Niemcy II :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 12:15   #391
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez maedle Pokaż wiadomość
Czyli to nie tylko ja od tesciow uciekam
W takim radzie Desti, trzymam kciuki z calej sily, bo ja tu skacze ze sczczescia ze z nimi jeszcze tylko 3 tyg spedze :d po tych kilku latach to bede sie czula jak nowo narodzona
ja chyba jeszcze bede musiala poczekac ... ale jak sie uda to i tak zalatwie to w tym roku ...

Cytat:
Napisane przez UlaFornal Pokaż wiadomość
Desti bardzo fajne to mieszkanko, tylko szkoda, że na razie nie możesz zrobić tej "ucieczki" od teściów
uciekne jak tylko bede mogla ... choc mimo wszystko szkoda mi tego mieszkanka...

ps. u mnie we wszystkich papierach odkad tu mieszkam z ł zrobili l w nazwisku panienskim... i nikt sie nie czepia...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Można sobie w PL wyrobic niemiecki dowód? Tego nie wiedziałam.
"przesiedlency" widocznie mogli... paszporty Niemieckie tez przywiezli ze soba ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-01-13 o 18:14
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 13:07   #392
UlaFornal
Raczkowanie
 
Avatar UlaFornal
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Niemcy II :)

hihi coś na uśmiech

Czesiek od zawsze robił to co lubił: całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego
faceta ubranego w biały szlafrok.
- Co ty do robisz w moim łóżku?...I kim do cholery jesteś? - zapytał faceta.
- To nie jest twoja sypialnia. Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie - odpowiedział nieznajomy.
- Że co ??!!Twierdzisz, że jestem martwy?? Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody!
Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!
- To nie takie proste Cześku- odpowiedział święty Piotr- Możesz wrócić na Ziemię ale będziesz mieszkał na wsi.
-OK - powiedział Czesiek
-Aleeee.... kontynuował Św. Piotr - musisz wybrać pod jaką postacią możesz powrócić na Ziemię. Możesz być psem, kurą, owcą lub koniem. Wybór należy do ciebie
Facet pomyślał przez chwile i doszedł do wniosku, że bycie koniem jest bardzo męczące.
Pies na wsi też nie ma łatwego życia, najczęściej jest uwiązany na łańcuchu. Owca - nie, to nie dla mnie- pomyślał Czesiek, a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące. Bieganie po zagrodzie z kogutem może być nawet ciekawe.
- Chcę powrócić jako kura - odpowiedział.
W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem
Przyzwoicie upierzonej kury. Wtedy podszedł do niego kogut.
- Hej! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr - powiedział kogut - Jak ci się podoba bycie kurą?
- No na razie jest OK, a Ty też byłeś w poprzednim wcieleniu człowiekiem?
- Ja byłam 28-letnią dziewczyną , a teraz muszę nosić tę kogucią powłokę.
W tym momencie Czesiek poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje.
- Ale mam dziwne uczucie, czuję że coś mi zaraz rozerwie kuper
- Ooo, no tak. To znaczy, że musisz znieść jajko - powiedział kogut.
- Jak mam to zrobić?
- Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz
- Czesiek zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił.
Nagle chlust i jajko było już na ziemi.
- Wow to było zaj*ste - powiedział Czesiek. Zagdakał
jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony :
- Czesiek co ty k*wa robisz! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!!








Jasio kłóci się z tatą wreszcie zdenerwowany krzyczy
-twój ojciec był idiotą!!!
tato odkrzykuje
-chyba twój!!!




__________________
http://muffino.blog.pl

wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681245

odpisuj u mnie
UlaFornal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:26   #393
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
No masz rację, że różnie, ale ja się jeszcze nigdy nie spotkałam z tym, zeby ktoś sie mnie "czepił".
A mam jeszcze bardziej "przekopane", bo wg. polskiej pisowni nazwisko męża kończy się na "ski" a moje na "ska" i tutaj tez tego pojąć nie mogą, czasem ktoś się zdziwi dlaczego nosimy inne nazwiska Ale nigdy to nie było problemem. I miejsce urodzenia dzieci też jest wpisywane bez "marudzenia", chociaż widac, ze się te literki różnią, w polskich papierwch jest "ę" a niemieckich "e".

Można sobie w PL wyrobic niemiecki dowód? Tego nie wiedziałam.

Ula, jednak o imię to bym powalczyła Bo jednak mogą sie czepić, Dorote a Dorota to nie jest kwestia polskich znaków.
Luba no moja szwagierka miala pochodzenie i w Pl wyrabiala sobie niemieckie papiery i z nimi tutaj juz przejechala. Gdyby nie te problemy z meldowaniem pierwszego dziecka to tez bym nie wiedziala. Moj chlop to przyjechal tutaj z polskimi papierami potrwierdzajacymi pochodzenie niemieckie az chyba do dziacka czy pradziadka i na tej podstawie tutaj wydano mu niemieckie papiery. Dostal kase powitalna i szkole i kase na utrzymanie, ale po 2 m-cach rzucil szkole i podziekowal za ich pieniadze i poszedl do pracy. Szwagierka jechala tutaj odrzau do legalnej pracy( jej brat juz tu byl i jej zalatwil), wiec tak sobie mysle ze pewnie chciala zaoszczedzic sobie czasu i na poczatku z jezykiem tez nie bylo u niej wesolo, a w Pl wszedzie chodzila i wystarczyl jezyk polski zeby wyrobic papiery. Tak to sobie tlumacze.

A nie chcialas albo urzednicy nie chcieli ci zmienic nazwiska zeby sie konczylo jak u meza? nasza jedna wizazanka tak wlasnie zrobila, odrazu jej to zaproponowano, bo czasami sa problemy ze niby inne i trzeba latac z aktem malzenstwa i udowadniac, a tak to nie bedzie miala problemow i zmianila na koncowke jak to sie u chlopa konczy

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2010-01-13 o 16:29
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:35   #394
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Luba no moja szwagierka miala pochodzenie i w Pl wyrabiala sobie niemieckie papiery i z nimi tutaj juz przejechala. Gdyby nie te problemy z meldowaniem pierwszego dziecka to tez bym nie wiedziala. Moj chlop to przyjechal tutaj z polskimi papierami potrwierdzajacymi pochodzenie niemieckie az chyba do dziacka czy pradziadka i na tej podstawie tutaj wydano mu niemieckie papiery. Dostal kase powitalna i szkole i kase na utrzymanie, ale po 2 m-cach rzucil szkole i podziekowal za ich pieniadze i poszedl do pracy. Szwagierka jechala tutaj odrzau do legalnej pracy( jej brat juz tu byl i jej zalatwil), wiec tak sobie mysle ze pewnie chciala zaoszczedzic sobie czasu i na poczatku z jezykiem tez nie bylo u niej wesolo, a w Pl wszedzie chodzila i wystarczyl jezyk polski zeby wyrobic papiery. Tak to sobie tlumacze.
No widzisz, wcale o tym nie wiedziałam, że mozna sobie było tak dowód wyrobić

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A nie chcialas albo urzednicy nie chcieli ci zmienic nazwiska zeby sie konczylo jak u meza? nasza jedna wizazanka tak wlasnie zrobila, odrazu jej to zaproponowano, bo czasami sa problemy ze niby inne i trzeba latac z aktem malzenstwa i udowadniac, a tak to nie bedzie miala problemow i zmianila na koncowke jak to sie u chlopa konczy
Nie chciałam i nikt mi tego nie proponował (nie śmiał ). I serio nie miałam nigdy problemów z tym, ani w żadnym urzędzie ani w bankach ani przy rozmaitych papierach, upoważnieniach, nigdy.
A jakby co, to będę latac z aktem małżeństwa, no w koncu sorry, ale ja dla wygody niemieckich urzędników nie mam zamiaru nazwiska zmieniać Nie wiadomo czy do Polski nie wrócę albo gdzie indziej nie pojade i co, znowu zmieniac, żeby komuś "ułatwić"? Trudno, takie mam nazwisko i już.
Córka też jest "ska" a syn "ski" i tez nie mam zamiaru małej zmieniac nazwiska, do tej pory tez to nam nigdy nie przeszkadzało w żadnej sprawie.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2010-01-13 o 17:42
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 22:58   #395
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Bytom



Z ust mi to wyjelas
Ooo ja tez Bytomia
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:49   #396
UlaFornal
Raczkowanie
 
Avatar UlaFornal
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Niemcy II :)

coś tu cicho strasznie

dziewczyny chyba straszne beznesmenki
__________________
http://muffino.blog.pl

wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681245

odpisuj u mnie

Edytowane przez UlaFornal
Czas edycji: 2010-01-18 o 17:51
UlaFornal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:52   #397
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez UlaFornal Pokaż wiadomość
coś tu cicho strasznie

dziewczyny chyba straszne beznesmenki
bo sie dziewczyny w kosmetycznym niemieckim watku rozgadaly ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 17:53   #398
UlaFornal
Raczkowanie
 
Avatar UlaFornal
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Niemcy II :)

o, to ja nie na czasie, zaraz zaglądnę =)

a jednak ten kosmetyczny wątek to na razie sobie odpuszczę, bo mam zakaz kupowania kosmetyków, dopóki nie zużyję tych co mam.....później kończy się na wywalaniu do kosza....więc nie chcę sobie narobić smaczku

ale muszę sobie trochę popłakać i ponarzekać, bo muszę stosować restrykcyjną dietę, a tu dzisiaj sobie pozwoliłam i zjadłam całe opakowanie herbatników maślanych i mam taaaaakie wyrzuty sumienia ale to przez Gregora, bo stał chyba z 10 minut między regałami ze słodyczami no i mi też coś do koszyka wpadło ....nie ma to jak zwalić na kogoś innego problemy z własną słabą "silną wolą", ehh
__________________
http://muffino.blog.pl

wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681245

odpisuj u mnie

Edytowane przez UlaFornal
Czas edycji: 2010-01-18 o 18:45
UlaFornal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 22:58   #399
bry3dzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nierstein
Wiadomości: 78
Dot.: Niemcy II :)

Witam!
Moge dolaczyc do emigrantek? Mieszkam w Nierstein niedaleko Mainz (Frankfurt ok.50 km) Jest to wieksza wies albo male miasteczko-jak kto woli-turystyczne nad Renem. Okolica bardzo piekna. Krotko o mnie-mam na imie Edyta, 31 lat, mezatka od 8 ale od 10 z tym samym facetem (musialam sie pochwalic bo dla mnie to jest cos niebywalego zeby tyle czasu...) Mamy coreczke Julie ktora w lutym konczy rok.
bry3dzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 08:22   #400
UlaFornal
Raczkowanie
 
Avatar UlaFornal
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Niemcy II :)

Hej Edyta =) witam Cię serdeczne

a jak długo już w deutschlandach jesteś? =D
__________________
http://muffino.blog.pl

wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681245

odpisuj u mnie
UlaFornal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 08:55   #401
bry3dzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nierstein
Wiadomości: 78
Dot.: Niemcy II :)

Oj dlugo jak na mnie -6 lat juz bedzie.Najpierw przyjezdzal tutaj tylko moj maz-wtedy jeszcze nie bylmoim mezem tylko sie pasowal na niego -i "wydeptal" pierwsza prace.Przyjezdzalismy tutaj tylko na krotki czas i nie myslelismy zostac.Chcielismy zarobic na mieszkanie i wrocic do Polski. Najpierw jednak trzeba bylo samochod zmienic-bo nie uwiezysz ale maluchem tu pierwszy raz przyjechalismy .No i kasa poszla. Pozniej trzeba bylo lepszy kupic a w koncu doszlismy do wniosku ze nam tu lepiej niz w Polsce chociaz nie ukrywam ze poczatki byly straszne.
bry3dzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 08:58   #402
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

Witaj Edyta
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:24   #403
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

brydzia-Edyta witaj u nas
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:36   #404
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy II :)

Hej Dziewczyny

I specjalne powitanie dla nowej Wizazanki-Emigrantki Czesc Edyta Mam nadzieje, ze zagoscisz u nas na dluzej

U mnie zima w pelni Od wielu lat nie bylo tyle sniegu i tak dlugo I ciagle zapowiadaja opady Ja tam sie ciesze

Milego dnia Wam zycze
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:40   #405
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

Jola jak ty masz fajnie., u mnie od tygodnia po zimie, chodz jak na ten region to i tak dlugo snieg bylo i temperatura tez na minusie byla. Zrobilo sie cieplo i my odrazu przeziebieni. Oby malemu szbyko przeszlo bo nici z operacji, a jak operacja bedzie przesunieta to napewno na karnawal do przedszkola nie pojdzie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:43   #406
bry3dzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nierstein
Wiadomości: 78
Dot.: Niemcy II :)

Jola-oj na pewno zagoszcze na dlugo. Wprawdzie nie zawsze bede miala czas napisac bo malenstwo duzo uwagi wymaga ale laptopa zawsze mam wlaczonego wiec na pewno bede "w temacie"
Zima to w tym roku wszedzie daje sie we znaki. Bylismy na swieta u moich rodzicow (pochodze spod Augustowa) to mrozami zdazylismy sie nacieszyc.25 °bylo wyobrazacie sobie?!Ja juz odwyklam od takiego zimna.Ale musze przyznac ze bylo pieknie!
bry3dzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:45   #407
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Jola jak ty masz fajnie., u mnie od tygodnia po zimie, chodz jak na ten region to i tak dlugo snieg bylo i temperatura tez na minusie byla. Zrobilo sie cieplo i my odrazu przeziebieni. Oby malemu szbyko przeszlo bo nici z operacji, a jak operacja bedzie przesunieta to napewno na karnawal do przedszkola nie pojdzie.
Fajnie, fajnie Jeszcze tylko by mi sie sanki przydaly
U mnie taka zima to w ogole cud Tymbardziej sie ciesze.

Zdrowka dla Synka zycze

Cytat:
Napisane przez bry3dzia Pokaż wiadomość
Jola-oj na pewno zagoszcze na dlugo. Wprawdzie nie zawsze bede miala czas napisac bo malenstwo duzo uwagi wymaga ale laptopa zawsze mam wlaczonego wiec na pewno bede "w temacie"
Zima to w tym roku wszedzie daje sie we znaki. Bylismy na swieta u moich rodzicow (pochodze spod Augustowa) to mrozami zdazylismy sie nacieszyc.25 °bylo wyobrazacie sobie?!Ja juz odwyklam od takiego zimna.Ale musze przyznac ze bylo pieknie!
Ja tez ostatnio tylko wpadam tu i wypadam Obowiazki niestety wazniejsze
Nie no, 25 stopni mrozu to zdecydowanie za duzo... Nawet dla mnie Choc ja lubie zime
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...

Edytowane przez ~~~JOLA~~~
Czas edycji: 2010-01-19 o 09:47
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 10:20   #408
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Niemcy II :)

Witam Nowa Dojczlandzką Wizazanke

Dziewczyny a kiedy nastepne spotkanko jakies? moze teraz mi sie uda
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 11:04   #409
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy II :)

Witaj Edyta


Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy nastepne spotkanko jakies? moze teraz mi sie uda
Moze jakos na poczatku lutego?

Desti,gdzies mi myknelo,ze za aparat zaplacili Ci przez PayPal,bo wiesz,mam pytanie:ta malpa za podrobe meteorytow przelala mi spowrotem kase na PP,ale na koncie jej nie ma,jest tylko na PP Musze te pieniadze jakos sama przelac na konto bankowe ? Nigdy nie dostawalam pieniedzy na/przez PP wiec nie mam pojecia... Hilfeeeeee
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2010-01-19 o 11:32
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 11:37   #410
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Niemcy II :)

Majku, widze, ze nie dosc, ze trafila ci sie podroba meteorkow, to jeszcze od malpy !

Sorry, nie moglam sie powstrzymac. Wyobrazilam sobie malpe sprzedajaca meteory.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 11:39   #411
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy II :)

A kto ja tam wie,jak ona wyglada
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 11:39   #412
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

Maja a co za meteority podrobki kupilas?

My jak sprzedajemy i nam przez PayPal placa to nie przelewamy na konto bankowe. To jest jako Guthaben i jak bedziesz nastopnym razem komus przelewac PayPalem to z tego Guthaben beda pieniadze wziete.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 11:42   #413
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Maja a co za meteority podrobki kupilas?

My jak sprzedajemy i nam przez PayPal placa to nie przelewamy na konto bankowe. To jest jako Guthaben i jak bedziesz nastopnym razem komus przelewac PayPalem to z tego Guthaben beda pieniadze wziete.
Prasowane ala Mythic

Wiec tak to z tym PP wyglada...
Moni,oplaca sie Wam otrzymywac kase na PP,przeciez PP bierze prowizje...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:14   #414
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez zaneta z Frankfurtu Pokaż wiadomość
Ooo ja tez Bytomia
A skad dokladniej ??

Cytat:
Napisane przez bry3dzia Pokaż wiadomość
Witam!
Witam

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
U mnie zima w pelni Od wielu lat nie bylo tyle sniegu i tak dlugo I ciagle zapowiadaja opady Ja tam sie ciesze
A u mnie w miasteczku juz po zimie niestety, na szczescie wystarczy nam pojechac 20 km w gory i znow pelno sniegu To jest dopiero fajnie - jest zima a zarazem nie ma zimy hehe
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:18   #415
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Desti,gdzies mi myknelo,ze za aparat zaplacili Ci przez PayPal,bo wiesz,mam pytanie:ta malpa za podrobe meteorytow przelala mi spowrotem kase na PP,ale na koncie jej nie ma,jest tylko na PP Musze te pieniadze jakos sama przelac na konto bankowe ? Nigdy nie dostawalam pieniedzy na/przez PP wiec nie mam pojecia... Hilfeeeeee
Ja nie desti ale Ci odpowiem, że trzeba przelac sobie na konto bankowe.
Ja tam przelewam, bo lubię

cześć Edyta!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:25   #416
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja nie desti ale Ci odpowiem, że trzeba przelac sobie na konto bankowe.
Ja tam przelewam, bo lubię
JA tez wolalabym przelac,zdradz mi jak sie to robi

edit: wiem,juz znalazlam
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2010-01-19 o 12:31
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:26   #417
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Niemcy II :)

Majku, a po czym poznalas, ze sa podroba???
Z ciekawosci pytam
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:28   #418
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Majku, a po czym poznalas, ze sa podroba???
Z ciekawosci pytam
lata doswiadczenia w branzy
na serio,to ja nawet myslalam,ze to jakies miniatury sa,ale zdradzila je waga,na pelnowymiarowych meteorytach,ktore mam jest 10g i te mini tez mialy na pudelku 10g...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:31   #419
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
lata doswiadczenia w branzy
na serio,to ja nawet myslalam,ze to jakies miniatury sa,ale zdradzila je waga,na pelnowymiarowych meteorytach,ktore mam jest 10g i te mini tez mialy na pudelku 10g...
Nie watpie
A bo sie wlasnie zastanawialam, jak mozna podrobic meteory i jak wyglada efekt koncowy
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:32   #420
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

ok... juz wiem ... a tylko dlatego, ze ja nie przelewalam tylko zostawialam na koncie z paypala na dalesze placenie ... bo przelewac nie trzeba jak sie nie chce i jak sie czesto palypalem placi... to wtedy nie sciaga z konta bankowego tylko to co jest na koncie z paypala...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-01-19 o 12:53
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.