to potem niczym strippi w godzinkę się uwiniesz


Dragusia
__________________
Dziedzic
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 07:41   #2759
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Samotari - moje piersi wzrosły tylko nieznacznie w ciąży...też się zastanawiałam czy będę miała pokarm bo piersi nie były duże - rozmiar B. Też mi nic nie leciało, żadnej siary, żadnej plamy na bluzkach. Laktacja u mnie rozkręciła się dopiero w 4 dobie po porodzie, wtedy też urosły piersi. Nie ma co gdybać tak jak mówią dziewczyny. Nie zamartwiaj się na zapas

Dragusia - kciuki za podejście nr 2

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
No to się zaczęły pielgrzymki mówisz, ale na razie nie uciążliwe?
Tak na razie jest w porządku dziś kolejna tura a następna w poniedziałek hehe tylko męczy mnie gadanie tego samego w kółko bo padają te same pytania...jak poród?bolało? jak opieka po porodzie? karmisz piersią? co jesz? jak mała? itd...

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
od ponad godziny mam skurcze co 4 minuty, prysznic nie uspokoił ale wg mnie nie są bolesne więc to chyba jeszcze nie to
Kwiatuszek przecież Ty nie czujesz skurczy haha :P

Doczytałam na końcu, że jednak czujesz trzymamy kciuki!

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
To ja Wam pokaże jeszcze przepiękny widoczek przed snem.
Ksawery Synek Chanel
Ale włosy genialne! piękny

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość

Melduje się
Po wizycie niby ok... Choć niestety musialam iść do nie swojej ginki bo akurat się urlopuje do wtorku. No i kazała mi pójść do innego kolesia... Taka pierdoła z niego, że szok Z 10 min. szukał pępowiny żeby przepływy zbadać. i powiem szczerze że po wyjściu z gabinetu się z Tżtem zastanawialiśmy czy faktycznie ją znalazł... W każdym razie niby przepływy wyszły ok. No i wg aparatu na którym robil pomiar to waga Małego calkiem fajna wyszła, bo ponad 2600gram... Ale wiem, że ten sprzęt bardzo optymistycznie wierzy a ja jednak wolę akurat do tej kwestii realnie podejść... więc jesli Leo waży ze 2,5 kg to i tak jestm happy. Liczę, że jeszcze podrośnie... Kto wie, może do 2800 dobije? Trochę sie tylko zmartwiłam, że w ciągu tygodnia AFI z 11 spadło do 7... I teraz pytanie czy faktycznie tak spadło czy ktoś źle zmierzył Robiąc usg gin stwierdził, że chyba typowych kopniaków już nie czuję tylko bardziej przesuwanie i rozpychanie, bo widać że Mały ma już malo miejsca...
Najfajniejsze z wizyty to to, że udalo mi się zmaltretowac gina o zwolnienie do 25 marca Ale jak sobie przypomnę, że mnie skasował za wizytę 150z, to jeszcze mnie trzepie

No i zdjęcie wózeczka. Kolory troche odbiegaja, bo fotki były pstrykane w sztuczny świetle. W rzeczywistości są "cieplejsze"
Wózek super! ładne kolory!

No gin nieźle skasował za wizytę miejmy nadzieje, że dobrze wszystko zmierzył



Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Kupiłam tą karuzelę używaną. Od razu zaznaczam, że nie wiem na ile jej działanie było spowodowane tym, że nie była nowa. Ale jednak negatywne opinie z internetu potwierdziliśmy zgodnie z TŻ jak ją włączyliśmy (nie czytałam wcześniej negatywnych komentarzy )
A więc:
- karuzela jest duża i ciężka, aż sama się zdziwiłam jak rozpakowaliśmy paczkę. Na pewno bym ją jeszcze jakimś sznurkiem przywiązała do łóżeczka (tak też ktoś napisał na ceneo, że zrobił),
- projektor beznadziejny -zwykła mała żarówka, a nad żarówką jest plastik z wyciętymi kształtami. Ledwo co widać te motylki no i musiała być całkowita ciemność, żeby dostrzec te kształty na suficie.
- karuzela bardzo głośno pracowała,
- baterie do niej są drogie, podobno często trzeba zmieniać, więc na pewno trzeba by ją przerobić na zasilacz, który to "uciągnie",
- melodyjki fałszowały, miały beznadziejną jakość,
- misie są pastelowe, co mi się bardzo podobało, ale nawet babka, która mi ją sprzedawała napisała mi (po moim mailu, że ją sprzedaję jednak) że "dostała ją w prezencie, sama by jej nie wybrała i jak by miała kupić karuzelę to bardziej kolorową".

Jak sobie wejdziesz m.in. na http://www.ceneo.pl/;0151349374-10;0162-0.htm to możesz posortować sobie według tylko negatywnych komentarzy, z wieloma się zgadzamy z TŻ niestety.
Cieszę się, że kupiłam ją używaną, bo nie dałam za nią 160 zł, tylko 75, a na dodatek szybko po tej samej cenie sprzedałam.

Wiem, że u nas są mamusie, które ją mają i dzieciaczki były zadowolone, ale nam kompletnie nie przypadła do gustu
hmmm a ja ją mam i jestem zadowolona jak na razie to prawda, że jest ciężka i może powinno być jakieś lepsze rozwiązanie by ją przymocować, ale mi pasuje przede wszystkim te pastelowe kolory projektor - no rzeczywiście musi być ciemno zupełnie, żeby zobaczyć na suficie obrazy. Ciekawi mnie właśnie jak będzie w tymi bateriami. No ale 15 zł za dwie duże D to chyba nie jest majątek i można kupić co kilka miesięcy - taką mam nadzieje, że starczą na 2-3 miesiące co najmniej.

--------------------------------------------------
Dziś mam schize...Miśka ostatnią kupę robiła wczoraj w dzień i teraz cisza!!!!! puszcza bączki ale męczy ją to strasznie!! nie wiem co się stało, że nie ma kupy???
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.




Edytowane przez LiwkaO
Czas edycji: 2013-03-09 o 07:43
LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 07:44   #2760
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Witajcie kochane!

Przez Was mam ochotę na placki z jabłkami! Chyba będe robić je w najbliższym czasie

Mąż wrócił wczoraj po 20stej z kwiatkami dla mnie, ale śmialiśmy się, że lepsze by było jakby mi coś do jedzenia kupił, bo taniej Potem zaś stwierdził, że trzeba z życzeniami zadzwonić po kobietach z rodziny. No i teraz- wyobraźcie sobie, że termin porodu za 12 dni, a Wasz syn/zięć/wnuk dzwoni do Was po 21 Wszyscy pytali na początku "A jak czuje się Aneta?" Zamówiliśmy sobie pizzę, a potem.... Miałam straszną noc. Kręgosłup, to mi chyba w supeł się zawiązał. Jak nie plecy, to biodro albo noga. Tak mi się mięśnie brzucha napięły u góry i z dołu, że myślałam, że nie wyjdę z łóżka.
Dobrze, że wczoraj posprzątałam, to dziś pojedziemy sobie spokojnie na zakupy, a i do mojej mamy. Mój brat za mną tęskni i pora się z nim zobaczyć

Udanego weekendu kochane! Śmiało możecie rodzić
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.