Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2. - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 15:48   #3091
Lukrecjas
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecjas
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 248
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
hej hej witamy sie z Emilianem juz na Polskiej ziemii

Emilian dzielnie zniosl lot, padl po 45 lotu - nie liczac 10 min przy startowaniu kiedy czujac butle uciol sobie drzemke hihi.

byl naprawde dzileny i grzeczny.

dziadzio Andrzej od razu -byly rozmowy - pozniej babcia usypiala wnusia, a ja leglam na 45 min do wanny - tak bylo mi dobrze ze bym mogla w niej spac

- wiec Milus usnol w ok 2 .... po wypicu 125 od babci, przebudzil sie o 4 .. ale pocimkal tylko 30 ...i spal az do 8.15


czekam az mamcia ugotuje zupke i idziemy na spacer : bo cudowna pogoda - slonce slonce
super dla Milusia wogóle fajnie Kasiu że sobie troszkę odpoczniesz fajna kobitka z Ciebie i supeer sobie radzisz a taki odpoczynek u mamci Ci się należy jak nikomu innemu

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
oby już przeszło



pogadamy za trzy dni

jak Róża zepsuła pozytywkę?!
jak na razie T. nis nie popsuł - ja mu zepsułam właśnie pozytywkę. Za mocno lwa za sznureczek pociągnęłam

Chciałam dziś przechytrzyć Torresa i wyszliśmy na spacer po 7ej tjjjaaaaa.... pozwolił mi dojść na duży plac z owocami i warzywami a potem powrócił Torresus Histericus... rajuuuu, jak się darł oczywiście wyjmowanie z wózka i pokazywanie świata dawało radę. Gorzej ze mną. 20 m do przodu w wózku, darcie, ręce i tak sporyyy kawałek (+ karmienie na ławeczce przed jakimś blokiem ). prawie 3 godziny się tak bujaliśmy (jak już bylismy blisko bazy - zasnął...)

a i kupiłam już dziecku kidsme food feeder (chyba Despa wczoraj na fb wspominała). Fajny bajer. Poczeka na jabłuszko
u nas jest tak że jak sa drzewa to jest cool, zazwyczaj pół godziny snu i duuuużo picia a jak zaczyna się kwękanie to kładziemy się na brzuch i znowu można jeździć a dla Ciebie za wytrwałość

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

moje słońce dostało dziś w południe danie: dynie z ziemniaczkami...
mimo że osobiście lubię te słoiczki to śmierdziało wybitnie i byłąm pewna że syn będziepluł... a on tak się zajadał że aż sobie przy tym jedzeniu z zadowolenia wzdychał wogóle nie pluł i nie prychał a tak na marginesie -
upał znów dziś nas doświadcza
chce deszczu
Lukrecjas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 16:05   #3092
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Witam
Kilka dni upałów, z Kingą chłodzimy się na polu, a tutaj tyle do nadrobienia

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
hej hej witamy sie z Emilianem juz na Polskiej ziemii

Emilian dzielnie zniosl lot, padl po 45 lotu - nie liczac 10 min przy startowaniu kiedy czujac butle uciol sobie drzemke hihi.

byl naprawde dzileny i grzeczny.

dziadzio Andrzej od razu -byly rozmowy - pozniej babcia usypiala wnusia, a ja leglam na 45 min do wanny - tak bylo mi dobrze ze bym mogla w niej spac

- wiec Milus usnol w ok 2 .... po wypicu 125 od babci, przebudzil sie o 4 .. ale pocimkal tylko 30 ...i spal az do 8.15


czekam az mamcia ugotuje zupke i idziemy na spacer : bo cudowna pogoda - slonce slonce
dla Milusia i witamy w POlsce
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997

bmma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 16:14   #3093
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
teraz po dwie opaski zakładaja ale i tak często dzieci obie sobie ściagają... U nas właśnie taka olewka była gdy bylismy w szpitalu... Aż pewnego dnia chyba wynikła jakaś afera bo była akcja, że sprawdzali wszystkie dzieci - czy mają. A jak oddawali dziecko po jakimś badaniu, obchodzie, itp., to kazali podać wszystkie dane (czego przez pare dni na początku nie było). Jak zareagowałam śmiechem, że "przecież widzę, że moje", to tylko pielęgniara walnęła focha i i tak musiałam podać info o które mnie prosiła
Odnośnie tych pomyłek to mi w szpitalu po kąpaniu przywieźli synka dziewczyny z pokoju obok, miałyśmy bardzo podobne nazwiska. I raz rano przed obchodem kartę też tej dziewczyny dostałam.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
Witam
Kilka dni upałów, z Kingą chłodzimy się na polu, a tutaj tyle do nadrobienia
My też, zabrałam koc, matę, zabawki i siedzimy na polku
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 16:21   #3094
Lukrecjas
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecjas
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 248
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Odnośnie tych pomyłek to mi w szpitalu po kąpaniu przywieźli synka dziewczyny z pokoju obok, miałyśmy bardzo podobne nazwiska. I raz rano przed obchodem kartę też tej dziewczyny dostałam.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------


My też, zabrałam koc, matę, zabawki i siedzimy na polku
u nas niestety nie da się wytrzymać, a jeździć między blokami szukając cienia nie za bardzo się chce. Tż był o 9 na spacerku z synem bo ma wolne a ja sobie w tym czasie Ewe Chodakowską chciałam zapodać ale mi prąd wyłączyli ćwiczyłam z pamięci a jak skończyłam włączyli prąd teraz poczekamy do 18 i pójdziemy się dotlenić we trójkę
Lukrecjas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 16:46   #3095
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
hej hej witamy sie z Emilianem juz na Polskiej ziemii

Emilian dzielnie zniosl lot, padl po 45 lotu - nie liczac 10 min przy startowaniu kiedy czujac butle uciol sobie drzemke hihi.

byl naprawde dzileny i grzeczny.

dziadzio Andrzej od razu -byly rozmowy - pozniej babcia usypiala wnusia, a ja leglam na 45 min do wanny - tak bylo mi dobrze ze bym mogla w niej spac

- wiec Milus usnol w ok 2 .... po wypicu 125 od babci, przebudzil sie o 4 .. ale pocimkal tylko 30 ...i spal az do 8.15


czekam az mamcia ugotuje zupke i idziemy na spacer : bo cudowna pogoda - slonce slonce
WITAMY!!

Uff nadrobiłam Was jakos gaduły Młody w końcu kimnął to miałam okazje połazic po necie I miałam Wam tyle rzeczy napisać i nic nie pamiętam...bo oczywiscie nam cytaty wcięło;p
Dziewczyny, Kacper wsuwa już marchew-1/2 słoiczka na dzień, chciałabym mu troche urozmaicic te dania, czy jak danie jest wieloikladnikowe to podajecie od razu sloiczek, czy najpierw pojedyncze skladniki, zeby w razie czego znalezc alergen?
CO do naszej diety jestem sama ciekawa...fałdy jak miał takma dalej, więc nie wiem;p A ja kurde przytyłam;/ jak cięzko się wziąc za siebie....a za miesiac do pracy...
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 18:45   #3096
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
wyjęcie z wózka zawsze daje radę. nie mogę się doczekać siedzącego, spacerówkowego dziecka. będę po raz setny pokazywać to samo drzewko, a on będzie patrzył, uśmiechał się i gadał.. (za jakiś czas napiszę pewnie że tęsknię za leżącym )
Też czekam na spacerówkę z utęsknieniem Żeby oglądał świat nie tylko z poziomu moich ramion :P Bo często się tak ostatnio kończy

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Kacper wsuwa już marchew-1/2 słoiczka na dzień, chciałabym mu troche urozmaicic te dania, czy jak danie jest wieloikladnikowe to podajecie od razu sloiczek, czy najpierw pojedyncze skladniki, zeby w razie czego znalezc alergen?
Ja myślę, że jak już je marchew, to teraz daj mu marchew z czymś, potem to "coś" z kolejną rzeczą itd - ale żeby nie były to 2 produkty nowe, bo faktycznie wtedy będzie więcej zachodu by stwierdzić, co uczula (jeśli w ogóle ).

Dziś nie poszliśmy znów na spacer, ale przyszła do nas kumpela z córeczką ("narzeczoną" Krzysia ) i dzieciaczki bawiły się na kocu w pokoju; wesoło było
Ale teraz już Krzyś zmęczony tymi wrażeniami i upałem, wcześniej wziął kąpiel i już śpi. Mam nadzieję, że normalnie pośpi, a nie, że niedługo się obudzi - bo normalnie zasypia koło 21...
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 19:13   #3097
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

my właśnie po kontroli i po szczepieniu..
trochę było darcia ale na szczęście krótkiego..
Ewa waży 6030g i ma 66cm wszystko w porządku, silne dziewczę, za 2 tygodnie możemy spróbować warzyw i owoców..
teraz padła po cycusiu i chciałabym żeby po ukłuciu było ok!
dostała plasterek na pocieszenie więc powinno być


BYou- wszystkiego najlepszego!
za wagę i szczepienie
BYou Sto lat
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997

bmma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 19:23   #3098
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
h
Ewa waży 6030g i ma 66cm wszystko w porządku,


Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Stawiam ciasto i napitek urodzinkowy i zupelnie się nie czuję na tyle lat ile kończę
sto lat
Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś na szczepieniu, mały waży 8,5kg czyli przystopował mieścimy się na 90 centylu
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 19:56   #3099
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

BYou sto lat

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
hej hej witamy sie z Emilianem juz na Polskiej ziemii

Emilian dzielnie zniosl lot, padl po 45 lotu - nie liczac 10 min przy startowaniu kiedy czujac butle uciol sobie drzemke hihi.

byl naprawde dzileny i grzeczny.

dziadzio Andrzej od razu -byly rozmowy - pozniej babcia usypiala wnusia, a ja leglam na 45 min do wanny - tak bylo mi dobrze ze bym mogla w niej spac
i dla Milusia.
Dziadzio Andrzej na pewno w siódmym niebie
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

Chciałam dziś przechytrzyć Torresa i wyszliśmy na spacer po 7ej tjjjaaaaa.... pozwolił mi dojść na duży plac z owocami i warzywami a potem powrócił Torresus Histericus... rajuuuu, jak się darł oczywiście wyjmowanie z wózka i pokazywanie świata dawało radę. Gorzej ze mną. 20 m do przodu w wózku, darcie, ręce i tak sporyyy kawałek (+ karmienie na ławeczce przed jakimś blokiem ). prawie 3 godziny się tak bujaliśmy (jak już bylismy blisko bazy - zasnął...)
jakbym czytała o sobie i moich próbach spacerów ja na razie zrezygnowałam i ciągle powtarzam Nikosiowi, że na spacer pójdzie dopiero na własnych nogach
Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
nas sielanki takiejn ie ma, czasem pranie 2 dni czeka na prasowanie,a podloga sięlepi...ale u mnie to bardziej z niechciejstwa, bo wole na wizaz wskoczyć
mozemy sobie rękę podac
ja dzisiaj w końcu pomyłam naczynia, bo... nie miałam czystego kubka, żeby sobie kawę zrobić
Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
Ewa waży 6030g i ma 66cm wszystko w porządku, silne dziewczę, za 2 tygodnie możemy spróbować warzyw i owoców..


jaki wybrałaś? mi już ślinka cieknie jak sobie pomyślę o naszym :P mamy chyba cytrynowo-ananasowy czy jakoś tak bo pani z restauracji zachwalała
dla Ewci

U nas będzie o smaku czarnej porzeczki. Zamawiałam pod siebie, bo lubię ale znając życie, to pewnie nawet nie spróbuję. Zawsze tak mam, na własnym weselu też nie jadłam ciasta.
Kupiłam dziś małemu garniturek do chrztu, tylko buciki jutro oddam, bo wydawały się ładne, a jak mu założyłam to takie jakieś kajaki okropne

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość

Moja siostra chciała ściemnić przed mężem że pożyczyła rolki od koleżanki a w rzeczywistości je kupiła, ale moja chrześnica (5lat) mówi do swojego taty "ja dostałam swoje rolki na urodziny a mama swoje dostała od poczty"
dobre

A w ogóle to muszę mojego tż pochwalić. Pojechałam dzisiaj na miasto, on został z małym. Wracam a tu... słoiki z sałatką z ogórków na zimę porobione - tż zrobił
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:06   #3100
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Chyba wybieranie męża trzeba zaczynać od dobrego poznania teściów i w razie czego dezercja
- juz widze te kolejki do pozania mnie



Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość

, a uszka go nie bola podczas startu czy ladowania ??? moje dzieci sa na to wrazliwe ,zreszta ja tez ....
yhmmm nie wiem ... nie widzialam obajaw - usmiechal sie caly czas



Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

pogadamy za trzy dni
jutro ide na BASEN haha - no ale dzis sie rozplywalam po malu haha



Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Hej, nie bylo mnie tu 2 dni bylam u dziadkow Marianów (Maria i Marian się rodzice tz nazywają ) i jak zwykle nadrabiam;p dziecko mi juz rece po lokcie w buzi trzymalo, mialam karmic i zadzwonil moj brat, jak zaczelismy gadac, to 30min...a Kacper znudzony zasnął;p i tak mam chwile na wizaz;D
witamy
nioo paluszki pokonaly hihi gloda



Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość

dla dzielnego Milusia

No i widać że jest Kochany wszyscy się pięknie nim zajęli a mama mogła się zrelaksować
anio ... moj tata jest w 7niebie - nawet teraz lzy na lozku i pacza na Milusia hihi, ktory spi padniety



Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś na szczepieniu, mały waży 8,5kg czyli przystopował mieścimy się na 90 centylu :






nadrobulam 104 = zostawiam na jutro ide do wanny i spac haha
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:24   #3101
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
wg mojego świętego kalendarza 7:23.
szalona kobieto po nocy spacerowac ....?!
Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
teraz po dwie opaski zakładaja ale i tak często dzieci obie sobie ściagają... U nas właśnie taka olewka była gdy bylismy w szpitalu... Aż pewnego dnia chyba wynikła jakaś afera bo była akcja, że sprawdzali wszystkie dzieci - czy mają. A jak oddawali dziecko po jakimś badaniu, obchodzie, itp., to kazali podać wszystkie dane (czego przez pare dni na początku nie było). Jak zareagowałam śmiechem, że "przecież widzę, że moje", to tylko pielęgniara walnęła focha i i tak musiałam podać info o które mnie prosiła
roszek tez miał 2 .ale 1 od razu zgubił ....
Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
ehhh mógłby ktoś kiedyś dokończyć: "zobaczysz... jak będzie fajnie!"
racja !
Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość

Ptaszysko tez nie jest lekarzem wiec to nie do konca ze wiem :P i mam leb.
jedyne co to wiem z czym sie spotkalam i jakies odniesienie moge miec, chociaz jak wiadomo moja to wczesniak !
oj tam ,nie badz taka skromna - po 1 -jestes bardzo mądra ! po 2 - masz dr !!!!
Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś na szczepieniu, mały waży 8,5kg czyli przystopował mieścimy się na 90 centylu

ja też hipokrytka a TŻ to już całkiem. On nie wyobraża sobie nie ochrzcic ale wołami go do kościoła nie zaciągnie...
a co z Roszkiem?


Moja siostra chciała ściemnić przed mężem że pożyczyła rolki od koleżanki a w rzeczywistości je kupiła, ale moja chrześnica (5lat) mówi do swojego taty "ja dostałam swoje rolki na urodziny a mama swoje dostała od poczty"


Roszek nie ochrzczony -na razie nie mysle o tym ....

wage !
Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
A w ogóle to muszę mojego tż pochwalić. Pojechałam dzisiaj na miasto, on został z małym. Wracam a tu... słoiki z sałatką z ogórków na zimę porobione - tż zrobił
szok ! ze tez tacy faceci istnieją ?....
Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Stawiam ciasto i napitek urodzinkowy i zupelnie się nie czuję na tyle lat ile kończę
przeoczyłam twoje info ..... moze dlatego ze napisałas "ciasto" a ja unikam słodyczy ?!
w kazdym razie ja tez zycze Ci WSZYSTKIEGO NAJ !

w najchłodniejszym pokoju mam 29 stopni przez te cholerne okna -ta ilosc - mam cieplej niz na dworze ....

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość


yhmmm nie wiem ... nie widzialam obajaw - usmiechal sie caly czas
to swietnie !!!!
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 20:29   #3102
Lukrecjas
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecjas
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 248
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Też czekam na spacerówkę z utęsknieniem Żeby oglądał świat nie tylko z poziomu moich ramion :P Bo często się tak ostatnio kończy


Ja myślę, że jak już je marchew, to teraz daj mu marchew z czymś, potem to "coś" z kolejną rzeczą itd - ale żeby nie były to 2 produkty nowe, bo faktycznie wtedy będzie więcej zachodu by stwierdzić, co uczula (jeśli w ogóle ).

Dziś nie poszliśmy znów na spacer, ale przyszła do nas kumpela z córeczką ("narzeczoną" Krzysia ) i dzieciaczki bawiły się na kocu w pokoju; wesoło było
Ale teraz już Krzyś zmęczony tymi wrażeniami i upałem, wcześniej wziął kąpiel i już śpi. Mam nadzieję, że normalnie pośpi, a nie, że niedługo się obudzi - bo normalnie zasypia koło 21...
mi też chce się już spacerówki bo mi go żal jak tak leży plackiem i nie widzi świata poza tym spacerówki czasem używam w domu i tym sposobem mam w pokoju wózki dwa a miejsca baaardzo mało nie zostawię żadnego z nich na klatce bo kradną poza tym mieszkam na 3 piętrze i nie ma miejsca na wózek a na parterze nie zostawię. Wnosić na 3 też byłoby mi łatwiej spacerówkę jeszcze troszkę


uhuhuu narzeczona

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

my właśnie po kontroli i po szczepieniu..
trochę było darcia ale na szczęście krótkiego..
Ewa waży 6030g i ma 66cm wszystko w porządku, silne dziewczę, za 2 tygodnie możemy spróbować warzyw i owoców..
teraz padła po cycusiu i chciałabym żeby po ukłuciu było ok!
dostała plasterek na pocieszenie więc powinno być


Edytowane przez Lukrecjas
Czas edycji: 2013-08-05 o 20:27
Lukrecjas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:29   #3103
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość

ładna Bajka. Chociaz jedna z duzym dzieckiem nie bede samaU nas sielanki takiejn ie ma, czasem pranie 2 dni czeka na prasowanie,a podloga sięlepi...ale u mnie to bardziej z niechciejstwa, bo wole na wizaz wskoczyć A nie kazał Ci pediatra ograniczac jedzenia? Ja też tylko kp i mój jadłby co 2-2,5 godziny, ale boje sie, ze za bardzo go upasę...Pediatra kazała w maire mozliwosci go przetrzymywać 3-3,5 godziny i zamiast jednego posiłku marchwionka-na razie zjada pol sloiczka + troche cyca, a ma byc tylko słoik. KAcper na 4,5 miesiac wazyl 9600g i 72cm wsrode szczepienie wiec zobaczyy jak tam dieta cud...jak na razie to przybył 1kg ale mi
Właśnie nie kazała niczego zmieniać. Nawet jak pytałam czy mogę poczekać z innymi pokarmami do 6mc życia małego, to przytaknęła na spokojnie. Widzę po Sławku, że jeśli przerwa w jedzeniu się wydłuża jest niespokojny i marudny, a nie mam zamiaru dziecka przegładzać by schudnął. Poza tym- kto normalny odchudzałby 4mc dziecko skoro jest zdrowe i na pewno straci zbędną wagę gdy zacznie raczkować i, później, biegać. Chyba na serio mam focze, tłuste mleko Nie daję też piersi na każde marudzenie czy płacz. Najpierw staram się go zabawić, sprawdzić dlaczego jest marudny, a pierś to ostateczność. Mały daje też do zrozumienia jeśli np. chce pierś- pociera wtedy otwartą buzią o moje policzki. Duzi rodzice, to i mały duży. Nasza waga początkowa też zresztą była spora, bo 4kg.
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:34   #3104
Lukrecjas
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecjas
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 248
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

wszystkiego najlepszego



---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

BYou wszystkiego najlepszego



---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś na szczepieniu, mały waży 8,5kg czyli przystopował mieścimy się na 90 centylu




co doo lekarki też mam jedną taką oporną wymalowaną damę w przychodni

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość




A w ogóle to muszę mojego tż pochwalić. Pojechałam dzisiaj na miasto, on został z małym. Wracam a tu... słoiki z sałatką z ogórków na zimę porobione - tż zrobił

super. Mój tż to cudowny człek ale słoików to by raczej nie dał rady zrobić
Lukrecjas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:36   #3105
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
szalona kobieto po nocy spacerowac ....?!

roszek tez miał 2 .ale 1 od razu zgubił ....

racja !

oj tam ,nie badz taka skromna - po 1 -jestes bardzo mądra ! po 2 - masz dr !!!!



Roszek nie ochrzczony -na razie nie mysle o tym ....

wage !

szok ! ze tez tacy faceci istnieją ?....

przeoczyłam twoje info ..... moze dlatego ze napisałas "ciasto" a ja unikam słodyczy ?!
w kazdym razie ja tez zycze Ci WSZYSTKIEGO NAJ !

w najchłodniejszym pokoju mam 29 stopni przez te cholerne okna -ta ilosc - mam cieplej niz na dworze ....

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------


to swietnie !!!!
po dzisiejszej akcji w pracy mimo iz jestem na urlopie smiem twierdzic ze jestem kretynka, ze poszlam tam pracowac, ba pracowalam 5 lat, zrobilam doktorat, i co najgorsze jeszcze ludze sie nadzieja ze kiedys mnie tam po ludzku potraktuja a jakby bylo malo to po kazdej awanturze aferze mam wkur... i jest mi przykro i mnie to boli. takze hmm jednak ten moj leb cos nie teges :P a powaznie to mi normalnie z zalu dupe sciska glupia jestem i tyle. bo sie c.i.p.... przejmuje...
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:40   #3106
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

A tak z zupełnie innej beczki- macie jakieś sprawdzone przepisy na sałatki i surówki? Bo mam na razie dwie zaplanowane - tradycyjną warzywną i z brokułem, a chciałabym coś jeszcze zrobić, no i jakieś surówki do obiadu, bo nie mam pomysłu. Niby pełno jest tego w necie, ale może macie coś sprawdzonego, co powala z nóg
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:44   #3107
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
A tak z zupełnie innej beczki- macie jakieś sprawdzone przepisy na sałatki i surówki? Bo mam na razie dwie zaplanowane - tradycyjną warzywną i z brokułem, a chciałabym coś jeszcze zrobić, no i jakieś surówki do obiadu, bo nie mam pomysłu. Niby pełno jest tego w necie, ale może macie coś sprawdzonego, co powala z nóg
czy powala to nie wiem ale ja lubie tesciowa robi do obiadow wlasnie bo ja za leniwa jestem
marchewka, kapusta, starte na tych duzych oczkach troskze oliwy sol i pieprz taka prosta lagodna

ja lubie buraczki do obiadu.
a co do salatek to moze cos z feta? jakies zielone salaty oliwki pomidorki koktajlowe? sa takie gotowe w biedronce mixy salat umyte nawet nie trzeba kombinowac

moj maz robi taka tez fajna: kukurydza, rzodkiewka, papryka, cebula feta wszystko w kostke

no o Małpka na fb podawala jakies salatki takze najlepiej do niej uderzyc
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:56   #3108
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Kacper wsuwa już marchew-1/2 słoiczka na dzień, chciałabym mu troche urozmaicic te dania, czy jak danie jest wieloikladnikowe to podajecie od razu sloiczek, czy najpierw pojedyncze skladniki, zeby w razie czego znalezc alergen?
CO do naszej diety jestem sama ciekawa...fałdy jak miał takma dalej, więc nie wiem;p A ja kurde przytyłam;/ jak cięzko się wziąc za siebie....a za miesiac do pracy...
jestem za pojedynczymi, a jak podwójne, to np. najpierw samą marchew a kolejny słoiczek marchew z ziemniakiem. dalej wszystko jest z ziemniakiem więc już jak leci. jarzynówek nie dawałam, bo tylko z hippa ma sensowny skład a nie znalazłam jeszcze nigdzie.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:16   #3109
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

to się dłuuugooo u siebie namieszkali
A no widzisz, nie zorganizowali sobie planu wakacyjnego dobrze i tak wyszło, aż dziw że ludzie w takim wieku a takie cuda odstawiają:rolle yes: cóż to moja siostra ale co poradzę jak ja bym tak na pewno nie postępowała jak ona...

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

my właśnie po kontroli i po szczepieniu..
trochę było darcia ale na szczęście krótkiego..
Ewa waży 6030g i ma 66cm wszystko w porządku, silne dziewczę, za 2 tygodnie możemy spróbować warzyw i owoców..
teraz padła po cycusiu i chciałabym żeby po ukłuciu było ok!
dostała plasterek na pocieszenie więc powinno być



od razu mi się filmik przypomniał
http://www.youtube.com/watch?v=r556uPNcL6E
dla Ewci za wagę i szczepienie

a filmik rewelka

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
.... a dlaczego az na tydzien?

bezposrednosc do tesciów ciezko wypracowałam ....to juz 12 lat mam z nimi ta "przyjemnosc" .wiec predzej czy pózniej (raczej predzej) bedziemy do siebie bezposrednio juz szczelac ....

rodziców pod reka nie mam ale miło ze mogli pomóc .
Ehh bo sobie żle zorganizowali wszystko i nie mieli co z nimi zrobić znowu
Co do teściów to mam nadzieję że ja za parę lat będę bardziej bezpośrednia i zacznę mówić co jest na rzeczy

A rodzice no wiem jak to z Twoimi jest ale chodziło mi właśnie o to że w takiej chwili mogli ci pomóc

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
napisze najpierw a później nadrobie bo moge wszystkiego nie zdążyć

Byliśmy dziś na szczepieniu, mały waży 8,5kg czyli przystopował mieścimy się na 90 centylu
Troche mnie martwi to ze nie chce jeść, wczoraj jadł o 9:30 cyca, ok 13 butle ze 180ml, pozniej ok 15 pare łyków cyca, ale to nie był posiłek tylko pare łyków i dopiero o 19 cyca. Byliśmy nad wodą i właściwie przez cały dzień głównie zjadł tą butle... no nic zobaczymy następnym razem jak przybiera

mój też czasem niej jada to przez upał zdaje mi się...

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
anio ... moj tata jest w 7niebie - nawet teraz lzy na lozku i pacza na Milusia hihi, ktory spi padniety
fajnie jest popatrzeć jak dziadkowie tak kochają wnuczki, a Kasia Miluś to ich pierwszy wnuś?
A wiesz, na pewno im pędzie smutno potem jak wrócicie do Norw. po takim czasie, ja mam siostrę w Anglii i ma córcię już 4 latka ma ale jest super i zawsze nam się łzy cisną do oczu jak odjeżdzają


Dziewczyny znowu 8 dają mi w kość padam z bólu paracetamol za słaby i co tu począć od razu mówię że jeszcze za małe do wyrwania... no nic muszę przecierpieć...
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 21:26   #3110
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Kasiu wielkie brawa dla Milusia - zuch facet. Super ze moze Cię choć chwilowo i częściowo wyręczyć bo naprawdę troszke luzu Ci się należy
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:33   #3111
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Dziewczyny bardzo dziękuję za życzenia


Ptaszysko

Nyaa dla TŻ dasz przepis?
tort
ja korzystam z przepisow stąd: http://www.dieta-nawynos.pl/index.ph...d=3:aktualnoci

Sprawdź też na www.greencanoe.blogspot.com
http://mygreencanoe.blogspot.com/201...-i-ogorki.html

Przepisy od Przyjaciółki:


OGÓRKI W ZALEWIE CURRY

Składniki

2 kg średnich ogórków gruntowych
2 duże cebule
3 łodygi natki selera

Składniki przyprawowe na słoik 1 litrowy

2 plastry cebuli
2 małe gałązki z listkami natki selera
6 ziarenek ziela angielskiego
8 ziarenek pieprzu czarnego
1 łyżeczka ziaren gorczycy

zalewa

6 szklanek wody
1,5 szklanki octu 10%
2 szklanki cukru
3 torebki curry
2 łyżki soli


Ogórki umyć, mozna obrać ze skórki--ale ja nie obieram, przekroić wzdłuż na cztery części (słupki), cebulę obrać, pokroić w plastry, łodygi natki selera opłukać, oderwać małe gałązki z listkami.
Na dnie każdego słoika ułożyć gałązki z listkami natki selera, na gałązkach plastry cebuli, dodać ziarenka ziela angielskiego, ziarenka pieprzu, ziarenka gorczycy.

Zalewa;

wodę połączyć z octem, dodać cukier, curry, sól, mieszając zagotować, odstawić, wystudzić, letnią zalewą zalać ogórki w słoikach (ogórki mają być zakryte zalewą).
Słoiki zakręcić, pasteryzować 5 minut.

Ogórki Chilli

5kg ogórków przekroić na 4 części wzdłuż
posolić 8 łyżkami soli odstawić na 6 godzin
po upływie tego czasu odcedzić

Zalewa:
1kg cukru
3 szklanki octu razem zagotować

osobno 16 łyżek oleju zagotować i lekko przestudzone dodać do zalewy wystudzić

po wystudzeniu dodać 4 ząbki czosnku( ja kroję na plasterki)
i 3 łyżki papryki chilli w proszku ( musi być chilli nie np. ostra papryka)

zalać wszystkim ogórki i pozostawić w zalewie na ok 16 godzin
nakładać do słoiczków w przepisie jest żeby nie zagotowywać ale ja gotuję chwilkę żeby tylko przykrywka złapała tak ok 1-2 minuty


ogórki po Żydowsku
są pyszne chrupiące i np mi smakują lepiej niż korniszony

Zalewa;

3 szklanki wody
1szklanka cukru
1 szklanka octu
1 łyżka soli
wszystko zagotować

ogórki nakładać do słoiczków i do każdego słoika dodać :
3 ziarnka ziela angielskiego
koper
natkę pietruszki
seler
cebulę w plasterkach

zalać zalewą gotować ok 3 min.

Czerwona papryka z czosnkiem też rewelacja

zalewa

2,5 litra wody
0,5 kg. cukru
0,5 litra octu
10dkg. soli
zagotować i wystudzić do zimnego

do słoików nakładać paprykę pokrojoną w kawałki po jednym ząbku czosnku pokrojonego w plasterki, ziele angielskie, pieprz w ziarenkach i gorczycę wszystkiego po troszkę
zalać zalewą i gotować 2 minuty

Klementynko ja najpierw podaję jednoskładnikowe, potem dwu i resztę
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:37   #3112
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Agateczka -wspolczuje bólu 8 -bidulka
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:47   #3113
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Przepisy od Przyjaciółki:


OGÓRKI W ZALEWIE CURRY

znam, lubię a jeszcze podobne i pyszne z pieprzem ziołowym

ogórki po Żydowsku
są pyszne chrupiące i np mi smakują lepiej niż korniszony

Zalewa;

3 szklanki wody
1szklanka cukru
1 szklanka octu
1 łyżka soli
wszystko zagotować

ogórki nakładać do słoiczków i do każdego słoika dodać :
3 ziarnka ziela angielskiego
koper
natkę pietruszki
seler
cebulę w plasterkach

Te uwielbiam i dużo lepsze od zwykłych korniszonych, tylko ja do słoika daję natkę pietruszki , natkę selera, marchewkę i cebulkę podgotowaną no i chyba pieprz w ziarnkach i gorczyca.
No to odpisałam
Byou to raz jeszcze spełnienia marzeń

Cytat:
Napisane przez anika_s Pokaż wiadomość
Agateczka -wspolczuje bólu 8 -bidulka
dziękuję
A właśńie anika nie znasz w KC jakiegoś dobrego chirurga szczękowego?


Dobra idem, kolorowych
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:59   #3114
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Agatko

I jeszcze tu:
http://wbrzuchu.blogspot.com/search/label/Przetwory
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 05:08   #3115
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Byou najlepszego (;
Kurka ale pędzicie... podczytuje Was na tel... ale odpisywać nie lubię bo tam nie umiem cytować bu.
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 05:19   #3116
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cześć!

Dalej siedzimy na wsi bo u nas wciąż tropiki ale po trochu czytam na telefonie zostało mi jeszcze jakieś 3-4 strony

zamówiłam kaszkę holle i od 9.08 spróbujemy się zmierzyć z tym glutenem. a tak poza tym to malutki jadł już marchewkę, dynię, ziemniaki (w róźnych kombinacjach) i brokuły, ale są bleee strząsnął się po nich jak piesek, który wychodzi z wody

Nestelle za udane wakacje

Dragusiadla Florka za ząbek jakby nie patrzeć pierwszy ząbek na wątku

Kasia super, że już jesteście w Polsce

co do pierwszych słów do malucha po porodzie to u mnie było : no to ładnie się ze mną przywitałeś łobuzie bo chyba Wam nie pisałam (jeszcze nie zrobiłam opisu porodu), że mój kochany synek pierwsze co zrobił to oddał na mnie smółkę i jak tu takiego nie kochać?
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 05:37   #3117
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
mój kochany synek pierwsze co zrobił to oddał na mnie smółkę
będzie anarchistą. LubiEM go
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 06:27   #3118
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Hej Laseczki! nawet nie będę nadrabiać bo mam chyba 30 stron do tyłu!!! jestem na momento...daje znać, że żyję ale w niedziele było cięzko.......!!!!!!!:brzy dal: moja pierwsza myśl po przebudzeniu: NIE PIJE NA WESELU haha ale już mi przeszło na razie nie mam czasu na wizaż bo rodzinka na głowie siedzi! tęsknię za Wami!!!
z nowości u nas to Miska wcina swoje stopy i podnosi pupkę jak leży na brzuszku - chyba przymierza się do raczkowania buziaki! będę za tydzień jakoś!
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 06:28   #3119
kmagg81
Raczkowanie
 
Avatar kmagg81
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 301
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cześć Dziewczyny !
echhhh cięzko tu teraz z moją obecnością, o nadrobabianiu nie wpsomnę
powiem Wam tylko tak szybko: byłam z Maksiem u naszje dotorki, no i waga już super, jesteśmy na 25 centylu i ważymy 6300

Ale niestety doktorka jakby tak zaniepokojona przyrostem głowki, że za bardzi rośnie, bylismy od razu na USG i jenda komora delikatnie poszerzona niby doktorka twierdzi, że to jeszce nie ma co się martwić ale kazała zrobić jeszcze raz badania na cytomegalie idziemy dziś na pobranie krwi, to już 3 raz odko wyszlismy po porodzie ze szitala już się boję tego momentu
Lekarka niby mówi, że nie ma co się jescze martrwić ale to wystarczyło, żeby zasiać niepokój i strach w mym matczynym sercu

Pozdrawiamy z Maksiem wszytskie mamusie i ich najdroższe pociechy
__________________
18.04.2013 - MAKSYMILIAN

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09km3h0o13o.png

Edytowane przez kmagg81
Czas edycji: 2013-08-06 o 06:31
kmagg81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 06:30   #3120
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
do obiadow wlasnie bo ja za leniwa jestem
marchewka, kapusta, starte na tych duzych oczkach troskze oliwy sol i pieprz taka prosta lagodna
takie proste, nieprzekombinowane najlepsze, no i mało czasu zajmują, a ja nie mam zamiaru siedzieć całą noc przy garach a potem jak zombie zasypiać nad talerzem.
Chyba zrobię coś takiego jak piszesz, mizerię, buraczki i jeszcze jakąś jedną taką "bardziej skomplikowaną"
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny znowu 8 dają mi w kość padam z bólu paracetamol za słaby i co tu począć od razu mówię że jeszcze za małe do wyrwania... no nic muszę przecierpieć...
Bidulka
Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Nyaa dla TŻ dasz przepis?
dzięki

Przepis bardzo prosty
2 kg ogórków
4 cebule
2 łyżki soli

Ogórki pokroić w paski, cebulę w krążki, posypać solą, odstawić na 2 godziny.

Dodać:
1 szkl. cukru
1 szkl. oleku
1 szkl. octu
1 mały przecier pomidorowy
wszystko razem wymieszać i do słoików.
Gotować 10 minut

Pyszne są, chociaż ja nie lubię cebuli i jak jem, to muszę najpierw oddzielić

Na pewno spróbuję zrobić coś z tych, co napisałaś. U nas to przeważnie tylko korniszony i kiszone i na tym koniec. Te po żydowsku brzmią smakowicie

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
co do pierwszych słów do malucha po porodzie to u mnie było : no to ładnie się ze mną przywitałeś łobuzie bo chyba Wam nie pisałam (jeszcze nie zrobiłam opisu porodu), że mój kochany synek pierwsze co zrobił to oddał na mnie smółkę i jak tu takiego nie kochać?
mój akurat robił siku, jak kładli mi go na brzuchu to już fontanna była
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png

Edytowane przez Nyaa
Czas edycji: 2013-08-06 o 06:32
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.